Terazi Burcu 2017 Yorumu

Terazi Burcu 2017 Yorumu

Yazar 

Terazi burcu 2017 yorumu, önümüzdeki yılın önemli astrolojik olaylarına odaklanıyor, terazi burcunun gündemine ışık tutuyor.

2017 yılına geldiğimize göre, yeni şeyler konuşmaya başlayabiliriz, değil mi değerli dostlar? ❤️ Aslında çok zor bir yıl geçirdik, zaten çevremde “2016’yı özleyeceğim” diyen biri yok.😊

Geçen yılki yorumda 2016 yılını bir geçiş yılı olarak tarif etmiştik, hakikaten öyle de oldu. Ah şu belirsizlik olmasaydı! Neyse geçti gitti çok şükür. 🙏

Terazi burcu 2017 yorumunun amacı, 2017 yılında zamanın ruhundaki değişimi terazi burcuna özel olaylar çerçevesinde öngörmek olmalı. Böylece doğru zamanda doğru adımları atmanız daha kolay olur.

Hem zaten aylık yorumlarda her ayın gündemini detaylıca inceleyeceğiz. ☀️

2017 yıllık yorumda ele alacağımız konu başlıkları Jüpiter, Satürn, Venüs gerilemesi ve Güneş tutulmalarının terazi burcuna göre etkileri olacak.

Hadi başlayalım. 👍

Terazi Burcu 2017 Jüpiter Etkisi

Eylül 2016 tarihi bir dönemdi kıymetli okurlarım, biliyorsunuz Jüpiter burcunuza gelmişti.

Aramıza yeni katılanlar da vardır mutlaka. Öncelikle aramıza hoş geldiniz. ❤️ Henüz farkında değilsiniz, biraz önce Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesini keşfettiniz. 🎆

Bu sıcak karşılamadan sonra karizmatik bir şekilde devam ediyorum. 😎

Şu anda en gözde burç terazi! Yani aslında karizmatik olan sizsiniz. 2017 de herkes terazi olmak isterdi.👏👏

Açılım ve atılımın gezegeni Jüpiter burcunuza geldiğine göre, hayatınızın önemli bir döneminde olmalısınız. Henüz o noktaya gelmedi iseniz, önümüzdeki aylar içinde geleceksiniz, hiç merak etmeyin!

Doğum haritanızda Güneş hangi evde biliyor musunuz? Bence öğrenmelisiniz çünkü etkileri en çok Güneşin bulunduğu evin temsil ettiği konular kapsamında hissedeceksiniz.

Biz yine de bazı olasılıklardan bahsedelim! Epey geniş bir çerçeve olacak, şimdiden söyleyeyim. 😊

 1. önemli bir itibar ve saygınlık artışı yaşayacaksınız
 2. geliriniz artacak, daha iyi çalışma koşullarına sahip olacaksınız
 3. eğitim hayatınızda büyük başarılar elde edeceksiniz
 4. yaşadınız şehir, hatta ülke değişecek
 5. henüz yoksa bir sevgiliniz olacak, eğer varsa evlilik aşamasına gelinebilir
 6. istiyorsanız çocuk sahibi olacaksınız
 7. tanınırlık, şan/şöhret istiyorsanız 2017 size verecektir

Bu arada eğer doğduğunuz gün terazide başka gezegenler de varsa, mesela Yeniay sırasında doğduğunuz için Ay da terazi burcunda ise, sizi tutana aşk olsun.

Buna tek istisna, Ekim başında doğup yükseleni terazinin son dereceleri veya akrebin ilk derecelerinde olanlar olacaktır. Yani Güneş 12. evde olan okurlarım! Şans ve güzellikleri seneye tadacaksınız, aklınızda olsun. 🍀

Bu noktada önemli bir hatırlatma yapmalıyım:

Jüpiter iyimser kalabilenlerin, kendine inanların, ne istediğini bilenlerin, emin adımlar atanların yanında durur. Eğer cesur olamıyorsanız, kendinize güvenemiyorsanız, o zaman Jüpiter pas geçebilir. Neden mi?

Çünkü Jüpiter gazla çalışır aslında! 😀 Uzaklardan “sen yaparsın, cansın, aslansın, süpersin” diye bağırır  ve siz “yaparım di mi” deyip harekete geçtiğinizde yaparsınız! Eğer Jüpiter’in gazına gelmezseniz, onun iyimser çağrısından ürkerseniz, sonuçta Jüpiter ne şans ne de bolluk getirir.

Sonra “ben bir şey anlamadım bu Jüpiter’den” demeyin, ben şimdiden işlerin nasıl olduğunu söyledim. 😊

Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım❗️

Jüpiter Şubat 2017’de gerilemeye başlayacak. Bu nedenle Şubat’tan itibaren iyimser Jüpiter enerjisi kaybolacaktır. Bu noktada daha çok çaba sarf etmeniz, karamsarlığa ise kesinlikle yenik düşmemeniz gerekiyor.

Haziranda gerileme sona erdiğinde son sürat kaldığınız yerden devam ediyor olacaksınız, hem de çok daha başarılı şekilde!

Ayrıca Nisan ortasında bir karar aşaması gelecektir. Kararları alırken ileride işlerin düzeleceğini bilerek olumlu ve iddialı kalarak almanızı öneriyorum.

Bol şans! 🍀

Terazi Burcu 2017 Satürn Etkisi

Birçok Satürn etkisi var kıymetli okurlarım! Şu sıralar sizin yaşadığınız en ferah olanlarından biri, emin olabilirsiniz.

Aralık yorumunuzda detaylıca konuşmuştuk, henüz okumadıysanız okumanızı öneriyorum: Terazi Burcu Aralık 2016 yorumu

2017’de Satürn etkisiyle hayatınızda yer edinecek konu başlıklarına değinelim:

 1. agresif insanlarla nasıl başa çıkacağınızı daha iyi öğreneceksiniz
 2. hayatınızda kimlerin olması/olmaması gerektiğine karar vereceksiniz
 3. ev-iş mesafesini en uygun hale getirmeye çalışacaksınız
 4. araba sahibi olmakla diğer ulaşım araçlarını kullanmak arasında seçim yapacaksınız
 5. yeni hobiler edineceksiniz, belki bir konuda uzmanlaşacaksınız
 6. ilgi alanlarınız çeşitlenecek, çok okuyacak çok izleyeceksiniz
 7. zaman kısıtlı: kime/neye ve ne kadar zaman ayırmanız gerektiğini belirleyeceksiniz
 8. belki de bir tez/kitap yazacaksınız belki bir senaryoya odaklanacaksınız

Satürn olumlu bir enerjidir değerli okurlarım, ben anlatınca çok güzel görünüyor di mi? 😊  Öyle görünmeli zaten çünkü doğrusu bu..

Fakat Satürn’ün yıllık döngüsü içinde bazı zamanlar vardır ki, cidden büyük bir baskı oluşur ve kendimizi engellenmiş veya çaresiz hissederiz. Vazgeçmek için çok sebep var gibi görünür. Aradan zaman geçtiğinde “o kadar da değildi aslında, neden büyüttüm ki o kadar” dedirtecek şeyler yaparız bazen.

Ayrıca eğer ki doğru tavır almayı başaramıyorsanız, Satürn öyle olaylar ve insanlar çeker ki hayatınıza, bir defolup gitseler de rahatlasak dedirtir. 😳 Sonra gayret ederiz, doğru seçimleri yapmaya ve doğru tavrı almaya başlarız.

“Satürn iyi ama çevresi kötü” demiş gibi hissettim kendimi. 😀 Sonuçta kimseyi suçlamayın, zorlukları ve engelleri aşmaya odaklanın. Zamanla göreceksiniz ki, yaşadıklarınız sonucunda artık daha güçlüsünüz.

Başa dönüp devam edelim.

Aralıkta 2016’da yaşadığınız olaylar ve attığınız adımlar neticesinde Mart – Ağustos 2017 arasında engeller, baskılar ve belirsizlikler çıkacaktır.

Mücadele edip hepsini birer birer aşmanız gerekecek, hazır mısınız? Kimse hazır olamıyor, hiç merak etmeyin.😀

Sakın ola baskıya yenik düşüp acele kararlar almayın. Mesela, iş yerinde saldırgan enerjisi olan birinden yılıp işten ayrılmayın.

Özellikle Mart-Haziran arasında bunlar olabilir, sonuçlanması ise en erken Haziran sonunda olur. Zamanın ruhu dediğimiz de budur işte, her şey zamanla çözülüyor.

Tabi ki siz çaresini/çözümünü arayın fakat zamanın bir işleyiş tarzı var! Satürn bakımından 15 Haziran önemli bir dönemeç olacak.

2017 yılında Satürn kaynaklı gündemin 3 safhası olacak, şöyle detaylandıralım:

Birincisi Mart – Nisan, ikincisi Nisan – Haziran, üçüncüsü ise Haziran – Ağustos arasında yaşanacak. Ağustos’ta süreç büyük ölçüde sona erecektir.

İlk 2 safhanın kadersel olarak zor olduğu bilin ve lütfen erken/olgunlaşmamış adımlar atmayın. Size önerim, Temmuza kadar (ideal olan Ağustostur) olayları akışa/zamana bırakmanız…

Aylar içinde detaylıca konuşacağız fakat zamanın ruhunu bugünden işaret ediyor olması nedeniyle bu yazıda konuştuklarımız bir başucu rehberi olarak görülmeli diye düşünüyorum. ❤️

Terazi Burcu 2017 Venüs Gerilemesinin Etkileri

Her gezegen bazı yaşamsal kavramları yönetir kıymetli okurlarım. Venüs’ün yönettiği konuları iki başlıkta incelemeliyiz:

 1. maddi konular: para, kazanç, harcama, mülkler, iş ortamı
 2. sosyal konular: ilişkiler, uyum, sosyal denge ve dinamikler

Venüs gerilemeye başladığında bu saydığımız konularda değişim tetiklenir!

Venüs gerilemesi 4 Mart’ta başlayacak ve 15 Nisana kadar devam edecek ancak etkilerini Şubat ortasından itibaren hissedeceğiz. Bu nedenle şimdi konuşacaklarımız, Şubat’ın ikinci yarısından itibaren geçerlidir!

Herkes için ortak bazı etkiler gerçekleşir diyebiliriz. Peki neler olabilir?

İşiniz değişir, eviniz değişir, çalışma koşullarınız değişir, çevrenizdeki insanlar değişir veya ilişkilerin dinamikleri yeniden belirlenir. Venüs gerilemelerinde ev değiştirmek, eşten/sevgiliden ayrılmak gibi gözle görünen şeyler olur çoğu zaman.

Eski Maya astrologlarına göre, Venüs kadına özgü/feminen enerjidir. Gerileme sürecinde cinsiyet değiştirir ve erkeğe özgü maskülen enerjiye dönüşür. Bu nedenle uyum bozulur, düzen değişir.

Şöyle de bir olay var: Venüs sizin yönetici gezegeniniz olduğu için, gerilemesi sırasında en çok sizler etkilenirsiniz. Buna şüphe yok. Tıpkı Merkür gerilemesinde başak ve ikizler burcunun çok etkilenmesi gibi bir şey..

Peki terazi burcuna özel etkiler neler olabilir?

 1. eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir
 2. eşiniz/sevgiliniz farklı davranmaya başlayabilir ya da size öyleymiş gibi gelebilir!
 3. kötü giden bir ilişki varsa bitirme kararı verilebilir
 4. sevgilinizle evlenmeye dönük karar alabilirsiniz
 5. ilişkinizin dengesi bir şekilde değişime maruz kalabilir

Ticari ortaklıklar da Venüs gerilemesi kapsamında yer alıyor, söylemeden geçmeyelim.

Bütün gezegenler gerileme sürecine girdiğinde enerjileri değişir. Bazıları belirsizlikler oluşturur, bazıları değerlendirme ihtiyacı hissettirir, bazıları değişim ve yeniliği tetikler.

Venüs maddi ve sosyal konularda şartların değişmesine yönelik enerji getirir!

Eğer değişimi oluşturan irade/kaynak siz olduysanız, Venüs gerilerken değişim makbuldür. Fakat başkalarının iradesiyle oluşan değişimler için aynısını söylemek kolay değil tabi ki.

Ayrıca gerilemesi sırasında sıfırdan başlayan her şey, gerileme sonrasında kendiliğinden yanlış hale gelecektir.❗️

Unutmayın lütfen!

İlişkileriniz, gerileme sırasında garip bir enerjiye maruz kalacak. Gerileme öncesinde her şey yolunda ise fakat gerileme sırasında birden bire hisler değişiyorsa, acele etmeyin, hemen stres yapmayın.

Ayrıca yeni tanıştığınız biriyle ilişkiye başlamak için cidden kötü zamanlardır. Üstelik gerilemenin hemen öncesinde başlayan ilişkiler de gerileme sırasında ciddi bir teste tabi tutulmuş olur.

Eskiden tanıdığınız ama sevgili olmadığınız biriyle başlamak da doğru değildir bu arada. Fakat eski eşle/sevgiliyle yeniden denenebilir, zamanın enerjisine uygundur. ✌️☀️

Bu arada Venüs gerilemesinde doğdu iseniz Venüs gerilemesi size olumlu sonuçlar getirecektir. Karlı ve avantajlı çıkma ihtimaliniz, gerilemede doğmayanlara kıyasla yüksek! ❤️

Terazi Burcu 2017 Güneş ve Ay Tutulmaları

2017 yılında 2 Güneş tutulması ve 2 Ay tutulması gerçekleşecek.

Şubat ve Ağustos aylarında hep birlikte yaşayacağız, öncesinde de detaylıca konuşacağız inşallah. ❤️

İlk tutulma 11 Şubatta aslan burcundaki Ay tutulması! Etkileri çocuk sahibi olmakla sonuçlanabileceği gibi kendinizi yepyeni bir sosyal çevrede/ortamda bulmanıza yol açabilir.

26 Şubat Güneş tutulması ise (2016 Mart’ta olduğu gibi) iş ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularında sonuçlar getirecektir.

Gelelim ikinci tutulma serisine:

7 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmaların aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili olması en kuvvetli ihtimaldir.

Elbette ihtimaller geniş fakat şimdiden uzun uzun konuşmayalım, nasıl olsa zamanı geldiğinde tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.❤️

2017 Özeti

Önümüzdeki yıl 2 farklı koldan ilerleyecek kıymetli okurlarım.

Birincisi, Satürn kaynaklı konular nedeniyle yorulacaksınız. Zorluktan kaçacak değiliz, direneceğiz! 💪

İkincisi, 2017 sona erdiğinde birçok kazanım elde edeceksiniz:

 1. eşiniz/sevgilinizle ilişkinizin dinamikleri değişecektir: daha iyiye doğru diyelim
 2. Jüpiter etkisiyle çok yol katedeceksiniz, iddialı olmayı unutmayın

Ben 2017 yılına güveniyorum. Gelin birlikte güvenelim 😊

Terazi burcu 2017 yorumu burada sona eriyor fakat 2017 yılına ilişkin konuşmaya devam edeceğiz tabi. Aylık yorumlarınız haricinde de önemli gördüğüm konuları yazacağım. Her zamanki gibi Burcuna Göre farkıyla! ❤️

Yeni yılınızı kutluyorum! Her anında sevdiklerinizle birlikte mutlu olursunuz inşallah. ❤️

Bu yazıyı terazi burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşırsanız, onlara harika bir yeni yıl hediyesi vermiş olacaksınız diye düşünüyorum. ☀️

Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde ve zamanda atmak önemli hale geldi ise
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. 🍀burcunagore@gmail.com

En güzel ihtimalleri yaşamanız, hayallerinize ulaşmanız dileğimle..

Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

48 Yorum

 1. Minnak

  31/12/2016

  Emeğinize sağlık beklediğimize değdi 🙂

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   siz de sağ olun, mutlu bir yıl diliyorum. 🙂 🙂
   ZC

   • Minnak

    01/01/2017

    Teşekkürler 🙂 size de mutlu yıllar 🙂

 2. Sevinç

  31/12/2016

  Günlerdir bu sayfayı güncelliyorum Sabırsızlıkla bekliyordum Uzuuunnn vakittir takip ediyorum sizi ve teşekkür etmek istiyorum. Burç yorumu okurken; gülmek ve zaman zaman sanki çok yakın arkadaşımla konusuyormuş gibi hissetmek harika Elbette bi’ tarafımız daima yaprak dökecek ama çiçek açan tarafımızın fazla olması dileğiyle

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Sevinç hanım merhaba, öncelikle harika bir yıl geçirmenizi diliyorum. 🙂
   sonra da size çok teşekkür ediyorum ❤️ yazarken taşıdığım hislerimin karşılık bulması büyük bir keyif ve mutluluk benim için…
   sevgiler, ZC

 3. Merve

  31/12/2016

  Bir yükseleni Terazi Koç burcu olarak gerçekten çok umutla ve sabırsızlıkla bekledim emeğinize sağlık :)) 2016 da hayatımda o kadar çok şey değişti ki…bu değişimlerin çok büyük kısmı olumlu anlamda oldu ama sonuçalanana kadar aman Allah ım ne sinirler ne stresler :)) 2017 inşallah güzellikleri daha kolay getirir, getirir değil mi Ceyhun Bey 🙂 size de mutlu yillar güzel bir ömür diliyorum 🙂

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Merve hanım çok daha güzel bir yıl olacağına inanıyorum sizin için, koç/terazi olmak isterdim yani, öyle bir şey 🙂 🙂
   sevgiler ZC

 4. Sare

  31/12/2016

  Ceyhun bey günlerdir bekliyordum, gerçekten size özgü tarzınız, yorumunuz, samimiyetinizle kalpleri fethettiniz.. 2017 biz terazilerin yılı olacak kimseye bırakmak yok Çok teşekkürler, sevgiyle kalın..

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   🙂 🙂 valla kimseye bırakmayın Sare hanım, cidden en doğrusu bu ve terazi olmanın maliyetini yeterince ödedikten sonra artık meyvelerini toplama zamanı..
   ilginiz için ayrıca teşekkür ediyorum ❤️
   ZC

 5. Kübra

  31/12/2016

  Yazı icin tesekkurler. Benim haritamda Ay terazi burcunda, güneş de 12.evimde. Güneş,ay,merkür,venüs hepsi 12.evimde toplanmış bu kotu bisey mi iyi bisey mi? Arada kaldım 🙂 diger seneyi mi bekleyeyim simdi? 🙂

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Emin misiniz Kübra hanım? bu kadar gezegen 12. evde olunca normalde hayat zordur zaten..
   bugüne kadar yaptıklarınızdan, işinizden bahsetseniz dahi anlaşılır öyle mi değil mi?
   merak ettim..

   • Kübra

    02/01/2017

    18.10.1990 07.45 Malesef eminim Zafer bey 🙁 Psikolojim, iş hayatim, özel hayatım çok sıkıntılı. Hiçbirşey yolunda gitmedi çocukluğumdan beri. Bu benim kaderim sanırım 🙂 Yapabileceğimiz birşey yok heralde bu durumda.

   • Kübra

    02/01/2017

    Bu arada doğum yerim de Kırklareli.

 6. Serra

  31/12/2016

  Buna tek istisna, Eylül başında doğup yükseleni terazinin son dereceleri veya akrebin ilk derecelerinde olanlar olacaktır.’ Burayı pek anlamadım. 5 eylül doğumluğum yükselenim Terazi. Biz kötü mü etkileneceğiz?
  Biraz açıklar mısınız?

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   yorumunuzdan sonra düzelttim, Ekim yerine Eylül yazmışım çünkü size tşk ediyorum sorunuz için 🙂
   başakları ilgilendiren bir durum değildi yazdığım, terazi olup Güneş 12. evde olanlardı..
   sevgiler Zc

   • darya

    19/01/2017

    ZAFER BEY ANLAMADIGIM EKİM BASI DOGUMLULAR BU SENE JUPİTERIIN SANSLARINDAN HIC MI FAYDA SAGLAMIYCAK? 1 Ekim dogumluyum ve evt gunes 12ci evimde oluyor 🙁

 7. Sevtap

  31/12/2016

  Emeğinize sağlık. Teşekür ederim. Doğum haritam da satürn ve jüpiter retro bu retro döneminden daha çok güzellik görecem anlamına mı geliyor?

 8. ilknur b

  31/12/2016

  gunes 12. evimde ve jupiter oglak da acaba egitim konularinda zorlanmalar yasar miyim ceyhun bey

 9. Escey

  31/12/2016

  01.03.1987 20.30 dogumluyun Tesekkurler zafer bey!:) evet doktora tezi yaziyorum ve bu yil bitiremezsem cok ciddi bir para odemem gerekiyor tubitaka. Inaniyorum bitecek:)bekledigim yuklu bir para var dava sonucu inaniyorum sonuclanacak..Allahim lutfen:)
  Tes

  Escey

 10. Leman

  31/12/2016

  Güneş Aslan yükselen 26 derece Başak .2017 yılı Terazi burcu yorumlarını 1.evdeki Jüpiter’e göre dikkate almak gerekir değil mi?

 11. hulya

  31/12/2016

  Merhabalar..şu saturn her yerden dürtüklemese olmuyor yani.alıştım artik; şurada şu güzellik var ama önce şu çirkinligi aşmalisin demesine. Ya da çok para kazanicaksin ama şu insanlari yenmelisin demesine. Her seyi sartli kosullu.. neyseki siz bunu bize en soft haliyle onceden soyluyorsunuz..tesekkurler yorumunuz icin. Tek derdimiz saturn olsun,buyursun biz buradayiz.. ŞİMDİDEN KOCAMAAAAN İYİ YILLAR SİZE..

 12. Demet

  31/12/2016

  18/10/1981 doğumluyum akşam saat 22:00 doğmuşum yükselenim süreli farklı çıkıyor bi ikizler bi yengeç hangisi olduğunu söylermişsiniz şimdiden teşekkürler

 13. Asdfghjkli

  31/12/2016

  Azerbaycan’dan butun turk dostlarımıza elece de size Zafer Ceyhun abi ruzi bereketli bir yıl dilerim.. Sizi cok severim, her zaman yorumlarınızı da takib ederim.. Bu yılın size ve sevdiklerinize uğur getirmesi dileğiyle ve Rabbimin rahmet ve merhametini üzerinizde bol etmesi dileğiyle

 14. Ayşe B

  31/12/2016

  Bi nefesde okuyup madde 4 ulaşım için araba alacğım ama cesaret edemiyorum 2017 iyi gelecekmi ki , he bide bitrnle bitmeyen bi ilişki arasında bu 2017 ne getirip götürecek ki merakla youmunuz bekliyorum ceyhun üstad , bu sefer bi cevap alabilirsem eminim ilk 2017 mululuğumu yaşatacağım Huzurla kal .

 15. kevoo

  31/12/2016

  Cok berbat bir yıl bitti şükürler olsun.Ama hiderken de bi kaç hüzrl şey bırakt.en azından onca olumsuxlulran ve ağır tecrübelerden sonra bir hediye diyebilirim.hiç ummadığım bir anda,tammda umudumu yitirmişken çok hizel bir iş teklifi aldım.eğitim sürecimi de dğn itibariyle bitrip yeni yıla yepisyeni gıbısgıcır bir işle başladım.üstelik 2017 yorumunda bahsedildiği gibi bir ay sonra şehir değişikliği yapmam gerekiyor.bu benim istediğim değildi.şirketin şartı idi.başta memnun olmasam da sonuç itibariyle mızmızlanmak yerine adapte olmaya başlayınca çok da fena değil.tebdili mekanda ferahlık vardıe dimi? Umarım bu yıl gerçekten benim yılım olur.zira fazlasıyla hakettiğimi düşünüyorum.

 16. Zeynep

  01/01/2017

  Zafer bey emeğinize sağlık!Yeni yıla güzel yorumlarınızla girmek ne güzel Iyi ki varsınız. Olumsuz durumları dikkatli olun diye uyarmanız bu da sizin farkınız.

  2017 de güzel bir başlangıç olsa insallah dimi ama bitmeyeninden zamanin ruhu ne diyor ki dememize kalmadi yazınızı okuduk, Teşekkür ederiz.

  Duayla ve umutla yıla baslayanlara selam olsun…inşallah dualarımız gerceklesir

  • Zeynep

   01/01/2017

   13.10.1989da hastanede öğle arasi doğmuşum. 12 ile 12.30 arasi. Yükselenim muaallakta bir türlü tutmuyor. Yay mi oğlak mi bi söyleyiverseniz ne guzel olurdu zafer bey 😉

 17. aylin

  01/01/2017

  2017 kariyer ve evlilik için olumlu bir yıl mı Zafer bey?

 18. Selen

  01/01/2017

  İçime sindire sindire kaç defa okudum. 5ekim yükselen kova ve güneş 8. Evimde acaba beni neler bdkliyor. Sabırsızlıkla bekliyorum. Şuan mücadele ve sabır içindeyim. Bu düzen değişecek mi? Değişmeyecek korkusu içindeyim. İş ve farklı bi şehir istiyorum birde evlenmek istiyorum artık yaaa

 19. Suzan Bayraktaroğlu

  01/01/2017

  Öncelikle emeğinize yüreğinize sağlık her zamanki gibi harikasınız! Yeni yılda bütün dileklerinizin kabul görmesini temenni ederim

  Benim burcum Terazi yükselenim Akrep ve doğum haritamda Güneş 11. Evde. Bu ne anlama geliyor net bir şey söyleyebilir misiniz? Bu yıl hangi konularda şansım açık olacak mesela? İlişki konusunda bir türlü dikiş tutturamadım geçtiğimiz yıl maalesef, artık aşk istiyorum

  Şimdiden çok teşekkür ederim!

  Sevgi ve saygılar,
  Suzan

 20. Naz

  01/01/2017

  Gerçekten inanılmaz… şubatta şehir ve iş yerimi deģistirecem , inşallah güzel olacak , çok teşekkürler, bence en objektif yorumlar sizi. Saygılarımla

 21. Esin erkan

  01/01/2017

  Ben hala anlamadım geçen senenin ilişkideki gelgit leri beni yedi bu devam mı edecek son bulsun artık yaaaa 07.10.1973 yükselen boğa yım ama aşk hayatım berbat 2 yıldır bitmeyen bi ilişki artık iyi kötü bi nokta olsun

 22. Rukiye

  01/01/2017

  Ceyhun Bey,elimde kagit kalem not ala ala okuyorum. O kadar iyi yaziyorsunuz ki elinize,zihninize ve emeginize saglik. Cok iyi bir ogretmensiniz gercekten. Sayenizde astrolojiye merak saldim. Sizinle konusmak icin sabirsizlaniyorum ama beklemek zorundayim. İl saglik mudurlugune dilekce yazdim gercek dogum saatimi ogrenmek icin. Bilgilerim kesin dogru olursa acilar filan dogru cikar. Cok heyecanliyim. Tekrar tesekkur ederim, bizimle bilginizi paylastiginiz icin:))
  Ben dilekcemin cevabini beklerken merak ettigim bir sey var. Asagi yukari dogum saatime gore oglak burcuyum ve yukselenim de ay burcum da terazi cikiyor. İki burcu da dikkatlice okudum ama bilgim yetmiyor yorumlamaya. 3.evde gunes,saturn,merkur ve neptun var. Bir oglak burcu olarak bu bilgiler isiginda bu yilin cok sansli terazi icin soylediklerinizi uzerime alabilir miyim?:))
  Sevgiler

  • Rukiye

   01/01/2017

   Bu arada bugun dogum gunum:))

 23. Nalan

  01/01/2017

  Merhaba Ceyhun Bey Birlikte 2017 yılına güvenelim diye bitirdiğiniz bizlere ümit ve cesaret veren emek harcanmış yazınız için birkez daha teşekkürler.Özellikle venüs gerilemesi dönemleri benim yaşamımı etkileyecek dönemlere denk gelecek Y eni başlangıclar çevre ve iş değişikliği ticari ort.gibi değişiklikler olacak .Sizi daha çok çevreye tahammül ve sabır konusunda dikkate alıyorum .içten ve arkadaşça söylemleriniz çok güzel.2017 yılının güzel başlamasını isterdim insanlık adına. Bireysel mutluluklarımızı çoğaltıp barışi yakalayabilirsek.HERŞEY GÜZEL OLACAK ÜMİDİYLE SEVGİYLE KALIN

 24. Elif

  02/01/2017

  Ceyhun bey merhabalar.ellerinize saglik cok guzel hazirlamissiniz.Bende terazi burcuyum ve bu yil guzel gececegine inananlardanim. 13 ekim saat 13.30 civari dogmusum yukselenim konusunda emin degilim. Sizden bir konu hakkinda yardim istiyorum. Haziran ayindan sonra evlilik dusunuyorum ve 10 ocaktan sonra nikah gunu almaya gidecegiz sizce hangi tarih uygun olur nikah gunu icin? Lutfen bu konuda yardimci olun bana. Guzelliklerle kalin.

 25. ceylan

  02/01/2017

  Valla ben 3 ekim doğumluyum şu dedikleri şans bana hiç uğramadı neye elimi atsam elimde kaldı

 26. Nacis

  02/01/2017

  Hem ekim basi dogumluyum hem yukselenim terazi .nelere dikkat etmeliyim ozetlerseniz tekrar sevinirim.insallah iyi bir yil olur herkes icin .tesekkurler.

 27. Selen

  02/01/2017

  Meraba terazi burcu boğa yükselenliyim aşkla imtihanım bitti mi acaba yeniden insancıl aşık olabilecek miyim

 28. Pingback: Terazi Burcu Ocak 2017 Yorumu: Çalışma Hayatı ve İlişkiler

 29. Shl

  07/01/2017

  Bize de cevap verin lütfeen ama 🙂 benim de yükselenim ve ayım terazi fakat hayatimda buyuk olcude hissettigim tek etki uranus sanki. Hersey isik hiziyla baslayip ayni hizda sonlaniyor nedensizce. Istikrar yok netlik yok. Guzel bisey varsa da 2 gun sonra o da yok. Ey evren şu Uranusu def et benim basimdan 🙂

 30. Nurten

  14/01/2017

  Zafer bey ne güzel site burası.ben yeni keşfettim çok beğendim.burçlara göre ayrı ayrı uzunca değerlendirme çok iyi..doğum tarihine göre el le ilgili sorun demişsiniz eşim 7.01.1955 saat sabah 6 ben de 21.10.1960 saat 22 Ankara
  Çok isteyip satamadığım yazlık Evimi bu yıl satıp başka bir ev alabilecekmiyiz.şimdiden Teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   15/01/2017

   aramıza hoş geldiniz Nurten hanım 🙂
   gayrimenkul konuları bu yıl sizin için 3 farklı dönemde netleşebilir:
   Şubat Ay/Güneş tutulmaları, Ağustostaki tutulmalar veya Mart-Nisan Venüs gerilemesi dönemi.
   mesela Şubat-Nisan arasında mevcut olanı satıp ağustosta yenisi almak mümkündür.

 31. Nur

  12/02/2017

  Zafer bey 2017’de de 2016 gibi bir sürü belirsizlik ve mutsuzluk var hayatımda. 2017’den çok sey bekliyordum ama. Daha Subat ayındayız ama insan bir atılım bekliyor 🙁
  Yukselenim Kova. Kariyer, aşk hayatı hersey karmakarısık. Ne zaman duzelecek?

 32. albina

  19/03/2017

  Zafer Bey Güneşim 11. evin sonu 12. evin başı civarında başak burcunda. Yükselenim ise terazinin ilk derecelerinde ise nasıl yorumlamam gerekir?

 33. yeliz

  09/08/2017

  Ceyhun Bey merhaba,neden hala ağustos 2017 yorumunu yayaınlamadınız,sabırla bekliyoruz…İnşallah her şey yolundadır hayatınızda,şimdiden teşekkürler..

  • Zafer Ceyhun

   09/08/2017

   yayınladım Yeliz hanım, teşekkür ederim, bebeğim -beklendiği gibi- erken doğdu 🙂 hastanede zaman geçirmek zorunda kalınca gecikti yazılar.

 34. Çiğdem

  10/08/2017

  Yaşadığım buhranın tam olarak açıklanmış hali… Uranüs`ten nefret ediyorum. Sevdiklerimi kaybettim

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir