Mart 2016 burç yorumları, 9 Mart balık burcunda Güneş tutulmasının etkileri ile 23 Mart terazi burcunda Ay tutulmasının etkilerini burcunuza göre anlatıyor. 2016 yılının ilk yazısından itibaren Mart 2016 yorumlarına başlamıştım aslında, biliyorsunuz değerli dostlar. Daha Ocak ayında, Mart için heyecanımı dile getirmiş, farklı bir dönem olacağını işaret etmiştim. Göreceksiniz, Mart 2016 çok ama çok önemli bir ay olacak. İki farklı sebebi var: Birincisi, 9 Mart Güneş tutulması ve  23 Mart Ay tutulması.. Bu olaylar Mart’ta yaşanıp sonlanacak -Mart’a özgü- gelişmeleri tetikleyecek. İkincisi, Mart sonunda açığa çıkacak Satürn/Mars enerjisi.. Mart’ta başlayıp 2016 yılının ana gündemini oluşturacak gelişmeleri hayatımıza dahil edecek. Bu yazıda, yukarıda saydığım olayların sonuçlarına değineceğim. Eğer bunlarla ilgilenmiyor ve sadece burcunuza özel Mart yorumlarınızı okumak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantılara tıklamanız yeterli. Aynı bağlantıları yazının sonunda da bulacaksınız. Koç   Boğa   İkizler   Yengeç   Aslan   Başak   Terazi   Akrep   Yay   Oğlak   Kova   Balık Mart 2016 astroloji yorumunda dikkate almamız gereken olaylara ve etkilerine değinerek devam edelim mi?

9 Mart Güneş Tutulması

Güneş tutulması için şunları söyleyebiliriz:
  1. hayatımızın yönünü değiştirir
  2. hayatımıza yeni katmanlar/renkler ekler
  3. bazı şeyleri hayatımızdan çıkarır
  4. sürprizler yaşatır
  5. çok önemli haber/bilgi veya farkındalık getirir,
Güneş tutulmasının enerjisini 9 Mart günü hissedeceğiz. O günün enerjisinde farklı bir şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Oluşan enerji, birkaç gün sonra hayatınızda gözle görülür olabilir. 9 Mart – 16 Mart arasında tutulma enerjisiyle yeni dönem başlayacaktır. Diğer yandan, bazılarımız tam 1 ay sonra (9-16 Nisan) da yaşayabilir. Burcunuza göre etkilerini, burcunuzun Mart yazısında bulabilirsiniz. Yazının sonunda bağlantı vereceğim.

23 Mart Ay Tutulması

Ay tutulması yaşadığınız bir sürecin/gündemin netleşmesi veya sonuca ulaşmasına vesile olur, değerli dostlar. , Bu nedenle, Ay tutulması sonrasında;
  1. beklediğiniz haber gelir
  2. tereddüt ettiğiniz konuda karar verirsiniz
  3. yol ayrımına gelirsiniz, bir seçim yapmanız gerekir
  4. bir dönem sona erer, böylece yeni döneme kapı aralanır
Ay tutulması 23 Mart’ta yaşanacak olsa da, gündem 20 Mart gibi görünür olacak ve 28-29 Mart gibi sonuçlanacaktır. Burcunuza göre detaylar için yazının sonunda bağlantı bulunuyor.

Satürn Gerilemesi

Satürn gerilemesi, her yıl yaşadığımız önemli bir astroloji olayıdır. Her seferinde önümüze engeller veya zorluklar çıkarır, bazen fazladan yükler getirir, sorumluluklarımızı artırır. Satürn gerilediğinde bir şeyler yapmak isteriz/zorunda kalırız. Satürn gerilemesi sırasında ruh halimiz de değişir. Sonuçta tahammül eşiğimiz düşer, keyfimiz daha çabuk kaçar, enerjimiz hızla azalır, öfkemiz artar vs.. Satürn gerilemesinin etkilerini 20 Mart gibi hissetmeye başlayacağız, Haziran ayının ilk haftasına kadar devam edecek. Gerileme Ağustos’a kadar sürecek uzun soluklu bir süreç olduğu için, önümüzdeki aylarda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim. Satürn etkisi/baskısı nedeniyle hatalar yapmanızı engellemek için farkındalık oluşturmaya devam edeceğim.

Mars Gerilemesine Doğru

Yılın en önemli astroloji olayı, tereddütsüz Mars gerilemesi olacak. Gerileme 17 Nisan’da başlayacak ve Temmuz ayına kadar devam edecek. Fakat değerli dostlar, diyebiliriz ki, Mars kaynaklı gündem Eylül ayına kadar hayatımızın parçası olacaktır. Peki neden Mart 2016 yorumunuzda Mars’tan bahsediyorum? İki nedeni var. Birincisi, Mars 5 Mart’tan itibaren yay burcunda hareket edecek, Mars kaynaklı gündem Mart ayının başından itibaren oluşmaya başlayacak. İkincisi, 26 Mart günü Mars ile Güneş arasında bir etkileşim olacak. Öyle ki, son derece pozitif bir atılım/girişim yapıyor olacağız ya da ciddi bir sınavdan geçiyor olacağız, bir mücadele başlayacak. Mars ve Satürn etkileri üzerine yazmaya devam edeceğim. Burcunuza özel Mart 2016 yorumlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Her şeyin en güzelini dilerim, bütün iyi olasılıklar sizi bulur inşallah. Sevgiler, Ceyhun Koç   Boğa   İkizler   Yengeç   Aslan   Başak   Terazi   Akrep   Yay   Oğlak   Kova   Balık]]>