Yükselen TeraziTerazi Burcu Aralık 2016 Yorumu: Keyifli Zamanlar, Güzel Olasılıklar

Kasım 29, 2016by Zafer Ceyhun69

Terazi burcu Aralık 2016 yorumu, 10 Aralık Güneş-Satürn kavuşumu, 14 Aralık Dolunay ve 29 Aralık Yeniay etkilerini içeriyor. Güzel zamanlardayız kıymetli dostlar ve aramıza yeni katılan okurlarım, terazi burcu için Aralık birçok sebeple gerçekten güzel! Venüs ve Mars kovada olacak, Jüpiter zaten sizin burcunuzda! Aralık ayını seveceksiniz diye düşünüyorum. Aralık 2016 yorumunuza başlayalım hemen 🌼

Terazi Burcu Aralık 2016 Yorumu

Terazi olmak için harika zamanlar! Elbette doğum haritanıza göre çok şey değişir fakat onu göremediğim için sadece terazi burcu/yükselen teraziyi dayanak alarak söylüyorum bunları. 12 yılda bir teraziye geliyor Jüpiter ve şimdi terazide, öncelikle bu çok önemli. İkincisi, Aralıkta terazideki gezegenlerle temas edince harikalar yaratabilen kova burcunda Venüs ve Mars var! 10 numara haberler! Diğer yandan, bir de Satürn var ki, olsun varsın, şu andaki etkisi ağır/kökten değişikliklere zorlamıyor. Satürn demişken, yay burcunda gerçekleşecek son Güneş-Satürn kavuşumunu 10 Aralıkta deneyimleyeceğiz. Kavuşumun etkisinin, 29 Kasım’da gerçekleşen Yeniay ile güç birliği yapacağını da eklemek gerekiyor. Terazi burcu için Satürn kaynaklı ana gündem maddeleri geçtiğimiz 2 yılda şunlar oldu:
 1. merak, öğrenme isteğinin artması
 2. eğitim hayatında artan beklentiler, zorluklar
 3. yeni hobiler ve ilgi alanlarına yönelme motivasyonu
 4. arkadaşlarla iletişimde sorunlar
 5. azalan sosyallik, yalnızlığa meyil
 6. ulaşımda baskı, sıkıntı ve engeller
 7. işte/evde sese karşı hassasiyet, komşularla iletişim sorunları
 8. kardeş kaynaklı meseleler
Bahsettiğim konular çerçevesinde 10 Aralıktaki Güneş-Satürn kavuşumu sonrasında yeni bir gündem oluşacaktır. Dediğim gibi, 29 Kasımda da bir hareketlilik oluşacak zaten. Peşi sıra yaşanan bağlantılı konular 17 Aralık’a kadar devam edecek. Özellikle 10-17 Aralık arasında atacağınız adımlar, alacağınız kararlar ve belirleyeceğiniz hedefler sayesinde hayatınızı bir ileri aşamaya taşıma imkanı da bulacaksınız. Öte yandan; Aralıkta alacağınız kararlar, önümüzdeki 9 ay boyunca hayatınızı şekillendirecek önemli sonuçlar da doğuracaktır.❗️ Aralık ayının enerjisi; yeni heyecan getirecek veya fazladan sorumluluk almayı tetikleyen türden olacak. Hedef büyütmek, daha güvenilir olana sahip olmak bu dönemin temel içsel motivasyonu! Fakat bu tür isteklerimizin kolayca gerçekleşmediğini de geçmiş deneyimlerimizden biliyoruz, özellikle 2016 yılında yaşananlardan, öyle değil mi kıymetli dostlar? Zaman içinde bir şekilde engeller çıkıyor, sorunlar yaşıyoruz, bazen belirsizlik oluşuyor ve gayret etmek zorunda kalıyoruz. Bu noktada söyleyelim: Aralık 2016 – Mart 2017 arasında <engelsiz şekilde> devam edeceğiz fakat sonrasında engeller belirecektir. Zamanı geldiğinde Burcuna Göre’de tüm süreci konuşacağız, şimdi konuşma değil ilerleme zamanı! 🍀 17 Aralık’a kadar yaşananları dikkatlice izleyin ve zihninize kaydedin dostlar, 2017 yılının Satürn gündemi bu ay başlıyor. Elbette zamanla evrilerek ve değişerek farklı noktalara gidecek fakat süreç ham olarak şimdi başlıyor. Ne demek istediğimi şöyle açıklayayım: 2015 Aralık ayında attığınız adımları bir düşünün, sonrasındaki aylar boyunca yaşadıklarınızı göz önüne getirin. Özellikle Mayıs/Haziran! Burcuna Göre’yi 2015’ten bu yana okuyorsanız zaten sürecin işleyiş tarzını biliyorsunuzdur. Diğer yandan, Aralık ayının neden güzel olduğunu da açıklamam gerekiyor, değil mi? 😊 Aralıkta Mars/Venüs ile Jüpiter etkileşim içinde olacak. Özellikle sevgilisi olmayan teraziler için şanslı bir karşılaşma, özel biriyle tanışma ihtimali son derece yüksek! Cidden çok yüksek.😀 Ayrıca, bir ilişkisi olanların (doğru insansa) evlilik yolunda ilerlemesi işten değil, tam zamanıdır diyebiliriz. Evli misiniz? Öyleyse çocuk ihtimalini düşünün derim, zamanlama harika! Bakarsınız seneye Ağustos sonunda Güneş tutulması sırasında bir bebeğiniz olur, dahi mi olur süper insan mı olur artık bilemiyorum. 🍀 Diyeceğim o ki kıymetli okurlarım, Aralık ayında bu çerçevede alacağınız kararlarınızın sonuçlarından pişman olmayacağınızı söyleyebilirim. Hadi hayırlısı diyelim öyleyse, bol şans. 🙏

14 Aralık Dolunay: Terazi Burcuna Etkisi

Dolunay 14 Aralık’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor ve her Dolunayda olduğu gibi, yine bir gündemin netleşmesi ile sonuçlanıyor. Dolunay gündemi 11-12 Aralık gibi belirgin hale gelecektir. Gündemin netleşmesi ise 19-20 Aralık gibi mümkün olur diyebiliriz. Gündem maddeleri şunlar:
 1. hayatınıza yepyeni bir anlam/bakış açısı getirecek olayda kararınızı verirsiniz
 2. yurt dışı kaynaklı bir girişiminiz varsa netleşir
 3. dış ticaretle/yabancı firmada çalışmakla ilgili beklediğiniz haberi alırsınız
 4. üniversite veya master/doktoraya ilişkin karar alırsınız
 5. öğretmenlik veya devlette çalışmakla ilgili konu sonuçlanır
Aralık ayındaki olaylar ferah konularda etkili olacağı için yaşanacak gelişmelerin sizi mutlu edeceğini tahmin ediyorum. Hem zamanın enerjisi sizden yana!

29 Aralık Yeniay: Terazi Burcuna Etkisi

Aralık ayının son haftası ise farklı bir senaryo çünkü zamanın ruhu bir miktar değişiyor. Birinci nedeni 29 Aralıktaki Yeniay’ın oğlak burcunda gerçekleşiyor olması, ki sizler için hassas bir alandır: nerede ve kimle yaşadığınız! Ayrıca Yeniay sırasında Merkür da gerileme sürecinin önemli bir aşamasında olacak. Her Yeniay harekete geçme isteği ve kararlılığı oluşturduğu için 29 Aralıktaki Yeniay da benzer enerji getirecek kuşkusuz. Fakat bu seferki Yeniay’da harekete geçmek için beklemeniz yönünde.❗️ 10 günlüğüne kararlarınızı ertelemenizi, harekete geçmemenizi öneriyorum. Bu noktada hatırlatma yapayım: Bu önerim, Aralık sonunda beliren fikirlerle ilişkilidir! Eğer daha önceden planlanmış bir durumsa sorun yok fakat Aralık ayının son haftasında aniden aldığınız kararların Merkür gerilemesi sürerken alındığını bilmelisiniz. Tabi düzen bozucu adımlar atmak serbest, burada önemli olan düzen kurucu adımlar atmamak. Mesela ailenizden bağımsız bir eve çıkacaksanız fark etmez (düzen değişimi) fakat evlilik öncesi aileleri tanıştırmak (düzen kurucu) için kötü zamanlama! Terazi burcu için Yeniayda gündeme gelecek konular şunlar:
 1. evlenme kararı almak: aile kurma yolunda ilerlemek
 2. evinizi, şehri ve hatta ülkeyi değiştirme girişimleri
 3. yaşadığınız ortamı güzelleştirme isteği ile dekorasyon vb işlere girişmek
 4. birlikte yaşadığınız kişilerin değişmesi (oda arkadaşı gibi)
Aralık sonunda gündeminize gelen meseleler, Ocak ayında yeniden değerlendirmek üzere beklemeye alınmalı.

19 Aralık: Merkür Gerilemesi

Her ne kadar Merkür 19 Aralık sonrası geri gitmeye başlayacak olsa da, öncesindeki 1 hafta boyunca yavaşlamış olacağı için tipik Merkür gerilemesi olaylarını 12 Aralık gibi yaşamaya başlayacaksınız. Bu nedenle hayat hızlanacak, işler yoğunlaşacak, iki ayağınız bir pabuca girecektir. Ya siz bir yerlere geç kalmamak için koşturacaksınız, ya da başkaları söz verdiği işleri yetiştiremeyecek ve yine işler sıkışacaktır. Bu süreci atlatmanın en iyi yolu olabildiğince planlı olmak, zamanı verimli kullanmak ve en önemlisi telaş yapmamaktır. Merkür gerilemesinde <telaş eşittir sorun> tanımı aklınızda kalsın. 👍 Terazi Burcu Aralık 2016 yorumunu, terazi burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin, güzel bir hediye olur diye tahmin ediyorum. Son olarak, 2017 yılını birlikte planlamak ve önemli kararlarınız öncesinde en doğru seçimi en doğru zamanda yapmak için benimle konuşmak isterseniz, yardımcım Burcu hanımla iletişime geçerek bir görüşme talep edebilirsiniz. Mail adresi: burcunagore@gmail.com En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle.. ❤️ Zafer Ceyhun]]>

69 comments

 • Sare

  Kasım 29, 2016 at 11:29 pm

  Ceyhun bey, aralık 2016 ne güzel ne dolu dolu, bu ay ve 2017 bizzat biz terazilerin yılı olacak inşallah; çünkü güzellikler çoğalarak geliyor bi de aşk olursa harika Herzamanki özverinizle, sevginizle.. çok teşekkür ederim .. İyiki varsınız..

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2016 at 12:51 am

   hadi hayırlısı diyelim Sare hanım 🙂
   gezegenler ilginç çalışıyor.
   Jüpiter burcumuza gelince enerjimiz öyle değişiyor ki, atmosferimizde gezinen herkes bizle güzellikler yaşamaya daha meyilli oluyor.
   yani o da olur, yeter ki atmosferinizde yağmur kardan çok bol güneşli havalar olsun 🙂
   sevgiler ZC

 • Nihan

  Kasım 29, 2016 at 11:42 pm

  Bu saate kadar uyumadım bekledim, sayfayı yenileyip durdum ama okuyunca değdiğini düşünüyorum 🙂
  En son işlerin sıkıştığı kısmı pek sevmedim ama gerisi çok güzelmiş.
  Çok teşekkürler <3
  2017 yorumlarını heyecanla bekliyorum.

  • Nihan

   Kasım 29, 2016 at 11:46 pm

   Hep de suratsız avatar denk geliyor 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2016 at 12:48 am

   ahhahahahahaha
   Nihan hanım bu yorumunuza gece 2de uzuuuun uzun güldüm, sağ olun, siz de hep gülün inaşallah…
   hala gülüyorummmmmm 🙂 🙂 )

 • Elif

  Kasım 29, 2016 at 11:43 pm

  Her şey yolunda gibi görünüyor ama hiç güvenmiyorum. 03.10.1984 saat 20:00 Denizli doğumluyum 2012 Nisan da bir oğlum oldu 7 yıllık evli sürekli gel gitliyiz. Artık ne olacaksa olsun dedikçe hiçbir şey olmuyor akışına bıraktım. Normalleşelim oğlumuzun kardeşi olsun istiyorum ama bir türlü düzene giremedik. Ailesinin etkisinden kurtulamıyor biraz uzaklaşsak kendimize gelecek gibiyiz. Aslında değişen fazla bir şey yok ama ben iyiyim. Ne yapmalıyım? Git dedim gitmedi ama kalsa bile bir sürü hainlikle güvensizlikle kaldı. Soru işaretlerim çok fazla. Kendimi çok güçlü hissediyorum. Zaten gidecekse şimdi gitseydi uzatmadan Ne yapıcam ben

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2016 at 1:02 am

   Elif hanım merhaba, bir tespitimi paylaşmak istiyorum sizinle:
   Doğum haritasında 8. evde Ay ve Mars olan herkes, eşini ve hayatındaki tüm önemli insanları ve olayları kontrol altında tutmak isterler çünkü bu motivasyonla doğarlar, tercih değildir bu motivasyon, doğum haritasının mirasıdır.
   Sonuçta bu etkiyle doğan güç/kontrol ihtiyacı olan insanlar “kontrol edilebilir” eş seçmeye yönelirler ve fakat gelin görün ki, kontrol edilebilir insanları başta anne/babaları olmak üzere pek çok insan kontrol etmeye çalışır.
   bu durumun doğal sonucu, kontrol/idare bende kalsın diyenlerin çatışmasıdır, klasik sonuçtur! Hemen her zaman aynı seyredip sonuçlanıyor bu tür kontrol eden/edilen evlilikleri.
   Bu nedenle, ya kontrolü elde tutma isteğinizin yerine mutlu olma isteğinizi koyarak güçten vazgeçmeniz gerekiyor ya da bu durumdan mutlu değilseniz ayrılmalısınız. Neden? İradesini başkalarına teslim eden insanlar (diğer herkes gibi) öyle olmayı tercih etmezler, öyle doğarlar ve değişmeleri hiç kolay değildir.
   Özetle demek istediğim, sizin güçten vazgeçip eşinizin ailesiyle “kontrol kimde kalacak” mücadelesi vermektense huzuru/mutluluğu seçmeniz, yani ateşkes/barış ilan etmeniz, eşinizin onların idaresinden çıkmasına göre daha kolay aslında.
   Tabi ki sizin şartlarınızın bu anlattığım durumla ne kadar benzeştiğini kesin olarak bilemiyorum fakat anlattıklarınızdan ve haritanızdan anladığım (eşinizin haritasını görmeden) ve astrolojinin bize anlattıkları bu şekilde yorumlanabilir.
   Umarım farklı bir bakış açısı olmuştur.
   Güzellikler diliyorum, yuvanızı dağıtmak yerine ikinci bebeğinize karar vermeniz dileğimle 🙂
   sevgiler ZC

  • Elif

   Kasım 30, 2016 at 7:35 pm

   Harika tespitler gerçekten harikasınız…onlar eşimi beni her şeyi kontrol etmek istiyorlar bense güçlü olsun sağlam dursun bize sahip çıksın ailesinin iyiligini ve menfaatlerini düşünsün istiyorum…galiba bu hiçbir zaman olmayacak doğum tarihi tam belli degil 27.06.1981 deniyor ama saati de belirsiz…mücadeleden yoruldum artık

 • Gamze

  Kasım 29, 2016 at 11:49 pm

  Yine bir solukta okudum burc yorumumu böyle güzel başka hiçbir yerde okuyamıyorum kasimin basinda biten bi aşk tekrar baslayabilir mi onun burcu oglak

 • Secoo

  Kasım 29, 2016 at 11:55 pm

  Merhaba Ceyhun bey soylediginiz gibi geçen yıldan beri çevremizde küçültüyorum ve bundan dolayı mutluyum daha onceden nasıl dayanmışım bilmiyorum çok insan değil aslında az ve öz insan gerekliymis bunu anladım. Bu aralar aklımdan geçenler başıma geliyor o yüzden pozitif şeyler düşünüyorum. Ama insan korkmadan da yapamıyor ve bu arada yurt dışı seyehat durumları söz konusu ve bunu ekimden beri dile getiriyorsunuz. Sizi zaten ekimde kesfetmistim 🙂 kaleminiz güzel ve umut verici

  • Secoo

   Kasım 30, 2016 at 12:04 am

   Daldan dala atladığım yorum olmuş bu arada soyadınız ile hitap etmişim

 • Sevcan

  Kasım 30, 2016 at 12:00 am

  Iyi aksamlar Zafer Bey. Ellerinize sağlık. Çok güzel yazmışsınız. Size bir sorum olacak. Bu hafta sonu annemi sevgilimle (onun annesi de gelecek) tanışdıracağim. Sizce nasil geçecek? Uygun bir zaman mi tanışdırmak için? Ben 22.10.1989 (8:39) ve sevgilim 25.07.1991 (20:03) doğumlu. Burçlarimiz yakışıyor mu? Şimdiden teşekkürler. Selamlar.

 • Ayse

  Kasım 30, 2016 at 12:31 am

  Merhabalar, yorumlarınız Kasım ayına kadar bir Terazi olarak benim icin de tutarlıydı ve ben sizi iki yıldır takip ediyorum ancak Kasım ayının sonunda gundem benim icin olumlu olmadı (Dogum haritamla mı ilgilidir? Oyleyse danısmanlık almak isterim) Ayrıca issiz kalmısken Aralık ayı ne kadar olumlu gecebilir? 2017 bittiginde Terazi’nin gercekten de sanslı yılı oldu diyebilmekle ilgili suphelerim var Sevgiler

 • Bahar

  Kasım 30, 2016 at 1:30 am

  Uzun zamandır takipçinizim yine detaylı ve tatmin edici bir bilgelikle yazmışsınız. Ben de 27 rylül 1988 doğumluyum. Erkek arkadasım ise ikizler. Evlilik konusunu cok ıstememe ragmen onun bundan kactıgını düşünüyorum szce olasılıgmız nedır. Acele mı edıyorum 🙁

 • Yaprak

  Kasım 30, 2016 at 7:25 am

  Merhaba Ceyhun Bey,
  29 Aralık benim doğum günüm 🙂 geçen yıl bazı sebeplerden ağlayarak girdim yeni yaşıma bu yıl da aynı şekilde girmekten çok korkuyorum. Bu yıl 29 aralık burcu oğlak yükseleni terazi olanlar için güzel enerjiler taşıyor mu?

 • Leyla

  Kasım 30, 2016 at 7:41 am

  Ceyhun bey ben 3 yıllık bir ilişkimi bitirme noktasındayım..bunu uzun zamndr düsünüyorum fakat zamanını kestiremedim..daha önce yapmam gerekirdi ama karsı tarafın ısrarıyla hep devam etti..fakat şimdi yoluma tek başıma devam etmek istiyorum..sizce ayrılık kararım için doğru zamanmı???

 • leyla

  Kasım 30, 2016 at 7:42 am

  Bu arada 1 ekim doğumlu bir teraziyim.

 • Shl

  Kasım 30, 2016 at 10:00 am

  Ceyhun bey Aralık enerjisi heyecanlandırdı simdiden. Size birsey sormak istiyorum. Benim yükselen ve ay burcum terazi. Burcum yengec. Fakat gezegenlerimin cogu yengecte konumlanmış durumda.Hal boyle olunca benim baz almam gereken yengec yorumlari midir yoksa terazi mi?
  Tesekkurler 🙂

 • EsraCey

  Kasım 30, 2016 at 11:08 am

  Zafer bey merhaba,
  01.03.1987 20.30 dogumlu bir balik -teraziyim. Yazdiklariniz ile harika bir enerji verdiniz. Bu enerji bile iyi seyler olmasi icin bir sebep 🙂 eylulden bu yana zor bir surec yasiyorum ve bu yazdiklariniza cok ihtiyacim vardi. Isle ilgili sikintilarim var bir yandan doktora yapiyorum. Doktora ile ilgili yazdiginiz mujdeli haber beni cok mutlu etti:) tam da doktora calisabilmek icin tatlis oglusumu krese verme karari aldigim bugun geldi harika enerjiniz:)
  Sizi zevkle takip ediyorum..umarim hepimiz icin herseyin en guzel ihtimali gerceklesir..sevgiler
  Esra 😉

 • ekin

  Kasım 30, 2016 at 12:09 pm

  Merhaba Zafer Bey. Sizi çok seviyorum ve size çok güveniyorum. Bir sorum olacak umarım görüp yanıt verirsiniz. 26.09.1979da istanbul’da sabaha karşı 04:00 da doğmuşum bazı yerlerde yükselenim başak, bazı yerlerde ise aslan çıkıyor. (Yaz saati uygulaması) Siz Koç derseniz ona inanacağım. Şaka bir yana gerçekten yükselenim nedir? Bir de sizin burcunuz nedir?(Geçen ay yazdığım mesajdır.Cevap bekliyorum.)Her şey için teşekkürler. Selamlar, sevgiler…

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2016 at 12:18 pm

   Hemmen cevap veriyorum öyleyse: aslan 🙂
   bu arada, 4.15 sonra başak fakat sizin enerjiniz aslana yakın gibi.
   sevgiler Ekin hanım
   ZC

  • ekin

   Kasım 30, 2016 at 4:43 pm

   Yanıtınız için teşekkür ederim her ne kadar kendi burcunuzu paylaşmasanız da..yoksa sizinki de aslan mı.. neyse.. daha önünüzde yorumlamanız gereken bir sürü burç var. Kolay gelsin..tekrar sevgiler… Ekin

  • Ekin

   Kasım 30, 2016 at 8:49 pm

   Verdiğim cevabı gönderdikten sonra tekrar okuyunca sanki memnuniyetsizmişim gibi cevap verdiğimi fark ettim. Halbuki nasıl mutlu oldum anlatamam. Zaten anlatamamışım. Şimdi anlattım umarım. Sevgiler.. ☺

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 30, 2016 at 8:54 pm

   yo aksine ben yorumunuzdaki güzel enerjiyi hissettim Ekin hanım.. yine de tüm bu inceliğiniz için çoooook tşk ediyorum 🙂 🙂 sağ olun, hep aramızda olsun inşallah.
   sevgiler ZC

  • Asdfghjkl__asdfghjkl

   Kasım 30, 2016 at 11:04 pm

   Size guveniyorum Zafer bey.2016 o kadar benim icin cok kotu oldu ki anlatılması bile zor …Yasamak icin daha cok umut veriyosunuz, cok tesekkur ederim size, ne kadar etsem bile az. Azerbaycan’dan takip ediyorum sizi hep. Yükselenim terazi ce bunu okuyorum, burc da balık.. Harikasınız!!!! ♓♎

 • Sena

  Kasım 30, 2016 at 2:36 pm

  Merhaba..sıkı takipcilerinizdenim.Õncelikle emeğinize sağlik ifade tarzinizi ve sorulara verdiğiniz cevaplardaki satir arasinda sakli mesajlari çok beğeniyorum..14.10.1970 saat:12:20(oglen) mersin dogumluyum.yukselenim oglak ay burcum koç..geçen ayki hem oglak hem terazi yorumlarinizin buyuk bir kismini birebir yaşadim..bu ay cok istedigim bir egitim sertifikamla yeni bir yola giriyorum.Kasim ayinda yapilan baslangiclar (eğitim olarak kast ediyorum) 2017 senesinde verimli sonuclari olusturabilecek mi acaba..
  İlginize ve emeğinize çok tesekkürler..

 • Defne

  Kasım 30, 2016 at 5:42 pm

  Terazi burcuyum yükselenim aslan Kasım ayı öyle berbat geçti ki, anlatamam. Ortada bir sorun bir kavga yokken sevgilim tarafımdan aldatıldım taa 20 gün sonra haberim oldu. Aralık ayı inş güzel geçer

 • Naz

  Kasım 30, 2016 at 5:56 pm

  Çok teşekkürler, sevgiler

 • Eda

  Kasım 30, 2016 at 6:03 pm

  Merhaba Zafer bey ,
  27.09.1984 Yükseleni aslan bir terzi olarak bnm içinde kasım pek iç açıcı geçmedi . Bnde aldatıldım kasım ayında :(eşim yay burcu ,kesin olarak bitirmeyi istiyorum bu sefer kararlıyım .sizce verdiğim bu karar beni nasıl etkiler . Yedinci evimde kova burcu bulunuyor marsım da yay burcunda . Çok gelgitler yaşıyorum çok çaresiz hissediyorum kendimi . Yorumunuzda ki gibi olumlu gelişmeler yaşayacağimı ümit ediyorum .emeğiniz için teşekkürler . Sevgiler

 • Meryem

  Kasım 30, 2016 at 7:03 pm

  Evet bende bir terazi olarak 2016da cok ama cok zorlandim işimi bırakmak zorunda kaldim, eşimle ilk defa kopma noktasına geldik fakat bu durumlar bana gerçekten çok şey ogretti umarım 2017 jüpiter etkisiyle çok daha iyi olur. Yeni yil yorumlarınızı merakla bekliyorum sevgiler

 • Esra

  Kasım 30, 2016 at 7:22 pm

  Zafer bey merhaba 07.10.1987 doğumluyum bulunduğumuz kasım ayında çok kısa sürede aşık oldum ki 2 senedir aşk ile alakam yok 26.08.1987 doğumlu idi sevgilim 29 kasımda olmayacak şeyler oldu ve bıçak gibi kesildik ben önümüzdeki aralık ayı bizim için güzel gelişmeler getirebilir mi gezegenlerin etkisi nasıl olur 29 Jüpiter nerde terazi burcuyum işte Yükselenim Başak cevap verebilirseniz çok mutlu olacağım

 • pkz

  Kasım 30, 2016 at 7:35 pm

  mrb zafer bey,
  teraziyim yükselenim de terazi. ay burcum ise koç. sizin aylık yorumlarınız yalnızca güneş burçları için mi, koç burcu yorumunuzu da okumalı mıyım? Bu arada elinize sağlık..

 • ilknur b

  Kasım 30, 2016 at 10:09 pm

  2016 benim için baya yorucu bi sendeydi haksızlıklar yaşadım iş konusunda ve kasim5 gibi ilişkim bitti sizce bu aralıkta eski beraberlikler olur mu YOKSA yeni insanlara şans vermeli miyim cevap yazarsanız çok mutlu olurum :))bu arada boğa burcu beyimiz bende sabah a karşı ezanla doğmuşum 18 Ekim ama yükselenim nedir bilemiyorum yardımcı olursanız cook sevinirim

 • Özlem

  Aralık 1, 2016 at 2:43 am

  Bayildiimm süper , aslanla terazi de yorumlar benzer bu da demek oluyor ki bir yildir cektigim bir ayril bir bariş 2 adim ileri 1 adim geri ler sonunda tatliya baglanabilir :)) bence aslan ve terazi muhtesem ciftler zorlar ama yakısır…Ceyhun bey ağziniza saglik bi güzel gelisme olursa evlilik yönünde yazacgm simdilik bb ;))

 • Yaprak

  Aralık 1, 2016 at 9:35 am

  Zafer Bey,
  2017 için inanılmaz sabırsızım durduramıyorum kendimi. Her sabah bitsin bitsin bitsin 2016 diye uyanıyorum, bir daha böyle bir yıl istemiyorum hayatımda. Çünkü hep kötü enerjili bişeyler oldu. Aslında 2017 yılından da korkuyorum gelen gideni aratır misali tek temennim Allah bize kötü geçen 2016 yılını aratmasın.
  Yorumlarınızı büyük bir heyecan ve merakla okuyorum ve size çok teşekkür ederim astroloji yorumlarınız için 🙂 bizi her ay aydınlatıyorsunuz.
  (Bu arada burcum oğlak yükselenim terazi ayım boğada)

 • Leyla

  Aralık 1, 2016 at 12:45 pm

  Ceyhun Bey sizi yaklaşık 10 aydır takip ediyorum. Söyledikleriniz hep yaşanıyor bir şekilde. 2016 benim için çok zor bir yıl oldu. Martta gerilen durumlar ile nisanda işten çıkarıldım, daha 15 gündür yeni işim var. Üstüne ev değiştirmem gerekiyor şuan beklemedeyim. Ruhsal yönden de 2016 çok zordu benim için. Artık umutlu olun mu diyorsunuz Aralık ayı ve 2017 için? :)) Yükselenim de Kova. Evlilik var mı acaba bu sene? Çok teşekkürler, iyi ki varsınız.

  • Leyla

   Aralık 5, 2016 at 12:56 pm

   Sürekli bakıyorum cevap verdiniz mi diye :((((((((

  • Leyla

   Aralık 9, 2016 at 10:49 am

   Zafer Ceyhun bey sadece ilk yorumlara mı cevap veriyorsunuz 🙁

 • Ays

  Aralık 1, 2016 at 6:31 pm

  Ceyhun bey merhaba burç yorumlarınızı sürekli takip ediyorum burclari detayli anlattiginiz icin tesekkur ederim.Bir sorum olacak cevaplarsaniz vok sevinirim
  10.10.1977 saat 23:15 istanbul dogumluyum bir arkadasim 2 sene once bir ise basliyacakti ortak olmamizi teklif etti kabul etmedim bu sene dogum gunumde aradi ve israrla onunla calismami istiyor ben su anda bi isyerinde calisiyorum arkadas baya aklimi karistirdi ne karar verecegimi bilemiyorum.gokyuzu gundemi benim icin ne soyluyor simdiden tesekkur ederim

 • Ayse

  Aralık 1, 2016 at 6:35 pm

  Ceyhun bey merhaba burç yorumlarınızı sürekli takip ediyorum burclari detayli anlattiginiz icin tesekkur ederim.Bir sorum olacak cevaplarsaniz vok sevinirim
  10.10.1977 saat 23:15 istanbul dogumluyum bir arkadasim 2 sene once bir ise basliyacakti ortak olmamizi teklif etti kabul etmedim bu sene dogum gunumde aradi ve israrla onunla calismami istiyor ben su anda bi isyerinde calisiyorum arkadas baya aklimi karistirdi ne karar verecegimi bilemiyorum.gokyuzu gundemi benim icin ne soyluyor simdiden tesekkur ederim

 • Ayfer

  Aralık 1, 2016 at 8:26 pm

  20.10.1985 17:30 dogumluyum. Isimden sitkim siyrildi her ay guzel bir sey olacak artik diye sizi okuyorum, bekliyorum ama olmuyor. Ben terazi degilim galiba..

 • Gamze

  Aralık 1, 2016 at 8:44 pm

  Merhaba Zafer Bey yorumlariniz,emeğini icin teşekkürler,her ay merakla bekliyoruz. 05.10.1990 7:30 dogumlu terazi yükselen teraziyim. 3 yildir iş,özel hayat hicbir sekilde şansım olmadi. Yasadiklarimla büyüdüğümü hissettim bana cok sey kattilar. Ama etrafima baktigimde herkesin hayati ilerlerken benimki durdu sanki.istedigim en temel seyler bile iș mesela,milim ilerleyemedim hep önüme engeller cikti.2017 yi jupiteri sabirsizlikla bekledim. Henüz bir etkisi olmadi hayatima ama yil sonuna kadar umarim önüm acilir. Sizi okuyup teselli buluyorum. Sağolun..

 • ceren

  Aralık 1, 2016 at 10:02 pm

  01.10.1974 ankara doğumluyum. Doğum saatim 18:25. İşimin ve yaptıklarımın değerli hissedileceği şevkle çalışacağım başarılı olacağım işi bulmayı ümit ediyorum. 20 yıllık çalışma hayatımda ilk defa yüksek profil olmam nedeniyle yaz ortasından beri işsizim. 2017 doğum haritama göre sizce ne demektedir? Saygılarımla ceren

 • Elisa

  Aralık 1, 2016 at 11:43 pm

  Merhaba Ceyhun bey, uzun zamandır takip ediyorum yazılarınızı ama inanın hala şaşırıyorum bir erkeğin bu kadar güzel astrolojik yorumlar yapmasına. Genelde pek ilgi göstermezler. Çok umutlu bir aylık yorum olmuş, emeğinize sağlık. Umarım bu güzel enerjiler kpss sonuçları açıklanana kadar evde pinekleyecek olan benim içinde geçerlidir. Üni yi yeni bitirdim ,memlekete dönmek gerçekten çok zor geldi.. 🙂 iyi geceler

 • Hatice

  Aralık 2, 2016 at 12:58 am

  Slmlar ceyhun bey okadar yorum ve okadar cevap bekleyen insalar varki bana cevap gelirmi mesajimi gorurmisunuz bilmiyorum ama umut ederek yaziyorum ben 10 10 1981 yılında kurban bayraminin 4 cu gunu hoca ezani okumaya başladığı an dogmusum ve hoca allahu ekber deyince elektrikler gitmis o esanada benim yarım dogmuselektirigin gitmesiyle gelmesi bir olmuş ve ben olmuşum annem böyle anlatir o yuzden yukselenimi tam bilmiyorum gel gelelim hayatima zaten dogdugum anda bi karanlık olmus tıpkı hayatim gibi 2010 yilina kadar iyi kötü yaşadım ama 2010 yilinda hayatim bozulmaya başladı ve 2013 te hayatim u dönüşü gibi bi deisime ugradi aklimi yitirmedigime şükrediyorum okadar kotu okadar kotuydu anlatamam sonrasında yikilmadan ayakta durmaya calistim 2014 aralik ayinda aldigim ani bi kararla 2015 in ocak ayinda yine hayatim bi u dönüşü daha yasadi ben iyi diye umut ederken hep zorluk hep zorluk ay artik vallahi yoruldum yeter dayanamaz oldum benim hayatim 6 yildir berbat ya ne zaman duzelecek neden hep biseyelr ters gidiyo nolur yaa bi cevap yukselenimdemi bi sorun var burcumdami nedir bendeki bu ugursuzluk lutfen ceyhun bey sizinle iletisime gecmek istiyorum bana bi cevap verin

 • HATICE

  Aralık 2, 2016 at 8:36 pm

  Dün burAYA YORUM YAZMISTIM NEDEN SİLİNMİŞ

 • oznur Karataş

  Aralık 2, 2016 at 9:36 pm

  Adam akilli bir ask bulmaz bizi 🙁

 • Tülay

  Aralık 3, 2016 at 12:41 pm

  Sonunda terazi için güzel şeyler duymak güzel☺️Nedir yıllardır çektiğimiz,her tutulma,her olay direk bizi etkiledi.yükselenim akrep bu arada..umarım yılların sabrı selamet olur,bizde mutlu oluruz..

 • Serap cerci

  Aralık 3, 2016 at 1:41 pm

  Zafer bey merhaba bu ay çok güzel olucak bende farkındayım bir Terazi olarak aklıma aklımda hiccc olmayan fikirler ve girişimler gelmeye başladı .öncelikle 35 haftalık hamileyim az bir zamanım kaldı doğumum 6 ocak görünse de erken gelebilir şartlar bozulmaz aksilik olmaz ise de sezeryan değil normal istiyorum ilk olarak aklıma takılan gezegen hareketleri ve Merkür gerilemesi beni ve bebisimi hangi zaman dilimlerinde nasıl etkiler.. diğer bi konu da bu ayın bana kattığı evde ek is yapma cesareti ve fikri .dogum iznine ayrıldım ve 2 yıl çalışmayı düşünmüyorum fakat yıllarca çalışmaya alışık olduğumdan hamileligin de verdiği sorumluluklarla küçük bi depresyon eşiğine geldim di evde bunaldim her aynı şeyler alışamam korkusu falan şimdilerde evde ek is fikri geldi aklıma araştırıyorum ama henüz cv doldurup başvuruda bulunamadım en uygun zaman nedir sizce başvuru için diğer yardım istediğim konu da bu

 • Gül

  Aralık 3, 2016 at 11:04 pm

  Hocam AŞK istiyorum aaaaşk!! 😀 Beni seveni ben sevemiyorum benim sevdiğim beni sevemiyor ne olacak bu döngünün sonu yoruldum artık 🙁 24 Eylül 1996 saat 12-13 arası doğmuşum. Bir de kendimi bildim bileli kilo problemi çekiyorum, uğraşsam da elle tutulur bi sonuç elde edemiyorum. Gezegenler ne zaman lehime dönecek? Ne zaman harekete geçsem başarılı olabilirim bu konuda? Bir de aşkta tabi 🙂 Lütfen cevaplayın noluuuuur :)))

 • Filiz

  Aralık 4, 2016 at 7:29 pm

  Sizin yorumlarinizi sabirsizlikla bekler oldum

 • ayşe

  Aralık 5, 2016 at 8:59 pm

  Merhaba, 14 ekim 1974 doğumluyum ve yükselenim koc. 2017 de aşk konusunda yeni bir başlangıc olacak mi? Ya da biten bir aşk baslayacak mi? Evlilik gözükuyor mu? Tesekkurler.

 • Tülay

  Aralık 5, 2016 at 9:02 pm

  10 ekim 1971 saat 4 5 arası doğdum yıldız haritami merak ediyorum evliyim 29 Mart 1971 eşimde 2 kızım var

 • dilara

  Aralık 6, 2016 at 12:57 am

  Zafer Bey merhabalar, 14 Ekim 1991 saat 00:25 Bartın doğumluyum yıldız haritamı çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim bu dönemde avantajlarım dezavantajlarım var mı ? henüz bekarım yakın zamanda nişanlanma durumum var.Şimdiden teşekkür ederim

 • Sinem

  Aralık 6, 2016 at 1:34 pm

  5 senedir bir ayrı bir barışık olduğumuz uzun süreli bir ilişkim var ve ben bu değişken durumlardan dolayı ne yapmam gerektiğine bir karar veremedim. karşı tarafın düzensiz aile yasantısından dolayı evlilik korkusu olduğu için bir adım öteye yada geriye gidemiyoruz.sağlıklı olan tamamen son vermek mi yoksa daha iyisi olcak mı bu durumda kafam karışık daha net bir şekilde oturup konusamadık kaçıyorum daha doğrusu en iyi dönem hangisi karar vermek için?
  Erkek arkadaşım 18.08 doğumlu ben 01.10 yardımcı olabilirmisiniz

 • Nur

  Aralık 7, 2016 at 1:22 am

  Zafer bey oğlum 26 09 11 doğumlu saat 16 40 de doğdu bir dir iletisim problemi var burcundan mi kaynaklı ne zaman bu durum dyzelir sevgiler

 • Mutsuz

  Aralık 8, 2016 at 11:43 am

  Ceyhun bey mrh ne kadar güzel ve ayrintili anlatmissiniz tesekkurler. Ben 18.10.1981 dogumluyum. Evliyim ve iki güzel cocugum var. Berbat bir sene gecirdim ve son üc gündür daha daha kötüyüm Artik gelecege dair ne umudum ne insanlara guvenim var.Hayatimda bir sey duzelecegide yok. Gercekten umut var mi gelecekten?

 • zübeyde

  Aralık 14, 2016 at 8:58 am

  Ceyhun bey merhaba 🙂
  Basarilariniz daim olsun ilk gunden itibaren takip ediyorum sizi uyarilarinizla yorumlarinizla kilavuz oluyorsunuz eksik olmayin..
  Benim sorum ise;
  2008 yilinda bir devlet dairesinde taseron olarak calisiyorum ve isimden memnun degilim bos da durmadim ayni zamanda okudum yuksek lisansimi da yaptim 2014 yilinda basladim ve bitti ve karsima nisanlim cikti gecen yil kismetse 30 nisanda evlenecegiz… ama asil sorum benim isim hep askida kaldi hep bekledim iyilesir sartlar kadro gelir vs.. ve önumde birkac ay var evlenince ayrilicam simdiki kararim bu.. devlette calismayla ilgili gelisme demissiniz sizin gorusunuz nedir bu konuda? Kendimi cok kotu hissediyorum yeniden is bulmak korkutuyor beni ama gelecegim de yok burada bir gelisme olabilir mi? Sizden cevap bekliyorum…
  Sevgiler

 • Gizo

  Aralık 14, 2016 at 9:09 pm

  İyi akşamlar Ceyhun bey 17.10.94 doğumluyun berbat hastalıklarla mücadelelerle dolu kötü bir yıl geçirdim artık düzene girsin istiyorum herşey umarım yeni yıla doğru umut olur

 • Sara

  Aralık 15, 2016 at 9:55 pm

  Merhabalar,
  22.10.1994 ve saat 18.16’da doğdum. Yazılarınızın çoğunu okudum. Modern astrolojiyle ilgili yazdığınız yazı çok anlamlıydı. Astrolojiye gelen en basit eleştiri sorusu olan ‘yani sadece 12 tip insan mı var?’ sorusunu çok iyi açıklamış. Açıkçası astrolojiye yoğun bir ilgim var fakat bunu söylemek bulunduğum ortamda çok zor oluyor. Daha çok gökyüzünün bilimsel tarafıyla uğraşılan bir yerde bulunduğum için diyebilirim. Bu yüzden kendi doğum haritamla ilgili merak içindeyim. Zamanınız olursa verdiğim bilgilere bakıp minik bir yorum yapabilirseniz sevinirim. Okumaya devam edeceğim. İyi geceler dilerim.

 • miray

  Aralık 17, 2016 at 11:57 pm

  02.10.93dogumluyum. bana 2016 yili ugurlu olmadi..2017 yilda heyatimda ne deyisiklikler ola bilir?

 • ÖZLEM

  Aralık 21, 2016 at 7:40 pm

  Zafer bey merhabalar burcumun aylık yorumunu ararken tesadüfen sizin sitenizi gördüm. Bi solukta tüm yazdıklarınızı okudum. Alanınızda gayet basarılısınız. Yazdıklarınızı okurken ağzım açık kaldı. Bundan sonra sadece sizi takip edeceğim. Şimdiye kadar neredeydiniz? Ben mi geç buldum sizi 🙂 çok merak ettiğim bi konu var 11 Ekim doğumluyum is değiştirmeyi düşünüyorum ocak ayında değiştirmem ne kadar doğru olur?

 • Zeynep

  Aralık 22, 2016 at 12:45 am

  Merhaba zafer bey , görüyorum ki yorumlarda cevaplarınızda harika yanlız Ceyhun daha mı akılda kalıcı acaba çoğu kişi Ceyhun bey diye hitap ediyor size. neyse soru sormadan teşekkür etmek istiyorum harikasınız!

 • Birsen

  Aralık 22, 2016 at 8:59 pm

  Uc bir teraziyim ay gunes yukselen terazi kasim ayi felaket ayi oldu resmen 2 yillik ciddi iliskim bitti maddi anlamda slklntili donem jupiter sanirim bana iyi gelmedi super dolunay once etkileri yikti gecti resmen artik o kadar yoruldum ki hissizlestim bu yilin kapanisi kotu oldu umarim terazilerin yuzu 2017 de artik guler

 • su

  Aralık 22, 2016 at 10:02 pm

  ekimde canlanan şeyler birden bitti bir daha geri dönüşü olmaz mı

 • Büşra

  Aralık 23, 2016 at 9:05 pm

  Ceyhun Bey sizi yeni keşfettim yorumlarınızın tutarlılığı beni etkiledi ilk kez yorum yazıyorum ben 4 Ekim 1998 doğumluyum 1 yıldır barışmaya çalıştığım ama yay burcu ve sevgilisi olan eski sevgilimle tuhaf konuşmalar içindeyiz 1 yıldır ama ilişkisi bitecek gibi görünmüyor. İlişkilerin sonlanması ve adı konulmamış ilişkilerin somutlaşması vs demişsiniz bu beni çok umutlandırdı bunu belirtmek isterim. Sizce oluru nedir Yay burcu eski sevgilimin ilişkisinin bitmesini yıldızlar sağlayabilir mi?

  • Büşra

   Aralık 24, 2016 at 4:57 pm

   Bu arada sevdiğim şahıs 16.12.1997 doğumlu saygılarımla Ceyhun bey cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum bu yıl çok kötüydü benim için.

 • İlkay

  Aralık 28, 2016 at 4:01 am

  Merhaba Zafer bey ilgiyle takip ediyorum sizi. 12/10/1971 sabah 05.30 da doğmuş duble bir teraziyim. Uzun zamandır zor günler yaşadım ama yazdıklarınız ve hissetiklerim doğrultusunda içim kıpır kıpır. Belki yeni yıl yeni umut olduğu için belki de uzun zamandır konuştuğum, hoşlandığım adamın (05/03/1969) da bana hoşlandığını itiraf etmesi (17/12/2016) heyecanlandırdı bilemiyorum. Heyecanla bekliyorum 2017 için neler diyeceksiniz. Öyle güzel yorumlar yazıyorsunuz ki teşekkür ediyorum size. Çok iyi anlatıyorsunuz, çok açıklayıcı bilgiler veriyorsunuz. Harika bir yol rehberisiniz. Umarım her şey iyi olur dünyamız için, ülkemiz için, bizler için ve sizin için. Barış, sağlık, huzur, aşkla, bereketle gelsin yeni yıl. Sevgiler

 • Pingback: Terazi Burcu 2017 Yorumu

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin