Yükselen İkizlerİkizler Burcu Eylül 2015 Yorumu

Eylül 3, 2015by Zafer Ceyhun34

İkizler burcu Eylül yorumu, 13 Eylül güneş tutulması ve Merkür gerilemesinin etkileri dahil Eylül’ün önemli konularını içeriyor. Güneş ve Ay tutulmaları yaşayacağımız hareketli Eylül dönemi sizleri bekliyor kıymetli dostlar… Eylül 2015, Güneş tutulması sayesinde atılım ve fırsatlar getirecektir, Ay tutulmasının etkisiyle de bir konu nihayet sonuçlanacak. Bu yazıda sadece Güneş tutulmasının etkilerini anlatacağım, ayrıca Eylül’ün yarısından fazlasında etkin olacak Merkür gerilemesini de hesap ederek bazı önerilerde bulunacağım. Öncesinde, bir aydan uzun süredir hepimizin hayatında “düzen değiştirici” etkiler getiren Venüs gerilemesinin bitmek üzere olduğunu müjdelemek istiyorum. Harika bir haber çünkü Venüs gerilemesi çok yordu ve zorladı. Tahmin etmesi zor değil, bazılarımız önemli sınavlar verdi, ciddi kararlar aldı, hayatında bazı büyük değişiklikler yaptı. Venüs maddi/finansal konuları ve aşk/ilişkiler alanını yöneten, normal seyrindeyken güzellikler getiren, gerilemeye başladığında ise değişimi tetikleyen önemli bir gezegendir. Temmuz ortasından bu yana devam eden gerileme ilişkilerin sekteye uğramasına ve hatta bitmesine, evliliklerin sarsılmasına, iş hayatında yolların ayrılmasına neden oldu. Dediğim gibi Venüs gerilemesi düzen bozucu bir süreçtir. Neyse ki 6 Eylülde sona erecek, 7 Eylülden itibaren Venüs normal seyrine dönüyor. Artık düzen bozucu günler sona eriyor, yeniden “düzen kurucu” günlere dönüyoruz. Siz yine de 7 Eylüle kadar temkinli olun, düzeninizi değiştirmek istiyorsanız, gerekçelerinizin makul olduğundan emin olun. Eylül gündeminize ilişkin önemli olayları tarihleri ile vereyim, sonra Güneş tutulması ve Merkür gerilemesiden bahsedeceğim:

 1. 13 Eylül Güneş tutulması
 2. 17 Eylül Merkür gerilemesi
 3. 18 Eylül Satürn yeniden yayda
 4. 23 Eylül Güneş terazide
 5. 25 Eylül Mars başakta
 6. 25 Eylül Pluto gerilemesi bitiyor
 7. 28 Eylül ay tutulması

Güneş tutulmasının ikizler burcuna etkileri

Güneş tutulması aslında bir Yeni Ay’dır ancak çok daha güçlü etkiler getirir. Nasıl ki Yeni Ay yaşanırken yeni başlangıçlardan bahsediyorsak, Güneş tutulması için de aynı şeyden bahsederiz: Yeni bir dönem başlıyor! Güneş tutulması hayatımızı kalıcı olarak değiştiren, yepyeni bir enerji getirir. Bu enerji, sizin dışınızda gelişen bir olay olabileceği gibi, sizin atacağınız bir adım veya alacağınız bir karar da olabilir. Peki diğer gezegenlerin konumu tutulmayı nasıl etkileyecek, gündem iyi mi? Evet, gündem gayet güzel olacak, büyük oranda sonuçlardan memnun olacağız. Her tutulma böyle olmaz, bu nedenle bu iyi bir tutulma olacak 🙂 13 Eylülde başak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması nedeniyle oluşacak gündeminizle ilgili detaylara geçeyim:
 1. bir aile meselesinde yeni bir gelişme olacak, finansal bir konu da olabilir
 2. eşiniz, çocuğunuz, kardeşiniz veya anne-babanız ile ilgili bir gündem olacak
 3. harcamalarınız, yatırım veya birikimlerinizle ilgili karar alacaksınız
 4. ev hayatınızda bir değişim, evinizi taşımak/ev almak gibi bir gelişme
 5. geleceğinizi güvene almak için bir adım atabilirsiniz
Güneş tutulması, ikizler burcunu önemli bir alanda etkiliyor: ev, aile, gelecek hesapları, maddi ve güvenlik alanda kaygılar ve girişimler…Bu nedenle hayatınızda çok önemli bir gelişmeye işaret ediyor olabilir. Eğer gündeminizde önemli bir mesele varsa, bilin ki Güneş tutulması bu gündeme yeni bir boyut katacak. Diğer taraftan, aslan burcunda olan Venüs ve Mars yakın çevreniz (kardeş, arkadaş), yaşadığınız muhit, ulaşım, eğitim ve öğrenme alanınızda sizi destekliyor olacak. Güneş tutulması, eğitim veya iş gibi nedenlerle ev/şehir değiştirmenize neden olabilir. Gündemde bunlar varsa, bilin ki tutulma ile netleşecek. Ayrıca, finansal etkileri olma ihtimali de çok yüksek…Geliriniz artabilir, işe girebilirsiniz vs. Güneş tutulmasında yaşanan gelişmelerin kalıcı olduğunu bir kez daha hatırlatayım. Tutulmalar çok güçlü gündemler oluşturur ve bir şeyleri değiştirir. Bu sefer olumlu yönde olacak ve etkisini 13-19 Eylül arasında hissedeceğiz.

Merkür gerilemesi 17 Eylül – 9 Ekim

Merkür gerilemesi astrolojinin en popüler konularından birisi, hemen herkes hakkında az çok bir şeyler duymuştur. Burcuna Göre okurları ise konunun uzmanı oldu artık 🙂 Bu nedenle izninizle Merkür gerilemesi nedir tarzında bir şeyler anlatmayacağım. Ancak, çok çok önemli gördüğüm bir konuya değineceğim: Güneş tutulması ve Merkür gerilemesi çakışıyor, etkilerini birlikte yaşayacağız. Ne olur? Güneş tutulması heyecan ve istek yaratır, hemen harekete geçmek, planlarınızı uygulamak isteyebilirsiniz. Diğer yandan, tutulma zamanı Merkür yavaşlamış olacağı için olumsuz etkileri başlamış olacak. Yani gecikmeler, ertelemeler, zaman baskısı veya aksamalar yaşayabilirsiniz. Kesin konuşmuyorum, gecikme olabilir ama Güneş tutulması gündeminizle ilişkili olmayan bir konuda olabilir mesela, o zaman sorun yok. Ancak olur da tutulmayla alakalı konuda bir sorun, acele etme zorunluluğu, sizden kaynaklanmayan bir erteleme/gecikme olursa, işler istediğiniz gibi gitmezse, sakin kalmaya çalışın. Mesela, ev satın almak veya kiralamanız gerekiyor çünkü yeni şehre taşınıyorsunuz ancak zaman çok kısıtlı, hemen yapmanız gerekti. Böylesi bir durumda ilk gördüğünüz evi tutmak iyi bir fikir olmayabilir. Yeterince araştırdığınıza emin olun çünkü Merkür gerilemesi sırasında alınan kararlar, genelde ileride düzeltilmesi gereken kararlar olur. Örnekten gidecek olursak, ileride bir gün, kiraladığınız evin size uygun olmadığını fark edebilirsiniz. Siz tutulma gündeminizi bu örnek üzerinden değerlendirin çünkü herkesin farklı bir gündemi olacaktır, ikizler burcu toplu olarak ev değiştirmiyor sonuçta 🙂 Peki Merkür hangi süreçte etkin? 10 Eylülden itibaren yavaşlamaya başlayacak, 17 Eylül ve 9 Ekim arasında gerileyecek. Şöyle bir yorum yapabiliriz rahatlıkla: Güneş tutulmasıyla oluşan gündeminizin istediğiniz gibi sonuçlanması için, Ekim ayında harekete geçmek veya Ekim ayında sonuç almayı beklemek en ideali. Üstelik Jüpiter sizi destekliyor olacağı için sonuç önünde sonunda lehinize olacaktır, acele etmeye gerek yok yani, gerekirse bekleyin, şartlar olgunlaşsın. İkizler burcu eylül yorumu en az iki bölümden oluşacak, birinci bölümü bu kadar olabildi 🙂 İkinci bölümünde ay tutulmasının etkileri dahil diğer konuları yazacağım. En güzelini yaşamanızı dilerim. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

34 comments

 • gülçin

  Eylül 3, 2015 at 10:23 pm

  Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 3, 2015 at 11:09 pm

   tşk 🙂

 • Ruya

  Eylül 3, 2015 at 10:26 pm

  Tum yorumcular 2015 yilinin basinda teker teker tum aylarin yorumlarini yapmis olurken,sizin eylulun 3’unde hala tum burclarini yorumlayamamis olmanizin sebebini merak ediyorum. Eylulun 3.gununde hala tum burc yorumlarini yayinlayamamis olmaniz okuyuculariniza saygisizlik bence.
  Is yogunlugundan bahsetmissiniz bakalim ekim ayinin yorumlarini eylulun sonlarina dogru yazmis olacak misiniz…

  Reply

  • Zeynep

   Eylül 3, 2015 at 10:56 pm

   Üşenmeden tüm sorulara tek tek cevaplayan birine sizin yaptığınız Saygısızlık hnmefendi, tek hayatını gün kaçırmadan yorum yayınlamaya ayarlayacak deil takdir edersiniz ki! Ortalık astrolog kaynıyor, ayın 1inde yayınlara takip edebilirsiniz. Ceyhun beeeyy; Venüs gerilemesi sitede de etkisini gösteriyor, ahahaha
   2 günlük rötarı hoşgörecek okuyucunuz oldukça fazla.
   Sevgiler, saygılar

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 3, 2015 at 11:07 pm

   Zeynep hanım beni savunduğunuz için tşk ederim 🙂
   elbette zamanında yazmak en büyük hedefim, yazamadığım zamanlarda okurlarımın sitem etmesini de aslında olumlu buluyorum, yazılarımın değerli bulunduğunun işareti olarak görüyorum..
   belki de fazlaca iyimser bir yaklaşımdır ama böyle düşünüyorum 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 3, 2015 at 11:08 pm

   Rüya hanım merhaba,
   yazmaya devam ediyorum, bu ayki gecikmeleri telafi edecek kadar çok yazı yazacağım 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • nes

   Eylül 4, 2015 at 6:26 am

   ne yakısıksız bır tavır… emek ve bılgıye, cahılce bır saldırı olmus bu Ruya hanım.

  • Seda

   Eylül 4, 2015 at 12:55 pm

   Size tamamen katiliyorum Ruya hanim. Ayin 4u olmus hala terazi yok. Zaten Ceyhun Beyin terazilere bir gicigi oldugunu dusunuyorum. En son teraziyi anlatiyor. Onda da masallah tum olasiliklari soyluyor. Artik biri denk gelir bir zahmet.

  • Dilara

   Eylül 9, 2015 at 3:58 pm

   Merhaba Ceyhun Bey ;
   sizden bir ricam var umarım cevap verirsiniz
   öncelikle blogunuzu yeni görme fırsatım oldu ve çok beğendim o yüzden size sormak istiyorum 29 mayıs ankara doğumluyum doğum saatim 11 30 doğum haritam hakkında bilgi verirseniz ve burç uyumu yapabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler birkaç sitede yükselenime başak diğer sitede aslan diyorlar emin olamıyorum umarım yardımcı olursunuz.

 • filiz

  Eylül 3, 2015 at 10:27 pm

  merhaba Ceyhun bey,kova burcuyum yükselen burc hesaplamaları konusunda tereddütlerim var sitelere göre farklılık gösteriyor bu konuyu da netleştirmek adına yazarsanız sevinirim… kova burcu eylül hatta ekim ayı yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum… ayrıca astrolojı’de güneş yazınızda güneş Neptün uyuşmazlığının etkileri konusunda yazacağınızı vadetmiştiniz…şimdiden teşekkürler.

  Reply

 • Elif

  Eylül 3, 2015 at 10:57 pm

  Ceyhun bey 2007 den beri hayat ilişki konusunda beni çok yıprattı 2 yıl daha var diyorsunuz olumlu şeyler için ikizler burcuyum yukselenim yengeç 1 haziran doğumluyum 2 yıl daha mi bekleyeceğiz teşekkür ederim

  Reply

 • MELEK

  Eylül 3, 2015 at 11:04 pm

  ELİF HN. aynı durum bende de var 2008 den bericekmedıgım sey kalmadı, hayatdan 25 mayıs dogumluyum ıkızler yukselen yengec ..CEYHUN bey son ıkı yıl aynı setlıkdemı gecer ..

  Reply

 • elif

  Eylül 3, 2015 at 11:39 pm

  Merhaba,
  Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederim.
  Burcum İkizler yükselenim Kova.
  Eşim Boğa yükseleni Yay.
  Venüs gerilemesi bizi sarstı.
  Ortak bir iş yürütüyoruz.
  Hayati ehemmiyet taşıyan tavsiyeleriniz neler olabilir?

  Reply

 • Sevgi

  Eylül 3, 2015 at 11:42 pm

  24 mayıs ikizler burcuyum bu yıl hepmi kötü qider böyle hep aksilik terslik beni bulur qibi bu yıl çabucak bitse Ceyhun bey

  Reply

 • nur mrcn

  Eylül 4, 2015 at 12:00 am

  ceyhun bey yine harikasiniz cok tsk ederim. Ev alma konusunda hala kararsizim ekim ayini mi beklemeliyim yoksa şuan şartları olgunlasan yolda mi devam etmeliyim

  Reply

 • Mustafa

  Eylül 4, 2015 at 12:27 am

  Zafer Bey,
  Merhaba. Balık Burcu Eylül 2015 yorumunu göremedim.

  Reply

 • Sevim

  Eylül 4, 2015 at 1:20 am

  Ben de bi ev buldum ve içime sindi açıkcası şimdi yorumu okuduktan sonra düşünmeye başladım beklemem mi gerekiyor diye

  Reply

 • serkan

  Eylül 4, 2015 at 4:33 am

  Merhaba ceyhun bey. ikizler burcuyum yükselenim büyük ihtimal yengeç. ağustos ayı zorlu geçti. son haftasında ailemle kavga ettik ve ilk kez bu kadar uzak hissediyorum. gökyüzünün konumu ailemle ilişkilerimin eskisi kadar samimi olmasına destekçi midir? bilmiyorum ama şu son bir ay psikolojik olarak zordu. ayrıca bu yıl başka bir şehire taşındık, sonra tek başıma ayrı bir eve çıktım falan. diğer ikizlerin nasıldı onlarınkini de merak ediyorum. sevgiler, iyi çalışmalar.

  Reply

  • Defne

   Eylül 4, 2015 at 6:06 am

   Ceyhun Bey,
   Diğer tüm ikizler/yengeç adına konuşamam ama kendi adıma benim durumumun da Serkan Bey’inkiyle aynı olduğunu söylemek isterim. Tek farkla ki, benim aile içi kavgalarımın başlangıcı Ağustos ayı öncesine dayanıyor. Ağustos’ta da ummadığım bir iki kişi daha sorunlu fertler kümesine dahil oldu. Bu kavga ve kopuşlara benim tavırlarımdaki sertliğin de katkısı oldu ancak bu düşünceyle durumu düzeltmeye çalıştığımda karşımdakiler beni itmeyi ve bir daha benimle görüşmemeyi tercih etti. Her olaydan sonra kendi yanlışlarımı bulup kendimi suçlamak huyumdur ama onların bu yaklaşımlarından sonra belki de hayatımda ilk defa odak noktamı ailem/akrabalarım olarak değil de, kendim ve kendi yaşamım olarak belirlemeye karar verdim. Çünkü küsmek de bir şiddet ve barışma girişimlerimi elinin tersiyle bir kenara itip, bana bu şiddeti uygulamayı tercih edenlerin beni, benim onları sevdiğim kadar sevmediklerini görmeye başladım. Tüm bu yaşananlar yüzünden (ki bu olaylar son üç dört yıldır yaşanagelmekte sadece son bir iki haftada aşırı bir ivme kazandı) son günlerde kendimi kökleri baltalanan bir ağaç gibi hissediyorum. Çünkü anılarımda en fazla yere sahip, en çok sevip değer verdiğim, en yakın ilişkileri kurduğum tüm akrabalarımla ilişkilerim kopmuş durumda. Bu bana geçmişi olmayan biri gibi hissettiriyor. Serkan Bey de benzer şeyler söyleyince bunun astrolojik bir etki olup olmadığını merak ettim. Eğer öyleyse ne yapmamı önerirsiniz? Dediğim gibi, benim barışma girişimlerim olumsuz karşılanınca ben de artık kimsenin üzerine düşmemeye, bu ilişkileri hayatın akışına bırakmaya ve kendi işime gücüme odaklanmaya karar verdim. Aile, sevgi, vefa vb vb.. İyi hoş güzel de, ne kadar iyi olursa olsun hiçbir şeyi tabu haline getirmemekte fayda var sanırım. Bir de herşeyde olduğu gibi ilişkilerde de denge olup olmadığını farketmek çok önemli. Sen adamı seviyorsun da adam seni seviyor mu bakalım. Aile deyince herkes içi akan sular durmuyor, ben bunu anladım. Kafamı tamamen değiştirmeye karar verdim. Bundan sonra en çok kendimi seveceğim, en iyi arkadaşım kendim olacak ve hayatta en çok kendimi destekleyeceğim. :))) Nasıl ama??:))) (Bu arada bu ay içinde ben de şehir değişikliği yapacağım. Tutulma esnasında da o yeni şehirde olacağım sanırım. 🙂

  • nes

   Eylül 4, 2015 at 6:30 am

   Sevgılı Defne ve Serkan, ılgınctır kı yukselenı aslan olanlar da aıle ve yakın arkadaslarıyla benzer deneyımler yasıyorlar. Bakınız ben. O temmuz agustos nasıl gectı bır de bana sorun!!Kafam degıstı mı bılemıyorum ama guven, deger yargıları ve algısı, oncelıklerım ve ılıskılere bakısım degıstı..

  • serkan

   Eylül 4, 2015 at 2:21 pm

   Defne hanım, benim de uzun zamandır kavgalarım oluyordu ama bu sefer sanki gerçekten benden vazgeçmiş gibi davranıyorlar. Yani boş bir ilgileri var. Sersemlemiş gibi hissediyorum temelde benim için en değerli şey olan sevgi duygusunun içi boşalmış gibi. Ben de kendime öncelik vermeye başladım yoksa duygusal olarak iyice çökecekmişim gibi hissediyorum. Normalde allah dışında hayatımın merkezine birşey koymamaya çalışırdım ama sevgi duygusunu öğrendiğim aile ile ilişkilerin tuhaflaşması yüzünden bir boşlukta gibiyim. İnşallah herşey daha iyi olur.

 • Ayka Hesenova

  Eylül 4, 2015 at 7:55 am

  Cok tesekkurler Ceyhun bey.Yaz girdiyinden beri islerim istediyim kibi gitmiyor,aksilikler art arda geliyordu.Amma indi az da olsa rahatladim.Ev deyismi kibi bir durumumuz var da bir turlu hayata kecire bilmiyoruz.Artik umutlandim.Allah hayirlisini etsin.

  Reply

 • Derya

  Eylül 4, 2015 at 9:59 am

  Yaaa kaç gündür heyecanla bekliyorummm. akrep nerede Yay nerede. Ne zamannn Lütfennnnn :-((

  Reply

 • yağmur Melek

  Eylül 4, 2015 at 4:17 pm

  merhaba Ceyhun bey emek vererek yazdığınız,hatta yer yer empati kurup tavsiyelerde bulunduğunuz yorumları gerçekten beğeniyorum.Ben bir ikizler burcu mensubu olarak cidden bu 2015 yılında çok zorlandım.Şu anda hamileyim 8 aylık ve başından bu yana sıkıntılı (sağlık) bir hamilelik geçirdim.Kendim finans sorumlusuyum ve bu esnalarda yoğun çalışmak zorunda kaldım.Her korktuğumu bugünlerde başıma getiriyorum.En önemlisi bebeğime izin de ben bakacak olsam da sonrasında k.validem uygun olduğu için bakacak.ama ben normalde ona 1 saat zor tahammül ederken aynı evde ne yapacağımı düşünür oldum.bu sınavlarımız geçecek mi ? yoksa daha zor bir kaç ayımız ya da yılımız var mı Ceyhun bey.
  sevgiler..

  Reply

 • Kevser

  Eylül 4, 2015 at 4:33 pm

  Bu venüs gerilemesi ne yordu ama yaa.. 3 hafta kadar önce evliliğimi bitirme kararı aldım. Hatta o kadar emindim ki geri dönmem artık diyordum. Ertesi gün biraz düşünüp venüse kurban gitmeyelim dedim. Biraz daha bekleyeyim. Gerilemeden sonra da hala aynı düşüncede olursam harekete geçerim diye. Bilmiyorum doğru mu yaptım. Ama gariptir o sıralar asla geri dönüşü yok diye düşünüyordum. Şu sıra ayrılmayı düşünmüyorum. Amaaann. İkizler diyoruz değil mi. 5 dakikası 5 dakikasına tutmayan bir burç için 1 ay önce düşündüğüyle 1 ay sonra düşündüğünün aynı olmasını beklemem garip sanki 😀 😀 😀 neyse çok konuştum. Bizleri tekrar aydınlattığınız için teşekkürler Ceyhun Bey 🙂

  Reply

 • ayşe

  Eylül 4, 2015 at 5:23 pm

  2005 yılında işten ayrıldım…bir daha da bulamadım..o günkü hatam bugünlerime de yansıyor..2005 yılından beri sıkıntı ve pişmanlık içindeyim..artık son bulsun istiyorum..bir pişmanlık için 10 yıl yetmiştir umarım..:-(

  Reply

 • zehra

  Eylül 4, 2015 at 5:35 pm

  Merhabalar Ceyhun bey sitenize ve yazılarınızla daha yeni tanışma imkânı buldum ve cook beğendim. 11 haziran 1986 doğumluyum.ikinci bebegime hamileyim son gunlerimi sayıyorum. Birinci bebegim sezeryan olduğu için buda sezeryan olacak. Doktorum eylulun 21 inde yada 22sinde alicaz bebeği dedi. Benim merak ettiğim hangi gün benim açımdan iyi olur acaba. Cevap verirseniz cook sevinirim. Ben 21 i pazartesi olsun istiyorum ama yıldızlar açısından nasıl bi etki yapabilir merak ediyorum.

  Reply

 • duygu

  Eylül 4, 2015 at 5:46 pm

  teraziye de sıra gelecek mi?Merakla bekliyorum…

  Reply

 • Firuze

  Eylül 4, 2015 at 9:56 pm

  Çok şaşkınım bu kadar anlayışsız olmamalıyız diye düşünüyorum üstelik yorumuma bazı kereler cevap alamamış biri olarak
  Ceyhun Bey ben her şey için size müteşekkirim
  Sayenizde astroloji bambaşka bir şeye dönüştü
  Size bir sorum olacak lütfen cevaplayın
  Ben yükseleni aslan bir akrep burcuyum sizce ikizler biriyle ciddi bir ikişkim ne kadar sağlıklı olur
  İyi geceler

  Reply

 • Firuze

  Eylül 6, 2015 at 3:12 pm

  Ceyhun Bey yorumunuzu çok önemsiyorum lütfen duyun beni !!!

  Reply

 • Yıldız

  Eylül 6, 2015 at 4:46 pm

  Ceyhun bey öncelikle şunu belirtmek istiyorum ağustos ayında ikizler için bebek demiştiniz iki yıldır beklediğimiz mucize gerçekleşti. Inan ın ay ay herşeyi yaşadık bu arda eşim de ikizler.biz ev almak istiyoruz ekimi beklemek dahami iyi olur

  Reply

 • Elif

  Eylül 7, 2015 at 7:25 pm

  Ceyhun Bey bu donem de is degistirmek en azindan bi adim atmak gorusme yapmak dogru mudur peki?

  Reply

 • Nevin

  Eylül 7, 2015 at 7:38 pm

  Ceyhun bey ben ikizler 14.06.1975 21.00 sevdigim boga 09.05.1984. o türkiyede ben almanyada yasiyoruz ve bir senedir beraberiz. Mart ayindan beri ben baya sorunlar yasadim. önce saglik saglikdan dolayi temmuzda isimi kaybettim ve iliskimde baya sorunlar yasadim, sevdigimde hem isinde Hemde sagliginda sorunlar yasadi. fazla bana acik vermedigi icin üzerine kiskanclikla cok gittim. bu yüzden 28. augustosta iliskimize ara verelim dedi. acaba geri birlesirmiyiz?
  yorum yaparsaniz beni mutlu edersiniz. sinirlerim cok bozuk haftalardir kendime Hakim olamiyorum artik.

  Reply

 • Pingback: Eylül 2015 Burç Yorumları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin