Yükselen BaşakBaşak Burcu Mart 2016 Yorumu: Hayatınızın Tasarımı Değişiyor

Şubat 27, 2016by Zafer Ceyhun76

Başak burcu Mart 2016 yorumu, 9 Mart Güneş tutulması ile 23 Mart Ay tutulmasının etki ve sonuçlarını burcunuza göre anlatıyor. 2016 yılı henüz başlamadı desek yeridir değerli dostlar. Mart’ta başlıyorsunuz ama, hem de ne başlangıç! Bu heyecan verici girişten sonra, söylediklerimi sebeplendirmem gerekiyor sanırım. 😄 Birincisi, 9 Mart’ta karşıt burcunuzda Güneş tutulması gerçekleşecek, ki Güneş tutulmaları birer dönüm noktasıdır, kalıcı değişim getirir. Üstelik, aynı gün Güneş-Jüpiter karşıtlığı da olacak ki, Jüpiter sizin burcunuzda ve gerileme evresinde. Jüpiter döngüsü açısından, yılın en önemli günlerini Mart’ta yaşayacaksınız. Bir karar vermeniz gerekir veya beklediğiniz bir şey sonuçlanır. İkincisi, 23 Mart’ta terazi burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Finansal konular (gelir, harcama gibi) ile iş hayatınızla ilgili meselelerden bazıları netleşecek. Bu kadarla da kalmıyor. 😊 Ay tutulmasından 2 gün sonra, 25 Mart’ta Satürn gerilemesi başlıyor. Burcuna Göre okurları biliyor, tüm gezegenler gibi Satürn de gerileme öncesinde duraklar. Ay tutulması sırasında Satürn duraklama evresinde olacak. Satürn ev/aile ve güvende olma konularını temsil eden alanda bulunuyor ve Aralık ayının başında bir gündem oluşturmuştu, hatırlayacaksınız, daha önce bahsetmiştim. Son olarak, yılın en önemli astroloji olayı olarak tarif ettiğim Mars gerilemesi -17 Nisan’da başlayacak olsa da- 26 Mart’ı takip eden birkaç gün içinde güçlü bir gündem oluşturacak. Yılın ilk günlerinden itibaren akrepte bulunan Mars, 5 Mart’ta yay burcuna geçerek Satürn ile koordineli olarak gündemi şekillendirmeye başlayacak. Mart’ın ilk haftasından itibaren oluşacak gündem, Nisan-Eylül  aralığında etkin olacak Mars kaynaklı gündeminize zemin hazırlayacak. Aslında Mars etkisi, Şubat’ın ilk haftasında kapıyı aralamış, 2016 yılının seyrine dair ipuçları vermişti. Neler oldu hayatınızda? 2013-2014 yıllarında yaşadıklarınıza ilişkin bir düzeltme hamlesi mi yaptınız? Mars gerilemesini çok önemsediğim için, süreci anlamlandırmanızı kolaylaştıracak yeni yazılara yer vereceğim Burcuna Göre’de.. Bu arada, Mart 2016’da yaşayacağımız astroloji olaylarından herhangi birisi, tek başına bir ayın en önemli olayı olabilecekken, hepsinin bir ay içinde gerçekleşiyor olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. 😊 Başak burcu Mart 2016 yorumu bu yönüyle zamanın ruhunu doğru anlama çabasını gözlemleyebileceğiniz bir yazı olsun istiyorum değerli dostlar. Amacım her zamankinden farklı değil: Burcuna Göre’nin kıymetli okurlarına ayrıcalıklı bilgiler vermek.. Hadi başlayalım. 

9 Mart Güneş Tutulması Başak Burcunu Nasıl Etkiler?

Güneş tutulması 9 Mart’ta gerçekleşiyor. Tutulmanın önemi, karşıt burcunuzda gerçekleşiyor olması. Karşıt burçtaki tutulma, hayatı değiştirme potansiyeli taşıyan çok önemli bir olaydır. Burcunuza özel detaylara geçmeden önce tanımlayalım: Güneş tutulmaları yepyeni enerji/bilgiler getirir. Bu nedenle, öngörülmesi kolay olmayan, beklenmedik gelişmeler yaşanır. Sürpriz bir haber almak, aniden bir şeyin farkına varmak, büyük bir aydınlanma yaşamak, belli bir konuda adım atmaya zorlanmak veya büyük bir coşkuyla harekete geçmek gibi sonuçları olabilir. Ayrıca, Güneş tutulmasının hayatımızı kalıcı şekilde değiştirme gücü olduğunu da belirteyim. Yaşanan olaylar, geri dönülemez sonuçlar doğurur.
Güneş tutulması yeni bir dönem başlatır.
Bu nedenle, Güneş tutulmasına ilişkin olarak “gündeminizde olan bir konunun doğrudan uzantısı olacak” demek mümkün değildir. Tutulma, yeni olayların/gelişmelerin hayatımıza dahil olmasıyla sonuçlanır. Fakat 9 Mart tutulmasıyla eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan Güneş-Jüpiter karşıtlığı, bu kuralı esnetecek bir olay gibi görünüyor. Birazdan her ikisine de farklı olasılık ve örneklerle değineceğim.. Diğer taraftan, tutulma için beklenmedik gelişmeler getirir diyor olsak da, eğer yeni bir dönem başlatmak üzere adımlar atmayı planlıyorsanız, Güneş tutulmasının enerjisinden faydalanmak harika bir fikirdir. Eğer ki zamanlamasını belirleme imkanınız olan gelişmeler varsa, tutulma günü/takip eden 5 gün içinde ilk adım atılmalı.. Gelelim başak burcuna özel Güneş tutulması gündemine.

İlişki ve Evlilik

Güneş tutulmasının getirdiği enerji, eşiniz/sevgilinizle alakalı sonuçlar getirebilir. Örneğin,
 1. eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli bir olay olur
 2. ilişkinizde önemli bir dönem başlar (evlilik/ayrılık kararı dahil)
 3. sevgiliniz yoksa, bir ilişki başlayabilir

Hayatın Yönü

Tutulmayla birlikte, geleceğinizi değiştirebilecek ölçüde önemli bir gelişme yaşanabilir. Yıllar sonra dönüp baktığınızda, bu dönemde yaşananların hayatınızın şekillendirdiğini fark edersiniz. Eğer ki 6-12 Eylül doğumlu iseniz bu ihtimal daha fazla. Birçok olasılık olabilir:
 1. işe girmek, iş değiştirmek
 2. evlenmek/boşanmak
 3. çocuk sahibi olmak
 4. sağlıkla ilgili gelişmeler
 5. yaşadığınız yerin değişmesi vs.

Başarı, Mutluluk ve Tanınırlık

Bu başlık aslında daha çok başak burcundaki Jüpiter etkisiyle ilgili. Yazının başında bahsettiğim Güneş-Jüpiter etkileşimi nedeniyle, Ocak ayının başından bu yana gündeminizi/zihninizi meşgul eden konuda bir gelişme yaşanması muhtemel. Bu herkes için farklı olabilir, ki zaten konu başlığı geniş bir çerçeveye dahil olabilecek birçok olasılığa atıfta bulunuyor. Güneş tutulmasıyla aynı gün gerçekleşecek olan Güneş-Jüpiter etkileşimiyle birlikte, Jüpiter başak burcuna geçtiğinden bu yana süregelen olaylar belli bir olgunluğa ulaşacak. Özellikle Ocakla birlikte başlayan gerileme evresine has gündemin meyvelerini toplamanız için bir karar/dönüm noktası oluşacak. Gelecek 1o yılınızı şekillendirecek gelişmeler için ilk adımı, Mart ayında atma imkanınız olabilir. Bu noktada, gündemin üç aşağı beş yukarı belli olduğunu söylemek mümkün çünkü bunlar tutulmanın değil, aylardır süren Jüpiter etkisinin sonucu.. Son olarak, 9 Mart Güneş tutulmasının etkisini ve sonuçlarını, tutulmayı takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. Ancak bazılarımız tutulmadan tam 1 ay sonra da yaşayabilirler. Çoğunluk için 9 – 16 Mart aralığı kritik dönem.. Unutmayın, tutulmanın en önemli özelliği, yeni bilgiler/gelişmeler getirmesidir. Bu nedenle, hayatınıza yeni bir katman/boyut ekleme potansiyeli yüksektir!

23 Mart Ay Tutulması Başak Burcunu Nasıl Etkiler?

Ay tutulması başak burcunun iş, gelir ve harcaman alanını temsil eden terazi burcunda 23 Mart’ta gerçekleşiyor değerli dostlar. Oluşan gündem ise 23 Mart’ı takip eden 1 hafta içinde netleşecektir, muhtemelen 28-29 Mart gibi..
Ay tutulmasıyla birlikte bir dönem/süreç sona erer.
Tutulma sırasında Satürn’ün duraklamış olması, tutulma enerjisini şekillendiren etkenlerden birisi olacak. Evinizle ilgili kararlar, yaşadığınız şehri/ülkeyi değiştirme veya aileyle ilişkili meseleler varsa, Satürn gerilemesiyle birlikte bunlar odak noktanız olacaktır. Bunun nedeni Aralık ayında aldığınız yeni sorumluluklar veya ortaya çıkan sorunları aşma gereksinimi olabilir. Diğer yandan, tutulmadan sadece 3 gün sonra, Satürn gerilemeye başlamışken, Güneş-Mars etkileşimi de yaşanacak. Burada önemli nokta, Mars’ın da Satürn gibi yay burcunda olması.. Demek oluyor ki, Aralık 2015 ile başlayan süreç, Mart ayıyla birlikte yeni bir evreye girecek. Konuyu en iyi siz biliyorsunuz. Sonuç olarak, 23 Mart’taki Ay tutulması, Mars ve Satürn etkilerinin gölgesinde gerçekleşecek. Tabi tutulmanın kendine has bir gündemi de var. Başak burcuna göre tutulma şu alanlarda etkisini gösterecektir:
 1. işinizle ilgili bir meselenin sonuçlanması/karar verilmesi
 2. satın alma sürecinin nihayete ermesi
 3. kazancınızı etkileyecek bir girişim/olay
 4. iş değiştirme/işe başlama
 5. gayrimenkul meselesinin netleşmesi
Diğer yandan, bu gelişmelerin Ekim 2015’te başlayan sürecin devamı niteliğinde olduğunu söylemek de mümkün. Gündeminizi tahmin edebilmeniz açısından, 6 ay öncesindeki olayları hatırlamanızda fayda var. Başak burcu Mart 2016 yorumu şimdilik sona eriyor. Ay boyunca, önemli gördüğüm zamanlar aralıklarına ilişkin yeni yazılar da yazabilirim. Umarım ki Mart 2016, olumlu anlamda hayatınızı değiştirecek, güzel hatırlanacak bir ay olur. Hayatı değiştirmeden geçip gitmesi mümkün değil gibi görünüyor.. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Ceyhun]]>

76 comments

 • Elmira

  Şubat 27, 2016 at 11:41 pm

  Selam Zafer bey ben azerbaycanliyim ve sizi cok seviyorum hep okuyorum burclari emeyinize sagliq

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 28, 2016 at 2:54 pm

   çok tşk ederim Elmira hanım 🙂 🙂
   sizi ve tüm sevdiklerinizi her zaman bekliyorum Burcuna Göre’ye..
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Bahar acar

   Mart 1, 2016 at 12:31 pm

   Tesekkurler ZAFER CEYHUÑ.yureğ8nize saglik ve hakkinizi helal edin.hepimiz icin yoruluyorsunuzEn guzel vünler sizin olsun

 • Betül

  Şubat 27, 2016 at 11:43 pm

  Oleyyy bey çok çok teşekkürler emeğinize sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 28, 2016 at 2:54 pm

   siz de sağ olun Betül hanım 🙂

 • ulviye

  Şubat 27, 2016 at 11:45 pm

  Merhaba zafer bey
  Uc aydr isyeri kuculmeye gidiyor cok sayida cikarilanlar oldu aslinda hakettigim iyi bir terfiydi simdi ise isimden olup olmama endisesiyle karsi karsiyayim bi yandan bi iki yerden is icin haber bekliyorum onlar cikarmadan cikmak istemiyorum ama bir yandan da ciddi bir bikkinlik soz konusu is saglik arkadaslik hepsi yerle bir oldu depresif bir ruh halindeydim henuz yeni aciliyorum 8 eylul 82 koc yukselen ist.dogumluyum napicami bilemiyorum
  Sevgiler

  Reply

 • Elmira

  Şubat 27, 2016 at 11:50 pm

  Ne yaziyorsunuz burclarda dogru cikiyo twk Zafer bey elleriniz derd gormesin

  Reply

 • Esra

  Şubat 27, 2016 at 11:55 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  26 ağustos doğumlu ve yükseleni de başak burcu olarak ne derece etkilenirim acaba? Tüm bu yazdıklarınız olumlu mu şimdi kafam çok karışık bu günlerde. Kafamı meşgul eden bir sıkıntı var ve çok gergin bir dönemden geçiyorum. İyi şeyler duymaya ihtiyacım var…

  Reply

 • Leman

  Şubat 28, 2016 at 12:00 am

  Ceyhun bey Başak burcu değilim ama her Başak yorumunuzu Aslan burcu yükseleni Başak biri olarak hep okurum.2015 eylül tutulmasından bu yana sadece 2015 Mayısta kazandığım sınavın mülakatına girdim 19 şubatta.onun sonucunu bekliyorum.olursa kısmen hayatım ,yaşadığım yer değişecek.Eylül tutulmasından bu yana ayrıca başka birşey olmadı ama.Aşkla ilgili ise hiçbir gelişme yok.Bu yıl evlilik ihtimali var mıdır?Ya da müstakbel eş adayıyla tanışma ihtimali?Başak balık aksındaki tutulmalar evlilikle ilgili gelişme verir mi?Ay Burcu’m Aslan, Mars’ım ikizlerde,Venüsüm yengeçte.Kombinasyonu (burç ve yükselen olarak) Nasıl bir erkek bana uyar?Çok teşekkürler.

  Reply

 • Kaya

  Şubat 28, 2016 at 12:01 am

  Ne diyebilirim ki?Özellikle ocak ayından itibaren fakülte ve üniversite değiştirmek için yoğun çaba harcıyorum 13 martta sınavım hayatımı etkileyecek bir sınav.İnşallah olumlu olur benim için.

  Reply

 • Betül

  Şubat 28, 2016 at 12:07 am

  Ceyhun bey ben 6 eylül doğumluyum 3 gün önce işten ayrıldım..şuan şoktayım dediklerinizi yaşıorum tutulmanın etkisi dimi bunlar.aşktada dedikleriniz olursa harika olur

  Reply

 • Elem

  Şubat 28, 2016 at 12:13 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Yengeç yorumu bu gece gelir mi
  Uyumayalim mi

  Reply

 • Güliz

  Şubat 28, 2016 at 12:22 am

  Zafer bey 6 eylül tarihli bir başak burcuyum eski sevgilim ise terazi mart ayı yorumlariniz beni çok heyecanlandırdı yeniden bir araya gelme ihtimali olabilir mi

  Reply

 • yasemin

  Şubat 28, 2016 at 1:38 am

  normalde balık burcu olupta yükseleni başak olanlarda aynı etkiye mağruz kalacakmı???

  Reply

 • Derin

  Şubat 28, 2016 at 1:46 am

  Zafer bey ben yazıyı okuyunca çok korktum . 7 Eylül doğumlu başak koç başağım . Tutulma gündeminde yazılanlar gündemin değil hiç evliyim mutluyum şuan ayrılık demişsiniz çok tedirgin oldum … Yazdığınız 5 olasılığa uzak bir gündemin varken komple Mart ayını bişey olacakmı düşüncesiyle takıntı yapmak tan dahada korktum . Zor bir yazı olmuş. Sanırım Mart sonuna kadar tekrar tekrar okuyacağım . Teşekkürler , sevgiler .

  Reply

  • Emine

   Şubat 28, 2016 at 10:09 am

   Bende korktum zaten basaklar olarak takintiliyiz bende direk ayriliga takildim derin hanim 🙂

  • Derin

   Şubat 28, 2016 at 8:16 pm

   Sevgili Zafer bey Emine hanım ve banada cevap verirseniz çok mutlu olurum . Sevgiler

 • başkabaşak

  Şubat 28, 2016 at 2:56 am

  Sabahınn 3 ü ve ben Çoookk heycanlandımmm. ceyhun bey cok yogunsunuzdur muhakkak ama☺ ben başak burcuyum yükselenim kova sevgilimde balık nasıl etkileniriz sizce? Cevaplamasanızda cok Teşekkürler

  Reply

 • deniz

  Şubat 28, 2016 at 4:12 am

  ceyhun bey sonunda yazı geldı sabırsızlıkla her ay beklıyoruz subat ayı kotu gectı nışan yapıcaz derken araya kavgalar anlasmazlıklar gırdı karasızım sankı bısey benı engellıyo ne ılerı ne gerı durumundayım 20 eylul basak burcuyum erkek arkadasım 4 mayıs boga devam edersek mart nısan ıcın uygun mu sızce yoksa bu gerılemeden bızde mı zarar gorup yolları ayırırız lutfen cevap verın cok cok tesekkurler sevgıler….

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 28, 2016 at 2:56 pm

   yıllık yazınızı okumuş muydunuz Deniz hanım? orada bu süreci anlatmıştım..

 • dlbr

  Şubat 28, 2016 at 5:16 am

  Elinize sağlık. ..:)

  Reply

 • denis

  Şubat 28, 2016 at 8:45 am

  elinize sağlık zafer bey.çoook teşekkürler

  Reply

 • berrak

  Şubat 28, 2016 at 9:17 am

  Gardimi aldim bekliyorum da neyi?
  Korkiyimi Korkiyimi anlamadım?

  Reply

 • Esra

  Şubat 28, 2016 at 9:18 am

  Bu durunda yaklasik 6-7 aydir uzerinde calistigim is degistirme girisimlerim olgunluga erisecek diye dusunebilir miyim Ceyhun Bey? Yukselenim yay olsa ve saturn etkisini alsam bile Jupiter onu bile yenebilir mi?

  Reply

  • Figen

   Şubat 29, 2016 at 12:27 am

   Değiştir gitsin.şimdiki işime 13 yıl önceki jüpiter geçişinde girmiştim.en umutsuz günlerimde rabbim umduğumdan iyisini nasip etti.darısı başına.

 • Mers

  Şubat 28, 2016 at 9:46 am

  Çook teşekkürlerr 🙂 Ellerinize sağlık

  Reply

 • Emine

  Şubat 28, 2016 at 10:07 am

  Umarim en guzel ihtimali yasariz ceyhun bey 🙂 gundemim hep balik burcu olan biriyle alakali guzel seyler olur diye umut ediyorum olur heralde dimi cok guzel bi yaziydi iyi ki varsiniz.

  Reply

 • barış

  Şubat 28, 2016 at 12:33 pm

  Ceyhun Bey, yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Öncelikle bu konudaki özverili çalışmalarınız için teşekkür ederim.
  Size bir şey sormak istiyordum: Oğlak burcuyum ve yükselenim Başak. Genellikle yükselen burcumdakiler benim yaşantıma daha uygun oluyor. Bir tuhaflık yok mu sizce de? 🙂
  teşekkür ederim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 28, 2016 at 2:58 pm

   iyi ki öyle oluyor Barış bey, bu aralar sizin için en iyisi de yükselen gündemi zaten 🙂
   başarı ve mutluluk dilerim.
   Ceyhun

 • barış

  Şubat 28, 2016 at 12:34 pm

  Yani, yükselen burcumdaki yorumlar bana daha uyuyor demek istemiştim.

  Reply

 • gull

  Şubat 28, 2016 at 12:52 pm

  Ne olacak güneş balık yükselen başaklar? ×2 mi herşey?Biz baştan mı yaratılacağız Mart da?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 28, 2016 at 2:59 pm

   aynen öyle olacak gibi 🙂 gündem uyuyor mu?

 • Cologne

  Şubat 28, 2016 at 4:58 pm

  Agziniza ,yüreginize saglik Ceyhun bey ,Allahin Izni ile Hersey cok güzel olacak.

  Reply

 • Müge Köksoy

  Şubat 28, 2016 at 8:59 pm

  Mart yorumunu biraz gecikmeli bekliyordum. Görünce çılldırdım harika insan teşekkür ederim.

  Reply

 • alfa

  Şubat 28, 2016 at 9:25 pm

  Öncelikle emeğinize sağlık. Lakin mart da gündem falan demişsiniz. Artik olumlu birşeyler değişsin hayatımda diyorum. Geçen sene şubat ayında tepetaklak olan hayatım halen sürüncemede. Evlilik hazırlıkları yaparken yasadigim ayrılık artık beni öyle yıprattı ki güzel şeyler olabileceğine inancım kalmadı desem tam karşılar. Mart bir ümit yeniler mi beni demeye başlasam yanlış olur mu

  Reply

 • burcak

  Şubat 28, 2016 at 9:41 pm

  Merhabalar Ceyhun bey.basak burcunda yeni bir ddönem başlıyor dedniz cok umutlandm.cunku son bikac sene oldukca yorucu gecmisti.zaten birkac aydrda olumlu etkileri hafiften almayabasladm.yukselenim aslan Ceyhun bey yukseleninmi daha cok etkisi gorurum? Sinavlara hazrlanan başaklar güzel sonuclar yasar diyormusunz :))) ? Teşekkür ederim ..

  Reply

  • Figen

   Şubat 29, 2016 at 12:23 am

   Ben de bir jüpiter başak geçişinde üni.kazanmıştım hem de beklediğimden iyi bir puanla.25 yıl oldu.darısı başına.

  • burcak

   Mart 2, 2016 at 5:10 pm

   Cok tesekkur ederim Figen hanim umarım bnde atanirim 🙂

 • civciv01

  Şubat 29, 2016 at 1:51 am

  Zafer bey boğa yakinmi?öldüm meraktan,yukselenim de boğa yani.napacagimi sasrdim,bir Adana li olarak rica ediyorum cvp.bekliyorum lütfeeeennn esim basak burcu,okudum yine tirstim bu başaktan,nedir çektiğim yaa.tek isteğim eşimin yeni girdiği işyerinde sebaatkar olmasi,çok mu şey istiyorum yaa..

  Reply

 • selda

  Şubat 29, 2016 at 9:09 am

  Merhaba;
  Yine harika bir yazı. Yükselenim ve burcum başak. Yeni umutlara o kadar çok ihtiyacım var ki inşallah bu ay o kapılar açılır.Erkek arkadaşım Yay burcu ve Dolunay dönemlerinde ayrılık kararı alma yada tartışmalar oluyor yine öyle can sıkıcı bir durumun içindeyim. Bu durumun tekrarlanması ikimizi de yıprattı bir yanım sıkı sıkı bağlı bırakmak istemiyor. Sizce artık zorlamamalı mı? Cevabınız benim için çok değerli cevaplarsanız sevinirim.

  Reply

 • Asli

  Şubat 29, 2016 at 10:01 am

  Ceyhun bey yazilarinizi ilgiyle okuyorum.19.09.1977 basak burcuyum yukselenim yengec.eşim boga burcu.eşimin işleri dolayisiyla sehir degistirme durumu var.malum kiriz yuzunden.bu konuda cok gerginim inslh bu tutulmalar hayirli olur sonuclanir.iyi gunler

  Reply

  • Asli

   Mart 10, 2016 at 10:11 pm

   Ceyhun bey bana cvp vermediniz saniyorum yogunsunuz.maddi sıkınlar daha ne kadar sureck ne zaman rahatlayacagiz.tesekkurler..

 • Suzidil Derya

  Şubat 29, 2016 at 12:27 pm

  Zafer Bey selam,
  Ev meselem bu ay sonuçlanacak o zaman, tıpkı Kasım ayında yaptığımız bireysel yorumda söylediğiniz gibi:) Mart ayında hepsi tamamlanmış olur demiştiniz de ben de o kadar uzun sürmez demiştim kendi kendime :))) Evi Aralık ayında almama rağmen Şubat ayında taşınabildim, ayrıca hala işleri bitmedi ve bu arada diğer evin satışı da gerçekleşmedi.. Mart yorumuna göre bu ay tamamlanıyor :)))
  bakalım başka hangi yenilikler var, mutlaka size bilgi vereceğim..,
  Sevgiler

  Reply

 • Gizem

  Şubat 29, 2016 at 1:12 pm

  Zafer bey aylar önce jüpiterle ilgili bir yazı yazmıştın ve siz bana sabırlı olun martı bekleyim demiştiniz ve öyle oldu beklediğim haberleri aldım iyi ki sayfanız var tesekkür ederim:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 29, 2016 at 4:28 pm

   başarı ve mutluluk dilerim Gizem hanım..
   daha yeni başlıyor 🙂 Eylül 2016’ya kadar devam edecek bir etki bu..

 • GÜLBİN

  Şubat 29, 2016 at 4:29 pm

  Zafer bey,mrb☺26 ağustos doğumlu bir başağım ve yükselen ikizler,ay burcum boğa.Genel anlamda huzurluyum,keyifliyim..ilşkiler ne çok iyi ne çok kötü ama hareketli bir şubat geçirdimherşey güzeldi.
  Ama iş problem.rahatıma düşkünüm ve istediğim olanaklarda bi sonuç yok henüz,bekliyorum.olur mu,bu ay?
  ÇOK TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZ İÇİNİyki varsınız.

  Reply

 • SEVİNÇ

  Şubat 29, 2016 at 5:05 pm

  Ya bu kadar mı oturur bır yazı tamda yasadıklarım ysayacaklarım. Ya her cumlesını tek tek okudum. Sİz bir dahisiniz ya ellerinize yüreğinize sağlık. Sizden bir ricam var. Ben bu ay nişanlanma kararı aldım sevdıgımle. 4 eylül doğumluyum. Nişanı hangi gün ya da hafta yapmalıyım. Bu konuda fikrinize ihtiyacım var.Help me ! 🙂 🙂 Sağlıcakla sevgiyle aşkla kalmanız dileğimle

  Reply

 • civciv01

  Şubat 29, 2016 at 8:20 pm

  Zafer bey,çok uzgunum.dun yazmiştim size buradan,eşim basak. korkuyorum demiştim,korkulan oldu. Esim işsiz kaldi yine,bahaneleri yokdan sebeple,deneme suresini gecemediniz olmus.çildiracam ya..Sorum şu: mart ayında eşimin şansi acikmi bir umut varmi? Moralim çok bozuk..BOğa BoĞa diye tutturmuştum ya, VAZGEÇTİM.HAYATTAN SOĞUDUM.MUCADELEDEN BAŞA DÖNMEKTEN YİNE YENİ STRESLERİ YAŞAMAKTAN YORULDUM.BAŞAK BURCUNDAN YORULDUM!:(

  Reply

  • civciv01

   Şubat 29, 2016 at 8:26 pm

   Zafer bey…Lütfen birşeyler yazin bana,çok ihtiyacim var buna );

 • Pingback: Başak Burcu 2016 Yılı Yorumu: Başakları 2016 Yılında Ne bekliyor

 • duygu

  Mart 1, 2016 at 11:51 pm

  Zafer Bey merhaba
  Her zamanki gibi yazınızı sabırsızlıkla bekledim ellerinize sağlık :)burcum başak yükselenim yay ve uzun zamandır bütün negatif olaylar hep benim başıma geliyor geçen hafta erkek arkadaşımla ayrılık kararı aldık (onun da burcu ikizler yükseleni boğa) geri bir dönüş ihtimali var mıdır ve artık bu ay yüzüm gülecek mi sizce?

  Reply

 • Yasemin

  Mart 2, 2016 at 12:54 am

  Merhaba güzel yorumlariniz bana umut verdi gerçekten.17 yil sonra ilk kez anne oldum 2014 guzel gecti kizima kavustum ama sonra ciddi bir duraklama yasadim maddi manevi.Ben 18 yıllık evliyim ve eşimin babadan miras kalan bir tarlası satılırsa ev sahibi olma ihtimalim var okuduklarimdan sonra umutlandim resmen.11 eylül gece saat 2 doğumluyum.insallah beklediğim güzel haber gelir.

  Reply

 • serap

  Mart 2, 2016 at 2:12 pm

  Elinize emeğinize sağlık Ceyhun bey 3eylül 1986 doğumluyum yükselenim oğlak eşim akrep burcu yükseleni başak aile apartmanında oturuyoruz ve her şey den çok uzak benim hayalim yeni bir ev sahibi olma sanki daha iyi olacakmış gibi geliyor ama maddi olarak imkansız gibi sizce bir şansımız varmı lütfen cevap larsanız çok sevinirim iyi yazmalar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 2, 2016 at 2:31 pm

   Serap hanım merhaba,
   Satürn etkisi altına girmişsiniz 🙂 ev değişimi, aileden uzaklaşma veya tersine aileye yakınlaşma konuları Satürn’le ilişkili..
   eşinizle aranızda güzel bir uyum var..
   ilişkinizi zedelemeden, eşinizi ve kendinizi üzmeden/sıkmadan yaşayın bu süreci, değişecekse değişsin eviniz ama yıpratmasın.
   sevgiler, Ceyhun

 • hanife

  Mart 5, 2016 at 12:38 am

  Zafer Bey tesekkurler yaziniz icin coook heyecanlandim merakla bekliyorum onumuzdeki gunleri oglak yukselenim simdi onu okuyacagim esim oglak ayrica bakalim neler olacak

  Reply

 • Mesut

  Mart 5, 2016 at 1:39 pm

  hiç abartısız söylüyorum.Mart ayı öyle bir başladı ki sağlığım ailem işlerim her kulvarda on numara bir zaman geçiriyorum.Kısacası yazdıklarınız aynen oluyor.bu kadarla kalmayacağını umut ediyorum.Yatırımlarım var hayallerim de olmasını çok istediğim.Yorumlarınızı ilgi ile takip ediyorum saygılar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2016 at 7:19 pm

   yolunuz açık olsun Mesut bey, çok daha iyi günlere inşallah 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Hande

  Mart 6, 2016 at 1:01 am

  Ceyhun bey kişisel harita yorumuna başladınızmı bilgi vereceğim demiştiniz ben öyle bir yazınıza rastlamadım.size Nasıl ulaşabilirim cevaplarsanız çok memnun olacağım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 6, 2016 at 10:29 pm

   Hande hanım merhaba,
   mail adresimi vereyim:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

 • Esra

  Mart 7, 2016 at 11:45 pm

  Ceyhun Bey an itibariyle evimizi taşıyoruz. Kamyon kapının önünde ve eve eşyaları boşaltıyorlar. Diğer evimizi sattık, gemileri yakarak eşimin hayalindeki müstakil ama şehrin biraz dışında olan evimize geldik. Herkes kurulu düzenimizden bir anda nasıl kopup geldiğimizi düşünüyor. Herkes için bir anlık karar gibi görünse de yılların birikimi aslında, yıllardır bu evimize de birgün gelip oturacağız düşüncesiyle yatırımlar yapmıştık. Sanırım o gün bugünmüş. Geldiğim evim de güzeldi, ona da çok emek vermiştik ama böylesini tercih ettik. Ben biraz hüzünlüyüm, duygusalım, inşallah hayırlı bir karar olur. Yorumlarınızı zevkle okuyorum Ceyhun Bey, teşekkürler, bende yaşadıklarımı paylaşmak istedim, kolay gelsin.

  Reply

 • Sevgim 1970

  Mart 9, 2016 at 2:03 pm

  Başak burcu olarak çok umutlu Mart ayını bekledim güzel şeyler olacak diye.. özellikle ilişki alanında…
  Ama mart ayı gelmesi felaket getirdi..ilişkide büyük şok yaşadım 🙁
  Bu jüpiter başaklara tersi etki yapıyor sanırım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 9, 2016 at 5:15 pm

   ne oldu Sevgim hanım, detay verir misiniz?

  • Sevgim 1970

   Mart 9, 2016 at 10:04 pm

   Zafer bey, sevdigimle ilk gecen yil ekim sonunda bir kriz yasadik ve ayrilmisdik.. sonrasinda ikimizde ayri yapamadik ve aralik sonundan beri yeniden birliktedik ve hersey cok güzel giderken.. gectigimiz pazar sevgilim ani bir öfkeli davranisla her sey bitti ve ben cok mutsuz ve halen sokta gibiyim..
   Herseyin daha iyi olacagini ve iliskimizin daha güzel günler bekledigini umarken 🙁 simdi ölümüne mutsuz ve umutsuzum .((

 • melek

  Mart 9, 2016 at 2:05 pm

  Zafer bey yukseleni akrep olan bir basak ben kendimi bunalimda gibi hissediyorum gunes tutuldugunda nolurdu hersey istedigim gibi olsa bende mutlu olabilsem artik

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 9, 2016 at 5:15 pm

   Melek hanım merhaba,
   her şey hiçbir zaman istediğimiz gibi olmuyor ki ama..
   bu nedenle; mevcudu kabullenmeyi, olanla mutlu olmayı başarmak gerekiyor diye düşünüyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • Emel

  Mart 9, 2016 at 2:17 pm

  Merhaba ceyhun bey yazilarinizin siki takipcisiyim.benim icin cok onemli olan birsey damismak istiyorum.26 agustos dogumlu basak burcuym 12nisamda estetik ameliyati olucam.tarihte herhangi bir risk varmidir?cevap verirsenis cok sevinirim.

  Reply

  • GÜLBİN

   Mart 16, 2016 at 4:30 pm

   26 Ağustos başak burcu olarak.Bana’da Ameliyat görünüyor (Burun) ☺ ceyhun bey..
   sağlıkla ilgili gelişme bu.bugün öğrendimtebrikler,
   Yalnız ay burcum boğa ve güneş burcum daha fazla etkili bende. Yükselen den ziyade..bilginize.

 • derin

  Mart 9, 2016 at 6:14 pm

  Ceyhun bey 2 gundur cok uykum var ayakta uyuyorum 🙂 Sagligim yerinde cok sukur, ama bu tutulmalar bana mi tutuldu ne ? 😀

  Reply

 • meltem

  Mart 10, 2016 at 1:13 am

  Zafer bey,erkek arkadaşım başak ben balık. Bu tutulmalar bizi nereye götürecek okuyorum okuyorum çözemiyorum. İlişkimiz güzel gidiyor ufak tefek sorunlar haricinde ama artık ciddi kararlar almamız gereken noktaya geldik ya devam yada finito 🙂 sevgi aşk herşey var aramızda biraz evlilik korkusu var gibi damat beyde :))))

  Reply

 • esra

  Mart 12, 2016 at 10:31 pm

  Zafer bey Merhaba öncelikle yazilarinizi takip ediyorum ve cok doğru buluyorum ilgilenen bir jac arkadasima da soyledim.Ben 30ekim doğumluyum burcum akrep yukselen basak bu ay işle ilgili onemli secim yapmam gerek ekimdeki gelişmelerle ilgili demissiniz ekimde evlendim özel hayatımda degisiklik oldu ama isimle ilgili kafam cok karışık mart ayi sansli olacak miyim

  Reply

  • esra

   Mart 24, 2016 at 8:43 pm

   Merhaba orda mısınız:)

 • Hande

  Mart 18, 2016 at 11:12 pm

  Zafer bey 2016 bin evlilik için uygun tarihleri hangileridir bununla ilgili bir yazınız olacak mı ?25 ağustos benimki astrolojik açıdan Nasıl sizce Başak Burcu’yum 🙂

  Reply

 • Asumannnn0666

  Mart 20, 2016 at 10:41 am

  Ceyhunnnn beyyy imdatt basaklarrin askta kismetsizligi nedir
  Basak bi kadin terazi erkegi 19 kasim tanisma 20 aralik bulusma baslama diyelim subart basi baglanti koptu sebebb maddi zorluklar nedir bu yaaa

  Reply

 • Gökçe

  Mart 25, 2016 at 2:17 am

  Zafer bey merhaba. Uzun zamandır hiç bir şekilde şansım dönmüyor neye elimi atsam kuruyor resmen 🙂 söylediğiniz gibi Eylül ayında söz konusu olan taşınma mevzumuz 10 martta kesinleşti. Ve hiç beklemediğim bir anda uzun zamandır görmediğim lise arkadaşımla bi ilişki içinde buldum kendimi. Fakat çok huzursuzum mutsuz hissediyorum. Ben başak burcuyum yükselen yengeç o ise yay burcu yükselen aslan sizce bu ilişki uzun süre devam edebilecek niteliktemidir? Yanıtlarsanız beni gerçekten çok sevindirirsiniz 🙂

  Reply

 • SEHER TÜRE

  Mart 26, 2016 at 2:55 pm

  süpersiniz detayları anlatmayacağım ancak birebir hemen hemen günü gününe ,konu alanları ve olaylar ancak bu kadar gerçekleşebilir..Ağır olan 15 ocakta annem yoğunbakıma alındı,tam 22 şubat başak dolunayı günü annemi kaybettik ve yazınızdn anlyrumki ocakta başlayan süreç buydu maalesef …tebrik ederim bir yıldır sizi takip ediyorum bu işte çok iyisiniz

  Reply

 • Berna

  Temmuz 1, 2016 at 12:59 pm

  Harikasınız . 1 martta aldatıldığımı öğrendim, mart ayı boyunca çok zor günler yaşadım ve ayrılmaya karar verdim. Evet hayatımın değişim noktası oldu mart 2016. Evet ocak ayının başından beri aldatıldığımdan şüpheleniyordum ve mart ayı değişim dönüşüm ayı oldu benim için. Takipteyim bundan böyle sizi. Yorumlarınız çok doğru.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin