Yükselen KoçKoç Burcu Mart 2016 Yorumu: Hassas Zamanlara Doğru

Mart 1, 2016by Zafer Ceyhun59
https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/06/light_hero_slider_02-1280x800.jpg

Koç burcu Mart 2016 yorumu, 9 Mart Güneş tutulması ile 23 Mart Ay tutulmasının etki ve sonuçlarını burcunuza göre anlatıyor. 2016 yılının geneline bakarak diyebiliriz ki, bu yıl hayatınızda önemli bir dönüm noktası olacak. Nedeni ise değerli dostlar, yönetici gezegeniniz olan Mars’ın aylar süren gerileme sürecine girecek olması. Mars gerilemesi 2 yılda bir kez gerçekleştiğinde, bir yol/yön değişiminin içinde buluruz kendimizi. 2016 işte böyle bir yıl olacak. Mars gerilemesi  Nisan ayında başlayacak olsa da, etkilerini Mart’ın ilk günlerinden itibaren bir şekilde yaşayacağız. Nasıl bir gündem/enerji olacağını anlamak için, Şubatın ilk haftasında yaşadıklarınızı hatırlamanız yeterli. O günlerde de Mars etkisi hakimdi.. Mart 2016, Mars etkisinden çok daha fazlasını içeriyor. Her biri birbirinden önemli olduğu için, değinmeden geçmemiz de mümkün değil. Birincisi, 9 Mart’ta balık burcunda Güneş tutulması yaşayacağız. Her Güneş tutulması ciddi bir astroloji olayıdır, 9 Mart ise kesinlikle istisna değil.. Aynı gün, Güneş-Jüpiter karşıtlığı olacak, yani bu iki gezegen karşıt burçlarda yer alacaklar (balık-başak). Jüpiter enerjisi, Güneş-Jüpiter temasını takip eden günlerde kendini net olarak belli edecek, hayatımıza etki edecek. İki hafta sonra, 23 Mart’ta Ay tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması kadar çarpıcı/enerjik etkiler getirmese de, Ay tutulmaları da dikkate değer olaylardır. Ay tutulmasının yaşandığı günlerde, 25 Mart günü Satürn gerilemesi başlayacak. Gerileme baskı oluşturan bir olaydır ve kendini bir hafta önceden belli eder. Bu nedenle, 18-25 Mart arasında yoğun baskı oluşacaktır. Mart 2016’da yaşayacağımız astroloji olaylarından herhangi birisi, tek başına bir ayın en önemli olayı olabilecekken, hepsinin bir ay içinde gerçekleşiyor olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. 😊 Koç burcu Mart 2016 yorumu her zamanki gibi Burcuna Göre’nin kıymetli okurlarına ayrıcalıklı bilgiler vermeye, zamanın ruhunu anlaşılır kılmaya çalışacak.  Hadi başlayalım. 

9 Mart Güneş Tutulması Koç Burcunu Nasıl Etkiler?

Güneş tutulmasının etkilerinden bahsetmek istiyorum. Güneş tutulmaları yepyeni enerji/bilgiler getirir. Bu nedenle, öngörülmesi kolay olmayan, beklenmedik gelişmeler yaşanır. Sürpriz bir haber almak, aniden bir şeyin farkına varmak, büyük bir aydınlanma yaşamak, belli bir konuda adım atmaya zorlanmak veya büyük bir coşkuyla harekete geçmek gibi sonuçları olabilir. Ayrıca, Güneş tutulmasının hayatımızı kalıcı şekilde değiştirme gücü olduğunu da belirteyim. Yaşanan olaylar, geri dönülemez sonuçlar doğurur.
Güneş tutulması yeni bir dönem başlatır.
Güneş tutulmasına ilişkin olarak “gündemdeki bir konunun doğrudan uzantısı olacak” demek mümkün değildir. Tutulma, yeni olayların/gelişmelerin hayatımıza dahil olmasıyla sonuçlanır. Elbette hayatınızda hiç var olmayan bir şey tepe taklak hayatınıza girecek demiyorum fakat yeni bir durum yaratacağını söylemek yerinde olur. Her ne kadar beklenmedik gelişmelerden bahsediyor olsak da, eğer ki yeni bir dönem başlatmak üzere adımlar atmayı planlıyorsanız, Güneş tutulmasının enerjisinden faydalanmak harika bir fikirdir. Mesela, zamanlamasını belirleme imkanınız olan gelişmeler varsa, tutulma günü/takip eden 5 gün içinde ilk adım atılmalı.. Gelelim koç burcuna özel Güneş tutulması gündemine. Öncesinde hatırlatayım, tutulma keyifsiz bir alanda gerçekleşiyor.

Kayıp/Ayrılık

Güneş tutulması etkisiyle; sosyal/finansal bir kayıp yaşamanız veya ilişkilerinizde bir ayrılık gerçekleşmesi ihtimaller arasında yer alıyor. Örneğin,
 1. bir ilişki sona erebilir, arkadaş veya eş/sevgili gibi..
 2. istemeseniz de sevdiğiniz kişi, şehir veya işten ayrılmanız gerekebilir
 3. birileri çıkarlarınıza zarar vermeye çalışabilir
 4. sevdiğiniz insanlar, kendi aralarında olumsuz şeyler yaşayabilir
 5. gizli saklı bir şey açığa çıkabilir, gizli yapılan bir şey öğrenebilirsiniz
 6. itibarınızı sarsabilecek saldırılara maruz kalabilirsiniz
 7. yatırımlarınız, geliriniz veya işinizdeki konumunuz zarar görebilir
 8. dolandırıcılık gibi saldırgan girişimlere maruz kalabilirsiniz
 9. sağlık sorunu, tedavi ihtiyacı gündeme gelebilir
Bu dönemin bir diğer özelliği de, girişmeniz gereken bir konu varsa, bunu aleni olarak değil, gizli olarak yapmanızın doğru olacağını işaret etmesidir. Kısacası, planlarınızı herkese açık etmeyin, adımlarınızı perde arkasından atmanın faydalarından yararlanın. Tabi gerekiyorsa..

Yalnızlaşma ve Yorgunluk

Tutulma enerjisiyle birlikte, geçmişte yaşadıklarınıza yönelik bir değerlendirme yapmanız gerekebilir. Örneğin,
 1. bir sebeple çevrenizdeki insan sayısı azalır, kendinizle baş başa kalabilirsiniz
 2. hayatınızdaki yükler fazla gelir, çekip gitmek isteyebilirsiniz
 3. tadınızı kaçıran bir olay olur, iç dünyanıza dönebilirsiniz
 4. geçmişi değerlendirmeniz, hatalarınızı ayıklamanız gerekebilir

Jüpiter Kaynaklı Gündem

Jüpiter kaynaklı gündeminiz, Güneş tutulmasıyla eş zamanlı olarak gerçekleşiyor ve bu başlıkta yer alıyor. 2016 yıllık yorumunuzda şöyle yazmıştım: “Ocak-Mart aralığında yaşanacak gelişmeler zor olabilir, işler istediğiniz gibi gitmeyebilir, sizi yorabilir. Fakat sakın duraksamayın, keyfiniz kaçsa dahi inancınızı yitirmeyin ve gerekeni yapın! Meyvelerini 9 Mart’ı takip eden günlerde toplayacaksınız.” Birkaç aydır sizi yoran, enerjinizi tüketen ve değerlendirme yapmaya zorlayan konular şimdi olgunlaşıyor. Konu başlıkları şöyle:
 1. iş hayatınız ve iş yerinizdeki düzen
 2. gelir ve kazanç
 3. çalışma arkadaşlarınızla ilişkiler
 4. zamanı etkin kullanma, öncelik sıralaması
 5. iş yapma şeklinizle ilgili rahatsızlığınız/eleştiriler
 6. sürdürülebilir sağlık/mutluluk için rahatlama ve dinlenme imkanları
9 Mart Güneş tutulmasının etkisini ve sonuçlarını, tutulmayı takip eden 1 hafta içinde yaşayacağız. Ancak bazılarımız tutulmadan tam 1 ay sonra da yaşayabilirler. Çoğunluk için 9 – 16 Mart aralığı kritik dönem.. Unutmayın, tutulmanın en önemli özelliği, yeni bilgiler/gelişmeler getirmesidir. Bu nedenle, hayatınıza yeni bir katman/boyut ekleme potansiyeli yüksektir!

23 Mart Ay Tutulması Koç Burcunu Nasıl Etkiler?

Ay tutulması 23 Mart’ta gerçekleşiyor değerli dostlar. Gündem 20 Mart gibi kendini net olarak gösterecek ve muhtemelen 28-29 Mart gibi netleşecektir.
Ay tutulmasıyla birlikte bir dönem/süreç sona erer.
Ay tutulmasının etkilerini şu alanlarda yaşayacaksınız:
 1. eşiniz/sevgilinizle aranızdaki mesele
 2. eşiniz/sevgilinizin hayatındaki önemli konu
 3. çatışma/uzlaşmazlık yaratan durum
 4. nişan veya evlilik gündeminiz
Bu noktada bir hatırlatma yapmak istiyorum. Geçen yıl Ekim ayında yaşadığınız gelişmeleri hatırlıyor musunuz? Ay tutulmasının gündemi, o günlerde başlayan sürecin devamı/uzantısı olacaktır. Ay tutulması sırasında Satürn duraklamış olacak. Bu nedenle, Satürn kaynaklı gündeminiz baskı oluşturacak veya çabalamanız/sorumluluk almanız için zorlayacaktır. Peki gündem maddeleri neler olacak?
 1. hayatınıza yeni bir katman ekleyecek, geleceğinizi yeniden şekillendirecek ana konu (evlilik, iş vb)
 2. eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler, özellikle yüksek lisans/doktora
 3. yurt dışına yerleşme, iş/eğitim için ülke değiştirme
 4. dil öğrenme
Bu noktada, gündeminizi anlayabilmeniz için Aralık ayını hatırlayın lütfen. Satürn kaynaklı gündeminiz, resmi olarak Aralıkta başlamıştı. Martın son haftasında o sürecin yankılarını, uzantı veya sonuçlarını yaşıyor olacaksınız. 26 Mart günü Mars ile Güneş temas ettiğinde, yukarıda saydığım Satürn kaynaklı konularda Mars enerjisini hissedeceksiniz. Mars; atak, harekete geçmeye istekli, dinamik ve cesur bir enerji getirir. Fakat aynı zamanda çatışmaya yönelik dik başlı tutum da Mars’ın getirdikleri arasındadır. Hangisinin olacağı, tamamen gündeminize bağlı. Olumlu bir gündem varsa, sertleşmenize gerek kalmaz. Zaten Mart sonunda oluşacak Mars/Satürn gündemi işaret eden ipuçları, Mars 5 Mart’ta yay burcuna geçtiğinde görünür olmaya başlayacaktır. Ay boyunca gündem yavaş yavaş şekillenecektir. Koç burcu Mart 2016 yorumu şimdilik sona eriyor. Ay boyunca, önemli gördüğüm zamanlar aralıklarına ilişkin yeni yazılar da yazabilirim. Umarım ki Mart 2016, olumlu anlamda hayatınızı değiştirecek, güzel hatırlanacak bir ay olur. Hayatı değiştirmeden geçip gitmesi mümkün değil gibi görünüyor.. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Ceyhun]]>

59 comments

 • gülşen

  Mart 1, 2016 at 3:24 am

  bir kerede güzel bişeyler okuyayım ya hayatımda 4 yıldır yaşadığım kötülüklerin bana iyilik olarak döneceği günleri bekleme geçti ömrüm anladımki tek bir güzel gün yaşamadan bu ömür bitecek hani 2016 iyi olacaktı dünyada bir iyi birde kötü insan çeşidi var birde dünyanın bütün güzelliklerini yaşayanla bütün yükünü çeken insanlar var sadece boğulmadan nefes almak istediğim çok bişeyde değil kusura bakmayın zafer bey tabiki kaderimiz sizin yazdıklarınızdan dolayı kötü gitmiyor ama bir ümit diyorum yine bana hüsran tşk ederim emeklerinize

 • Esin K.

  Mart 1, 2016 at 6:52 am

  Zafer bey öncelikle kaleminize ve yüreğinize sağlik,biz koçlari resmen bu dünyadan kaldirmissiniz ☺️ 31 mart doğumlu biri olarak hiç mi umut yoktur.Çok büyük bir bekleyiş içerisindeydim oysaki desenize o zaman kara bulutlar hep tepemizde ……
  Tesekkurler,

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:28 pm

   Esin hanım merhaba,
   nasıl bir bekleyiş?
   işle mi ilgili yoksa bir ayrılık sona mı eriyor? detay verirseniz sevinirim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Esin K.

   Mart 1, 2016 at 6:25 pm

   Dönüş yapmaniz ne kadar sevindirici☺️☺️
   Açikçasi Ayrıllığinmı birlikteliğin mi başlangici olacak karar verme sürecindeyim,geçmişte kalan bir ayrılığin ya devam ya gerçekten tamam durumu gündemimde ..ancak kalbim her iki durum içinde çok sıkışmakta. her türlü fikriniz ve yardiminiz benim için ışık olacaktir..sevgiilerle

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 8:28 pm

   yeniden merhaba Esin hanım,
   koç burcunun Mart gündemine birebir uyan bir gündem/karar aşaması oluşmuş sizde de..
   geçen yıl Martta veya Eylülde yaşanan olaylarla nasıl bir ilişkisi var şu anda içinde bulunduğunuz durumun?
   (not: soyadınızı özellikle kısalttım)

 • Bilge

  Mart 1, 2016 at 8:22 am

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Şubat ayının ilk haftasında sırasıyla; sağlık sorunu yaşadım, beklediğim bir işin olmayacağı haberi geldi ve tam olarak başlayamayan bir ilişkinin bittiğini hissedip bu hafta içinde ise ilişkinin bittiği netleşti. Yazınıza göre Mart ayında bu olaylara benzer olaylar mı yaşayacağım. Yükselenim de yay.
  Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler 🙂

  • Bilge

   Mart 1, 2016 at 8:25 am

   İsminizi yanlış yazmışım kusura bakmayın
   Eklemek istediğim bir detay daha var, şu anda başka bir işin olmasını bekliyorum, bu da mı olumlu sonuçlanmayacak olabilir

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:30 pm

   işle ilgili beklentilerin olumlu sonuçlanması güçlü ihtimal Bilge hanım, Jüpiter etkisi o alanda..
   güzel haberler alırız inşallah sizden, gelişmelerden haberdar edin beni olur mu?

 • Kardelen

  Mart 1, 2016 at 8:55 am

  Merhabalar Ceyhun Bey, koç burcuyum, yükselen akrep. Bu ay ki yorumlarınız pek ic acıcı değil 🙁 maalesef ama yaptıklarınızin meyvesini Martta alacaksınız demiştiniz. O yüzden hersey guzel olacak biliyorum 🙂 en azından bekledigim konularda. Evlilik, ilişkiler ve iş iliskileri. ornek Koç burcu yorumlarini ilk sirada yazacaksınız biliyorum. 🙂 Nokta atışı yaptığınız aydınlatıcı yorumlarınız icin cok tesekkurler…

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:31 pm

   her zaman beklerim Kardelen hanım 🙂
   güzellikler dilerim.
   Ceyhun

 • Esra

  Mart 1, 2016 at 9:11 am

  Ceyhun bey,ben 25 mart doğumluyum ve nasip olursa nisan sonu kızım dünyaya gelecek şimdi korktum ama pek güzel şeyler demiyor sevgili burcum sanki:((

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:33 pm

   Esra hanım merhaba,
   size, kızınıza ve güzel ailenize şimdiden sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum.
   tutulmanın olduğu zamanlarda, olur da kendinizi normalden farklı hissederseniz, sağlık desteği almayı ihmal etmeyin..
   ne olur ne olmaz diyerek tedbirli olmak lazım, farkındalık iyidir 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • secil

  Mart 1, 2016 at 10:45 am

  ellerinize, emeğinize sağlık Zafer Bey, bu ay baya hızlı çıktınız:)

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:33 pm

   🙂 🙂

 • Meral

  Mart 1, 2016 at 11:08 am

  Ceyhun bey merhaba,
  Bir koç burcu kadını olarak Mart ayında yaşanacak gelişmelere ilişkin açıkcası biraz tedirgin oldum. Yükselenim akrep, doğum tarihim 25 mart 1987. Doğum haritama göre en çok iş hayatı yönünde nasıl etkileneceğim konusunda yorum yapabilirseniz çok sevinirim.
  Çok faydalı bir sayfa. Çok teşekkürler….

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:34 pm

   iş hayatında gelişmeler, tüm koçlar için, lehte olma potansiyeli taşıyor Meral hanım..
   Jüpiter işle ilgili alanda bulunuyor çünkü..
   sevgiler, Ceyhun

  • Meral

   Mart 1, 2016 at 7:51 pm

   Umarım her şey güzel enerjilerle gelir çok teşekkürler Ceyhun bey.
   Sevgiler

 • Nurten

  Mart 1, 2016 at 12:52 pm

  4 nisan koç burcuyum.5 yıldır o kadar kötü şeyler yaşıyorum ki her anlamda hüsrana uğradım.bir umut 2016 belki iyi geçer dedim,2016nın da kötü geçeceği daha ocağın 1inde belliydi.☺☺biz ne zamn gerçek anlamda mutlu olucaz?

  • Zafer Ceyhun

   Mart 1, 2016 at 3:35 pm

   Nurten hanım merhaba,
   “gerçek anlamda mutluluk” dediğiniz eğer aralıksız 2 yıl mutlu olmak, tasasız olmaksa, bu hiçbir zaman gerçekleşmeyecek..
   her yıl gerileyen gezegenler, bize kesintisiz mutluluğu ve huzuru haram etmişler ilelebet 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Tedirgin

  Mart 1, 2016 at 3:05 pm

  Yorumunuz beni çok korkuttu. 2011 den beri herşeyi en dipte yaşıyorum iş hayatı aşk hayatı berbat…7 yıllık ilişkim bitti babamı kaybettim işimi kaybettim… Bir umut güzel şeyler için bekliyorum ama yorumunuzda kayıp ve ayriliklardan bahsetmissiniz. Kaybedecek bi sağlığım bi ailem kaldı 🙁 ay tutulması da doğum günümde olacak farklı bi etki yaratır mı? (23.03.1984 gece 01.30 yükselen yay sanırım)

 • Pingback: Koç Burcu 2016 Yılı Yorumu: 2016'da Sizi Neler Bekliyor

 • meral

  Mart 1, 2016 at 7:22 pm

  umarım hayırlısı olur özellikle işimde kalmayı çok istiyorum. herşeyin hayırlısı diyelim emeğinize sağlık 🙂

 • Bilge

  Mart 1, 2016 at 8:34 pm

  Yanıtınız için çok teşekkürler Zafer Bey
  Sizi tabi ki bilgilendiririm. Mart yorumumuz hep iş ile ilgiliydi; ama olumsuzluklar üzerineydi.. Umarım yeni işim olursa bu olumsuzlukları orada yaşamam. Bir korku sarmadı değil yani bizleri 🙂 Yine de her şeyin güzel olacağına inanmak istiyorum, son iki senedir her konudaki zorlanmalar bitmeli artık 🙂

  • Bilge

   Mart 1, 2016 at 8:36 pm

   Ama tüm bunlar koç burçlarını da çok değiştirdi bence. Bakış açım, algım, yaşama alışkanlığım değişti bu sürede ve farkındalığım arttı..

 • Esin karaoğlan

  Mart 1, 2016 at 8:37 pm

  Eylül ayindaki sürüncemeyle ayni maalesef ceyhun bey 1 ileri 5 geri….napalim yakalim mi gemileri yoksa gözü ve kulaği kapatmalimi?
  Tesekkürlerr….

 • Dolunay

  Mart 1, 2016 at 11:17 pm

  Yukselen koç olanlarda dahil mi benim burc akrep ora hersey çok güzel burda ise tam tersi yükselen koç

 • Eda

  Mart 2, 2016 at 12:05 am

  Ben yay eşim koç ayrılık mı var yani bizemoralim bızuldu

  • Zafer Ceyhun

   Mart 2, 2016 at 12:50 am

   Öyle bir gidiş var mı ki Eda hanım?

 • gülşen

  Mart 2, 2016 at 2:45 am

  zafer bey bu yazdığınız olumsuzlukarın hepsini şahsım adına ben 2012den beri yaşadım dolandırıldım iftiralara uğradım kandırıldım mahkemelikler oldum sonuna kadar haklıyken haklı olduğumu ispatlayamadım bitecek bir ilişkim bile yok 6 yıldır gırtlağıma kadar borçlandım 1 yıldır satışa çıkardığım evimi satamıyorum gönül ilişkisinden bile vazgeçtim sadece koç burcu olarak(yükselenimde koç) gayrimenkul satışı şansımız ne zaman açılacak bütün geleceğimi buna endeksledim sorunsuz bir hayat değil beklediğim boğulmadan nefes alacağımız dönem ne zaman ekim dedik 2016 dedik hemde doğum ayımız mart dedik hiç bir umudum kalmadı artık ışık tutarsanız sevinirim

 • fatma

  Mart 2, 2016 at 10:01 am

  Ceyhun Bey Merhaba sosyal medya üzerinden takip ediyorum sizi,elinize emeğinize sağlık,mart ayı yorumu canımı çok sıktı açıkcası 🙁 işle ilgili olumlu gelişmeler bekliyorum kötümü olacak yani

 • Seren

  Mart 2, 2016 at 3:45 pm

  Gene mi? Yükseleni koç olan bir başak olarak 2016 keşke hiç gelmeseydi diyorum.Hiç bu kadar kötü bir başlangıç olmamıştı. Kardeşimle ilgili sorunlar, çalıştığım ama para mı alamadığım için işverenle yaşadıklarım, yeni başladığım işte aldığım eleştiriler… Bunlar hayatımda zaten var ve çok bunalmış durumdayım. Güzel günler ne zaman gelecek Zafer Bey?

  • Zafer Ceyhun

   Mart 3, 2016 at 1:14 am

   bu ay biter Seren hanım, başak olmak için iyi zamanlardayız.

  • Seren

   Mart 4, 2016 at 5:49 pm

   Umarım öyle olur Zafer bey. Sağolun

 • Feryal

  Mart 2, 2016 at 11:18 pm

  Ceyhun bey üzülmüştüm okudugumda simdi tekrar 2. Kez okuyorum ve şokrayım nişanlım koç burcu ben ise ikizler. Iki güne kadar iş ile ilgili hiçbir sıkıntı yoktu ama iki gündür neredeyse isten ayrılma durumuna geldi ve hatta ayrılacak. Düğünümüze 4 ay var. Neler bekliyor bizi bilemiyoruz. Ve harap bitik bir şekilde nişanlım. Keşke güzel şeyler olabilse idi. Çok Üzgünüm çok

 • Emine

  Mart 3, 2016 at 9:34 pm

  Ceyhun bey merhaba.her ay merakla takip ediyorum sizi.koç burcuyum yükselen burcum yay. İşe başlayalı 1sene oldu. Bu sene kariyer konusunda neler olacak. Koç a göre mi yaya göremiyorum hareket etmeliyim.lütfen cevap çok önemli bir yıl benim için.

 • Kardelen

  Mart 3, 2016 at 11:04 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey, size daha öncede yazmıştım.Siz de cevap vermiştiniz tesekkur ederim. Ama Bilge K.Hanımefendiye sordugunuz soruyu (eylül ayında yaşanan gelismelerin sonucunda mı) görünce tekrar yazmaya karar verdim. Çünkü aynı durumdayım. Eylülde gerçekleşen olumsuz olay dolayısıyla iliskimle ilgili tamam mı devam mı karar aşamasındayiz. Şu ana kadar olan gelişmeler olumlu. Bazen tersini de düşünsem de çoğu zaman Iyi şeyler olacak diye düşünüyorum.icimde pozitif bir enerji var. Aynı zamanda maddi sıkıntım var ve isyerinde de ekimden bu yana ilişkiler konusunda sıkıntı var. Cekememezlik, arkamdan kuyu kazmalar filan… ama artık o kuyu kazanlar kazdiklari kuyuya kendileri düşecek sanki. Gidişat onu gösteriyor. Iyi olanların kazanacağı zamana geldik diye düşünüyorum.Ya da öyle olsun istiyorum 🙂 bu arada burcum koç,yükselenim akrep, ay burcum başak. Ne olacak durum Ceyhun Bey? Bana bir kez daha cevap verirseniz çok sevinirim. Emeğiniz için çok teşekkürler…

 • Buğce

  Mart 3, 2016 at 11:53 pm

  Ceyhun Bey merhaba,ben koç burcuyum erkek arkadaşım ise aslan burcu. evlilik düşünüyoruz resmiyete girme sürecindeyiz,adım attık diyebilirim. birbirimizi çok seviyoruz fakat o kadar olumsuz şeyler okudum ki inanın bizi neler bekliyor acaba dedim kendi kendime. o kadar sarsılacak mı cidden koç burcu? kısacık da olsa “KOÇ – ASLAN” burcu uyumunu mesaj olarak cevap verirseniz çok sevinirim 🙂 ağzınıza yüreğinize sağlık..

  • Buğce

   Mart 19, 2016 at 11:05 pm

   Ceyhun bey,lütfen kısacıkta olsa bilgi vermeniz çok önemli benim için.. Yorumunuzu bekliyorum

 • gülşen c.

  Mart 5, 2016 at 12:32 pm

  ceyhun bey ben koç burcuyum 2 nisan 1977 doğumluyuym.yükselenim yengeç.tayin istedim korkuyorum.yeni bir şehir.ankarada çalışıyorum.hemşireyim esim polis eşim bu şehirden bıktı.bende onun mutluluğu için buna karar verdim .sizce doğrumu

  • Zafer Ceyhun

   Mart 5, 2016 at 7:21 pm

   Gülşen hanım merhaba,
   kararın doğru olup olmadığını sanıyorum ki zaman içinde siz anlayacaksınız fakat şurası kesin:
   – astrolojik gündeminizle birebir uyumlu bir karar vermişsiniz.
   sonunda “iyi ki bu kararı vermişiz” dersiniz inşallah.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Nur

  Mart 6, 2016 at 8:02 am

  Merhabalar uzun zamandır beklemeden sonra nihayet istemeye gelecek sevgilim ama elimizde olmayan aksilikler oluyo hep. Ama yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ben koç o balık gerçekten bu ay dananın kuyruğu kopuyor mu merak ettim. Dün geleceklerdi ufak bir aksilik oldu. Dediginiz tarihler acaba benim tarihlerim mi

 • Gözde

  Mart 9, 2016 at 2:48 pm

  Koçların yüzü ne zaman gülecek Ceyhun bey????
  evet kabul asiliğimizin altında yatan umursamazlık ve birazda korkaklıklarımız sonucu çözüme ulaştırmakta zorlanıyoruz kararlarımızı ama şu jüpiter de bi el atsa mars fln bi güzellik olmamı :_

 • Canan şaşmaz

  Mart 17, 2016 at 12:11 pm

  Hemen hemen tüm Astrologlari takip ediyorum,bu kadar açıklayıcı yazan ilk defa sizi gördüm ve teşekkür edemeden gecemezdim çok tesekkurederim

  • Zafer Ceyhun

   Mart 17, 2016 at 5:19 pm

   aramıza hoş geldiniz Canan hanım 🙂
   her zaman beklerim..

 • bulut

  Mart 18, 2016 at 3:33 am

  Yine sizin yazınıza döndüm tekrar okuma ihtiyacı duydum ceyhun bey..çok teşekkürler bilgilendirmeleriniz için…
  Eylülde başlayan ve evliliğin yolunu açacak olan beklentimiz umarım bu ay tutulmasıyla tamama erer….
  Güneş koç ay terazide haritamda…
  umarım etkileri hepimüz için güzellikler olur… terazi yazınızıda göz önüne almalımıyım 🙂
  Sevgilerimle,

  • Zafer Ceyhun

   Mart 19, 2016 at 12:23 am

   Ne güzel haberler…evet ay terazi için terazideki ay tutulmasının evlilikle ilişkisi yüksektir.
   inşallah istediğiniz gibi gerçekleşir her şey 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • bulut

   Mart 19, 2016 at 2:06 am

   Cevap için zamanınızı ayırdığınız için çok çok teşekkürler ..
   Umutluyum.inşallah 🙂
   Kaleminize yüreğinize sağlık

 • Hasret

  Mart 19, 2016 at 8:03 pm

  Emeğinize sağlık ygs sinavina girdim insallah bu yazdiklarinizla beraber guzel puanlar beni bekliyordur.. herkese güzel bir akşam dilerim 🙂

 • zeyno

  Mart 19, 2016 at 9:58 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Burcu koç, yükseleni yay, ay burcu oğlakta biriyim.
  Yukarıdaki güzel yoruma istinaden sormak istedim.Venüsüm ve marsım koçta.Bu tutulma bana soğuk davranan sevdiğim kişiyi, ani bir kararla bana mı döndürür, yoksa herşey tamamen mi biter:( Ay tutulması bitiş verir mi tam olarak?
  siz yorumunuzda nişan/evlilik gündemi demişsiniz…
  Umarım bu ay tutulması hayırlara vesile olur…Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

 • meltem

  Mart 22, 2016 at 2:28 pm

  Çok uzun zamandır takip ediyorum sizi yorumlarınızı çok açıklayıcı ve net buluyorum kendimde temel seviyede olsa astroloji eğitimi almış biri olarak ellerinize sağlık…23 Mart doğumluyum ay tutulması beni korkutuyor…hak ediş de olabilir mi bu ay tutulması sınav mı olacak illa hani kanlı ay tutulmasıya 4.tamamlayıcı..o mana da…sınavda derseniz inanın bozulmam vardır bir yerde eksiğimiz tamamlıyordur yaradan..değil mi? Sevgiler ii çalışmalar

 • saida

  Mart 23, 2016 at 7:08 pm

  merhaba Zafer Ceyhun sizle paylaşmak istediğim konu: hayatımın en güzel günlerını geçirdiğim eşim 8 eylül 2015 de ufak gereksiz tartışma yüzünden evi terk etti , tabi annesının etkısı çok oldu buna , 14 ocak 2016 de evlilik yıl dönemimiz günü mahkeme de anlaşmalı boşandık , boşanmayı o istedı bende sessiz içim kan ağladı sustum imzayı attım , bekliyorum belki bu hessas zamanda geri gelir diye hala umudum var …
  hayatımın başladığı ve ruhumun ölümüyle sonuçlanan ayrılığımızdan geriye sadece hatıralarım kaldı kocamı çok özledim yatma vaktimiz geldiğinde yüzüme bakıp aşkım Tatalım mı demesini çok özledim ben televizyondai herhangi bir şeye duygulanıp ağlarken peçete bulamayıp banyodan tuvalet kağıdı getirip gözlerimi silme çabasını özledim kan görünce bayıldığı halde iradesini kullanıp ameliyat olduğumdakeni kan korkusunu unutup akan kanlarımı elleriyle temizlemesni ve aşkım geçecek korkma demesini özledim eve gelmeden önce 5 dk sonra evdeyim 10 dk sonra evdeyim aşkım diye gönderdiği mesajları özledim gece yatarken sessizce iyi gceler öpücüğü yok mu demesini özledim eve geldiğini anlamamı sağlayan arabasının fren sesinin kapının önünde belirivermesini özledim arabayla çamura battığımız gün yürümek zorunda kaldığımızda yerdeki bir gelinciği koparıp saçıma takarken bu kadar güzel olan birine ne kadar yakıştığını bir görebilsen demesini özledim bana elleri güzel sevgilim gönderdiği mesjlarını özledim işyerinde uzun süre kalınca canı sıkılıp beni arayıp aşkım ben gelene kadar konuşalım sana şarkı dinleteyim deuip ordunun derelerini çalmasını sonrada ben burda sıkıldım çalışmıcam seni özledim deyip eve koşmasını özledim ilk tanıştığımızda ben elele tutuşmayı sevmiyorum hiç bir kadının elini tutup gezmedim gezmem de deyip daha sonra hiçbir yerde elimi bırakmamasını kendi söylediklerini unutmasını özledim dışarı yemeğe gittiğimizde bir kadeh birayla sarhoş olmasını özledim evin içerisinde yukarıı kattan aşağıki kata yeme hazırlarken yardıma geleyim mi diye gönderdiği gülücüklü mesajlarını özledim saçların deniz gibi kokuyor demesini özledim balkonda mangalı yakmaya çalışırken beceremediği halde bilirkişi gibi mangalı yellemesini sonrada yüzündeki karaları görüp gülmeyi özledim kapıyı açyığımda arkasında sakladığı çikolatalrı bende de hevesli bir şekilde cebime koymasdını bak bakalım cebinde ne var demesini özledim birçok sebzeye takıntısı olduğu halde ben seviyorum diye tekirdağdan ereğliye kadar onların kokusuna tahammül ederek eve getirmesini özledim geceleri uykusunda beni sakın bırakma deyip farkında olmadan sarılmalarını özledim küçük ellerini ela gözlerini özledim sevgililer gününde çok geç kalmış olduğundan açık bir yer bulamayıp plastik çiçekle eve gelen ve ağlamak üzere olan mahçup halini özledim loto oynarken uzaklara gitmek hakkında kurduğu planları nasıl da ballandıra ballandıra anlatmasını özledim sabahları ekmek almaya gittiğimde yana yakıla beni arayıp bulamayınca telefon edip aşkım beni bırakıp gitmedin dimi diyen sesini özledim horultularını özledim homurtularını özledim kızmalarını bile özledim çocuk gibi küsmelerini özledim kollarında uyurken uyanmayayım diye sabaha kadar kolunu kıpırdatmamasını özledim yüreğini özledim sıcaklığını özledim sevgisini özledim ilgisini özledim iyisiyle kötüsüyle ona ait ne var ise hepsini çok özledim…

 • saida

  Mart 23, 2016 at 7:11 pm

  bu arada doğum tarihim 04.04.1970. saat 04.00 özbekistan Tashkent doğumluyum ,yükselenim balık veya kova tam bilmiyorum ,14.01.2004 evlendik .14.01.2016 boşandık. gelir ise geri barışır isem her şey eskısı gibi olacak mı bilmiyoru

 • Asli

  Mart 25, 2016 at 10:33 pm

  Biliyor musunuz Zafer bey yorumlarınızı okuyorum ve iyiden iyiye takıntı haline geldi yorumlarınız gerçeklik payı çok fazla sizinle bir şey paylasmak istiyorum 23 martta ay tutulmasi yla canımı yakan bir ilişkiyi bitirdim cidden.bir dönem kapand simdi başka bir dönemin başlamasına izin veriyorum önceden beni isteyen birine bir şans vermeye karar verdim o yay burcu ben koç temelde burç olarak uyumluyuz da bakalım neler olacak? Sizi takip ediyorum ve şimdiye kadar yanilmadiniz teşekkürler yorumlarınız için

 • Yasemin

  Mart 27, 2016 at 2:32 pm

  Elinize yüreğinize sağlık yazılarınızı takip ediyorum ben koç burcuyum sevgilim aslan çok zor bi beraberlik sayenizde yazılarınızı okuyarak daha idareli davranıyom daha iyi olabilcekmiyiz dersiniz bu gerilemelerle

 • Yasemin

  Mart 27, 2016 at 2:36 pm

  Zafer bey merhaba elinize yüreğinize sağlık yazılarınızı takip ediyorum ben koç burcuyum sevgilim aslan çok zor bi beraberlik sayenizde yazılarınızı okuyarak daha idareli davranıyom daha iyi olabilcekmiyiz yoksa ayrılıkmı yapıcaz bu gerilemelerle

 • Yasemin

  Mart 27, 2016 at 2:38 pm

  Zafer bey merhaba elinize yüreğinize sağlık yazılarınızı takip ediyorum ben koç burcuyum sevgilim aslan çok zor bi beraberlik sayenizde yazılarınızı okuyarak daha idareli davranıyom daha iyi olabilcekmiyiz yoksa ayrılıkmı yaşıcaz bu gerilemelerle

 • sibel Altıntaş

  Mart 27, 2016 at 9:29 pm

  Mart ayiyla ilgili yorumlarinizi birebir yasadim yasamaya da devam ediyorum.kizkardesimin tavsiyesiyle tanidim sizi takipinizdeyim!!

 • Pingback: Mart 2016 Burç Yorumları: Güneş-Ay Tutulmaları

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin