Yükselen YayYay Burcu Mart 2016 Yorumu: Tutulmalara Doğru

Şubat 27, 2016by Zafer Ceyhun71

Yay burcu Mart 2016 yorumu, Mart’ta yaşanacak Güneş ve Ay tutulmalarının etkilerini ve sonuçlarını burcunuza göre anlatıyor. Mart 2016 geldiğine göre değerli dostlar; diyebiliriz ki yenilikler, olası başlangıçlar ve her türden gelişmeler kapıda.. Yılın en önemli dönemlerinden birisi başlıyor! Mart’ın neden önemli olduğunu, genel hatları ile yıllık astroloji yazınızda anlatmıştım fakat bu yazıda detaylar vereceğim. Birincisi, 9 Mart’ta Güneş tutulması gerçekleşecek. Her tutulma bir şekilde hayatımızda dönüm noktasıdır. Aynı gün, yönetici gezegeniniz Jüpiter’in yıllık döngüsündeki en önemli etkileşimlerden birisi gerçekleşecek: Güneş ile karşıt konumda olacak. Bu iki olayın etkisini eş zamanlı olarak Mart’ın ilk yarısında yaşayacağız. İkinci olarak, 23 Mart’ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması kadar çarpıcı olmasa da, Ay tutulması da önemlidir. Bu ayki Ay tutulması ise üç kaplan gücünde.. Çünkü tutulmanın 2 gün sonrasında, 25 Mart’ta Satürn gerilemeye başlıyor. Satürn gerilemeye başlamadan günler önce gökyüzünde duraklar, yani Ay tutulması duraklamaya denk geliyor. Son olarak, Mars’ın 2 yıllık döngüsündeki en hassas dönemini 2016 yılında yaşayacağız: Mars gerilemesi! Hem de sizin burcunuzda..Her ne kadar Nisan’da başlayacak olsa da, 26 Mart’ta Güneş-Mars etkileşimi oluşacak. Mars gerilemesinin resmi başlangıcını 26 Mart olarak değerlendirmemiz mümkündür. Göreceksiniz, son derece hareketli bir dönemin ilk adımlarını atıyor olacaksınız. Bahsettiğim her bir etki, tek başına bir ayın en önemli olayı olabilirdi, ki hepsi bir ay içinde olacak. Mart’ta gökyüzü oldukça karışık. 😊 Yay burcu Mart 2016 yorumu, bu ay gerçekten karma karışık olan gökyüzüne baktığımızda görünen olayları doğru anlayıp doğru yorumlayarak, Burcuna Göre okurlarına ayrıcalıklı bilgiler vermeyi hedefliyor. Hadi başlayalım. 

9 Mart Güneş Tutulması Yay Burcunu Nasıl Etkiler?

Güneş tutulması, yepyeni enerji ve bilgi getirir değerli dostlar. Bu nedenle, çoğu zaman önceden kestirmesi kolay olmayan ve beklenmedik gelişmeler yaşanır. Sürpriz bir haber almak, aniden bir şeyin farkına varmak, büyük bir aydınlanma yaşamak, belli bir konuda adım atmaya zorlanmak veya büyük bir coşkuyla harekete geçmek gibi sonuçları olabilir. Ayrıca, Güneş tutulmasının hayatımızı kalıcı şekilde değiştirme gücü olduğunu da belirteyim. Yaşanan olaylar, geri dönülemez sonuçlar doğurur.
Güneş tutulması yeni bir dönem başlatır.
Her ne kadar tutulma yeni bilgi getirdiği için hazırlıksız yakalanma ihtimali yüksek olsa da, eğer ki hayatınızda yeni bir dönem başlatacaksanız, Güneş tutulmasının enerjisinden faydalanmak da harika bir fikirdir. Bu nedenle, bir hareket planınız varsa, zamanlamasını belirleme imkanınız varsa, tutulma günü/takip eden 5 gün içinde ilk adımı atmalı.. Gelelim yay burcuna özel Güneş tutulması gündemine. 9 Mart’ta balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasının etkileri şu alanlarda olacak:

Aileniz

Güneş tutulmasının etkisiyle, aile büyükleriniz veya kardeşlerinizle ilgili bir gelişme yaşanabileceği gibi, evliyseniz veya hazırlık aşamasında iseniz kendi ailenizle ilgili gelişmeler de olabilir. Örneğin,
 1. anne/babanızla ilgili bir gelişme
 2. evlilik/boşanma, aile kurma girişimleri
 3. ailenizi büyütme isteği, çocuk sahibi olma

Eviniz ve Yaşadığınız Yer

Tutulma, nerede ve kimlerle bir arada yaşamak istediğinizle ilişkili gelişmelere neden olabilir. Mesela,
 1. evinizle ilgili değişiklik, satın alma, taşınma, düzenlemeler gibi..
 2. şehir değişikliği kararı/zorunluluğu
 3. gayrimenkul yatırımları, birikim ve aile bütçesine yönelik gelişmeler
Diğer yandan, ihtiyacınız olduğunda yakınınızda kimlerin olduğu, zamanı geldiğinde destek alabileceğiniz insanların varlığı/mesafesi gibi konular da zihninizi/gündeminizi meşgul edebilir.

İş ve Unvan

Mart ayındaki önemli gelişmelerden birisinin de Güneş-Jüpiter karşıtlığı olduğundan bahsetmiştim. Jüpiter, geçtiğimiz Ağustos’tan bu yana kariyer/iş alanınızda bulunuyor ve Ocak başından bu yana gerileme sürecinde. Jüpiter’in yıllık döngüsünde, Güneş-Jüpiter karşıtlığını bir dönüm noktası olarak tarif edebiliriz. Jüpiter kaynaklı gündeminiz, karşıtlıkla birlikte yeni bir yöne doğru ilerlemeye başlar. Peki hangi konularda? İşte bazı örnekler:
 1. kariyer/işle ilgili gündeminiz netleşir
 2. hedeflediğiniz konuma yaklaşmanızı kolaylaştıracak bir olay yaşanır
 3. unvanınızı veya toplumdaki konumunuzu değiştirecek bir mesele sonuçlanır
Burada “unvan” kelimesi, anne/baba olmaktan tutun da, evli/bekar olmaya veya iş hayatınızda terfi etmeye kadar birçok gelişmeyi içerir. Sonuçta, insanların sizi tarif ederken kullandığı, sizi tanımladığı sıfatlara bir yenisi eklenir. Son olarak, 9 Mart Güneş tutulmasının etkisini ve sonuçlarını, tutulmayı takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. Ancak bazılarımız tutulmadan tam 1 ay sonra da yaşayabilirler. Çoğunluk için 9 – 16 Mart aralığı kritik dönem.. Unutmayın, tutulmanın en önemli özelliği, yeni bilgiler/gelişmeler getirmesidir. Bu nedenle, hayatınıza yeni bir katman/boyut ekleme potansiyeli yüksektir!

23 Mart Ay Tutulması Yay Burcunu Nasıl Etkiler?

Ay tutulmasının getirdiği enerjiyi anlatmak için, bir başka Güneş-Ay etkileşimi olan Güneş tutulması örnek vereyim değerli dostlar. Nasıl ki Güneş tutulması bir başlangıç enerjisi getiriyorsa, Ay tutulması da bitişe/netleşmeye yönelik enerji getirir.
Ay tutulmasıyla birlikte bir dönem/süreç sona erer.
Tutulma 23 Mart’ta gerçekleşiyor, etki ve sonuçlarını ise takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. En yüksek ihtimalle 28-29 Mart gibi.. Tutulma sırasında Satürn’ün duraklamış olması, tutulmanın açığa çıkaracağı enerjiyi şekillendiren etkenlerden birisi.. Ayrıca, tutulmadan sadece 3 gün sonra Güneş-Mars etkileşimi gerçekleşiyor olması önemli çünkü Mars sizin burcunuzda. Burada size özel bir dipnot vermek istiyorum: Yılın başından bu yana kendinizi garip ve anlamsız şekilde yorgun, bitkin, hevessiz, keyifsiz ve hedefsiz hissediyor musunuz? Yay burcuna çok uzak gelebilecek bu durum, yönetici gezegeniniz Jüpiter’in gerilemesinden kaynaklanmıyor sadece. Asıl etken, akrep burcunda olan Mars.. Bir ayı aşkın süredir Mars, sizi dinlenmeye, köşenize çekilmeye, hayatın yüklerinden/hırslarından uzak durmaya itiyor. Aslında bu size ciddi bir mesaj! Şöyle ki: 5 Mart’tan itibaren Mars sizin burcunuza geçiyor. Göreceksiniz, Mart’ın ilk günlerinden itibaren enerjiniz tam tersi istikamete yönelecek: enerji/cesaret patlaması ve coşku yaşayacaksınız. Geçtiğimiz günlerde, Mars sizi dinlenmeye sevk ederek bu günlere hazırlıyordu. Hazır mısınız? 💪 Mars, 2016 yılının büyük bölümünü yay burcunda geçirecek. Bu süreçte tabi Satürn de sizin burcunuzda.. Ağustos ayının sonunda, Mars ile Satürn kavuştuklarında, hayatınızda ciddi bir sıçrama olacaktır. Zaten 216 yılının Eylül ayına kadar geçen süreci bir hazırlık evresi olarak görmekte fayda var, çok çabalayıp emek edeceksiniz, Eylül sonrasındaki birkaç ay içinde çabalarınızın sonucunu almaya başlayacaksınız inşallah. Lafı daha fazla uzatmadan burcuna özel Ay tutulması gündemine döneyim:
 1. sosyal çevrenizde süregelen bir mesele sonuçlanacak
 2. uzun süredir emek ettiğiniz/hedeflediğiniz bir konu netleşecek
 3. profesyonel hizmet/destek almanız gerekecek (sağlık vb)
Bu saydığım konulardaki gündeminiz, ki henüz kesin hatları ile belli olmayabilir, hayatınızın yönünü değiştirecek ölçüde önemli gelişmeler olacaktır. Mars ve Satürn sizin burcunuzda olacağı için, birçoğunuz için başlıca konu sağlık olacaktır. Fakat bazı yaylar için dönüm noktası olabilecek kadar önemli bir süreç başlıyor olacak aynı zamanda.. Bu yıl Mars gerilemesi sizin burcunuzda başlıyor. Bunun anlamı net: hayatınızda ciddi bir değişim/dönüşüm olacak. Yeni bir yola doğru ilerliyor olacaksınız 2016 yılında. Özellikle Mart’ın son günlerinde, Satürn gerilemesi ve Mars-Güneş etkileşimiyle birlikte, hayatınızda yeni sorumluluklar, belki bir çeşit baskı/endişe ve önemli bir heyecan oluşacaktır. Kendinizi bugün hissettiğinizden çok daha farklı hissedeceğiniz bir döneme doğru gidiyorsunuz. Gündeminizi tahmin edebiliyor musunuz? Yay burcu Mart 2016 yorumu şimdilik sona eriyor. Ay boyunca, önemli gördüğüm zaman aralıklarına ilişkin yeni yazılar da yazabilirim. Umarım ki Mart 2016, olumlu anlamda hayatınızı değiştirecek, güzel hatırlanacak bir ay olur. Hayatı değiştirmeden geçip gitmesi mümkün değil gibi görünüyor.. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Ceyhun]]>

71 comments

 • Esin

  Şubat 27, 2016 at 4:53 pm

  Yasasin yorum geldi.yay kadini ve boga erkegi cok mu uyumsuz ceyhun bey.biz ayrildik ama onu cok seviyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 7:13 pm

   sadece burçlara göre değerlendirilemeyecek bir soru Esin hanım, en başta yükselenler burçlara göre değişir..
   gönlünüze göre olur inşallah.
   sevgiler, Ceyhun

  • Esin

   Şubat 27, 2016 at 9:47 pm

   Sagolun ceyhun bey.o boga boga ben yay aslan.bu tutulma bizi tamamen koparir mi.nolur cevaplayin nolur

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 10:01 pm

   eğer ki yükselenler doğruysa, zorlamayın derim Esin hanım, malesef 🙁

  • canan

   Şubat 27, 2016 at 9:48 pm

   Ceyhun bey bu yazılarınızi yükselen burcumuza göre demi okuyacağız

  • Esin

   Şubat 27, 2016 at 11:16 pm

   Tesekkur ederim ceyhun bey zaten o bitrdi ve doncegini sanmiyorum.ama sizde bunu dediyseniz zorlamam artik.yureginize saglik

 • Senar

  Şubat 27, 2016 at 4:59 pm

  Ağzınız bal yesin bitsin bu yorgunluk artık biliyorsunuz yay burcu insanı çok hareketlidir bende bu yorgunluk isteksizlik nedir deyip duruyordum oleyyyy

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 7:14 pm

   değil mi? Mars akrepte olunca yayların enerjisi sanki parmak uçlarından akıp gidiyor 🙂 🙂

 • Ay yüzlü

  Şubat 27, 2016 at 5:24 pm

  Ceyhun bey benim peşpeşe iki gün oğlak ve yay burçlarının analizini okudum.Benim burcum Oğlak,Yükselenim yay.Ama Yay daha çok bana uyuyor.Hatta biri beni gözetliyor desem yeridir. Hangisine göre hareket etmeliyim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 7:18 pm

   Gündeminiz hangisine daha uygunsa ona göre hareket edin demek geliyor içimden fakat yine de hayatımızı asıl şekillendiren burcumuzdur aslında..

  • Ay yüzlü

   Şubat 28, 2016 at 4:13 am

   Teşekkür ederim

 • Tülay

  Şubat 27, 2016 at 5:29 pm

  Harikasınız yay burcu biri olarak önemli kararlar aldım işallah olumlu ve güzel işlerde başarılı olurum yorgunluk bitkin bir bünye bize göre değil geçsin artık hızlı emin adımlarla ilerleme Zaman’ı ✅ Teşekkürler yazınız için

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 7:19 pm

   ben tşk ederim Tülay hanım, inşallah istediğiniz gibi sonuçlanır..
   başarlar dilerim size.
   Ceyhun

 • ayyça

  Şubat 27, 2016 at 6:42 pm

  Bu sene kpss ye 4. girişim olacak kısmetse. Bu 3 yıl beni çoooook yordu. Hiçbirşey yapasım gelmiyor. Kilo aldım ama içimden bir ses her şey düzelecek diyor. Inş. gelecek güzellikler getirir.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 7:04 pm

   Ayça hanım merhaba,
   büyük dönüşüm yılındasınız, iyi değerlendirmek için sınava hazır olun, şartlar bu sefer lehinize görünüyor 🙂
   başardığınızı duyacağımız günlerin gelmesi dileğiyle.
   Ceyhun

 • Happy

  Şubat 27, 2016 at 7:38 pm

  Ay burcum yay yukselen ve kendi burcum ikizler jupiter terazi.bu yazdiklarinizdan bende mi etkileniyorum?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 8:04 pm

   Ev/şehir değişimiyle ilişkili gündeminiz var mı?

 • Yavuz

  Şubat 27, 2016 at 8:15 pm

  Zafer bey, samimi anlatiminiz için teşekkürler .ekimden bu yana is yeri değişti, ameliyat oldum, hepsi birer iyileşme olarak görüyorum.yalnız bu gönül işlerinde bir iyileşme më olmayacak mı artık? ?

  Reply

 • Özlem

  Şubat 27, 2016 at 8:22 pm

  Zafer bey merhaba içten ve samimi yazılarınızın devamını diliyorum hayat şartları sizi bunu yapmaktan alıkoymaz dilerim …..hayatım neredeyse yıllar önce başladığım noktaya üstelik 10/0 yeni olarak geri döndü inanılmaz derecede zor 2sene geçiriyorum ben doğum haritamın özellikle incelenmesini istiyorum size Nasıl ulaşabilirim 23.11.1988 /11:30

  Reply

 • Hande

  Şubat 27, 2016 at 8:27 pm

  Biraz heveslendim,biraz endişelendim. Konu sağlık olunca bence ondan kıymetlisi yok.Umarım herşey güzel olur.

  Reply

 • handan maroney

  Şubat 27, 2016 at 8:50 pm

  Teşekkürler.Sevineyim mi üzüleyim mi anlamadım ama hayırlısı olsun diyelim. Yazın başka bir şehire taşınmaya karar verdim.İnşallah iyi bir karardır.

  Reply

 • Ebru

  Şubat 27, 2016 at 9:24 pm

  Kesınlıkle gecen aykı yorumunuz muhtesemdı ozellıkle aıle kardes konularına degınmştınız ve cok buyuk bır olay atlattık anladıgım kadarıyla bu etkı mart ayındada devam edıcek gorunuyor ceyhun bey

  Reply

 • Dilek

  Şubat 27, 2016 at 9:28 pm

  Teşekkürler Ceyhun Bey beklenen yorum geldi 🙂
  Bu ay Yaylar için cümbüş var sanırım gökyüzü yaylar için hazırlanmış 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 9:53 pm

   Dilek hanım merhaba, aslında sadece bu ay değil, bu yıl yaylar için büyük yıl 🙂

  • Ayşegül

   Şubat 28, 2016 at 12:41 am

   Ağzınızdan bal damlıyor bal çok heyecanlandım bende busene taktım kafayı yüksek eğitime .günlük burçları okurdum bazı bazı bu yıla kadar incelwmedim çok bu kadar astrolojiyi ☺Satürn daha ne olduğunu bilmeden önce kendimi zaten ÖSS’ye başvurup hazırlanmış buldum ve daha neler ☺ve anladım ki RABBİMİN izniyle kainat ta hiç birşey sebepsiz yaratılmadı taş yerinden oynamadı ☝

 • Ayşen

  Şubat 27, 2016 at 10:00 pm

  Merhaba ceyhun bey uzun zamandır sizi takipteyim profesyonel hizmet sağlık alanıylamı sınırlı yoksa öğretim veya hukuksal alanda da olabilirmi merak ettim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 27, 2016 at 10:07 pm

   her türden hizmet olabilir Ayşen hanım, ben örnek vermek için sağlık dedim, hepsi mümkün..
   bebek bakıcısı, evlilik danışmanı, psikolog, astrolog, avukat, mimar, kreş, tasarımcı, yazılımcı vs..

 • Elif

  Şubat 27, 2016 at 10:51 pm

  Yaşasın 🙂 bu yıl harika,yılların verdiği yorğunluk gidiyor,arada yine mucadele var ama olsun.istediklerimiz olsunda,Hayat bizi öyle bir yerden alıp öyle bir yere götürüyorki yolculuğun toplamı istediğimiz yere getiriyor..Teşekkür ederiz Ceyhun Bey,yüreğinize ,bilğinize,dilinize sağlık,sevgiler 🙂 ♥♥♥

  Reply

 • engin

  Şubat 27, 2016 at 11:24 pm

  zafer bey 28.11.1990 izmir doğumluyum.2013’den beri zor dönem geçiriyordum tüm ümitlerim tükenmişti.iş bulamadım ama en büyük idealim yüksek lisansa başlamaktı.başladım.aynı zamanda matematik öğretmeni olmak içinde pedagojik formasyon alıyorum.bu arada bugün bankacılık sınavına girdim.geleceğim için koşusturuyorum.önemli olan olumlu sonuç almak.tünelin ucunda ışık görecekmiyiz mart ayında.işsizlik ateşten bir gömlek.yaşayan bilir bunu.teşekkürler verdiğiniz umutlar için.

  Reply

 • meltem

  Şubat 28, 2016 at 12:43 am

  Ceyhun bey merhaba nolur cevaplayın. Eşimle 2014 yılının başlarında ayrıldık o evi terk etti. Boşanma davası açtık boşanamadik tazminat olunca. O bana tam Merkür retro da iken geri döndü. Ocak başında.suan beraberiz.ben yay o yengeç burcu. Sizce devam mı ederiz bu yorumlara göre yoksa biter mi. Nolur cevaplayin

  Reply

 • Arc

  Şubat 28, 2016 at 1:42 am

  Ceyhun bey yorum icin Tesekkurler. Benim Burcu’m da yay yükselenim Koç .ve söylediğiniz gibi bir durum söz konusu.işimin cok rahat olması yanında is arkadaşlarımla da aram cok iyi fakat benim icimden özellikle de uc aydır falan bir degisiklik yapmam gerekli diye bir his doğuruyor bulundugum yerlerden uzaklaşmak istiyorum . Birde bu yetmiyor gibi sevdiğim insanla kanka oldum bana herseyini anlatıyor bunların hepsi gerilemeden oluyor demek ki

  Reply

 • Meral

  Şubat 28, 2016 at 2:11 am

  Gercekten 2015 aldıgım kararlar olmuştu bunun üstüne resmen sınandım 2016 başladıgı günden bu yana umarım herşey güzel olur 25.11.1980 dogumluyum yükselenimde oğlak umarım bu mart ayında söyledikleriniz gerçekleşir sabırla bekleyeceğim teşekkürler

  Reply

 • zehra

  Şubat 28, 2016 at 12:49 pm

  31 Ocaktta (nişanımdan 1 gün sonra) aldatıldığımı öğrendim ve nişanı attım. O ayki burç yorumunuzunda yay burçları için ilişkilerin bir anda bitebileceğini yazmıştınız. Aradan yaklaşık 1 ay geçti. Tahmin edersiniz ki ağır bir dönemden geçmekteyim. Alışması son derece zor bir durum. Çünkü 4 yıldır birlikteydik. Artık hayatımın bu noktasında özellikle 2016 yılı içerisinde yeni bir iş bulup kendimi işime gücüme adamak istiyorum. Fakat korkularım var hala. İş ve bundan sonraki özel hayatla ilgili alacağım kararlar konusunda bana ne önerebilirsinşz Ceyhun Bey?

  Reply

 • Şengül

  Şubat 29, 2016 at 12:40 am

  Ceyhun bey merhaba bu akşam tesadüfen bir güç beni yay burcu 2016 yorumu aramaya itti ve okuduğum 2 yorumdan sonra tesadüfen sizin yorumunuz tıkladım, okuduklarım karşısında resmen kanım dondu 😮 hayretler içindeyim, açık söyleyeyim ben siz kadar sezgileri güçlü böylesine muhteşem ayrıntılı yorum yapan bir astrolog daha görmedim. kaleminizi yorumunuza sağlık, mümkünse size özelden de ulaşmak isterim zira sormam gereken çok önemli bir konu var.cevabınızı bekliyorum. saygılarımla

  Reply

 • Svd

  Şubat 29, 2016 at 3:06 am

  Güzel yorumlarınız için yüreğinize sağlık Ceyhun bey
  Yay burcuyum yükselenimde yay işten yana bir yüzüm gülmedi ceyhun bey napcaz biz hala işsizim ne zaman düzelir

  Reply

 • Nursen tasci

  Şubat 29, 2016 at 8:57 am

  belcikadan sevgilerzafer Bey elinize saglik inanin Sizi takip etmek rotayi bilmek gibi ve hep denk geliger ve bakis acim onangore uyarlaniyor sagolun basari ve mutluluk diliyorum

  Reply

 • Esin

  Şubat 29, 2016 at 2:55 pm

  Ceyhun bey kaleminize saglık kımbılır gunde kaç kere okuyorum yorumunuzu tekrar yorumluyorum iyiki varsınız…
  Ben YAY eşim OGLAK işle ilgili sorunlarımız var sizce 9 marttan payımıza pozitif bişeyler cıkarmı teşekküler şimdiden

  Reply

 • Pingback: Yay Burcu 2016 Yılı Yorumu: Yayları 2016 yılında Ne Bekliyor?

 • ŞÜKRAN

  Şubat 29, 2016 at 11:31 pm

  Ceyhun bey çok güzel yorumlamışsınız yazılarınızı beğenerek okuyorum yay burcuyum yükselenim de yay ama pek uyuşmuyorum burcumla istediğim amaçladığım hiç bir şeye erişemiyorum hep bir şekilde engelleniyorum ne önerirsiniz Ceyhun Bey?… şimdiden teşekkürler cevabınızı bekliyorum…

  Reply

  • zak

   Mart 1, 2016 at 5:01 am

   işte bu
   sanırım beklediğim yazıyı sabahın beşinde okuyorum .
   tam da beklediğim ay
   tam da istediğim gibi
   güzel olacak ceyhun bey güzel enerjisini hissediyorum
   umarım size de gönderebilmişimdir teşekkürlerimi
   beni astrolojiye ısındıran yazarsınız günaydınlar

 • Müge

  Mart 1, 2016 at 5:42 am

  Ceyhun Bey birçok kez sordum ama malesef cevap alamadım sizden ama yılmıyorum yine soruyorum ben 3 aralık 1984 12:15 doğumlu bir yay burcuyum eski astroloji kitaplarına göre yükselen burcum kova ama günümüz popüler astroloji sitelerine göre yüklesen burcum balık çıkıyor ama ben sizin fikrinize önem veriyorum lütfen artık yazımı görün

  Reply

  • Sera

   Mart 5, 2016 at 11:00 pm

   Yukselen burcunuz kova

 • Çiğdem

  Mart 1, 2016 at 1:31 pm

  Ceyhun Bey,
  Güzel enerjili yazınız, emeğiniz için çok teşekkürler. Burcum başak yükselenim yay, iki yazınızı da okudum. Belirttiğiniz gibi başaklar için 2016 yeni başlıyor olmalı. Mart itibariyle şansım olabilecek en yüksek seviyede diye düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?
  Sevgiler,

  Reply

 • Ginger

  Mart 1, 2016 at 2:08 pm

  Ceyhun Bey yorumlarinizi cook begeniyorum. Yay burcuyum ve söylediklerinizi birebir yasiyorum; zor bir dönemden geciyorum.Evliligimi bitirmek üzereyim ama cok zorlaniyorum.

  Reply

 • ayşe

  Mart 2, 2016 at 10:05 am

  bir yıldır köşeme çekilmiştim…zaten…kendimden umudu kesmiş sürünüyordum..demek ki mars’ın etkısiymiş…umarım eski halime hızla dönerim..güzel bir dönem bekliyorum yorumlarınızdan aldığım mesajla…teşekkürlerrrrrr…başarılarrrrr hep..

  Reply

 • naturel

  Mart 3, 2016 at 9:09 pm

  O yay burcu yukseleni oglak ben oglagim yukselenim akrep 25 şubatta ayrıldık birlesmemiz imkansiz gibi bişey ama yinede bi umut diyorum yorumumuzu bekliyorum ceyhun bey

  Reply

 • sevimli

  Mart 4, 2016 at 5:15 pm

  Ceyhun bey merhaba, burcum yay yukselen akrep , hangısını daha baskın hissederim? özellikle ay tutulmasında?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2016 at 1:20 am

   haritadaki dereceleri bilmesem de, yüksek ihtimal yay diyorum 🙂

 • Svd

  Mart 5, 2016 at 1:34 am

  Merhabalar Ceyhun bey yazılarınızı dikkatle takip edenlerdenim 🙂 Yay burcuyum yükselenimde yay işten yana bir yüzüm gülmedi ceyhun bey napcaz biz ne zaman yaylar güzel şeyler yaşayacak hala da işsizim ne zaman düzelir 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2016 at 7:23 pm

   Sevda hanım merhaba,
   2016 potansiyel olarak size güzel iş imkanları sunacaktır, sakın diyeyim umudu yitirmeyin, hem siz yay burcusunuz, umutsuzluk iyi gelmez 🙂
   sevgiler, başarılar..
   Ceyhun

 • emel

  Mart 5, 2016 at 7:04 pm

  Mars akrepdeyken yaylarin enerjisi gitti dediniz ya aynen oyle yataktan kalkmaya dermanim yok oderece☺ ama yukselenim akrep niye boyle oldu birde saturn yayda genel olarak 2016 yorumlarinda saturn 1. Evde zatiflatir yazisini okumustum ben aksine zayiflamisken tekrar kilo almaya basladim bu jupiter gerilemesindenmi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2016 at 7:13 pm

   Emel hanım Satürn birinci evdeyken zayıflatır diyenlere inanmayın, uydurmuşlar 🙂
   fiziksel enerji azaldığı için, sporcular bile kilo alabilir Satürn geldiğinde..
   şahsen benim deneyimim şöyle: Satürn 1. evde iken aldığım kiloyu, Jüpiter 1. evdeyken bile almadım.
   sevgiler, Ceyhun

 • emel

  Mart 5, 2016 at 7:06 pm

  Birde size yorum yazdigimizda ismimizin onunde yuz ifadeleri cikio ya bu rastgelemi tam bana benziyoda

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2016 at 7:25 pm

   🙂 🙂

 • Sera

  Mart 5, 2016 at 10:53 pm

  Sizin yazdiklarinizi hayretler icerisinde okuyorum gercekten cok guzel ve gercekci tespitlerde bulunuyorsunuz size danismak istedigim bir konu var, 01.12.1989 05.00 adana erkek arkadisimin da 01.06.1988 08.00 sivas yildiz haritamiza gore evliligimiz nasil olur:) birde nisan yapmayi dusunuyoruz en uygun zamani soyleyebilir misiniz sizin fikirleriniz benim icin cok degerli

  Reply

 • emel

  Mart 7, 2016 at 2:40 am

  Inanmiyorum ya saturn 2017 ye kadar yayda ben bu hizla kilo almaya devam edersem 2017 sonu gibi patlarim herhalde ne umutlarim vardi halbuki 2016 sevemedim eylul bekliorum artik ozaman bi umut var gibi gunes tutulmasinda her konuda

  Reply

 • Defne

  Mart 8, 2016 at 8:19 pm

  Merhaba Zafer bey,
  ay burcumuz Yay ise, aylık Yay burcu yorumu okumamız gerekiyor mu?
  Veya doğum haritasında 3 gezegende Yay burcu mevcut ise?
  Sevgiler,
  Defne

  Reply

 • Hande

  Mart 9, 2016 at 10:40 pm

  Ceyhun Bey burcum yay yükselenim oğlak,ay burcum akrep
  Sizce bu ay beni neler bekliyor?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 10, 2016 at 5:02 pm

   Hande hanım merhaba,
   bu yazıda bahsettiklerim sizi bekleyenleri anlatıyor zaten 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Tugba

  Mart 15, 2016 at 2:08 am

  ay tutulmasini bekliyorum endiseli bi halde ceyhun bey baya da korktum yay burcu icin Iyi seyler olmayacak mi yani simdi 🙁

  Reply

 • Görkem

  Mart 20, 2016 at 10:35 pm

  Merhaba,
  Yay burcuyum Şubat ayında ve Mart ayında yazdığınız tüm süreçleri birebir yaşadım. Şubat ayı sonunda çalıştığım iş yerinden ayrılma kararı aldım. Aslına bakarsanız 3-4 ay çalışmak gelmiyor içimden. Depresyonda gibiydim hatta bir psikologla bile görüşmek istedim. Evlenecektim onu bile erteledim. Bu değişimlerden çok korkuyorum. Olumlu şeylere çok ihtiyacım var. Sizce işe girmek için uygun bir dönemmi? Yoksa içimden geldiği gibi mi hareket etmeliyim?
  Şimdiden teşekkürler.
  Bu arada bir sürü astrolog takip ediyorum konuyu ele alışınıza hayran oldum. Bundan sonra yazılarınızı bekleyeceğim. Hatta keşke haftalık yorum yapsanız.
  Teşekkürler
  İyi çalışmalar.

  Reply

 • Gamze

  Mart 22, 2016 at 2:43 pm

  Sevgili Zafer Ceyhun
  Takip ettiğim astrologlar içinde en isabetli yorumları sizin yaptığınızı söyleyebilirim.
  Yay burcu, 48 yaşında bir arkadaşıma 7 Mart 2016 da prostat biyopsisi yapıldı ve bir hafta sonra kanser teşhisi kondu.
  Çok üzgünüz; bütün hayatı değişmek üzere.
  Çok zorlu bir ameliyat ve tedavi sürecine girmek üzere.
  Doğum tarihi 21.Aralık.1967 Doğum saati 19.00 Doğduğu şehir Eskişehir
  Umarım söylediğiniz gibi Eylül’den itibaren hayatı netleşmeye ve düzelmeye başlar; çok daha güçlü çıkar bu durumdan.
  Sevgiler,

  Reply

 • Esra Erbay

  Mart 23, 2016 at 8:09 pm

  Ceyhun bey merhabalar dediğiniz gibi mart 20 de ev baktık 23 de bugün resmiyete dökülüp ev sahibi olduk. Bana hayırlı geldi tutulma .

  Reply

 • Selin

  Mart 24, 2016 at 10:39 am

  Ceyhun Bey sizden iyi yorumlayan birini sanırım görmedim.. 16 Eylül’de 6 yıllık işimden ayrıldım, nişanlımla beraber yurtdışına taşınmaya karar verdik. 5 aydır vize bekliyordum, 9 Mart’ta onu yolcu ettim 15 Mart’ta kendi vizemin reddedildiğine dair bilgi aldım.. Şimdi sil baştan iş bakmaca.. Ne zaman düze çıkacak bu yay burcu 🙁

  Reply

 • özge

  Mart 25, 2016 at 7:28 pm

  merhaba. meğer yükselen burç ne kadar önemliymiş zafer bey.. güneş burcum başakta hiçbişey bulamadım ama yükselenim yaydaki herşey dediğiniz gibi oldu.. Allah hayırlarla yaşatsın hepimizi. sevgiler

  Reply

 • amulya

  Mart 28, 2016 at 3:59 pm

  Ben yay yukselenım yay o Koç yukselenı Aslan 10 Martta 5,5 yıllık ilişkimizi bitirdiğini faceden öğrendim.Bizim için gelecek yokmu sizce

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 28, 2016 at 5:40 pm

   Merhaba Amulya,
   temel burç/yükselen uyumunuz gayet iyi aslında, tabi detaylı haritalarınızı bilmeden net yorum yapmak mümkün de değil..
   zamanlaması Güneş tutulmasına gelmiş, ki bunu kalıcı bir gelişme olarak görmek gerekiyor malesef 🙁

 • amulya

  Nisan 4, 2016 at 1:54 pm

  Zafer bey Merhaba ,
  Detaylı harita istesem

  Reply

 • saıme

  Nisan 6, 2016 at 12:07 am

  yay ne zaman maddıyat duzelecek ya

  Reply

  • saıme

   Nisan 6, 2016 at 12:08 am

   cevap gelmıyorkı

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 6, 2016 at 5:23 pm

   çok çalışanlar maddiyat sorunu yaşamıyormuş, bir deneyin, belki düzelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin