Yengeç burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi, iddiasına yakışır bir değişikliğe gidiyor değerli okurlarım: artık aylık yorumlarınızda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Bu önemli bir gelişmedir. Ne Türkiye’de ne başka bir ülkede bu denli emek gerektiren bir yorumlama tarzına sahip bir astroloji sitesi de yoktur ayrıca. Yazan için yorucudur, ayrıca çok iyi astroloji bilgisi gerektirir. Okuyucular için bulunmaz bir nimettir, her ay istikrarlı bilgi alma imkanı verir. Burcuna Göre’yi takip ettiğiniz sürece “bu ay okuduklarım benim hayatıma uymadı” dediğiniz bir yorum olmayacak. Ayrıca artık “burcuma göre mi okumalıyım yoksa yükselene göre mi” çelişkisi de bitiyor. Ana kaynak yükselen yorumunuz olacak. Bu noktada size bir iş düşüyor: yükselen burcunuzu ve derecesini öğrenmelisiniz. Buyrunuz, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Yengeç burcu Nisan 2017 yorumu

Yengeç Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta konu gündemden düşer. Olasılıklar şunlar:
 1. bir projeniz sonuçlanır
 2. bir hobi/spora başlama veya ara verme kararı alırsınız
 3. çocuklarınızla ilgili mesele netleşir
 4. biriyle tanışıp aşık olabilirsiniz
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar çünkü yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. bir sevdiğinize destek olmanız gerekir
 2. bir ayrılık olur
 3. dinlenmeniz gerektiğine karar verip geri çekilebilirsiniz
 4. birilerinin sizle uğraştığını fark edebilirsiniz
 5. gizli bir şey yapmanız gerekebilir
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen Yengeç Yorumu

Yükselen burcunuz yengeç değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

11 Mayıs Dolunay

Yükselen burcunuzun derecesine göre okunmalı. 1 – 27 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Dolunay gündeminiz şöyle: İş hayatınız bir süredir sorunlu gidiyor olabilir. Bunun nedeni Satürn enerjisi.. İstediğiniz şekilde çalışamıyor/kazanamıyor olabilirsiniz. Çalıştığınız şirkette sorunlar olabilir, ekip arkadaşlarınız değişebilir ve yeni ekiple uyum sorunları yaşayabilirsiniz, işten ayrılmak dahi gündemin parçası olabilir. Diğer ihtimalse sağlık sorunlarıyla, tedavilerle ilgileniyor olmaktır.. Bu süreç devam ederken bir yandan da eşinize/sevgilinize karşı hisleriniz eskisine göre daha sert/yoğun olabilir. Geçen ay bahsetmiştik, yükselen 15-20 derece arasında ise, Pluto nedeniyle eşinizi/sevgilinizi takıntı haline getirmiş olabilirsiniz. Özellikle yeterince bağlılık göstermiyorsa veya sizin beklediğiniz ölçüde karizmatik, çalışkan, sorumluluk sahibi değilse tadınızı kaçırıyor olabilir. Çok yüklenmeyin.. Olamayan bir ilişki varsa, oldurmak için uğraşıyor olmak da ihtimallerden biridir. Bazı okurlarım ise hayatının aşkını bulmuş ve evlenmiş olabilir. İşte ben bu adamdan/kadından çocuk istiyorum hisleri eşliğinde.. Eğer durum buysa, Dolunay gündeminiz çocuk sahibi olmaya karar vermek olabilir, aşağıdaki ihtimalleri es geçebilirsiniz. Bu ortamda bir Dolunay gerçekleşiyor ve etkileri yaşadığınız alan gururu, itibarı, mutluluk arayışını ve risk almaya açık hale gelmeyi temsil ediyor. Sonuçları şuna benzer olabilir:
 1. bu şekilde devam edemem çünkü mutlu değilim
 2. burada çalışmak istemiyorum çünkü değer görmüyorum
 3. hayatıma biri girmeli çünkü yeniden heyecana ihtiyacım var
 4. risk almalıyım çünkü daha iyisini hak ediyorum
 5. kimse bana bu şekilde davranamaz, gururumu ayaklar altına aldırmam
Eğer çocuklarınız varsa, onlarla ilgili bir aksiyon almanız da gerekebilir. 28 – 29 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Geçen yıldan bu yana hayatın tadı tuzu kaçmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Bir türlü mutlu olamama halinden bahsediyorum. Sanki içinizdeki çocuk sizi terk etmiş, her şey çok ciddi ve heyecansız.. Zaten geçtiğimiz 2 yılda iş hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşandı ve yeni duruma uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Bu şartlar altında gerçekleşen Dolunayda gündeminizin nerede veya kimle yaşadığınız olacaktır. Potansiyel sonuçlar:
 1. belki kısa bir aile ziyareti, küçük bir tatil
 2. evinizle ilgili harcamalar, ev değişimi
 3. ailenin yanına dönmek
 4. yaşadığınız şehirde/ülkede değişiklik
 5. eğitim nedeniyle yaşam alanı değişikliği
Eğer evden çalışmak, blog açmak, youtube üzerinden videolar, kitap yazmak vb gündeminiz varsa; Dolunay gündeminiz bu konuda harekete geçmek olacaktır. Denemeye değer, mutlu olacağınız bir yol olurdu.

25 Mayıs Yeniay

1 – 9 derece Yeniay 25 Mayısta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, enerjisi Haziranın ilk haftasına kadar uzanır. Zaten Mayısın başından beri Mars 12. evinizde geziniyordu, yorgun ve tatsız bir enerji olmalı. Nereye gideceğini bilememek, şartları kontrol edememek, hedeflerden uzaklaşmak, herkesten ve her şeyden kaçmak istemek, ben yapmam diyeceğiniz şeyler yapmak.. Üzerine 25 Mayıstaki Yeniay gelince, gündem şöyle olur:
 1. bir ayrılık kararı veya uzaklaşma
 2. istemediğiniz halde, sevdiğiniz halde şartların zorlamasıyla ayrı düşme
 3. işten ayrılmak
 4. çirkin tavırlı insanlarla uğraşmak zorunda kalmak
 5. sağlık sorunlarını çözmeye çalışmak, tedavi
Bu ihtimallerden biriyle karşılaşırsanız, Temmuzda düzelme başlar, o zamana kadar zorlamanın pek anlamı yok. Eğer ana konu ilişkiler olursa, Temmuz’daki Dolunayda ne olacağı belli olacak. Zamanı geldiğinde konuşacağız zaten. Önümüzdeki birkaç ay şartlar sizi desteklemiyor maalesef. 10 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniay ile birlikte şu ihtimaller oluşabilir: Birincisi, geçtiğimiz birkaç ay içinde kariyerinizle ilgili gelişmeler olduysa, şimdi yeni çalışma ortamınıza uyum sağlamaya çalışıyor olacaksınız: yeni insanlar, yeni çalışma kültürü.. İkinci ihtimal, sağlık sorunlarını aşmak için tedaviye başlamak, doktor/hastane seçimi.. Üçüncüsü ilişkilere yönelik: zorlanan bir ilişki içindeyseniz, belki profesyonel destek almak istersiniz. Ayrılma aşamasına gelinirse avukata ihtiyacınız olabilir. Son olarak, tanışacağınız insanlar olabilir. Bunlardan birisi dikkatinizi çekmeyi başarabilir. Önerim hemen başlamamaktır ama bunu yapamayacağınızı düşünüyorum, yine de benden söylemesi.. Eylüle kadar bir ilişkiye başlamamak en ideali.. görüşmeyin demiyorum fakat ağırdan alın, enerjiniz çok da iyi olmayacak zaten. Mayıs-Ağustos arasında başladığınız her ne olursa, sonuçları tat vermez. Tek ihtimal, insanların bilmesini istemediğiniz şeyler yaşıyor olmaktır, o zaman heyecan olabilir.. Tüm bunları yazmış olmama rağmen temel gündem sağlık/ilişki sorunları olmaya aday.. Siz güzel ihtimaller yaşayın inşallah. Yengeç burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>