Yükselen AkrepAkrep Burcu Mart 2016 Yorumu: Yeni Dönemin Öncesinde

Şubat 27, 2016by Zafer Ceyhun47

Akrep burcu Mart 2016 yorumu, 9 Mart Güneş tutulması ile 23 Mart Ay tutulmasının etki ve sonuçlarını burcunuza göre anlatıyor. Yazının başlığını rastgele seçmedim değerli dostlar, yeni bir dönem başlıyor. 2016 yılı için önemli bir geçiş süreci diyebiliriz. Evet her ay yaşadığımız Yeniay ile aslında bir çeşit yeni dönem başlar fakat Mart ayını farklı kılan birçok etken var. Birincisi, 9 Mart’ta Güneş tutulması gerçekleşecek. Her tutulma bir şekilde hayatımızın dönüm noktasıdır. Aynı gün, Jüpiter’in yıllık döngüsündeki önemli olaylardan biri olacak: Güneş-Jüpiter karşıtlığı.. İkincisi, 23 Mart’ta terazi burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması kadar çarpıcı olmasa da, Ay tutulması da önemlidir, zaten her Ay tutulması bir Dolunaydır. Bu ayki Ay tutulması ise ortalama bir Dolunay’dan kat be kat güçlü olacak. Diğer yandan, Ay tutulmasından 2 gün sonra, 25 Mart’ta Satürn gerilemeye başlıyor. Satürn, gerileme öncesinde duraklar. Ay tutulması sırasında duraklıyor olacak. Son olarak, Nisan’da başlayacak Mars gerilemesi öncesinde, 26 Mart günü, Mars ve Güneş arasında heyecan verici bir temas olacak. Bu olay, gelecek günleri şekillendiren bir gündem oluşturacaktır. Bu olayın ayrıca, Şubatın ilk haftasında yaşanan gelişmelerin bir uzantısı olacağını söylemek mümkündür. Bahsettiğim her bir etki, tek başına bir ayın en önemli olayı olabilirdi, ki hepsi bir ay içinde olacak. Mart’ta gökyüzü oldukça karışık. 😊 Akrep burcu Mart 2016 yorumu, bu ay gerçekten karma karışık olan gökyüzüne baktığımızda görünen olayları doğru anlayıp doğru yorumlayarak, Burcuna Göre okurlarına ayrıcalıklı bilgiler vermeyi hedefliyor. Hadi başlayalım. 

9 Mart Güneş Tutulması Akrep Burcunu Nasıl Etkiler?

Güneş tutulması, yepyeni enerji ve bilgi getirir değerli dostlar. Bu nedenle, çoğu zaman önceden kestirmesi kolay olmayan ve beklenmedik gelişmeler yaşanır. Sürpriz bir haber almak, aniden bir şeyin farkına varmak, büyük bir aydınlanma yaşamak, belli bir konuda adım atmaya zorlanmak veya büyük bir coşkuyla harekete geçmek gibi sonuçları olabilir. Ayrıca, Güneş tutulmasının hayatımızı kalıcı şekilde değiştirme gücü olduğunu da belirteyim. Yaşanan olaylar, geri dönülemez sonuçlar doğurur.
Güneş tutulması yeni bir dönem başlatır.
Bu nedenle, Güneş tutulmasına ilişkin gündeminiz için, “gündeminizde olan bir konunun doğrudan uzantısı olacak” demek mümkün değildir. Tutulma, yeni olayların/gelişmelerin hayatımıza dahil olmasıyla sonuçlanır. Fakat bu ayki tutulmayla aynı gün yaşanacak Güneş-Jüpiter teması, bu kuralı değiştirecek/esnetecek bir olaydır. Bu nedenle birazdan her ikisine de değineceğim farklı örneklerle.. Ayrıca, her ne kadar tutulma yeni bilgi getirdiği için hazırlıksız yakalanma ihtimali yüksek olsa da, eğer ki hayatınızda yeni bir dönem başlatacaksanız, Güneş tutulmasının enerjisinden faydalanmak da harika bir fikirdir. Farkındalık fark yaratır, yaratmalıdır! Bu nedenle, bir hareket planınız varsa, zamanlamasını belirleme imkanınız varsa, tutulma günü/takip eden 5 gün içinde ilk adımı atmalı.. Gelelim akrep burcuna özel Güneş tutulması gündemine. 9 Mart’ta balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasının akrep burcuna göre etkileri şu alanlarda olacak:

Talepkar Olmak

Güneş tutulmasının etkisiyle, istek ve heveslerinizin yoğunlaşması, daha fazlasını deneyimleme ihtiyacı oluşması sürpriz olmaz. Örneğin,
 1. başarma azmiyle bir sosyal/ticari girişimde bulunmak
 2. saygı/övgü beklentisiyle farklı bir duruş sergilemek
 3. enerjinizi yansıtabileceğiniz alanlara yönelmek (spor, müzik, cinsellik vb)
 4. mutluluk/başarı arayışında fazlasına talip olmak
 5. kendinizi ispat etme olanakları veya ihtiyacı oluşması
 6. egonuzu tetikleyecek dayatmalara maruz kalmak

Çocuklarınız

Tutulma, varsa çocuklarınıza, yoksa çocuk sahibi olma gündeminize ilişkin gelişmeler getirebilir. Mesela,
 1. çocuğunuzun geleceği ile ilgili bir karar alma
 2. çocuğunuzun verdiği/yaptığı bir şeyin sonuçlarıyla ilgilenme
 3. çocuk sahibi olma kararı veya bu çerçevede bir gelişme

Aşk ve Mutluluk

Güneş tutulması, hayatınıza renk/heyecan getirecek gelişmeleri tetikleyebilir.
 1. aşık olmak, heyecan verici bir tanışma
 2. mevcut hayatın sıkıcı yönlerinden sıyrılma isteği
 3. keyifli deneyimleri, mutlu anları çoğaltma yönünde kararlar
 4. eşiniz/sevgilinizle keyifli bir dönemin başlaması

Sosyal/Profesyonel Temaslar

Güneş-Jüpiter karşıtlığından bahsettiğimde, aslında geçen Ağustos’tan bu yana yaşadığınız sürecin bir dönüm noktasına doğru ilerliyor olduğunuzu işaret ediyordum. Şöyle ki, Jüpiter etkisiyle birlikte bazı gelişmeler yaşanıyor. Şanslı karşılaşmalar oluyor, değerli insanlarla işbirlikleri yapıyorsunuz, çevrenizdeki insanların sayısında bir artış oluyor ve ayrıca sosyal/iş çevrenizin genişlediğini görüyorsunuz. Birileri, Allah’ın bir lütfuymuş gibi görünecek şekilde/zamanda gelip hayatınıza değer katıyor, size yeni kapılar açıyor, siz hedeflerinize doğru ilerlerken bilgisi ve imkanları ile destek oluyor. Geçtiğimiz aylarda bu etkiden sık sık bahsetmiştim, hatırlıyorsunuz değil mi? Güneş tutulmasıyla aynı gün gerçekleşecek olan Güneş-Jüpiter etkileşimi, bu alanda attığınız adımların, yaşadığınız olayların ve süregelen gündemin meyvelerini toplama fırsatı sunacak. Bazı örnekler verip konuyu zenginleştireyim:
 1. çabalarınız sonucunda istediğiniz ortama gireceksiniz
 2. hedeflediğiniz işbirliği gerçekleşecek
 3. çevrenizdeki birilerinin desteğiyle önemli bir adım daha atılmış olacak
 4. aldığınız bir hizmet/destekle hayatınızda bir konu yoluna girecek (profesyonel hizmet de olabilir)
Bu alandaki gelişmelerin sosyal çağrışımları vardır, yani sadece sizle değil, başka insanlarla da ilgilidir. Bu nedenle, eğer ki gündemizde başkalarının katılımıyla sonuçlanacak (sizin onlara katılmanız da olabilir) bir mesele varsa, tutulmayı takip eden günlerde sonuçlanacağını söyleyebiliriz. Son olarak, 9 Mart Güneş tutulmasının etkisini ve sonuçlarını, tutulmayı takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. Ancak bazılarımız tutulmadan tam 1 ay sonra da yaşayabilirler. Çoğunluk için 9 – 16 Mart aralığı kritik dönem.. Unutmayın, tutulmanın en önemli özelliği, yeni bilgiler/gelişmeler getirmesidir. Bu nedenle, hayatınıza yeni bir katman/boyut ekleme potansiyeli yüksektir!

23 Mart Ay Tutulması Akrep Burcunu Nasıl Etkiler?

Ay tutulması bir Dolunay’dır aslında demiştik yazının başında. Bu nedenle diyebiliriz ki;
Ay tutulmasıyla birlikte bir dönem/süreç sona erer.
Terazi burcundaki tutulma 23 Mart’ta gerçekleşiyor, etki ve sonuçlarını ise takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. En yüksek ihtimalle 28-29 Mart gibi.. Tutulma sırasında Satürn’ün duraklamış olması, tutulmanın açığa çıkaracağı enerjiyi şekillendiren etkenlerden birisi olacak. Bunun anlamı şu değerli dostlar: iş hayatınız ve gelirinize yönelik baskı veya sorumluluk artışı, daha önce deneyimlemediğiniz bir şekilde geliyor. Diğer yandan, tutulmadan sadece 3 gün sonra Güneş-Mars etkileşimi de yaşanacak, ki bunu Satürn gerilemesinin getirdiği enerjiyi hafifletecek, size destek olacak olumlu bir gelişme olarak görmek mümkün. Ne demek istediğimi, Mart sonunda daha iyi anlayacaksınız. Mümkün olursa ay sonunda bir yazı daha yazarak bu olayı detaylandırmak istiyorum. Bu noktada, 5 Mart’a dikkat çekmek istiyorum. Bu tarihten itibaren Mars, sizin burcunuzdan çıkıp yay burcuna geçiyor. Bu nedenle dikkatiniz ister istemez finansal konulara (kazanma ve harcama) yönelecektir. Bu süreç, Nisan’da başlayacak olan Mars gerilemesi gündeminize zemin hazırlayacaktır. Yıllık yazınızda bahsettiğim gibi, yılın en önemli olayını Mars gerilemesi olarak değerlendirmek gerekiyor. Ayrıca, Mars gerilemesi yay-akrep burçlarında gerçekleşeceği için, 2016 yılının neredeyse tamamında iş, kazanç ve harcama odaklı bir gündem oluşacaktır mutlaka. Nisanda bu konuya çok daha ayrıntılı olarak değineceğim. Lafı daha fazla uzatmadan akrep burcuna özel Ay tutulması gündemine döneyim:
 1. işten ayrılma, görev/pozisyon gerilemesi
 2. size zarar vermeye çalışan birileriyle mücadele
 3. önlemekte zorlandığınız olumsuz bir gelişmenin içinde kalma
 4. bir çeşit kayıp (sosyal/maddi)
 5. geçmişten gelen keyifsiz bir olayın sonuçlanması
Gördüğünüz gibi, terazi burcundaki tutulma dört gözle beklenecek türden değil. Ana tema, birilerinin yapması gerekeni yapmaması veya yapmaması gerekeni yapması sonucunda zarar görme ihtimalinizin oluşması. Tutulma sırasında Mars ve Satürn etkisi nedeniyle, sürecin finansal alanda yaşanma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünebiliriz. Ticaretle ilgilenenlerin Mart sonunda gözünü dört açmasını öneriyorum, öngörülebilir riskler varsa şimdiden gerekli önlemleri almanızda fayda var. Eğer bir gayrimenkul işiniz varsa, ciddi tutarlı bir satın alma sürecinde iseniz veya işinizde sancılı bir süreç yaşıyorsanız, Mart ayının özellikle son haftasının hassas günler olduğunu bilerek, tedbirli olmak gerekiyor. Herkesin çok farklı gündemi olabileceği için şöyle olursa şöyle yapın diyemiyorum fakat sanıyorum ki olayın mantığını anlatabildim. Ay tutulması finansal konular söz konusu ise riskli bir dönem! Ayrıca, gizli saklı işlerin/ilişkilerin açığa çıkması, dolandırıcılık veya sözlerin tutulması da ihtimal dahilinde.. Birilerinin sözüne güvenerek risk alıyorsanız, bu yazı aklınızda olsun mutlaka. Dediğim gibi, Mars’ın varlığı birçok yönden avantajdır, size enerji ve cesaret verir. Fakat Mars aynı zamanda çatışma ve uzlaşmazlık hali getirebilen bir gezegendir. Finansal alandaki (işiniz, kazancınız) gelişmelerin Satürn etkisini aldığını da göz önüne alınca, “ne olur ne olmaz, siz tedbirli olun” diyorum. Akrep burcu Mart 2016 yorumu şimdilik sona eriyor. Ay boyunca, önemli gördüğüm zamanlar aralıklarına ilişkin yeni yazılar da yazabilirim. Umarım ki Mart 2016, olumlu anlamda hayatınızı değiştirecek, güzel hatırlanacak bir ay olur. Hayatı değiştirmeden geçip gitmesi mümkün değil gibi görünüyor.. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Ceyhun]]>

47 comments

 • Esma

  Şubat 27, 2016 at 6:34 pm

  9 martta heyacanlanirken 23 martta söyle bir yutkundum umarim bahsettiginiz gibi en iyi olasiliklari yasariz bizimde yüzümüz gülsün insAllah tabi herkesinde kaleminize yüreginize saglik ceyhun bey simdi nisana kadar nasil bekliyecez☺️

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 10:11 pm

   hakikaten bu ay öyle çok etki var, bazıları da birbiri ile çelişiyor, sonuçta birçok olay olacaktır diye düşünüyorum Esma hanım..
   gönlünüze göre olur inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

 • LaL

  Şubat 27, 2016 at 6:41 pm

  Ceyhun bey benim 5.evimde neptün ve uranüs var.Bu olumlu birşey mi yada olumsuz?Aşk konusunda nasıl etkiler beni acaba 🙂
  emeğinize sağlık teşekkürler bu güzel ve detaylı yazı için 🙂

  Reply

 • Firuze

  Şubat 27, 2016 at 6:45 pm

  Ceyhun Bey ellerinize sağlık öncelikle öylesine siteye girmişken mart yorumunuzu görünce çok sevindiğimi belirteyim. Heyecanla okudum.
  Şu yeniay iyi de dolunaydan gözüm korktu.
  Ben yine de her zaman ki gibi iyi şeyler umuyorum
  Ve Allahtan bizler için hayrımıza olanı bekliyorum
  Sizden öğrendim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 7:02 pm

   siz de sağ olun 🙂 evet Dolunay ters bir alanda, herkes için aynı değil, akrebe özgü bir durum..
   terazideki dolunay sizin için yılın en kötüsüdür..bu seferki üstelik Ay tutulması olunca, olumsuz olasılıklara karşı uyarmam gerekti..
   yıl içinde buna benzer etkileri yaşıyoruz sürekli, “aman Allah’ım neler olacak ki” boyutunda endişeye gerek yok yani 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Firuze

  Şubat 27, 2016 at 6:51 pm

  Bu dolunay tüm burçları mı olumsuz etkiliyor
  Belki yükselenden kurtarırdık

  Reply

 • Zeynep

  Şubat 27, 2016 at 7:23 pm

  Bekle babam yengecle ikizler gele

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 8:11 pm

   🙂 🙂 değil mi?
   neyse ki daha Mart gelmedi, bir de Mart olsaydı ben ne yapardım?
   yarın inşallah Zeynep hanım, ilginiz ve sabrınız için tşk ederim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Zeyzey

  Şubat 27, 2016 at 7:28 pm

  Merhaba ceyhun bey teşekkürler emeğinize sağlık. Kendi açımdan şimdiden oluşan ortamdan kaynaklı işle ilgili sorunlar yaşayacağım çok belli. Belkide işten ya atılırım yada ben çıkarım. Aşk yok zaten. Kendinize iyi bakın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 8:10 pm

   Zeynep hanım merhaba,
   mevcut enerjinin sizi bu noktaya sürüklediğini, bu durumun kadersel olduğunu ve aslında sizin iradeniz ve tercihlerinizle olayların yön değiştirebileceğini fark ederek tavır belirleyin.
   demek istediğim, ben olacakları yazmıyorum aslında, zamanının ruhunu anlamaya/anlatmaya çalışıyorum, sizin gelecek tasvirinizde işten ayrılmak yoksa, yani işinizi seviyorsanız, işte devam etme yönünde tutum alın.
   tabi aksi durumda, yani çalışmamaya kararlı iseniz, şartlar zaten o yönde ilerleyecektir.
   en güzelini dilerim, sonu iyi olsun.
   sevgiler, Ceyhun

  • Zeyzey

   Şubat 27, 2016 at 8:27 pm

   Ceyhun beycim birkaç gündür kötüyüm olacakları yazmadığınızı biliyorum 🙂 kesinlikle haklısınız tercihlerimiz belirliyor herşeyi. Yaşadığım şeylerin üstüne yorumunuzu okuyunca böyle düşündüm işimi sevmiyorum ama devam etmeyi düşünüyordum ben neyapcağımı bilmiyorum:) çok çok teşekkürler tekrar 🙂

 • Aziz

  Şubat 27, 2016 at 7:34 pm

  Teşekkurler Ceyhun…
  Gecen sene temmuzdan bu zamana kadar hayat pek durgundu… 2 gun sonra ise baslayacagim eylulde bir toplu para geldi…aralikta dolandirildim.. ocak subat berbatti fakat marttan umutluyum…eyluldeki surecin devami var sanirim yine bu sene icinde…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 8:07 pm

   Aziz bey merhaba, Aralıktaki gelişme, bilmiyorum Kasım/Aralık yazınızı okudunuz mu, Satürn gündemiyle ilişkili..
   Satürn akrepler için maddi konular çerçevesinde gelişiyor. eğer ki dolandırılma sonrasında bir hukuki süreç varsa, Ay tutulmasında sonuçlanması muhtemeldir.
   yolunuz açık olsun.
   sevgiler, Ceyhun

 • ayşe

  Şubat 27, 2016 at 7:53 pm

  teşekkürler emeğinize sağlık ceyhun bey 2016 nın benim için çok hayırlı gelmediğini söğlemek istiyorum maddi ve manen kaosun içindeyim bitirmek istediğim bir evliliğim var ama eşim istemiyor tamamen kangen olmuş bir evliliğin içindeyim mart yorumu beni çok tedirgin etti ben akrep eşim terazi desteğini beklediğim bir büyüğüm var 6 aydır gelmesini bekliorum umudum martta inşallah olumlu sonuçlar gtirir iyi çalışmalar

  Reply

 • Pinar

  Şubat 27, 2016 at 7:54 pm

  Zafer bey iyi aksamlar,ay tutulmalari tamamlanma etkisi tasirmi,yoksa tamamen bitismidir,26 eylül tutulmasinda baslayan egitimle ilgili özel bir durumum var,bu dönem başlayan isler bu tutulmayla tamamlanirmi yoksa tamamen olumsuz bir bitişmi olur,tesekkurler….

  Reply

 • ece

  Şubat 27, 2016 at 8:10 pm

  ceyhun bey merhaba
  yazının başında bahsettiğiniz ve bize ilaç gibi gelecek güneş tutulmasının sonucu oluşan olumlu gündem ile, sonunda değindiğiniz ay tutulmasının olumsuz etkileri sonucu oluşacak gündem birbiriyle bağlantılı mı olacak? olmasın çünkü 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 10:09 pm

   hayır Ece hanım, bağlantısı olmayacak, içiniz rahat olsun 🙂

 • peri

  Şubat 27, 2016 at 8:46 pm

  merhaba,
  ay tutulmasındaki gündem ile güneş tutulmasındaki gündem bağlantılı mı?
  yani güneş tutulmasındaki kazançları mı kaybedeceğiz ay sonu?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 10:10 pm

   bknz: Ece hanıma verdiğim cevap 🙂

 • Senar

  Şubat 27, 2016 at 8:54 pm

  Ceyhun Bey eşimin kentsel dönüşümde binası var onun için satış olayı nasıl sonuçlanır bu dönemde acaba??

  Reply

 • Su

  Şubat 27, 2016 at 9:05 pm

  Selamlar ceyhun bey,
  Subatin son gunleri benim icin olumlu olan bir is gorusmesi yaptim(aklima ufak tefek seyler takilsada )Geri donuslerini mart ilk gunleri bildirecekler yazdiklariniza bakilirsa cokkk umutluyum 🙂 🙂 🙂
  Ellerinize saglik diyorum…mujdeli haber verecem ins 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 10:11 pm

   bekliyorum 🙂 🙂

 • Elif

  Şubat 27, 2016 at 10:15 pm

  Ceyhun bey teşekkür ederim yorumlarınızı 4 gözle bekliyorum ben aslan burcuyum yükselenim akrep gündeminde tayinle şehir değiştirmek var gidebilecekmiyim acaba benim için çok onemli

  Reply

 • EDA

  Şubat 27, 2016 at 11:24 pm

  simdiden teşekkürler ceyhun bey cok guzel bir yazi olmuş okurken guzel seyler hissettim insallah o yönde birseyler olur bekledigim bir iki olay var onlar guzel sonuclanirsa hersey yolunda olur ..emeginize saglik yüreğinize saglik

  Reply

 • Tubi

  Şubat 28, 2016 at 12:34 am

  Vaktinize emeğinize parmaklarınıza ellerinize gönlünüze ruhunuza sağlık 🙂 güzel şeyler olacak artık güneşim de yükselenim de akrep marttan çok şey bekliyorum sabrın sonu olacak umarım. İyi çalışmalar :))

  Reply

 • Emre

  Şubat 28, 2016 at 9:49 am

  Almanyadan selamlar Ceyhun Bey..
  Ben bir yükselen akrep olarak pek kolay güvenemem
  Ama siz kelimesi kelimesine bir tanesiniz ve iyiki varsiniz …
  Simdiye dek yoluma hep isik tuttunuz verdiginiz bilgilere çok güveniyorum ve inaniyorum
  Yalniz güneş burcum koc oldugu için
  Iki ayri burçta olusan gündemi harmanlanmiş gibi yaşiyorum sanki..
  Ama akrebin finansal gel gitleri ve dolunay etkileri beni tedirgin ediyor..
  Ay burcum terazi acaba onuda dikkate almam gerekiyormu dolunay ve ay tutulmalarinda ??
  Mutlu keyifli bir pazar diliyorum..
  🙂

  Reply

 • arzu

  Şubat 28, 2016 at 9:57 am

  merhabalar ceyhun bey oncelikle emeginize saglik…subat ayinin ortasinda hic beklenmedik sekilde isime son verildi.. suan ise yeni birtakim is girisimlerinde bulunuyorum ve bunlardan biri benim icin olursa donum noktasi olur.. sunumuda 9 marta sakliyorum.. ama dolunay butun heyecanimi simdiden bitirdi.. sizce aticagim adim hayatimin sekillenmesinde uygun bir zamanmidir? ve bunca sorunun ustune dolunay bizi daha ne kadar zora sokacak..? sevgilerle..

  Reply

 • Cansu

  Şubat 28, 2016 at 9:58 pm

  Aydınlatıcı ve farklı bir tarzınız var. Teşekkur ederim.
  Akrep burcu olarak aralikin ilk haftasindan beri çok zor olaylar yaşıyorum ailevi. Maddi olarak da geçen sene temmuzda kurdugum işim daha kendini toparlayamadi. Bu guneş tutulmasından oldukca umutluyum. Bir nebze rahatlattiniz saolun.

  Reply

 • Pingback: Akrep Burcu 2016 Yılı Yorumu: Akrebi Neler Bekliyor?

 • nihal

  Şubat 29, 2016 at 11:44 pm

  Yukselen koc gunes akrep burcu haritamda saturn yengec burcunda retro durumda saturn benide ayni sekikde etkiler miceyhun bey?

  Reply

 • özge

  Mart 2, 2016 at 11:05 am

  bir akrep olarak mars geçişinde elime hiç bir şey geçmedi somut olarak ya da fikirsel bazda.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 2, 2016 at 2:38 pm

   doğrudur.
   Mars gerilemesi ertesinde tekrar konuşalım.

 • Mimoz

  Mart 2, 2016 at 2:15 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Emeğinize sağlık diyorum hatta okurken ayrıntılar için oldukça şaşırıyorum ince hesaplar gibi geliyor bana, çok teşekkürler paylaşımlarınız için.
  Yazdıklarınızı içimdeki enerjiyle harmanlayıp devam ediyorum yola, şu ana kadar yanıltmadınız…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 2, 2016 at 2:43 pm

   siz de sağ olun Mimoz 🙂 her zaman beklerim..
   güzellikler sizi bulsun inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

 • Nihalp

  Mart 3, 2016 at 9:08 pm

  Ceyhun bey merhabalar emeginize saglik yazilarinizi her ay kacirmadan takip ediyorum.izninizle bir sey sormak istiyorum.yukselen koc gunesim akrep koc yorumlarimi bana yol gosteritr yoksa akrep mi hangisine daha onem vermeliyim birde saturnum yengec burcunda rx saturnun geri gitme donemi benim icin iyi bir donem mi olur simdiden cok tesekkur ederim.iyi calusmalar♈♏

  Reply

 • Emine

  Mart 3, 2016 at 9:11 pm

  Ceyhun ber mart ayindaki gunes tutulmasi gayrimenkul alim satimi icin uygun bir aymidir bir suru bilgi dolamiyor mars 6 simi ti yaraticak aldanmalar kandirilmalar diye biraz bilgilendirirseniz dogru kisilerden dogru bilgilef almak cok iyi gelecek

  Reply

 • Gül

  Mart 4, 2016 at 12:25 am

  Mrb zafer bey ben akrep bucuyum nişanlım kova 26 martta nikahımız var doğru bir tarih mi acaba.yorum yazarsanız çoook sevinirim

  Reply

 • Nihalp

  Mart 5, 2016 at 3:17 pm

  Ceyhun bey merhaba bir once ki sorumun devami olarak bir sey daha sormak istiyorum umarim firsat bulup cevapliyabilursiniz.haritamda jupiterim 7 derece balik burcunda burcum aktep yukselen koc tu bir is gorusmesi yaptim bu tutulma bana olumlu sonuclar getirir mi acaba ? Sevgiyle kalin.

  Reply

 • Tansu

  Mart 8, 2016 at 10:55 am

  Ceyhun bey aştan içim kıpır kıpırken bugün 8 martta benden birşey sakladığını öğrendim ve bitirdim bu tutulmadada aşk yok bize.

  Reply

 • ece

  Mart 8, 2016 at 9:06 pm

  ceyhun bey karsimda otursaniz konusmadan saatlerce sizi dinleyebirm ama okurken insanin soru sorup sizi dinleyesi geliyor;))) yurekle yazdiginiz besbelli bukadar kisiyi fanatik yaptiginiza gore,)
  sorum su hakikaten yilbasindan beri cok kotu bir donem geciriyorum 8 yildr birlkte oldgm kisi ile biranda ayrildk ben akrep-aslan o ikizler-aslan tam kopabilmis degiliz hic girusmuyoruz ama mesjlasmamiz var sizce geri donus yasayabirmitim?? ailesiyle zor zamanlar geciriyor dip notunu vermem lazm sanirm
  cevaplarsanz sevinrim ne uyku var nede yemek var bana
  sevgiler ece

  Reply

 • leyley

  Mart 9, 2016 at 11:31 am

  Ceyhun bey teşekkürler,
  yorumunuz cok aydınlatıcı, ancak ay tutulması benı oldukça korkutuyor,işimi cok sevıyorum ama buara işlerim bıraz durgun umarım bahsettgınız gbi bir işten ayrılma söz konusu olmaz 🙁

  Reply

 • Firuze

  Mart 18, 2016 at 4:39 pm

  Ceyhun Bey ikinci Mart yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum
  Çok tatsız günler
  Biraz lezzetlendirin lütfen
  Selamlar

  Reply

 • Gülin

  Mart 20, 2016 at 4:37 pm

  Sevgili Zafer Ceyhun, mart yazisini okudugumdan beri moralim cok bozuktu, ne olacak diye kendimi yiyip bitirirken 23 mart gelmeden basladi olumsuzluklar, işyerinde ciddi bir tartişma yasadim, daha iyi kosullarda bir is icin actigim davayi kaybettim, parayi dolara yatirmistim dolar düştü. Kendini gerceklestiren kehanet mi oldu bilmiyorum iş bir şekilde yoluna girer, cok umurumda degil ama lütfen aşk hayatimla ilgili bir gelişme olsun, yoksa küserim, olumlu bişeyler yazin lütfennn…(akrep/yengeç)

  Reply

 • Nuran

  Mart 21, 2016 at 6:23 am

  Eeee ben işimi seviyorum ama is mi değiştircem

  Reply

 • aynur

  Mart 23, 2016 at 7:53 pm

  Şuan tekrar yazınızı okudum. Ay biterken de tekrar okumak gerekiyormuş. Sevgilim akrep burcu tam dediğiniz gibi 22 martta gizli bir ilişkisi olduğunu öğrendim. Ay sonunda okuyunca taşlar yerine oturuyor. Emeğinize sağlık. Sizi severek ve ilgiyle takip ediyorum. Saygılar..

  Reply

 • melike

  Nisan 15, 2016 at 3:50 am

  Mukkemel aciklamalar yol gosterme acisindan isabetli yorumlar sizi cok tebrik ediyorum basarinizdan dolayi ceyhun bey. Kisiye gore ozel yorum ve bakim yapiyormusunuz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 15, 2016 at 4:09 pm

   Melike hanım teşekkür ediyorum 🙂
   Sorunuzun cevabı evetti fakat geçen hafta itibarıyla kişisel analizlere birkaç aylığına ara verdim, güzel bir proje için hazırlık yapmak istiyorum.
   Sevgiler, Ceyhun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin