yükselen burcu yengeç olan okurlarıma özel detaylar içeriyor. Burcunuz yengeç ve yükselen teraziyse eğer, sizi terazi yorumuna bekliyorum 😊 Yükselen burcunu bilmeyenler buradan öğrenebilir: yükselen burç hesaplama Doğum saatininizi bilmiyor musunuz? Burcunuzun yorumunu okuyabilirsiniz elbette. Fakat bilmenizi isterim ki, Burcuna Göre’de yükselene göre yorumlar kusursuzdur. Eğer doğum saatinizi -dolasıyla yükselen burcunuzu ve derecesini- doğru olarak biliyorsanız, hiçbir astroloji sitesinde olmayan incelikli bir yorum okuyacaksınız. Yorumlama sistemi farklı çünkü.. Kısacası en doğru yerdesiniz. ❤️ Eylül ayında başlayacağını öngördüğüm Premium Üyelik & Astroloji Okulu hakkında bilgi sahibi değilseniz, bu yazıyı okumalısınız: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Hadi başlayalım. 😊

9 Temmuz Dolunay Etkileri

Dolunaylarda mevcut bir gündem olgunlaşır ve tamamlanır. Bazen hayatımızın bir dönemi sona erer.

Yükselen Yengeç: 0 – 19 derece

Ferah olmayan Mayıs-Hazirandan sonra enerjinizin artmaya başlayacağı günler geldi değerli dostlar. Victor Hugo’nun harika tanımında söz ettiği gibi “gecenin en karanlık anı, şafak sökmeden hemen öncedir”. Haziranın son haftasında enerji seviyenizdeki artışı fark etmiş olmalısınız. Keskin kararlar da aldınız mı bari? Dolunaya gelmeden önce bir çerçeve çizelim. Temmuzda iki ihtimale dikkat çekmeliyim, bu olaylar böyle zamanlarda oluyor:
 1. özel/sosyal ilişkilerde uzaklaşma veya bitiş
 2. iş hayatında sorunlar veya ayrılıklar
Peki iş mi olacak ilişki mi? Yükselen derecesi ne kadar küçükse, işle ilgili olma ihtimali de o kadar yüksek diyebiliriz. Örneğin yükselen 4 derece yengeçse riskli alan iş hayatı, eğer 15 dereceyse ilişkiler olacaktır. Başkalarının bilmesinin istenmediği ilişkiler vardır ya, öyle ilişkiler böyle zamanlarda başlar. Bazı olaylar sadece bazı zamanlarda gerçekleşebiliyor değerli okurlarım. Bu nedenle “o zaman” olmazsa, benzer enerjinin oluştuğu “bir sonraki zamana” kadar da olmaz zaten. Temmuzu ve Ağustostaki Dolunayı atlatınca riskli zamanlar sona eriyor. Artık Dolunayı konuşabiliriz 😊 Dolunay 9 Temmuzda yaşanacak, gündemin sonuçlanması ise 14 Temmuzu bulabilir. Olasılıklar şöyle:
 1. ilişkiniz bir çıkmaza girebilir
 2. para üzerinden gerginlik oluşabilir
 3. iş değişimi/ayrılık gündeme gelebilir (gerçek gündem Ağustosta)
Ana konular arasında kıskançlık, ihtiras, cinsellik, bağımlılık, takıntı ve para olacaktır. Aynı günlerde Pluto enerjisi de yaşayacağız. Bu enerjinin iki tür ürünü oluyor:
 1. kadersel karşılaşma, mutlak uyum, kader birliği, evlilik ve çocuk
 2. bunları yaşamak istediğiniz fakat yaşayamadığınız birine aşık olup kilitlenmek
Yükselen burcunuz 19 dereceye ne kadar yakınsa, bu olayı o kadar yakın zamanda yaşadınız. (1 derece 2009, 18 derece 2016) Umarım ki olumlu taraftasınız! Fakat değilseniz bile dert etmeyin, bu enerji yıllarca sürüyor. Önünde sonunda sizi doğru insana götürecektir. Eğer ki aklınızdan hiç çıkmayan, duygusal tutulmaya neden olan bir ilişkiniz varsa, Temmuzda önemli bir yol ayrımına geldiniz demektir. Önümüzdeki 30 günde tamam/devam kararı almanız gerekecek, ki zaten duygularınız sizi yönlendirecektir. Sadece olumsuz ihtimallerden gitmeyelim değil mi, sonuçta yaşıyor olmak harika. 😊  Yakında evlenmiş/evlenecek olanlara mutluluklar diliyorum, zamanlama gayet güzel. ❤️ Ayrıca çocuk planları yapanlar için de şartlar aylarca iyi olacak.

Yükselen Yengeç: 20 – 29 derece

Haziran ortasından bu yana başlıca 2 ihtimal vardı, böyle zamanlar böyle olaylara yol açabiliyor:
 1. iş hayatında keyifsiz olaylar & değişimler
 2. sizin/sevdiklerinizin sağlık durumu
Elbette olmak zorunda değil fakat (kadersel olarak) bu olaylar, bu gibi zamanlarda yaşanıyor değerli dostlar. Neyse ki işinde iyi bir hekim, doğru tıbbi destek veya bir dostun tam yerinde ve zamanında elinizden tutması gibi olaylar da “bu zamanlarda” olur. Eğer ki stresli zamanlara girerseniz hiç merak etmeyin, 2 ay sonra hepsi geçip gider. Dolunay gündemine gelecek olursak, konu aynı.. Dolunay 9 Temmuzda yaşanacak, gündemin sonuçlanması ise 14 Temmuzu bulabilir.
 1. iş hayatınızda baskı artıyor, karar vermek zorunda hissedebilirsiniz
 2. iş değişimi, ayrılık mümkün
 3. ekip/yönetim değişikliği yaşanabilir
Sağlık da diğer ana konu demiştik: tıbbi tedavi, operasyon, dinlenmek için mola vb. olabilir. Bu noktada işle ilgili bir önerim olacak. Eğer ki “aynı iş” artık “farklı his” veriyor diye siz bazı kararlar vermek üzereyseniz (baskıya rağmen) Temmuzu es geçin, Ağustos sonunu da görün mutlaka.

23 Temmuz Yeniay Etkileri

Yeniaylarda fikirler oluşur, yeni bilgiler alınır, harekete geçilir. Bazen hayatımızda yepyeni bir dönem başlar.

Yükselen Yengeç: 0 – 9 derece

Yeniay enerjisi olumlu, konusu para! Fakat parayı yöneten gezegenin haritanızdaki anlık konumu iyi değil ama Ağustosun ikinci haftasından sonra süper olacak👍 Temmuzda stres/belirsizlik olursa dahi sonucu lehinizde olacak, iyimser kalın.
 1. iş ortamında bir şey yapmaya zorlanabilirsiniz
 2. hızla karar vermeniz, çözüm üretmeniz gerekebilir
 3. önemli miktarda harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz
 4. parasal baskı oluşabilir
 5. ilk defa çalışma hayatına girecekler için süreç başlar/hızlanır (Eylülde biter)
Bazı okurlarım yaz tatilinde çok para harcadığı için de stres olabilir. 😊 Sonuçta astrolojik olayları çok da büyütmemek lazım. Özetle konu parayla ilgili, işinizle bağlantısı da paradan aslında..

Yükselen Yengeç: 10 – 29 derece

23 Temmuzdaki Yeniay hayatınızda önemli bir yerlere tekabül edebilir, önemsemeli.. 2 ihtimalden bahsedececeğim: sağlık & ilişkiler. Haziranın ikinci yarısından bu yana enerjinizi hangisine daha çok yönelttiniz? Konu o olacak! Her koşulda fiziksel enerjiniz son derece yüksek, kimse size hayır diyemez. Bu aralar size direnmek hiç kolay olmayacak. Tanışmak için güzel zaman olsa da başlamak için Eylülü görmek lazım diyorum. Kötü giden (uyumsuz ve sorunlu) ilişkiler böylesi zamanlarda ayakta kalamaz, onu da söylemeden geçmeyelim. Sağlıkla veya görüntünüzle ilgili adımlar atmanız gerekiyorsa, estetik/görsel sonuçları olmadığı sürece olabilir. Görsellik Eylüle.. Sürekli Eylülü referans veriyoruz boşuna değil! 23 Ağustosta tutulmayı da kapsayacak şekilde zamanın enerjisi sizden yana olacak. Özellikle parasal konular, iş & ilişkilerde.. Evlenmeye direnenler de evlensinler bence, Jüpiter doğru yerde..😄😄 Güzellikler diliyorum. Zafer Ceyhun ❤️]]>