Yükselen TeraziTerazi Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Ağustos 2, 2015by Zafer Ceyhun84

Terazi burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Ağustos 2015 yorumunuzda önemli konu başlıkları var değerli dostlar. Birincisi, 10 gündür Venüs gerilemesinin etkilerini yaşıyoruz, Ağustos’ta devam edecek ve Eylül’ün ilk haftası sona erecek. Venüs 2 farklı alana etki eder: maddi/finansal konular ve ilişkiler/evlililik. Hepsinin ötesinde, Venüs sizin yönetici gezegeniniz, gerilemeyi hissetmemeniz imkansız. İkincisi, 11 Ağustos’ta Jüpiter burç değiştiriyor. Jüpiter başak burcuna geliyor, yani teraziye 1 kala! Seneye sizde 🙂 Şimdi bir yıllık huzur dönemi başlıyor diyebiliriz, anlatacağım birazdan. Son olarak, 2 Ağustos’ta Satürn gerilemesi sona eriyor. Satürn son yıllardan sizi çok yordu, baskı altına aldı ama gittikçe teraziden uzaklaşıyor. Bu da sevinilmesi gereken bir gelişme olacak ama tabi ki bir yere gittiği yok, her zaman Güneş sisteminin bir parçası kalacağını unutmamak lazım. Satürn etkisi bir şekilde hep var olacak. Şimdi meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetleyeyim, sonra konuya döneceğim:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Terazi burcuna göre Ağustos 2015 gündemine geçelim.

Terazi Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Yönetici gezegeniniz Venüs birkaç önce gerilemeye başladı, bu sizler için önemli haber. Venüs gerilemesi nedeniyle yorgun ve kararsız hatta biraz melankolik hissedebilirsiniz, dert etmeyin. Diğer yandan birkaç hafta sürecek içsel değerlendirme de başlamış olmalı, bu da gayet sağlıklı. Yine de hatırlatayım: Venüs gerilemesi hata yapma ihtimalini artırır. Bu nedenle dikkatli olmak, olası etkilerinden haberdar olmak gerekiyor. Venüs gerilemesinin etkilerini, son günlerde ülke gündemimizdeki gelişmelerden de anlayabilmek mümkün. Ne zaman ki Venüs gerilemeye başladı, diplomatik ilişkilerde hareketlilik de başladı. Yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar gözden geçiriliyor, bazıları iptal ediliyor vs. Uzlaşmanın gezegeni Venüs gerileyince şartları yeniden gözden geçirmek, birliktelikleri sorgulamak için fırsat doğuyor; bu arada kavga gürültü de artıyor, savaş sesleri yükseliyor. Venüs gerilemesi çok önemli olduğu için hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri

Satürn gerilemesi bitiyor, terazi burcu nasıl etkilenecek?

2015 yılına başladığımızda terazi burcu için Satürn etkisi; iletişim, öğrenme ve ulaşım alanlarındaydı, Haziran ayına kadar da öyle devam etti. Ne zaman ki Haziran geldi, Satürn akrep burcuna döndü ve 2013-2014 yıllarının küçük bir tekrarını yaşamaya başladınız: iş hayatınıza/gelirinize odaklanmanız gerekti çünkü işiniz/geliriniz sorunlu alan oldu ya da daha iyisini yapmak istediniz. Mesela iş değiştirme isteği yeniden arttı ya da zaten değiştirmiştiniz, yeni işinizde bazı şeyler gözünüze battı, zorlandınız gibi. Çok kalmadı, 2 Ağustos‘tan itibaren Satürn gerilemesi sona eriyor ve baskı azalmaya başlayacak. Eylül bittiğinde de tamamen bitmiş olacak. Bir sonraki Satürn gerilemesi Nisan 2016’da! O zamana kadar Satürn kaynaklı zorluk ve baskıdan uzak olacaksınız, tadını çıkaracak uzun bir zaman var. Bu süreçte en çok okumaktan, bir şeyler öğrenmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan zevk alacaksınız. Planınızı şimdiden yapın, hangi alanda gelişmek istersiniz? Belki Pilates öğrenmek, belki fotoğrafçılık ve hatta Bachata ilginizi çekiyor/çekecek! Keyifli bir dönem olacak, emin olabilirsiniz.

31 Temmuz Dolunay

Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor ama yeni okurlarım için söyleyeyim: Her Dolunay, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlanmasına, karara bağlanmasına ve bir şekilde gündemden düşmesine vesile olur. Kesin bilgi 🙂 31 Temmuz Dolunayı kova burcunda yaşanacak ve gündem de 4 – 5 Ağustos gibi sonuçlanacak. Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumsuz bir etkileşim olmayacak, gündeminizin de olumsuz sonuçlanmayacağını varsayabiliriz. Terazi burcunun Ağustos Dolunay gündemi keyifli olacak gibi görünüyor, olasılıklar da şunlar:
 1. aşk hayatınızda bir karar vermeniz gerekecek belki bir dönem sona erecek
 2. sevildiğinizi hissetmenizi sağlayacak bir olay yaşanacak (ya da tersi)
 3. kendinizi anlatma, farkınızı gösterme fırsatı bulacaksınız
 4. sportif veya sanatsal bir uğraşınız varsa gündemdeki konu sonuçlanacak
 5. çocuklarınızla alakalı gündem netleşecek
 6. eğlenmek, dinlenmek ya da keyiflenmek için belki bir tatile çıkacaksınız
 7. cinsel hayatınızdaki durum değişebilir, durağansa hareketli olabilir, tersi de
 8. hayatınıza yeni bir girebilir, eski sevgili ile yeniden başlanabilir, bir ayrılık olabilir
Venüs gerilemesinin oluşturduğu gündemle Dolunay ilişkili olabilir, bunu anlamak için Venüs gerilemesi yazımı okumanızı bir kez daha hatırlatıyorum. Özellikle aşk hayatınızla ilişkili her türlü gelişme Venüs gerilemesinin gölgesinde olacak gibi görünüyor, bunu bilmenizi istiyorum.

14 Ağustos Yeniay

Yeniay 14 Ağustos’ta aslan burcunda gerçekleşiyor. 15 Ağustos’ta ise Güneş-Venüs kavuşumu var, 40 günlük Venüs gerilemesinin en önemli günlerinden birisi! Önce Yeniay gündeminize dair olasılıklardan bahsedeyim, sonra da kavuşumun olası etkilerinden:
 1. iş değişimi vb sebeplerle çevreniz değişebilir, yeni bir ortama girebilirsiniz
 2. kulüp/dernek gibi üyelikli ortamlarla ilişkili bir gelişme yaşanabilir
 3. arkadaşlarınızdan biriyle ilişkiniz yeni bir yöne gidebilir
 4. profesyonel destek almaya karar verebilirsiniz, avukat/doktor gibi
 5. bir arkadaşınız borç vb taleplerle gelebilir, arada kalabilirsiniz
Gelelim 15 Ağustostaki Güneş-Venüs kavuşumuna! En büyük olasılık, finansal/maddi konularda sürpriz bir gündem oluşturması olacaktır. Her türlü beklenmedik gelişmeye karşı ihtiyatlı olmanız en doğrusu olur, hele ki geçmişte konuşulmamış yepyeni bir teklifi 5 kere düşünün. Sonuçta Yeniay enerjisi yeni başlangıçları tetikler ancak Venüs gerilerken yeni demek risk demek! Yeniay sırasında Mars da aslan burcunda olacak. Enerjinin ve cesaretin gezegeni Mars, 9 Ağustos itibarıyla aslana geçiyor. Eğer ki geçmişte çözülemeyen önemli bir işiniz varsa, birinden destek almanız faydalı olacaksa harekete geçin mutlaka. Mars işinizi kolaylaştıracaktır çünkü size cesaret/enerji verecek, gereken adımları atmanız için motive kalmanızı sağlayacak. Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Terazi Burcuna Yeni Etkileri

Jüpiter 11 Ağustos’ta başak burcuna geçiyor, yeni bir dönem başlıyor. Hepimiz açısından bir dönüm noktası! Peki terazi burcu nasıl etkilenecek, hangi alanda şans/fırsatlar bulacak? Olasılıkları birkaç başlıkta anlatayım, ilerleyen günlerde Jüpiter etkileri hakkında detaylı yazılar yazacağım:
 1. yükünüz çok hafifleyecek, huzurlu bir dönem bekliyor
 2. yalnızken bile mutlu ve dingin olacaksınız
 3. Jüpiter sizi kötülerden ve kötülüklerden koruyacak
 4. insanlar size beklemediğiniz kadar çok destek verecek
 5. kendinizi daha iyi tanıyacak, geçmişle meseleniz varsa kapatacaksınız
 6. ilerlemenizi ve mutlu olmanızı engelleyen kim/ne varsa kurtulacaksınız
Bu inanılmaz korunaklı bir dönemdir. Filmlerde görebileceğiniz muhteşem manzarası olan dağ evleri vardır ya, işte onlardan birinde hayatınızın en huzurlu yılını geçirdiğinizi düşünün. Yazın tertemiz hava, mis kokular; kışın bembeyaz kar örtüsü ve beyaz dağ tavşanları…Öyle bir şey! En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

84 comments

 • Nurkan

  Ağustos 2, 2015 at 12:55 am

  Ilk yorum benden olsun ☺.yukseleni oğlak bir terazi burcuyum.2sini de okudum kafam ziyadesiyle karıştı is yok aşk yok evde huzur yok

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:30 pm

   Nurkan hanım merhaba, tşk ederim, yorumlarınız çok değerli 🙂
   nasıl yardımcı olabilirim? belli ki bir sorun var ama bana soru sormamışsınız..

 • Esra

  Ağustos 2, 2015 at 1:14 am

  Merhaba Zafer Bey,bu ne güzel yorum.Bu sıcakta ferahladım sanki 🙂 Tuhaf bir şekilde birkaç gündür içimde bir hafiflik ve teslimiyet var,ulvi bir his sanki,şukredilesi.Ve hayatımda değişen birşey yok,her terazinin en önemli meselesi aşk yok mesela :(Ama yine de güzel bir his var içimde.İnşallah hiç bozulmadan artsın.Yazdıklarınız hissettiklerimle örtüştü,ben de sizinle paylaşayım dedim 🙂 Kaleminize sağlık,ben ve iş arkadaşlarım takipteyiz,sevgi ve selamlar..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:59 pm

   Esra hanım merhaba 🙂
   paylaşım için çok tşk ederim, hem benim için hem de Burcuna Göre için çok değerli..
   arkadaşlarınıza selamlarımı iletin mutlaka, sevgilerimle 🙂
   Ceyhun

 • Terazi

  Ağustos 2, 2015 at 1:19 am

  Erkek arkadasim bana agustos ayinda evlenme teklifi etmeyi dusunuyor eylul ayinda soz yapmayi dusunuyoruz. Sizce dogru bir zaman mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 2, 2015 at 1:25 am

   sizce? Venüs gerilemesi yazımda bu konu hakkında detaylar var, mutlaka okuyun, sanırım okumamışsınız..

  • Terazi

   Ağustos 3, 2015 at 3:22 pm

   Venus yazinizi okudum sizin ancak biz evlenme kararini mayis haziran gibi aldik. Yazinizi okuduktan sonra kararsiz kaldim soz gununu 6eylulden sonra hatta eylulun sonlarina dogru yapsam yanlis bir karar mi olur ?

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 3:45 pm

   Venüs gerilemesi ve Merkür gerilemesi bitsin, son yapın derim, en erken 9 Ekim..
   Veya 6 eylül – 17 eylül arası

 • Asli

  Ağustos 2, 2015 at 1:27 am

  Ayni durum benim içinde geçerli. Yükselenim oglak. Hangisine daha çok itibar edilmeli bilemedim…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:21 pm

   sizin için de oğlak…bu değişmez, her zaman güneş burcu öncelik.
   Dolunay ve Yeniay gündeminizde mutlaka yükselenin etkilerini göreceksiniz ancak hayatınızın yönünü etkileyen güneştir.
   sevgiler, Ceyhun

 • çiğdem

  Ağustos 2, 2015 at 1:37 am

  Ceyhun bey iyi geceler, bir şey sormak istiyorum. Ben yükseleni terazi bir akrep kadınıyım. İki burç yorumunu da okudum, hangisi beni daha çok etkiler? Teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:20 pm

   Çiğdem hanım merhaba,
   akrep daha fazla etkileyecektir, ay sonunda siz de bir kontrol edin, sağlamasını yapalım..
   sevgiler, Ceyhun

  • Çiğdem Satır

   Ağustos 4, 2015 at 6:12 pm

   Son iki haftadır her şey o kadar kötü gidiyor ki hata üstüne hata yapıyorum iki kat dikkat ettiğim halde. Ağustos bir an önce bitse diyorum artık yaz aylarını çok sevmeme rağmen. Sanırım beni terazi daha çok etkiliyor. Siz olmasaydınız nasıl çuvallardım kim bilir. Teşekkürler Ceyhun

 • aysen yaman

  Ağustos 2, 2015 at 2:32 am

  Slm nihayet yazdiniz agustos teraziyi kac gundur bekliyorum
  Ben terazi yukseleni basak ay burcu kova ne zaman huzura kavusacagim olunce degil insallah

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:19 pm

   Ayşen hanım merhaba,
   bence siz hem terazi hem de başak yazısını bir kez daha okuyun.

 • esra

  Ağustos 2, 2015 at 7:15 am

  Ceyhun bey peki ask ne zamam heyatimizda olacak? Mutluluk istiyoruz artik 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:18 pm

   Esra hanım merhaba,
   her zaman olabilir, engel yok.
   yazılarımı şu gözle okuyun lütfen: gerçekleşme ihtimali en yüksek olan şeyleri yazıyorum..bu demek değil ki yazmadıklarım gerçekleşmeyecek!
   yani aşk yarın sabah da olabilir..ama en yüksek ihtimal ne zaman derseniz, Eylül 2016 sonrası derim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Dilhan

  Ağustos 2, 2015 at 12:13 pm

  Yaşasınnn demek geldi içimden Terazi yükselen Terazi olarak son yılların baskısı inanılmazdı .Güzel yorumlarınız için teşekkürler .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 9:55 pm

   tşkler 🙂

 • birgul

  Ağustos 2, 2015 at 12:18 pm

  Merhaba zafer bey nihayet terazi burcunun okudum.terazi burcu olarak 2 yıldır yeterince çile çektim hayatımın düzeleceğine bir türlü inanamıyorum. .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:16 pm

   o zaman değişme ihtimali de azalır Birgül hanım..
   bu hayatı siz yaşıyorsunuz sonuçta, sizin bakış açınız geleceğinizi şekillendiriyor, Jüpiter’e inanmıyorsanız bana inanın 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Muge

  Ağustos 2, 2015 at 2:45 pm

  Son paragraftaki dag evi beni benden aldi…. aaahhhh ahhh….

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:14 pm

   🙂 🙂

 • Deniz

  Ağustos 2, 2015 at 10:36 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, Jüpiter Başak burcunda ne kadar kalacak?

  Reply

  • Deniz

   Ağustos 3, 2015 at 7:18 pm

   Gecmisle meselemizi nasil kapatabiliriz?

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:50 pm

   Zamanı geldiğinde kapanacaktır zaten, şimdi nasıl olacağını bilmiyor olmanız normal..
   Jüpiter bu süreci kolaylaştıracaktır.

 • Bedriye Doğan

  Ağustos 3, 2015 at 12:45 pm

  Merhabalar Ceyhun bey,
  Güneş burcu Terazi, yükselen burcu Başak olarak sanırım ferah günler her anlamda kapıda ilgiyle çok farklı ve doğru bulduğum sitenizi takibe devam

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:42 pm

   Evet Bedriye hanım, zor günler geride kalıyor 🙂

 • özlem

  Ağustos 3, 2015 at 3:04 pm

  Ceyhun bey yorumlariniz cok isabetli ,ozellikle 2013-14 e geri donme mevzusu cuk oturmus ozellikle sormak istedigim gunes venus bulusmasi terazi ve aslan burcu iliskisini nasil etkiler ?yorumunzu bekliyorum,sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 3:42 pm

   Tşkler Özlem hanım,
   Hiç etkilemeyebilir de..gündemde ne var?

 • özlem

  Ağustos 3, 2015 at 5:36 pm

  Nisan dolunayindaki ciddi ayrilik kararina ragmen yine baslamis bir iliskim vardi ta ki temmuz 4 e kadar simdiden sonrasi icin fikir yurutmeye calisiyrum sayenizde :)) ben terazi o aslan iki burcu da takip edince su ara cok karmasik gorunuyo eylule kadar:))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 5:13 pm

   o zaman gelişmelerden siz beni haberdar edin, üzerine tartışalım, ne dersiniz? 🙂
   tabi gelişme deyince, sizin değişen düşünceleriniz, hisleriniz de dahil..çünkü Venüs gerilemesi temelde bunları değiştirerek gündem oluşturuyor.

  • Özlem

   Ağustos 5, 2015 at 11:31 pm

   Anlastik;) burdan yazacagim ,simdilik hoscakalin takipteyim…

 • genc

  Ağustos 3, 2015 at 7:55 pm

  merhaba benim oglum 22.10.2010 dogumlu saat 06:09 tam snırda oldugu ıcın akrep burcundanda etkilenıyor olabilirmi. birde müsait oldugunuzda bi haritasına göz atıp bana mail atabilirmisiniz (cok seymi istedim acaba:)) simdiden tesekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 3:17 pm

   Merhaba Genc,
   22 Ekim terazi olur, 23 Ekim akrebe geçiştir, zaten sabah doğmuş..
   ancak siz doğum yerini söyleyin, yükselen ve ay burcuna bakalım.
   çok şey istemediniz, ben olsam fazlasını isterdim ama kişisel analizlere ise Ekim’de başlayacağım inşallah 🙂

  • genc

   Ağustos 5, 2015 at 12:21 am

   zafer bey ben ummuyordum bakarim demenizi ama cok mutlu oldum allahda sizi mutlu etsin.dogum yeri viyana avusturya.biraz cok hareketli hiperaktif bi cocuk ve cogu zaman evde krizler yasiyoruz.ben ikizler burcu kova yukselen (iki burcda belki en cok zorlanan cocuk yetstirmede)ilk evinde merkur var ondanmi acaba bukadrr hareket .

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:35 pm

   yeniden merhaba,
   oğlunuz çok güzel gün/saatte doğmuş, siz de o da şanslısınız. çocukların haritası çok önemlidir, kimse bilmez bunu ama her çocuk annesinin/babasının kaderini şekillendirir..
   olumsuz bir doğum haritası (Güneş-Ay da kötü açılar) annenin/babanın ayrılmasından ölmesine kadar birçok kadersel gelişme yaratabilir, tersine anne/babayı bir arada tutabilir, mutluluk ve şans getirebilir.
   Oğlunuz size şans getiriyor, bu nedenle hem o hem de siz şanslısınız dedim 🙂
   yükselen burcu terazi, ay burcu koç, Merkür-Venüs-Mars burcu da akrep..doğum saati sayesinde Merkür gibi Venüs de 1. evde, bunlar demek oluyor ki oğlunuzun hareketli halleri çok normal ve her anını doya doya yaşayın, o sizin şansınız 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • sibel

  Ağustos 3, 2015 at 9:43 pm

  Merhaba, burcum ve yükselen burcum terazi, ay burcum boğa, eski bir aşkım var geri donmeye çalışan ama ben hala karasizim onu sevdigim ve onjnla ömür gecirebilirmiyim diye bu dönüş yanlış bir zamanmi ben zaten olmayacagini dysunurken surekli kafam karışıyor. ..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 3:22 pm

   Sibel hanım merhaba,
   Venüs gerilemeleri sorgulama süreçleridir, emin değilseniz sakın ola karar vermekte acele etmeyin!
   verdiğimiz kararların sonuçlarını yıllarca yaşamak zorunda kalabiliyoruz, bazen de yanlış kararlarımız “zaman kaybı” ile sonuçlanıyor çünkü yanlış tercihin peşinden gidiyoruz aylarca/yıllarca…
   hiç acele etmeyin, emin değilseniz EKİM ayına kadar olayları akışına bırakın, kendinizi ve onu inceleyin ama bir karar vermeyin.
   sevgiler, Ceyhun

 • pınar

  Ağustos 4, 2015 at 12:03 am

  Merhabalar ceyhun bey,
  Teraziye bogayim 2008 den beri yurumeyen ama hala vazgecemedigim saçma bir iliskim var merak ettiğimbu kisiyle karmik bir iliskim olup olmadigini yildiz haritamda nasıl anlarim çünkü artık bunun başka bir nedeni olmadığını düşünüyorum başka ilişki yasamak yeniden asik olmak istiyorum ama gezegeler izin vermiyor galiba 🙂
  Simdiden teşekkür ederim herşey için güzel yorumlariniz ve emeginiz için ….
  Sevgiler,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:02 pm

   Pınar hanım merhaba,
   7 yıl çok uzun bir süre..doğum haritanızda Venüs-Neptün etkileşimi var mı?

 • Müge

  Ağustos 4, 2015 at 6:08 pm

  Merhaba zafer bey ben 29 temmuzda çok istediğim bir iş için görüşme yaptım sonucu bekliyorum burcum terazi yükselenim başak hangisinden daha çok etkileniyorum bu ay öğrenebilir miyim? Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 6:21 pm

   Müge hanım merhaba,
   her şeyden önce, işe girmek için en ideal dönem değil..
   Venüs gerilemesi yazımı okudunuz mu? Eğer okumadıysanız, okuyun mutlaka ve sonra yeniden konuşalım.

  • Müge

   Ağustos 4, 2015 at 6:28 pm

   Daha sonuçlanması zaten haber bekliyorum sonuçlanması uzun sürebilir

  • Müge

   Ağustos 4, 2015 at 7:11 pm

   Eğer işe kabul edilirsem eğitimim olacak 2 ay sonra başlayacağım

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:34 pm

   Öyleyse sorun yok Müge hanım, yolunuz açık olsun 🙂

 • Funda

  Ağustos 4, 2015 at 7:04 pm

  Ceyhun bey merhabalar
  Öncelikle çok başarılı bir site tebrik ediyorum. herkese tek tek CVb vermeniz nakadar isteyerek yaptığınızı gösteriyor. başarılarınızın Devamını diliyorum
  Benim burcum terazi fakat ne yükseleni mi nede ay burcumu biliyorum .bana yardımcı olurmusunuz doğum tarihim 15.10.1980 annem sabah saatlerinde doğduğumu söylüyor sabah 10 la 11 arası olabilir diyor emin değil ama yükselen burç araması yapıyorum fakat annem emin olmayınca bende olamıyorum bi yerden duymuştum hiç bi bilgi yoksa elimizde yükselen Burcu hesaplamakta Hayatımızda ki önemli tarihleri kullanarak bulabiliyormuşuz onlarıda vereyimde garanti olsun11.09.2005 evlendim
  23.03.2011 anne oldum
  Bide son olarak burcundan mı yoksa yükselenimden mi daha çok etkileniyorum
  Şimdiden çok teşekkür ederim.sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:52 pm

   Funda hanım merhaba, ilginiz için tşk ederim 🙂
   doğum yerinizi söyler misiniz?

  • Funda

   Ağustos 5, 2015 at 12:37 am

   Doğum yerim İstanbul
   Ayyy çok heyecanlandım☺️
   Tekrar çookk teşekkür ederimm

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:39 pm

   yeniden merhaba Funda hanım 🙂
   yükselen burcunuz yay, verdiğiniz tarihlerle de örtüşüyor..
   ay burcunuz oğlak, Venüs başak ve Mars da yay..
   güzel ailenizle mutluluklar dilerim, Ceyhun

  • Funda

   Ağustos 5, 2015 at 5:04 pm

   ceyhun bey çok çok teşekkür ederim tekrar fakat bişey sormak istiyorum Satürn akrep burcuna Girdiği zaman ben meme kanserine yakalandım hep yükselenim akrep galiba diyordum bu durumda satürün yay burcuna geçmeden akrepteyken etkilerini göstermeye Başlıyor sanırım sizin yorumunuzu bekliyorum bu konuyla ilgili bide üzüldüm şimdi ya Güneş burcum terazide beni baya yıpratacak Şeyler yaşattı sizin terazi 2015 yazınızda okumuştum asıl 2016-2017 terazilerin yılı olacak demiştiniz fakat satürün şuan yükselenim yay burcunda yani benim hayaller gene suya Düşüyor galiba bitmeyen çileme devam mı oluyor bu? Bu arada size kişisel analiz yaptırmak çok istiyorum ekimi sabırsızlıkla bekliyorum ama okadar sabırsızım ki Dayanamayıp yazdım ama şimdi olmaz istemen eee takipçiniz ben Venüs gerilemesinden haberdarım 🙂 o Yüzden ekimde Ekim gelsinnnn biran önce
   Tekrar çok çok çok teşekkürler
   Çok nazik ve ilgilisiniz
   Sevgiler Funda

 • pınar

  Ağustos 4, 2015 at 7:57 pm

  Haritamda venus Neptün var ama etkilesimdeler mi bilmiyorum hint astroloji sine göre sade sati donemindeymisim ve ilişki evimde sanirim 7 sene cok demissiniz aslinda 15 senedir tanıdığım biri ayrildik ama uc bes ayda bir bir şekilde hayatimi altust ediyor kendileri 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:27 pm

   en iyisi siz doğum bilgilerinizi verin Pınar hanım..
   tarih, saat, yer

 • Sln

  Ağustos 4, 2015 at 8:02 pm

  Mrblar ceyhun bey
  Yazdıklarınızı okumazsam kendimi eksik hissediyorum. Gerçkten konuya çok hakimsiniz.Sizin kadar bilgili olmak istiyorum burçlar hakkında.Bakın bi tahmininiz doğru çıkıyor.içimde herşeye karşı bi öğrenme isteği var.bana gelir getirecek bişeuye ilgilenmek istiyorm.malum zor yıllar geçirdim.jüpiter seneye bizde.Yuppi demek istiyorum.özellikle iş konusunda şansa ihtiyacım var.maddi sıkıntılardan bunaldım. Her alan kötü ama maddi konuyu çözsem gerisi gelirr

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:25 pm

   Merhaba Sln hanım, ilginiz için çok tşk ederim 🙂
   Satürn etkisinin zorlayıcı etkilerini yaşayıp bitirdikten sonra, gelirinizi artıracak bir şeyler öğrenme isteğiniz, Satürn’ün işleyiş mantığıyla tamamen uyumlu ve bunu hissediyor olmanız son derece sağlıklı…
   maddi sıkıntılarınızın azalacağına ben eminim, siz de inanın 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • aysel

  Ağustos 4, 2015 at 11:38 pm

  merhaba ceyhun bey 02.10.1979 uskudar dogumluyum saat 22 30 yukselenim ne acaba . birde 8 agustosta birisiyle tanisma olucak sonu ne olur acaba

  Reply

 • Gönül

  Ağustos 5, 2015 at 12:15 am

  Ben Terazi burcu kadınıyım yükselenim Akrep ay burcum Boğa çekdigim çile ne zaman bitecek 2008 den bu yana her şeyim ters gidiyor neye el atsam bozuluyor CEYHUN bey ne olur bana bir şeyler söyleyin içim rahatsın Bak istersen size sıralayım
  1- isyerim iflas etti tazminatım kaldı
  2- Evlenecektim Ayrıldım
  3- borç verdim hala alamadim
  4- Her yaz denize giderdik Artık gidemiyoruz
  5- Ev almak istiyorum bir türlü denk gelmiyor ne olur bir şeyler söyleyin yüreğime su Serpilsin Çok ihtiyacım var ben son yaşadığım 6 Yıl kadar hiç zorlanmamistim Yorumlarınız için Teşekkürler iyi akşamlar hep sizi okuyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:26 pm

   Gönül hanım merhaba,
   genelde finansal konularda sıkıntı yaşamışsınız, en büyük derdiniz bunlar olur inşallah, hayatta çok büyük dertler var, bitmeyen bir hüzün ve kederle insanı eritebiliyor, Allah o tür dertlerden uzak etsin.
   bu arada sizin yükselen burcunuz akrep değildir yüksek ihtimalle, yay veya terazi olabilir.
   Pluto yazılarımı okudunuz mu hiç? 2008 yılı Pluto oğlak burcuna geçti, verdiğiniz tarihler ve olaylarla örtüşüyor Pluto etkisi.
   Mayısta anlatmıştım, buradan okuyabilirsiniz, daha sonra yeniden yazacağım: https://burcunagore.com/terazi-burcu-mayis-2015-yorumu/
   sevgiler, Ceyhun

 • genc

  Ağustos 5, 2015 at 12:27 am

  buarada sitenizi tebrik ediyorum….cok ayricalikli bi site.ve arkadaslarimla konusurken onlarinda sizi takip etgigini duyunca şok oldum.hizli bir yükselistesiniz:) oglumun bilgilerini yukarda yazdim mail atarsaniz cok ama cok mutlu olurum.

  Reply

 • pınar

  Ağustos 5, 2015 at 1:30 am

  25.09.1979 istanbul saat 20:00
  Bu kadar çok insana cvp yaziyor olmaniz gerçekten çok şaşırtıcı teşekkür ederim ilginize
  Sevgiler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:50 pm

   Pınar hanım merhaba,
   doğum haritanız sizi yanlış/çarpık kararlara yöneltmiyor, orası kesin..
   iki sorum var 🙂
   1- sakin, ciddi ve karizmatik insanlardan mısınız? yükselen boğa görünüyor.
   2- O’nun size ihtiyacı var mı, yani yardıma ihtiyacı var mı? siz onunla birlikteyken ona destek olduğunuzu hissediyor musunuz aynı zamanda?

 • pinar

  Ağustos 5, 2015 at 4:25 pm

  Cvb facebook sayfasindan yazdım ama okuyabiliyormusunuz bilmiyorum. Genelde sakin bir insanim ama ay burcum akrep bazen hircin olabilirim. Bana ihtiyaci kosulsuz sevgi olabilir haritamda ne gördünüz yasayacakmiyim 🙂

  Reply

 • genc

  Ağustos 5, 2015 at 7:20 pm

  zafer bey cokkk tesekkür ettim bukadar ilginiz icin vakit ayirdiginiz icin.bize önerebileceginiz kitaplar varmi bende astroloji ile ilgilenip bilgimi genisletmek istiyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 9:58 pm

   astroloji öğrenmek isteyen herkesi uzman yapacak bir projem var, zamanla hayata geçireceğim inşallah 🙂

 • yasemen

  Ağustos 5, 2015 at 9:20 pm

  Ceyhun bey hec mutlu deyiliz biz teraziler? 🙁 Ne zaman sans uzumuze gulecek ? 🙁

  Reply

 • asyacenk

  Ağustos 6, 2015 at 12:22 am

  Selam yukselenim terazi burcum aslan simdi ben terazinin guzel yorumlarını kesin yasarim demi))))yorumları tek tek okuyup ordanda ogrenmeye çalışıyorum da 18/04/2009 saat08.05de dogdu oglum sansli mi sansizmi evladım karae veremiyorum yildizlar nederki acaba? ??yoksa 2009da baslayan ogkaga gecen yıldızların oglak burcu olan esimden kaynakli mi bunca olumsuz degisen hayatimiz doktor gibi goruyorum suan sizi ve dediklerinizi ilac gibi degerlendiyorum inanin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:00 pm

   Merhaba Asya hanım,
   eşiniz için zor bir dönem başlıyor, Satürn kaynaklı olarak ama oğlaklar hakikaten çok zorlu astrolojik etkiler altında kaldılar uzun süre, bitmiş de değil doğrusu..Satürn yazılarımı özellikle takip edin.
   oğlunuza gelince, analizlere Ekimde başlayacağım için Ekime kadar sizden müsade istiyorum 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Naime

  Ağustos 6, 2015 at 2:14 am

  Merhaba Ceyhun bey.burcum terazi yukselenim boga.2007 yılından beri öyle şeyler yaşıyorum ki anlatamam.17/10/1978 tekirdag doğumluyum saat 19.00 civarı doğmuşum. Banada bi el atın lütfen ne zaman bitecek bu Girdap. ..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:02 pm

   Naime hanım merhaba,
   2007 den bu yana zorlu bir süreç tek bir şeyle açıklanamaz, analiz yapmak gerekiyor, muhtemelen progress haritanızda bir gerileme başlamış olmalı..
   analizler Ekimde 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Naime

  Ağustos 6, 2015 at 2:16 am

  Şimdi den Teşekkürler

  Reply

 • Davut

  Ağustos 6, 2015 at 3:03 am

  Yorumlarınız zannedersem ev konumları itibariyle yükselen burç üzerine. Yükselenimi doğum saati belirsizliği yüzünden tam olarak bilmiyorum.Güneşim balık.Fakat jüpiterin başak gecişinde misal ev bazlı özellikleri ele almışsınız.Açılarla ilgili yorumlarda yazıyormusunuz ? Yay da jüpiterim var.Balıkta saturnum var.Transit jüpiter natal güneş ve natal saturn karşıtlığı yaşayacam ilerleyen aylarda birde transit saturn natal güneş ve saturn karesi geliyor.Transit neptun zaten malum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:04 pm

   Merhaba Davut bey,
   yorumlarım yükselene göre değil Güneş burcuna göre, natal açıları ise dahil etmiyorum çünkü herkeste farklı..
   sevgiler, Ceyhun

  • Davut

   Ağustos 7, 2015 at 2:19 am

   Teşekkürederim.

 • sezin

  Ağustos 6, 2015 at 12:33 pm

  Ceyhun bey merhabalar.yeni bir işe girmek için uygun dönemler ne zaman?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:05 pm

   çok genel bir soru olmuş Sezin hanım, 10 gün içinde mi 1 yıl içinde mi?

  • sezin

   Ağustos 7, 2015 at 12:44 am

   1,2 ay için sormuştum Ceyhun bey,venüs retrosu eylüldede Merkür gerilemesi var o yüzden sordum,tsk

 • Seda

  Ağustos 6, 2015 at 8:20 pm

  Merhaba Ceyhun bey, bende birkaç soru sormak istiyorum. Burcum yengeç yukselenim terazi ve ben hep terazi yorumlarını okuyorum.2008den bu yana çok köklü değişimler yaşadım yaşıyorum. Bir astroloji yazısında 6. Ve 8. Evlerdeki gezegenler arasında sextil açının tehlikeli olabileceğini okumuştum. 7. Evimin yöneticisi mars balık burcunda 6. Evde ve 8. Evdeki Jüpiter e sextil yapıyor, bu kötü bir durum mudur? Ayrıca mars 3. Evdeki saturn-uranus kavusumuna ve 9. Evdeki merkure kare yaparak t kare acı kalıbını oluşturuyor. Kötümudur bu acılar? Yinede doğum tarihimi yazayım 3/7/1988 13:00 bursa :)bir de Kova dolunayi öncesi iliskime soğukluk girdi küçük bir nedenden dolayı, bunun dönüşü olur mu merak ediyorum 🙂 şimdiden tesekkur ederim, sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 6, 2015 at 10:06 pm

   Seda hanım merhaba,
   kişisel analizlere Ekimde başlayacağım.
   sevgiler, Ceyhun

 • oğuz adanalı

  Ağustos 6, 2015 at 11:22 pm

  Yazılarınız beni anlatıyor sanki Ceyhun bey , hayat sanki burçlara göre dönüyor 🙂

  Reply

 • Funda

  Ağustos 7, 2015 at 12:34 am

  ceyhun bey çok çok teşekkür ederim tekrar fakat bişey sormak istiyorum Satürn akrep burcuna Girdiği zaman ben meme kanserine yakalandım hep yükselenim akrep galiba diyordum bu durumda satürün yay burcuna geçmeden akrepteyken etkilerini göstermeye Başlıyor sanırım sizin yorumunuzu bekliyorum bu konuyla ilgili bide üzüldüm şimdi ya Güneş burcum terazide beni baya yıpratacak Şeyler yaşattı sizin terazi 2015 yazınızda okumuştum asıl 2016-2017 terazilerin yılı olacak demiştiniz fakat satürün şuan yükselenim yay burcunda yani benim hayaller gene suya Düşüyor galiba bitmeyen çileme devam mı oluyor bu? Bu arada size kişisel analiz yaptırmak çok istiyorum ekimi sabırsızlıkla bekliyorum ama okadar sabırsızım ki Dayanamayıp yazdım ama şimdi olmaz istemen eee takipçiniz ben Venüs gerilemesinden haberdarım 🙂 o Yüzden ekimde Ekim gelsinnnn biran önce
  Tekrar çok çok çok teşekkürler
  Çok nazik ve ilgilisiniz
  Sevgiler Funda
  Yukarıdada aynısını yazdım ama cevap vermediniz biraz arsızlık yapıyorum galiba ☺️

  Reply

 • pinar

  Ağustos 7, 2015 at 10:27 am

  Benim venus Neptün etkileşimi de kaynadi. O kadar çok insan cvp bekliyorki normal tabii :))
  INTERNETTE ON DK ARAŞTIRMA YAPILSA yukselen burc hesaplama yada yillik yorumlar bulunabilecekken. yukselen burcum nedir bu yil beni ne bekliyor gibi sorular soruyorlar ve Ceyhun bey usenmeden cvp veriyor sabır gerektiren zor işler bunlar.

  Reply

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:41 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

 • Fatma

  Ocak 2, 2016 at 10:00 am

  Son paragrafı yaşıyorum bu aralar. 🙂 ne dert ne tasa… ben oğlak burcuyum yükselenim terazi. Oglak burcununa etkiside var sanırım ikinci fakültemede ekimde başladım.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin