Yükselen BalıkBalık Burcu Şubat 2017 Yorumu: İş, Gelir ve Harcamalar

Ocak 30, 2017by Zafer Ceyhun27

Balık burcu Şubat 2017 yorumu, Şubat ayındaki önemli astrolojik olayların balık burcuna özel etkilerini içeriyor: 11 Şubat Ay tutulması, 26 Şubat Güneş tutulması, Venüs gerilemesi! Hemen herkesin hayatında önemli değişimler olmak üzere değerli dostlar. Aylarca yıllarca emek ettiğimiz, kafa yorduğumuz meseleler olmuyor mu? Sonuç almaksa ancak zamanı geldiğinde mümkün olabiliyor. Görünen o ki, sonuç alma zamanına doğru ilerliyoruz, bir şeyler olgunlaşıyor. Önümüzdeki birkaç ayda hep birlikte kendi hayatımızda ve başkalarının hayatında buna şahitlik edeceğiz. Bu öngörünün dayanağı ise yaklaşan Venüs gerilemesi… Sizleri sürece hazırlamak için geçmişte yaşadığınız benzer olayları hatırlamanızı isteyeceğim. Böylece nasıl bir gündeme doğru ilerlediğinizi net olarak görebileceksiniz diye düşünüyorum. Başlayalım mı? Önce Şubat ayında zamanın ruhunu şekillendirecek önemli astrolojik olayları sıralayım:

 1. Venüs koç burcuna geçiyor: 3 Şubat
 2. Jüpiter gerilemeye başlıyor: 6 Şubat
 3. Ay tutulması: 11 Şubat
 4. Güneş tutulması: 26 Şubat
 5. Mars-Uranüs kavuşumu: 27 Şubat
 6. Mars-Jüpiter karşıtlığı: 27 Şubat
Hadi başlayalım. 🕵 Tüm burçlar için ortak bir tanımlama ile..

Şubat 2017 Ortak Yorumu

Zamanın enerjisinde önemli değişimler gerçekleşmek üzere değerli okurlarım. Birinci sebep 6 Şubatta Jüpiter gerilemesinin başlaması. Bu konuya yıllık yorumunuzda değinmiştik fakat aslında ayrı bir yazıyı hak ediyor. Şimdilik değinmeden geçelim, yakında geri döneriz. İkincisi sebep ise Venüs’ün 3 Şubat’ta koç burcuna gelmesi ve Mart-Nisan’da koç burcunda geriliyor olması.. Burcuna Göre’de Venüs’ten pek bahsetmiyoruz biliyorsunuz. Nedenini şöyle anlatayım: zamanın ruhunu hangi gezegenler oluşturuyorsa onlardan bahsediyoruz, aklın yolu bir demiş atalarımız. 😊 Geçen yıl bol bol Mars/Satürn konuşmuştuk mesela, hatırlayacaksınız. Önümüzdeki 4 ayda ise Venüs konuşacağız; zamanın ruhuna damga vuracağına emin olabilirsiniz. Şubat başında Venüs’ün koç burcuna gelmesiyle birlikte, aylar sürecek bir süreç başlamış oldu. Bazı olasılıklardan bahsetmek istiyorum: Olasılık 1 Şubat ayında Venüs’ün olumlu enerjisini ardımıza alarak bazı adımlar atacağız, güzel sonuçlar alacağız. Sonra Mart ayında Venüs gerilemesi başladığında, Şubattaki gelişmelerin bazı sonuçları ile yüzleşeceğiz. Belki sadece ve sadece Şubat ayında oluşan yeni şartlara uyum sağlamak için çabalayıp yorulacağız belki de Şubatta fazla iyimser/rahat davrandığımızı fark edeceğiz. Bazı adımları yanlış/eksik atmış olabileceğimiz gerçeğiyle yüzleşmek de olasılıklar arasında yer alıyor. Olasılık 2 Şubatta bazı atılımlar yapmaya hazırlanıyor oluruz, mesela iş görüşmesi yaparız. Mart ayında ise sonuç alacağımızı düşünürüz veya bize öyle söylenir. Fakat Martta başlayacak olan Venüs gerilemesi, bu sürecin uzamasına neden olur. Zaman beklediğimizden daha ağır ilerler, tahmin edilenden daha uzun süre belirsizlik ile mücadele ederiz. Peki uzun vadeli olarak değerlendirecek olsak, iyi midir kötü mü? Elbette kişiye/doğum haritasına göre değişir fakat temelde Venüs gerilemesinden sonra yeni kazanım/bakış açısı edinmiş oluruz. Hayatımız köklü şekilde değişir! Süreç zor olsa bile sonuçları çoğu zaman iyi yönde olur! Not 1: Mart ayında gerçekleşecek olan Venüs gerilemesinden neden Şubat yorumunda bahsetmiş olduğumu doğru bir şekilde anlatabildiğimi umuyorum. Olaylar Şubatta başlıyor kıymetli okurlarım ve Mayısa kadar devam edecek; farkındalığınız yüksek olsun! Not 2: Venüs gerilemeleri 8 yıllık döngüler halinde kendini tekrarlar. Bu nedenle, 2017 Martta koç burcunda Venüs gerilemesi yaşanıyorsa, emin olabilirsiniz ki 8 yıl önce ve 16 yıl önce (Mart 2009 ve Mart 2001) Venüs gerilemesi yine koç burcunda yaşanmıştır. Devamında, Şubat-Mayıs 2017 zaman dilimindeki gelişmelerin, geçmişte yaşananlara “konu bakımından benzerlikler” göstereceğini de söyleyebiliriz. Not 3: Yükselen burcu balık olduğu için bu yazıyı okuyan okurlarıma özel bir hatırlatma yapmak istiyorum: Balık burcu yorumlarında okuduğunuz gündem maddeleri öceki Venüs gerilemesinde yaşadıklarınızla örtüşmüyorsa, koç burcu yorumunu okuyun; aradığınızı o yazıda bulacaksınız. Nedenini ileride bir video ile anlatacağım.

Balık Burcuna Göre Şubat 2017

Venüs güzelliklerin gezegenidir değerli okurlarım. Güçlü Venüs enerjisi varken işler yolunda gider, başarırız, kazanırız, mutlu oluruz! Venüsü bir hikaye kahramanı üzerinden anlatayım: Sindirella, diğer adıyla külkedisi. Söz konusu hikayede bir de peri var, biliyorsunuz değil mi? İşte o peri Venüs’tür. Zorluklar içinde yaşayan ve hayallerine sarılarak ayakta kalmaya çalışan külkedisi, mucizevi bir şekilde ortaya çıkan peri sayesinde hikayenin sonunda hayal ettiğinden bile fazlasına kavuşur. Belli ki perinin ilk gelişi, Venüs gerilemesinden hemen öncesine denk geliyor çünkü hikaye bir noktadan sonra farklı bir yöne dönüveriyor. Birazdan değineceğim. Öncesinde Şubat-Mayıs boyunca gündem oluşturacak Venüs’ün sizi hangi konularda etkileyeceğinden bahsedelim:
 1. işe girmek, iş değiştirmek
 2. iş kurmak, bir iş fikrinin peşinden heyecanla gitmek
 3. geliri artırmak için bazı adımlar atmak
 4. çalışma koşullarını iyileştirmek için kararlar almak
 5. finansal yatırımlar ve harcamalar yapmak
 6. daha da donanımlı olabilmek için kendine yatırım yapmak
 7. rahat/keyifli yaşamak hedefiyle atılımlar yapmak
 8. zevke/haza odaklanmak
Venüs etkisini yaşayacağınız konulardan bahsetmiş olduk, ki aynı zamanda bu konuları temsil eden gezegen de Venüs’ün ta kendisidir. Yeniden hikayemize dönelim. Mucizevi şekilde ortaya çıkan peri, birkaç dokunuşla Sindirella’nın görüntüsünü değiştirir, balkabağını arabaya dönüştürür, fareleri at oluverir. Fakat der ki, geceyarısından önce dönmen gerekiyor! Buraya kadar her şey Venüs etkisi çünkü her şey harika! İşte Venüs gerilemesi bu noktada devreye giriyor çünkü yaşadığı deneyimin büyülü atmosferine kapılan Sindirella, zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyor ve geceyarısından önce dönmeyi unutuyor. Bu nedenle yeniden külkedisine dönüşüyor. Bu hikaye, Venüs gerilemesinden önce ve gerileme başladıktan sonra olabilecekleri tarif ediyor değerli okurlarım. Güzel/hızlı başlayan harika olaylar, gerilemeyle birlikte farklı bir şekilde devam edebiliyor. Bir bakmışsınız ki büyülü atmosfer gitmiş, araba yeniden kabağa, atlar fareye dönüşmüş. Bu noktada önemli olan Venüs’ün büyüsüne fazla kapılmamaktır! Böylece sorumluluklar ihmal edilmez, ihtiyat elden bırakılmaz, ayaklar yerden kesilmez.. Tabi Venüs gerilemesi devam ederken hikayemizdeki prens Sindirella’yı aramaya koyuluyor ve Venüs gerilemesi son erince onu buluyor, hikaye mutlu bitiyor. Devam edelim! Gerileme başlamadan hemen önce, 27 Şubat’ta Mars-Jüpiter-Uranüs etkileşim halinde olacaklar. Bu etkileşimlerinin sonucunda çok ama çok güçlü bir enerji açığa çıkacaktır. Mars etkileşimleri de tıpkı Venüs gerilemesi gibi koç burcunda gerçekleşeceği için, konu başlıkları Venüs ile aynı olacaktır. Diyebiliriz ki, Şubat başında olumlu Venüs enerjisiyle yaşanmaya başlayacak olaylar, Şubat sonuna gelindiğinde hiç beklenmediğiniz kadar iyi sonuçlar doğurabileceği gibi, şaşırtıcı derece ters sonuçlar da doğurabilir. Artık olayın mantığını bildiğinize göre, arabanızın balkabağına dönüşmesini engellersiniz diye düşünüyorum. En güzel ihtimali yaşarsınız inşallah 🍀 Bu noktada Venüs gerilemesine özel bir takvim yapalım mı?
 1. Şubat 3- Venüs koç burcuna geliyor
 2. Şubat 26 – Güneş tutulması balık burcunda yaşanıyor
 3. Şubat 27 – Mars/Uranüs etkileşimleri koç burcunda oluyor
 4. Mart 4 – Venüs koç burcunda gerilemeye başlıyor
 5. Nisan 3 – Venüs gerileyerek balık burcuna dönüyor
 6. Nisan 15- Venüs balık burcunda iken gerileme sona eriyor
 7. Nisan 28 – Venüs yeniden koç burcuna geliyor
 8. Haziran 6 – Venüs koçtan ayrılıp boğa burcuna geliyor
Gördüğünüz gibi tüm bu olaylar balık/koçta olacak ve bu nedenle güçlü bir enerji toplanması olacak. Peş peşe yaşanan güçlü astrolojik olayların aynı burçlarda olması önemli bir işarettir ve anlamı şudur: Bir şeyler değişmek üzere! Şimdi konu bütünlüğünü koruyarak devam edelim! Önce Güneş tutulması sonrasında Ay tutulması..

26 Şubat Güneş Tutulmasının Balık Burcuna Özel Etkileri

Geçen ayki yorumunuzda şöyle demiştik: Ocak ayında olumlu bir enerji olacak ve atacağınız adımlar, 26 Şubat Güneş tutulmasıyla birlikte güçlenerek yeni bir durum yaratacak. Ocak yorumunu okumayanlar için: Balık Burcu Ocak 2017 Yorumu Bu arada, Güneş tutulmasının sizin burcunuzda gerçekleştiğini hatırlatarak bir ekleme yapmak istiyorum: 20 Mart 2015 ve 9 Mart 2016 tarihlerinde Güneş tutulmaları yaşamıştık ve onlar da balık burcundaydı! Hatırlıyor musunuz neler olmuştu? Son bir not daha: 26 Şubattaki tutulma, burcunuzdaki Güneş tutulması silsilesinin de sona ermesine vesile olacak. Bundan sonraki tutulmalar artık kova-aslan hattında olacak. Güneş tutulmasının olası sonuçlarına değinelim: 🌞
 1. yaşanan bir gelişme, hayatınızın seyrini değiştirebilir
 2. bir ilişki başlar/biter
 3. elde ettiğiniz başarı, yeni kapılar açılmasını sağlar
 4. itibarınızı ve yerinizi güçlendirecek önemli kazanımlar elde edersiniz
 5. imajınızı yenilemek isteyebilirsiniz
 6. egonuzu zedeleyecek bir olay sonrası güçlü kararlar alırsınız
 7. sağlıkla ilgili gelişmeler olur, bir sorunu aşıp yola devam edersiniz
Burada esas olan değerli dostlar, burcunuzda gerçekleşen önemli astrolojik olaylar sonrasında, “uzun ince yolda” yeni bir istikamet seçme gereksiniminin oluşmasıdır. Hele ki bu astrolojik olay Güneş tutulmasıysa, açığa çıkan enerjinin dev boyutta olur. Güneş, fiziksel anlamda ışık/aydınlık kaynağı olduğu gibi, astroloji açısından da benzer şeyler ifade eder: Güneş varken bazı şeyler görünür olur, aydınlığa kavuşur. Sadece fikirsel bir aydınlanma da olabilir, önemli bir haber almak da olabilir! Ama öyle bir karar, haber veya bilgi alırsınız ki, artık her şey netleşmiş olur! Böylece nereye doğru gideceğiniz bellidir, yolunuz aydınlanmıştır! Kısacası Güneş tutulmasında bazı şeyler açığa çıkar ve sonrasında yepyeni bir durum oluşur. Bazen şaşırtıcı derecede olumludur bazense kaygıya kapılırız, sarsılırız. Her koşulda yeni bir durum oluşmuştur, yeni dönem başlar! Söz konusu gelişmeler 23 Şubat – 10 Mart arasında gerçekleşecektir.

11 Şubat Ay Tutulmasının Balık Burcuna Özel Etkileri

Aramıza yeni katılan kıymetli okurlarım için kısa bir açıklama yapmak istiyorum: Ay tutulması aslında bir Dolunaydır ve her Dolunay, bir sürecin netleşmesine/sonlanmasına vesile olur. Mesela bir karar alınır ve konu kapanır veya beklenen haber gelir! Sonuçta bir olay olgunlaşıp gündemden düşer. Güneş tutulmasının tersidir yani.. Ay tutulmasının burcunuza özel etkileri şunlar: 🌓
 1. iş hayatınızda gündemde olan bir konu netleşir, görev değişikliği gibi
 2. çalışma ortamınızda beklenen değişim yaşanabilir
 3. iş arkadaşlarınızla ilgili mesele sonuca bağlanabilir
 4. yönetici kadro değişikliği yaşanabilir
 5. kendi işinizi yapıyorsanız personelle ilgili karar alırsınız
Diğer yandan, Ay tutulmasının olası sonuçları arasında sağlıkla ilgili konular da olabilir. Mesela, bir süredir ertelediğiniz sağlık meselesiyle ilgilenmek için doktora gitmek gibi.. Tutulma etkileri Şubatın ikinci haftasında başlayıp 17 Şubat’a kadar netleşecektir değerli dostlar. Sonrasında Güneş tutulması, Mars etkileşimleri ve Venüs gerilemesiyle birlikte Şubat 2017 son sürat devam ediyor olacak. 😊 Balık burcu Şubat 2017 yorumunuzda, önümüzdeki günlerde ve aylarda yaşanması muhtemel olaylara ışık tutmaya çalıştık. Şubat-Nisan arasında birçok insanın hayatı temelden değişecektir, bunu kendi gözlerinizle göreceksiniz zaten. 👁 Yılın ikinci önemli zaman aralığı ise Temmuz-Eylül arası!! Temmuzla birlikte oldukça yoğun Mars enerjisi zamanın ruhunu ele geçirecek. Burada önemli bir hatırlatma yapayım: Yılın ikinci yarısındaki Mars enerjisi, 11 Şubattaki Ay tutulmasıyla ortak konuları etkileyecek. Yani bu konu, Şubatta karara bağlanacak olsa da, Temmuz sonrasında yeniden gündem olacaktır. Umuyorum ki bu enerji patlamalarını hayatınıza olumlu şekilde entegre etme imkanı bulursunuz. 🙏 Bu yazıyı balık burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Böylece onları ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olursunuz.😇 ❤️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun ]]>

27 comments

 • şaziye

  Ocak 30, 2017 at 6:21 pm

  zafer bey emeğinize sağlık sessiz takipçiniz olarak balık burçlarının iş ve kariyer başlıklarını sabırsızlıkla okuyorum. Ama hala balık burcu yükselen kova olarak memur olma hayalim gerçekleşmedi.olsun ümit etmeyi seviyorum.yazılarınız çok akıcı başarılarınızın devamlı olası dileğiyle (bu arada doğ.tarihim 12 mart 1972 saat 05.00)

  • Meryem

   Şubat 9, 2017 at 3:19 pm

   Zafer Hocam, hocam diyorum cunku hoca gibi cok kapsamli bilgi verdiniz. Hele su sindrella venus ornegi bu kadarmi etkileyici sekilde anlatilir yahu hayranim beyninize. Gunluk site site geziniyorum ama sizin gibi bu kadar detayli ve anlayabilecegimiz dilden anlatani daha tanimiyorum. Allah seni ozene bozene yaratmis, ne akilli insansin sen fistik. Gozleri guzel yuzu guzel gonlu guzel astrolog☺ mart ayi icinde yap bi guzellik opuyorum seni

  • Meryem

   Şubat 16, 2017 at 12:00 am

   Zafer Bey, guzel seyler olacak diyorsunuz sunuda soyleyebilirmisiniz? Bu sene bir ise girebilecekmiyim, eger giremeyeceksem hic bosuna kendimi yorupta is basvurularinda bulunmayayim
   Tesekkurler

 • hermonie

  Ocak 30, 2017 at 7:12 pm

  zafer bey merhaba; çok teşekkürler,çok tatlı yorumluyorsunuz. çok belirsiz ve karasız geçiyo bu zamanlar. bir yol çizmem lazım ama bilmiyorum. umarım yolumu bulurum:( kendinize iyi bakın. herkes yazıyor ben de yazayım. 16/03/1990,20.00

 • Mutlu Yılmaz

  Ocak 30, 2017 at 8:42 pm

  Merhaba Zafer bey, yazılarınızı her ay sabırsızlıkla bekliyor ve büyük bir heyecanla okuyorum. Gerçekten tek kelimeyle muhtesemsiniz. Yazdıklarınizla yasadiklarim çoğu zaman örtüşüyor. 14.03.1987 saat 10.00 da doğdum balığım yukselenim ikizler şuan büyük bir belirsizlik içindeyim 2013 martta boşandım… hayat hepimize güzellikler getirsin Hoşça kalın.

 • Emine

  Ocak 30, 2017 at 10:00 pm

  Merhabalar zafer bey benim burç balık yükselenim koç ay burcum ise aslan bütün olaylar bu yıl sanki benim burçlar üzerine üzülsem mi sevinsem mi sizce bide aşk hayatım da eski geri dönüş yapacak mı acaba ??? İyi akşamlar çok tşkler bilgileriniz için kendinize sağlıklı davranın

 • Emine

  Ocak 30, 2017 at 10:25 pm

  Doğum tarihini unutmuşum:) 01.03.1988 sağlıcakla kalın 🙂

 • Naz

  Ocak 31, 2017 at 1:00 am

  Merhaba zafer bey,her ay sabırsızlıkla burç yorumlarınızı takip ediyorum ve her zamanki gibi muhteşem bi yazı olmuş çok teşekkürler ben 03.03.1993 doğumluyum güneş ve yükselenim balık,ay burcum yengeç ve venüs koç burcundayken doğduğum için her zamankinden dahada çok merak ettim olacakları,bu aralar hayat çok zor geçiyor aşk,dersler,üniverite va başvurularla umarım şubat çok iyi gelirirandan sevgiler

 • Külkedisi

  Ocak 31, 2017 at 1:09 am

  İnsan bu kadar güzel mi anlatır. Hem yalın hemde çok anlaşılır sevgiyle Umarım biz balıklar iÇin güzel değişimler olur.

 • Sevgi

  Ocak 31, 2017 at 5:53 pm

  Zafer bey hakkınızı helal edin lütfen bu kadar sade ve anlaşılır yorumlarınız. 22 Şubat 1973 Ceyhan 15.30 doğumluyum eşimin başkasıyla birlikteliği olmasına rağmen daha ılıman yaklaşımı var (2 yıllık bir kopukluk) terazi kendisi bu arada ve işimle ilgili çıkarılma endişem var ne dersiniz bu gerileme beni iyice çırpmak için mi geldi acep 🙁

 • Esin

  Ocak 31, 2017 at 11:30 pm

  Zafer Bey,
  yine yüreğinize, emeğinize, kaleminize sağlık çok aydınlatıcı bir yorum olmuş. Ben yükseleni koç olan bir balık olarak bu ay biraz korktum bu venüs gerilemesinden. Tam da gerçekten bir peri masalındaymışım gibi her şey uzun zaman sonra bu kadar yolunda giderken. Umarım balkabağı ve farelerle karşılaşmadan kavuşurum ayakkabımın öteki tekine 🙂

 • Ozge

  Şubat 1, 2017 at 3:48 pm

  Kocam kızım koc,ben balık.. 🙂 Allah allah diyelim o zman hayırlısı artık

 • Meral

  Şubat 1, 2017 at 7:32 pm

  Balık burcu bu ay nasıl olacak ve hangi burçlarla anlaşır

 • Serao

  Şubat 3, 2017 at 7:15 am

  Zafer bey merhaba elinize yureginize sağlık muhteşem bir anlatım TSK ederim. 26.02.1971 benim d.gunum tamda güneş tutulması olduğu gün.bir iki kelime ile bunu nasıl yorumlarsiniz bana ozel 🙂 TSK ederim sevgi ve selamlar

 • sevgi

  Şubat 3, 2017 at 11:07 am

  Bu kadar olur.. Büyülü atmosfer gitti Araba bal kabağına dönüştü bile…

 • burcu

  Şubat 4, 2017 at 7:15 pm

  zafer bey ben 23 Subat eski erkek arkadaşım 9 Mart doğumlu 24 ocakta ilişki bitti geri dönüşler olucak mı

 • Hale

  Şubat 4, 2017 at 7:39 pm

  Tesekkurler oncelikle cok ve kimseye bakmamissiniz fakat yine de sansimi denemek istedim 🙂 1.3.86 Istanbul 03:00. Cok mu kotu acilar acaba?

 • Merve

  Şubat 5, 2017 at 1:23 am

  Benim biraz ters oldu sanırsam Ocak hırslı azimli iyi bir çalışma ile geçirirken şubatta tam tersine döndü kolumu bile kıpırdatmam istemiyorum ve mutluluktan da değil Venüs Bile kar etmez artık sadece tekrardan çalışmak istiyorum sizce iyi bir sonuç olur mu? Emeğinize sağlık

 • Didilara

  Şubat 7, 2017 at 7:55 am

  Merhaba Zafer bey, en güvendiğim astroloji yorumlari size ait, ne derseniz çıkıyor. Çok teşekkürler <3 20-03-1993 doğumluyum, yükselenim koç. İş konusunda bahtım çok açık şükür ama Aşktan yana yüzüm gülmüyor… Ne zaman aşkı bulacağım diye düşünüp duruyorum.

 • hatice

  Şubat 8, 2017 at 6:37 pm

  tam anlamıyla yaşadığım şey gibi

 • güler

  Şubat 11, 2017 at 7:48 am

  Süper tahminler ameliyat olacagım bütün parasal konular gel gitlerde valla şaşırdık ama çok şükür Rabbim üzülmemi istemedi ve olaylar tatlıya baglandı tşk bende 5-03-1973

 • güler

  Şubat 11, 2017 at 7:54 am

  Süpper bir yorumlama ve analiz zafer bey ameliyatıma konuları para mevzusundaki gel gitler belirsizliklerin iyileşmesi çok şükür Rabbim yardım etti yoluna girdiler 5-3-1973 05tsklr

 • Hazal

  Şubat 13, 2017 at 10:42 pm

  Ceyhun Bey merhabalar,
  Doğum haritalarımızda genel olarak görünmeyen ya da yorumlanmayan bir gezegenle ilgili merak ettiğim bir konu var, size sormak istedim. Juno; ilişkilerimizle ilgili bilgiler verdiğini okudum, fakat güvendiğim astrolog olarak size sormak istedim:). Neyi anlatır, bilgilendirebilirseniz çok sevinirim, sevgiler.

 • Dilek

  Şubat 17, 2017 at 1:19 am

  Zafer bey
  Muhteşemsiniz
  Herşey yazdığınız gibi

 • freeze

  Şubat 20, 2017 at 4:08 pm

  Merhaba Zafer bey, 08.03.2017 doğumluum ve yükselenim aslan. bu dönem benim için çok sıkıntılı yaşadığım yeri ve işimi yani hayatımı komple değiştirmek istiyorum ama beni tutan bir şey var, korkuyorum. hayatım bu monotonluktan çıkmazsa sonum ihtihar gibi duruyor,ayrıca kimse ile yakınlaşamıyor ve aksine herkesten özellikle karşı cinsten uzaklaşıyorum git gide. ne öngörüyorsunuz benim için?

 • Pingback: Balık Burcu Mart 2017 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

 • Pingback: Kova Burcu Mart 2017 Yorumu: İş Hayatı, Hareketli Zamanlar

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin