Mart 2017 kova burcu yorumu; 12 Mart Dolunay, 28 Mart Yeniay ile bazı önemli astrolojik olayların etkilerini burcunuza göre anlatıyor. Geçen yılın son çeyreğinden bu yana “Mart 2017 önemli” demeye başlamıştık, hatırlıyor musunuz değerli dostlar? Zaman hızlı akıyor! Gördük ki Mart sadece kapıdan baktırmıyor, aynı zamanda kapıya da dayanıyor. 😊 Bu yazıda Mart ayının kova burcuna özel etkilerini konuşacağız. Önce Mart ayında gerçekleşecek dikkate değer astrolojik olayları sıralayayım:

 1. Güneş-Neptün kavuşumu: 2 Mart
 2. Jüpiter-Uranüs karşıtlığı: 3 Mart
 3. Venüs gerilemesi başlıyor: 4 Mart
 4. Güneş-Merkür kavuşumu: 7 Mart
 5. Başak Burcunda Dolunay: 12 Mart
 6. Güneş-Satürn etkileşimi: 17 Mart
 7. Güneş-Venüs kavuşumu: 25 Mart
 8. Koç Burcunda Yeniay: 28 Mart
Şimdi bu olayların hayatınızı nasıl etkileyeceğini anlamaya çalışalım. ☀️ Burcuna Göre standartlarına göre kısa bir yazı olacak, haberiniz olsun. 😊

Kova Burcu Mart 2017 Yorumu

Ocak ve Şubatı doğru anlamayan, Martı da anlayamaz değerli okurlarım. Okumayan veya hatırlamak isteyenler için ilgili yazılar: Şubat 2017 yorumu ve Ocak 2017 yorumu ☀️ ☀️ Mart 2017 gündeminin can alıcı konuları olan Güneş tutulması ve Venüs gerilemesi Şubat yorumunuzda detaylıca konuştuğumuz için Şubat yorumunu mutlaka okumuş olun. Aksi halde bu yazı eksik kalır. Günah benden gitti. 😎 Devam edelim. Martın ilk günlerinde 26 Şubat Güneş tutulmasının iş hayatınız, kazancınız ve harcamalarınız üzerine etkileri başlamış olacak. Ayrıca 4 Martta başlayacak olan Venüs gerilemesinin ayak seslerini de duyuyor olacağız. Kova burcuna özel 2 konu başlığı var:
 1. iş hayatınız, geliriniz ve harcayabilme kapasiteniz değişiyor
 2. yeni bir öğrenme süreci, yeni insanlar ve ortamlar
Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım: 4 Martta başlayan Venüs gerilemesi 15 Nisanda sona erinceye kadar zihnimizin kodlarını Venüs belirleyecek. Venüs aşkın ve paranın gezegeni olduğu için, denklemi Venüs kurduğunda bu konular konuşulur. Peki diğer konular konuşulmaz mı? Venüs gerilemesi yaşanırken diğer astrolojik olaylar etkilerini büyük ölçüde kaybediyor değerli okurlarım. Bu nedenle Venüsü doğru anlarsanız bu dönemi doğru yaşarsınız. Bu noktada bir hatırlatma: Venüs varken mutlu ve rahatızdır, sonuç olarak normalde olmadığımız kadar tedbirsiz davranma eğilimimiz olabilir. Buna karşı dikkatli olunmalı diye düşünüyorum. Sindirella’yı konuştuğumuz videodaki ihtimaller aklınızda olsun. (Video Şubat yorumunun sonunda) Dolunay ve Yeniay etkileri ile devam edelim mi?

12 Mart Dolunayın Kova Burcuna Etkileri

12 Marta gelinceye kadar şu astrolojik olaylar olacak değerli dostlar: Güneş 26 Şubatta Ay ile kavuşuyor (tutulma), 2 Martta Neptün’le ve son olarak 7 Martta Merkür’le kavuşuyor. Hepsi ayrı farkındalık, yeni duygular ve bilgiler getirecektir. 26 Şubat ile 12 Mart arasında yaşadıklarınızı dikkatlice takip edin çünkü bunların sonucu olarak Dolunayda bir karar aşamasına geleceksiniz. Dolunaylar için 3 ihtimalden bahsedebiliriz: bir karar vermek zorunda kalırız, beklediğimiz bir haberi alırız veya bir konu olgunlaşıp kendiliğinden gündemden düşer. 12 Mart Dolunayındaki olası gündem maddeleri şunlar:
 1. işten ayrılabilirsiniz
 2. gelirinizi etkileyecek bir durum netleşir
 3. vergi vb beklenmedik borçlar oluşabilir, ödemeniz gerekebilir
 4. oluşan para ihtiyacını gidermeniz gerekir, borç/kredi alırsınız
 5. ilişkinizi bitirebilirsiniz
 6. yolunuza hangi şartlarda ve kimle devam edeceğinize karar verirsiniz
 7. ihtiyacınız olan tıbbi operasyon gerçekleşebilir
Gündem 18 Mart gibi netleşecektir.

28 Mart Yeniayın Kova Burcuna Etkileri

Yeniay ile birlikte oluşan enerjinin 2 sonucu oluyor değerli dostlar. Birincisi, ne yapmaya hazır olduğumuzu görüyoruz; ikincisi, neye ihtiyacımız olduğunu keşfediyoruz. Hayatımızdaki gelişmeler de Yeniay ile paralel olarak başlıyor zaten. 28 Marttaki Yeniayın olası konuları şunlar:
 1. bir kurs, eğitim başlayabilir
 2. yeni işinizle ilgili süreçleri öğrenmeye çabalıyor olursunuz
 3. bol seyahatli, bol koşturmacalı bir süreç başlar
 4. yeni insanlarla tanışırsınız, güzel insanlarla
 5. deli gibi okumaya, izlemeye başlayabilirsiniz
Bu süreçte Venüs gerilemesi devam ediyor olacak. Bu nedenle her türlü kararınızın arka planında ilişkiler ve para olacaktır bir şekilde. Venüs iyidir. 😊 Kova burcu Mart 2017 yorumunu müsadenizle burada bitiyorum. Eğer yükselen burcunuz kova olduğu için bu yazıyı okuduysanız ve gündem size uygun değilse, aradığınızı balık burcu yorumunda bulacaksınız. Nedenini bir video ile anlatacağım yakında. Bu arada Burcuna Göre’nin Facebook sayfasını takip ediyor musunuz? Takip etmenizi öneriyorum, videoları ve canlı yayınları kaçırmamış olursunuz. Bu yazıyı kova burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Böylece onları ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olursunuz.😇 ❤️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek var mı? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>