Astroloji RehberiVenüs Gerilemesinin Etkileri: Ağustos-Eylül 2015

Temmuz 29, 2015by Zafer Ceyhun224

Venüs gerilemesinin etkilerini doğru biliyor olmak çok önemli çünkü hata yapma ihtimalinin arttığı dönemlerde hepimizin uyarılara ihtiyacı var. Venüs gerilemesi 19 Temmuz – 6 Eylül arasında etkin olacak. Değerli dostlar, Son günlerde gelen tüm soruların Venüs gerilemesinin etkileriyle alakalı olduğunu fark ettiğim için, Ağustos 2015 yorumlarından önce genel olarak Venüs gerilemesinin etkilerini anlatmak istedim. Öncelikle kendi hayatımda Venüs gerilemesine bakış açımı söyleyeyim: Venüs gerilediğinde nefesimi tutuyorum ben! Gerileme boyunca sürekli dikkatli davrandığımı bilmenizi istiyorum. Venüs’ün güzel etkileri gitmişken dikkat etmek şart. Merkür gerilemesi de hayatımızı olumsuz etkiliyor ama Venüs çok farklı. Peki neden? Venüs iki burcun yöneticisidir, terazi ve boğa. Onlara bakarak Venüs’ü anlayabiliriz.

Terazi burcunun yöneticisi olarak Venüs

Venüs güzelliklerin gezegenidir, uzlaşmayı ve uyumu temsil eder. Sembolik olarak kadınsı güzelliği ve şefkati temsil eder. Ayrıca evlilik ve ilişkiler de Venüs’ün yönetimindedir. Venüs ileri hareket ediyorken etkilediği alanda çiçekler açar, hayat güzelleşir ve kolaylaşır. İnsanlar arasında sağlıklı iletişim kanallarının açık kalması, sorunların diplomasi ve uzlaşma ile aşılması, ortak bir paydada buluşulması Venüs/terazi konularıdır. Venüs adildir. Bu nedenle yükseleni terazi olanların uzlaşmadan yana insanlar olduklarını ve diplomatik dil kullanmakta usta olduklarını fark etmişsinizdir. Ayrıca çok çekici, güzel/yakışıklı insanlardır. Venüs’ün yansıması işte!

Boğa burcunun yöneticisi olarak Venüs

Venüs sadece ilişkileri, evliliği ve güzel olanı temsil etmez; ayrıca iş hayatını, parayı, kazancı, harcamaları ve mülkleri de temsil eder. Venüs’ün parayla ilişkili bu yönü çok ilginçtir çünkü para kazanmak için çok çalışmayı teşvik eden Venüs’ün amacı, daha rahat ve hatta lüks içinde yaşamayı mümkün kılmaktır. Venüs varken her zaman rahatlık ve konfor vardır, zevk vardır. Bu yönüyle cinsellik, güzel yemekler, güzel giyinmek, jakuzide keyif yapmak, iyi bir masaj gibi her türlü zevk/lüks ihtiyacı de Venüs/boğa kaynaklıdır. Bu nedenle yükseleni boğa olanlar para kazanmak, mülk edinmek için çok çalıştıkları gibi rahatına da düşkündür, zevk ve konfor isterler.

Venüs Gerilemesinin Etkileri

Venüs gerilemesini sizlere doğru anlatabilmek için tüm boyutlarıyla doğru anlamaya çalıştım, haftalardır farklı kaynaklardan okuyorum. Antik Yunan, Antik Roma, Antik Maya… İnsanoğlunun geçmişten bugüne Venüs’ü nasıl algıladığını anlamaya çalıştım. Öncelikle söyleyeyim: Venüs gerilemesi nezaketin ve diplomasinin azalması, çatışmanın artması anlamına geliyor. Bunu sembolik olarak şöyle anlatmış eski toplumlar: Venüs bir Tanrı olarak görülüyor ve normal seyrinde iken kadın(Afrodit). Gerileme sürecinde ise erkek oluyor, yani cinsiyet değiştiriyor. Bunun anlamı şu: Kadının temsil ettiği her türden güzellik, nezaket ve şefkat gidiyor, yerine erkeğin temsil ettiği agresif değerler geliyor. Antik medeniyetlerin bakışında, sembolik anlamda Venüs’ün cinsiyet değiştirmesi, bilinç altımızın ters yüz olduğunu gösteriyor. Yapmadığımızı yapabilir, olmadığımız gibi davranabilir, hoşlanmadığımız şeylere ilgi duyabiliriz. Bu bilgiyi bir kenara not edin bence, kendinizi frenleme imkanı verebilir. Venüs gerilemesi başladığında, hayatımızın güzel olduğu, işlerin yolunda gittiği hissi azalabilir. “Şu anda bir şeyler yanlış gidiyor” gibi duygular belirebilir. Bu hissiyat oluştuysa ve huzursuz hissediyorsanız Venüs gerilemesi nedeniyle olduğunu bilip rahatlamaya çalışmanızı istiyorum. Ben öyle yapıyorum doğrusu 🙂 Olumsuz hislere kapılıp olmadık adımlar atmamanız gerektiğini önemle hatırlatıyorum. Venüs gerilemesi Temmuz 2015’in son 10 günü etkisini göstermeye başladı. Zaten ülkemizin gündeminden de anlamış olmalısınız. Venüs uzlaşma ve güzelliktir diyorum ya, gerileme başladığında savaş sesleri yükseldi hemen! Gerileme 6 Eylül’e kadar devam edecek. Bu süreçte özellikle 15 – 22 Ağustos arasındaki hafta önemli bir hafta. Ne olacak diye soracak olursanız;
 1. finansal/parasal bir gelişme olabilir, hem de sürpriz bir şekilde
 2. ilişkinizle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz
Diğer taraftan, Eylül ayının ilk haftası da Venüs gerilemesinin hassas bir dönemi olacak. Gerilemenin yarattığı meseleyle ilişkili olarak hareketlilik yaşanabilir. Ayrıca o günlerde (tam olarak 1 Eylül’de) Güneş-Neptün karşıtlığı da yaşanacak ki iyi bir haber sayılmaz! Güzel haberler vermek istiyorum ama Eylül’ün ilk haftası için güzel haber vermek zor. Güneş ve Neptün arasındaki sert etkileşimler hayırlı olaylar getirmiyor, üstelik Venüs gerilemesinin hassas dönemlerinden biri olacak o hafta… Ben kendi adıma özellikle tedirginim çünkü Eylül’ün ilk haftasında gezegenler benim doğum haritamla berbat açılar yapıyor. “İnşallah küçük sıyrıklarla atlatırım” diyorum doğrusu… Dualarınızı esirgemeyin 🙂 Üstelik Eylül’ün ortasında bir de Güneş Tutulması yaşayacağız. Neyse ki tutulma kötü açılar içermiyor. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz, iyimser kalmakta fayda var.

Ne yapmalı, Ne yapmamalı?

Bu yazıda aklınızda hiçbir şey kalmazsa bu kalsın: Venüs gerilemeleri, hatalı kararlar alma ihtimalinizin arttığı dönemlerdir. Ne tür kararlar Venüs kapsamındadır?
 1. görüntü, güzellik, estetik
 2. ilişkiler, evlilikler
 3. ortaklıklar, anlaşmalar
 4. satın almalar, yatırımlar
 5. harcamalar, kazançlar, iş hayatı
 6. zevk, rahat, konfor
Bu konuda kural şu: Yeni oluşan bir fikrin peşinde gitmeyin! Peki yeni dediğimiz zaman aralığı nedir? Zamanı geniş tutalım ve 15 Temmuz sonrası oluşan her fikir yenidir diyelim, işimizi garantiye alalım. Her türden görüntü değişikliği ertelenmeli, tek istisnası var! Eskiden yapılmış ve hoşa gitmeyen bir değişiklik düzeltilebilir. Satın almaya gelince benzer bir kuralımız var: eğer gündeme yeni girdiyse ertelenmeli ama eskiden konuşulmuş ve tamamlanmamış bir alım-satım konusu varsa, şartlar değişip lehinize gelişmeler oluştuysa olabilir. Örneğin, sürekli takip ettiğiniz bir ürünün fiyatı düşer ve satın alırsınız, buna diyecek bir şey yok. İlişkiler de istisna değil! Artık aileler tanışsın, nişan yapalım, evlenelim türü yeni adımlar için Ekim’i beklemek yerinde olacaktır. Benzer şekilde, şimdi başlayacak ilişkilere ihtiyatlı yaklaşın, gerçekten sırası değil! Yeni bir ilişki için de doğru zaman değil. Venüs gerilemesinde tanıştığınız biri varsa unutun gitsin, ciddiyim! Gerileme sonrasında yeniden karşınıza çıkarsa tekrar bakarsınız. Yanlış zamanda yanlış yerde karşınıza çıkan birinden fayda gelmez, boşuna ümitlenmeyin. Ancak yine istisnası var: Eskide kalmış olan bir ilişkiniz varsa ve bir şekilde olmamışsa, yeniden denemeye değer diyorsanız neden olmasın? Bir şans daha verilebilir. Diğer yandan, uzlaşmanın gezegeni Venüs gerilediğinde, toplumsal ilişkilerimizde sorunlar artış eğilimindedir. İş/sosyal arkadaşlarınıza tahammül azalır, bir süredir tahammül ettiğiniz insanlara “yeter artık” deme isteği oluşabilir. Tersine, size karşı tepkiler yükselebilir. Bunları da aklınızda tutun, sebepsiz gerilimin kimseye faydası yok. Tabi ki “agresif insanlara, haddini bilmeyenlere tepki vermeyin” demiyorum, onun ayrımını en iyi siz yaparsınız. Ben sebepsiz/dayanaksız yere gerginlik yaşamayın isterim, o kadar. Venüs gerilemesi aklınızda şöyle kalsın: hata yapma ihtimalinin, yanlış kararlar alma riskinin en yüksek olduğu dönem! Sadece sizin için değil, herkes için geçerli. “O kadar da değil” diyenler olabilir elbette, o noktada bana söz düşmez. Siz de böyle düşünenlerden biriyseniz, ilerleyen aylarda deneyimlerinizi bizlerle paylaşın mutlaka… Ben şahsen Ekim’i iple çekiyorum 🙂 En güzelini dilerim… Zafer Ceyhun]]>

224 comments

 • sv

  Temmuz 29, 2015 at 6:05 pm

  Niye ekimi bekliyorsunuz. Gerileme 6 eylüle kadar dediniz. 6 eylülden sonra ne var. Eylülün geri kalanını da açıklayın.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:13 pm

   güneş tutulması var dedim ya..

 • elif

  Temmuz 29, 2015 at 6:06 pm

  Emeğinize sağlık (: yukselenimin terazi olmasi daha çok etkiler mi acaba? Zaten uzun süredir kötü gidiyor ne zaman düzelir dersiniz Zafer bey (:

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:24 pm

   Evet Elif hanım daha çok etkiler ama olsun, artık olası riskleri biliyorsunuz, dikkat edin olsun bitsin…
   yükselen terazi olmanın bir maliyeti olarak görün, hep avantaj hep avantaj olmaz ki 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • kindar.cikolata

   Temmuz 29, 2015 at 11:09 pm

   her zamanki gibi 10 numara tespitler 🙂
   pekala ay burcu terazi ise eğer aynı dercede etkilenir miyiz
   sevgiler 🙂

 • Sibel

  Temmuz 29, 2015 at 6:07 pm

  Benim iliskim 24 bitti ne o ne ben aramiyoruz venus beni vurdu barisma imkani varmi sizce

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:14 pm

   Sibel hanım neden olmasın olur tabi..arayın konuşun.
   gönlünüze göre olur inşallah.

  • Sibel

   Temmuz 29, 2015 at 7:18 pm

   Peki venus gerilemesinde biten iliski tekrar baslarmi yani venus gerilemesinde olumssuz karar almayin demistiniz tekrar baslarmi demek istemistiniz

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:39 pm

   Sibel hanım başlayabilir tabi ki, Venüs gerilemesi yokken biten ilişkiden daha yüksek bir ihtimal hatta..
   kesin bir dille evet başlar demek mümkün değil ama ihtimali var..

  • Sibel

   Temmuz 30, 2015 at 4:02 pm

   Cok tesekkur ederim iyiki sizi tanimisim Allah sizi mutlu etsin

 • Sibel

  Temmuz 29, 2015 at 6:09 pm

  Neolur bir cevap verin venus gerilemesinde biten iliskide tekrar barisma olurmu

  Reply

 • prle

  Temmuz 29, 2015 at 6:11 pm

  Cok güzel bir yazi olmus elinize saglik:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:14 pm

   siz de sağ olun 🙂

 • SEVGI

  Temmuz 29, 2015 at 6:12 pm

  Yaa Ceyhun bey vallahi korktuğum başıma geldi Uzun zamandır sizi takip ediyorum gerilemede özellikle yeni ilişki başlangıcı için hep kötü şeyler olacak diye en başında beri yazıyorsunuz. Evet ve bende tamda 25 Temmuz akşamı biri ile tanıştım. ve ilerleyecek gibi görünüyor. Ama napıcamı bilmiyorum şu yazdıklarınız dan sonra. Doğum haritamda Venüs gerilemesinden haberimde yok anlamıyorum yani. Ama ben şimdi bu insanla hiç mi görüşmeyeyim yoksa sadece dikkatli davranıp yaklaşıp gerilemenin bitişini mi beklemeliyim ! Hayati kararlarda bu konulara bu takılmaktan da hoşnut değilim ama kafamı da acayip karıştırıyor alamıyorum kendimi yazılarınızı okumaktan. 14.03.1977 saat:23,30 Giresun .. Bişiler söylerseniz benim için çok kıymetli olacak ! Teşekkürler şimdiden…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:16 pm

   Sevgi hanım merhaba,
   ilişkinin adını koymayın, bir değerlendirme süreci gibi görün, tanımaya çalışın ama bir ilişkiye başlamayın…
   önerim bu, karar sizin 🙂
   gelişmelerden haberdar edin olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 • zhr

  Temmuz 29, 2015 at 6:15 pm

  Bu kiymetli bilgilerinizi karsiliksiz bir sekilde paylasmaniza minnettarim.iyiki bulmusum sitenizi.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:17 pm

   her zaman beklerim 🙂

 • YELDA

  Temmuz 29, 2015 at 6:17 pm

  Ayy ne güzel! Burcum Terazi, Yükselenim Boğa 🙂 !!
  Nereye kaçsam bilemedim şimdi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 6:22 pm

   🙂 🙂
   Yelda hanım terazi + yükselen boğa olmanın avantajlarını ve nimetlerini bir düşündüm de, 1,5 yılda 40 gün Venüs gerilemesini çekmeye değer 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Selvi

  Temmuz 29, 2015 at 6:27 pm

  koç burcunu nasıl etkiyecek acaba..bu yazdıklarınzın aynınısımı acaba:) *?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:07 pm

   Evet herkesi bu şekilde etkileyecek Selvi hanım 🙂

 • Emine

  Temmuz 29, 2015 at 6:29 pm

  En ihtiyacim olan surecte yapilmis bir yazi Emeginize sağlik

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:08 pm

   siz de sağ olun Emine hanım..

 • SEVGİ

  Temmuz 29, 2015 at 6:31 pm

  Teşekkürler Ceyhun bey mutlaka yazacağım :))))

  Reply

 • Emine

  Temmuz 29, 2015 at 6:35 pm

  Insan 2 sene belli araliklarla bir yerden bir evi begenirde tam alma isleri bu venus gerilemesinemi denk gelir kardesim Akrep olup yukselen boga olmanin dez avantajimi bu..
  Ama neyseki pazarlik 12 temmuzda olup istedigimiz rakama dusmesi 18 temmuz onceden istenilen ama bir turlu netlesmeyen bir durum olmasindan dolayi yirttim galiba Ceyhun bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:09 pm

   Evet sorun yok gibi görünüyor Emine hanım..

 • Asli

  Temmuz 29, 2015 at 6:41 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Ben basak burcuyum, yükselenim de basak. Daha önce hep problem yasadigim insanlarla simdi yine mecbur yeni bir proje üzerinde calismaya basladim.ama bu proje nin temelleri gecen sene yaz aylarinda ve gerisi de gectigimiz haziran ayi nda atildi.ve sunumu da tam 13 eylül de yapilacak.acaba gecmisten geldigi icin pacayi bu venus gerilemesinden siyirma ihtimali olabilir mi? Not olarak da, gecen seneden beri gerceklestirmeye calisiyorun,olamadi bir türlü hep problem cikti, bloke oldu, simdi yine haziran sonu gündeme geldi.
  sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:10 pm

   yolunuz açık olsun Aslı hanım, Venüs gerilemesinin olumsuzlukları bir yana, Jüpiter başak burcuna geçiyor, sizin adınıza iyi haberler de var 🙂
   geleceğe dair iyimserliğinizi güçlü tutun, güzel olacaktır…Eylülün ilk haftasına dikkat edin ama…
   sevgiler, Ceyhun

  • Asli

   Temmuz 30, 2015 at 12:36 am

   Cok tesekkur ederim cevabiniz icin 🙂
   peki, eylül basina dikkat edecegim, sevgiler

 • Eso es

  Temmuz 29, 2015 at 6:43 pm

  Sizi cok ama cok seviyorum…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:11 pm

   sağ olun var olun 🙂 🙂 🙂

 • Basak

  Temmuz 29, 2015 at 6:46 pm

  Nasil ya…Ben agustos geliyor temmuzun gazabindan kurtulacam diye sevinirken ekimi beklemekmi Nooolur agustos yazinizi bir an once yayinlayin…bir umut bir isik lutfennnn

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:11 pm

   bugün başlıyorum inşallah Başak hanım.

 • su

  Temmuz 29, 2015 at 6:48 pm

  Ceyhun bey 08.12.1985 dogumluyum sabah 8 civari yükselen oglak venusum yayda sanirsam ve burcum yay maddi konular nezaman düzelir

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:12 pm

   Sorun tam olarak nedir Su hanım, özel değilse?

  • su

   Temmuz 30, 2015 at 2:15 pm

   Borcum var bitmek üzere ama zorlaniyorum cok.az kaldi bitti coksukur diyecekmiyim ve bir ise girecekmiyim tesekkurler

 • sevinç

  Temmuz 29, 2015 at 6:49 pm

  Ceyhun bey yazılarınızı yakından takip ediyorum, yüreğinize ve emeğimize sağlık. Terazi ve yükseleni de terazi olan biri olarak ufak bi soru sormak istiyorum. Kamu görevlisiyim 28 Haziranda kurum içinde görevde yükselmek için sınava girdim, 02 Temmuzda yazılı sınavı iyi bir başarı ile kazandım kısa süre sonra da mülakat olacağı söyleniyor ancak tarih belli değil sizce beni Venüs gerilemesi bu yönde etkilermi ne önerisiniz? Şimdiden teşekkürler, sevgiyle kalın 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:15 pm

   Sevinç hanım merhaba,
   siz elinizden geleni yapmışsınız, artık sözlü sınavı da geçip beklemekten başka çare yok gibi görünüyor..
   bundan sonrası için başarılar dilemekten başka bir şey söyleyemiyorum, gönlünüze göre olur inşallah..
   sevgiler, Ceyhun

  • sevinç

   Temmuz 29, 2015 at 8:21 pm

   Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Ağustos ayı yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

 • Derin

  Temmuz 29, 2015 at 6:50 pm

  Merhaba Ceyhun bey, emeginize saglik cok aciklayici bir yorum olmus yine . Oncelikkle haritanizdaki kotu acilarin sizi teget gecmesini dilerim . Insallah sikintisiz atlaticaksiniz dualarim sizinle … Venusun son evreleri eylul ilk haftasi neptun gunes tutulmasi umarim ulke gundemini de suankinden daha fazla karistirmaz . Haritasin da Venus aslan Rx olan ben tum venuszedelere simdiden gecmis olsun diyorum . Venus gerilemelerinden finansal sanslar olusurmus . Bu 15 – 25 aagustos arasi diyebilirmiyiz . Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:20 pm

   hem kendi adıma hem diğer okurlarım adına güzel dilekleriniz için çok tşk ediyorum 🙂
   tespitiniz bazıları için doğru, bazıları içinse tam tersi..
   Venüs gerilerken yapılan finansal hamleler, taraflardan birini mutsuz eder bir şekilde, böyle bakıp mutlu olan tarafta yer almak için dikkatli olmak gerekiyor..
   Önceki gerilemelerden birinde, Güneş-Venüs kesişimi olduğunda (şimdi 15 Ağustosta olacak) kırmak istemediğim bir tanıdığım benden yüklü bir borç istemişti. Sonra öğrendim ki, diğer arkadaşlardan da istemiş, üstelik niyeti de iyi değilmiş, borç verenlere geri ödeme yapmadı…
   Güneş-Venüs kesişiminin olduğu dönemler bu anlamda riskli..
   sevgiler, Ceyhun

 • goksu

  Temmuz 29, 2015 at 7:04 pm

  Offf offff walla şiştim ceyhun bey..hep diken üzerinde huzursuz yazı geçiriyrm walla..anneme kiralık ev bakıyorduk yeni bulduk..uygun hatta bize en olur ev gibi ama nedense acaip huzursuz hissediyorum sebebini de anlamıyorum. .bu yazıda n sonra yanlış bişilermi var diye paranoya yaptım yardımmmmmmmm istiyrmm 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:22 pm

   Göksu hanım merhaba,
   olmasını beklediğinizden çok daha uygun bir fiyata bulduysanız ve evle ilgili şüpheniz yoksa, Venüs gerilemesinde yaşanabilecek klasik fırsatlardan birini yakaladınız diyebilirim 🙂
   Hayırlı olsun, anneniz güzel günlerde otursun..

 • Edali

  Temmuz 29, 2015 at 7:11 pm

  E peki hamile kalmayi planlayanlar noolcak? Ertelesek mi ki?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:24 pm

   Eda hanım bu konuda hiçbir fikrim yok desem?
   siz sezgilerinize güvenip kararınızı verin en iyisi, bilmediğim için yönlendirmek istemiyorum..

  • filiz

   Ağustos 5, 2015 at 10:10 pm

   Eda hanim temmuz 18den evvel bu planladığınız bi gebelikte tabiki…

  • filiz

   Ağustos 5, 2015 at 10:14 pm

   Zafer bey yazınizda ani kararlardan uzak durmamizi yazmışsınız cevabı ordan buldum…

 • Meryl

  Temmuz 29, 2015 at 7:11 pm

  Yine döktürmüşsünüz 🙂 yüreğinize sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:24 pm

   siz de sağ olun 🙂

 • derya

  Temmuz 29, 2015 at 7:13 pm

  Yil bitiyor ha bu ay ha şu ay diye diye 😀 yengeç ve yukseleni başak olan biri olaraktan daha iyi birşeyle karsilasmadim doğrusu 🙂

  Reply

 • Zeynep

  Temmuz 29, 2015 at 7:14 pm

  Merhaba ben yazılarınızi 3-4 aydır takip ediyorum ve yazdıklarınızın hemen hemen hepsini yasıyor olmama şaşırıyorum:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:25 pm

   “Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi” diyorum Burcuna Göre için Zeynep hanım, zaten olması gereken de bu 🙂
   her zaman beklerim, sevgilerimle
   Ceyhun

 • Aygen

  Temmuz 29, 2015 at 7:28 pm

  Zafer Ceyhun, var ol!
  Seni tanimiyoum ama yazilarinla resmen hayatima girdin.
  Herkese sitenden bahsediyorum.
  Aylik yazilarini defalarca okuyorum.
  Adeta bi rehber oldun.
  Ama maalesef gene de bazen yanlislar yapiyorum.
  Evliligimin zor sinavlardan gectigi bu günlerde ikizler ve yay burcu icin Agustos yazini iple cekiyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:06 pm

   çok çok tşk ederim…
   umarım evliliğiniz Satürn baskısından güçlenerek çıkar, özellikle Satürn etkisini doğru anlamanız çok önemli..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Ayka Hesenova

  Temmuz 29, 2015 at 7:45 pm

  Ne yazmis ya.Butun islerim tersine gitti.Simdi de gel ekimi bekle.Bu yil ikizlere hec iyi gelmedi.Ufffff

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 7:56 pm

   Aslında Ekim benim beklentim, Eylülün ilk haftası sonrası iyi olacak inşallah 🙂

 • Gamze

  Temmuz 29, 2015 at 8:04 pm

  Yazdiklariizi inanamayarak okuyorum ne kadar isabetli ne kadar doğru.Güeş burcum teraziyükselen terazi olarak bennde ekimimi beklemeliyim acaba hayatimin yoluna girmesi için?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:38 pm

   tşk ederim Gamze hanım, Burcuna Göre farklıdır, öyle olması kaderidir…Doğum günü 23 Nisan 2014 olan bir site iddialı olmalı 🙂
   hayatınızda ters giden ne var bilmiyorum ama evet Ekim sizin için de bir milat olacaktır, sabırla beklemek en iyisi.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • candan

  Temmuz 29, 2015 at 8:19 pm

  Ceyhun Bey Merhaba,
  Venus gerilemesi yaratıcı faaliyetleri nasıl etkiliyor. Sanatsal üretimlere devam edebilir miyiz, yoksa eylule kadar bosuna hiç ugrasmayalım mı? 🙂 Aslan yorumlarınızı bekliyorum tam 20 sinde saglık sorunları ile ugrasmaya başladım karabasan gibi 2.08.1970 yukselen aslan
  cok teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 8:35 pm

   Candan hanım merhaba, öncelikle geçmiş olsun, aslan için klasik Temmuz sorunları..
   devam edin tabi, hatta tadını çıkarın 🙂 bilinç altınızda saklı farklı tonlar açığa çıkacaktır, sonuçlardan memnun kalabilirsiniz..
   sevgiler, Ceyhun

 • pinar

  Temmuz 29, 2015 at 8:57 pm

  Zafer bey inanilmazsiniz her yazinizi merakla takip ediyorum benimde is hayatim artik bir duzene girse inanilmaz mutsuzum ise gitmek istemiyorum hic :(((( koc’a ikizler burcum

  Reply

 • sevgi

  Temmuz 29, 2015 at 9:03 pm

  merhabalar ceyhun bey yorumlarınız o kadar isabetliki artık bir yorum yapamıyorum
  şehir değistirdim taşındım ki bu zaten temmuz ayı yorumunuzda vardı..
  ağustos ayında venüs gerilemesi sebebiyle dikkatli olmalıyız evet fakat burada yorumunuZda eskiden gelen birisine şans verebilirsiniz demişsiniz.
  Eskide kalan ve bazi sebeplerden dolayı bitmek Zorunda kalan bir tanışmaya (ilişki değil tam anlamıyla) tekrar bir şans verebilirmiyiz bu dönemde? ☺️

  Reply

 • aycan

  Temmuz 29, 2015 at 9:03 pm

  Daha onceden verilen kararlar icin sorun olmadigina sevindim.Sorumun cevabini detayli olarak bu yaziya saklamissiniz.Bizi mazur gorun.Sizi sıkıyoruz sorulamizla.

  Reply

 • mehmet

  Temmuz 29, 2015 at 9:08 pm

  Doğum haritamda venüs kova burcunda 7 derecede ve retro. Güneş ve yükselen oğlak burcuyum. 31 temmuz dolunayı da 7derece kova burcunda oluyor. 2.ev dolunayı. Bir şekilde etkileniyorum ama nasıl çözemedim? 🙂

  Reply

  • aysgl

   Temmuz 29, 2015 at 11:52 pm

   Bu kadar bilgiye nerden ulaştınız ben doğru düzgün yükselenimi bile öğrenememişken

  • mehmet

   Temmuz 30, 2015 at 8:38 am

   Doğum saatinizi biliyorsanız, internette ücretsiz doğum haritası çıkarsn bir sürü site var.

 • Ozlem

  Temmuz 29, 2015 at 9:26 pm

  Ceyhun bey gercekten kafam karisti basak burcu olarak agustosu resmen iple cekerken simdide venus gerilemesi oluyor . Agustosta gecici hevesler mi yasanacak

  Reply

 • asyacenk

  Temmuz 29, 2015 at 9:33 pm

  Selamlar aslan_terazi ben oluyorum oglak_boga esim oluyor gerileyen hersey bizde hakkini verdi gerimgeri geriledik bugumuze sukur yaşıyoruz ailece bu gerilemeden sonra oh dermiyiz bi toplansak yıldızlar izin verirse dedikleriniz cok dogru keske 2 yıl once siteniz olsaydi belki bukadar gerilemez suanki tavsiyelerinizi ozamandan dinler bukadar ahir atlatmazdik zararin neresinden donulerse kardir teşekkürler

  Reply

 • zübeyde

  Temmuz 29, 2015 at 9:33 pm

  selamlar ceyhun bey 🙂
  sizin düzenli takipçinizim ailemizden biri gibi oldunuz allah razı olsun..
  öncelikle bir öneri neden yorumlarınızı videoya çekmiyorsunuz? hem böylece daha geniş kitlelere ulaşırsınız. aman bizi ihmal etmeyin de 🙂
  ceyhun bey terazi burcuyum ne zaman bizim yüzümüzde gülecek? ilişkiye baslamayın diyorsunuzya hiç doğru kişiler bulmuyor beni 🙁 başlamadan bitiyor zaten.ama asıl sorum şu ki iş basvuruları yapıyorum bu açıdan hangi dönem artık şans yüzüme güler? sektör değiştiricem..belki de sizin gibi..
  bu konuda cevaplarsanız çok sevinirim..
  teşekkürler… <3

  Reply

 • Mihriban

  Temmuz 29, 2015 at 9:34 pm

  Merhaba beyefendi ile Haziran ayında tanıştık ama duygusal konuşmalar yeni yeni başladı yinede boşver mi dersiniz….

  Reply

 • Gökçe

  Temmuz 29, 2015 at 9:36 pm

  Ceyhun Bey teşekkürler, yine aydınlattınız. Söylediğiniz etkileri hafif hafif hissediyor olsam da Aslan burcu için bu dönemin daha az sert geçeceğini söyleyebilir misiniz? Neticede güneş aslanda şu an. Ekime kadar sırada bekleyen çok iş ve gelişme var. İnşallah hepsi hayırla sonuçlanır.

  Reply

 • Ozlem

  Temmuz 29, 2015 at 9:40 pm

  Merhabalar Zafer Bey,
  Oncelikle emeginize saglik.Tespitleriniz cok yerinde ve aydinlatici. Yukseleni Koc olan bir Aslan olarak yillik yorumlarinizda belirttiginiz pozitif ve negatif etkileri ziyadesi ile yasa(iyoruz)dik. Sahsen ben 2011 yilindan itibaren ailevi ve is konularinda yasadigim agir tecrubelerden sonra Nisan’dan beri kendi icime yonelerek kendini inceleme ve degisim surecine girdim. Tum inanc ve degerlerimi dagitip yeniden insa etmeye basladim desem eminim anlarsiniz beni. Su an ki ben eski ben degilim ama yeni bende degilim henuz sureci…Gelelim sorumuza. Mesleki ve hayat anlaminda buyuk bir degisime karar verdim. Daha once kisa sure icin calistigim bir ulkeye tekrar is bulup gitmeyi dusunuyorum. Bu ay boyunca o ulkedeki is ilanlarina basvurularda bulunacagim. Olaki Agustos ya da Eylul ayinda bir firma ile anlasma karari aldim. Bu surec bunun icin dogru olur mu? Hatta bu aylarda yeni bir ise baslayanlar nasil etkilenebilir? (7 Agustoslu bir Aslan, Koc yukselenli)
  Tesekkurler ve sevgiler

  Reply

 • Bengü

  Temmuz 29, 2015 at 9:45 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey,
  Kaleminize(pardon klavyenize) sağlık:))
  Sitenizi özenle takip eden üyelerinizden olmakla birlikte insanların hayrına bu işi gönüllü olarak yapmanızdan dolayı iyiki varsınız diyorum
  Nacizane bir fikir almak istedim.Evliliğimde 2 yıldır sürekli problemler yaşıyorum ve artık boşanma aşaması gerçekleşecek noktaya ulaştı.Fakat hala bir umut diyor bir ses…5 Ekim 1983 doğumluyum.Şimdiye kadarki Astrolojik etkilerden nasibini fazlasıyla almış birisi olarak boşanma davasını Venüs gerilemesi esnasında açmak sizce ne kadar doğru? Yoksa ya sabır deyip Ekim’e kadar beklemek bir umut olur mu bitirmemek adına?
  Emeğinize sağlık!!!

  Reply

 • Mehmet

  Temmuz 29, 2015 at 9:46 pm

  Yorumlariniz ve uyarılarınız için teşekkürler. Uzun zamandır evimi satmayi düşünüyordum. Nihayet geçen hafta karar verdik ve satılığa çıkardık. Mart ayından beri de aklımızda bulunan bir daire vardı. Müteahhit baskasina bir söz verdiklerini fiyatta anlaştıklarını söylemişti en son gittiğimizde ve bugün haber geldi anlasamamislar. Aslında eskiden beri gundeminizde varsa sorun yok adım atabilirsiniz diye anladım ama yine de cekince oluştu. Evimi satip aklimizdaki evi almak konusunda. Ben yengeç eşim koç burcu ev eşinin üzerine sizin tavsiyenizi, ongorunuzu alabilir miyim bu konuda şimdiden teşekkürler.

  Reply

 • yasemin

  Temmuz 29, 2015 at 9:46 pm

  mrb ceyhun bey.burcum basak yukselım boga ve 5 gezegenım terazıde.batıda ay akrep vedıke gore ıse yıne terazıde .İşimle ilgili sıkıntılı bır durum yasadım mart sonu olay ortaya cıktı hemde benım yonlendırmemle olup benım sucum olmadan.ancak hazıran sonu tutanak tutuldu.şimdi sonucu bu zamanlarda gelecektır.Ne olucak bılemıyorum ve korkularım cok ne yapmamı onerırsınız:(

  Reply

 • ayca

  Temmuz 29, 2015 at 9:48 pm

  merhaba Ceyhun bey; ben bir oğlak burcuyum. Bu yazıda anlattıklarınız için teşekkür ederim, gerçekten de benim başıma gelen şeyler. özellikle mayıs hazıran temmuz başı yani venüsün güzel etkileri bizlerleyken hic umduğum gibi şeyler yaşamadım aksine saçma sapan ne olduğu belirsiz bir ilişkinin içinde git geller yaşadım. İş eğitim ve aşk konularında sürekli bir kararsızlıkla süründüm desem yeridir. ama temmuz ayı ile birlikte inzivaya çekildiğimi ve venüs gerilemesi ile birlikte sonucsuz kalan bütün işlerin rayına girdiğini görüyorum. En basitinden 4 aydır direksiyon dersi alıp trafiğe cikmayı isteyen ben bir türlü buna imkan bulamıyodum ama bu hafta itibari ile bunu gerçekleştirdim ve artık trafiğe çıkabiliriyorum yada kafamda bitiremediğim netleştiremediğim ilişki artık çok daha net ve bu yönde bir hayli gelişme var. Benim sizlerle bunu paylaşmamın sebebi ise gerilemeleri hep kötü gibi görürüz oysa bize çok daha güzel imkanlarda suna bildiğini sizlere anlatmak. Umarım heres bu dönemi en iyi şekilde geçirir ve bu döneminde güzel taraflarını görebilir.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 9:58 pm

   Ayça hanım harikasınız, çok tşk ederim…
   kişisel deneyimlere dayalı böylesine değerli yorumları her zaman her okurumdan beklediğimi de sizin aracılığınızla duyurayım 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Fatoş

  Temmuz 29, 2015 at 10:18 pm

  Ceyhun Bey
  gayrimenkul alışverişi halkında da dikkat demişsiniz..İşim buysa danışmanlık yapıyorsam ve yeni projeler varsa ne yapmamı tavsiye edersiniz kimseye sunmayıp beklemek mi işin sonunu güzel getirir..
  Sizin yazdıklarınız ilim bilim emek değerli benim için

  Reply

 • Pingback: Aslan Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • kubra

  Temmuz 29, 2015 at 10:32 pm

  iyi akşamlar ceyhun bey şu anki yazınızla alakalı değil ama güneş burcum ay burcum ne yardımcı olursanız sevinirim doğum tarihim 05 11 1989 öğlen 11.30 aralarında doğmuşum birde doğum haritası ne anlama geliyor nasıl çıkartılır merak ediyorum DOĞRUSU ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  Reply

 • ilker

  Temmuz 29, 2015 at 10:54 pm

  Yalniz bu denli kisa zamanda bu denli bir topluluk olduk sayenizde her gun degil bazen her saat bakiyorum yeni bisey var mi diye masallah diyelim turkiyede oyle boyle bir yer edinmediniz kanaatimce basarilarinizin devamini dilerim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 11:01 pm

   çok tşk ederim İlker bey 🙂 katılıyorum, benzersiz harika bir ortam oluştu Burcuna Göre’de…
   tam da olmasını istediğimiz türden kaliteli bir ortam.

 • yasemin

  Temmuz 29, 2015 at 11:12 pm

  ceyhun bey bu haftasonu tanısacagım bıri var bu gorusme aslında yapılmasa daha mı dogru olacak venus gerılemesınde?

  Reply

 • ece

  Temmuz 29, 2015 at 11:21 pm

  merhaba 🙂 yine mükemmel bir yazı olmuş içeriği sıkıntı olsa da her şeyi ayna gibi göstermişsiniz yine bize, ellerinize sağlık
  ev arama sürecindeyim ve eylül ortasına kadar da bulmuş olmam gerekiyor ekimde iş/yüksek lisansa başlayacağımdan 🙁 sizce ne zamandan itibaren aramaya başlamalıyım? görünüşe göre şimdilik aramasam iyi olacak çünkü 😀 (burç akrep, yükselen boğa, ay kova)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 29, 2015 at 11:29 pm

   Ece hanım tersine şimdi aramaya başlayın ama gerileme bitmeden de ev tutmayın…alternatifleri görmek ve değerlendirmek için doğru zaman, karar vermek ve netleştirmek için yanlış zaman.
   başarılar 🙂

 • Dilek

  Temmuz 29, 2015 at 11:49 pm

  Bende diyorum bu aralar niye bu kadar hassasım, duygusalım diye sebebi Venüs demek. Ceyhun bey yay ve yengeç burcunun aşk hayatı bu gerilemeden nasıl etkilenicek yorumlarınız benim için çok değerli. Hergün sitenizden takip ediyorum yeni yazılarınızı heyecanla bekliyoruz. Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:05 am

   aşk hayatınızda gündemde ne var Dilek hanım, ona göre cevap vereyim..

 • bubu

  Temmuz 29, 2015 at 11:51 pm

  Ceyhun bey sizi okumak çok zevkli 😀
  Ben ağustosu bekledim aşk hayatı için ufak bi haber geldi ama tanışamadık.Hadi dedim jüpiter başak burcuna geçiyor olmuycakmı şimdi hiç bir şey 🙁 başak burcuyum ve yükselenim balık . 11 ağustos u bekliyorum varmıdır bi umut.Sevgiler ,saygılar efenim 😀

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:06 am

   tanışmadığınız iyi olmuş, bir süre daha tanışmayın en iyisi 🙂
   Jüpiter hakkında detaylı yazacağım yakında.
   sevgiler, Ceyhun

  • bubu

   Temmuz 30, 2015 at 12:16 am

   Heycanla bekliyorum 🙂 ağustos yorumunuzuda tabiki 😀
   Hepimiz için güzel günler olsun efenim 😀

 • Nihal

  Temmuz 30, 2015 at 12:07 am

  Venüs gerilemesini çok güzel anlatmışsınız teşekkürler sevgiyle kalın

  Reply

 • gül

  Temmuz 30, 2015 at 12:07 am

  mrb Ceyhun bey.sizin en sıkı takpçilerinizdenim gerçekten Türkiye’nin en iddealı astroloji sitesi.teşekkürler.akrep burcuyum yükselenim terazi temmuz ayı benim için çok kötü geçti mutsuz anlarım da temmuz yorumunuzu defalarca okudum 11 ağustosun akrepler için dönüm noktası olacağını söylüyordunuz bu da benim için hep umut oldu ama şimdi ekime kadar sıkıntılı zamanlar var diyorsunuz mutluluk için ekimi mi bekleyeceğiz yani :(( bir de aşk ne zaman beni bulur :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:11 am

   tşk ederim Gül hanım 🙂
   hangi konu özelinde soruyorsunuz mutluluğu, aşk mı?

 • Deniz

  Temmuz 30, 2015 at 12:10 am

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Yazılarınız için teşekkürler. Burcum Terazi, yükselenim yay. Senelerdir herşey ters gidiyor. En azından yalnızlıktan kurtulmam söz konusu mu? Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:12 am

   Cevap evet, aksi için sebep var mı? 🙂

  • Deniz

   Temmuz 30, 2015 at 12:20 am

   Venüs gerilemesi 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:30 am

   Venüs gerilemesi ömür boyu sürmeyecek.

  • Deniz

   Temmuz 30, 2015 at 12:34 am

   Beklemeye devam edeceğiz öyleyse.
   Teşekkürler, sevgiler.

 • derem1

  Temmuz 30, 2015 at 12:10 am

  Merhabalar ceyhun beyumarim ekime kadar skintisiz atlatirsiniz yasaminizi..yazilarinizi takip ediyorum,herjese tavsiye ediyorum..hatta annecigim bile “ayyy kizim,bu cocuk benim her seyimi biliyor”diye,sanirim sizin bit kahin oldugunuza karar vermis kendi capinda..cokkkk ski takipcinizuzun zamandir katlandigim ekticigimi bugun cokkk fena azarladimnaapimm dayanamadimbenim sucum degil,hepsi venusun sucu..musadenizle bir sorum var..esim koc yukseleni aslan,2009 dan beri kismetsizlik ve basarisizlikla mucadele ediyor,hep planlari var ama gerceklestiremiyor..nayram oncesinden beri yeni kararlar aldi,peki aklindaki atilimlari yapmasi ve kazancini artirmasi icin,hangi tarihten sonra basarili olacak..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:16 am

   öncelikle ilginiz için çok tşkler, güzel dilekleriniz için de…ayrıca annenizin ellerinden öperim, iletin kendisine, olur mu?
   eşiniz ticaretle uğraşıyor diye varsayıyorum, bu şartlarda Jüpiter’in yeni konumu faydalı olacaktır ama şunu da söylemem lazım:
   doğum haritamız hem karakterimiz hem de büyük ölçüde kaderimizdir, bazılarımız için varlıklı olmak, çok kazanmak kolaydır ve bazılarımız içinse çok zordur…
   bu nedenle sorunuza şu tarihten sonra her şey yolunda gidecek demek imkansız ama şartlar eşinizin lehine dönecektir, tam olarak istediği olur mu bilemem tabi.
   yolunuz açık olsun.
   sevgiler, Ceyhun

  • derem1

   Temmuz 30, 2015 at 9:46 pm

   Cokkk tesekkur ederim..annem selaminiza cok sevinecek eminim..her sey gonlunuzce olsun dilerim

 • Emine

  Temmuz 30, 2015 at 12:21 am

  Ceyhun bey sizi severek takip ediyorum. Benim sorum 10 Temmuzda baslayan iliskim harika gidiyor. onun dogum haritasinda venus ve merkur koc burcunda retro. Retro venuse sahip kisiler bu gerilemelerden nasil etkilenir. Bir yerde onlar icin sansli olduklari bir doneme girdikleri yaziyordu. Onun sansi benim normal venusume de sans katar mi 😉

  Reply

 • burcakkk

  Temmuz 30, 2015 at 12:29 am

  Merhabalar Ceyhun Bey, umarım sıkıntısız atlatırsınız. Her zaman yazılarınızı düzenli takip ediyorum, her zamanki gibi teşekkür ediyorum size. Burcu oğlak, yükseleni balık olan ben zaten hassas ve sulu gözlü iken, daha acele karar veren, deli dumrul sonra da ilişkilerinde hızlı karar veren bir yapıya büründüm. Daha da sulu gözlü olduğumu da kesinlikle eklemeliyim. Ne yapacağım bu kızla, bilemedim vallahi!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 12:34 am

   güzel dilekleriniz için çok ama çok tşk ederim 🙂
   bu aralar gerçekten her şey bir garip! sadece bana öyle gelmediğine de sizin yorumunuzu okuduktan sonra iyice emin oldum…
   en iyisi siz de benim yaptığım gibi bu halinizi kabullenin, inanın başka bir yol da bulabilmiş değilim kendi adıma..
   geçip gidecek diyeceğiz, sabredeceğiz, Venüs sen neymişsin, geri gel diyeceğiz 🙂
   en güzelini dilerim.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • burcakkk

   Temmuz 30, 2015 at 12:41 am

   Çok teşekkürler Ceyhun Bey, umarım etrafımda uzun süredir emek verdiğim insanları kaçırmam Venüs sayesinde. Neyse Venüs candır, kandır diyelim. 🙂
   Sevgiler, tekrar teşekkürler.

 • Zeynep

  Temmuz 30, 2015 at 1:23 am

  Ceyhun bey merhaba, Temmuz Ay’ı o kadar zor geçiyorki resmen ezdi herşey mi ters gider gergün MÜ berbat geler deli Olacağım sabır çekiyorum bol bol, ama asıl sormak istediğim şusn ki işim kadroya girmek istiyorum 20 Mayıs ta başladım maddi anlamda çok zor durumdayım parasal Açıdan ne zaman rahatlayacağız son 3 senedir nefes alamaz olduk 17 Ekim 1987 doğum tarihim. Bir iki cümle yorum alabilirsem çok sevinirim. Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 30, 2015 at 1:32 am

   Zeynep hanım bu aralar Satürn yeniden iş ve kazanç alanınızı etkisi altına aldı…Satürn’ün bu etkisi hakkında son birkaç terazi burcu yazımda uyarılarda bulundum, bilmiyorum okudunuz mu?
   Ağustos başından itibaren olumsuzluklar azalacaktır, Eylül ortasından itibaren ise gündemden düşmeye başlar.
   sevgiler, Ceyhun

 • aylin

  Temmuz 30, 2015 at 3:18 am

  Ceyhun bey sizi sevgiyle takip ediyorum sıze ben akrebim yukselenımde akrep ve benım bekledığım bır para var nafaka bu donemde gelirmı acaba yoksa umudu kesmelımyım sizce cvp verirseniz cok sevinirim iyi calışmalar

  Reply

 • Pinar

  Temmuz 30, 2015 at 5:40 am

  Ceyhun merhaba;
  Akrep burcuyum, yükselenim aslan ay burcum ise Teraziymiş yeni öğrendim. Elbette 10 gündür hayatı sorgulayıp ne kadar da benim için kötü gidiyor ve hep kötu taraflarını gördüğüm günler yaşıyorum diyorum. Hep bunlar venüsün suçu biliyorum. Zaten 2 yıl satürn çeken biri olarak venüsü pek umursamıyım ben daha beterlerini yaşadım 🙂
  Sorum şu ki ay burcu Terazi olunca genel olarak Terazi burcunun özelliklerinden de mi etkileniyoruz?
  27 ekim 1981 / 00:45

  Reply

 • aynur

  Temmuz 30, 2015 at 6:55 am

  Ceyhun bey Temmuz benim icin cox berbad kecdi 🙁 isimden ayrildim.Acaba agustos ayinda yeni bir ise gire bilecekmiyim? 🙁 ne zaman mutlu olacayik? 🙁 Terazi burcu hec uzu gulmedi ki:( bitsin artik bu gunler,biz de mutlu olmak istiyiruz 🙁 Sevgilerle Azerbaycandan.Sizi her zaman takip ediyoruz.ellerinize saglik

  Reply

 • Funda

  Temmuz 30, 2015 at 8:12 am

  Günaydın Ceyhun bey,
  Benim dogum haritamda Venüs kova burcunda 11derece’de–5.evde–Retro posizisyonunda…
  İyicene kafam karıştı artık…birde bu konuda sizden yorum alabilmeyi çok arzu ederim….
  Kafam dahada karışmadan bana 1-2 ipucu verebilirseniz,inanın beni çok mutlu edersiniz…
  Hangi kaynağa başvursam,sadece venusun retrosu hakkında bilgi verilmektedir.ama dogum haritasında
  Retrosu olanlar için…aldığım bilgiler beni Cook’da tatmin etmedi dogrusu….
  Bu arada…dualarim bütün sevdiklerime her daim….ki sizde buna dahiliniz….Allah’a emanet olun inşallah,Rabbim sizede
  Kaldiramiyacinizdan fazla yükü yüklemez inşallah…Allah sizden razı olsun…..
  Kendinize çok iyi bakın lütfen,siz bize laazimsinz…
  Sevgiyle kalın…….funda

  Reply

 • Sezen

  Temmuz 30, 2015 at 8:53 am

  Günaydın Ceyhun Bey,
  26.11.1978 sabah 9 doğum zamanım, yükselen burcumu söylemeniz mümkün mü acaba? Sizi merakla takip ediyorum, değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 🙂

  Reply

 • Özge

  Temmuz 30, 2015 at 9:22 am

  yani ev ve araba almak için ekimi mi beklemeliyim

  Reply

  • filiz

   Ağustos 5, 2015 at 10:23 pm

   Daha önce almayi düşündüğünüz herseyi dikkatle inceleyerek ve fiyat avantajı olduğunada eminseniz alın. Ani alımlar yapmayın.

 • Çiğdem

  Temmuz 30, 2015 at 10:17 am

  peki geçmişte tanıştığımız ve hoşlandığımız biriyle ama ilişki kurmadığımız örneğin arkadaşlık seviyesinde kaldığımız biriyle bu dönemde ilişki bazında bir şeylere başlıyor olmak yanlış mı? Hir de balık Ağustos’u ne zaman yayınlayacaksınız?

  Reply

  • filiz

   Ağustos 5, 2015 at 10:24 pm

   Sonrasında hata yaptığınızı dusunebilirsiniz…

 • gül

  Temmuz 30, 2015 at 10:27 am

  eevet mutlulugu aşk üzerinden soruyorum.aşktan yana yüzüm gülecek mi.sağolun

  Reply

 • Derin

  Temmuz 30, 2015 at 10:29 am

  Ceyhun bey farkindamisiniz ne kadar cok yuksek lisansa baslayanlarin yorumlarini aliyorsunuz . Saturnun egitime destegi bu olsa gerek . Aklimda yokken bende bu sene baslayanlardanim . 2017 ye kadar saturn yay bakalim neler getirecek 🙂

  Reply

 • Gizem ttt

  Temmuz 30, 2015 at 12:10 pm

  Ceyhun bey dün itibariyle gündemim değişti yeni biri ile yaşamam lazım bunun içinde belli başlı kararlar almam lazım okul dönemi 7 Eylül gibi açılıyor kararımı o zaman kadar erteleme şansım yok değindiğiniz tarihlerde ev arkadaşı konusunu en zararsız sekilde nasıl atlatabilirim

  Reply

 • burcunagorefani

  Temmuz 30, 2015 at 1:10 pm

  Merhaba Ceyhun bey yine en güzel aciklamalarinizi yapmissiniz ben yengeç burcuyum yükselenim aslan ama sanki gecen senenin ekiminden beri çok her sey istediğim gibi gitmiyor şanslı olacağımı düşündüğünüz bi ay var mi

  Reply

 • çiğdem

  Temmuz 30, 2015 at 2:37 pm

  Merhaba Ceyhun Bey;
  akrep burcu yıllık yorumda 11 Ağustostan sonra jüpiter sayesinde her şey değişecek demiştiniz. neden böyle oldu şimdi 🙂

  Reply

 • su

  Temmuz 30, 2015 at 2:43 pm

  bende temmuz ortasında eğitimle alakali yeni kararlar aldım şimdi bu kararımin peşinden gitmemelimiyim ?

  Reply

 • tendril

  Temmuz 30, 2015 at 4:23 pm

  Merhaba zafer bey
  süper bi yazı olmus emeginize sağlık. Etkilerini aynen yaşıyorum. Benim yükselen burcum bazı sitelerde terazi bazılarında akrep cikiyo doğrusu nedir sormak istedim terazi ise onlemerimi almalıyım. 23.06.1988 saat 15.00 civarı doğmuşum. Simdiden Teşekkürler iyi çalışmalar

  Reply

 • sevgi

  Temmuz 30, 2015 at 4:31 pm

  Ceyhun Bey ya erkek arkadasimin ay burcu terazi ama kendisi basak yukselende venüs gerilemesi baslarken is degistirdi sartlar daha iyi diye pismanlik olmaz insallah, ufff ben hep bekledim zaten artik guzel seyler olsun

  Reply

 • bortuboop

  Temmuz 30, 2015 at 4:50 pm

  Merhaba ceyhun bey yazi icin ellerinize saglik.aslan burcuyum yukselenim basak venusum de aslanin 14.derecesinde. 15 temmuzdan once yaptigim is gorusmesinin carsamba belli olmasi gerekiyordu hala sonuca ulasmadi.bir hamle yapmali miyim beklemeli miyim?Bir de dolunay 6.evimde gerceklesecek yarin ve 7 yildir baktigim muhabbet kusum bugun kacti,buna dolunay etkisi diyebilir miyiz?

  Reply

 • Esma

  Temmuz 30, 2015 at 4:51 pm

  Ceyhun Bey 06 temmuzda şuanki işimden ayrılmaya karar vermiştim. Ağustos ayı itibariyle işimi sonlandırmak istiyorum ama Venüs gerilemesinden dolayı kafam çok karışık kararsız kaldım.

  Reply

 • Sevil

  Temmuz 30, 2015 at 9:52 pm

  merhabalar yüreği güzel kalemi güzel insan,
  Uzun zamandır yazılarınıza yorm atamıyorm dıye takıp etmediğimi düşünmeyin lütfen ben buradayım:)))
  Venüs kızı olarak tedirginim doğrusu , venüs ask demek, güzellik demek, o yuzden temennim ” Samimiyet kazansın aşk olsun diye! Nefret yerine sevgi kazansın…
  İnsanı insan kazansın… ”
  Sevgilerle

  Reply

 • Çiğdem

  Temmuz 30, 2015 at 10:10 pm

  Ceyhun bey merhaba bisey sormak istiyorum izninizle eylul yada ekim ayinda estetik uygunmudur. Teşekkürler şimdiden

  Reply

  • filiz

   Ağustos 5, 2015 at 10:34 pm

   Kasım kadar beklemelisiniz.

 • Aydali

  Temmuz 30, 2015 at 10:18 pm

  Merhaba öncelikle söyledikleriniz 2 temmuz ve olanlar temmuza dair yazdığınız her şeyi yaşadım nerdeyse.ama aklıma takılan bir şey var 18 eylül 1993 doğumluyum yükselenim yengeç sorumdan önce belki yardımcı olur dedim.Öncelikle diğer retrolar gibi bu retro da başladığından beri her günüm aksilik ve kötü olaylarla geçiyor teknolojik aletlerimle ilgili konuyu açmıyorum bile.11 ağustosta başak burcu yükselişe geçecek ve güzel ve mucizelerin olacağı bi döneme gireceksiniz dediniz 6 eylüle kadar retro devam edecekken bu mümkün olur mu? Çünkü artık çok yoruldum ve iyi şeylere ihtiyacım var.retrolar ardı ardına yıktı geçti.sorumun cevabını merakla bekliyorum 🙂 iyi çalışmalar ve teşekkürler

  Reply

 • Pingback: İkizler Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Pingback: Boğa Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Arzu

  Temmuz 30, 2015 at 11:48 pm

  Merhaba ceyhun bey,
  Emeğinize sağlık, çok detaylı yazmışsınız su gibi akıp gitti. Sadece içim daralmadı desem yalan olur. Ben 13 eylül doğumluyum ve 13 eylülde olucak güneş tutulmasından şimdiden korkmaya başladım:( Siz ne düşünüyorsunuz? Umarım artık güzel şeyler olur. Sevgilerimle

  Reply

 • tugba

  Temmuz 30, 2015 at 11:52 pm

  Cok gergin hissediyorum kendi kabuguma cekildim resmen.patlamamak icin 🙁

  Reply

 • AkrepBoga

  Temmuz 31, 2015 at 12:34 am

  Yine enfes bir yazi olmus… Cok aydinlatici 😉 Tesekkurler… Tek sorun su; daha cok yazmalisiniz. Daha cok daha cok 😉 Surekli yeni yazi var mi diye kontrol ediyorum. Sevgiler… Ha bu arada dediginiz gibi Ekim i bekliyorum. Sabirla…

  Reply

 • Pingback: Koç Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Duru

  Temmuz 31, 2015 at 12:55 am

  Ceyhun ben sizi sürekli takip ediyorum yaptiginiz yorumlar yasadiklarimla ayni cok tesekkur ederim sizlere. Ben 29.10.1987 akrep kadiniyim. Sabah 09:30 da dogdum yukselenim yay. 5 temmuz erkek arkadsimla ayrildik nasil oldu ben anlamadim.sanki bosa yasiyormusum gibi kendimi gereksiz goruyorum. Is hayatim ask hayatim kötü. Benim icin nasil bi yorum yaparsiniz, bu dogum haritasi diyorlar bana bu konu hakkinda yardim ederseniz cok sevinirim. Cok tesekkur ederim, takibinizdeyim.saygilar

  Reply

 • Selahattin

  Temmuz 31, 2015 at 1:26 am

  Merhaba, peki doğum haritamızda venüs retro ise bu dönem bizim için tersi olabilirmi? Teşekkür ederim

  Reply

 • Tülin

  Temmuz 31, 2015 at 1:38 am

  Merhaba
  2014mayıs Ayında Başlayan ve 6 temmuz da sekteye uğrayan belki de biten bi ilişkim var ikizler burcuyum onunki de başak çok Sınavdan geçen ve yorulan bi ilişkiydi bu.onun yolunda gitmeyen işleri benim sabırsızlığım ve beklentilerim zorladı bizi.belirttiğim tarihten bu yana da görüşmüyoruz malum inat…olası tekrar başlangıç için ekimi mi beklemek gerekiyo ya da napıcam şaşırdım
  Şimdiden teşekkürler…

  Reply

  • Tülin

   Ağustos 5, 2015 at 7:06 pm

   bu arada yükselenim BAŞAK onunkini bilmiyorum.
   6temmuz Verdiğiniz tarihler Arasında ilk gördüğümde tüylerim diiken diken oldu. İlişkim 29-30yaşa denk geldi çok çok çok zor bi yıldı benim için umudum kalmadı gelecekten nolur güzel Şeyler olsun hergün bakıyorum cevap yazdınız mı diye şimdiden teşekkür ederim

 • Pingback: Balık Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • sibel

  Temmuz 31, 2015 at 2:02 am

  Zafer bey, merhaba
  Sitenizi tesadufen buldum.hatta bu okuduğum ilk yazı ama yorumları bile sonuna kadar okudum.tebrik ederim, herkese cevap vermeye çalışiyorsunuz.
  Benim de burcum terazi, yukselenim terazi, ay burcumsa boga. Subat ayında bitirdigim ama hala görüştüğüm biri var, o bu ilişki icin hala umutlu bense hala kararsizim ve 1-15agustos arasi burada olacak görüşmek yeniden denemek icin dogru zaman mı yoksa yeniden başlamak bu zaman icin yanlış mı ?

  Reply

 • Çiğdem

  Temmuz 31, 2015 at 3:00 am

  Güneş koç yükselen boğa ay terazi …. ne olacak bu halim 🙁

  Reply

 • niranihal

  Temmuz 31, 2015 at 3:58 am

  Merhaba herkeze ve herşeye bu gerileme bana çok huzur ve maneviyat kattı

  Reply

 • merve

  Temmuz 31, 2015 at 4:12 am

  Ayy ben gecen hafta saclarimi bir anda platin yaptirdimm. Sonrasi pismanlik tabi. Neden onu da anlamamistim. aniden verilmis bi karardi. Venus etkisi olsa gerek. Ihtiyacm olmayan seylere para veryorum. Tarzim olmayam kiyaftler aliyorum istemsiz. Venus acele git hayatmzdan.

  Reply

 • Pingback: Kova Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Burcak

  Temmuz 31, 2015 at 12:10 pm

  Merhaba bende burcalrla ılgılenmeyı seviyorum az cokta bilgım var ben bır terazi burcu olarak 3 yıldır hıc bı konuda yyuuzum gulmedi ask iş ozrllıkle para hr yqptgım ıs bile ya ıptal oldu yada.goturusu oldu getırısınden cok ve istisnasız 8 yıldır mart ayında bu aksılıklerım tavan yapar iç burcum terazı ay burcm oglak ama yuseklen bıraz karısık saat tam bilinmıyor sadece su saatler arası denılıyor 2014 de kotu derken 2015 gecen yılı arattı bu terazılerın yuzu hiç gülmiycekmı ya 🙂

  Reply

 • zeynep

  Temmuz 31, 2015 at 12:20 pm

  Ceyhun bey merhaba, ben de sizi yakindan takip edenlerdenim. Benim doğum tarihim 18.10.1981 saat 13:00 yukselenim oglak ay burcum yengeç, saturn gitti birşeyler yoluna girecek derken 19 ekimde 2013teki o tutulmadan bu yana hep dususteyim, is ask 🙁 nolacam ben

  Reply

 • Ipek

  Temmuz 31, 2015 at 5:54 pm

  Ceyhun Bey, her zamanki gibi harika bir yazi olmus, ellerinize saglik. Ben boga burcuyum, 8 temmuzda “bi deneyelim bakalim” dedigim kisi (farkindaysaniz daha bir titri yok 🙂 ) terazi burcu. Hic bir seyi aceleye getirmiyorum ama biraz da yavas ilerliyor gibi geliyor hersey. Kendisi bir kac ay once kisa ama zorlu bir iliskiden ciktigi icin agirdan aliyoruz ama yukseleni koc olan bir boga olarak benim sinirlerim biraz zorlaniyor. Ekime kadar sag cikar miyiz, emin olamiyorum… Gercekten yorumunuzu cok merak ediyorum. Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:22 am

   İpek hanım şöyle düşünmenizi öneririm..
   eğer bu ilişki Ekim’i görürse, “gelecek vadediyor” diye düşünmek için sebebiniz olur.
   sonuçta hayatımızda birinin olmasını hep istiyoruz çünkü mutlu olmak istiyoruz ancak kaç ilişki mutlu ediyor? önemli olan doğru insan, doğru şartlar, mutlu ilişki…
   Ekim’de yeniden konuşalım olur mu? boğa-venüs ilişkisinin Venüs gerilemesinden güçlenerek çıktığını duymak isterim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • Ipek

   Ağustos 5, 2015 at 7:18 am

   Bitti. 🙁

 • Pingback: Oğlak Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Selen

  Temmuz 31, 2015 at 6:52 pm

  Yazınız çok güzel olmuş. Şuan ağustos yorumu merakım geçti. Biraz daha sabretmeliyim. Ekimi ışığın doğduğu zaman olarak nitelendirsem nasıl olur sizce? Teraziyim. Artık bende güneşli günler görmek istiyorum. Gerçkten 2011 den beri zor günler geçirdim. Maddi manevi ve sağlık olarak. Bunlardan birinin düzelmesi bnm için büyük mutluluk olucak

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:36 am

   Selen hanım merhaba,
   kötü geçen yıllardan bahsettiğiniz için bir tahminde bulunayım: Venüs gerilemesi size birçok konuda iyi gelecek…
   hem sağlık konusuyla ilgilenin, hem de daha iyiye gitmesini istediğiniz konuları değerlendirin, alternatif planlar yapın..
   hepsinden öte, huzurlu ve sakin bir dönem olsun sizin..
   sonuçlardan beni de haberdar ederseniz sevinirim.
   sevgiler, Ceyhun

 • Aygen

  Temmuz 31, 2015 at 8:33 pm

  Venüs gerilemesi sirasinda yeni bir iliskiye baslamak dogru degil.
  Peki venüs gerilemesinden önce (Mart sonu – Nisan basindan itibaren) sorunlu olmaya baslamis bir evliligi bu dönemde bitirmek gökyüzü acisindan uygun mu?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:47 am

   Merhaba, bir evliliği bitirmenin doğru zamanı olur mu ki?
   hiç bitmesin diye çabalamak için en doğru zamanlar diyebiliriz…
   Venüs gerilemesi, yaraları sarmak için idealdir, konu evlilik olunca denemeye değer diye düşünüyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • Pingback: Yay Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Pingback: Akrep Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Ayşe

  Temmuz 31, 2015 at 11:34 pm

  Ceyhun bey merhaba ☺️
  23 eylül tarihinde doğan biri başak burcu mudur terazi mi? Terazi diyenler de var başak diyenler de ama ben sizin dediğinizi dikkate alıyorum. Sayfanızı iyice inceledim ama burç tarihleriyle ilgili bir şey göremedim. Cevaplarsanız çok sevinirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:38 pm

   Ayşe hanım yılı, saati ve yeri önemli…
   bu bilgileri verin, söyleyeyim.

 • Sahra sahra

  Ağustos 1, 2015 at 12:05 pm

  Burcum yay gunesimde yay.yukselenim basak.ay burcum aslan.saturn beni maddi alanda sikistiracakmi bolluk vercek mi merak ediyorum ceyhun bey.sevgilerimle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:45 pm

   Sahra hanım önce kısa bir bilgi vereyim: burç demek güneş burcu demek zaten, aynı şey yani…
   Eğer Güneş 2. evinizdeyse (yay+yükselen başakta Güneş 2. evde olma ihtimali yüksek) evet Satürn maddi olarak zorlar ama çok da üzmez…
   Satürn yıkmaz, sarsılırız ve şöyle deriz: daha iyisini yapmam lazım! faydalıdır yani, harekete geçirir bizi.
   sevgiler

 • Emriye

  Ağustos 1, 2015 at 6:10 pm

  Ceyhun Bey Merhaba, kızım 2 ekim 1991 saat 19:40 yükseleni boğa, nişanlısı 1 temmuz doğumlu evlilik tarihi geçen yıl alındı ve 5 eylül 2015 nikah için uygun bir tarih söyleyebilir mısınız? Yorum yapabilir mısınız rica etsem. Teşekkür edrim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:57 pm

   Emriye hanım bana bazı seçenekler verin, ben uygun olanı söyleyeyim size, olur mu?

 • arife

  Ağustos 1, 2015 at 8:11 pm

  Meraba.ben terai burcuyum.galiba ben bu gezegenlerden cok etkileniyorum.son 15 gundur oyle gergin ve agresifimki sebebsiz yere.venus gerilemesi miymis yani nedeni dedim bu yaziyi okuyunca.dikkatli olyn diyosunuz ama gerginlen dikkatli olmak gercekten cok zor.dogum gunum 23 eylul ve bu eylulde 32 yasina giricem.23 eylul kurban bayraminin arifesi.benim adimda arife.benim icin cok ozel bigun olucak:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 2:15 pm

   şimdiden doğum gününüz kutlu olsun Arife hanım 🙂

 • Pingback: Terazi Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Canan

  Ağustos 2, 2015 at 1:18 am

  Slm.terazi ve yükselen teraziyim..ocak ayından beri hayatım tepe taklak oldu..hergün ve ay ay sizi takip ediyorum…gerilemeleri..yeni ayı..dolunayI herşeyi dibine kadar yaşıyorum ve gerćekten dipteyim..cehennem gibi bir yıl..bitsin artık..

  Reply

 • Pingback: Başak Burcu Ağustos 2015 Yorumu

 • Özlem

  Ağustos 2, 2015 at 11:40 am

  zafer bey merhabalar. Sızın yazılarınızı yeni keşfettım ve inanın yazılarınız harika ve ılk defa gerçekten tüm ayrıntılarıyla bir yazı okuyorum bayıldım tebrik edıyorum sizi. Bir konuda danışmak istıorum sıze. 3 yıllık bır ilişkım var sevgılım kova burcu bn ise oğlak ve aılem sevgılımın aılesını yıllardır tanıyor aıleme durumu anlattık ama ne annem ne de babam olmasını istemıyorlar ve ınanaın nasıl davranacagımı ve hareket edecegımı bılmıorum bu venüs gerilemesının etkısı olabılır mı eger aılem kabul etmezse sanırım onların rızası olmadan evlenecegım anı karar vermek istemıorum ama… Simdiden cok tesekkur edıyorum ıyı gunler 🙂

  Reply

 • Hilal

  Ağustos 2, 2015 at 6:25 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, eşimle Haziran’da boşanma kararı aldık. Ben merkür retrosu etkisinde oldugumuzu ve bu dönemde evlilik ya da boşanma kararı almamamız gerektiğini, iletişim sorunlarımızın bundan kaynaklandığını söyledim. Fakat beni dinlemedi. İkizler burcuyum ve sanırım yeni ay etkisindeyim. Berbat günler yaşıyorum. Sanki eşim değil başka biri. Su an ayrı yaşıyoruz ve 17 Eylül’de duruşma var. Bu olumsuz günler ne zaman biter? Bu dönemde hayatındaki tek olumlu gelişme mezun olmam ve kpss den 80 almam oldu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Reply

 • Hilal

  Ağustos 2, 2015 at 6:27 pm

  Bu arada burcum ikizler, eşimin akrep. Yükselen bilmiyorum.

  Reply

 • Lir

  Ağustos 2, 2015 at 7:59 pm

  Merhaba, ben yayım venüsüm akrepte, sevgilim akrep venüsü yayda 25’inde tatile çıktık şahane zamanlama! Herşey ters gitti 29’unda ayrıldık..ne olur bizim halimiz

  Reply

 • Lir

  Ağustos 2, 2015 at 8:14 pm

  Benim yükselenim oğlak sevgilimin yengeç

  Reply

 • serap

  Ağustos 2, 2015 at 11:14 pm

  slm ceyhun bey ılk defa bır burc yorumları anlaşılır sekılde okuyorum..sade duzgun ve yalın en ıyısıde anladım sagolun.ç…acaba 2015 ben kovayım 2015 te evlılık varmı kovalara?….

  Reply

 • eylül

  Ağustos 3, 2015 at 9:52 am

  slm ceyhun bey sizin takipcinizim. 05.09.1979 gece 12. 01 arası doğmuşum. şansızlık var neyi elimi atsam kuruyor. sevgili olsun sınavlarda başarısızlıklar bu şansızlık ne zaman biter.cevaplarsanız sevinirim.

  Reply

 • Brown sugar

  Ağustos 3, 2015 at 1:56 pm

  Tamda Eylül ayinda aileler tanissin söz nişan yapalim diyorduk (ayni sizin dediginiz gibi). Yaklasik 3 bucuk yildir cikiyoruz. Adim atmayip ekimimi bekleyelim dersiniz?

  Reply

 • Neslihan

  Ağustos 3, 2015 at 2:22 pm

  Yazı tam bir harika olmuş ama ben yinede bir türlü herşeyin rio karnavalına dönüşeceği konusunda şüpheliyim nedense . Ben 1 eylül 1984 doğumlu bir başağım yükselenimde akrep. Junom ise aslan burcunda… Acayip testlerden geçtim. Sizce gerçekten herşey düzelecekmi şimdi? Evlenmek ve iş değiştirmek için şartlar lehimizde mi olacak ? 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:15 pm

   Neslihan hanım merhaba,
   1 Eylül doğumlu olmak, Neptün’ün balık burcundaki geçişini evlilik/ilişkiler alanında 2014-2016 arasında yoğun yaşamak demektir..
   Biliyorsunuz 2015-2016 yılındaki tutulmalar balık-başakta oluyor, bu ayrı bir güçlü etki..
   Neptün öyle bir etkidir ki, hayalleriniz gerçek olabilir ya da hiçbir şeyden tatmin olmazsınız. Siz hangi tarafta oldunuz geçen yıl?
   İlişkilerinizde geçen 1 yılda ne gibi gelişmeler oldu, olumlu mu olumsuz mu?

  • Neslihan

   Ağustos 5, 2015 at 5:36 pm

   Geçen yıl karşı taraf tarafından çok sevildiğim bir ilişkim vardı. Fakat hayat tarzı olarak uygun değildik.İkimizde biliyorduk bir vesileden dolayı pat diye bitti ilişki herhangi bir üzüntü dahi hissetmedim. 1 ay geçmeden normalde yine bana uygun olmayan fakat birlikte çok güzel vakit geçirdiğim ve aşağıda bahsettiğim kişiye aşık oldum, tutkulu ve güçlü bir aşktı 🙂 Ve 9 aylık bir ilişki yaşadık. 22 mayıs günüde şiddetli bir tartışma sonucu bitti. (Sanırım merkür gerilemesi) :)) 2014 yılında yaşadıklarım bunlardı 🙂

  • Neslihan

   Ağustos 5, 2015 at 5:43 pm

   Hım bir de geçen yıl biraz sorgulamadan “ne olursa olsun” “ne pahasına olursa olsun” şeklinde yaşadığım bir yıldı. Bu normalde benim hayat tarzım değildir. Genelde temkinli ve çok düşünen bir yapım vardır. Şimdi siz karar verin olumlu mu olumsuz mu? Aman Tanrım hadi iyi bişeyler olsun bu yıl 🙂 Nedense ben öyle hissediyorum 🙂

 • Neslihan

  Ağustos 3, 2015 at 2:47 pm

  Ceyhun bey birde 22 mayıs günü 9 aylık ciddi bir ilişkim bitti. (Burcu boğa – yükseleni aslan) Çalışma şartlarından dolayı sürekli görüşmek durumundayız. Venüs gerilemesinde herhangi bir şekilde tekrar biraraya gelme durumumuz olabilir mi? :O

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 3:38 pm

   Evet, tam zamanı aslında

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:21 pm

   boğa-aslan ve başak, uzun vadede uyumlu olmazlar 🙁

 • ahmet

  Ağustos 3, 2015 at 5:55 pm

  Selam Ceyhun bey 2015 in basindan beri sizi takip ediyorum gercekten cok güzel yorumlar yapiyorsunuz cok tesekkur ederim size..
  ben 20 mayis 1981 dogumluyum ve 2014 ün besinci ayindan sonra hayatim yilan hikayesi gibi oldu ve hic bir sey yolunda gitmiyo cok zor günler gecirdim ve halen devam ediyor bu konuda bir yorum yaparmisiniz hayatim düzelirmi yeniden cevabinizi bekliyorum Teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:47 pm

   Ahmet bey merhaba, ben de size tşk ederim 🙂
   Mayıs’ta hangi alanda sorunlar başladı? ilişkiler, iş, aile gibi..cevabınıza göre yorum yaparsam daha isabetli olur.
   bekliyorum cevabınızı.

  • ahmet

   Ağustos 5, 2015 at 3:28 pm

   Merhaba zafer bey ilk önce iliskimde basladi ve daha sonra iş hayatim gerilemeye başladı

  • ahmet

   Ağustos 6, 2015 at 2:52 pm

   Bu arada ikimizde boğa burcuyuz ben 20 mayis oda 8 mayis

 • Naz

  Ağustos 3, 2015 at 5:56 pm

  Nisan ayi basinda biten bi iliskimiz var ondan sonra da arkadasca ara ara görüşmeye devam ettik ama sonra ben eskiye dönmek icin bi adim attim benden iyice uzaklaştı acaba simdi arkadasca ya da tekrar eskiye donme adina bi adim atmam uygun olur mu yoksa tamamen kendimi uzaklastiriyim mi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 2:48 pm

   Naz hanım merhaba,
   şimdi “yeniden denemek” için doğru zaman, 15 Ağustos civarında deneyebilirsiniz mesela.
   tabi ki garantisi yok ama şimdi olmazsa bir daha olmaz zaten.

  • Naz

   Ağustos 4, 2015 at 9:19 pm

   Yorumunuz için çok teşekkürler Zafer bey.
   Ama sanırım dediğiniz gibi canımızı sıkan şeyler de ortaya çıkıyor venus gerilemesi doneminde.Bugün başka biriyle gördüm ve sanırım bu bi işaret artık bi daha olmayacağı için. Bu dönemde kafası karışık olabilir mi acaba o da boğa burcuydu çünkü

 • Fatma

  Ağustos 4, 2015 at 1:26 am

  Ben Boga o Boga 19 haziranda küstük venüs gerilemesi bitince düzelir mi acaba?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:06 pm

   Fatma hanım merhaba,
   düzelirse Venüs gerilemesi sırasında düzelir, sonrasında değil..

  • Fatma

   Ağustos 5, 2015 at 2:13 am

   Çok şaşırdım..sebebi nedir ceyhun bey?Ben de gelse bile barışmam diyordum venüs gerilemesinin bitmesini beklerim diyordum.

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:29 pm

   yeniden merhaba Fatma hanım,
   Venüs gerilemesi değerlendirme yapmayı zorunlu kılar, zamana uygun olmayan veya rahatsız eden ne varsa gözden geçirilir…
   geçmişte eğer ayrılık olduysa, şimdi eski günler ve ayrılık sonrası günler değerlendiriliyor, eski günler daha güzel denirse “yeniden başlasın” kararı almak en doğrusu olmaz mı?
   Venüs gerilemesi bunun olabileceği en ideal dönem, yani ilişkiniz değerliyse yeniden başlayacak, değerli değilse artık tamamen unutulacak.

 • Nur

  Ağustos 4, 2015 at 3:23 am

  Emeğinize ve yüreğinize sağlık.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:06 pm

   siz de sağ olun Nur hanım 🙂

 • Çiğdem Kesik

  Ağustos 4, 2015 at 5:54 pm

  Ceyhun bey selamlar,
  Ben bu soruyu bir yazınız altına da yazmıştım ama onu bir türlü bulamadım, cevapladıysanız zahmet olacak ama tekrar sormak istiyorum.
  Ben yükselen burcu terazi olan akrep kadınıyım. Burcumu ve diğer yazılarınızı düzenli okuyorum. Yükselen burcumu mu yoksa kendi burcumu mu dikkate almalıyım ya da hangisini ne kadar dikkate almalıyım. İkisi o kadar farklı şeyler söylüyor ki…
  Teşekkür ederim

  Reply

 • şirin

  Ağustos 5, 2015 at 12:13 am

  Ceyhun bey merhaba yorumlariniz gercekten cok guzel tam tutuyor 2yildir sikintilar bitmedi sanki simdi azalir gibi oldu bitmedi ama tam olarak nezaman rahat edicez oh dicez bir soru daha var 12mayis1977 sakarya dogumluyum gece yarisindan hemen sonra dogmusum yukselenim nedir bilmiyorum bulamiyorum bir turlu cok tesekkurler sizi takibe devam edicem.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:18 pm

   boğa burcu yıllık yorumunda sormuştunuz, orada cevap verdim Şirin hanım

 • ümit

  Ağustos 5, 2015 at 8:22 am

  ceyhun bey ben aslan burcuyum doğum günüm olan 19 ağustos ta nikah yapmayı düşüyordum nişanlım oğlak burcu ne gibi ters etki yapar nikah yaparsak yoksa eylülü mü bekleyelim ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 5:40 pm

   erteleme imkanınız varsa en erken Ekim ortasında yapın, yoksa 7 – 16 Eylül arasını öneririm.
   mutluluklar dilerim
   Ceyhun

 • aysenur

  Ağustos 5, 2015 at 3:54 pm

  merhabalar Ceyhun bey,sayfanıza göz atmadan gün geçirmiyorum,sadece kendi burcumu değil hemen hemen hepsini okuyorum..buraya yazan tüm arkadaşların umudu aynı aslında ve o umudu sizinle paylaşmak çok güzel..bazen düşünüyorum da, insanların acıları dile gelse çığlık olsa dünya bile dayanamazdı herhalde..şu kısacık hayatta istediğimiz şeylere ulaşmak bu kadar mı zor;ya da istediğimiz şeyler bize gerçekten uygun değil de evren bize iyilik mi yapıyor bilemiyorum..sanırım ikinci şık daha doğru,o yüzden ben yeni bir fikirle geldim(venüs gerilemesinde her fikir yenidir demiştiniz),fakat sürekli gözyaşı döken bir insanın artık ağlamamaya karar vermesi de süper bir fikir olabilir..:))asla benim olmayacak birşeye bakıp bakıp ağlamanın sağlığımı bozmak dışında bir getirisi olmadı,hayatımda birşeyler kökten değişsin,tekrar neşe gelsin istiyorum..umarım hepimiz için ve tabii -sizin için de- tahminlerinizin ötesinde güzel bir ağustos-eylül olsun,hepimizin o çocukluk neşesi geri gelsin,venüs bu kez teğet geçsin:)..sağlıcakla kalın,sevgiyle kalın ceyhun bey..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 4:02 pm

   Ayşenur hanım merhaba,
   ne güzel bir karar, Venüs size çoktan yaramış 🙂

 • Ebru

  Ağustos 5, 2015 at 10:25 pm

  Merhaba Ceyhun Beyciğim.
  Bir yılı aşkındır takip ediyorum sizi.
  Ben bir yıldır kendimi tırtıl bir halden kelebek haline dönüşmüş oluşumunu tamanlamaya çalışıyor gibi hissediyorum çok değiştim bir yıldır.
  Hayata insanlara bakışım değişti.
  Ama çok gergin ve duygusal günler geçirdim. oğlak burcuyum 5 ocak 1976 Allah aşkına ben ne zaman eskisi gibi şen kahkahalar atıp yeniden gülümsemeye başlıyıcam.Bu bunalım halinden çıkıcam lütfen söyleyebilir misiniz. .

  Reply

 • Tuuce

  Ağustos 5, 2015 at 10:27 pm

  Elinize saglik ceyhun bey. Eskiden beri unutamadigim birisi ile bu aralar aramiz iyi gidiyor. Tabi ki yarim kalan bir durumu devam ettirmek tereddutte birakiyor insani ama yazinizdan umutlandim dogrusu. Aklima bir sey takildi. Eskiden yarim kalan iliskinin venus gerilemesinde pek etkilenmeyecegini anladim bu mudur? Bir de eylulde ki gunes tutulmasi ile guzel gunler gorme olasiligi yuksek mi 🙂

  Reply

 • pelin

  Ağustos 5, 2015 at 10:35 pm

  Mrb Ceyhun Bey, doğum tarıhim 19.08.1974. Evliliğe giden 4 yıllık ilişkim birden karşı tarafın isteği ile bitti. O, oğlak burcu. Venüs gerilemesiyle inanılmaz değişiklikler yaşadı. Bunun etkisidir diye hep sustum. Fakat, bugün bir mesajla bitirdi. Olgun yaşta olmamız ve beraberliğimizin çok iyi olmasına rağmen bitiş şekli anlamsız oldu (tartışmamız hiç konuşmadan). Analiz eder misiniz lütfen?

  Reply

 • anastasya

  Ağustos 5, 2015 at 10:59 pm

  Burcum terazi yukselenim terazi ; bu venüs gerilemesi işime yaradı sanki düşündükleri mi kasmadan gerilmeden soyleyebiliyorum 1 şeyi 40 kere düşünmüyorum kafam rahat biraz agresiflik var ama olsun o kadar dimi…
  Sonuç olarak venüs gerilemesinde acayip rahatlik ve sakinlik var iç dünyamda olan savaş bitti sanki…
  Yazdiklarinizi okudum bu rahatlik neden acaba merak ettim

  Reply

 • Gökçe

  Ağustos 5, 2015 at 11:10 pm

  Ceyhun Bey, önceden okumuştum tekrar okudum yazınızı. Bu kadar iyi ve kötü şey aynı zamanda nasıl olabiliyor? Ben Aslan burcuyum. Son zamanlarda karşıma önceden tanıdığım ve önemsemediğim insanlar çıkıp çıkıp duruyor. Hatta bir bakıyorum bir yerde oturmuş muabbet ediyoruz. Halbuki 1 senedir tanıyorum, hiç görüşmemişim birden bire bir mesaj geliyor iş nedeniyle görüşmek zorunda kalıyorum. Son zamanlarda üzerimde birden çok kişinin ilgisini hissetmeye başladım. Kendi hareketlerimi de kontrol etmekte zorlanıyorum. Kafa karışıklığı da cabası. Bunlar hep venüs gerilemesinin etkileri midir? Şu an sorumluluklarım o kadar fazla ki hayatımda bir ilişkiye yer yok diyebilirim. Kendimi başka bir parçaya daha bölmek istemememe rağmen görmezden gelmek de çok zor. Bu zayıflık hissi de Venüs etkisi midir? Biraz tavsiye fena olmaz doğrusu. Teşekkür ederim (:

  Reply

 • ada

  Ağustos 5, 2015 at 11:18 pm

  Merhabalar Ceyhun bey yükselen terazi olarak gerilimi alıyorum bende maalesef. Özellikle bi işe başlamakta mesela ders çalışmakta zorlanıyorum bu bu döneme ait bi durum mu yoksa benlik mi 🙂 çözemedim. Birde ay burcum Başak size sorum Jupiter yine etkiler mi başak a geçmesi dolayısıyla ve ne şekilde etkiler ay burcu olunca çok teşekkür ederim şimdiden. Kolaylıklar dilerim. Sizi mutlak öneriyorum çok ilginç maddeli yazsılarınızda maddelerden biri bi şekilde doğru tespit oluyor tebrik ederim doğrusu şahanesiniz 🙂

  Reply

 • nurcan

  Ağustos 5, 2015 at 11:29 pm

  Yazılarınızı beğenerek takip ediyorum venus retroda doğmuş birisi olarak bu süreci nasıl geçireceği mi bilmiyorum retroda dogan kişileri etkilemez diyorlar doğru mu gerçi progres haritamda 26 yaşımda düz seyre geçmiş ama akrep yükselen boga

  Reply

 • Eda

  Ağustos 6, 2015 at 1:00 am

  Zafer Bey merhaba ,
  Hiç aralıksız en sıkı takipcinizim diyebilirim. Burcum ASLAN yukselenim AKREP 08.08 ctesi günü estetik ameliyatım var ve bu yazinizdan dolayi biraz tırstim bu yeni planlanan birsey değil yani 15 temmuzdan çok önce planlandı fakat şartlar anca oluştu. Sizce bir sakıncası olabilirmi çok acil yanitlarsaniz çok sevinirim.
  İyiki varsınız . Yine yeni yazılarınızı bekliyorum.

  Reply

 • Begüm

  Ağustos 6, 2015 at 1:21 am

  Ceyhun Bey, aklıma tüküreyim ben 🙁 yazılarınızı uzun süredir takip ediyorum. Bu yazınızı önceden okusaydım her şeyi dert edip ayrılmazdım sevgilimden. Hep hır çıkardım, güvensiz hissettim. Adam terazi yükseleni akrep ayyy valla yangın var diyip bağırıcam artık. Gerileme olmadan önce beraberdik sonrası hır gür ve evlilik planları yapan adam birden bitirdi. Akrebin yok mu ümidi, bu iş bitti mi yani 🙁 çok yaşayın siz…

  Reply

 • Beyza

  Ağustos 6, 2015 at 4:08 am

  İyi günler Ceyhun Bey,
  5eylülde estetik bir operasyon (botoks ve dolgu) yaptırmayı düşünüyorum ama maglum venüs retrosundan da çok korkuyorum. Erteleyim mi operasyonu? Burcum kova, yükselenim boğa, venüsüm oğlak. Bir de artık aşk olacak mı hayatımda? 2008den beri yok şimdiden teşekkürler

  Reply

 • Beyza

  Ağustos 6, 2015 at 11:11 am

  Ceyhun bey merhaba oncelikle agziniza saglik. Ben gecen hafta olmadik seyler oldu hayatimda iki yillik iliskim bittim sozlenmistik hic ta kavga etmedik iki yildir fakat su gecen haftada bana bisey oldu hep alttan alan ben bi anda illa nisan evde degil disarda bi mekanda toren olsun istedim.bu kadar kicuk bir nedenden dolayi bityi iliskimiz suan ikimizde mutsuz ve perisaniz ben oglak burcuyum o ise kova cok iyi anlasiyorduk heraey yoluna girer mi bu gerileneden sonra lutfen cevap yazin cok ihtiyacm vaar

  Reply

 • Can

  Ağustos 6, 2015 at 6:47 pm

  Merhaba Ceyhun bey,
  Yorumlariniz bir harika.Severek ilgiyle takip ediyorum.
  9.9.1985 Basak burcuyum yukselenim Oglak veya Kova tan emin degilim oglen 15.00 da dogdum. Erkek arkadasim yay yukseleni de oglak.26 temmuzda aramiz bozuldu 3 yildir suregelen tartismali ama bir okadarda bagli,sevgi dolu bir iliskimiz vardi.
  Bir projesinden dolayi kisa sureligine ulke disina cikti suan hic konusmuyoruz,guzellikle iyi kalplilikle yaklasmak istesemde hala cok sert tepkilerde ve gecmise takili kaldi kinle ve ayrilik kafasinda. Boyle bir surecte bekleyip sessiz kalmak yerinde bir karar olur mu? Biliyorum ki sorgulama ve gozden gecirme zamanlarindayiz ancak bazen sevgi,baris,ilgi ile yaklasmak malesef yeterli olamiyor.Buda akillara heran karsisina cikicak yeni bir insanin oldugu dusuncesini getirtiyor.
  Bu donemde daha ilimli,yapici,olumlu tepkilerde bulunmak mi yoksa kenara cekilip beklemek mi daha makul agustos ortasina kadar ?
  cok tesekkur ederim.

  Reply

 • Deniz

  Ağustos 6, 2015 at 9:37 pm

  Merhaba Ceyhun Bey:) yazılarınız çok güzel :)) ben yay burcuyum ve bir akreple ilskim geçen sene bitti. Bu senede venus gerilemesi var konusmak istiyorsa ona karşı nasıl davranmalıyım?? Hem bir akreple yay ilişkisi olarak degerlendirirseniz sevinirim.yanı bu yeni bir başlangıç mı olur benim için yoksa temkinli davranmam gereken bir konu mu??.şimdiden teşekkürler:)

  Reply

 • Şerife

  Ağustos 7, 2015 at 12:27 pm

  Merhaba Ceyhun bey. 10 Kasım 1991 doğumluyum, tam 1 yıldır işe girmeyi bekliyordum tamda bugünlerde bir iş teklifi aldim ama Venüs gerilemesi yazınız beni çok korkuttu teklifi geri mi cevirmeliyim ? Lütfen yanıtlayin çok önemli 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 2:19 pm

   Şerife hanım merhaba,
   Bu şartlarda ben olsam kabul ederdim çünkü seçenek yok..
   Başarılar

 • Ayşe

  Ağustos 7, 2015 at 4:50 pm

  Slmlar Ceyhuncum surekli takıpteyım ama hıc ıyı haberler vermiyosun bana..yaklaşık 11 aylık bi ilişkim var ama bi kus bi barışık gıdıyo ben aslan burcuyum 29 temmuz 1981 erkek arkadasım oğlak burcu 1 ocak 1974 biz hem evlilik duşunuyoDuk iki haftadır yine küsüz ne olucak bu ilişkinin hali bu Venüs gerilemesi bizi cok kotu vurdu onu arasammı korkuyorum ters bı cvp almaktan dönüş yok gibi lutfen bi cvp istiyorum senden …iyi günler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:37 pm

   Selamlar Ayşe hanım
   ne desem bilemedim şimdi.
   ben olsam aramazdım, zamana bırakırdım, Venüs gerilemesinde ISRAR ETMEK YANLIŞ.
   tabi ki ben şartları bilmeden söylüyorum bunları, karar sizin.
   güzel sonlanmasını dilerim.
   Ceyhun

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 5:44 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

 • Almira

  Ağustos 8, 2016 at 1:21 pm

  ne kadar doğru bilemiyorum fakat gerçekten zor bir sürecte olduğum süphesiz özellikle uzun surelı ılıskım konusunda cok doğru tespitler.

  Reply

 • Almira

  Ağustos 8, 2016 at 1:22 pm

  İkizler burcuyum bu arada. Sayfanıza tesadüfen rastladm paylaşımlar genelde doğruyu gösteriyor.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin