Mart 2017 balık burcu yorumu; 12 Mart Dolunay, 28 Mart Yeniay ile bazı önemli astrolojik olayların etkilerini burcunuza göre anlatıyor. Doğum gününüz kutlu olsun, iyi ki doğdunuz değerli okurlarım ❤️❤️❤️ Hayat, güzelliklerin ve mücadelenin peş peşe geldiği bir yolculuk gibi görünüyor. Umarım ki güzelliklerin daha çok olduğu bir yıl yaşarsınız, mücadelelerinizi kazanırsınız. Gökyüzünün haritasına göre Mart 2017 çok önemli bir zaman dilimi olacak. Burcunuza özel etkilerini konuşalım, zamanın ruhunu anlamaya çalışalım. Önce Mart ayında gerçekleşecek dikkate değer astrolojik olayları sıralayayım:

 1. Güneş-Neptün kavuşumu: 2 Mart
 2. Jüpiter-Uranüs karşıtlığı: 3 Mart
 3. Venüs gerilemesi başlıyor: 4 Mart
 4. Güneş-Merkür kavuşumu: 7 Mart
 5. Başak Burcunda Dolunay: 12 Mart
 6. Güneş-Satürn etkileşimi: 17 Mart
 7. Güneş-Venüs kavuşumu: 25 Mart
 8. Koç Burcunda Yeniay: 28 Mart
Şimdi bu olayların hayatınızı nasıl etkileyeceğini anlamaya çalışalım. ☀️ Burcuna Göre standartlarına göre kısa bir yazı olacak, haberiniz olsun. 😊

Balık Burcu Mart 2017 Yorumu

Ocak ve Şubatı doğru anlamayan, Martı da anlayamaz değerli okurlarım. Buyrunuz ilgili yazılar: Şubat 2017 yorumu ve Ocak 2017 yorumu ☀️ ☀️ Okudu iseniz devam edebiliriz. Mart gündemini Şubatta anlattığım için en azından Şubat yorumu mutlaka okunmuş olmalı. Günah benden gitti. 😎 Hadi devam edelim. Mart ayına 26 Şubat Güneş tutulmasının getirdiği yeni bilgiler ve olaylar ile başlıyoruz. Birkaç gün içinde tam olarak neye ihtiyacımız olduğunu anlayacağız ve harekete geçeceğiz. Tabi bir ihtimal daha var: karar vermeyeceğiz, yapmak zorunda kalacağız. Mart ayının gündemini balık burcuna özel konu başlıkları ile özetleyelim:
 1. yepyeni bir dönemin eşiğine geldiniz
 2. iş hayatınız, geliriniz ve harcayabilme kapasiteniz değişiyor
Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım: 4 Martta başlayan Venüs gerilemesi 15 Nisanda sona erinceye kadar zihnimizin kodlarını Venüs belirleyecek. Yani aşk ve para denklemi kurulmak üzere. Fazlaca rahat davranma eğilimine karşı dikkatli olunmalı diye düşünüyorum. Sindirella’yı konuştuğumuz videodaki ihtimaller aklınızda olsun. Aylardır tutturdum bir Venüs gerilemesi, başka bir şey konuştuğum yok, değil mi? 😄  Yok yok biliyorum çok şey konuştuk ama en çok Venüs gerilemesi konuştuğumuz doğrudur. Çünkü diğer astrolojik olayların etkisini azaltacak kadar önemli bir olay. Yakında ne demek istediğimi göreceksiniz. 😎 Biz Dolunay ve Yeniay etkileri ile devam edelim.

12 Mart Dolunayın Balık Burcuna Etkileri

12 Marta gelinceye kadar şunlar oluyor değerli dostlar: Güneş 26 Şubatta Ay ile kavuşuyor (tutulma), 2 Martta Neptün’le ve son olarak 7 Martta Merkür’le kavuşuyor. Hepsi ayrı farkındalık, yeni duygular ve bilgiler getirecektir. Bu nedenle 26 Şubat ile 12 Mart arasında yaşadıklarınız sonucunda, Dolunayda neler olacağına dair fikriniz olacaktır çünkü üzerine düşünmek için yeterince vakit olacak. Konu başlıkları ise şunlar:
 1. ilişki başlayabilir veya “biz yapamayız” sonucuna varabilirsiniz
 2. ilişkinizin istikametini belirlemek isteyebilirsiniz: biz nereye gidiyoruz, evlilik zamanı geldi mi gibi
 3. eşinizin/sevgilinizin hayatınızda önemli bir mesele netleşebilir
 4. ticari ortaklık konusu da kapsam dahilinde
Gündem 18 Mart gibi netleşecektir.

28 Mart Yeniayın Balık Burcuna Etkileri

Yeniay temel olarak 2 sonuç doğurur değerli dostlar. Birincisi, ne yapmaya hazır olduğumuzu görürüz. İkincisi, tam olarak neye ihtiyacımız olduğunu keşfederiz. Bu nedenle, Yeniay ile birlikte açığa çıkan enerji, “ben hazırım/anladım, hadi başlayalım” dememizi kolaylaştırır. İlginç olan ise işin kadersel yönüdür. Şöyle ki, hayatımızdaki gelişmeler ile Yeniay paralel olarak gerçekleşir. Eğer işle ilgili girişimlerimiz olduysa, işle ilgili alanda Yeniay olunca işe başlarız gibi.. 28 Marttaki Yeniay şu konularda gerçekleşiyor:
 1. işe girmek, iş değiştirmek
 2. kazancınızı değiştirecek bir gelişme
 3. harcama yapma gereksinimi, bazı satın almalar
 4. gayrimenkulle ilişkili girişimler
Bu süreçte Venüs gerilemesi devam ediyor olacak. Gerileme sırasında iş değişimini anlamlı buluyorum ve destekliyorum. Tabi ki doğum haritanızı göremiyorum ve kararlarınızın arka planından haberdar değilim. Fakat yine de, sizin iradenizle gerçekleşen iş değişimi Venüs gerilemesine denk geliyorsa, genel olarak iyimser olmak mümkün. Gayrimenkul konuları da benzer kapsamda değerlendirilebilir. Eğer yaşanan olaylar sıradışı denilebilecek kadar pürüzsüz ve iyiyse, kuşku duymak yerinde olabilir. 😊 Balık burcu Mart 2017 yorumunu müsadenizle burada bitiyorum. Eğer yükselen burcunuz balık olduğu için bu yazıyı okuduysanız ve gündem size uygun değilse, aradığınızı koç burcu yorumunda bulacaksınız. Nedenini bir video ile anlatacağım yakında. Bu arada Burcuna Göre’nin Facebook sayfasını takip ediyor musunuz? Takip etmenizi öneriyorum, videoları ve canlı yayınları kaçırmamış olursunuz. Bu yazıyı balık burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Böylece onları ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olursunuz.😇 ❤️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek var mı? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>