Yükselen İkizlerİkizler Burcu Mart 2016 Yorumu: Yeni Bir Yöne Doğru

Şubat 29, 2016by Zafer Ceyhun61

İkizler burcu Mart 2016 yorumu, 9 Mart Güneş tutulması ile 23 Mart Ay tutulmasının etki ve sonuçlarını burcunuza göre anlatıyor. Sizler de Mart ayının gelişini benim gibi bekliyor muydunuz değerli dostlar? 2016 yılının tamamı, bir süreç/dönem olarak bakıldığında son derece önemli çünkü 2 yılda bir kez gerçekleşen Mars gerilemesinin etkilerini yaşayacağız. Fakat Mart öyle bir ay ki, Mars etkisinden tutulmalara kadar birçok astroloji olayı gerçekleşiyor. 9 Mart’ta balık burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Güneş’le ilgili her olay önemlidir ve tutulma sıralamada ilk başta gelir. Ayrıca, tutulmanın olduğu gün Jüpiter de Güneş ile karşıt konumda olacak. Jüpiter’in taşıdığı enerjinin hayatımıza dahil olması/gözle görülür olması Güneş-Jüpiter ile gerçekleşir. Yani Jüpiter kaynaklı gündeminizle ilişkili gelişmelerin olacağını varsayabiliriz. Bitmedi. 😊 23 Mart’ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması kadar çarpıcı/enerjik etkiler getirmese de, Ay tutulmaları da dikkate değer olaylardır. Tutulmadan daha önemli olan, 2 gün sonrasında, 25 Mart günü başlayacak olan Satürn gerilemesi… Gerilemeye başlamadan önceki günlerde Satürn duraklayacak. Bu nedenle, 18-25 Mart Satürn kaynaklı gündem çerçevesinde baskı oluşacağını söylemek yerinde olur. Yani gerileme başlamadan etkileri başlayacak. Son olarak, az önce bahsettiğim Mars gerilemesi nedeniyle oluşacak gündemin ilk ciddi belirtilerini göreceğimiz 26 Mart gününden bahsetmek gerekiyor. Mars ile Güneş’in teması, Mart ayının ilk haftasında yay burcuna geçecek Mars’ın taşıdığı enerjinin bir şekilde hayatımıza yansıyacağını işaret ediyor. Bu arada, Mart 2016’da yaşayacağımız astroloji olaylarından herhangi birisi, tek başına bir ayın en önemli olayı olabilecekken, hepsinin bir ay içinde gerçekleşiyor olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. 😊 İkizler burcu Mart 2016 yorumu her zamanki gibi Burcuna Göre’nin kıymetli okurlarına ayrıcalıklı bilgiler vermeye, zamanın ruhunu anlaşılır kılmaya çalışacak.  Hadi başlayalım. 

9 Mart Güneş Tutulması İkizler Burcunu Nasıl Etkiler?

Güneş tutulmasının etkilerinden genellemeler ile bahsetmek istiyorum. Güneş tutulmaları yepyeni enerji/bilgiler getirir. Bu nedenle, öngörülmesi kolay olmayan, beklenmedik gelişmeler yaşanır. Sürpriz bir haber almak, aniden bir şeyin farkına varmak, büyük bir aydınlanma yaşamak, belli bir konuda adım atmaya zorlanmak veya büyük bir coşkuyla harekete geçmek gibi sonuçları olabilir. Ayrıca, Güneş tutulmasının hayatımızı kalıcı şekilde değiştirme gücü olduğunu da belirteyim. Yaşanan olaylar, geri dönülemez sonuçlar doğurur.
Güneş tutulması yeni bir dönem başlatır.
Bu nedenle, Güneş tutulmasına ilişkin olarak “gündeminizde olan bir konunun doğrudan uzantısı olacak” demek mümkün değildir. Tutulma, yeni olayların/gelişmelerin hayatımıza dahil olmasıyla sonuçlanır. Elbette hayatınızda hiç var olmayan bir şey tepe taklak hayatınıza girecek demiyorum fakat yeni bir durum yaratacağını söylemek yerinde olur. Her ne kadar beklenmedik gelişmelerden bahsediyor olsak da, eğer ki yeni bir dönem başlatmak üzere adımlar atmayı planlıyorsanız, Güneş tutulmasının enerjisinden faydalanmak harika bir fikirdir. Mesela, zamanlamasını belirleme imkanınız olan gelişmeler varsa, tutulma günü/takip eden 5 gün içinde ilk adım atılmalı.. Gelelim ikizler burcuna özel Güneş tutulması gündemine.

İş Hayatı ve Kariyer

Güneş tutulmasının etkileri sonucunda, kariyerinizdeki gelişmelere yönelik yeni bir gündem oluşabilir. Bu noktada, gelişmelerin doğrudan sizden kaynaklanmayacağını veya mevcut olanı değiştirmeye/geliştirmeye yönelik çabalarınızın sonucu olacağını (arayış, yetinmeme) olacağını söyleyebiliriz. Örneğin,
 1. işinizdeki başarınızı/etkinizi ilgilendirecek bir gelişme
 2. statünüz/konumunuzla ilgili bir haber/adım (terfi, görev değişimi gibi)
 3. işe girmek, iş değiştirmek
 4. ciddi bir başarı elde etmek

Toplumsal Konum/İtibar

Tutulma sonrasındaki günlerde, sosyal konumu/rolü doğrudan etkileyecek, itibar ve imaja dair gelişmeler yaşanabilir.
 1. evlilik, ilişkiye başlamak
 2. tersine, ilişkinin bitişi
 3. anne/baba olma
 4. yeni bir rol/sorumluluk üstlenme
 5. yetersizlik hissi veya başarma azmiyle bir konuda harekete geçme
 6. imajınıza yönelik değişiklikler (fiziksel veya davranışsal)

Aile, Ev

Bu konu başlığı, aynı zamanda Jüpiter etkisini de alan gelişmeleri işaret ediyor. 2016 yılının ilk günlerinden itibaren aile/ev hayatınıza ilişkin gelişmeler, tutulmayı takip eden günlerde bir sonuca ulaşacaktır. 2016 yıllık yorumunuzda şöyle yazmıştım: “Ocak-Mart aralığında yaşanacak gelişmeler zor olabilir, işler istediğiniz gibi gitmeyebilir, sizi yorabilir. Fakat sakın duraksamayın, keyfiniz kaçsa dahi inancınızı yitirmeyin ve gerekeni yapın! Meyvelerini 9 Mart’ı takip eden günlerde toplayacaksınız.” Birkaç aydır sizi yoran, enerjinizi tüketen ve değerlendirme yapmaya zorlayan konular şimdi olgunlaşıyor. Konu başlıkları şöyle:
 1. ev değişimi, satın alma/satma
 2. aile kurma, aile içi düzeni/huzuru sağlama
 3. çocuk sahibi olma, ailenin büyümesi
 4. aile büyüklerinizle ilgili meselede bir aşamanın sona ermesi
 5. şehir/ülke değişimi
9 Mart Güneş tutulmasının etkisini ve sonuçlarını, tutulmayı takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. Ancak bazılarımız tutulmadan tam 1 ay sonra da yaşayabilirler. Çoğunluk için 9 – 16 Mart aralığı kritik dönem.. Unutmayın, tutulmanın en önemli özelliği, yeni bilgiler/gelişmeler getirmesidir. Bu nedenle, hayatınıza yeni bir katman/boyut ekleme potansiyeli yüksektir!

23 Mart Ay Tutulması İkizler Burcunu Nasıl Etkiler?

Ay tutulması 23 Mart’ta gerçekleşiyor değerli dostlar. Gündem 20 Mart gibi kendini net olarak gösterecek ve muhtemelen 28-29 Mart gibi netleşecektir.
Ay tutulmasıyla birlikte bir dönem/süreç sona erer.
Ay tutulması, ikizler burcunu iki farklı şekilde etkileyebilir. Birincisi; kendini gerçekleştirmek, saygınlık, sevgi, beğeni veya otorite kazanmak için attığı adımların olgunlaşması. Bu noktada diyebiliriz ki,
 1. bir girişiminiz netleşecek
 2. eşiniz/sevgilinizle ilişkinizde daha talepkar olacaksınız
 3. spora, eğlenceye veya heyecana yöneleceksiniz
 4. bir ilişkinin adı konulacak, şartları değişecek
 5. saygı/değer veya otorite için attığınız adımlar sonuç verecek
İkincisi ise, sizle ilgili değil fakat eşiniz/sevgiliniz veya çocuklarınızla ilgili. Bu çerçevede, sevdiklerinizle ilgili gündem netleşir. Verilen karar, alınan haber veya tercihin yapılması ile konu gündemden düşer. Bu noktada bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ekim 2015 oldukça hareketli bir aydı. O dönemdeki gelişmeleri hatırlıyor musunuz? Ay tutulmasının gündemi, o günlerde başlayan sürecin devamı/uzantısı olacaktır. Ay tutulması sırasında Satürn gerilemek üzere duraklamış olacak. Bu durum sizler için sosyal/özel ilişkilerle ilgili baskı oluşacağını işaret ediyor değerli dostlarım. Burcuna Göre’nin düzenli okurları çok iyi biliyor, Satürn kaynaklı gündeminiz ilişkilerinize yönelik. Bu kapsamda evliliğiniz, eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz, onların hayatındaki gelişmeler, tutum ve davranışları, sizin onlardan beklentileriniz Satürn etkisiyle bir çeşit baskı oluşturuyor. Aralık ayının ilk günlerinde Satürn kaynaklı gündem resmi olarak başladığı için zaten konuyu genel hatları ile biliyor olmalısınız. Martın son haftasında o sürecin yankılarını, uzantı veya sonuçlarını yaşıyor olacaksınız. Bir hatırlatma yapayım: Satürn kaynaklı konular 2016 Aralık ayına kadar bir şekilde gündemde kalacak (Haziran dönüm noktası), sonrasında ise aynı konu çerçevesinde fakat farklı bir şekilde devam edecek. Gelelim Mars kaynaklı gündeme. Ne bitmez yazıymış demiyorsunuz inşallah. 👍 26 Mart günü Mars ile Güneş temas ettiğinde, yine ilişkilerle ilgili olarak son derece canlı bir gündem oluşacak değerli dostlar. Mars ile Satürn yay burcunda olduğu için aynı konuları etkiliyorlar. Bu konuya daha sonra değineceğim için uzatmıyorum, sadece Mars enerjisinin agresif/dinamik olduğunu söyleyeyim. Zaten Mart sonundaki gündeme dair ipuçları, Mars 5 Mart’ta yay burcuna geçtiği için ay boyunca görünür olacaktır. Son olarak, 2016 yılındaki gündeminizin eşiniz/sevgiliniz, evliliğiniz, evlilik hazırlıklarınız veya daha genel hatları ile sosyal ilişkileriniz olacağını söyleyerek konuyu bitireyim. Eylül ayına kadar gündem aralıksız sürecek. İkizler burcu Mart 2016 yorumu şimdilik sona eriyor. Ay boyunca, önemli gördüğüm zamanlar aralıklarına ilişkin yeni yazılar da yazabilirim. Umarım ki Mart 2016, olumlu anlamda hayatınızı değiştirecek, güzel hatırlanacak bir ay olur. Hayatı değiştirmeden geçip gitmesi mümkün değil gibi görünüyor.. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Ceyhun]]>

61 comments

 • Elif

  Şubat 29, 2016 at 2:01 am

  2016 yilinin ilk 2 ayi hakikaten cok zor gecti de ben bu yorumdan bu ay iyi mi gecicek kotu mu tam anlayamadim kafam karisti :))))) umarim cok cok iyi olur tesekkurler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:03 pm

   iyi geçecek Elif hanım, güzel gelişmeler olacaktır.
   umarım en en en çok mutlu edeni gerçek olur.
   sevgiler, Ceyhun

 • civciv01

  Şubat 29, 2016 at 2:01 am

  Uyuma bak Zafer bey,cvp bekliyorum bogayi bekleyimmi yoksa uyuyayimmi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:03 pm

   🙂 🙂

 • burcu

  Şubat 29, 2016 at 2:08 am

  Merhaba Ceyhun bey..pzt ise başlıyorum..bunun güneş tutulmasıyla bi etkisi varmı acaba

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:03 pm

   hayırlı olsun Burcu hanım, başarılar dilerim.
   hayır, tutulma etkisi henüz başlamadı.
   sevgiler, Ceyhun

 • Tülay

  Şubat 29, 2016 at 2:09 am

  Yüreğine, eline sağlık Ceyhun yine harika bir yorum inci gibi döktürmüşsünüz. Yükselen ikizler güneş koç ay akrep beni zatenn biliyor olmalısınız. Koç yorumunuzu da sabırsızlıkla bekliyorum. Mars ı da ikizler biri olarak yüks. mi güneş burcumdan mı etki alırım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:05 pm

   Tülay hanım merhaba,
   burç mu yükselen mi sorusunun cevabı her ay değişiklik gösterebilir çünkü haritanızda hangi evde hangi gezegen olduğuyla ilişkili..
   bu nedenle, en doğrusu her ikisini de okuyup hayatınızdaki gelişmelere göre sizin cevabı bulmanız 🙂
   sevgiler, mutluluklar dilerim.
   Ceyhun

 • Buse

  Şubat 29, 2016 at 2:22 am

  Ceyhun Bey elinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş. Merak ettiğim birşey var cevap yazabilirseniz çok sevinirim. 30 Mayıs 1991 İkizlerim yükselenim Başak evlilik ve iş için bu yıl şansım nedir?Teşekkürler iyi çalışmalar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:06 pm

   evliliğe doğru giden bir ilişkiniz olduğu için soruyorsunuz değil mi Buse hanım?

  • Buse

   Şubat 29, 2016 at 8:06 pm

   hayır yok olacak mı biri açısından soruyorum

 • Elif

  Şubat 29, 2016 at 6:11 am

  Ceyhun bey elinize saglik Beni ocak – Mart arasinda yoran sey aileyle degil veya evleri alkali degil isimle alakali acaba bu konuda bir rahatlama olur mu güneşim ikizler yükselen yengeç ay burcun balık-koc geçişinde şimdiden teşekkür ederim

  Reply

  • 2arada1derede

   Şubat 29, 2016 at 10:43 am

   Ceyhun Bey teşekkürler,
   Sabah uyanıp ilk iş ikizleri okumak büyük keyifti 🙂 Hareketli gündemin size de güzellikler getirmesini dilerim.
   Bekleyen boğa ve koçlar adına sizi meşgul etmek istemem ama benzer soru görünce dayanamadım. Beni de 2-3 aydır işle ilgili canımı sıkan şeyler, çözümsüzlükler epeyce yordu; güneş ikizler yükselen yengeç olarak (gerekiyorsa ay da yayda:).. Çözüm umudumuz olsun mu? Her zaman güzel gelişmeler dilemeye devamm

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:07 pm

   Evet Elif hanım, öyleyse işinizle ilgili rahatlama olur.

 • Ikra

  Şubat 29, 2016 at 8:45 am

  Cok tesekkurler Zafer bey, cok buyuk bir emek var ortada! Emeginize saglik demek istiyorum. Bir ikizler burcu olarak ekim ayindan beri iliskimde muthis zorlaniyorum iki sefer bitme noktasina gelip bitmedi, fakat devam etse bile cok yiprandi iliskimiz, gun icerisinde ben kiminle evlenecegim acaba dogru insan o mu demekten kendimi alamiyorum, saturn lutfen elini kolunu cek uzerimden diyorum:) ah sanirim uzun bir muddet saturn elini kolunu cekmiyecek, sabir diyorum dua diyorum yapacak bisey yok:) tekrardan sagolun ceyhun bey bizi aydinlatiyorsunuz bu guzel bilgilerle!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:09 pm

   Merhaba Ikra,
   ciddi bir sınama sürecidir Satürn, ilişkiler üzerindeki etkisi de en yoğun Satürn etkilerinden biridir..
   geçmişte Satürn etkilerini yazdım ikizler için, o yazılarınızı da okudunuz değil mi? okuyun mutlaka.
   sevgiler, mutluluklar dilerim size..
   Ceyhun

 • Nazlı saruhan

  Şubat 29, 2016 at 8:57 am

  Ceyhun bey, 2 gece sabırbızlıkla yazınızı bekledim. Elinize yüreğinize sağlık ; bu kadar mı olur dedittiniz bana. Hemen hemen herşeyi yaşıyodum yazdıklarınızda ve yaşayacak gibi de gözüküyorum.Beklememe değmiş . GERÇEKLEŞENLERİ DE PAYLAŞIRIM SİZİNLE… İYİ BİR MART OLMASI TEMENNİMLE

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:10 pm

   siz de sağ olun, güzel haberlerinizi bekliyorum Nazlı hanım 🙂

 • Happy

  Şubat 29, 2016 at 10:03 am

  Zafer bey merhaba.burcum ve yukselenim ikizler ,ay burcum yay, saturn balik ,venus koc ,jupiter terazi evlilik ve ya niwanlilik goruluyor mu?birde yurt disinda yawayan biri ile bir wey ola bilir mi?oyle biri suan gundemimde var ama her hangi bir iliwki yok.bu konuda bir wey soyleraeniz sevinirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 5:11 pm

   merhaba Happy,
   keşke sorunuza bir cevap verebilsem fakat şöyle bir durum var:
   astroloji bir şeyi görmemizi sağlamıyor malesef, sadece olasılıkları anlamaya yardımcı oluyor.
   Satürn etkisiyle ilgili yazılarınızı okuyun mutlaka, bahsettikleriniz Satürn kaynaklı gündemi işaret ediyor.
   sevgiler, Ceyhun

 • Elif

  Şubat 29, 2016 at 12:18 pm

  Öncelikle emeğinize sağlık Umuyorum ki Mart ayı, Ocak ve özellikle Şubat kadar sancılı geçmez. Resmen hayattan bezdirdi beni Şubat ayı.. Mart için umutluydun okuyunca daha da umutlandım. Insallah dediğiniz gibi değişimlere ama iyi yönlü değişimlere vesile olur Emeginize sağlık tekrardan

  Reply

 • GÜLBİN

  Şubat 29, 2016 at 7:55 pm

  Zafer bey, güneş başakta☺şans noktam 5.ev başakta.jüpiter balıkta,venüs terazide,ay boğada,mars oğlakta,merkür Aslan,saturn yay.
  Etkilerim muhteşem sanırım.sizden ses çıkmayınca kendim araştırmaya başladım.☺nasıl iyi mi? Gezegenlerim?

  Reply

 • Buse

  Şubat 29, 2016 at 9:50 pm

  Ceyhun bey bu ara ayrı olduğum bir ilişkim var aslan burcu yukselenlerimiz terazi sanırım durumumuz nasıl görünüyor:)bir de Nisan 10 da bir sınavım var yorumlarınıza ihtiyacım var : (

  Reply

 • Elmas

  Şubat 29, 2016 at 10:01 pm

  Ceyhun bey gelişmeler güzel olucak 22.05.1981 saat 20:30 Burcu’m ikizler yükselenim akrep ay oğlak çok zor yıllar geçti

  Reply

 • Pingback: İkizler Burcu 2016 Yılı Yorumu: Sizi Yeni Yılda Neler Bekliyor

 • elcin

  Mart 1, 2016 at 10:11 pm

  Merhabalar Ceyhun bey, şu sıralar çok kötü günler geçıriyorum.Anlam veremedigim ruyalar, kabuslar, ekonomik sikinti ne zaman gececek gitgide dibe vuruyorum. Ne olur birsey deyin , ne zaman gececek 27.5.1976 saat 11.30 sivas Ben hayatimda ilkdefa yoruldum dedim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 10:30 pm

   Elçin hanım merhaba,
   Satürn, haritanızdaki Neptün ile temas ediyor, rüyaların ve sıkıntıların nedeni bu etki..
   bilinç altında yatan korkular görünür olur bu zamanlarda, sonucu iyidir ama, odaklı kalmaya çalışın, olumsuz ruh haline ve enerji/direnç zayıflığına teslim olmayın.
   sevgiler, Ceyhun

  • ELÇİN

   Mart 2, 2016 at 10:17 pm

   Teşekkürler Ceyhun bey içime şu serptiniz bekarlığa veda edermiyim bu sene sizce müzmin bekar olarak☺

 • Serap

  Mart 1, 2016 at 11:54 pm

  ilk defa güzel biletler bizi de bulacak gibi hissettim. Emeğiniz için teşekkürler.

  Reply

 • gülşah

  Mart 2, 2016 at 9:26 am

  mrb ceyhun bey 21 mayıs 1985 saat 23:45 dogumluyum bazı astrologlar boğa bazılarıda ikizler olarak sölüyo beni aydınlatırsanız çok sevinirim

  Reply

 • Sinem

  Mart 4, 2016 at 5:05 am

  Ceyhun bey merhaba 09.06.1986 doğumluyum.. Yedi senedir icinde bulunduğum maddi manevi tüm şartlar beni artık yeterince yordu insanlar onlarla olan ilişkilerim artık kaçip gitmekten baska bir sey gelmiyor aklima.. Günesim ikizlerde ay yengecte merkur yengecte mars oglakta uranus saturn yayda kuzey ay d.koc terazide.. Daha ne kadar sabredim sınanacağım bilemiyorum..

  Reply

 • kübra

  Mart 4, 2016 at 4:48 pm

  Zafer bey eşim ikizler burcu mart ayinda parayla ilgili yorumuzu alabilirmiyim cok zordu cünki gectigimiz iki ay ve 2015 in son aylari cvp yazarsaniz cok sevinicem.saglicakla kalin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 4, 2016 at 4:50 pm

   biraz daha detay verir misiniz Kübra hanım?

 • Tülin

  Mart 6, 2016 at 2:16 am

  Ceyhun bey teşekkürler bizi aydınlattığınız için. Ben 20.06.1982 gündüz öğle saatlerinde doğmuşum ikizler burcu sanırım yükselenim terazi olduğunu düşünüyorum. Hayatımda 2012-2014 yıllarında büyük değişimler oldu ceyhun bey bu değişimlerle beraber sorumluluk sahibi oldum. Mart ayı ve bu sene neler bekliyor beni? Çok büyük mutsuzluk ve sağlık sorunlarını 2000-2002 satürn ikizlerde iken yaşadım inanın süründüm resmen satürnü korkarak bekliyorum gelmesin istiyorum bir daha çünkü kaldırabilir miyim bilmiyorum bidahaki sarsılmayı allah korusun.. Bu seneyi ve gelecek senelerde sarsıcı olaylar yada durumlar yaşanabilir mi acaba yada hayat neler hazırlayacabilir bizlere?

  Reply

 • Merkürün Kızı

  Mart 7, 2016 at 9:39 pm

  Ceyhun Bey merhaba,İkizler burcu için bu yıl içinde şehir değişikliği görünüyor mu diye sormuştum geçen ay, benim için çok önemli,cevap vermediginize çok üzüldüm, belki bu sefer görürsünüz. Bir de doğum haritamı çıkarttırmıştim, bu haritaya bakarak çocuk sayısı ve cinsiyeti belirlenebilir mi acaba?

  Reply

 • aryanejan

  Mart 9, 2016 at 2:12 pm

  Ceyhun Bey sitenizle yeni tanıştım.Yazılarınızın çok detaylı ve neden-sonuç ilişkisi kurularak yapılmış tutarlı analizler içeriyor oluşu hemen dikkatimi çekti ve astrolojiye meraklı ve fakat yüzeysel,altyapıdan yoksun değerlendirmeleri okumaktan bıkmış pek çok dostuma tavsiye ettim.Ben de astrolojiye aslında yeni yeni ilgi duymaya başlamış biri olarak sizinle bir durumu paylaşmak istedim.Dün yani 8 Martta işime son verildi.Ben 9 mart itibari ile çok umutlu ve güzel bir gelişme beklerken böylesine olumsuz bir şey yaşamış oldum.Acaba bu duruma ikizler mart ayı değerlendirmeniz açısından nasıl bakmak lazım.Teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 9, 2016 at 5:11 pm

   Merhaba Aryanejan,
   daha güzel bir gündem üzerine konuşuyor olmayı çok isterdim hakikaten..
   iki sorum olsa size..
   1- beklenen bir gelişme miydi, işaretleri var mıydı?
   2- doğum tarihi, saat ve yerini alabilir miyim?

  • aryanejan

   Mart 9, 2016 at 6:16 pm

   Öncelikle ilginiz için teşekkürler Ceyhun bey.Evet aslında son zamanlarda işverenimle pek de hoşlaşmadığımızın(!) farkındaydım ama böylesine radikal bir karar -belki de benim müzmin iyimserliğimin bir sonucu olarak- beklemiyordum.İkinci sorunuza gelince;10 Haziran 1973 Iğdır doğumluyum.Teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Mart 10, 2016 at 5:07 pm

   saati biliyor musunuz?

 • Eva

  Mart 9, 2016 at 4:21 pm

  Ćok tşkler 😉

  Reply

 • Hakan

  Mart 9, 2016 at 5:11 pm

  Balik Erkek-Terazi Kadin iliskisi icin ilginc bir ay gibi geliyor bana Mart 2016. Ne dersiniz?

  Reply

 • sewqi

  Mart 10, 2016 at 2:14 am

  Mrb ceyhun bey ben 24.05.1985 saat 17.00 bu ay inş iş konusunda çok iyi qeçer diye umut ediyorum nasıl bir ay bklio beni tşk ederim

  Reply

 • aryanejan

  Mart 10, 2016 at 5:21 pm

  Merhaba.Evet saatini yazmamışım.Doğum saatim sabaha doğru 5:00. Ayrıca size yeni gelişmeleri de aktarayım.(Bu aralar hayatım gerçekten çok hareketli!) Ailem yani kardeşlerimin bir teklifi oldu.Onların sermayesi benim de uzmanlığımla kendi işimizi yapmak.Ne dersiniz,çok merak ediyorum doğrusu.Teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 10, 2016 at 5:34 pm

   harika haber derim..özellikle “aile destekli konular” Jüpiter kapsamında yer aldığı için, dikkate değer güzel bir gelişme olarak görüyorum.
   peşinden gitmeye değer 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • aryanejan

   Mart 10, 2016 at 6:13 pm

   Yorumunuz beni çok mutlu etti doğrusu.Gündelik hayatta çok iyimser ama uzun vadeli karar ve planlarda son derece garantici bir tip olarak cesaretimi de arttırdığını söylemeliyim.Ayrıca doğum tarihim ve saatimle ilgili bir yorumunuz olacak mı?Çook teşekkürler.

 • Bade

  Mart 10, 2016 at 11:41 pm

  Merhaba ceyhun bey emeğinize sağlık öncelikle.sizinle astrolojiye farklı bakmaya başladım.yazılarınızı defalarca okuyorum.her okuduğumda farklı bir bakış açısı oluşuyor.bunun keyfini bize sunduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim.yükselen oğlak bir ikizler burcuyum.aylardır süren bir boşanma aşamasındayım.birkaç defa şans verdim.ama herseferinde olmadı.hep başa sardık.yine böyle bir aşamadaydık ama benim artık tahammülüm kalmadı.sular hiç durulmuyor.sanırım mart ayı benim için son kozlarını oynayacak.ya hep ya hiç.buarada karşı tarafda ikizler o yüzden bir türlü toparlanma olmuyor malesef.umarım bu sefer cvp verebilirsin:(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 11, 2016 at 3:27 pm

   Bade hanım merhaba, boşanma haberlerine çok üzülüyorum cidden 🙁 yok mu devam etme imkanı?
   soru sormamışsınız bu arada..

  • Bade

   Mart 11, 2016 at 11:42 pm

   Siz öyle güzel yazıyorsunuz ki.bizlerde heycandan unutuyoruz soruyu.tabiki üzücü iki tane cocuk olunca dahada zor.ama bazen çok zorlamakta yoruyor insanı.davamız sürüyor.vede sürmeye devam edicek.ortak alınan bir karar.şuan için onda bir değişiklik yok.birde böyle deneyelim dedik bir dargın bir barışık olmakta yoruyor.mart ayı yeni başlangınçlar ayı gibi algıladım yazınızda.yeniden başlamak için şans vermek ne kadar doğru olur?

 • apollogs

  Mart 12, 2016 at 7:23 am

  Merhaba
  17 haziran 91 doğum tarihim.Doğum saatim de sabah 8.Yer İstanbul
  Bu ayki burç yorumunuz gönlümden bir parça aldı götürdü sanki.Eski sevgilim ile aylardır görüşmüyorduk.gitgelli bir iletişimimiz vardı ve güneş tutulmasından önce tamamen koptu.Kendisi kesin ve net bir dille beni istemediğini zikretti.Fakat içimdeki hissiyat ve gözlemlediklerim kafasının karışık olduğunu söylüyor.Karşı tarafta İkizler burcu.Bu Mart ayı bana beklediğim güzel haberi vaadediyor mu? yoksa farklı durumlar mı olacak? içinden çıkamadım.Yorumlarsanız sevinirim.
  Saygılarımla..

  Reply

  • apollogs

   Mart 12, 2016 at 7:25 am

   Bu arada içinde bulunduğumuz bu son durum Şubat ayının 2. yarısından beri devam ediiyor.Onuda belirtmek istedim..

 • yabeyade

  Mart 14, 2016 at 12:35 am

  İşsiz kalmaktan o kadar korkarken, çalıştığım yerde iyice saçmalayıp üst üste hatalar yapmaya başladım.Kendi sonumu hazırlıyormuşum gibi hissederken şu yazıyla buna sevinmekle üzülmek arasında kaldım.Çıkarılmak o kadar da kötü olmasa gerek öylemi :))

  Reply

 • Nese

  Mart 14, 2016 at 12:46 am

  Yeni kesfettim sitenizi iki aydır sürekli takip ediyorum içten ve doğru yorumlariniz için teşekkürler 🙂 benim muzdarip oldugum konu bu aralar soylemistiniz ikizler burcu ikili ilişkilerde karamsarlık yasiycak diye ve aynen öyle devam ediyor bu hep boyle mi gidicek?? Samimi anlatimizdan dolayı teşekkürler 😀

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 14, 2016 at 11:59 pm

   aramıza hoş geldiniz Neşe hanım 🙂
   bir süre, Satürn etkisi bitinceye kadar, evet ilişkilerle ilgili meseleler devam edecektir Neşe hanım.
   sevgiler, Ceyhun

  • Nese

   Mart 16, 2016 at 9:52 pm

   Teşekkürler nisan yorumlarinizi bekliyoruz 🙂

 • burcum

  Mart 15, 2016 at 5:08 pm

  Ceyhun bey merhabalar..29 şubat başladığım işten ayrıldım..22/05/1987 saat 13.50 muğla doğumluyum.ya bu kariyer hayatımda nezaman mutlu olucam:-( ne zaman devamliligi olan bi ise gidicem:-( azcik tuyo verirmisiniz:-( yorumdan kafam karıştı cnku 🙁

  Reply

 • Leyla

  Mart 15, 2016 at 11:03 pm

  Ceyhun bey merhaba.. Detaylı ilişki analizi yapıyor musunuz ? Size bir süredir ulaşmaya çalışıyorum instagram hesabınızdan ancak dönüş alamadım?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2016 at 5:24 pm

   Leyla hanım merhaba,
   evet Instagram hesabımı kullanmıyorum, şahsi hesabım olduğu için zaman ayırıp bakmam mümkün olmadığı için..doğrusu tüm enerjimi Burcuna Göre’ye aktarıyorum.
   bana ulaşabileceğiniz mail adresimi vereyim:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

  • burcum

   Mart 17, 2016 at 10:53 pm

   Ceyhun bey merhabalar..29 şubat başladığım işten ayrıldım..22/05/1987 saat 13.50 muğla doğumluyum.ya bu kariyer hayatımda nezaman mutlu olucam:-( ne zaman devamliligi olan bi ise gidicem:-( azcik tuyo verirmisiniz:-( yorumdan kafam karıştı cnku

 • pinar

  Mart 19, 2016 at 11:28 pm

  Ne olacak bu iliskideki sorunlar 🙁

  Reply

 • zeynepceren

  Mart 22, 2016 at 1:01 am

  Ceyhun Bey merhaba ellerinize sağlık gerçekten çok emek verilen bir yazı olmuş. 9-15 mart arası yaşanılan dönem etkisiyle biten ilişki için 23 mart tutulması ile tekrar başlama ihtimali var diyebilir miyiz peki?

  Reply

 • Kardelen

  Mart 27, 2016 at 1:50 am

  Ceyhun bey size bir sorum var, bu iliskiler de ki problemler saturn yay burcundan cikmayana kadar duzelmiyecekmi ? Saturn yaydayken iliskilerden yana yuzum hic mi gulmicek?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin