Burç YorumlarıPremium Üyelik & Astroloji Okulu

Haziran 29, 2017by Zafer Ceyhun152

Temmuz 2017 itibarı ile;

 1. Aylık yorumlarınız yükselen burcunuza göre hazırlanıyor
 2. Burcuna Göre Premium Üyelik için kayıtlar başlıyor; mobil uygulama yakında hayatınızın önemli bir parçası olacak.
 3. Burcuna Göre Astroloji Okulu kapılarını açmaya hazırlanıyor (online), ömür boyu erişim hakkı elde etmek için kayıt olabilirsiniz.
Burcuna Göre’yle tanışmış olduğunuz için şanslı hissetmenizi sağlamalıyız, öyle değil mi? Bunu ancak ve ancak astrolojinin mucize bilgilerinden tam kapasite faydalanmanızı sağlayarak yapabiliriz. Zamanı geldi değerli dostlar. ❤️ Bundan sonra hiçbir okurum yaşadıklarını anlamlandırmak için birden çok astrologu takip etmek zorunda kalmayacak. Hele ki kahve telvesinden gelecek analizleri yapan kahin-falcılardan medet umacak noktaya kesinlikle gelmeyeceksiniz. Tek ve güvenilir bir kaynak, aydınlık bir gelecek.. Astroloji bu imkanı veriyor değerli dostlar, yakında bizzat şahit olacaksınız. Temmuzdan itibaren kayıt olabilirsiniz. Ağustos (belki Eylül) itibarı ile her şey hazır olacak ve eşsiz yolculuğumuza başlayacağız. Burcuna Göre Premium Üyelik & Astroloji Okulu için kayıt olun: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Mobil uygulama hazır olduğunda, size giriş bilgilerinizi ileteceğiz. Şimdilik sadece kayıt sürecindeyiz. Kayıt olmadan önce detayları öğrenmek ister misiniz? O zaman buyrunuz.

Premium Üyelik

Premium Üyelik 1 aylık deneme süreci ile başlıyor. Bu sayede kayıt olduğunuz ay Premium üyelik ayrıcalıklarından ücretsiz olarak faydalanacaksınız. Deneme sürenizin sonunda biz size ulaşıp soracağız: Premium üyeliğinizin devam etmesini ister misiniz? Eğer devam etmek isterseniz yıllık üyeliğiniz başlayacak. Bu noktada doğum haritanızı oluşturacağız çünkü haritanız sistemde kayıtlı olacak. Eğer doğum saatiniz kesin/net değilse netleştirmek için “rektifikasyon çalışması” yapacağız. Rektifikasyon için bana 15 dakikanızı ayırmanızı isteyeceğim, telefonda görüşeceğiz. Bu nedenle kayıt aşamasında telefon numaranızı da istiyoruz. Neden üyelik yıllık olarak yapılıyor? Çünkü astrolojiyi aylık sınırlardan kurtarıyoruz. Peki bunu nasıl yapacağız? Bunu anlatmak için sadece Premium Üyelik kapsamında yer alan dört bölümden bahsetmem gerekiyor.
 1. Premium Yorumlar
 2. Haftalık Analizler
 3. Önemli Zamanlar
 4. İlişkiler
Bu bölümlerin içeriğini de anlatayım.

Bölüm 1: Premium Yorumlar

Mobil uygulamanızdan Eylül ayında “Premium Yorumları” açtığınızda hem Eylül hem de Ekim yorumunuz hazır olacak. Yorumlar yükselen burcunuzun derecesine göre sınıflandırılmış olacak. Yani artık burcunuza göre değil doğum haritanıza özel yorumlar alacaksınız. Acaba sitenin adını dogumharitanagore.com olarak değiştirsek mi?  😊😊😊

Bölüm 2: Haftalık Analizler

Bu bölümde haftanın analizini yapacağız. Haftalık analizleri ses kaydı olarak hazırlamayı düşünüyorum, böylece pratik bir şekilde dinleyip yolunuza devam edeceksiniz. İşe giderken, yolculuk esnasında arabanızın müzik sisteminden, yemek yerken veya dinlenirken kulaklığınızı takıp dinleyebilin istiyorum. Hatırlatmalar ve bildirimler de olacak tabi ki.

Bölüm 3: Önemli Zamanlar

Konu başlıklarına göre, elbette haritanıza özel, zamandan bağımsız analizler yapacağız. Aşk/ilişkiler ve iş/kariyer değişmeyen konu başlıkları olacak. Ayrıca haritanıza göre konuşulması gereken farklı konu başlıklarını da yeri geldiğinde ele alacağız. Kapsamı 1 yıl olacak, bu sayede yolunuzu net olarak görebileceksiniz, planlarınızı net olarak yapabileceksiniz. Risklerden ve fırsatlardan haberdar olacaksınız. Örneğin, Eylül 2017’de tanışacağınız bir kişiyle yeni bir ilişkinin başlayabileceğini biliyor olacaksınız. Kariyerle ilgili girişimlerinizi Ocak 2018’e bırakmanızı önereceğim, düğününüzü 12-28 Haziran 2018 arasında yapmanızı, eğer mümkün olmazsa Temmuz-Ağustosu atlayıp Eylüle bırakmanızı söyleyeceğim. Gezegenlerin yıllık döngüsünü de bu bölümde detaylıca konuşacağız. Bu bölüm sayesinde doğum haritanıza özel kişisel danışmanlık almış kadar olacaksınız.

Bölüm 4: İlişkiler

Premium Üyelik ayrıcalıkları arasında en önemli bölümlerden birisi “İlişkiler”. Burç uyumu analizlerini birlikte yapacağız, siz de uyum analizi yapmayı öğreneceksiniz. Doğum bilgilerini öğrendiğiniz herhangi biriyle aranızdaki uyumu, zaman kaybetmeden ve kimseye danışmadan kesin bir şekilde biliyor olacaksınız. Tabi en önemlisi, kendinizi keşfedeceksiniz. Öyle astrolojik etkiler var ki değerli okurlarım, aşk hayatını doğrudan kontrol eder. Bu etkilerin farkında olmayan insanlar aynı hataları tekrarlar ve aslında hiç istemedikleri deneyimler yaşarlar. İşte bu tür önemli etkileri tarif edeceğim, önerilerde bulunacağım. Elbette sizin doğum haritanızda veya sevdiklerinizde hangi etkiler olduğunu da öğreneceksiniz. Bu bölümde ağırlıklı olarak video çekimleri yapmayı planlıyorum. Bizzat anlatacağım, düzenli olarak konuşacağız.

Astroloji Okulu

Bugüne kadar astroloji eğitimi almak isteyen okurlarıma “hazırlık aşamasında olduğumu” söylemiştim. Şimdi kusursuz bir astroloji eğitimi için her şey hazır! Astroloji Okulu’nun ne Türkiye’de ne farklı bir ülkede benzeri yok. Bir kez Okula kayıt yaptırdığınızda, hazırlayacağım tüm eğitim içeriğine sahip olacaksınız, hem de ömür boyu erişim hakkınız olacak. Videolar, ses kayıtları, metinler, görseller, analizler, örnekler… Eğitim içeriklerine her istediğinizde mobil cihazlardan ve bilgisayarınızdan erişebileceksiniz. Üstelik Astroloji Okuluna kayıt olan okurlarım, 2 yıl boyunca Premium Üyelik edinmiş olacaklar. Peki neden astrolojinin mucizevi bilgi hazinesine sahip olmak isteriz?
 1. hayatımızı en güzel şekilde yaşamak için
 2. kendimizin/sevdiklerimizin hayatını en iyi şekilde organize edebilmek için
 3. doğru ilişkiler kurabilmek için
 4. insanları -kendilerinden bile daha iyi- tanıyabilmek için
 5. benzersiz bir farkındalık edinmek için
 6. astrolog olup profesyonel hedefler peşinde koşmak için
Profesyonel astrolog olmak isteyen bazı okurlarımla ileride bir gün birlikte de çalışabiliriz, zaman sürprizlere açık. 🍀 Eşsiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum, tüm okurlarımı bekliyorum. Burcuna Göre Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için kayıt olun: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>

152 comments

 • Yasemin

  Haziran 29, 2017 at 11:46 pm

  Süper süper süper ❤❤❤ sonunda

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:16 am

   çok teşekkür ediyorum, bence de harika olacak Yasemin hanım ❤️❤️❤️

  • Sibel

   Temmuz 1, 2017 at 4:14 pm

   Merhaba Ceyhun bey,
   Yurtdisindaki okurlar takipciler bilgilendirmelerde genellikle es gecilir yada unutulur. Sizde unutmussunuz bu uyeliklerin odeme bedelleri(euro degeri)nedir mesela? Bizim size sizin bize ulasma sansi saniyorum mail yada watsapp uzeri olabilir? Sitedeki standart uyelik formunu doldurmamiz yeterlimi?
   Detayli bilgi lutfen..Sizi seviyorum ve heray takipteyim.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2017 at 3:49 am

   Sibel hanım merhaba, doğum haritasına özel görüşmelerin önemli bir kısmını yurt dışında yaşayan okurlarımla yapıyorum, tlf ile görüşme veya ödeme bugüne kadar sorunsuz işlediği için aklıma gelmedi fakat haklısınız, mobil uygulama işleri değiştirebilir.
   Ödeme TL olarak kredi kartı ile yapılacak, kartlar Tr/Euro kur hesabına göre tahsilat yapabiliyor olmalı. Ben TR’deki kartımla Euro alışveriş yapabiliyorum.
   Tabi bu noktada şöyle bir durum var:
   Almanya, Avusturya, Fransa, Azerbaycan, UK vs. kartlara taksit imkanı olmayabilir. Taksitli alışveriş yapabiliyor musunuz ülkenizde? Çünkü aylık ödeme yapabilmek için taksitlendirme önemli.
   Eğer kartınız taksitlere açık değilse yıllık ödeme yapmanız gerekebilir, doğrusu bu ihtimali düşünmemiştim, hatırlatmanız iyi oldu. Bir çözüm önerisi düşünülmeli sanıyorum.
   Sizin bir öneriniz var mı?

  • Sibel

   Temmuz 2, 2017 at 7:41 pm

   Hollandada kurumlar/sirketler online odemelerde genellikle birkac secenek sunar. Isteyen kredikarti isteyen normal banka ozelligini vb.. secer. Bankasindan kisi onay verdiginde o kurum heray onaylanan miktari kendisi otomatik cekme yetkisine sahip olur. Tabiki ulkeler arasi odemelerde belki extra odeme bedeli cikabilir. Kredi karti kullanmadim hic. Kredi karti ile turkiye/hollanda arasi sistem ayni islermi bilemiyorum. Dediginiz gibi belki yillik bir odemeyle birseferde halletmek en saglam cozum gibi gorunuyor.
   Hollandada yasayan baska takipcilerden kredi kartiyla odeme ve taksitlendirme konusunda bilgisi olanlar varsa paylasirlarsa sevinirim.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 3, 2017 at 12:42 am

   Bu konuda zamanla deneyim ediniriz zaten, ben de bilgi veririm mutlaka Sibel hanım.
   teşekkür ediyorum, görüşmek üzere ❤️

  • Sibel

   Temmuz 4, 2017 at 3:54 am

   Asil ben tesekkur ederim. Gorusmek uzere❤

 • Sanem

  Haziran 29, 2017 at 11:59 pm

  Masallah yok yok..tebrik ederim yolunuz acik olsun..Allah utandirmasin..sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:16 am

   bir kişinin astrolojiden alabileceği her şey olacak Sanem hanım, zaten olmalı da.. ❤️

 • Handan

  Haziran 30, 2017 at 12:04 am

  Muhteşem olmuş

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:17 am

   çok teşekkür ediyorum Handan hanım, öyle olacak inşallah ❤️

 • Feyza

  Haziran 30, 2017 at 12:04 am

  Ben kredi kartı kullanmıyorum. Nasıl ödeme yapabilirim. Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:19 am

   Sanıyorum ki Feyza hanım, havale ile yıllık ödeme yapmak tek yol olur bu durumda. Benim aklıma başka yol gelmedi, öneriniz varsa alabilirim.

 • pinar

  Haziran 30, 2017 at 12:19 am

  Zafer bey size dogum haritami yorumlatmayi cok istiyorum ama temmuz programinda bos yeriniz varsa iletisime gecmeyi cok isterim astroloji ogrenme konusunda yetenekli bulursaniz ders almak isterim

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:22 am

   Pınar hanım merhaba, Temmuz randevu programı doldu 🙁 Ağustos yapabiliriz, hem zaten Astroloji Okulu ömürlük bir yatırım olacak, acele etmeyin bence 🙂
   Görüşmek üzere ❤️

 • denizyildizi

  Haziran 30, 2017 at 12:20 am

  super, hayirlisi olsun :))

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:23 am

   çok teşekkür ederim, hepimiz için hayırlı sonuçlar getirmesi için üzerime düşeni yapacağım inşallah Deniz hanım ❤️

 • Reyhan

  Haziran 30, 2017 at 12:29 am

  Şahanesiniz Astroloji okulunu çok isterdim ama işe başlamam lazım önce 🙂 şimdilik premium üyelik

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:24 am

   Çoook teşekkür ediyorum.
   Okula ne zaman isterseniz kaydolursunuz Reyhan hanım, bekliyorum. ❤️

 • Ecem

  Haziran 30, 2017 at 12:41 am

  Zafer bey ben astroloji okulu kaydını ıstiyorum ancak şu an hiçbir taksidin sorumluluğunu alacak durumda değilim.3-4 ay sonra kayıt yaptirsam olurmu. Bir de sadece nasıl bir deneyim olduğunu öğrenebilmek adına ilk ay ücretsiz olan kampanyadan yararlanıp 3-4 ay sonrası astroloji okulu kaydını yaptirsam olurmu?

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:25 am

   Ecem hanım sizi kırmayacağımı biliyorsunuz, tabi ki, nasıl dilerseniz öyle yapabiliriz ❤️

  • Ecem

   Haziran 30, 2017 at 2:03 am

   Kalp Kalp Kalp ❤❤❤

 • Gül

  Haziran 30, 2017 at 12:51 am

  TEK KELIME ILE HARIKA

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:25 am

   çok teşekkür ediyorum Gül hanım ❤️❤️❤️

 • ipek

  Haziran 30, 2017 at 12:54 am

  öğrenci kardeşlerimize de uygun olan premium aylık 30 küsür mu…. ben o 30 la bir ay doyarım ceyhun naaptın sen :)) satandart yorumlar hala ücretsiz ama dimi?

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:27 am

   Çok dramatize etmişsiniz İpek hanım, o kadar değil 🙂
   Tabi ki, Burcuna Göre’deki yorumlar her zaman ücretsiz olacak.

  • ipek

   Haziran 30, 2017 at 6:34 pm

   :))) neyse ben ücretsiz olanları da seviyorum 🙂 dilerim bu ay aslan yükselen için iş fırsatı vardır 🙂 işe gireyim bari premium olabilmek için 🙂

 • Rahimeduman

  Haziran 30, 2017 at 1:12 am

  Çok güzel oldu bekliyordum

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:28 am

   çok yakında inşallah Rahime hanım ❤️

 • Mehmet

  Haziran 30, 2017 at 1:34 am

  Ne zaman başlıyoruz? Güzel bir çalışma olacak şimdiden tebrikler.

 • Emine

  Haziran 30, 2017 at 1:40 am

  Premium üyelik için üyelik ücreti ne kadar

 • Onur

  Haziran 30, 2017 at 1:41 am

  Yükselenimi bilmiyorum. Doğduğum gün bile şaibeli. Annem ve babam okul okumadıkları için şu zamanda pek bilgi sahibi değiller. 06.06.1992’de doğduğunu annemler, 08.06.1992’de doğduğumu da nüfus söylüyor 🙂 Galiba bu aşamada tam tarih bile bilinemez iken saati bulmamız, yönü ve açıyı tayin etmemiz imkansız… Bu konuda ne yapabiliriz acaba ?

  • northfield

   Haziran 30, 2017 at 1:34 pm

   ben de aynı dertten muzdaribim. Annemler 06.06.1988de doğduğumu söylüyor, fakat kimlik 03.06.1988 diyor. Ceyhun Bey bunu da rektifikasyon çalışması çözer mi?

 • Sevilay

  Haziran 30, 2017 at 2:28 am

  Neden ücretli oldu, çok üzüldüm

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:03 pm

   Buradaki yorumlar eskiden olduğu gibi ücretsiz Sevilay hanım, Premium Üyelik mobil uygulamada var. 🙂

 • Eowyns

  Haziran 30, 2017 at 2:57 am

  Zafer Bey çok iyi bir haber. 🙂 İlk yorumlar/öngörüler(?) hangi ay başlayacak acaba premium üyelik için? İlk ayın ücretsiz olması iyi niyetinizi simgeliyor bence. sağ olun <3

 • Nesli

  Haziran 30, 2017 at 3:35 am

  Ben de astroloji okuluna katılmak istiyorum. İlerde belki beraber çalışırız diye yazmanız beni cok heyecanlandırdı. Siteyi neredeyse ilk aylarından beri takip ediyorum.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:12 pm

   Bekliyorum Neslihan hanım. ❤️❤️
   İleride bir gün, Astroloji Okuluna katılan okurlarımla “çok yazarlı bir astroloji uygulaması” hazırlamayı çok istiyorum.

 • MELTEM

  Haziran 30, 2017 at 8:49 am

  SİZE BU ARALAR ULAŞABİLECEĞİM BİR NUMARA VAR MI ACABA ? ADIM ATMAK VE BAZI ŞEYLERE KARAR VEREBİŞLMEK İÇİN İÇİN SİZLERLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORUM

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:10 pm

   Meltem hanım merhaba,
   Maalesef Temmuzda görüşmemiz imkansız çünkü randevu programı dolu 🙁 🙁
   Genelde 3 hafta öncesinden dolmuş oluyor, acil durumlarda olabildiğince zaman yaratmaya çalışıyorum ama mobil uygulama hazırlıkları varken mümkün değil cidden, lütfen kusura bakmayın.

 • antalya

  Haziran 30, 2017 at 8:55 am

  Her ay ki yorumlari yapmayacakmisiniz yani alan var alamayan var bizleri aylik yorumlardan mahrum etmeyin

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:09 pm

   burcunagore.com her zamanki gibi (ücretsiz) devam ediyor.
   Premium Üyelik mobil uygulamayı kullanan okurlarıma özel olacak.

 • ebru

  Haziran 30, 2017 at 10:33 am

  İşte budur .. Yolunuz açık olsun. Ben de varım 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:07 pm

   çooook tşk ediyorum Ebru hanım ❤️❤️❤️
   hep birlikte yürüyelim ve yolumuz açık olsun inşallah.

 • Mehmet fırat türkmen

  Haziran 30, 2017 at 11:05 am

  Hayırlı uğurlu olsun üstadım çok sevindim (özellikle kendi adıma)

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:07 pm

   Abi nasıl daldıysam mobil uygulama çalışmalarına, dün whatsapptan tebrik mesajını görünce fark edip hatırladım en son görüşelim 3 gün içinde dediğimizi..
   Anlayışın için çok teşekkür ederim, hazır olmak üzere artık, test aşamasında sana da haber vereyim kontrol etmen için.
   görüşmek üzere.

 • Happy

  Haziran 30, 2017 at 11:56 am

  Merhaba nasil kayit okunur ben Azerbaycanfan yaziyorum işlemi anlayanadim

 • serpil

  Haziran 30, 2017 at 12:00 pm

  Ceyhun Bey,
  İnanılmaz güzel bir fark yarattığınızı söylemek istiyorum.
  Yeni oluşumları heyecanla bekliyorum.
  BENDE VARIM…

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 1:04 pm

   teşekkür ediyorum Serpil hanım, çok güzel olacak inşallah ❤️❤️

 • Almıla

  Haziran 30, 2017 at 1:09 pm

  Çok heyecanlıyım, çok istiyordum harika olmuş 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:57 pm

   görüşmek üzere Almıla hanım ❤️
   kaydınızı da gördüm, bize ulaşmış..

 • Funda demirtas ses

  Haziran 30, 2017 at 1:26 pm

  3 senedir takip ediyorum…tespitler harika…bu girisiminizide tebrik ederim.. her zaman en iyisini yapıyorsunuz…başarılar..

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:57 pm

   Funda hanım sağ olun var olun, bu yorucu zamanlardan inanılmaz moral oldu ❤️❤️❤️

 • görkem

  Haziran 30, 2017 at 1:31 pm

  Zafer bey temmuz yorumlarını bekliyoruz premium için üyelik kayıt da yaptırdık bekliyoruz temmuz yorumlarını

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:58 pm

   bugün başlayabileceğim gibi görünüyor Görkem hanım, uygulamada görüşmek üzere ❤️

 • Nilüfer

  Haziran 30, 2017 at 1:43 pm

  Okumadan direk linki aradım şimdilik premium üyelik ile başlıcam Ceyhun bey maddi anlamda rahatlarsam okul içinde bi girişimde bulunacağım kesinlikle. Şu an premium üyeliğimle resmen ❤ yaşıyorum

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:59 pm

   çok çok teşekkür ediyorum, benim de yüzümde kocamaann bir gülümse bıraktınız Nilüfer hanım. ❤️❤️❤️

 • Göksu

  Haziran 30, 2017 at 1:56 pm

  Merhaba Ceyhun bey öncelikle hayırlı evde uğurlu olsun demek istiyorum .sürekli hata veriyor ben form bilgilerini dolduruyorum gönderemiyorum maalesef !!

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:00 pm

   Halledebildiniz mi ?

 • Zeynep Odabaş

  Haziran 30, 2017 at 2:06 pm

  Tebrik ve takdir ediyorum. Farklısınız, yaratıcısınız, enerjiniz güzel, gayretlisiniz, faydalısınız, yakınsınız.. izninizle, sizinle gurur duyuyorum 🙂 yolunuz hep açık olsun… sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:01 pm

   Sağ olun Zeynep hanımmmmmm, çooook mutlu oldum, eksik olmayıınız ❤️❤️❤️
   yolumuz hep birlikte açık olur inşallah.

 • Zeynep

  Haziran 30, 2017 at 2:08 pm

  Zafer Bey Merhaba,
  Tebrik ve de teşekkür ederim. Ben de varım tabi ki 🙂 Seviyoruz sizi çok.
  Zeynep

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:01 pm

   uygulamada görüşmek üzere Zeynep hanım, giriş bilgilerinizi yakında ileteceğiz ❤️❤️❤️

 • mia

  Haziran 30, 2017 at 2:10 pm

  Ceyhun bey merhaba,
  sizden de bu beklenirdim her ay tam isabet yorumlatinizla ışık tutuyorsunuz bizlere.iyi ki varsınız.
  Premium üyelik içi formu doldurup kayit olmak istiyorum fakat linkte formu gostermiyor hata mi var acaba.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:03 pm

   Çok çok teşekkürler ❤️
   Farklı bir tarayıcıda dener misiniz? Baktınız olmuyor, formdaki soruların cevabını mail atın, biz gireriz:
   soru@burcunagore.com

 • ayşen

  Haziran 30, 2017 at 2:40 pm

  öğrencilere premium üyelikte biraz daha indirim olsa şahane olurdu ceyhun bey şimdi değil ama ilerleyen zamanlarda bunu da revize edebilirsiniz ama yine de uygulamanız harika olacak. takipteyiimm 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:04 pm

   Aslında kime sorduysam daha yüksek fiyat telafuz etti Ayşen hanım, hatta sorduğum öğrenciler bile bu fiyattan fazlasını söylemişlerdi 🙂 🙂

 • Nese

  Haziran 30, 2017 at 2:48 pm

  Üyelik kısmını göremedim yardımcı olurmusumuz temmuz yorumlarını nasıl okuycaZ☺️

 • Fatma

  Haziran 30, 2017 at 3:11 pm

  Zafer Bey,
  Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyordum. Çok güzel düşünülmüş bir uygulama kişiye özel astroloji.
  Sitenin ismi de ” Zafer den size özel astroloji” olmalı bence
  Emeği geçen herkese şimdiden sevgi ve saygılar

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:05 pm

   sizi de bekliyorum Fatma hanım ❤️

  • Fatma

   Temmuz 3, 2017 at 6:12 pm

   Katıldım bile efendim, işini farklı yapan herkese hayranım , Saygılar

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 3, 2017 at 6:40 pm

   çok teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz Fatma hanım ❤️❤️❤️

 • Ebru

  Haziran 30, 2017 at 4:03 pm

  Her zaman farkınızı gösteriyorsunuz.Tebrikler!

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:55 pm

   ❤️❤️❤️ çok teşekkür ediyorum Ebru hanım

 • Flz

  Haziran 30, 2017 at 4:34 pm

  Zafer bey odemeler aylık 39 tl yerine yıllık toplam 480 tl mi vericez tek seferde. Ben açıkçası aylık ödeme sistemi ni tercih etmek isterim tek seferde okadar vermek zor olur. O yüzden bu sistemi aylık ödeme olarak yapacağınız bi sistem yapsaniz

  • Flz

   Haziran 30, 2017 at 4:39 pm

   Ya pardon aylık ödenir diye yazmissiniz yeni farkettim kusura bakmayın:) ama bişi daha sorucam oldu ki yilluk süreç den süre içinde iptal etmek istedik edebilirmiyiz

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:55 pm

   bir alttaki yorumda cevap vermişim 🙂

 • Buket

  Haziran 30, 2017 at 4:36 pm

  Slmlar hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun İnşaAllah.biseyi anlamadim tam olarak yıllık değil de aylık üye olunuyor mu. Aylık olanda doğum haritası analizi oluyor mu yada aylık neler den faydalanıyoruz. Keske senelik üye olmak imkani olsa maddi olarak ama kısmet. Yolunuz bahtiniz açık olsun güzel insan

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 7:54 pm

   Buket hanım merhaba, üyelik ödemeleri aylık yani siz her ay 39 lira ödeyeceksiniz.
   Fakat yıllık bedeli kredi kartıyla 12 taksitte ödemiş olacaksınız aslında, mantık bu şekilde.
   Bu şekilde aslında güzel oldu, ne dersiniz? 🙂

  • Burcu GÖKDOĞAN

   Haziran 30, 2017 at 11:48 pm

   Aaaa bende aylık aylık oducez sandım 🙁 yazık biz calismayanlara 🙁 kredi kartimiz bile yokki.her ay olsa havale ederdik yada telefona yüklediğimiz liralardan düşen bı sistem olsa daha iyi olurdu:-(

  • Buket

   Temmuz 1, 2017 at 9:47 am

   Siz yaptık dan sonra harika olmuş…. Takipteyiz inşAllah 🙂

 • Tijen

  Haziran 30, 2017 at 5:16 pm

  Sabırsızlıkla bekliyorum bilgilerimi doldurup gönderdim

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2017 at 8:06 pm

   uygulama app/play store’da hazır olduğunda şifrenizi de ileteceğiz, yakında.. şimdi bazı testler yapıyoruz Tijen hanım, uygulama kusursuz çalışsın diye.
   görüşmek üzere ❤️❤️❤️

 • Nnr

  Haziran 30, 2017 at 8:37 pm

  Temmuz ayi Burc yorumlari olmayacak mi?

 • NnR

  Haziran 30, 2017 at 8:38 pm

  Temmuz ayi Burc yorumlari olmayacak mi bu ya?

 • Elif ergüz

  Haziran 30, 2017 at 8:40 pm

  Zafer bey dun aklimdan gecti .acaba temmuz yorumlari nerede diye .evetttr hazirsak uye olmak icin ne yapiyoruz nereden bilgi alabiliriz .cok sevindim ben bu aplikasyona soyleyin henen yukleyelim ve bir an evcel baslayalim

 • Hulya

  Haziran 30, 2017 at 9:54 pm

  Boyle guzel bir baslangica sahitlik etmek cok guzel. Cok duygulandim nedense 🙂 hayirli ugurlu olsun. Dilerim cok basarili ve bereketli olur. Kaydimi yaptirdim +1 le ben de varim.

 • Feryal y.

  Haziran 30, 2017 at 10:03 pm

  Yolunuz açık olsun Zafer bey.Bende varım

 • Sıdıka Ateş

  Haziran 30, 2017 at 10:07 pm

  Dün gece kayıt gönderdim Zafer bey.inşallah sorun olmamiştır.İnternet sorunluydu.Sabırsızlıkla bekliyorum.

 • Burcu gökdoğan

  Haziran 30, 2017 at 10:18 pm

  İlk ay ücretsiz, olarak rektifikasyon çalışmasını ücretsiz alabilecek miyiz ?

 • Elif

  Haziran 30, 2017 at 10:36 pm

  Merhaba Zafer Bey hayırlı olsun çok güzel bir çalışma bizler için tebrik ediyorum bu uygulamayı hayata geçireceğiniz için ☺

 • Alper

  Haziran 30, 2017 at 10:39 pm

  Başla Başkan artık çok bekledik tükendik artık

 • Berfin Zuhal

  Haziran 30, 2017 at 11:20 pm

  Harikaaaaaa bir haber buuuuu hayırlı olsun. Muhteşem yorumlarınız için şimdiden sabırsızlanıyorum.tebrik ederim. Enerjiniz, ışığınız bol ve daim olsun. ❤️

 • Ayşe

  Haziran 30, 2017 at 11:41 pm

  Zafer Beyciğim;
  Hayırlı uğurlu olsun.
  İlk ayı ücretsiz yapmanız güzel olmuş, bilmeyen arkadaşlar başta çekinebilir zira. Bu fikrinizi takdir ettim. Tabii bizler sizi uzun zamandır takip edenler olarak gayet eminiz ki, muhteşem olacak. Yine her zamanki gibi uygulama üzerinden daha spesifik yorumlarla yolumuzu aydınlatacaksınız. Sevgiler,

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2017 at 2:53 pm

   Ayşe hanım çok teşekkürler ederim, bu güzel görüşünüz ve hisleriniz benim için ne denli büyük bir moral oluyor kelimelerle anlatamam. Sağ olun var olun hep mutlu olun inşallah ❤️❤️❤️

 • Gülcan

  Temmuz 1, 2017 at 12:21 am

  Teşekkürler ☺️ Umarım başarılı ve kendine özgü bir uygulama olur ancak kayıt sırasın ‘bir hata oldu’ uyarısı ⚠️ vermekte form sayfası. Yönlendirme yaparsanız üyelik kaydımı tamamlamak istiyorum. Bol şans

 • Tamara

  Temmuz 1, 2017 at 7:03 am

  Ya siz harikasınız!

 • Nuray

  Temmuz 1, 2017 at 8:57 am

  İşini iyi yapan insanların sürekli gelişmesini, yenilenmesini ve büyümesini görmek gerçekten çok mutluluk ve umut verici..
  Her daim şansınız açık olsun umarım:)

 • Rukiye

  Temmuz 1, 2017 at 9:08 am

  Doğum saatiniz kısmını doldurmak mecburi fakat yazmak için imler gelmiyor. O yüzden üye olamıyorum Ceyhun Bey. Yardımcı olur musunuz

 • Rukiye

  Temmuz 1, 2017 at 9:09 am

  Doğum saatiniz kesin mi kısmını doldurmak:)

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2017 at 2:51 pm

   orayı sadece işaretlemeniz gerekiyor Rukiye hanım ❤️ saati istediğiniz gibi yazabilirsiniz.

  • Rukiye

   Temmuz 2, 2017 at 8:35 pm

   Ceyhun Bey, tekrar denedim, kutucuk yok işaretleyebileceğim. Size sormadan, bilgilerimi mail attım, belki kaydımı siz yaparsınız diye:)
   Sevgiler

 • Esra

  Temmuz 1, 2017 at 9:46 am

  Nereye kayıt yaptırmamiz gerekiyor

 • antalya

  Temmuz 1, 2017 at 11:51 am

  Zafer bey temmuz ayi yorumlarini yayinlayin lutfen beklemekten sikildim sabirsizlikla bekliyorum

 • Cevriye

  Temmuz 1, 2017 at 1:33 pm

  Zafer bey helal olsun be! Astrolojiye altın vuruşu yaptınız! Ben bunu “Astrolojinin Miladı” olarak adlandırmak istiyorum. Çok şanslı insanlarız gerçekten, doğum haritamızda “bir gün zafer ceyhun diye mübarek bir adamı tanıyacaksın ve hayatın değişecek” diye bir nokta varmış da hep beraber onu yaşıyoruz cidden! 🙂 Zaferceyhun sen çok yaşa!!!

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2017 at 2:50 pm

   Cevriye hanım gerçekten oturduğum yerde kocaman bir kahkaha attım 🙂 🙂 🙂
   siz hep var olun, bizimle birlikte BurcunaGöre’de olun. ❤️❤️❤️❤️

 • Nil

  Temmuz 1, 2017 at 1:43 pm

  Zafer bey heyecan ve merakla Temmuz yorumlarınızı bekliyorum…☺️☺️

 • Didem

  Temmuz 1, 2017 at 1:54 pm

  Merhaba,hayırlı olsun ve çok şükür diyorum.Artık gemide bir kaptan var ve karaya ulaşma derdimiz yok o halde okyanusun keyfini çıkarma zamanı…rastgele diyorum kaptan 🙂 iyiki varsınız…en derin sevgilerimle <3

 • Seylan

  Temmuz 1, 2017 at 1:56 pm

  Merhaba ben üye olamadım. Uygulamada bulamadım nasıl yapmaliyim

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2017 at 2:49 pm

   Uygulama henüz başlamadı Seylan hanım, 2 ay içinde store’larda olacak.
   Üyelik formunda istenilen bilgileri soru@burcunagore.com mail adresinize iletir misiniz, kaydınızı biz yaparız.
   teşekkürler ❤️

  • Burcu

   Temmuz 1, 2017 at 8:20 pm

   Aylık yorum nezaman gelcek 🙁

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2017 at 11:18 pm

   başladım yazmaya Burcu hanım, yarın (Pazar) itibarı ile yayınlayacağım inşallah.

  • emrah

   Temmuz 2, 2017 at 3:38 am

   bende yeni ayın yorumlarını soracaktım, cevabımı almış bulundum. Sorumluluğu görüyomusunuz zafer, şimdi millet bekliyor bak diye stres yaptırmaz inşallah bu yorumlar, saygılar

 • Gülbahar

  Temmuz 1, 2017 at 2:35 pm

  merhaba zafer bey. daha önce yorum yazmadım burcumu yükselenimi nedense gerçekten yaşadığım için tüm özelliklerini ( daha doğrusu yazdığınız bilgiler doğrultusunda :))) ) taşıyorum . her ay girer aylık yorumumu doya doya tadını çıkararak okurdum . böylesi güzel ciddi emek sarfedilmiş bir uygulamayı hayata geçirdiğiniz için sizi gönülden tebrik ediyorum . başarınız bol yolunuz daima büyük acılar veya üzüntüler olmucak şekilde açık olsun 😉

 • Gizem

  Temmuz 1, 2017 at 4:13 pm

  Mrb Zafer Bey 🙂 aylık yorumları henüz yayınlanmadı merakla bekliyoruz.. ne zaman yayınlanıcak acaba.. bir yengeç burcu olarak özellikle bu ayı çok merak ediyorumm :)) teşekkürler

 • berna

  Temmuz 1, 2017 at 9:28 pm

  bir süredir sizi keyifle takip ediyorum Premium üyelik için başvurdun heyecanla bekliyorum YAY burcunun sınavı ne zaman bitecek 🙂

 • Hülya

  Temmuz 1, 2017 at 10:02 pm

  Zafer bey üyelik premium üyelik yaptım onaylandımı bilmiyorum

 • Elif

  Temmuz 1, 2017 at 10:17 pm

  Çok sevindim. Yolunuz açık olsun

 • Selin tepe

  Temmuz 1, 2017 at 10:22 pm

  Ben sevinmedim şu an itibariyle bu site benim için bitmiştir, en başından ücretli yapsaydınız keşke. Önce reklam sonra ücret adil değil. Burayı geçiş noktası olarak düşünüp Kişisel analizlerden ücret almanız daha güvenilir ve etikti. Daha çok daha çok daha çok derken dibe batmazsınız inşallah

  • Gülbahar

   Temmuz 1, 2017 at 11:24 pm

   güle güle o zaman size :))

  • nida

   Temmuz 1, 2017 at 11:45 pm

   Adam herkese bedava analiz mi yapsın zaten sayfa için değişen birşey Yok. İnsanların yaptığı işe saygı duyup haklarını vermemiz gerekir sanırım anlamadan yorum yapmışsınız

 • Eda

  Temmuz 1, 2017 at 11:18 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Uygulamanızı sabırsızlıkla bekliyorum fakat anlayamadığım bi nokta var, herkesin doğum haritasına tek tek nasıl yetişeceksiniz?

 • Eyey

  Temmuz 2, 2017 at 12:40 am

  Selamlar,
  Uğurlu olsun.. yorum yağmış sahiden. Umarım görürsünüz. Ben uygulamayı dörtgözle bekleyenlerdenim. Deneme için hemen kayıt oldum zaten. Ama anlamadığım bu kadar haritayı,bu denli şahsileştirererk,bunca insanla tek tek nasıl doğru bir sonuç alacaksınız? Gerçekten merak ediyorum.

 • Berna

  Temmuz 2, 2017 at 11:38 am

  Bu sitedeki temmuz yorumlarını ne zaman yayımlayacaksınız?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2017 at 12:53 pm

   bugün yayınlamaya başlıyorum Berna hanım

  • lalezar

   Temmuz 2, 2017 at 1:31 pm

   Yengecten başlarsınız değil mi? Temmuz bizim ayımız ne de olsa.

 • mine

  Temmuz 2, 2017 at 2:08 pm

  merhaba Ceyhun Bey,
  bana şifre gelmedi, ne zaman ulaşabilcem yorumlara??

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2017 at 4:13 pm

   Mine hanım merhaba,
   kayıt işlemleri çok zaman aldığı için (doğum haritalarını sisteme kaydediyoruz) Eylülde başlayacağız.
   Mobil uygulamalar mağazadan indirilebilir olmadan önce size ulaşıp şifrenizi vereceğiz mutlaka. ❤️❤️❤️

 • Hülya

  Temmuz 2, 2017 at 3:14 pm

  Merhaba Ceyhun bey benim annem üç babam yedi Mart’ta doğduğumu söyledi hangisi doğru nasıl bulabilirim.Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim.

 • zeynep aslim

  Temmuz 2, 2017 at 4:07 pm

  Aslında neyi merak ediyorum biliyor musunuz. .astroloji okulu için neden temmuz ayını seçtiniz:)) sanki bana boğucu bir ay olacak gibi geldi. .enerjisinii ben mi doğru anlamadım;)) tebrik ederim bu arada. .sevgiler

 • Songul eren

  Temmuz 2, 2017 at 5:06 pm

  Merhaba premium üyelik için başvuru yaptım ne zaman yorumlarımız gelecek acaba

 • Pingback: Yengeç Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Pingback: İkizler Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Nuniş

  Temmuz 3, 2017 at 2:42 pm

  Temmuz 2017
  Balık’ım ben,derin sularda yüzüyorum oltaya gelmeyeyim diye heyecanla bekliyorum

 • Pingback: Boğa Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Pingback: Koç Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Pingback: Balık Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Pingback: Kova Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Ceren

  Temmuz 4, 2017 at 1:12 am

  Harika ötesi dehşet olmuş tebrik ederim Ceyhun bey:) geçen ay size İzmir’de ailemin yanında çalışacak mıyım diye sormuştum hatta abimin adı da Ceyhun demiştim hatırladınız mı ? Dediğiniz oldu. Siz söyledikten sonra yüreğime su serpilmişti. Gerçekten artık aile evimden gidip geleceğim kadar yakın bir okula tayin oldum. Nasıl mutluyum anlatamam. Şimdi 2018 de büyük aşk var dediğiniz için onu bekliyorum ve tabikisi de bu mobil uygulamayı ve astroloji okulunu da …

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2017 at 3:03 am

   Ceren hanım hayırlı olsun, tabi ki hatırladım, bu güzel habere de çoook sevindim 🙂 🙂
   ben de diğer güzel haberi bekliyorum 🙂
   sevgiler ❤️

 • Melda

  Temmuz 4, 2017 at 2:28 am

  Merhaba Zafer Bey;
  Hayırlı olsun sevindirici haber verdiniz.Benim sormak istediğimde; örneğin 500 permium üyeniz var. her ay bilgiler bize üye kayıt sırasına göre mi, yoksa her ayın başında aynı anda herkese mi gelicek. Sıra falan beklemeyiz herhalde.

 • Pingback: Oğlak Burcu Temmuz 2017 Yorumu

 • Nil

  Temmuz 4, 2017 at 5:03 pm

  Hala heyecan ve sabırsızlıkla yay yada akrep ne zaman yayımlanacak diye günde 50 kez bakıyorun

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2017 at 5:14 pm

   ilginiz & anlayışınız için ne kadar teşekkür etsem az kalır..
   şimdi yayı yazıyorum, sonra akrebi yazacağım Nil hanım ❤️❤️❤️

 • Dilek

  Temmuz 4, 2017 at 6:31 pm

  Merhaba, yorumlarınızı çok beğeniyorum, güzel olacak, teşekkürler, acaba premium üyelik için başvurum ulaştı mı ?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2017 at 6:42 pm

   Evet Dilek hanım ulaştı ❤️
   mobil uygulama en geç Eylülde store’da olacak, öncesinde size ulaşacağız mutlaka.
   görüşmek üzere..

 • Pingback: Aslan Burcu Ağustos 2017 Yorumu: Yeni Dönemin Arefesinde

 • Pingback: Yengeç Burcu Ağustos 2017 Yorumu: Hayat Hızlanıyor

 • Pingback: İkizler Burcu Ağustos 2017 Yorumu

 • Pingback: Boğa Burcu Ağustos 2017 Yorumu

 • Pingback: Koç Burcu Ağustos 2017 Yorumu

 • Pingback: Balık Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin