Yükselen BaşakBaşak Burcu Şubat 2015

Ocak 29, 2015by Zafer Ceyhun89

Başak Burcu Şubat 2015 yorumunda, Şubatın önemli gün ve olaylarını başak burcuna göre anlattım. Başak burcu, Şubat aylarında açığa çıkan enerjiye alışkındır çünkü kendisinin temsil ettiği 6. evin özelliklerini yaşar: sorumluluklara karşı özenli olmak, sağlık başta olmak üzere hayatın kusursuz olmasını sağlamak gibi.. Kova burcundaki astroloji olayları sizin için her zaman 6. evde olur. Bu nedenle geçen ayın 20’sinde kova burcunda yaşadığınız yeni Yeni Ay, iş veya sosyal hayatınızda bir düzen değişikliğine neden oldu veya (varsa) göze batan sorunları aşmak için harekete geçmenizi sağladı. Bu ayın ilginç bir yanı var: kova burcunda 2 kere Yeni Ay yaşayacağız: 19 Şubat, kova burcundaki ikinci Yeni Ay’ın tarihi..tabi takip eden 5 gün bu enerjiyi yaşayamaya devam edeceksiniz. Bir ayda 2 kere Yeni Ay yaşanmasının aslında bir anlamı var: bu aralar iş ve sosyal hayatınızla ilgili düzen değiştirici gelişmeler yaşıyorsunuz. 20 Ocak’ta yaşanan Yeni Ay’da bir değişim olmuştu, şimdi 19 Şubatta yeniden bir değişim olacak. Hareketli bir dönemdesiniz sanırım 🙂 Mesela, iş değiştirdiğiniz için, çalışma saatinden iş arkadaşlarınıza, işinizle eviniz arasındaki mesafe/ulaşımdan ilgilenmek zorunda olduğunuz konulara kadar “hayatınızın düzenini oluşturan” her şey değişiyor. 20 Ocak Yeni Ay’ının etkilerini anlattığım yazımda şöyle demiştim:

20-25 Ocak arasında kendini hissettirecek Yeni Ay sayesinde, işlerinize ve sağlığınıza odaklanma fırsatı bulacaksınız. Yeni Ay, başak burcunun temsil ettiği 6. evde gerçekleşiyor, tam size göre bir enerji olacak. Bugünlerde ihmal ettiğinizi düşündüğünüz işleriniz var mı? O zaman gerekeni yapmak için ihtiyacınız olan enerjiyi ve isteği kendinizde bulacaksınız.
Diğer yandan, ikinci Yeni Ay olana kadar, köprünün altından çok su akacak.. Şubatın en yoğun gündemini 1 – 10 Şubat arasında yaşayacaksınız. 4 Şubattaki dolunay aslan burcunda yaşanacak, ki aslan burcundaki olaylar size hiç iyi gelmez çünkü aslan 12. evinizdir ve bu ev aldatılmayı/düşmanları, kayıpları ve pişmanlıkları temsil eder.   Neyse ki, bu süreçte atmosferi saran enerji Jüpiter’den gelecek. Aralık-Ocak arasında kış uykusuna yattığı için sizi terk eden ama öncesindeki aylarda sizi koruması altına alan Jüpiter, yeniden hareketlenmeye başlayacak. Jüpiter’in başak burcuna etkisini detaylı okumak isteyen okurlarım, 2015 yılının diğer etkilerini de içeren bu yazıya bir göz atabilir: Başak Burcu 2015 yılı Hadi şimdi Şubat ayını analiz edelim.

1 – 10 Şubat 2015

En baştan söyleyeyim: Şubat ayının ilk 10 günüyle ilgili iyi haberler veremeyeceğim. Bazılarınız sevdiklerinden ayrılacak, bazılarınız iş yerinde statü kaybı yaşayacak; belki arkanızdan iş çeviren, düşmanlık yapan insanlarla uğraşacaksınız. Geçen ayın sonlarında, BurcunaGöre’nin Facebook ve Twitter sayfalarında şu soruyu sormuştum: Şubat ayının ilk 10 günü kimler önemli haberler bekliyor? Bu soruyu sordum çünkü bir şeyler olacak. Neden mi olacak? Çünkü 1 – 10 Şubat arasındaki 10 gün, Şubat ayının en önemli günleri ve bunun iki nedeni var:
 1. Aslan burcu dolunayı, 4 Şubat
 2. Güneş – Jüpiter karşıtlığı, 6 Şubat
Öncelikle şunu söyleyeyim: dolunay başlı başına yoğun bir enerji açığa çıkarır. 6 Şubatta zirve yapacak Jüpiter enerjisi ise çok daha yoğun bir enerji getirecektir. Bu ayın baskın enerjisi şüphesiz Jüpiter’den gelecek. Size biraz dolunayı anlatmak istiyorum: Her dolunay, güneş ve ay arasındaki karşıtlıktır, birisi bir burçta iken diğeri karşıt burçta olur. Bu karşıtlık nedeniyle hepimiz iki seçenek arasında bir tercih yapmaya mecbur kalırız veya bir yol ayrımı yaşarız. Dolunay sizi hangi alanda etkiliyorsa, bir süredir o alanda yaşadığınız gelişme sonuçlanır, bir dönem sona erer. Başak burcuna göre dolunay; bir sevdiğinizden ayrılmayı/uzaklaşmayı, bir olayda haklı veya haksız şekilde suçlu ilan edilmeyi, geçmişte yaşanan bir olay nedeniyle pişmanlık yaşamayı, sağlık sorunlarını ve bir şeyden zorla vazgeçmeyi temsil eder. Şimdi dolunayı bir kenara bırakıp Jüpiter’i anlatmam gerekiyor, böylece ne olacağını daha net görmenizi sağlayabilirim. Jüpiter, Temmuz ayından beri üzerinize bir kalkan oldu, sizi sorunlardan uzak tuttu, sorunlu/kötü niyetli insanlardan uzaklaşmanıza yardım etti, düşmanlardan korudu. Belki hayatınıza biri girdiği için bir sürü sorundan/dertten kurtulmuştunuz. Bu kalkan, Temmuz – Aralık arasında sizinleydi ancak geçtiğimiz 2 ayda eksikliğini hissettiniz. Eminim ki birçoğunuzun hayatında aniden sorunlar belirmeye başladı veya size zarar vermekten keyif alan insanlar yeniden ortaya çıktı. 6 Şubat tarihi işte bu sürecin önemli bir dönüm noktası çünkü kendinizi korunaksız hissetmenize neden olabilecek bir olay yaşanabilir. Diğer yandan, herkes için kötü senaryo yok elbette. Kendinizi korumak adına attığınız adımlar olduysa, sonuç alacağınız günler yine aynı: 6 – 10 Şubat. Lafı uzatmadan 1 – 10 Şubat arasındaki gündeminize dair bazı tahminlerimi söyleyeyim:
 1. eşiniz/sevgilinizden ayrılabilirsiniz veya coğrafi olarak ayrı düşebilirsiniz
 2. iş ortamında bir pozisyon kaybı yaşayabilirsiniz
 3. bir konuda hata yaptığınızı fark edip telafi etmek için harekete geçebilirsiniz
 4. bir sağlık meselesi ortaya çıkabilir
 5. zaten sağlık sorununuz varsa çözüm bulmak için adım atabilirsiniz
 6. hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz
 7. bir şekilde yardıma ihtiyacınız olabilir, arayışa girebilirsiniz
 8. her işi bir kenara bırakıp bir yakınınıza yardım etmeniz gerekebilir
Evet dolunay gündeminiz keyifsiz ama ne yapalım, buna kader demiyor muyuz zaten? Neyse ki işin içinde Jüpiter olacağı için, en kötü senaryolar olmayacaktır. Daima en güzel haberleri vermeyi isteyen biri olarak, gündem 12. evin kapsamında olunca, kolay kolay güzel haber veremiyorum. Dolunay, geçmişten gelen bir meseleyle ilgili olduğu için, gündeminizin ne olduğunu tahmin ediyorsunuzdur.

11 – 18 Şubat 2015

11 Şubat’ta Merkür gerilemesi sona eriyor, bu nedenle karşınıza çıkan zorluklar azalacak, aksilikler yavaş yavaş kaybolacak. Gerileme sırasında zihniniz sürekli geçmiş günlere, anılara gidip duruyor ya, yeniden bugünü ve yarını düşünmeye başlayacak. Yani zihniniz normal haline dönecek 🙂 Şubat ayının en sakin günlerini 11-18 arasındaki günlerde yaşayacağız ama bunun da bir nedeni olmalı değil mi? Evet, var. Yazının başında söylediğim gibi, Yeni Ay’ların ilkini 20 Ocak’ta yaşamıştınız, ikincisi ise 19 Şubat’ta yaşayacaksınız. 11 Şubattan 18’ine kadar geçen günleri, 19 Şubatta yaşanacak ikinci Yeni Ay’ın gündemine hazırlık olarak değerlendirin. Şubatın son haftası da hareketli olacak.

19 – 28 Şubat 2015

Kova burcundaki ikinci Yeni Ay, 19 Şubat günü yaşanacak, takip eden 5 gün devam ederek 24 Şubat’a kadar hayatınıza hareket kazandıracak. Yazının başında söylediğim gibi, hayatınızda yeni bir düzen kurmanız gerekeceğini düşünüyorum. Eğer sizi düzen değiştirmeye iten bir olay yaşamazsanız, yeni bir uğraş (spor, hobi, master vb) edinmenizi öneririm. Diğer yandan, Yeni Ay’ın yaşandığı saatlerde hem Güneş hem de Ay kova burcunda olacak ancak sadece dakikalar sonra her ikisi de balık burcuna geçecek. Bu nedenle, 19 Şubat Yeni Ay enerjisi iki alanda birden etkili olacaktır: Birincisi; hayatınızın düzeni, çalışma ortamını ve arkadaşlarınız, ayrıca sağlıklı olma isteğinizi temsil eden 6. evin kapsamında olacak. İkincisi; başta eşinizle/sevgilinizle ilişkileriniz olmak üzere tüm ilişkilerinizi ve insanlarla uyum içinde yaşamayı temsil eden 7. evin kapsamında olacak. Ben olası gündeminize iki örnek vereyim, diğer alternatifleri siz tahmin edin: Eşiniz işi nedeniyle başka bir şehre taşındığı için düzeniniz değişecek (6. ev) ve eşinizin yeni şehre taşınması sürecinde ona yardımcı olacaksınız (7. ev) Diğer örnek, iş çıkışları spora gitmeye karar verip bir spor salonuna kayıt yapacaksınız (6 .ev) ve orada yeni insanlarla tanışacaksınız, belki biriyle yakınlaşacaksınız (7. ev) Hadi 3. örneği de vereyim, başak burcu torpili olsun 🙂 İş yerinde departman değiştirdiğiniz için (6. ev) yeni insanlarla tanışacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız, sosyal çevreniz genişleyecek (7. ev). Bu arada eklemekte fayda var: 19 Şubattaki Yeni Ay enerjisine Neptün de dahil olacak. Neptün hayalini kurduğumuz şeylerin gezegenidir, bu nedenle 24-25 Şubat gibi, Yeni Ay gündemi kapsamındaki hayallerinize çok yakın olacaksınız.
Bir uyarı: Neptün bazılarımızın hayallerinin gerçekleşmesini sağlarken, bazılarımızın imkansız bir hayalin peşine takılıp gerçeklerden kopmasına neden olur. Gerçeklerden kopmak tatminsizlik yaratır ve sahip olduklarımızı kaybetmemize neden olabilir. Her neye sahip olduysanız, lütfen kıymetini bilin; Neptün’e yenilmeyin.
Son olarak, 19 Şubattan itibaren Mars koç burcunda olacak. İnsanı bir “kontrol delisine” dönüştürse de benim en çok sevdiğim Mars konumlarından biridir. Güçlü olma, daha fazlasına sahip olma, başarı için ne gerekiyorsa yapma motivasyonu verir. Dikkatlice kendinizi analiz ederseniz, içinizde büyüyen karanlık enerjiyi fark edersiniz. “Yeter ki benim istediğim gibi olsun” diyen biri olup çıkacaksınız 🙂 Eğer bu süreçte güç mücadelelerinin içinde kalırsanız, ki muhtemeldir, önünüze çıkanı ezip geçme isteğiniz olacaktır. Olabildiğince stratejik davranıp, çok sayıda insanı kendi tarafınıza çekmeyi unutmayın, tek başınıza mücadeleye girmekten sakının. Başak Burcu Şubat 2015 te iyi kötü bir çok olay yaşayacak. Hayatınızın seyrinde belirgin değişiklikler olacağını söyleyebilirim. Zaten siz ne olup biteceğini az çok biliyorsunuz, öyle değil mi? En iyisini diliyorum. Ceyhun.]]>

89 comments

 • Utkutku

  Ocak 29, 2015 at 8:37 pm

  Emeğinize sağlık. İçim kararmadı desem yalan olur, neyse ki başaklar yaşayacaklarını daha kolay kabullenebilir sayenizde. Harika analizler, yine akıcı bir dil. Teşekkür ederim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 4:10 pm

   ben de tşk ederim 🙂
   sevgiler

 • esra

  Ocak 29, 2015 at 9:23 pm

  hiç mi yüzü gülmeyecek başakların?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 29, 2015 at 9:34 pm

   Gülecek Esra hanım 🙂 az kaldı.
   Şubat size hiç bir zaman iyi gelmez ki zaten..her burç için kötü aylar vardır, başak için şubat-ağustos.
   içiniz rahat olsun.
   Ceyhun

  • Gökhan

   Şubat 15, 2015 at 9:36 am

   Ben başak burcuyum yazıldığı gibi çıkmıyor yükselinim kimi yorumcuya göre akrep kimine göre yay bursa 04.09.1983 saat 12:00 13:00 arası beni aydınlatırmısınız kolay gelsin

 • jade

  Ocak 29, 2015 at 9:59 pm

  iyi bi seyler secmeye calisiyorum 3 kere okudum sanirim 🙂 neyseki 11 subat sonrasi umutlu.. ah merkur ah.
  birde cidden temmuz-aralikta koruma kalkani bizimleydi. bi iliskim vardi ve her sey mukemmeldi o sira ama su 2 aydir her sey cok tatsiz. koruma kalkani hemen geri gelmeli 😀 halimiz duman resmen 😀 nisan ayini iple cekiyorum. tabi oncesinde 20 mart var 🙂 yazilarinizi ezberledim. screen yapip butun sosyal medyaya yaydim bile :’) kolay gelsin :’))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 29, 2015 at 10:12 pm

   Yorumunuzla bana neşe getirdiniz ya, yolunuz hep aydınlık ve açık olur inşallaaaah 🙂 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Virgo

  Ocak 29, 2015 at 10:02 pm

  Ceyhun Bey Şubat ayı yorumunuzdan sonra gardımı aldım , bekliyorum

  Reply

 • nunuş

  Ocak 29, 2015 at 10:29 pm

  Yazilarinizi keyifle ve merakla takip ediyorum esimle tup bebek tedavisi görüyoruz aralik ayinda yumurtalar donduruldu ocak 16 da transfer yapildi su anda hamileyim ama yazdiklariniz beni korkutmadi desem yalan olur insallah boga ve basak bireyler icin dogru zamandır bebek icin sewgiyle kalın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 29, 2015 at 10:39 pm

   Merhaba Nur hanım,
   Jüpiter etkisi, başak burcuna mucizeler getirdi, gönlünüz rahat olsun.
   bebeğiniz doğduğunda saatini kaydetmeyi unutmayın, haritası benden 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Blue Owl

  Ocak 30, 2015 at 12:44 am

  Ceyhun Bey, emekleriniz için size çok teşekkür ediyorum, binlerce kez… Ama önümüzdeki muhteşem 2 yıl sıralıyken, anlattıklarınız çok sinsi bir hazırlık sürecini anlatıyor bana. ben ortaokul yıllarından itibaren periyodik olarak baş gösteren içsel travmalarla boğuşuyorum. Bunların merkezindeyse özellikle annemı veya babamı ya da ikisini kaybetme korkusu yatıyor. Eğer yaşamımı değiştirecek olayşar dizisi bunlarla başlayacaksa, bana şimdiden bir çıkış yolu önerebilirsiniz, bilmem anlatabildim mi… Çünkü, daha fazlasına katlanamayacağım…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 30, 2015 at 9:19 am

   Merhaba Blue Owl,
   Bizde baykuş uğursuzluğu, batı toplumlarında ise bilgeliği temsil ediyor, siz uğursuzluk tarafını seçmeyin 🙂
   Eskiden gelen kaybetme korkunuzun kaynağında doğum haritanızdaki Pluto etkileşimi vardır mutlaka..
   içiniz rahat olsun, bu dolunayı her yıl bir kez yaşıyor başaklar 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • handan

  Ocak 30, 2015 at 3:51 am

  her şubat başıma bi iş gelir gerçektende 🙁 jüpiter geri gelsin artık 🙂

  Reply

 • esra

  Ocak 30, 2015 at 7:58 am

  başak yükselen yengeç olarak 1 ile 10 arası bebek haberi bekliyorum.ama pek olumlu değil gibi.yinede hayırlısı.sevgiyle kalın.iyiki varsınız.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 30, 2015 at 9:27 am

   Esra hanım merhaba,
   karamsar olmayın, Şubat sürprizlere açık 🙂
   inşallah beklediğiniz haberi alırsınız..sevgiler
   Ceyhun

 • Mrs. White

  Ocak 30, 2015 at 8:30 am

  Ceyhun Bey Merhaba, iyi ki varsınız. Yazılarınızı okumadan tedbirsiz hiç bir şey yapmıyorum. Yorumlarınız çok başarılı. Başak burcuyum, yükselenim akrep. Başak burcunda Şubat ay biraz sıkıntılı gözükürken akrep için iyi gibi gözüküyor. Sizce hangisini baz almalıyım, bilemedim 🙂 Sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 30, 2015 at 9:24 am

   Merhaba Mrs White 🙂
   her zaman güçlü etki burcumuzdan gelir, yani burcunuzda olanları bir şekilde yaşarsınız.
   yükselen de %65 ihtimal etkileyecektir, bakın oran bile verdim 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Mertcan

  Ocak 30, 2015 at 5:16 pm

  Merhabalar 19 yaşındayım 5 Eylül doğumluyum bir başak olarak şansım genelde hiç tutmadı son senelerde özellikle eğitim konularında .Örneğin çok başarılı olmama rağmen üniversite sınavlarında yaptıklarımın en alt düzeyinin de altında yaptım ama atlattım neyse ki üniversitedeyim.Mesela ilişki konularında da aynı şekilde şansım tutmadı.Karşıma işte bu tam benim için diyebileceğim biri de çıkmadı.
  Bu ayı da şansız görünce isyan edesim geldi ne zaman bu şans gülecek bize 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 31, 2015 at 11:44 pm

   Merhaba Mertcan Bey,
   Tam da istediğim gibi diyebilme ihtimali zaten yaklaşık 20.000de 1 🙂 zor yani, çıkmıyor kolay kolay

 • Nes3A

  Ocak 30, 2015 at 7:09 pm

  Merhaba Ceyhun Bey;
  Sizi yaklaşık 2,5 aydır takip etmeme rağmen, o kadar net tarihler veriyorsunuz, herşey o kadar yerli yerinde ki; sizi okumadan adım atmıyorum. Başak burcuyum ve muhtemelen yükselenimde Başak. Çok zorlu yıllardan geçtik ve hala biraz zorlu gibi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 4:12 pm

   eksik olmayın, her zaman beklerim 🙂
   evet özellikle son yıllar çok zorluydu ancak sona geldik şükür.
   2015’ten ümitli olmak için tüm başakların çok sebebi var..
   sevgilerimle, ceyhun

 • Inci

  Ocak 31, 2015 at 9:43 am

  Yazilarin cok aciklayici kotuyu anlatirken bile iyice anladigim icin iyi hissediyorum hep ol hep yaz hep okuyalim

  Reply

 • merve berdan

  Ocak 31, 2015 at 1:38 pm

  Ceyhun bey merhabalar, 9.9.1965 dogumluyum, ama dogum saatim net degil anneme gore sabah ezani vakti:-) …dogdugum gun. Cuma…rica etsem yukselenime bir vaktiniz oldugunda bakar misiniz?…bir de sanirim bu sene bir donum noktasi olacak ben de kisaca bana anlatmaniz mumkun olur mu? Danismanlik veriyorsaniz hemen almak isterim beni yonlendirir misiniz? Tesekkurler ve sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 3:51 pm

   Merhaba Merve hanım,
   doğum saatiniz net olmadığı için tahmin edeyim: yükselen burcunuz yüksek ihtimal aslandır.
   kişisel analizlere ve danışmanlığa henüz başlamadım, ilerleyen aylarda inşallah.
   ama mutlaka bu yazınızı okuyun, fikir edineceksiniz: https://burcunagore.com/basak-burcu-2015-yili/
   sevgilerimle, Ceyhun

 • asli

  Ocak 31, 2015 at 5:27 pm

  31 agustos dogumlu basak ve yine yükselen basak olarak, transit neptün günes karsitligindan da olsa gerek,son iki senedir yasadiklarimdan sonra , simdi bunu da okuyunca subat ayini yorganin altina saklanip uyuyarak geciresim var ve böyle bir sansim yok!resmen daha ne gelecek korkuyorum yaa:((diz cöküp dua etmekten baska sans yok sanirim. ama bu arada söylemeden edemeyecegim, astroloji ile de ilgilenen biri olarak , yazilariniz cok detayli, analizler cok iyi, cok cokbcok basarili, tesekkürler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 4:14 pm

   Aslı hanım merhaba,
   öncelikle ilginiz için çok tşk ediyorum 🙂
   Neptün konusunda haklısınız, tedirgin ediyor ama gelecekten yana inançlı olmak lazım, “güzel şeyler olacak” diyebilmek lazım, Neptün bunu istiyor başaklardan..
   sevgiler, Ceyhun

 • Behice ezgi

  Şubat 1, 2015 at 12:49 am

  bir önceki mesajlarda kaybetme korkusundan bahsedilmiş. anne ve babayı kaybetme korkusundan. siz de pluto etkisi demişsiniz. Benim plutom 7. evde sanırım tam da bu sebeple oluyor demek istiyorsunuz. haksız mıyım?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 3:45 pm

   Merhaba Behice hanım,
   Hepimizin doğum haritasında Pluto bir evdedir mutlaka ama bazılarımızda Güneş ile açı yapar ve kaybetme korkusu yaratır.
   Pluto 7. evde olduğunda ise ilişkilerinize yönelik bir üstün akıl sahibi olursunuz, eğer haritanızda olumsuz etkileşimler yoksa, temel olarak iyi bir konumdur.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • bortuboop

  Şubat 1, 2015 at 9:42 am

  Sevdigini birinden ayrilacaksiniz… Bu kadar isabetli ve aci bir yorum yapilabilir mi? Guzel gunler gelmeyecek mi ceyhun bey?

  Reply

  • bortuboop

   Şubat 1, 2015 at 6:45 pm

   Yukselen basak gunes aslan desem.hangisinde felaket yorumu varsa onu yasiyorum,hangisine gore okumaliyim 🙁

 • aynur

  Şubat 2, 2015 at 1:22 pm

  İyigünler Ceyhun bey yaklaşık 3 aydır yazılarınızı takip ediyorum her dediğiniz an ve an çıkıyor ama bu ayı bir kere okudum bi daha bakamadım içim karardı resmen inşallah iyi günler gelcek sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 29/08/1979 cuma günü saat 14:30 doğdum yükseleni mi öğrenebilir miyim? şimdiden teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 2, 2015 at 1:52 pm

   çok tşk ederim 🙂
   doğum yeriniz neresi?

  • aynur

   Şubat 4, 2015 at 2:32 am

   Doğum yerim istanbul Ceyhun bey

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 11:28 am

   Aynur hanım merhaba,
   yükselen burcunuz akrep.
   sevgiler, Ceyhun

  • aynur

   Şubat 4, 2015 at 9:55 pm

   Teşekkürler Ceyhun bey sevgiler

 • Hnn

  Şubat 2, 2015 at 2:29 pm

  Merhaba Ceyhun bey
  hayatım felaketle dolu desem yeri az önce gözümü çarpıp yaraladım ve Amaa oldum sanırım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 2, 2015 at 2:36 pm

   Merhaba Hnn,
   bu ay başaklara hastane yolu görünebilir ama yine de şaka yaptığınızı umuyorum 🙁 aksi halde çok büyük geçmiş olsun..
   ikinci bir haber bekliyorum sizden, iyiyim diyerek tabi.
   sevgiler, Ceyhun

 • Hnn

  Şubat 2, 2015 at 3:42 pm

  Çok Sağolun Ceyhun bey eksik olmayın.çok uzun bir yazı yazmıştım ama iletilmedi sadece bu kısmı iletilmesine artık şaşırmadım..şuan iyiyim ama çok ağrım var. Nezaman şans Gülecek bize 3 ay nasıl katlanıcam herkeze sinir oluyorum mutsuzum umutsuzum!! Yay burcuyum yükselenim başak artık mutlu olmak istiyorum Yada Ölmek o derece sinir sistemimi bozdu herşey üst üste gelirimi yaaa!! Ceyhun bey nezaman kişisel analize başlayacaksınız lütfen bir an önce başlayın zira sizede isyanım olabilir

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 2, 2015 at 3:55 pm

   iyi olduğunuza sevindim 🙂 olur mu olur, Allah esirgesin..
   ayrıca beğininiz ve ilginiz için de çok tşk ederim..
   kişisel analizlere ne zaman başlarım inanın bilmiyorum, şartlar ne getirecek göreceğiz. tek amaç benzersiz bir hizmet olmasını sağlamak.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Hnn

  Şubat 2, 2015 at 3:46 pm

  Tabiki lafım şaka yanlış anlamayın Ceyhun bey sizi bi başka seviyorum ve mubtelanızz oldum

  Reply

 • Eylül

  Şubat 3, 2015 at 4:59 pm

  merhaba,
  7.9.1987, sabah 9:30, ankara doğumluyum. yükselen burcum her sitede farklı çıkıyor. peki sizce nedir 🙂
  iş ve aşk konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorum uzunnn zamandır. başaktan yana şansımız olmayacak yükselenden olumlu bir etki yaşar mıyım acaba?
  iyi çalışmalar 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 3, 2015 at 5:28 pm

   Eylül hanım merhaba,
   yükselen burcunuz terazi..
   saat doğru ise, gönül rahatlığıyla terazi diyebilirsiniz 🙂
   terazi için yoğun yıllar, terazi yazılarını da okuyun mutlaka, özellikle Uranüs ve Pluto’yu.
   sevgiler, Ceyhun

 • esra

  Şubat 3, 2015 at 6:08 pm

  Ceyhun Bey tekrar merhabalar,sizin yorumlarınız o kadar önemli ki:) yarın önemli bir iş görüşmem var ve dolunay var yorumunuzu merak ediyorum ….çok mu olumsuz dersiniz 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 3, 2015 at 8:32 pm

   Esra hanım merhaba,
   iyi ki dolunay var 🙂 en azından enerji seviyeniz yükselir.
   şimdiden başarılar dilerim, Merkür gerilemesinin olası sorunlarını akılda tutarak, görüşmeye gecikmeden gidin 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • elif

  Şubat 3, 2015 at 10:52 pm

  ceyhun bey merhaba
  şubat ayı için bir çoğunuz hayatınızda yeni bir düzen kurucaksınız diye yorumda bulunmuşsunuz. 1980 doğumluyum ve sil baştan aşçılık kursuna gidip aşçı olmaya karar verdim yalnız bu kadarı merkür gerilemesi döneminde aldım ve program 8 ay ve 9 şubatta başlıyor :(( ne yapmam gerekiyor sizce etkilenicekmiyim merkür retrosundan ?
  umarım cevaplarsınız. teşekkür ederim
  sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 12:26 am

   Elif hanım merhaba,
   siz verdiğiniz karardan eminseniz eğer gönlünüz rahat olsun, hiç merak etmeden yolunuza devam edin.
   sevgiler, Ceyhun

  • elif

   Şubat 4, 2015 at 1:23 am

   ceyhun bey çok teşekkür ederim cevabınız için. cevabınızla gönlüm iyice rahatladı. merkür retrosu endişemde ortadan kalktı 🙂 yorumlarınız gerçekleşirse eğer sizi takip eden başaklar olarak hergün birimiz size yemek ısmarlamalıyız 🙂
   iyi çalışmalar çok teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 1:43 am

   sağ olun var olun Elif hanım, çok naziksiniz 🙂
   siz mutlu olun, başarılı olun, bana fazlasıyla yeter.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • meryem

  Şubat 3, 2015 at 11:48 pm

  Ceyhun Bey merhaba, başak burcu olarak çok zor günler geçirdim.Yorumlarınızı okuyarak geleceğe umutla bakıyorum.Sizden yükselen burcumu öğrenmek istiyorum.12 eylül 1975 iftar zamanı doğmuşum.ezan okunuyormuş:)Şimdiden tşkler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 12:33 am

   Merhaba Meryem hanım,
   doğum saatini bulup 🙂 doğum yerinizi de verirseniz söyleyebilirim ancak.

  • Meryem

   Şubat 4, 2015 at 4:32 pm

   Tekrar merhasa ceyhun bey.12 eylül1975 saat 19:23 te osmaniye ilinde doğmuşum.tşkler:-)

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 6:03 pm

   Meryem hanım balık-boğa geçiş saati olduğu için ikisinden birisi..
   sizce hangisidir? sabırsız ve tez canlı iseniz koçtur.
   sevgiler 🙂

  • meryem

   Şubat 4, 2015 at 9:38 pm

   ceyhun bey 12 eylül osmaniye için iftar vaktine bakınca saat 19:00 oluyor.Buna göre yükselenim balık mı oluyor?kırılgan hassas biri olmama göre balık, haksızlığa dayanamama göre koç:(

 • kardelen

  Şubat 4, 2015 at 12:02 am

  Merhaba,
  Ben 06.09.75 dogumluyum.muhtemelen yukselen burcumda basak.son yillarda sansim ve kaderim hic gulmedi bana.hep bir aksilik var hayatimda.tam olacak dedigim seyler bile son anda olmayabiliyor.ben artik umudumu iyice yitirmeye basladim hayat hakkinda.ben sizin yorumlarinizi takip ediyorum surekli.acaba sans banada gulermi.ne soyleyebilirsiniz bana.
  Tesekkur ederim size simdiden.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 12:34 am

   Kardelen hanım merhaba,
   evet çok az kaldı, tam olarak 2015 Ağustos sonrası 1 yıl.
   sevgiler, Ceyhun

 • handan

  Şubat 4, 2015 at 12:02 am

  ceyhu bey benim yükselenim ikizler 31.08.1970 istanbul doğumluyum doğum saati 22.45 bu sabaha kadar tam bir canavar vardı içimde kavga çıkarasım hırslarım tavan yapmıştı bugün sabah itibariyle bitti anlamadım birden herşey gözüme daha iyi göründü dün sinirlendiğim konu hala gündemimde çözülmedi de ama benim o kadar da umrumda diil
  merak ettim

  Reply

 • esra

  Şubat 4, 2015 at 12:08 pm

  Ceyhun bey merhabalar 🙂 iş görüşmesi iyi geçti yarın sonuçlanacak olumlu olursa yazarım 🙂 dediğiniz gibi nerdeyse geç kalıyordum …sabah ekmek kızartıcı bozuldu,saç kurutma bozuldu …isyannn demek üzereydim MERKÜR ve sizin yorumlarınız aklıma geldi …umarım yarın gökyüzü benim için olumlu dur…salıkla kalın teşekkürler yorumlarınız için…:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 12:12 pm

   hadi hayırlısı..
   sizden güzel haberler bekliyorum Esra hanım 🙂
   başarılar dilerim, Ceyhun

 • sibel

  Şubat 4, 2015 at 4:26 pm

  ticaret gibi yeni bir işe basldm ocak 17 gibi 3 subata kadar başarcagımı ve yapabilecegime inanıyordum 3 subattan sonra hic bir sekilde olumlu dusunemiyorum ama yine aynı calısmaları gerceklestiriyorum tek fark istek yok bu iş benim için iyi olmayacagı için mi yoksa herzaman ki gibi degisik duygular icine girdigimiz icin mi ne zaman kurtulabilirm bu durumdan 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 5:57 pm

   Sibel hanım merhaba,
   bu duygular çok normal, Nisana kadar sabırla çalışın, moral bozukluğuna yenik düşmeyin.
   Ocak yazınızı da okuyun mutlaka.
   sevgiler, Ceyhun

 • fatma

  Şubat 4, 2015 at 5:49 pm

  merhaba ben bu konulara biraz yabancıyım… benimle ilgilide yorum yapabilir misiniz. doğum haritası felan 🙂

  Reply

 • Murat Barış

  Şubat 4, 2015 at 10:35 pm

  27.08.2001 08.50 İstanbul/Fatih
  Merhaba Zafer Bey :
  Orta son öğrencisiyim bu yıl istediğim liseyi tutturabilecek miyim ??
  Okul hayatım nasıl olacak ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 4, 2015 at 11:07 pm

   Murat bey merhaba,
   yaklaşık 100 bin kişiye ulaşan BurcunaGöre ailesinin benim bildiğim en genç üyesisiniz, sizi tebrik ediyorum.
   şimdiden astroloji okuyarak sadece yaşıtlarınıza değil sizden büyüklere de zaman için fark atacaksınız.
   2015-2016-2017 güzel yıllar olacak, iyi bir okul kazanacağınıza eminim.
   sonucu bana da bildirir misiniz?
   sevgiler, Ceyhun

 • Murat Barış

  Şubat 5, 2015 at 12:18 am

  Evet Ceyhun Bey;
  Sonucu sizede bildiririm.

  Reply

 • Hnn

  Şubat 5, 2015 at 10:52 am

  Ceyhun beeyy size bişe sormam lazım acil?? Nolur bana yardım edin annemin imzalaması gereken kira kontrat olayı söz konusu gerileme var die ertelet dedim olmaz dedi yani ertelenmesi imkansız şimdi işimiz hayırsızmı olcak felakete yol açarmı nolur cevap verin

  Reply

 • Merwe

  Şubat 5, 2015 at 8:46 pm

  Sevgili Zafer bey, başak yorumunuzu okuyunca kendimi geri bildirim yapmak zorunda hissettim. Yorumlarınız şaşırtıcı derecede doğru. Bir süredir sizi takip ediyorum. İlk başta sitenize tesadüfen rastlamış okuyup geçmiştim. Genellikle otoritelerce en profesyonel ünvanı taşıyan Suzan Miller’ı takip ederdim ama yorumlarının çoğunun gerçekleri yansıtmadığını ve benimle ilgili hemen hiç bir yorumunun tutmadığını yaşamımdaki olayları izleyerek gördüm. Hele bu ay

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 9:51 pm

   çok tşk ederim Merve hanım,
   benim astrolojiye merakım Susan Miller ile başlamıştı ama sanıyorum ki BurcunaGöre onu da geride bıraktı 🙂
   modern astroloji yazıyorum, klasik astrolojiden çok farklı ve gerçekçidir, derinliklidir.
   ilginiz ve beğeniniz için, ayrıca beğeninizi iletmek için zahmet edip yorum yaptığınız için çok tşk ederim.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • şerife

  Şubat 5, 2015 at 8:56 pm

  Bu Başakların yüzü gülmeyecek 🙁

  Reply

 • Merwe

  Şubat 5, 2015 at 9:11 pm

  Sanırım karakter sayınız yetersiz yazımın tamamı tarafınıza ulaşmadı. Devam edeyim; hele bu ay benimle ilgili S. M yorumları Alice harikalar diyarında gibiydi. Oysaki ayın 5 i olmasına rağmen 3 ünde hayatımdaki en sevdiğim anneannemi kaybettim. Yastayım. Zaten işlerim bu aralar hiç iyi gitmiyor. Üstüne bugün 5 yıldır kaprisli birisiyle sürdürdüğüm ilişkimi bitirme kararı aldım ve kestim attım. Bir yararı olurmu bilmem ama kendisi kibirli mi kibirli bir aslandı.. Sanırım sonunda doğru astroloğu tesadüren buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 5, 2015 at 9:53 pm

   başınız sağ olsun, mekanı cennet olsun..

 • esra

  Şubat 6, 2015 at 10:43 am

  merhabalar Ceyhun Bey ,evet iş görüşmesi olumsuz sonuçlandı 🙁 ne zaman olumlu zamanlama olacak merak ediyorum…sağlıkla kalın…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 2:51 pm

   Ağustos 2015 diyelim o zaman

 • sadece su

  Şubat 6, 2015 at 6:55 pm

  merhaba
  bu siteyi bugün buldum. şaşırtıcı derecede doğru ve somut.20 eylül doğumluyum yükselenim ikizler.
  dün sevgilim ayrılmak istediğini söyledi.benim için süreç ne olur lütfen yardım edin.
  kader nedir ?sorgulamaktan çoook yoruldum.

  Reply

 • duru

  Şubat 7, 2015 at 12:11 am

  Şubatın ilk 10 gününde aşkta bitişler yada kararsızlıklar var dediniz bunlar sonradan düzelcek mi yoksa…?

  Reply

 • belgin

  Şubat 7, 2015 at 9:59 am

  Bugün şubatın 7 si ve az önce patronum bir daha işe geç gelmem durumunda yeni iş aramam gerektiğini söyledi ki şimdiye kadar gözde elemandım birden gelişen bu durum karşısında şoktayım. Aklıma ilk gelen söyledikleriniz oldu. Nasıl tepki vermem gerektiğini de bilmiyorum 🙁

  Reply

 • nunuş

  Şubat 10, 2015 at 9:35 pm

  Selamlar daha oncede yazmistim size tup bebek ile hamile oldugumu lakin bebisi kaybettik gecen ay boylesi hayirlisiydi belkide deyip gectik iki dondurulmuş embriyomuz daha var transferin en uygun zamani basak burcuna göre ne zaman olmalı esimde boğa burcu simdiden tesekkurler

  Reply

 • Basak

  Şubat 12, 2015 at 2:03 pm

  12.09.1978 03.05
  Merhaba Ceyhun Bey. Yazilarinizi yeni takip etmeye basladim ve yasadiklarimla cok ortustugunu belirtmem gerekiyor. Yukselen burcumu ve is hayatimin ne zaman duzelecegini ogrenebilir miyim?

  Reply

  • Basak

   Şubat 12, 2015 at 7:57 pm

   Bu arada Instanbul’da dogmusum. Simdiden tesekkur ederim.

  • no name

   Şubat 13, 2015 at 10:31 pm

   Bir yorum yazmıştım silinmiş. Kendim baktım şimdi, yıldız haritanızı çıkardım. Yükselen burcunuz Aslan olmalı. Bende çok fazla bilgi sahibi değilim astroloji ile ilgili ama bunu size söyleyebilirim. İş hayatınız ne zaman düzelir bilemem. Bende kendimin iş hayatını merak ediyorum açıkçası. Biraz karışık günlerden geçiyorum. Umarım hakkımızda hayırlısı olur. İyi akşamlar.

  • Basak

   Şubat 17, 2015 at 8:48 pm

   Tesekkur ederim bilgi icin. Dediginiz gibi insallah hayirlisi olur herseyin.

 • no name

  Şubat 12, 2015 at 6:18 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Sizin burcunuz nedir acaba, sorabilirsem? 🙂
  Birde ikinci bir sorum olacaktı. Ben 28 Ağustos 1995 doğumluyum. Saat 22.30 da Izmir de doğdum. Almanya da yaşıyorum ama. Ben meslek seçimi süreçindeyim ve çoğu yerlere başvuruda bulundum. Ama açıkçası hangi meslek bana uygun olabileceğini de tam olarak bilemiyorum. Bana küçük bir ipucu verebilirseniz çok sevinirim gerçekten. Hangi alanda çalışsam beni daha mutlu eder acaba?

  Reply

 • Gökhan

  Şubat 13, 2015 at 9:01 pm

  Ceyhun bey başak burcuyum ama başak burcundaki açılımlar tutmuyor bende yükselenim kimi yerde yay kimi yerde akrep çıkıyor beni aydınlatırmısınız (bursa 04.09.1983saat12ila 13 arası

  Reply

 • Melissa aslan

  Şubat 22, 2015 at 8:40 pm

  Merhaba ceyhun bey benim yükselen burcum aradığım sitelerde 2 farklı burç olarak karşıma çıkıyor, bende ikisini birden okuyorum. Ama bu ikilemde kalmak istiyorum. Zannedersem balık ama yinede emin olmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 27/08/1977 tarihinde akşam 20:30 da istanbul’da doğdum. İyi çalışmalar.

  Reply

 • Ebru

  Şubat 23, 2015 at 10:29 am

  Merhaba
  Verdiğiniz tarihler çevremdeki pek çok başakta etkili oldu. 21.09.1965 doğumluyum. 17:00 de doğmuşum. Yükselenimi balık olarak biliyorum. 2008 den beri iş arıyorum ve hep son anda bi sebepten olmuyo. 2015 için yazılarınızı okudum ama bana söyleyebileceğiniz bi tarih, gökyüzü hareketi vs var mı?

  Reply

 • Şirin

  Mart 2, 2015 at 12:33 pm

  Merhaba Ceyhun bey.17.09.1977 doğumluyum.6 yıl aradan sonra şubat Ayında 2.çocuğuma hamile kalmıştım ama malesef çok yeniyken kaybettim.sanırım Şubat 2015 bana da iyi gelmedi

  Reply

 • ayşe atar

  Haziran 4, 2015 at 11:10 am

  Zafer bey merhaba , yıllardır yükselen burcum ile ilgili çelişkiler yaşarım başak mı aslan mı yoksa terazi mi diye .. Sizin yorumlarınızı okuduktan sonra yükselenimin kesinlikle başak olduğuna emin oldum. sizteniz ve yorumlarınız gerçekten çok güzel .. başarılarınızın devamını diliyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 4, 2015 at 2:16 pm

   Ayşe hanım merhaba,
   çoook tşk ederim ilginiz ve güzel dilekleriniz için, her zaman beklerim..
   sevgilerimle 🙂 Ceyhun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin