Yükselen AkrepAkrep Burcu Eylül 2015 Yorumu

Eylül 4, 2015by Zafer Ceyhun53

Akrep burcu Eylül yorumu, 13 Eylül güneş tutulması ve Merkür gerilemesinin etkileri dahil Eylül’ün önemli konularını içeriyor. Eylül 2015 geldi çattı değerli dostlar, çok önemli bir ay olacağına emin olabilirsiniz. Doğrusu ben akrep burcu yazılarında zorlanmıyorum çünkü yanlış adımlar atma ihtimali en az olan burcun akrep olduğuna inanıyorum. Nedenini de söyleyeyim 🙂 Bir kere yüzleşmekten çekinmiyorsunuz, korku ve endişe yönetiminiz bir harika, ayrıca kontollüsünüz, telaşlansanız dahi sakin kalabilmeyi başarıyorsunuz. Hataların kaynağında, zamansız alınmış kararların, olgunlaşmadan atılan adımların olduğunu varsayarsak, akreplerin neden başarılı olduğunu anlamak da kolaylaşıyor. Evet, hareketli bir aya giriyoruz, fırsatlar risklerden çok daha fazla olduğu için güzel günler yakında ama geçen ay öyle değildi mesela. Venüs gerilemesinin düzen bozucu etkilerine maruz kaldık hep birlikte. Mevcut düzenimizi sorguladık, geçmişte bizi rahatsız etmeyen bazı şeyler gözümüze batmaya başladı vs. Sonuçta geçtiğimiz 45 günde birçok insan düzenini değiştirdi çünkü memnun olmadıklarına karar verdiler. İş hayatı ve maddi konular bir tarafta, aşk/ilişkiler diğer tarafta, Venüs gerilemesinin taarruzuna uğradı. İşte bu noktada akrep olmanın avantajlarını yaşadığınızı düşünüyorum, hele ki Venüs gerilemesi yazımı okuduysanız, yaşadıklarınıza anlam vermeniz çok daha kolay olmuştur. Umarım ki gerilemenin düzen bozucu etkisine direnip hayatınızda keskin kararlar almamışsınızdır. 7 Eylül itibarıyla düzen bozan etki sona eriyor, “düzen kuran” etki yeniden başlıyor. Önümüzdeki 1,5 yıl Venüs normal seyrinde olacağı için epey süre rahatız 🙂 Hadi hayırlı olsun. Bu arada 7 Eylüle kadar bu ihtimal devam ediyor, aklınızda bir şeyler yapmak varsa, Venüs gerilemesi yazımı okumadan yapmayın derim, sonrasında karar elbette sizin. Sonuçta hayat sizin, kim sizden daha doğru değerlendirebilir ki? Diğer yandan, Eylülü önemi yapan tek şey Venüsün seyrindeki değişim değil. Eylül 2015, hem Güneş hem de Ay tutulmasına sahne olacak. Biz de oyuncalar olarak üzerimize düşen rolü oynamaya hazır olalım 🙂 Dilerseniz Eylül 2015 gündeminin ana başlıklarını tarihleriyle birlikte görelim, sonra da detaylara geçelim:

 1. 13 Eylül Güneş tutulması
 2. 17 Eylül Merkür gerilemesi
 3. 18 Eylül Satürn yeniden yayda
 4. 23 Eylül Güneş terazide
 5. 25 Eylül Mars başakta
 6. 25 Eylül Pluto gerilemesi bitiyor
 7. 28 Eylül ay tutulması

Güneş tutulmasının akrep burcuna etkileri

2015 ve 2016 yılında balık ve başak burcunda ikişer kez Güneş tutulması yaşayacağız, biliyorsunuz ilkini Mart 2015’te yaşamıştık. Sıra ikinci tutulmada ve 13 Eylülde başak burcunda gerçekleşiyor. Peki Güneş tutulmaları neden önemlidir? Ne getirir ne götürür, anlamaya çalışalım:
 1. yeni bir dönemi başlatır
 2. kalıcı değişiklik yapar
 3. yeni bilgiler ediniriz, kararlar alırız
 4. farkındalığımız artar, “daha önce neden düşünemedim” deriz
 5. önemli haberler alırız, gündem şekillenir
Bu saydığım özellikler arasında bence en önemli olan “kalıcı değişiklik yaratması”. Kendi hayatımdan örnekler vereyim: Güneş tutulmasının etkisiyle iş değiştirdim, işle birlikte yaşadığım şehir de değişti ve yıllardır aynı işte çalışıyorum, aynı şehirde yaşıyorum. Bir diğer Güneş tutulması sırasında, üslubum/tavrımla ilgili çok önemli bir karar aldım ve sonrasında Burcuna Göre hayat buldu 🙂 Kısacası, tutulmalar takip edilesi dönemlerdir, gündeme ilişkin önceden fikir sahibi olmak büyük fark yaratabilir. Akrep burcuna göre Güneş tutulmasının etkilerini ve olası sonuçlarını şöyle sıralayabiliriz:
 1. yeni bir çevreye giriş ve tanımadığınız insanlarla tanışma
 2. önemli/vip insanların desteği
 3. profesyonel destek ihtiyacı (doktor/mimar gibi)
 4. kariyerinizde önemli değişim için bir tanıdıktan destek
 5. arkadaş ortamınızda yeni bir gündem
 6. bir arkadaşınızla ilgili gelişme, yardımınızı isteyebilir mesela
 7. aşk hayatınızda önemli bir gelişme, bir ilişkiye başlamak gibi
 8. çocuk sahibi olmakla ilişkili karar/gündem
 9. varsa çocuklarınızın geleceğini ilgilendiren bir adım
 10. kendinizi ispat etme veya sevildiğinizi hissetme ihtiyacı
Bu saydığım konulardan biri zaten gündeminizdeyse, haber yakında geliyor. Peki olumlu olur mu? 13 Eylül Güneş tutulmasının etkileri olumlu olacak, güzel sonuçlar alacağınızı düşünüyorum. Böyle düşünmemin 2 nedeni var. Birincisi tutulma sırasında diğer gezegenler olumlu etkiler yapıyor. İkincisi, tutulmanın gerçekleştiği burç, Jüpiter’in 1 aydır bulunduğu ve önümüzdeki 1 yıl bulunacağı başak burcu. Bu nedenle diyebiliriz ki, Jüpiter tarafından koruma altında olduğunuz, şanslı olacağınız alanda, bir Güneş tutulması ilk kıvılcım olma potansiyeli taşıyor. Kısacası, göstergelere baktığımda iyimser olmalıyız diyorum 🙂 Son olarak, Güneş tutulmasının sonuçlarını takip eden 1 hafta içinde, ya da yaklaşık 1 ay sonra alabilirsiniz.

Merkür gerilemesi 17 Eylül – 9 Ekim

Merkür gerilemesi öyle bir zamana denk geldi ki, ahh be Merkür dedim ben 🙂 Tabi yapacak tek şey bu durumu kabullenip gereğince davranmak. Güneş tutulması ile aynı günlere denk geliyor, 10 Eylülde yavaşlamaya başlayacak, 17 Eylül ve 9 Ekim arasında geri hareket edecek. Gerilemenin olumsuz etkileri, olumlu Güneş tutulması gündeminize zarar vermemeli. Bunu başarmak için farkındalık gerekiyor, ki bu yönde bazı hatırlatmalar yapmak istiyorum. Öncelikle, Güneş tutulması heyecan ve coşku getirecektir. Oluşan enerjiyle hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bu isteğinize mutlaka direnin ve kontrolü elinizde tutun. Mesela gecikmeler, ertelemeler, zaman baskısı veya aksamalar oluşursa, “işler ters gidiyor, sanırım olmayacak” demeyin. Merkür gerilemesinin olağan etkileri bunlar, gelip geçecektir. Tabi Merkür sorunları Güneş tutulması gündeminizle ilişkili olmayabilir, o zaman zaten sorun yok, yola devam.. Bir örnek üzerinden gidelim: harika bir haber aldınız, siz/eşiniz hamile..Süper! Hemen tanıdıklarınızla görüştünüz, en iyi hastane/doktor kim öğrenmek, görüşlerini almak istiyorsunuz. Bazı isimler de aldınız, özellikle birini çok övdüler diyelim ama doktorun çok yoğun olduğunu, sizi kabul edemeyeceğinizi öğrendiniz. Klasik bir Merkür gerilemesi olayı bu. Ne yapmalı? İlla ki o doktoru istiyorsanız, aldığınız cevabı kabullenmeyin! Gerileme sonrasında yeniden görüşmek üzere zamana bırakın. Bu arada tanıdıklarınızdan farklı doktorlar hakkında bilgi almaya devam edin, hatta bu doktoru tanıyan biri var mı diye araştırın. Bazen işler böyle yürüyor 🙂 İkinci bir örnek vereyim: bir arkadaşınız sizi üyesi olduğu derneğe/kulübe davet etti, birlikte gittiniz. Sonra size de üyelik teklif ettiler, baskı büyük 🙂 Ortam da harika ama siz zaman ayırabilecek misiniz, emin değilsiniz, hayatınız da zaten çok yoğun. Kabul etmeyin! Bağlayıcı kararları, içinizden bir his aksini söylüyorsa, Merkür gerilemesi sırasında almayın, sonuç iyi olmayabilir. Biliyorum ki herkesin farklı bir hayatı/gündemi var, örneklerimle hiç ilgisi olmayan gündemler yaşayacaksınız ama mantığı anladınız. Merkür gerilemesinin risklerinin farkında olun, gündeminizi bu çerçevede değerlendirin. Siz akrepsiniz yaa, bir yolunu bulursunuz 🙂 Akrep burcu Eylül 2015 yorumu en az 2 bölümden oluşacak dostlar, birinci bölümü burada bitiriyorum.. İkinci bölümünde ay tutulmasının etkileri ve önemli gördüğüm başka konuları da yazacağım. En güzelini yaşamanızı dilerim. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

53 comments

 • anka

  Eylül 4, 2015 at 11:19 pm

  Ellerinize sağlık Zafer Bey…Yine farkındalığı arttırıcı bir yazı olmuş, teşekkürler…

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 12:55 am

   siz de sağ olun 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • gülşen

  Eylül 4, 2015 at 11:31 pm

  iyi akşamlar Ceyhun Bey. Siteyi yeni keşfettim ve soruları cevapladığınızı görünce bende soru sormak istedim:) Akrep burcuyum yükselenim terazi erkek arkadaşımın burcu ise balık. Erkek arkadaşım işlerini bir türlü yoluna koymadığı için evlilik ile ilgili bir şeyler konuşamadık. acaba akreplere evlilik var mı bu yıl?

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:01 am

   Gülşen hanım merhaba,
   aramıza hoş geldiniz, Burcuna Göre’de soru-cevap serbest 🙂
   öncelikle astrolojiyi doğru anlamak şart: geleceği kesin olarak göstermez ama potansiyeli gösterir.
   hangi alanda şanslıyız, hangisinde baskı altındayız, neden değişiyoruz, sevdiklerimize ne oluyor da deliriyorlar falan 🙂
   yani akreplere evlilik var mı sorusunun bir cevabı olsaydı, akrepler toplu olarak evlenirdi, ilginç bir deneyim olurdu insanlık için, neyse ki öyle olmuyor 🙂 geleceğin belirsiz olması daha keyifli bence.
   önemli olan, o sizin için doğru kişi mi, cevap evetse doğru zamanda mı evleniyoruz? bu sorulara astroloji ile cevap bulmak, doğru zamanda doğru adımı atmayı başarmak en önemlisi…
   lütfen burcunuzun geçmiş yazılarına göz atın, çok şey bulacaksınız.
   ayrıca astroloji rehberi bölümünde (menüde) önemli yazılar var, yerinizde olsam okurdum.
   her zaman buradayım, yine konuşuruz.
   sevgiler, Ceyhun

 • senar

  Eylül 4, 2015 at 11:38 pm

  Zafer bey size bişiy sorucam eşim akrep ve ev var satılacak biriyle görüştük kaporada verdi fakat halen çözülmedi son gün salı anlaşmanın bitteceği gün sonuç alamassak merkür gerilemesine kadar satmak için çabalamamız gerekecek sanırım ayy umarım özetleyebilmişimdir konuyu saygılar:)

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:04 am

   Merhaba Senar hanım,
   bence Venüs gerilemesinde ev satma girişimi yaparak zaten süreci zora sokmuşsunuz..
   aceleniz yoksa evet Ekime bırakmakta fayda var 🙂
   gönlünüze göre olsun.
   Ceyhun

 • PınarA

  Eylül 4, 2015 at 11:39 pm

  Yazılarınız oldukça detaylı teşekkür ederim. Ben 14.01.1980 saat sabaha karşı 02-03 arası Giresun’da doğmuşum. Bir iki siteden baktığım kadarıyla yükselenim akrep çıktı acaba doğru mu? İşte ve aşkta yerlerdeyim. Fırsatlar Merkür gerilemesinden sonra mı?
  Sağlıcakla kalın

 • Arzu

  Eylül 4, 2015 at 11:43 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Vallahi ne desem tüm samimiyetimle söylüyorum iyi ki varsınız :)))
  Terapiye gitsem bu kadar mutlu ve motive olamazdım… Teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:06 am

   çoook tşk ederim Arzu hanım 🙂
   ben de böyle güzel sözler duyunca mutlu ve motive oluyorum, herkes mutlu..
   Burcuna Göre’yi boşuna sevmiyoruz 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Seda

  Eylül 4, 2015 at 11:43 pm

  Bilgilendirme için teşekkürler Ceyhun Bey,iki sorum olacak: Yükselenim Akrep burcum Yay, tutulmayı öncelikle hangisine göre değerlendirmeliyim? Bir de doğum haritamda Merkür’üm Retro, bu durumda Merkür gerilemesinden olumlu etkilenir miyim?

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:09 am

   Seda hanım merhaba,
   1- gündem yay kapsamında olur, yani kariyer-başarı ile ilişkili olur ancak sonucunda akrep gündemine de uyar.
   mesela, birinin desteği ile kariyerinizde gelişme olabilir, ilk aklıma gelen bu örneği vermek oldu, farklı da olabilir tabi 🙂
   1- hayır, Merkür gerilemesi herkesi aynı etkiler ancak siz gerilemede doğduğunuz için süreci daha iyi yönetecek beceriyi yıllar içinde kazanmış olduğunuz için daha az yanlış yaparsınız, bu da bir avantaj tabi 🙂
   yolunuz açık olsun, sevgiler
   Ceyhun

  • Seda

   Eylül 6, 2015 at 3:11 pm

   Çok teşekkürler Ceyhun Bey

 • zeynep

  Eylül 4, 2015 at 11:51 pm

  Daha ne kadar surecek bu saturn gerilemesi venus gerilemesi merkul gerilemesi. Hayatta hicbir sey dogru gitmez mi kac aydir guzel seyler gelecek diyorsunuz ama hersey daha kotu oluyor. Hic umut ışığı yok.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:11 am

   Zeynep hanım merhaba,
   sanıyorum ki başka sitede okuduklarınızla karıştırdınız çünkü geçen ay güzel şeylerden bahsetmedim ama bu ay bahsediyorum.
   iyimser olmakta fayda var, bana güvenin 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • niles

  Eylül 4, 2015 at 11:55 pm

  aslında sağlık konusunu merak ediyordum bu ay akrepte sağlık ne olacak gelişme olacak mı hiç sağlıktan bahsetmemişsiniz :/

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:13 am

   merhaba Niles,
   bir doktor örneği verdim uzun uzun, Allah aşkına daha ne kadar sağlıktan bahsedeyim 🙂
   şöyle söyleyeyim: sağlığınızla ilgili profesyonel destek ve tedavi için uygun bir dönem olacak.
   (yazıda bahsettiğim uyarıları da hesaplayın tabi)
   sağlık mutluluk dilerim.
   sevgiler, Ceyhun

  • niles

   Eylül 5, 2015 at 2:28 pm

   pardon 🙂

 • Hilal

  Eylül 5, 2015 at 12:07 am

  Ceyhun bey yazı harika okuduktan sonra daha bir heyecanlandım 🙂 Birde size sorum var cevaplarsanız sevinirim 1 Kasım 1995 erzurum\merkez dogumluyum.Dogum saatim gece 00.00-01.30 arası benim yükselenim nedir Basak mı? Tekrar emeginize saglık tesekkürler 🙂

 • Lea

  Eylül 5, 2015 at 12:58 am

  Ayın ikinci yorumu gelene kadar günde bir kaç defa okurum bu yazıyı. 1,5 yıldır ertelediğim ameliyat, uzun zaman direnip -yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla Venüs gerilemesi sebebi ile- Ağustos başında artık kabullendiğim boşanma kararı….. Offffff.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 5, 2015 at 1:20 am

   öncelikle geçmiş olsun Lea,
   siz de benim gibi astrolojik gündemi yoğun yaşayanlardansınız, birebir örtüşüyor gündeminiz…
   boşanma kararı için acele etmeyin derim, eğer sizin elinizdeyse…
   ameliyata gelince, yerinizde olsam Ekimi seçerdim diyeyim.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Lea

   Eylül 5, 2015 at 2:43 pm

   Ekimi bekleyeceğim, hürmetler.

 • Ece

  Eylül 5, 2015 at 1:22 am

  Bir akrep olarak güzel günler yakında, hissedebiliyorum. Satürn’ün burcumuzdaki son haftası dolayısıyla baskılarını iyice arttırıp algılarımızla oynuyor ama geçecek arkadaşlar ha gayret 🙂 çok zor zamanlar yaşadık, çok ağır bedeller ödedik belki ama bu süreçten sadece ve sadece bu zamanlardan ders çıkarabilmiş olanlarımız karlı çıkacak. O yüzden son birkaç günümüzü oturup geçmişin muhasebesini yapmakla geçirelim ve içimizdeki umudu hiç kaybetmeyelim 🙂
  Zafer bey yine çok güzel bir yazı olmuş, ikinci bölümü heyecanla bekliyorum. Aslında asıl Ekim ayını bekliyorum ben, hayatımdaki tüm yenilikler Ekim ayında başlayacak, bakalım bizi neler bekliyor

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 8, 2015 at 5:52 pm

   Ece hanım merhaba,
   yorumunuzun altına ben de imza atıyorum 🙂
   ayrıca ilginiz için çok tşk ediyorum
   sevgiler, Ceyhun

 • Aygül

  Eylül 5, 2015 at 4:12 am

  04/11/1971 yükselen balık iş görüşmelerimi 6 Eylül den sonraya Bıraktım ama zannedersem 13 Eylül’e kadar doğru karar verebilirim vede hayatıma yeni birini doğru karar verebilirim diye endeksledim doğrumudurteşekkürler Ceyhun bey buarada sabırsızlıkla bekledim yazılarını ellerinize sağlık

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 8, 2015 at 5:57 pm

   Aygül hanım merhaba, tşk ilginiz için 🙂
   13 de karar vermeniz kolaylaşacak, yani illa ki karar vermeniz gereken bir şey varsa, tutulmanın etkisiyle gelen bilgileri de kullanmak faydalıdır, tutulma bilgi/farkındalık getirir çünkü.
   sevgiler, Ceyhun

  • Aygül

   Eylül 10, 2015 at 4:48 pm

   Teşekkürler

 • Cemre

  Eylül 5, 2015 at 6:02 am

  Merhaba Ceyhun Bey. Öncelikle yazılarınız için teşekkürler. Benim sorum şu: benim burcum da yükselenim de akrep bunu nasıl yorumlamam gerek, ikisinin de aynı olması ne gibi etkiler ortaya çıkarır? Şimdiden teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 8, 2015 at 5:57 pm

   Cemre hanım merhaba,
   yaşadıklarınızın etkisini güçlendirir, iyi bir şeydir, dengeli bir durumdur.
   sevgiler, Ceyhun

  • Cemre

   Eylül 10, 2015 at 3:16 am

   Cevabınız için çok teşekkürler Ceyhun Bey. Evet Satürn ün etkisini oldukça güçlendirdiğini düşünuyorum. Zira çok zor bi 3 yıl geçirdim. Umarım artık sona erer, artık gücüm kalmadı gerçekten. İyi çalışmalar dilerim.

 • scorpio4

  Eylül 5, 2015 at 8:17 am

  Ceyhun bey,Sizi gercekten de cok seviyorum 🙂 Cunki,verdiyiniz melumatlar cox aydin ve deqiq olur herzaman 🙂 Herzaman sizi izlemisem ve izleyecem 🙂 Ellerinize saglik 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 8, 2015 at 5:58 pm

   çok tşk ederim 🙂 her zaman beklerim..
   sevgiler, Ceyhun

 • elif

  Eylül 5, 2015 at 1:55 pm

  Teşekkürler,harikasiniz

 • Burcu Yiğit

  Eylül 5, 2015 at 5:02 pm

  Emeğinize sağlık Zafer Bey. Her zamanki gbi harika ve ince anlatmışsınız. Venüs gerilemesinden dolayı midir bilmiyorum ama ağustos ayı boyunca hiçbir iş olanağım sonuçlanmadı. Sizce eylül ayı için bir iş bulmam olumlu sonuçlanır mi?
  Teşekkür ederim. 🙂

 • nisan

  Eylül 5, 2015 at 6:07 pm

  Tam venus gerilemesenin golge etkileri bitsin oyle yeni baslangiclar icin adim atayim derken bu kez merkur gerilemesinin golge etkileri basliyor anladigim kadariyla:(( Ustelik bir terazi yukselen olarak her ikisinden de direkt etki aliyorum.Yeni bir is icin basvuruda bulunmak ,ihtiyacim oldugu halde,ev esyasi,cep telefonu hatta giyim alisverisi yapmak,kuafor islerini halletmek vs. gibi pek cok yenilik icin venus gerilemesinin bitmyesini bekliyordum sabirla.Simdi de merkur cikti golgesiyle beraber:(( Pes etmek zorundayim maalesef ,yasami nerdeyse uc ay ertelemek ne mumkun ne de akil kari gibi cunku.Venus gerilemesinde eski yasadigim sehre ve mahalleye dondum,merkur gerilemesinde de eskiden beraber calistigim insanlarla yeni bir baslangic yapma olasiligim var.Artik hareket etmeye mecbur gibiyim ama riskli bir adim mi bu da yine sorayim istedim:))Degerli yorumlariniz icin cok teskkurler.

 • Zehra

  Eylül 5, 2015 at 8:41 pm

  Merhaba Ceyhun Bey isimden memnun değilim degistirmek için doğru zamanmı? Teşekkürler..

 • Didem

  Eylül 5, 2015 at 10:35 pm

  Ceyhun bey hem gunes burcunu hemde yukseleni okuyun diyorsunuz ama gunes burcumun gundemi bana hic uymuyo yukselen uyuyor fazlasiyla. gunes burcunu dikkate almazsam onun gundeminden kacirdigim birsey olurmu tesekkur ederim yorumlariniz icin

 • what

  Eylül 6, 2015 at 11:43 am

  ceyhun bey yorumlarınızı cok seviyorum
  11kasım dogumlu akrep burcuyum,erkek arkadasımda aynı sekilde, ben akrep-terazi,o akrep-aslan, venus geri hareketi doneminde iliski kararı aldık ve yine venus geri hareketinde noktalama kararı aldık, suan yuzyuze gorusmeyip 3-5 gunde bir nasılsınlasıyoruz, venus ileri hareketi,gunes tutulması bu iliskiye bir sans daha verir mi?

 • Merve

  Eylül 6, 2015 at 11:58 am

  Merhaba Ceyhun Bey sitenizi geçen ay keşfettim, çok sevdim. Öncelikle teşekkürler. 30.10.89 15.15 doğumluyum. 3.5 senelik bir evliliğim var,eşim 22.08.85 doğumlu. Kısacası eşim çalışmak istemediği için sürekli sorun yaşıyoruz. 3-5 ayda bir boşanma noktasına geliyoruz. Bugünlerde tartışmalarımızdan sonra artık ben boşanma kararı aldım. Sanırım o da düşünüyo. Sizce uygulmaya sokmalıyım artık yoksa biraz daha sabır, herşey düzelebilir mi? Ya da ondan mı beklemeliyim?

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 8, 2015 at 5:51 pm

   Merve hanım merhaba, aramıza hoş geldiniz.
   Venüs gerilemesi yazımı okudunuz mu?
   zor yıllar geçirdiniz çünkü Satürn etkilerinin en zor olduğu dönemler yaşadınız son 3 yılda..kesinlikle zoru bitti kolayı kaldı, sabredin.
   sevgiler, Ceyhun

 • nick

  Eylül 8, 2015 at 3:31 pm

  Öncelikle selamlar ve kocaman tebrikler.Mükemmel:) Bir ricam :
  8 Temmuz 1974 saat 14:55 dogumluyum.
  Burcum Yengec yükselenim Akrep.
  Bundan sonraki donemde Kariyer ile ilgili yorumunuz eger mumkunse:)

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 8, 2015 at 5:48 pm

   merhaba, tşk ederim ilginiz için 🙂
   kişisel analizler Ekimde başlayacak inşallah..
   sevgiler, Ceyhun

 • mina

  Eylül 9, 2015 at 4:55 am

  9aylik esimin issizlik doneminde kredilere gucumuz kalmadi bir evimiz vardi onu satma karari aldik 8eylulde bir musteri cikti 10eylulde satis gerceklesecek inanin caresizlikten iyimi yaptik kotumu bilemiyorum. esim oglak burcu oldu denilen hayirli oksun denilen isler olmuyor sasirdik kaldik bu isler gunes tututlmasiyla sekillenirmi. iyi ki varsiniz kimseye anlatamadiklarimsiniz sag olun var olun CEYHUN BEY

  • mina

   Eylül 9, 2015 at 4:46 pm

   Evi alan kisi vazgecti bugun

 • deniz

  Eylül 9, 2015 at 4:48 pm

  merhaba ceyhun bey.
  siteyi yeni keşfettim, süpersiniz :))
  bu aralar iş görüşmeleri için uygun mu zaman mı?

 • Zeynep

  Eylül 9, 2015 at 6:08 pm

  Valla ceyhun bey ne derseniz yaşıyorum resmen tabi baska kosullarda:) iş basvuruları yapıyorum buyuk umutlarla hç olmadgm kadar enerjik ve umutlu sonuç husran yne husran sabrı ogrenyorum bu gerilemeler sayesinde sanırm okurmusunuz bilmyorum ama tesekkurler aydınlatıcı umut verici yazılarınz için 🙂

 • Emine

  Eylül 11, 2015 at 3:18 am

  Zafer bey merhaba 🙂 yeni keşfettim ve siteden kendimi alamıyorum. Harikasınız. .2014subat merkur retrosunda ortak bir iş yeri açma girişimin hüsranla sonuçlandı. Retrosunda bitti ortaklar ortadan kayboldu.1.5yildir ofisi kendi çabalarıyla ayakta tutmaya çalışsam da istediğim verimi bir türlü alamıyorum.Doğdugumda merkur retroydu.Merkür gerilemeleri işimize yarar mı?Belki de hiç çalışmamak gereken insanların hayatımdan uzaklaştırılması olumsuz gibi görünen ama olumlu olan bir durumdu.iş yerimde radikal bir değişiklik zamanı derken yine 17eylul zamanına kaldım yeni projem ve girişimim için.yay burcuyum yükselenim akrep.saturn bir akrepten bir yanda ne olacak benim halim:) yıllardır nefes alamıyorum. .ödül zamanı gelmiş olmali:) ne yapayım retro döneminde girişimde bulunayım mi?sevgiler. .(AA bir de merkurum yayda)

 • Pelin

  Eylül 27, 2015 at 3:19 pm

  Çok güzel bir yazı.. Sitenizi zevkle takip ediyorum, emeğinize sağlık çok teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 27, 2015 at 3:26 pm

   ilginiz için ben teşekkür ederim Pelin hanım 🙂

 • meltem

  Eylül 28, 2015 at 7:10 pm

  Merhabalar 2015 için akrep burcu hangi tarihler arası proje görüşmeleri yapsın ve yıl sonuna kadar is ile ilgili gelişmeler yaşarmıyız sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 29, 2015 at 2:14 am

   2015 yılına özgü bir cevap verebilmek için çooook uzun süre incelemem gerekirdi fakat zaman soruyla boğuşan biri olarak şunu söyleyeyim:
   Kasım, yani akrebin ayı ve Aralık yeni ay dönemleri her yıl iyidir.
   Sevgiler, Ceyhun

 • peri

  Eylül 29, 2015 at 12:49 pm

  Ceyhun bey kolaylıklar gelsin,
  Tüm yorumları okumaya vakit bulabiliyor musunuz bilemiyorum. Umarim bu yorumu görürsünüz… Çok çok beğeniyorum yazılarınızı. Hani derler ya, ailecek severek taip ediyoruz diye. İşte aynen o durumdayız. Burcum akrep , yükselen yengeç. Ekim akrep burcu yorumunuzu SABIRSIZLIKLA bekliyorum. İyi çalışmalar.

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 29, 2015 at 2:09 pm

   Peri hanım çooook tşk ederim 🙂 🙂
   Yorumların hepsini okuyorum, fırsat buldukça cvp veriyorum.
   Ekim yazılarına yarın başlayacağım inşallah.
   Sevgilerimle, Ceyhun

 • tubadlbs

  Mart 7, 2016 at 5:48 pm

  13 eylülde düğünüm olmuştu bu güneş tutulmasına denk geliyor.sanırım çok güzel bir başlangıç 🙂 balayındayken merkür gerilemesi vardı yurtdışındaydık ve telefonum kaybolmuştu ne kadar tutuyor herşey. yüreğinize sağlık

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin