Temmuz 2017 itibarı ile;

 1. Aylık yorumlarınız yükselen burcunuza göre hazırlanıyor
 2. Burcuna Göre Premium Üyelik için kayıtlar başlıyor; mobil uygulama yakında hayatınızın önemli bir parçası olacak.
 3. Burcuna Göre Astroloji Okulu kapılarını açmaya hazırlanıyor (online), ömür boyu erişim hakkı elde etmek için kayıt olabilirsiniz.
Burcuna Göre’yle tanışmış olduğunuz için şanslı hissetmenizi sağlamalıyız, öyle değil mi? Bunu ancak ve ancak astrolojinin mucize bilgilerinden tam kapasite faydalanmanızı sağlayarak yapabiliriz. Zamanı geldi değerli dostlar. ❤️ Bundan sonra hiçbir okurum yaşadıklarını anlamlandırmak için birden çok astrologu takip etmek zorunda kalmayacak. Hele ki kahve telvesinden gelecek analizleri yapan kahin-falcılardan medet umacak noktaya kesinlikle gelmeyeceksiniz. Tek ve güvenilir bir kaynak, aydınlık bir gelecek.. Astroloji bu imkanı veriyor değerli dostlar, yakında bizzat şahit olacaksınız. Temmuzdan itibaren kayıt olabilirsiniz. Ağustos (belki Eylül) itibarı ile her şey hazır olacak ve eşsiz yolculuğumuza başlayacağız. Burcuna Göre Premium Üyelik & Astroloji Okulu için kayıt olun: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Mobil uygulama hazır olduğunda, size giriş bilgilerinizi ileteceğiz. Şimdilik sadece kayıt sürecindeyiz. Kayıt olmadan önce detayları öğrenmek ister misiniz? O zaman buyrunuz.

Premium Üyelik

Premium Üyelik 1 aylık deneme süreci ile başlıyor. Bu sayede kayıt olduğunuz ay Premium üyelik ayrıcalıklarından ücretsiz olarak faydalanacaksınız. Deneme sürenizin sonunda biz size ulaşıp soracağız: Premium üyeliğinizin devam etmesini ister misiniz? Eğer devam etmek isterseniz yıllık üyeliğiniz başlayacak. Bu noktada doğum haritanızı oluşturacağız çünkü haritanız sistemde kayıtlı olacak. Eğer doğum saatiniz kesin/net değilse netleştirmek için “rektifikasyon çalışması” yapacağız. Rektifikasyon için bana 15 dakikanızı ayırmanızı isteyeceğim, telefonda görüşeceğiz. Bu nedenle kayıt aşamasında telefon numaranızı da istiyoruz. Neden üyelik yıllık olarak yapılıyor? Çünkü astrolojiyi aylık sınırlardan kurtarıyoruz. Peki bunu nasıl yapacağız? Bunu anlatmak için sadece Premium Üyelik kapsamında yer alan dört bölümden bahsetmem gerekiyor.
 1. Premium Yorumlar
 2. Haftalık Analizler
 3. Önemli Zamanlar
 4. İlişkiler
Bu bölümlerin içeriğini de anlatayım.

Bölüm 1: Premium Yorumlar

Mobil uygulamanızdan Eylül ayında “Premium Yorumları” açtığınızda hem Eylül hem de Ekim yorumunuz hazır olacak. Yorumlar yükselen burcunuzun derecesine göre sınıflandırılmış olacak. Yani artık burcunuza göre değil doğum haritanıza özel yorumlar alacaksınız. Acaba sitenin adını dogumharitanagore.com olarak değiştirsek mi?  😊😊😊

Bölüm 2: Haftalık Analizler

Bu bölümde haftanın analizini yapacağız. Haftalık analizleri ses kaydı olarak hazırlamayı düşünüyorum, böylece pratik bir şekilde dinleyip yolunuza devam edeceksiniz. İşe giderken, yolculuk esnasında arabanızın müzik sisteminden, yemek yerken veya dinlenirken kulaklığınızı takıp dinleyebilin istiyorum. Hatırlatmalar ve bildirimler de olacak tabi ki.

Bölüm 3: Önemli Zamanlar

Konu başlıklarına göre, elbette haritanıza özel, zamandan bağımsız analizler yapacağız. Aşk/ilişkiler ve iş/kariyer değişmeyen konu başlıkları olacak. Ayrıca haritanıza göre konuşulması gereken farklı konu başlıklarını da yeri geldiğinde ele alacağız. Kapsamı 1 yıl olacak, bu sayede yolunuzu net olarak görebileceksiniz, planlarınızı net olarak yapabileceksiniz. Risklerden ve fırsatlardan haberdar olacaksınız. Örneğin, Eylül 2017’de tanışacağınız bir kişiyle yeni bir ilişkinin başlayabileceğini biliyor olacaksınız. Kariyerle ilgili girişimlerinizi Ocak 2018’e bırakmanızı önereceğim, düğününüzü 12-28 Haziran 2018 arasında yapmanızı, eğer mümkün olmazsa Temmuz-Ağustosu atlayıp Eylüle bırakmanızı söyleyeceğim. Gezegenlerin yıllık döngüsünü de bu bölümde detaylıca konuşacağız. Bu bölüm sayesinde doğum haritanıza özel kişisel danışmanlık almış kadar olacaksınız.

Bölüm 4: İlişkiler

Premium Üyelik ayrıcalıkları arasında en önemli bölümlerden birisi “İlişkiler”. Burç uyumu analizlerini birlikte yapacağız, siz de uyum analizi yapmayı öğreneceksiniz. Doğum bilgilerini öğrendiğiniz herhangi biriyle aranızdaki uyumu, zaman kaybetmeden ve kimseye danışmadan kesin bir şekilde biliyor olacaksınız. Tabi en önemlisi, kendinizi keşfedeceksiniz. Öyle astrolojik etkiler var ki değerli okurlarım, aşk hayatını doğrudan kontrol eder. Bu etkilerin farkında olmayan insanlar aynı hataları tekrarlar ve aslında hiç istemedikleri deneyimler yaşarlar. İşte bu tür önemli etkileri tarif edeceğim, önerilerde bulunacağım. Elbette sizin doğum haritanızda veya sevdiklerinizde hangi etkiler olduğunu da öğreneceksiniz. Bu bölümde ağırlıklı olarak video çekimleri yapmayı planlıyorum. Bizzat anlatacağım, düzenli olarak konuşacağız.

Astroloji Okulu

Bugüne kadar astroloji eğitimi almak isteyen okurlarıma “hazırlık aşamasında olduğumu” söylemiştim. Şimdi kusursuz bir astroloji eğitimi için her şey hazır! Astroloji Okulu’nun ne Türkiye’de ne farklı bir ülkede benzeri yok. Bir kez Okula kayıt yaptırdığınızda, hazırlayacağım tüm eğitim içeriğine sahip olacaksınız, hem de ömür boyu erişim hakkınız olacak. Videolar, ses kayıtları, metinler, görseller, analizler, örnekler… Eğitim içeriklerine her istediğinizde mobil cihazlardan ve bilgisayarınızdan erişebileceksiniz. Üstelik Astroloji Okuluna kayıt olan okurlarım, 2 yıl boyunca Premium Üyelik edinmiş olacaklar. Peki neden astrolojinin mucizevi bilgi hazinesine sahip olmak isteriz?
 1. hayatımızı en güzel şekilde yaşamak için
 2. kendimizin/sevdiklerimizin hayatını en iyi şekilde organize edebilmek için
 3. doğru ilişkiler kurabilmek için
 4. insanları -kendilerinden bile daha iyi- tanıyabilmek için
 5. benzersiz bir farkındalık edinmek için
 6. astrolog olup profesyonel hedefler peşinde koşmak için
Profesyonel astrolog olmak isteyen bazı okurlarımla ileride bir gün birlikte de çalışabiliriz, zaman sürprizlere açık. 🍀 Eşsiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum, tüm okurlarımı bekliyorum. Burcuna Göre Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için kayıt olun: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>