Yükselen TeraziTerazi Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Kariyer, Parasal Mevzular ve İlişkiler

Nisan 29, 2017by Zafer Ceyhun97

Terazi burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin okurlarının önünde sonuna kadar mütevazı fakat okurları adına yaptığı her işte sonuna kadar iddialı olması gerekir diye düşünüyorum. Ne dersiniz? Değerli dostlar, Mayıs itibarı Türkiye’nin astroloji dünyasını tamamen değiştiriyoruz, hayırlı olsun. Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre çok ama çok kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Bu değişiklikle birlikte her ay (istisnasız) doğru bilgiye ulaşabileceksiniz. Burcuna Göre’yi takip ettiğiniz sürece “bu ay okuduklarım benim hayatıma uymadı” dediğiniz bir yorum olmayacak. Önerim şudur: Yükselen burcunuza göre hazırladığım yorumu ana kaynak olarak kullanın, asıl gündeminizi her ay yakalayacaktır. Bu noktada size küçük bir iş düşüyor: yükselen burcunuzu ve derecesini öğrenmelisiniz. Buyrunuz, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Doğrusu bu değişiklikle birlikte sorumluluğum da artacak, yazılara ayırdığım zaman da.. Eskiye kıyasla 2 kat daha uzun sürüyor her yorum. Ben buna razıyım, en doğru bilgiye ulaşmanızı istiyorum. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
İleride sadece yükselen burcunuza göre yazacağım, bu nedenle yükselen burcunuzu (ve derecesini) öğrenmenizi öneririm. Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bundan sonra Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Terazi burcu nisan 2017 yorumu

Terazi Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta gündemden düşer.
 1. iş hayatınızla ilgili gelişme netleşir
 2. harcama yapmanız gerekir, araç/gayrimenkul vb
 3. finansal durumunuzu değiştirecek mesele sonuçlanır
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay enerjisi heyecan yaratan türden bir enerjidir, yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. kamuda iş bekleyen var mı? hayırlı olsun.
 2. öğretmenlik, avukatlık, reklam sektörü için de şartlar iyi
 3. üniversite eğitimiyle ilgili gelişmeler olabilir
 4. akademik eğitim/kariyere yönelik adımlar atılabilir
 5. yurt dışında eğitim/çalışma gündem olabilir
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen Terazi Yorumu

Yükselen burcunuz terazi değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

11 Mayıs Dolunay

Yükselen burcun derecesine göre okunmalı. 1 – 22 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Gündeme ilişkin 2 farklı ihtimal var: Birincisi, işe girmeye çalışan veya iş değiştirmek isteyenler için harika bir dönem. Ancak bu kadar olurdu, yakında her şey harika olacak, emin olabilirsiniz. Büyük oynama zamanı diyebiliriz, elinizi korkak alıştırmayın. Zamanın ruhu artık sizi destekliyor olacak. En geç Temmuz sonunda hayallerinize kavuşacaksınız, ben kefilim. İkinci ihtimalse ise araba, arsa/ev veya iş yeri almak isteyenlere özel. Mayıstaki Dolunayda kredi çekmek, alım-satımı sonuçlandırmak mümkün olacaktır. Araç alımında dikkatli olun çünkü Satürn etkisini araç/ulaşımla ilgili yaşıyorsunuz, doğru kararı veriyor olmanız önemli, ileride tadınızı kaçırmayacağından emin olduğunuz tercihi yapın. Eğer ki sizin değil de eşinizin iş hayatı/parasal durumu mevzu bahisse (olumsuz görünüyorsa bile) tereddüt etmeyin, işler bir şekilde yoluna girecektir. Eğer geçen 2 yılda Uranüs çarpması nedeniyle eşinizden ayrıldıysanız, bu durumda gündemde maddi paylaşım, süregelen davanız olabilir. Muhtemeldir ki Dolunayda bir şekilde sonuçlanır ve gündeminizden çıkar. 23 – 29 derece Evli olanlar için cidden zor zamanlar! Sabretmek zor geliyor olabilir, bu evliliği niye yaptım ki bile dedirtir güncel Uranüs etkisi. Büyüsünü yitiren ilişkilerin, monoton birlikteliklerin katili olan Uranüs ilişkilerinizi hedef alıyor dostlar. Jüpiter gerilemesi devam ederken yaşanan Venüs gerilemesi de işin içine girince, Şubattan bu yana hayatınız garip mi garip bir hal almış olmalı.. Tabi bir de madalyonun diğer yüzü var: siz değil eşiniz/sevgiliniz bunalmış olabilir: uzak davranıyordur, mesafelidir veya zaten ayrılmak istediğini söylemiştir bile.. Bir de hiç olamayan ilişkiler var ki, ne yapacağınızı şaşırmış olabilirsiniz. O kaçıyor siz peşinden, o geliyor siz kaçıyorsunuz vb. sonsuza kadar sürecekmiş gibi görünen birlikte olamama halleri.. Sıkıntıdan patlayacak gibi olanlara bir önerim var: hava değişimi.. Arada sırada gidip ailenizin, kardeşlerinizin, arkadaşlarınızın evinde kalın veya eşinizi gönderin. “Birbirine mecbur iki insan” hissinin panzehiri, mesafe ve uzaklıktır. Ayrıca bu dönemde aşık olmak da olasılıklardan biridir. Evli olanları da kapsamı dışında tutmaz, evliyken başkasına aşık etmek, Uranüs klasiğidir. Evli olan birine aşık olmak da.. Büyük bir sınav veriyorsunuz veya önümüzdeki 1 yıl içinde bu sınavı vereceksiniz, idare etmesi hiç kolay olmayan bu enerji, 2 türlü hisse neden olur:
 1. hapishane duvarlarının arasında yaşıyor gibi kapana sıkışmışlık, eşe/sevgiliye karşı duygusal kopuş
 2. ayakları yerden kesen bir aşk, tutku ve heyecan patlamaları, “onu görmezsem ölürüm” halleri
Dolunay gündeminiz kesinlikle ilişkiler olacak. Boğucu bir ilişkiyi sona erdirmek için gün sayanlar ayrılıp rahatlamak isteyecektir. Diğer yandan, aşık olmak için de gayet uygun şartlar var! Özellikle çalışma ortamından birine..

25 Mayıs Yeniay

1 – 5 derece Yurt dışında eğitim/çalışma planları mı yapıyorsunuz, harika! 25 Mayıstaki Yeniayı takip eden günlerde bir gelişme olacaktır, eğer ki ne zaman başlarım diyorsanız en geç Ağustos derim. Yolunuz açık olsun. Eğer akademik kariyer veya kamuda iş imkanları kovalıyorsanız yine şartlar lehinizde değerli okurlarım. Merak etmeyin, işler gittikçe daha iyi olacak. Bir ilişkisi olmayanlar için de hatırlatma yapalım: eğer bu ara bir ilişki başlarsa doğru zamandır, sahip çıkalım. 😊 Çevrenizde dolananları da göz ucuyla izleyin, keşfetmek iyidir, flört etmek gibisi yoktur, di mi ama? 6 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniayın gündemi sert! Tabi her zamanki gibi birkaç olasılıktan bahsedeceğim: Birincisi; tensel temasın, cinsel deneyimlerin muhteşem olabileceği bir süreç başlayabilir. Zaten Uranüs enerjisi de var ki, aman aman.. Hayatınızda doğru insan varsa, ki bu dönemde olma potansiyeli de çok yüksektir, Alice in Wonderland! Damn right! 🔥 İkinci ihtimal bambaşka: Uranüs çarpmasıyla neye uğradığını şaşıran ilişkinizde sallantılar had safhaya ulaştıysa, artık neden zorluyoruz ki zamanları gelir: ayrılıklar, davalar ve son.. Üçüncü ihtimalse tamamen parasal konulara yöneliktir: gayrimenkul alımı için kredi, borç-alacak meselesi oluşması, miras yoluyla intikal eden mülklerle ilgili girişimler, aile büyüklerinden ekonomik destek vb. Eklemeden geçmek istemiyorum: “gördüğüm anda çarpıldım” tarzındaki karşılaşmalar böyle zamanlarda olur. Terazi burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

97 comments

 • albina

  Nisan 29, 2017 at 10:45 pm

  Yorumlar daha kapsamlı olacak demiştiniz ama beni ilgilendiren kısım kuş kadar kalmış onda da yazdığınız ihtimaller bana uymuyor hiç bir şey anlamadım bu seferkinden 🙁

 • Beliz

  Nisan 29, 2017 at 10:47 pm

  Elinize sağlık öncelikle,
  Sanki önceki format daha iyiydi naçizane
  Oğlak burcu sevgilimden bir yıl sonunda evlilik yolunda iken bir ay önce ayrıldım. Geri dönüşsüz gibi duruyor şimdilik durumumuz ne dersiniz?

 • Özlemm

  Nisan 29, 2017 at 10:54 pm

  23 derece yükselenim terazi, aslan burcuyum. Mali anlamda ne zaman rahatlayabileceğim Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 10:56 pm

   16 ay sonra

  • Gizem

   Nisan 29, 2017 at 11:06 pm

   Zafer bey,30.09.1982 kirklareli saat 15.20 dogumluyum..yukselen burcum kovami oglakmidir??farkli farkli sitelerde hep farkli sonuc cikiyor..simdiden cok tesekkur ederim

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 3:46 am

   verdiğim linkten hesaplayın, bulduğunuz sonuç doğru olacak Gizem hanım

  • Gizem

   Nisan 30, 2017 at 1:40 pm

   19 derece oglakmis yukselenim:(( yandim ben ceyhun bey:(

  • ozlem

   Mayıs 12, 2017 at 10:58 am

   Zafer Bey sevgiler,
   Ben yanlış hesaplamışım yükselenimi. Tekrar sorsam cevaplar mısınız:)
   1 derece yükselenim terazi, aslan burcuyum. Maddi anlamda ne zaman feraha kavuşacağım. 🙁

  • ozlem

   Mayıs 15, 2017 at 5:10 pm

   Zafer Beyciğim cevaplamanızı çok istiyorum 🙂

  • Özlemm

   Mayıs 16, 2017 at 6:41 pm

   Zafer Bey merhaba, sesimi duyuyormusunuz

  • hilal

   Mayıs 29, 2017 at 9:32 pm

   Zafer bey merhaba..hilal ben faceden burcuna gore sayfasina yazmistim..cevap vermediginiz gibi engellemissiniz..fazlasiyla anlamsiz gelen bu tavrinizin sebebini gercekten ogrenmek istiyorum..laf olsun diye sormuyorum…ucret almadan cevap vermiyor olabilirsiniz ama bunu belirtmeniz gerekmiyor muydu?

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 29, 2017 at 10:10 pm

   Ücretle ne ilgisi var Hilal hanım, ben herkese cevap veriyorum ama siz üst üste, sabır etmeksizin cevap bekliyorum diye ısrarla yazarsanız, zora koşarsanız, sonuçta yazmanızı engellemekten başka yol bırakmazsınız bana.. zaten hızınızı alamamış buradan da yazmışsınız.

 • merve

  Nisan 29, 2017 at 11:02 pm

  selamlar zafer bey bugüne kadar yükselenimi akrep bilirken sizin sayfanızdan terazi oldugunu öğrendim hep yanlış biliyormusum sanırım 🙂 tesekkürler.
  son bir umut bir kere daha yazmak istiyorum belki şsan bana da güler.
  benim 06.07.1989 yükselen terazi
  erkek arkadaşımın 02.03.1984 yükseleni ikizler
  sizce ilişki durumumuz nasıl, neler yapmalıyım, yapmamalıyım.
  evlilik görünüyor mu ilişkimizde.
  lütfen beni üzecek biey bile olsa soyleyin zafer bey.
  tesekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 3:48 am

   yükselen ikizler kesinse, doğum haritasını görmeden %100 konuşamasam da, uygundur demek zor..
   sevgiler ZC

  • Merve

   Nisan 30, 2017 at 4:58 am

   teşekkür ederim zafer bey. durumum ümitsiz benim yani :'(

 • Vud

  Nisan 29, 2017 at 11:03 pm

  Hocam benim nişanlim yay burcu yükseleni akrebin son dereceleri , bende aslan burcuyum yukselenim terazi burcunun ilk dereceleri.2017 yılı bizim icin o kadar kotu surpriz getirdi ki..bi turlu evlenemdik iki defa dugun tarihimizi almamiza ragmen tarihi erteledik.ev kuracakken nisanlim is sebebiyle baska bir sehre tasinmak zorunda kaldi.simdi evlensek bile yanayana olamayacagiz.17 mayista dugun tarihimiz ve yine ertelenecek galiba.12 mayista nisanlimin ogretmenlik mulakati olacak.acaba ondan sonra önumuzu gorebilir miyiz.yani dugun tarihimizi temmuza aldik ta acaba bu bizim icin hayir getirecek mi.bu yil nisanlimin daha onceki mulakatlari basarisiz olmustu.bu bizim son sansimiz bu 12 mayistan sonra onumuzde daha engeller olur mu hocam.lutfen yardimci olun.bu arada nikah kiydik venus retrosunda 31 martta.benim dogum haritamda venusum retro oldugu icin koc burcunda cekinmedim yapmaktan.buda bi ek bilgi olsun istedim.hocam lutfen cevabiniza ohtiyacim var..acaba dugunu ertelemeyelim mi cok kararsizim

 • Tülay

  Nisan 29, 2017 at 11:09 pm

  Yabancı yazdığı için dereceyi bulamadım yardımcı olurmusunuz?14/10/1993

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 12:57 am

   Kendiniz bulursunuz eminim, zor değil, google’a sorun çevirsin, 15-20 kelime..

 • Ceylan

  Nisan 29, 2017 at 11:13 pm

  Merhaba,
  06.10.1985 sabah 5.30 yurtdışı doğumluyum. Bir ilişkim var ve evlilik konusunda çok kararsizim. Kimseye guvenemiyorum ve ne yapacagimi şaşırmış durumdayım, çalışıyorum fakat kamuya atanmayi bekliyorum,kendi kararlarimda hep ailem engel oldu o yüzden evlilige itiliyor zorunluluğu hissediyorum

 • Tülay

  Nisan 29, 2017 at 11:13 pm

  Yabancı yazıyor çok baktım ama anlamadım dereceyi bulamadım yardımcı olurmusunuz 14/10/1993 bu oğlumun Doğum tarihi sabah 11;30 yada12;00 doğdu ilgilenirseniz çok mutlu olurum sizi sürekli takip ediyorum başarılar dilerim kolay gelsin

 • seva

  Nisan 29, 2017 at 11:19 pm

  Merhaba zefer hocam.benim hayatimda temuzda is ucun imtahan verecem.nasil olacak cox heyacanliyim.bu 2yil benim ucun iyi olmadi.karsi gunlerde eyitim ask iyi olurmu?02.10.93 baku saat 01.30.dogumluyum.lutfen yorum yaparmisiz.

 • Shl

  Nisan 29, 2017 at 11:24 pm

  Merhaba Zafer bey yukselen burca gore detaylandirarak yazmaniz super olmus. Ben bu yeni halini cok sevdim Derecesine kadar ayirmissiniz daha ne olsun :))

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 12:56 am

   Teşekkür ediyorum ❤️❤️ Ben de bu yeni tarza inanıyorum ve tabi bir astrolog gözüyle söyleyeyim: doğrusu bu..

  • Shl

   Mayıs 3, 2017 at 7:07 pm

   Ben de astrolojiyle yakından ilgilenen biri olarak kesinlikle katılıyorum Olması gerektiği gibi olmuş.
   Sevgiler

 • A

  Nisan 29, 2017 at 11:36 pm

  Abi selam eşimin yaklaşık 6 aydır işleri kötü gidiyor Jüpiter retrosu Mart başladı Satürn kaynaklı olduğunu düşünüyorum 9 ve 10 oğlak var kariyerin de kötü zor dönem görünüyor mu 6 aydır çok kötü dönem yaşıyor terazi yükselen boğa 28.09.1984 Saat 19:40 kariyer sıkıntıları Ne zaman biter birde kariyerinde zorlu yılları yazarsan çok sevinirim tşkler 2017 2018 2019 2020 2021

 • Funda

  Nisan 29, 2017 at 11:45 pm

  Hani bu jüpiter Terazi’e geçince bizim yılımız olacaktı ben hiç benim yılım diyebileceğim bir şey yaşamıyorum burcum terazi 22:08 derecesi yükselenim de yay 05:12 ayrıca birinci evimde oğlak da görünüyor 00:42 Ay burcum muş ama bulunduğu evde bir yazıyor oğlak ayrıca ikinci evimde yer alıyor 07:41 derecesi
  Bu bir imdat çağrısı ne olur yardım ne olacak

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 12:48 am

   Oğlak yorumunu okudunuz mu?

 • Nur

  Nisan 29, 2017 at 11:56 pm

  Yükselenime de baktım ama eski formatınız daha güzeldi bu hiç bana hitap etmedi…

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 3:50 am

   o zaman yükselen burcunuzu yanlış biliyorsunuzdur, aksi mümkün olamaz Nur hanım..

 • Hüzün

  Nisan 30, 2017 at 12:05 am

  Zafer Bey Merhaba;
  ileride sadece yükselen burca göre yazacagınızı belirtmişsiniz çok üzüldüm.çünkü herkes malesef doģum saatini bilemiyor en azindan ben bilmiyorum mesela her ay kaç dega dönüp dönüp yazılarınizi okiyorum ben bile sayisi hatirlamiyorum. Luften benim gibi dogum saatti bilmeyen okurlarinizida dusunun.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 12:47 am

   Tamam not ediyorum aklıma, yazmaya devam edeceğim.

 • Derya

  Nisan 30, 2017 at 12:09 am

  Süper olmuş. Gercekten birincisi uymuyorken ikincici cuk oturdu.yoksa akrep için yazılanlardan secerek okumaya calisiyordum.Tesekkurler..

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 12:47 am

   Süper haber, her ay böyle olacak ❤️

 • Burcsuz

  Nisan 30, 2017 at 12:14 am

  Zafer Bey merhaba
  Hersey iyi guzel de ben ne burcumu tam biliyorum ne de yukselenimi:((
  1978 dogumluyum dogdugum ay babama gore yaz sonu .Kimlikteki tarih sonradan yazilmis yani dogru degil.Tam olarak bilen kimse de yok.
  Rica etsem bana bu konuda yardimci olabilir misiniz?Çalismalarinizda basarilar dilerim .

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 12:46 am

   Maalesef imkanı yok, çaresiz durum sizinkisi

 • Naz

  Nisan 30, 2017 at 12:17 am

  Merhaba Zafer bey, emeğinize çok saygı duyuyorum ve yorumlarınızı hep bekliyorum. Eski formata dönmenize arzu ediyorum, çok teşekkürler, saygilar

 • Zeynep

  Nisan 30, 2017 at 1:04 am

  Ama benim annem doğum saatimi bilmiyor ve yukselenimi ogrenme şansım maalesef yok.. Bu ay hevesle beklerken iki cumlede burcumun yorumu bitti yukselene gecti uzuldum

 • bi çare

  Nisan 30, 2017 at 1:12 am

  İyi güzel yükselen burç ama bana kendi burcum kadar başkasının (o kişi benim için çok önemli)burcu lazım yükselen burcuda bilmiyorum napayım ben? Bi senin yorumuna guveniyorum yapma bunu bana burçları ayrıntılı yaz

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 3:52 am

   astrolojiyle ilgilenen herkes, hayatındaki önemli insanların yükselen burcunu öğrenmeli..
   emin olun, bana güvenin, iyi ki öğrenmişim diyeceksiniz.
   sevgiler ZC

  • bi çare

   Mayıs 6, 2017 at 9:18 pm

   Kendisi bilmiyor ki öğreneyim öğrenmem imkansız :(( Neden beni böyle çaresiz beni böyle derbeder beni böyle astrologsuz bırakıyorsun Zafer Ceyhun…..

 • Göksu

  Nisan 30, 2017 at 1:18 am

  Öncelikle merhaba ceyhun bey ve yine ben diyorum Yengeç burcu ve bu akşam öğrendiğim üzere 18*10′ terazi yükseleniyim.hayırlı bir iş cvp verebilirseniz çok sevinirim acaba ne zaman çocuk sahibi olabiliriz Şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık yine Harika bir yazı olmuş

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:21 am

   20 mayıs – 20 temmuz arası şartlar çok uygun.

  • Göksu

   Nisan 30, 2017 at 11:30 am

   Çok teşekkür ederim Ceyhun bey

 • Esra

  Nisan 30, 2017 at 1:29 am

  Zafer Beeyyy derece 13-48 çıkıyor Algıda sorun yaşıyorum destek olabilir misiniz lütfen? 🙁

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 2:24 am

   13 derece Esra hanım, sorun yok

  • Esra

   Mayıs 1, 2017 at 1:27 am

   Harikasınız çok teşekkür ederim 🙂 Yeni format da harika olmuş.Yaklaşık 1 yıl oldu sizinle karşılaşalı her yorumunuzu dikkatlice takip ediyorum.Hakikaten siz işin ehlisiniz,bilinçli,kibar,paylaşmayı bilgilendirmeyi seven,harika birisiniz 2017 benim yılım demistim onaylamıştınız ve şükürler olsun her sey cok iyi ilerliyor iyi ki tanımışım sizi tekrardan çok teşekkür ederim elinize emeğinize saglik sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 1:28 am

   Güzel haberler almak harika Esra hanım, her zaman bekliyorum ❤️❤️❤️

 • Hülya

  Nisan 30, 2017 at 2:15 am

  Bu kadar olur… Yükselen terazide gündem aynen dediginiz gibi malesef…
  Peki..bu zorlu süreç daha ne kadar sürecek ceyhun bey

 • Emel Şahin

  Nisan 30, 2017 at 2:18 am

  Nasıl adamsın sen ya Fena nokta atışların var ,yok artık diyorum .olasılıkları yazarken bile neredeyse tümü tutacak korkuyorum artık .genelde izleyici olmayı tercih ederim ,yorum yazabildiğime ben bile inanmıyorum daha ay başlamadan sürekli sayfanı yeniliyorum ,yazdın mı acaba diye ? Emeğine yüreğine sağlık ne diyeyim uçan astrolog ! Bu arada daha çok paylaşım yap ,daha sık yaz diyeceğim ama insan olduğunu unutuyorum :))) Kocaman sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 3:56 am

   çoook teşekkür ediyorum Emel hanım 🙂
   siz de sağ olun, her zaman bekliyorum ❤️

 • Merve

  Nisan 30, 2017 at 3:50 am

  Zafer bey ben yay ım yükselenim 12 derece terazi. Erkek arkadaşım yengeç Yükseleni 20 derece Başak. Bu işten azıcık anlayan bile aşırı uyumsuz olduğunu anlar sanırm tablonun 🙂 ama biz niye kopamıyoruz ?

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 3:55 am

   işin sırrı haritalarda saklı olmalı.. ya da bir ihtimal daha var:
   2013te mi başladınız?

  • Merve

   Nisan 30, 2017 at 5:06 am

   Geçen sene 30 Haziran’da tanıştık onun Doğum gününde

 • elmira

  Nisan 30, 2017 at 7:42 am

  Teşekkürler Zafer bey,harikalar yaratmissiniz yıne.HOCAM lütfen bilgi verirmisiniz çoğunlukla gezegenleri terazide(jüpiter dahil)olanlar da bu terazi ya yükselen terazi yorumlarından etkilenirmi?

 • Gultennn

  Nisan 30, 2017 at 11:55 am

  Benim 15.10.1981 yükselenim yengeç mi tam emin olamadım doğum yeri izmir saat gece 11:30

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:15 pm

   evet Gülten hanım 13-16 derece arası yengeç..
   sevgiler ZC

 • Burcu

  Nisan 30, 2017 at 1:17 pm

  Ceyhun bey herkes doğum saatini bilmiyor ki, astrologlardan istedigimizlutfen burca göre yorumlar olsun..lütfen sizde öyle yapın.sevgiler.

 • eren

  Nisan 30, 2017 at 1:23 pm

  ben kendimi yükselen ilk derecelerinde terazi diye biliyordum ama 26 derece başak çıktı:((((ne olacak şimdi aslan burcuyum özellikle geçen ay aslan cukkkk oturdu ve iş yerim kapandı işsizim:( ceyhun bey sizce ne yükselenim lütfenn yardımmm iş yok aş yokkk:((24 temmuz 1985 11:10 izmir

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 1:44 pm

   yanlış hesaplamışsınız, belki saati yanlış girdiniz belki doğum yerinizi..
   verdiğiniz saate göre 1 derece terazi, tabi eğer doğum saatiniz 10 dakika önceyse başak olur yükselen.
   işle ilgili yorumumu şu:
   ileride iyi ki böyle olmuş diyeceksiniz, Kasımı bulabilir.
   sevgiler Zc

 • eren

  Nisan 30, 2017 at 1:44 pm

  ceyhunnnn beyyyyyyyyyyyy başak mı terazimi sizzzz söylemeden içime sinmeycek lütfeennnnn

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 2:18 pm

   Allah aşkına ben nasıl bilebilirim, doğduğunuzda yanınızda mıydım? 🙂 🙂
   yükselen başak ile yükselen terazi başka karakterlerdir, özelliklerini okuyup hangisinin size uyduğunu anlayın, tek yol şimdilik buymuş gibi görünüyor.
   sevgiler ZC

  • eren

   Nisan 30, 2017 at 7:22 pm

   çokkkk teşekkkür ederimmmmmmmm:)))))))bence terazi umarım başak değildir yükselen çünkü yaş 32 bekarım sanırım yükselen başak hep bakar kalıyormuşşşşş:)))peki 1 derece terazi olduğum içinmi jüpiterin güzellikleri gelmiyorrrr bana ???vallahi son soru ama sürekli takippppppp…bu arada asistanınız ile mailleştim doğum haritası için çokkkk tatlııı ve iyi bir insannn selamlarrrrr…

 • Elisa

  Nisan 30, 2017 at 8:05 pm

  Merhaba Ceyhun bey. Burcum terazi, yükselenim de 10 derece terazi. KPSS ve kaymakamlığa hazırlanıyorum sınava giricem. Ama iş konusunda şanslıyız galiba bu 25 mayıs döneminde sizce özel şirketlere de başvuru yapsam mı? Yeni mezun oldum çok sıkılıyorum

 • Selin

  Nisan 30, 2017 at 9:16 pm

  Zafer Bey Merhaba,
  Ben oğlak yükselen 18 derece teraziyim. Erkek arkadaşım ikizler 18 derece yükselen terazi. 4 aydır görüşmüyoruz ancak sözde ayrılmadık sadece kafa dinliyoruz! Sizin belirttiğiniz yükselen yorumlarına göre bizim için kesin ayrılık çanları çalıyor diyebilir miyiz?
  İyi ki varsınız!

 • Floridian Violinist

  Mayıs 1, 2017 at 5:58 am

  Zafer Bey merhaba,
  Benim dogum tarihim 27 Temmuz 1972 saat 11:07, yer ise Ankara. Yukselenim 19 derece 45 dakikayla Terazi. Is bulma durumlari ve finansal anlamda duzelmeler icin ne kadar beklemem gerekiyor? Tesekkur ederim.

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 4:10 pm

   çok değil D. hanım, yılın sonunda işler yolunda olacak.
   sevgiler ZC

 • Cano

  Mayıs 1, 2017 at 9:45 am

  Yükselenim terazi 4 19 derece çıktı sizin yazdığınız yorumlarda yok en yakın hangisi oluyo anlayamadim

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 11:33 am

   4 derece nereye denk geliyorsa

 • Esra

  Mayıs 1, 2017 at 2:54 pm

  Yükseleni 8 derece terazi bir yengeç burcuyum. Özel hayatımda her şey olumsuz gidiyor. Daha doğrusu gitmiyor… Bu ne kadar süre daha sürecek böyle Zafer Bey ):
  …ve hayatımda pek çok şeyi değiştirmek istiyorum, gerek fiziksel gerek ruhsal sizce zamanın ruhuna uygun mudur bu?
  P.S. Yeni hâli, çok daha yalın ve anlaşılır olmuş. Emeğinize sağlıkk!

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 3:40 pm

   Esra hanım merhaba, öncelikle PS için teşekkür ediyorum, görüşleriniz önemli. ❤️
   değişim ihtiyacınızı körükleyen enerji Jüpiter ve son derece sağlıklı, zamanın ruhuna uygun, devam!
   Neptün enerjisi yakın zamanda haritanızda alan değiştirdi, artık spor yaparken bedeninizi “aşırı” zorlamayın, ilaç kullanımına ekstra dikkat! Belki aklınızda yok ama olsun, ne olur ne olmaz, kilo vermekse konu ilaçlara/alternatif çözümlere yönelmeyin veya çok araştırın, temel kaynak düzenli ve hafif spor olmalı..
   İlişkiler (uranüs etkisi) 2019 yılına kadar devam edecek fakat doğru zamanlardasınız, ilişki durumunuzu bilmiyorum tabi ama evlilik ihtimalini tetikleyen zamanlardasınız, 2018 yılında evlilik zamanın ruhuna uygun olurdu.
   Doğru eşi seçmek önemli, Uranüs varken insan yanılabiliyor.
   sevgiler ZC

 • Eda oz

  Mayıs 1, 2017 at 3:13 pm

  Merhaba yükselenim 9 24 terazi çıktı hangi dereceyi okumam gerek anlayamadım 9 nedir 24 nedir? Teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 3:30 pm

   Eda hanım 9 dereceyi referans alın, 24 küsüratı.
   sevgiler ZC

 • esra

  Mayıs 1, 2017 at 5:55 pm

  Eski format daha iyiydi.Ben ve birçok kişi doğum saatini bilmiyor.Eskiden doğum saati kayıtlara alınan bir şey değildi ve ailemde net hatırlamıyor açıkçası,akşam doğmuşum ama saat kaç kim bilir.? Bizim bundan sonra sizi takip etmemizi gerektirecek bir şeyler kalmazsa üzülürüm.

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 7:19 pm

   Esra hanım merhaba, sizi çok iyi anlıyorum ve de hak veriyorum. fakat şurası kesin:
   yükselen burcunuzu tespit etmek o kadar zor değildir ve bunu yaptığınızda astrolojinin ne kadar mucizevi bilgiler içerdiğini göreceksiniz.
   terazi burcuysanız (19.00 – 23.00 saatleri için) yükselen burcunuz boğa, ikizler, yengeçten biridir..
   öncelikle hangisinin özellikleri size uyuyor onu tespit etmeli, gerisi çok kolay.
   bu yeni yorum tarzına adapte olmanızı ısrarla öneriyorum, farkı göreceksiniz.
   sevgiler ZC ❤️

  • esra

   Mayıs 2, 2017 at 10:50 am

   Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim teyzem biraz ilgilidir astrolojiyle ve yükselenimin boğa olduğunu iddia eder yıllardır siz de seçeneklerde sununca ikna oldum,yükselenimi bulabilmek benim için çok çok önemliydi.İnsanların hayatına böyle güzel dokunduğunuz için sağolun her şey gönlünüzce olsunn :))

 • Afsana

  Mayıs 1, 2017 at 7:31 pm

  Simdi benim burcum balik , yukselen terazi 00 20 gosterdi ayyy ne guzell akademi konularla ilgili 4haziranda sinavim olucak yeniden hayirlisi olsun insallah

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 8:14 pm

   başarılar diliyorum öyleyse 🙂

 • Nalan

  Mayıs 1, 2017 at 8:43 pm

  Emek dolu bir yazı yine teşekkürler.Yükselenimde terazi eşiminde Yengeç ve yay.muhteşem yorumlarınızla parasal mevzular risk cesaretiyle bazı adımlar attık nisan ortalarında inşallah verim alacağız ümit veren yorumlarınız eşliğinde sabredelim az daha sizi davet etmek geçiyor içimden

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 8:56 pm

   başarılar diliyorum Nalan hanım, nasıl bir girişimse sonucu harikalar yaratabilir.
   ailece yolunuz açık olsun ❤️
   ZC

 • elisa

  Mayıs 1, 2017 at 9:48 pm

  zafer bey yoğunsunuz anlıyorum ama keşke bana da cevap verseniz 🙂 🙂

 • buket

  Mayıs 1, 2017 at 11:52 pm

  zafer bey bana bana da bi cevap cevap yazsanız

 • Aycel

  Mayıs 2, 2017 at 1:17 am

  Zafer bey yükselen kısımda kesinlikle beni anlatmissiniz iki yıldır hayatımda ölüm ve onun sarsintisini yaşıyordum bu yıl da aşk hayatımda bir ölüm sözkonusu ne zaman bunlar son bulacak help me! Formatı begendim bu arada teşekkürler ayrıca ugrasinizi için sevgiyle kalın

 • Serife t

  Mayıs 2, 2017 at 5:28 am

  Siz horokobumda banayukselen terazi demistinis yukselen hesaplama bana akrep 1_35 diyor bu durumda nedir

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2017 at 12:29 pm

   Şerife hanım merhaba, sizin yükselen burcunuz 29 derece terazi, doğum saatiniz 6.39 olarak belirlemiştik.
   sevgiler ZC

 • Serpil

  Mayıs 3, 2017 at 3:11 am

  15.10.1980 adana doğumluyum. ..doğum saatimi net olarak bilmiyorum. .Annem öğle saatleriydi diyor.Nasıl bulabilirim..Sizi yeni keşfettim..Bundan sonra da takip etmek isterim..

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2017 at 3:14 am

   Serpil hanım merhaba,
   12.20 – 14.20 arası oğlak, öncesindeki 2 saat (yaklaşık) yay.
   sonrasında 2 saat ise kova.
   oğlak olabilir mi ki, ne dersiniz?

 • Nilgün yıldırım

  Mayıs 4, 2017 at 12:08 am

  evet kamu işi ile ilgili sonuç beklediğim var.inş olur

 • Naz

  Mayıs 4, 2017 at 1:46 am

  24 derece terazi yükselen Koç burcu ne zaman iş evlilik rahatlık acaba Teşekkür ederim

 • Dilan

  Mayıs 4, 2017 at 11:59 am

  Zafer bey yengeç burcuyum yükselenim terazi derece 20 yengeç de bulamadığım terazi de cuk oturdu iş mevzusu sonucu da dediginiz gibi olursa mükemmel olucak ben bu yeni hali çok sevdim emeğinize sağlık 🙂

 • Ece

  Mayıs 4, 2017 at 9:59 pm

  Kaç aydır takip ediyorum fakat eskisi daha iyiydi teşekkürler.

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 5, 2017 at 11:27 am

   Teşekkür ederim

  • eren

   Mayıs 5, 2017 at 3:25 pm

   ceyhun beyyyyyyyyyyyy yükselen ilk derecelerinde olun ca 0 46 gibi jüpüterin olumlu etkisi daha mı az olurrrrr yani teğetmi geçer bizlerii yoksa farketmezmi???şunu anlamak istiyorum güneş aslan ya o mu önemlidir hayat yolunda başımıza geleceklerde yoksa yükselen dahamı mühimdir??çünküm geçen ay aslan cuk oturdu onuda okumalımı yoksa sadece yükselenimi takip etmeli.kolaylıklarrrr….

 • Aysenur

  Mayıs 6, 2017 at 3:16 am

  Zafer bey evet cok,yorum yapan cok soran oldu biliyorum öncelikle emeginize sağlık yukselenim terazi bu belli 15:00-17:00 arası yani sizden hesaplama beklemiyorum ama tam olarak saat dakika belli değil bu dereceyi etkiler mi

 • Terazi

  Mayıs 7, 2017 at 8:42 am

  Yükselen burcumu tam olarak bilemiyorum. 22 Ekim 1975 Gümüşhane, akşam üzeri..
  Balık ya da koç olabileceği çıkıyor. Bir ihtimalde boğa. Emin olabilmeyi çok isterdim.
  Yükselen burca göre yorumlamanız daha sağlıklı anladığım kadarıyla.

 • Tülay

  Mayıs 17, 2017 at 9:30 pm

  Nokta atislari fena..takipteyimt

 • yaprak

  Mayıs 23, 2017 at 4:37 pm

  Zafer Bey, 22/36 Terazi yükselenim ama çok fazla kendime ait bulamadım bu ay ki yorumunuzu.
  Ben mi yanlış hesaplıyorum.
  29.12.1990 01:30 üsküdar doğumluyum

 • Ayla

  Mayıs 30, 2017 at 10:43 pm

  Zafer bey selamlar. Benim için çok büyük dünya için ufacık bir konuda yardım eder misiniz? Aslan burcuyum yükselenim terazi. İktisat eğitimi aldım ve yıllarca bankacılık yaptım. Şok bir kararla bıraktım sektörü. Çocuklarım için. Şimdi yeni bir iş düşünüyorum. Yıllardır beni tutan bişey vardı bekledim. Şimdi ciddi bir şekilde projelere başladım. Risk alacağım. Bu arada gad boğa kad akrep… Ne dersiniz doğru zaman nedir? Yada yapmalı mıyım? Yani soru yanlış oldu sanki ama 🙂 merakla cevabınızı bekliyorum… Sevgiler saygılar

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin