Yükselen TeraziTerazi Burcu Eylül 2015 Yorumu

Eylül 5, 2015by Zafer Ceyhun70

Terazi burcu Eylül yorumu, 13 Eylül güneş tutulması ve Merkür gerilemesinin etkileri dahil Eylül’ün önemli konularını içeriyor. Venüs’ün çocukları olarak, geçtiğimiz 45 günde büyük sınavlardan geçtiniz dostlar, şimdi nasılsınız? Gerçi henüz bitmiş de değil, Venüs gerilemesi 7 Eylülde sona erecek, Venüs’ün normal hızına ulaşması birkaç gün alacaktır. Elbette Venüs gerilemesi bir tek terazi burcunu etkilemedi, herkes sarsıldı ama Venüs yöneticiniz olduğu için siz daha derinden hissettiniz bu süreci. Mevcut düzeni sorgulamaktı sınavımızın konusu, özellikle iş hayatı, finansal konular ve ilişkilerde. Gelen yorumlardan ve çevremde gördüklerimizden biliyorum ki, hatırı sayılır değişiklikler oldu insanların hayatında. Demek ki mevcut düzenin doğru olmadığına, mesela işlerinden veya ilişkilerinden memnun olmadıklarına karar verdiler. Belki karar veren tarafta da değildiniz ama başkalarının verdiği kararların muhatabı oldunuz. Sonuçta Venüs gerilemesi herkesi sallıyor. Umarım tadınız kaçmamıştır. Neyse ki Eylül ayında Venüs normal seyrine dönecek, düzen bozucu enerji gidecek, yerini düzen kurucu enerji alacak. Değerlendirme süreci sona eriyor, artık kararlarımızı hayata geçirmeye veya yeni yollarda yürümeye hazır olmalıyız. Eylül sadece Venüsle ilişkilendirilemeyecek kadar önemli bir dönem çünkü hem Güneş hem de Ay tutulması gerçekleşecek. Her ikisi de birbirinden önemli astroloji olayları olduğu için, gündemi önceden bilmek fark yaratacaktır. Dilerseniz Eylül 2015 gündeminin ana başlıklarını tarihleriyle birlikte görelim, sonra da detaylara geçelim:

 1. 13 Eylül Güneş tutulması
 2. 17 Eylül Merkür gerilemesi
 3. 18 Eylül Satürn yeniden yayda
 4. 23 Eylül Güneş terazide
 5. 25 Eylül Mars başakta
 6. 25 Eylül Pluto gerilemesi bitiyor
 7. 28 Eylül ay tutulması

Güneş tutulmasının terazi burcuna etkileri

Güneş tutulması 13 Eylülde gerçekleşecek, hayatımızda yeni bir dönemin başlamasına vesile olacak. Gündem, tutulmayı takip eden günlerde sonuçlanabileceği gibi, yaklaşık 1 ay sonra da sonuçlanabilir. Eylül ayının şartlarında 1 ay sonra sonuç alanların sayısı epey fazla olacak diye düşünüyorum, hem öyle olsa kötü de olmaz, nedenlerini anlatacağım birazdan. Öncesinde, Güneş tutulmalarını önemli kılan sebepleri anlayalım:
 1. yeni bir dönemi başlatır
 2. kalıcı değişiklik yapar
 3. yeni bilgiler ediniriz, kararlar alırız
 4. farkındalığımız artar, “daha önce neden düşünemedim” deriz
 5. önemli haberler alırız, gündem şekillenir
Bu sebepler arasında bence en önemli olan “kalıcı değişiklik yaratması”, geçmiş deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Kendi deneyimlerimden örnekler de vereyim: Güneş tutulmasının etkisiyle iş değiştirdim, işle birlikte yaşadığım şehir de değişti ve yıllardır aynı işte çalışıyorum, aynı şehirde yaşıyorum. Bir diğer Güneş tutulması sırasında, üslubum/tavrımla ilgili çok önemli bir karar aldım ve sonrasında Burcuna Göre hayat buldu 🙂 Uzun lafın kısası, tutulma önemlidir 🙂 Peki terazi burcuna göre Güneş tutulması ne ifade ediyor, neler olabilir? Olasılıkları şöyle sıralayabiliriz:
 1. iş hayatınızda önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz
 2. hayatınızın akışını/düzeninizi değiştiren bir karar verebilirsiniz
 3. sağlıkla ilgili bir gelişme olabilir: tedavi, sigarayı bırakmak, spora başlamak
 4. önemli bir karar alıp, bir ilişkiye/davranışa son verebilirsiniz
 5. size zarar verdiğini gördüğünüz birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz
 6. gizli/bilmediğiniz bir gerçek ortaya çıkabilir, yeni bir dönem başlar
 7. perde arkasından/gizli işler yapmanız gerekebilir
 8. bakmanız gereken biri olabilir (bebek gibi mesela)
 9. kendi başınıza daha fazla zaman geçirip kafa dinleyeceğiniz bir dönem başlayabilir
Gündem üç aşağı beş yukarı böyle olacak, iyi güzel ama sonuçları ne yönde olacak, olumlu mu olumsuz mu? 13 Eylül Güneş tutulmasının etkileri olumlu olacak, güzel sonuçlar alacağınızı düşünüyorum. Böyle düşünmemin 2 nedeni var. Birincisi tutulma sırasında diğer gezegenler olumlu etkiler yapıyor. İkincisi ise Jüpiter’in varlığı! Hatırlıyor musunuz, geçen ayki yazınızda Jüpiter etkilerini anlatırken koruma kalkanından bahsetmiştim. Jüpiter’in 1 yıllık serüveni, yeni bir trendin başladığının işareti olarak görülmeli, yani noktasal değil, dönemsel bir etki. Güneş tutulması ise noktasal etkiler getirecek, bir anda olacak ve her ne olursa kalıcı olacak. Her ikisinin de başak burcunda olmasının bir anlamı olmalı, değil mi? Jüpiter tarafından koruma altında olduğunuz/şanslı alanda, sürecin henüz başında bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Diyorum ki, bu iyiye işaret 🙂 1 yıllık Jüpiter trendi, son derece güçlü bir tutulma enerjiyle başlıyor, kulağa da güzel geliyor doğrusu. Kısacası, göstergelere baktığımda iyimser olmalıyız diyorum 🙂

Merkür gerilemesi 17 Eylül – 9 Ekim

Güneş tutulması 13 Eylülde olacak demiştik ya, Merkür gerilemesi de benzer tarih aralığında etkin olacak. Bu durumun size zarar vermemesi için, bazı önerlerim olacak. Öncelikle, tutulmanın güçlü ve coşkulu bir enerji getireceğine emin olabilirsiniz. Yani heyecanlı olacağız, sadece biz değil, herkes heyecanlı olacak. Her ne yapmak istiyorsak hemen yapmak isteyeceğiz, vakit kaybetmek hoşumuza gitmeyecek. Tutulmanın yarattığı aydınlanma hissi, kesin kararlar almayı kolaylaştıracak. Buraya kadar olumsuz bir şey yok, tersine aydınlanma gibi var mı? Coşkudan çekinelim mi? Merkür gerilemesi varken, evet çekinelim! Özellikle Güneş tutulmasıyla birlikte oluşan gündeminizle ilişkili gecikmeler, ertelemeler, zaman baskısı veya aksamalar oluşursa, önce bir soluklanmak en iyisi olur. gerekiyor. Bu arada, Merkür’ün etkileri, Güneş tutulması gündeminizle ilişkili olmayabilir, o zaman zaten sorun yok, yola devam.. Bir örnekle detaylandırayım: mevcut işinizi bırakmaya karar verdiniz, yeni bir iş istiyorsunuz. Motivasyon kaynağınız yeni iş fikrinin yarattığı heyecan değil, mevcut işten ayrılma isteği olur muhtemelen. Bu durumda tası tarağı toplayıp hemen istifa etmeyin, acele etmek Merkür gerilemesinde iyi sonuçlar vermez. Diğer bir örnek: sevdiğiniz biriyle ilgili (arkadaşınız, sevgiliniz vs) bir şeyler duydunuz, şaşırtıcı şeyler, beklemediğiniz türden! Hemen inanmayın, hele hele telaş hiç yapmayın, baskı hissetmeyin ve değerlendirmek için zamana bırakın. Son bir örnek: bir dostunuz çıkagelip yardıma ihtiyacı olduğunu, hemen yarın 30 bin lira almazsa zorda kalacağını söyledi, “en yakınım sensin, kime gideyim” diyor. Bu durumda öncelikle doğru bilgiye ulaşacak kadar zaman tanıyın kendinize, yani neden ihtiyacı var? Sonrasında ise şöyle düşünmenizi öneririm: borç verip mi kötü olayım, vermeyip mi kötü olayım? Malesef gerileme sürecinde buna benzer durumlar çoğu zaman iyi sonuçlanmaz. Tabi ki herkes buna benzer şeyler yaşamayacaktır ancak sonuçta mantığı anladınız, tamamen farklı gündemler yaşasanız da, gündeminizi bu çerçevede değerlendirin mutlaka. Terazi burcu Eylül 2015 yorumu en az 2 bölümden oluşacak dostlar, birinci bölümü burada bitiriyorum.. İkinci bölümünde ay tutulmasının etkileri ve önemli gördüğüm başka konuları da yazacağım. En güzelini yaşamanızı dilerim. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

70 comments

 • Zel

  Eylül 5, 2015 at 1:00 am

  Merhaba, Terazi eklenmeden uyumayacağım demiştim neyse ki çok gecikmedi elinize sağlık.
  Bir suredir çalışmıyorum ve Pazartesi zorlu/aksi birisi ile benim için önemli bir görüşme yapacağım, şansım nedir?

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:24 am

   Pazartesi güzel bir gün, Venüs etkisi harika, ayrıca Pluto’nun konumu da çok iyi…
   ben iyimserim 🙂
   başarılar dilerim, sonuçtan haberdar edin beni de, olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

  • Zel

   Eylül 5, 2015 at 9:08 am

   Elbette, yanıt için teşekkür ederim, çok incesiniz.1

  • Zel

   Eylül 10, 2015 at 11:00 am

   Benim de pek umutlu olduğum bir görüşemeydi ancak olumsuz sonuçlandı

  • Şule

   Eylül 11, 2015 at 4:07 pm

   Merhaba Ceyhun bey, sızın yorumlarınıza hayranım ve terazı burcu ıle ılgılı yazdıkLarınızın bır cogunu da yasıyorum. Eylul ayı ıle ılgılı bu ayın sonunda bazı serylerın sonuclanacıgını belırtmıssınız. Bazı sırların acıga cıkacagını yazmıssınız. Ben 7 ekım 1976 da gece (tahmınen saat 3) gıbı dogmusum. Benı bu ay neler beklıyor ve nasıl bır yol ızlemelıyım? Selamlar

 • zubeyde

  Eylül 5, 2015 at 1:06 am

  Oleyyyy yorumumuz eklenmis 🙂
  Olumsuz yorumlara alismistik boyle guzel yorumlara ihtiyacimiz vardi eksik olmayin.Hep yaziyorum size ve yine soyleyeceğim video da cekmelisiniz.Bu samimiyet daha genis kitlelere ulasmali.
  Sevgiler..

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:26 am

   Zübeyde hanım merhaba, ilginiz için çoook tşk ederim 🙂
   daha önce video için bazı hazırlıklar yaptım, hatta 3 tane de çektim ama 2015 inanılmaz yoğun bir yıl oldu, devamı gelmedi..
   aklımda, çok istiyorum zaten, bence de güzel olur 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • sibelsbl

  Eylül 5, 2015 at 1:08 am

  merhaba Yiğit bey,yazılarınızı merakla bekiyorum, terazi burcunu henüz yazmamışınız.benim erkek arkadaşım balık burcu, altı aylık bir aradan sonra 1 ay önce tekrar başlayan bir ilişkimiz var.Acele etmeden birbirimizi daha iyi tanıyarak ilerlemek istiyorum.ben 28 eylül sabah 6buçuk civarı doğmuşum ve bu yıl bir ay tutulması olacakmış hemde tam aynı saatlerde, bu beni ve bu ilişkiyi nasıl etkiler sizce ?ve aynı şehirde degiliz ayın 19 unda birkaç günlük bir tatil yapıcaz beraber,umarım gelecgimiz için dogru karar verebilicegimiz zamanlar olur.teşekkür ederim .

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:31 am

   Sibel hanım merhaba, Yiğit meselesine girmiyorum 🙂
   terazi burcu yazısına yorum yapıp “teraziyi yazmamışsınız” demişsiniz, sanırım ay tutulmasının etkisini yazmadığımı kastediyorsunuz, emin olamadım..
   ay tutulması kesinlikle ilişkinizin geleceğine karar vereceğiniz bir dönem olacaktır ancak Merkür gerilemesiyle ilgili yazdıklarımı dikkate alın mutlaka…
   gerilemede tatil yapmak da bence kötü bir fikir, tabi karar sizin..
   aslında yerinizde olsam, Ekim ortasına kadar yüz yüze görüşmekten bir şekilde kaçınırdım…diyeyim
   gönlünüze göre olur inşallah.
   Ceyhun

  • sbl

   Eylül 5, 2015 at 12:47 pm

   çook özür dilerim,
   nasıl yapmışım böyle bir hayatı 🙂 cok güldüm kendime.

  • sbl

   Eylül 5, 2015 at 12:56 pm

   hehehe
   cevap hata ile devam etti, şimdi bu mesajla düzelticem.
   yorum için teşekkürler.
   uzak oldugumuz için tarih belli.peki biz böyle riskli olan bir tarihte bir sorun varsa bunu bu zamanda göremezmiyiz.iyi olacak bir olayın, kötü ve zorlayıcı yanlarınımı görürüz, yada her şey iyi giderse bu bir yanılsama mı olur.

 • sbl

  Eylül 5, 2015 at 1:14 am

  İyi geceler,
  yukaridaki mesaji yazmistim bugun balik burcu yorumunuzun altina.
  Yine ben yani, bu ay tutulmasinin olacagi saatlerde doğmuş olmak beni nasil etkiler? Çok merak ediyorum. 28 eylul saat 06’40 gibi dogmusum.
  Önümüzdeki günleri merakla bekliyorum. Ve kişisel dogum haritasi yorumlarinizin baslamasini da.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:32 am

   hmmm ok, ben yukarıdaki yoruma cevap verdim 🙂

 • Nurkan

  Eylül 5, 2015 at 1:21 am

  Şey cekinerek sormak istiyorum son ornekteki mantığı çözemedim

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:34 am

   Şöyle açıklayayım: güneş tutulması 12. evinizde olacak, bu ev aldatılmayı ve dolandırılmayı da temsil eder.
   Maddeler arasında yazmak istemedim, bazen keyifleri kaçırmak gelmiyor içimden, ben de böyle bir örneğin içinde bahsettim 🙂

 • Ayşe

  Eylül 5, 2015 at 1:48 am

  Malum Temmuz 🙁 ayında ciddi bi sıkıntı yaşadığım ve hâlâ görüşmedigim sevgilim yarın görüşmek istiyor. Ne dersiniz

 • Ayşe

  Eylül 5, 2015 at 1:51 am

  Ben Terazi o başak? ? ?

 • Elif

  Eylül 5, 2015 at 1:53 am

  Merhaba Zafer Bey öncelikle çok teşekkürler actığınız ufuklar için.
  Benim doğum tarihim 03.10.1984 saat 20:00 Eşimin doğum tarihi tam belli değil 15 haziran 1981 yazılmış ama 15-27 haziran arası diyor annesi. Ben yengeç olduğunu düşünüyorum. Hiçbir konuda adım atmıyor elini taşın altına koymuyor…hep akışına bırakma modunda. Evliliğimizde çok zorlanıyoruz…sürekli çaba halindeyim. Ne düzeltmeye çalışıyor ne de ayrılmaya yanaşıyor.Hayatından memnun bense çok yorulup yıpranıyorum çaresizim. Ne yapmalıyım? Anlatmaya çalışayım mı, kendi haline bırakayım mı? Ayrılsak ikimiz de daha mutlu mu oluruz acaba?

  • aysen yaman

   Eylül 7, 2015 at 11:28 pm

   Ben terazi burcuyumesim yengec 23 sene sizin gibi cabaladim ve ekim 2014 de gidip bosanma davasi actim ve kasimda 5 senedir baska bir iliskisi oldugunu ogrendim resimler yakaladim suan hala bosanamadim malesef ama kararim kesin bence yurumuyorsa basida ayni sonuda bitir derim iliskin8 ben bosu bosuna beklemisim 23 sene kendi hayatimdan yemisim kusura bakmayin dayanamayip fikrim8 yazdim ama

  • Elif

   Eylül 10, 2015 at 7:56 pm

   Yoo estağfurullah…iyi ki yazmışsınız teşekkür ederim. Ne öldürüyor ne güldürüyor ben ciddi ciddi bir şeyler yapmaya yeltenince bi toparlıyor kıvırıyor vazgeçiriyor, yolumdan çeviriyor beni, sonra yine aynı. Omuzlarımda tonlarca yük var sanki. 3buçuk yaşında oğlum var öğretmenim zaten evin hem kadını hem erkeğiyim ayrılmaktan korkmam. Hadi bir şans daha bir şans daha derken yıllar ömür gidiyor. Hadi diyorum bozmayım kendi elimle yuvamı sabredeyim ama nereye kadar. Onun keyfi yerinde çoook rahat. Her şeyi yıkmış ustüme ev çocuk 4/4lük maaş kartı elinde… Daha ne ister

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:30 pm

   Elif hanım merhaba, her zaman devam ettirme taraftarıyım..
   mutluluklar dilerim.
   Ceyhun

 • Özge

  Eylül 5, 2015 at 1:59 am

  Ceyhun Bey ben güneş tutulması ile alakalı bir şey sormak istiyorum da öncesinde de etkileri görülebilir mi benim için önemli bir zaman dilimi.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:30 pm

   evet, bir hafta öncesinde etkilerini yaşayabilirsiniz Özge hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Sena

  Eylül 5, 2015 at 2:11 am

  Merhaba Ceyhun bey,süpersiniz sizi cok seviyorum. Iki aylik hamileyim,acaba kizmi oglanmi? Cok merak ediyorum. Tutulmalarla alakasi varmi,lütfen yorum bekliyorum

  • Özlem

   Eylül 7, 2015 at 10:43 pm

   Ya siz iyi misiniz tövbe allahimm

 • Sena

  Eylül 5, 2015 at 2:15 am

  03.10.1978 saat 08:15 dogumluyum. Yildizlarim ne söylüyor. Ceyhun bey???

 • kardelen

  Eylül 5, 2015 at 3:12 am

  Ceyhun bey benim doğum haritam da Merkür retro bu beni ne kadar etkiler birde dolandırılabilir ve kandırılabilirsiniz demişsiniz bu güneş tutulması ile mi alakalı yoksa Merkür retrosuylamı alakalı harika bir yazı olmuş ellerinize sağlık ay tutulması yazınızı sabırla bekliyorum Teşekkürler. .

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:33 pm

   merkür gerilemesinde doğmak fazladan/az etkilemez, herkesle aynı etkiler Kardelen hanım…
   dolandırılma da tutulmayla ilgili..
   sevgiler, Ceyhun

 • songül

  Eylül 5, 2015 at 3:25 am

  Merhaba zafer bey yazilarinizi takip ediyorum ve gercekten doğru yorumladiginiza inanıyorum Sizden bir ricam var ben 20.11.1982 saat sabah 3 civarinda dogmusum ,Ben akrep burcuyum yükselenim terazi ay burcum sanirim oğlak son 6 yildir is konusunda cok zorluk cektim sinandigimi hissediyorum ve gecti sanki bu aralar.Ask ilişki konularinda artik sans benden yana olucakmi dersiniz cok uzun zamandir bunlada sinaniyorum saturn gitti ya duzelir veya değişir mi hersey.Şimdiden çok teşekkür ediyorum.Sevgilerimle….

 • ozge yildiz

  Eylül 5, 2015 at 4:01 am

  Merhaba Ceyhun bey… ben11 Şubat kova burcuyum. Eşim ise 9 ekim terazi burcu. 3 yıllık evliyiZ. Bende 45 gündür hayatımın en zor günlerini yaşıyorum. Bayram ziyareti için ist. Ailemin yanına gelmiştIk. Güzel bir bayram geçirdik. Ancak eşim 19 temmuz günü çok gerginDi. Akşam üstü markete gidiyorum diye çıktı. 2 saat sonra bana bir mesaj attı biraz ayrı kalmak istedigini belirten.Farklı bir ilde yaşıyoruz. Oraya gitti. 3 gün bana telefonlarını açmadI. 3.günde beni bir avukat aradı ve eşimin boşanmak istediğini bildirdi. O günden beri şoktaYim. Eşim sensiz hiç bir şey istemiyorum diyen bir adamın nasıl bu hale geldik anlayamıyorum.ne yapmam gerekiyor bilemiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 • Deniz Umi

  Eylül 5, 2015 at 5:02 am

  Sevgili Ceyhun bey merhaba ,
  Emeklerinize sağlık hiç bir burç yorumunu böyle heyecanla beklediğimi hatırlamıyorum. Ikinci yazıyı zabırsızlıkla bekloyoruz. Sevgiler
  Not : Acaba. Bireysel harita bakıyormusunuz ? Bunun için sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

 • Muge

  Eylül 5, 2015 at 6:45 am

  Ama surekli gezegenlerden biri geriliyor… canimizi sıkmaya çalışıyorlar. Optimist olamiyorum bu sebeple 🙁

 • Gamze

  Eylül 5, 2015 at 8:48 am

  Merhaba Ceyhun bey ben teraziyim yükselen burcum akrep agustos ayı sıkıntılı gecti umarım eylül ayı oyle olmaz.Aşk hayatım baya karmaşık gecti iliskimi bitirdim ama beni üzen bir durum olmadı erkenden bazı seylerin farkına vardım.Artık hayatımı düzene koymak istiyorum,birde sağlık problemim var kalple ilgli.Aşk hayatım ve sağlık durumum sizce nasıl sonuclanır simdiden tesekkur ederim

 • Ebruu

  Eylül 5, 2015 at 8:51 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Ben de herkes gibi kişisel analizlere baslayacaginiz günü iple çekiyorum 🙂 Tüm yorumlar için ellerinize emeklerinize sağlık.
  Ben 25.09.1984 tarihinde sabaha karşı 5-6 arası doğmuşum. Nisandan bu yana tüm hayatım değişti nerdeyse yazdığınız gibi. Önce çalıştığım departman degisti.sonra eşimle boşanma kararı aldık,ayrıldık. Tabi evim de değişti, tasindim. Yani 4 ayda işim, evim, medeni halim hepsi değişti. Daha da değişim var mı terazi için? Umarim mutlu bişeyler vardır.. Teşekkürler şimdiden.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:36 pm

   Ebru hanım merhaba,
   yepyeni bir hayat kuruyorsunuz, yeni dönemde yolunuz açık olsun, mutluluk ve başarı dilerim..
   değişim rüzgarı 2 yılı aşkın süre esti, artık daha sakin olacaktır hayatlar..
   sevgiler, Ceyhun

 • Gamze

  Eylül 5, 2015 at 9:10 am

  Doğum haritamda Jupiter 12. evde, Uranüs 7. evde Güneş 6. evde ve Ay 1. evde. 13 Eylüldeki Güneş tutulmasında Jüpiter ve Güneş 12. evde, 28 Eylüldeki Ay tutulmasında Uranüs ve Ay 7 evde. Bu durumda Güneş tutulmasında Jupiterler aynı evde Güneş karşı evde, Ay tutulmasında Uranüsler aynı evde Ay karşı evde oluyor. Bunun bir anlamı varmı
  Teşekkür Ederim.

 • sezin

  Eylül 5, 2015 at 1:24 pm

  merhaba Ceyhun bey,bir süredir iş arıyorum,eylül ayında olumlu cvp geldiğinde,işe başlamak ne kadar doğru olur,merkür gerilemeside başlıycak,fırsatları kaçırmakda istemiyorum,ne yapmam doğru olur sizce,tşk

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:28 pm

   başlayın Sezin hanım 🙂
   başka alternatif yoksa, üzerinde durmaya bile gerek diye düşünüyorum.
   başarılar dilerim, Ceyhun

 • sefa

  Eylül 5, 2015 at 3:00 pm

  Zafer bey merhaba daha once bahsettiginiz gibi son birkac yildir sanssizlik pesimi birakmiyor is konusunda. 15 eylul gibi bir sinavimin sonucu belli olacak sizce sansim nedir sınırdayım iyice karamsarlastim yasadiklarima herkes de sasiriyor

  • Bilge

   Eylül 5, 2015 at 4:01 pm

   Merhaba Ceyhun Bey
   Sitenizle yeni tanıştım sayılır, birçok yazınızı oludum ve artık düzenli olarak takip etmeye başladım. Çok aydınlatıcı ve anlaşılır, aynı zamanda samimi bir anlatımınız var. Bu nedenle tercihim artık sizin sitenizdir 🙂
   Yazılarınızda bahsettiğiniz venüs, merkür gerilemesi ve 28 eylül ay tıtulması beni çok korkutuyor. Çünkü temelleri yeni atılmaya başlanan bir ilişkim var, şu an birbirimize uzağız. eylülün sonunda 24 eylül gibi görüşeceğiz ve ay tutulmasında yanında olacağım. Venüs gerilemesinde başlayan bir ilişkinin kesinlikle biteceğinden bahsetmiştiniz. Mart ve haziranda yüzyüze görüşüp temmuzun 6 sı gibi ise bu ilişki için adımlar atmaya başladık. Ben koç, o ise terazi. Sonuç ne olabilir, gökyüzü çok hareletli ve tam da bu dönemde bir araya geleceğiz. Anlattıklarınıza göre bu ilişki başlayamadan bitecek midir bu durumda :)) yorumlarınızı heyecanla bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:26 pm

   Bilge hanım merhaba, aramıza hoş geldiniz 🙂
   Venüs gerilemesi öncesinde başlamışsınız, gerilemeyi de atlatmışsınız, endişe edecek bir durum yok gibi görünüyor…
   içiniz rahat olsun yani 🙂
   ay tutulmasında bir arada olmanıza gelince: ben olsam uzak kalmayı tercih ederdim diyebilirim, tabi tercih sizin.
   gelişmelerden haberdar edin beni de.
   sevgiler, Ceyhun

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:27 pm

   Sefa bey merhaba,
   Satürn iş alanından uzaklaşıyor, her şey yolunda gitmeye müsait olacak, iş hayatınızda güzel bir dönem başlıyor, iyimser olun 🙂
   başarılar dilerim, sonucu ben de sizin gibi merak ediyorum, paylaşın burada lütfen.
   sevgiler, Ceyhun

 • nisan

  Eylül 5, 2015 at 5:08 pm

  Mrb. Ceyhun Bey,benim yukselen burcum terazi ancak 22 derece terazi.Yani basak burcu tutulmasi benim 11. evime denk geliyor derece olarak.Bu durumda ben 11. evle ilgili konularda mi hissedecegim bu etkileri yoksa sizin genel yorumlarinizdaki gibi 12. ev konularinda mi kafam bayag karisti.Yani ev girisindeki burc mudur baz alinmasi gereken,derece olarak daha genis alani kapsayan mi,bir gezegenle temas halinde olan mi,ya da hepsi birlikte mi aydinlatirsaniz cok sevinirim.20 derece basak 11. evimde yer aldigina gore ben akrep burcuna gore yapilan yorumlari mi okumaliyim aslinda gunes tutulmasiyla ilgili.Paylasimlariniz icin cok tesekkurler bu arada ve sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:23 pm

   Merhaba 🙂
   hayır terazi yorumuna bakın, 11. evinize denk gelmiyor, 12. evde.
   ev meselesinde bir de yükselene göre değerlendirmek gerekiyor, bu konuda ayrı bir yazı yazsam iyi olacak sanırım, not ediyorum bu konuyu yazılacaklar listeme 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Gönül

  Eylül 5, 2015 at 9:06 pm

  Merhaba Ceyhun bey benim bir birlikteliğim var.Bu yıl evlenecekmiyim merakla bekliyorum.O mayısta evlenmeyi istedi ben Ekimde çünkü doğduğum ay ekim ertelemekle hata mı ettim. Yoksa doğru mu bilemiyorum biraz küsüz konuşuyoruz ama buruk

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:20 pm

   Gönül hanım merhaba,
   Venüs gerilemesini atlattıysanız hiç meraklanmayın, sonucu iyi olur.
   Ekim kararınız da gayet yerinde olmuş, Ekimin ikinci yarısında evlenmenizi öneririm, Merkür gerilemesi sonrasında..
   sevgiler, mutluluklar..
   Ceyhun

 • Özlem

  Eylül 6, 2015 at 12:16 am

  Gunes tutulmasindaki maddelerin bir kaci az once oldu bileee céyhun beyy dha sık yazin lutfen yaa ama olmuyoki boyle ayda ikikere az, valla ihtiyac oldunuz bende:((birde venus ve mars kesisimi aslan ve teraziyi olumlu yonde etkiledi bu konuda size dönüt vercegimi söylemistim , sevgilerrr:);)

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:19 pm

   Özlem hanım merhaba,
   güzel haberler duymak harika 🙂
   ilginiz için ayrıca çooook tşk ederim, her zaman beklerim, yazmaya devam! 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • secil

  Eylül 6, 2015 at 12:19 am

  Ceyhun bey merhabalar, yorumlarınız tam nokta atışı yapıyor..
  ben son yıllarda çok sıkıntı çekmiş bir teraziyim. 13.10.1982 doğumluyum sabaha karşı 06:30 da doğmuşum yanı yükselenim de terazi.. ay burcum başak diye biliyorum. aşk, iş, aile, para hepsi kötü geçti son yıllarda. ilişkilerim de hep bir şekilde sonlandı. bazen huzura kavuşacak gibi oluyorum ama tam düzelmiyor gibi..umarım bana güzel haberler verirsiniz. şimdiden teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:18 pm

   Seçil hanım merhaba,
   bu noktada ben sizden güzel haberler bekliyorum artık 🙂 sonuçlardan haberdar edin beni de burada…
   mutluluk ve başarı dilerim her daim..
   Ceyhun

 • Selen

  Eylül 6, 2015 at 1:00 am

  Ptesi gününden beri 3 iş görüşmesi yaptım. Bugün 3.sünü. Olumlu geçtiğini düşünüyorum ama benden daha iileri vardır belli mi olur. Bişeylerin yolunda gitmeye başladığını görmek güzel. Bir terazi olarak epey yıprandım artık sonuç almak istiyorum. İş görüşmelerimden birşey çıksın istiyorum.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:16 pm

   başarılar dilerim Selen hanım, inşallah güzel haberler alırsınız.
   iş hayatınızla ilgili gelişmeler olacaktır güneş tutulmasında, inşallah da güzelinden bir haber alırsınız 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • what

  Eylül 6, 2015 at 11:35 am

  venus gerilemesi beni altust etti, iliskiye start verdik, sonra yapamadık, simdi belirsizlik bilinmezlikle oturmus bekliyorum, akrep burcuyum, yukselenim terazi, hayatımda hep terazi etkilerni yasadım, gunes tutulmaları hep cok onemli oldu, bu gunes tutulması bu iliskinin tamamen bitecegine mi isaret yoksa venus ilerlemesi ile saglam temel ile start alacagına mı? erkek arkadasımda akrep yukseleni aslan

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:15 pm

   Venüs gerilemesinde başlayan ilişkiler için olumlu konuşmamıştım, biliyorsunuz.
   bitmesi daha muhtemel görünüyor diyebilirim.
   her şey gönlünüze göre olsun.
   sevgiler, Ceyhun

 • canan

  Eylül 6, 2015 at 10:48 pm

  Ceyhun bey sizin sıkı takipcinizim . Sizin on izlenimlerinizle bilgilerinize hareket ediyorum.kisiye özel yorum yapiyo musunuz .Basarilariniz daim olsun

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:14 pm

   Canan hanım merhaba,
   ilginiz için çooook tşk ederim 🙂
   analizlere Ekimde başlayacağım inşallah.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Neva

  Eylül 7, 2015 at 1:53 am

  Merhaba
  Venus gerilemesinde isimden kendi istegimle ayrildim fakat uzun suredir psiholojik baski gordum icin ayrildim.su siralar yeni baska bir is aramiyorum sanirim zamanda uygun degil ne zaman baslamaliyim.Jupiter beni hangi konuda destekler.tam dogum gunumde ay tutulmasi var o beni nasil etkiler.Eylul ayi beni guldursun isterim buna ihtiyacigim var:).
  Simdilkk ailem ile vakit gecirmekten mutluuum.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:13 pm

   Merhaba Neva, öncelikle kararınızın size mutluluk getirmesini dilerim.
   bilemiyorum Venüs gerilemesi yazımı okumuş muydunuz kararı vermeden önce, ben ayrılmayın dedim aslında yazımda…olsun varsın, canınız sağ olsun 🙂
   güzellikler dilerim, gelişmelerden beni de haberdar edin olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 • Sena

  Eylül 7, 2015 at 8:47 am

  Ceyhun beyyy ???????

 • Melike

  Eylül 8, 2015 at 3:40 pm

  Zafer Bey Merhaba,
  Yaklaşık 3-4 ay önce tesadüfen denk geldim sitenize. Ancak neredeyse tüm yazılarınızı okudum. Bu süreç zarfında da hiç yorum yazmadım, ciddi ciddi araştırma, okuma süreci tamamlansın istedim 😀
  Her zaman güzelliklerin paylaşılması gerektiği düşüncesinde oldum. Bunca kötülük içinde birazcık nefes alabilmek için kendimi sayfanızı karıştırırken bulunca tekrar zamanı gelmiş yorum yazmanın dedim kendi kendime.
  Retrolar, yer değiştirmeler bir şekilde hep kıyıdan köşeden okuyup da anlamlandıramadığımız herşeyi burada öyle sade öyle güzel anlatmışsınız ki. Her yazınızda… Özenle.. Ve her burç için ayrı ayrı.
  Bir de itinayla her yoruma verdiğiniz cevapları görünce şaşırmıyor değilim.
  Uzun lafın kısası, hem teşekkür ederim, hem de bu yolda size bol şans dilerim. Tüm güzellikler sizinle olsun ki bizimle bilgilerinizi paylaşabilecek gücü ve enerjiyi hep bir kenarda saklayabilin 🙂
  İyi ki denk gelmişim sitenize.
  Bu arada daha 2 senedir çalışma hayatı içinde olan bir terazi olarak, “nedir ama bu çektiğimiz, içime ata ata çatlayacağım resmen ben!” diye sızlanacaktım ki “bir iki güzel güne dair işaret görünüyor sanırım gökyüzünde eylül ayı ile birlikte” diye susturuyorum kendimi.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:11 pm

   Melike hanım merhaba, öncelikle aramıza hoş geldiniz 🙂 🙂
   Burcuna Göre öyle bir günde doğdu ki, bir şeyleri değiştirmesi gerekiyordu astroloji alanında, yorumunuzdan görüyorum ki başarılı olma yolunda ilerliyor, güzel dilekleriniz için ayrıca tşk ederim 🙂
   evet, iş hayatınızda çatlama noktasına gelmeniz çok normal, Satürn etkisi bunu hissettirmeyi başarır 🙂
   yolunuz açık olsun, her zaman beklerim, hayat öykünüzde size hep en güzelini dilerim..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Serpil oksuz

  Eylül 12, 2015 at 9:21 am

  Ağzına yüreğine sağlık ceyhun bide beni evlerin bebek olaydı şti olacaktı yine gözükmüyor sanırım

 • Senem

  Eylül 12, 2015 at 8:03 pm

  Yafs ceyhun bey
  Yukselen terazi 34yas
  Venus vurmasin die 15gun onu beklettim wala korkulur benden gokyuzu ve sizin o MUAZZAM TESPITLERINIZ SAOLUN ilk kez yuzyuze goruscez ben aslan o aslan benide onuda ASK’in GUNES’i vursun istiorum amaaa
  ex ask koc onuda yureimde tasidigimi hissettim o da beni hissetmis ole yazdi fakat artik ondan dusunce bazinda siyrilmai cok istiorum dogru zamanda miyim GUNES TUTMAZ BENI dimi?
  Terazi ask hayatimda dogrua yakin ihtimaller verdi gibi gibiyim ¿¿¿???

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 12, 2015 at 8:07 pm

   Senem hanım merhaba,
   güneş tutmuş sizi ve bence çok da güzel olmuş 🙂
   en güzelini dilerim.
   Ceyhun

 • özgü

  Eylül 13, 2015 at 12:47 am

  Merhabalar, 29 eylul 1981 dogumluyum, yukselenim boga. Bir yildir bir iste calisiyorum, aslinda memnunum. Farkli bir sektorden bir firsat yakaladim 2 gun once. Bu hafta denemeli miyim? Merkur gerilemesine denk gelebilir ancak haber tutulmaya yakin gelmis oluyor, bilemedim
  Cok tesekuurler

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 13, 2015 at 11:36 pm

   Özgü hanım merhaba,
   bu şartlarda yerinizde olsam kabul etmezdim diyeyim 🙂 karar sizin tabi ki.
   başarılar dilerim.
   Ceyhun

 • gamze

  Eylül 13, 2015 at 12:00 pm

  Zafer bey merhaba bundan 4 ay önce banka sınavına girmiştim ve kaybetmiştm hatta sizede sormuştum sonucu ne olabilir diye ağustosun sonunda aradılar yanlışlık olmuş kazanmışım eylülün7snde işe başladım hemen sizin yorumunuz aklıma geldi eylüldw teraziler için iyi günler başlayacak demiştiniz 1 ekim doğum günüm işte başarı var mı birde aşk var mı artık

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 13, 2015 at 11:33 pm

   Gamze hanım hayırlı olsun 🙂
   hepsi olur neden olmasın? adım adım gitmek lazım, değil mi ama 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Naz

  Ekim 1, 2015 at 3:50 pm

  Zafer bey merhaba, yorumlarınız için teşekkürler, harika çalışma! Sadece ay yorumlariniz daha erken olsa çok çok seviniriz. Elinize sağlık

 • Serenay

  Ekim 2, 2015 at 11:24 am

  Merhaba ceyhun bey, bana neden cevab yazmiyorsunuz?

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin