Eylül 2015 Burç Yorumları

Yazar 

Eylül 2015 burç yorumları iki bölümden oluşuyor, bu yazıda 13 Eylül Güneş tutulmasının burçlara etkilerini bulacaksınız.

Değerli okurlarım,

Epey zamandır aylık yorumlarınızı yazabilmek için bile şartlarımı zorlamam, zamanımı düzenlemem gerekiyordu. Artık zaman sorunum azalıyor, daha fazla yazma imkanım olacak inşallah, mutluyum 🙂

Eylül ayında çok önemli 2 tutulma gerçekleşecek. Birincisi, 13 Eylülde başak burcunda Güneş tutulması, ikincisi 28 Eylülde koç burcunda Ay tutulması..

Diğer önemli astroloji olayları ise şunlar:

 1. Venüs gerilemesi 6 Eylülde sona erecek
 2. Merkür gerilemesi 17 Eylülde başlayacak
 3. Satürn 18 Eylülde yeniden yay burcuna geçecek

Eylül 2015 boyunca, gezegenler arasında birçok etkileşim de olacak ancak biliyorsunuz, Burcuna Göre, günlük etkilerden ziyade, hayatımızı değiştiren -uzun soluklu- dönemsel etkilere odaklı bir site.

Gereksiz bilgiler verip büyük resmi kaçırmanızı istemiyorum, zaten bu nedenle günlük/haftalık burç yorumları da yazmıyorum.

Mesela, Venüs gerilemesi gibi 1,5 yılda bir kez gerçekleşip 45 gün boyunca etkin olan, bu süreçte hayatımızı değiştirebilen olayları uzun uzun anlatıyorum. Böylece hatalardan uzak durmanız, doğru adımlar atmanız için yol haritası oluşturmaya çalışıyorum.

Eylül 2015 yazılarınızı da aynı amaç doğrultusunda yazdım: Güneş tutulması ne tür fırsatlar getirecek, süreç olumlu mu yoksa olumsuz mu işleyecek? Bu soruların cevabını bilin istiyorum.

Diğer yandan, Merkür gerilemesi ile Güneş tutulması zamanlama olarak çakışacak. Bu konuya da dikkatinizi çekmek için (bazı yazılarda) örnekler vererek anlatmaya çalıştım.

Son olarak, Satürn’ün yay burcuna yeniden dönmesinin uzun soluklu etkileri olacağını hatırlatayım. Satürn 2017 sonuna kadar yay burcunda olacak. Mayıs yorumunuzda etkilerini detaylıca anlatmıştım, bu nedenle Eylül’de pas geçiyorum.

Satürn konusuna 2016 yılında detaylıca döneceğim, o zamana kadar Satürn genel olarak lehimize çalışacak. Bu da çok iyi haber 🙂

Eylül 2015 burç yorumları 1. bölüme aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. İkinci bölümü de en yakın zamanda yazacağım.

Sevgiler saygılar.

Zafer Ceyhun

Koç   Boğa   İkizler   Yengeç   Aslan   Başak   Terazi   Akrep   Yay   Oğlak   Kova   Balık

 

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

38 Yorum

 1. Yeliz

  12/09/2015

  Ceyhun bey merhaba, başak burcu yum yükselenim Aslan, 13 yillik evliyim eşimin burcu da aslan. Mart tutulması ndan beri evliligim sallantıda, çocuk için uğraşırken şimdi yuvami nasıl kurtaracagimi düşünüyorum eşim ayrılmaya karar verdi beni ikna etmeye çalışıyor lütfen bana bir yol gösterin eylül tutulmasi yorumlarınızı okuduktan sonra ne yapsam fayda etmeyeceği düşüncesine kapıldım, acil bilgilerinize ve Yardımınıza ihtiyacım var:((((

 2. v

  12/09/2015

  Ceyhun Bey, bugüne kadar çok sevimli bir hayat yaşadığım söylenemez. 34 yaşındayım. Çok gayretli, çalışkan ve donanımlı olmama rağmen, iş hayatımda şansım yaver gitmedi hiç ve hala az bir maaşla sekreterlik yapıyorum. Özel hayatımda da çok üzüldüm , karşıma hiç adam gibi biri adam çıkmadı. Güneş, ay, venus ve mars balikta, Merkur kovada, yukselenim hem oğlak hem de kova, Satürn, Jüpiter ve Plüton terazide, neptün ve uranüs de yayda. Mevcut isimden ayrılacağım. Eylül sonu istifa edeceğim. Sizce benim yüzüm ne zaman güler? :-(((

 3. emel

  12/09/2015

  Akreplar ilgili yorumlarınızı lutfen

 4. Eskshr

  13/09/2015

  Merhaba,
  Sayfanızın diğer kısımlarına yorum yazabilmek için ne yapmalıyım??

 5. Sevgi Öztürk

  13/09/2015

  01.01.1963 doğumluyum Oğlak burcunun bu sıkıntıları ne zaman bitecek teşekkürler Ceyhun bey