Yay burcu Temmuz 2017 yorumu, 9 Temmuz Dolunay ve 23 Temmuz Yeniay etkilerini içeriyor. Temmuz 2017 yorumu, yükselen burcu yay olan okurlarım için özel detaylar içermektedir. Yay burcuysanız fakat yükseleniniz yengeçse mesela, sizi yengeç yorumuna bekliyorum 😊 Size özel detaylar o yazıda çünkü. Yükselen burcunu/derecesini bilmeyenler buradan öğrenebilir: yükselen burç hesaplama Doğum saatinizi bilmiyor musunuz? Bu yazıyı burcunuza göre de okuyabilirsiniz. Bilmenizi isterim ki kıymetli okurlarım, yükselen burcunuz belliyse yükselen yorumunuzda hayatınıza en uygun bilgilere sahip olacaksınız. Kısacası doğru yerdesiniz. ❤️❤️ Eylül ayında başlayacağını öngördüğüm Premium Üyelik & Astroloji Okulu hakkında bilgi sahibi değilseniz, bu yazıyı okuyun mutlaka: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Premium & Okul için hararetli bir çalışma gerekiyordu, sonuçta Temmuz yorumlarınız gecikti. Kusura bakmayın lütfen. 🙏🙏 Yengeç burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız. ❤️ Hadi başlayalım. 😊

9 Temmuz Dolunay Etkileri

Dolunaylarda mevcut bir gündem olgunlaşır ve tamamlanır. Bazen hayatımızın bir dönemi sona erer.

Yükselen Yay: 0 – 13 derece

Zorlu yılların önemli bölümünü geride bıraktınız değerli dostlar, az kaldı. Bazı yıllar kadersel olarak peş peşe zordur. Hani derler ya, her şey üst üste geldi diye, işte o yıllar.. Sonucu iyi oluyor ama yaşarken zor! Gelelim Dolunaya! Enerjisi sert ve umarım ki sonuçları iyi olur. Olumlu Senaryo İşe girersiniz, terfi edersiniz veya işinizi değiştirirsiniz. Eğer işle ilgili pozitif hedefleriniz varsa zamanın enerjisi sizi destekleyecektir. Hatta iş hayatınızın en önemli atılımının arifesinde olabilirsiniz. İkinci opsiyon, harcama yapmanızı gerektirecek durumun gerçekleşmesi. Yakında evleniyorsanız tabi bu aralar harcama yapmanız gerekebilir. Belki de ev/araba almak vb. harcamalar olabilir. Olumsuz Senaryo Genel olarak kazaya belaya karşı dikkatli olmanızı öneriyorum. Hele ki başınızda sorunlu birileri varsa karşılaşmaktan sakının. Eğer ki eş/sevgili ile sorunlar yaşıyorsanız, sizin de sert tepki verme olasılığınız var. İlişkiler böylesi zamanlarda haksız yere bitebiliyor, aman dikkat. Son olarak, tadınızı kaçıran ödeme yapmanız gerekebilir, beklenmedik masraflar çıkabilir. Sadece olumlu senaryoyu yaşamanız dileğimle..

Yükselen Yay: 14 – 29 derece

Hayatınızın değiştiği bir yıl yaşadığınıza bahse girerim. Üzerinizdeki baskıya yenilmeyin yeter, gerisi gelir! Dolunay gündeminiz eş/sevgili & ilişkiler odaklı olacak. Olumlu Senaryo Evleniyorsunuzdur. Temmuz & Ağustos zamanlama olarak ideal, tebrik ederim. Haziranda olumsuz bir şeyler yaşamış olabilirsiniz. Dolunayla birlikte yeni kararlar alırsınız, toparlanıp yola devam edersiniz. Eğer geçen ay ilişkiniz yara aldıysa, şimdilik acele etmeyin, Ağustosu görmeden adım atmamak lazım. Olumsuz Senaryo Eş/sevgili ile işler iyi gitmiyorsa, bu Dolunay ciddi sarsıntılar & hatta ayrılık getirebilir. Herkes agresif olacak, sorunları çözmeye bile çalışmayın, erteleyin. Sert konuşmalar için yanlış zamanlar! Ve kendinizden de korkunç çünkü sorunlu bir gündem varsa çok gergin olabilirsiniz. Her türlü riskten (6-10 Temmuzda) uzak durun. Sonuçta yazın ortasındayız, seyahatler, riskli su sporları, yüzmek vs. Özellikle trafik..

23 Temmuz Yeniay Etkileri

Yeniaylarda fikirler oluşur, yeni bilgiler alınır, harekete geçilir. Bazen hayatımızda yepyeni bir dönem başlar.

Yükselen Yay: tüm dereceler 0 – 29

Önemli bir Yeniay olacak. Olumlu Senaryo Önce işle ilgili konuşalım sonra ilişkilere değineceğim. İş hayatınız gün geçtikçe iyiye gidecek, cesur adımlar atma zamanı.. Eğer işe girmek, iş değiştirmek, terfi gibi gündem varsa şans sizden yana, Temmuz sonunda bir şeyler olabilir. Kamuda iş olanakları Eylüle sarkabilir. Diğer olasılıklar ise finansal:
  1. kredi kullanmak, borç almak
  2. yatırım yapmak
Gelelim aşka & ilişkilere..❤️ İlişkisi olmayanlar için mucize zamanlar! Teni tanıştığınız veya eskiden tanıdığınız birisi şimdi sevgiliniz, ileride eşiniz olabilir.. Etkilendiğiniz (sizden etkilenen) biri olursa bilin ki ortak bir geleceğiniz olabilir. Evlenenler için süper zamanlama, “bir yastıkta kocayın” enerjisi var.. Doğum ihtimali varsa enerji dolu bir bebeğiniz olacak gibi görünüyor, yorulmaya hazır olun 🙂 Eğer çocuk için tıbbi destek alıyorsanız, Temmuz sonu & Ağustos ideal zamanlar. Ayırca cinsel dürtüleri canlandıracak bir Yeniay olacak, güzel bir ilişkiniz varsa keyifli zamanlar sizi bekliyor. Tam tatil havası 🔥 Eğer ilişkinizde kırgınlıklar olduysa & tamir etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Olumsuz Senaryo Enerjinizi şöyle tarif edelim: yeni & güçlü bağlar kurmak istiyorsunuz fakat eğer eski bağlar zayıfsa onlardan da kurtulma cesaretiniz var! Bu nedenle, mutsuz eden işten & mutsuz eden eşten ayrılmak isteyebilirsiniz. Fevri ve plansız adımlar önermem. Güzel ihtimalleri yaşamanız dileğimle.. Zafer Ceyhun ❤️]]>