Yükselen OğlakOğlak Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Kariyer Olanakları, Çocuk İhtimali

Nisan 28, 2017by Zafer Ceyhun57

Oğlak burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Değerli dostlar, Mayıs itibarı ile aylık yorumların tarzında bir değişiklik yapıyorum, görüşlerinize ihtiyacım var. 👍 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Bu değişikliği yapıyorum çünkü her ay istikrarlı olarak doğru bilgi almanızı sağlamak istiyorum. Önerim şudur: yükselen burcunuza göre hazırladığım yorumu ana kaynak olarak kullanın, asıl gündeminizi her ay yakalayacaktır. Eğer yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Yorumlar 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bundan sonra Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Bu etkileri hangi konularda yaşayacağınızı Nisanda konuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Oğlak burcu nisan 2017 yorumu

Oğlak Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorum aşağıda..

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’ta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Biliyorsunuz Dolunay ile birlikte bir konuda sonuç alınır, gündem netleşir. Peki Mayıs Dolunayı hangi konuda sonuç getirecek?
 1. bir arkadaşınızla aranızdaki konu çözülür
 2. yeni bir sosyal çevreye dahil olursunuz veya tersine çıkarsınız
 3. profesyonel hizmet almanız gerekebilir (avukat, doktor vb)
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelip 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Dolunayın aksine Yeniay sırasında yeni bir durum oluşur: yeni bir karar alırız, harekete geçeriz, gereken adımı atarız. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. çalışma hayatında gelişmeler: işe girersiniz, göreviniz değişir vb
 2. zamanı daha iyi kullanmak için programınızı güncellersiniz
 3. spora başlamak, diyet vb girişimler olabilir
 4. sağlıkla ilgili konu olur, tedavi başlar
Yeniay ile birlikte, 25 Mayıs’ta bu konular etrafında bir gündem oluşur, sonucun alınması ise en geç 5 Haziran olacaktır.

Yükselen Oğlak Yorumu

Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır.

Yükselen oğlak için 2017 yılını kapsayan genel yorum

2017 Mayıs itibarı ile iki farklı “yükselen oğlak” var değerli okurlarım, Pluto’nun konumunu referans alarak söylüyorum:
 1. Pluto yükselen burcuna temas etmiş olanlar
 2. henüz temas etmemiş olanlar.
Yükselen burcunuz 1 – 19 derece arasında ise temas etti, derece ne kadar büyükse o kadar yakın zamanda oldu: 2008 – 2016 arasında bir yerde.. Temas öncesi ve sonrası diye hayatınız ikiye bölünmüş olmalı. Eskiden olduğunuz insan değilsiniz, daha hırslı ve sert biri olduğunuza şüphe yok. 20 – 29 derece arasında ise henüz bu enerjiyi yaşamadınız ama sizi de bulacak. Pluto enerjisini anlamak için Nisan yorumunuzu okumanızı öneriyorum, orada bahsetmiştik. Gelelim Satürn’e.. Yükselen 1 – 21 derece arasında ise, Haziran 2016 – Nisan 2017 arasında bir yerlerde işler ters gitmeye başlamış olmalı. Maalesef yeni dönemin ihtimalleri arasında şunlar var:
 1. yalnızlık, sosyal çevrenin daralması
 2. ekonomik beklentinin karşılıksız kalması, parasal kayıplar
 3. sizinle uğraşmaktan zevk alıyor gibi görünen insanlar
 4. işten ayrılma-uzaklaşma
 5. ilişkilerin sona ermesi, ayrılık
 6. enerji düşüklüğü, sağlık sorunları (siz/yakınınız)
Pluto ve Satürn enerjisini bir arada yaşayan oğlaklar için (1-19 derece) ayrıca bir yorum yapmak istiyorum çünkü kendi kuyularını kazıyor olabilirler. 2 farklı ihtimal var: Birincisi, ilişkiler üzerine..
 1. kıskanç, kontrolcü, sert ve baskıcı mı davranıyorsunuz?
 2. eşin/sevgilinin duygularını önemsemiyor olabilir misiniz?
 3. kararınızdan dönmek ters mi geliyor?
 4. eşi/sevgiliyi yoruyor, hatta onu kullanıyor olabilir misiniz?
Eğer ki buna benzer bir ilişkiniz varsa, işler ters gitmeye başlayabilir. Hiç beklemediğiniz anda ilişkiniz bitebilir çünkü yıpranmış olabilirsiniz; dikkatli olmanızı öneriyorum. İkincisi iş ve para üzerine.. Eğer,
 1. daha çok kazanmak için risk aldıysanız
 2. büyük paralar harcayıp karşılığında dönüş bekliyorsanız
 3. birlikte çalıştığınız insanların size karşı cephe almasına neden olduysanız
 4. önerilere kulaklarınızı kapatıp hep daha fazlasını talep ettiyseniz
yeni dönemde size direnecek, sizinle mücadele edecek, kaybetmenizi görmek isteyecek insanlar olacaktır. Ya da, beklenmedik gelişmeler nedeniyle beklediğiniz koşullar oluşmaz ve kaybedersiniz. Son olarak önerim şu: kolay yola kaçmayın, kanuni sınırların dışına çıkmayın, perde arkasında kalan işler yapacaksanız dikkati elden bırakmayın. Eğer bu dönemde evlilik konuşuyorsanız, “artık evlenmem lazım” diyerek değil, “benim için doğru insan olduğunu biliyorum” diyerek evlendiğinizden emin olmalısınız. Çok karanlık bir tablo çizmiş gibi görünebilirim, farkındayım fakat Satürn/Pluto etkileri ters yerlerde duruyor. Bunlar olasılıklar arasında yer alıyor, temkinli olmanızı öneriyorum. Tabi iş işten geçmediyse..

11 Mayıs Dolunay

tüm dereceler (1 – 29) 11 Mayıs’ta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor, sonuçları 17 Mayıs gibi netleşecektir. Konu başlıkları şunlar:
 1. kariyerinize ilişkin gündem netleşir
 2. yurt dışında iş olanaklarını takip ediyorsanız cevap gelebilir
 3. sevdiklerinizden biriyle ilgilenmeniz gerekebilir
Bu noktada olumlu sonuçlanması en güçlü olan seçenek, yurt dışı bağlantılı iş/eğitim konularıdır. Ayrıca kamuda işe girmeye çalışıyorsanız, şartlar yine lehize olacak.

25 Mayıs Yeniay

1 – 18 derece Aşık olmak için şartlar müsait! Mayıs sonundaki enerji ile hayatınıza biri girebilir değerli okurlarım. Diğer ihtimaller,
 1. spora başlayabilir, hobi edinebilirsiniz
 2. siz/eşiniz doğum yapabilir
 3. çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz
Genel yorumda karanlık ihtimallerden bahsettim fakat bunu unuttum, hemen eklemeliyim: Zor günlerin nedeni (kesin olacak çünkü) bebeğinizi kucağınıza alıp 2-3 yaşına gelinceye kadar ona odaklanmak ve yorulmak olabilir. Evet, gayet anlamlı olurdu. Eğer bu gündeminizin parçasıysa, olumsuz ihtimalleri unutun, sizi bebek büyütmek yoracak 😄 19 – 29 derece Ev değişikliği veya tadilat düşünüyor musunuz? Belki de evinize yeni eşyalar almak istersiniz.. Yeniay gündeminiz yaşam alanınızı kapsayan tüm konular..
 1. şehir, hatta ülke değişikliği mümkündür
 2. ev alıp-satıp taşınabilirsiniz
 3. eşinizle/sevgilinizle evinizi ayırabilirsiniz
 4.  aile içi huzursuzluklar yaşanabilir
 5. aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz
Oğlak burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

57 comments

 • Özlem ş

  Nisan 28, 2017 at 10:28 pm

  Sadece yükselen oğlaklar için heyecanlandırıcı sanki Yükselenini bilmeyenler için biraz eksik kalmış. Geçen aylardaki şekli bence çok daha güZel. Emeğinize sağlık. ☺️

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 10:36 pm

   Siz de sağ olun Özlem hanım ❤️
   Astrolojiyle ilgili herkes Yükseleni öğrenmeli çok önemli

 • Tuğba

  Nisan 28, 2017 at 10:36 pm

  Ceyhun bey☜ merhabalar ben bir yay burcuyum ve Satürn burcumda ve beni o kadar etkiledi ki anlatılmaz
  Yükselen burcum da Oğlak ve önümüzde ki yıl saturn oğlak burcuna geçince ben herşeyi yeniden mi yaşarım ❓❔❕

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 10:40 pm

   Aslında oğlak burcunu derecesine göre referans alsanız daha iyi olur Tuğba hanım,
   cevap hayır aynı olmaz fakat farklı zorluklar olur bu sefer..

  • Tuğba

   Nisan 28, 2017 at 10:43 pm

   5°derece oğlak ta yükselenim aynı şeyleri yaşamiycak olmak da guzel ne deyim çok çok çok teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 10:49 pm

   ❤️❤️

 • Tuğba

  Nisan 28, 2017 at 10:38 pm

  Sizi yakından takip ediyorum emeklerinize sağlık sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 10:38 pm

   Her zaman bekliyorum Tuğba hanım ❤️

 • Sevgi

  Nisan 28, 2017 at 10:55 pm

  Ceyhun bey bence de önceki hali çok iyidi heyacanla yazınızı bekliyorduk bunada çok emek harcamışsınız elinıze sağlık ama keşke diğeri olsaydı anlaşılması daha kolay nacizane benim fikrim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 11:09 pm

   teşekkür ediyorum Sevgi hanım ❤️ görüşleriniz çok önemli, dikkatle not ediyorum.
   büyük bir değişiklik olduğunun farkındayım, benzeri olmayan bir şey olduğunu da biliyorum.. Burcuna Göre’ye özel bir yazı tarzı oldu.
   doğrusu zamanla sadece yükselene göre yazacağım, burca göre hiç olmayacak.
   şimdilik bir geçiş sürecindeyiz, yükselen burcunuzu öğrenin mutlaka..
   ⚡️ astrolojinin gerçek potansiyelini kullanmanın tek yolu aslında yükselen derecesine göre yorumlardır ⚡️

 • Esra

  Nisan 28, 2017 at 11:01 pm

  Merhabalar ismim esra
  Doğum tarihim 04.01.1979 saat:05.30 sabah İzmir
  Sonuçlanmasıni beklediğim bir durum var.yaklaşık 2 haftadır haber bekliyorum.Ne zaman sonuçlanacak jüpiter etkisi gibi okudum yorumlarınızda.doğru mu anlamisim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2017 at 11:12 pm

   inşallah Dolunayda sonuçlanmaz, ters zaman çünkü Esra hanım..

 • Hülya En.

  Nisan 28, 2017 at 11:13 pm

  Zefer bey selamlar yaklasik 2-2,5 yildir takipteyim sizi.. Bu ayki yoruma inanamadim.sanki uzaktan beni izliyorsunuz da gozlemlerinizi yazmissiniz..prof.hizmetten bahsetmissiniz saglik sikayetlerim vardi hep gormezden geliyordum ki suan ciddi bir durum var bu konuda prof. Dr.dan 11 mayis tarihine randevumu almistim bende is konusunda aynen dediginiz gibi surekli baski , huzursuzluk yaratilan kiskancliklar yapan.insanlar var etrafimda kotu anlamda bu kadar hirsli gormek insanlari acikcasi cok uzuyor beni bu nedenle dediginiz gibi bindigim dali kesmeye calisiyorum isten cikarilmak icin. Sanmistim ki bahar gelince gunes tum kotulukleri eritip yok eder..fakat birsure daha dewam anladigim kadari ile Oglaklar makus talihine hep maglup hep hayatin zevkli ve keyifli yanlarina uzaktan bakiyolar ..sanki amacimiz mucadele herseyiiz mucadele ile..umarim ki bir gun herkes ektigini bicer

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 4:36 am

   Hülya hanım merhaba, öncelikle ilgiliniz için teşekkür ediyorum. ❤️ ❤️
   kolay olmayan bir süreçten geçtiğiniz kesin, umarım ki kendinizi yıpratmadan geçmeyi başarırsınız..
   sevgiler ZC

 • Tutiş

  Nisan 28, 2017 at 11:22 pm

  Zafet bey koç burcuyum yükselenim 15 ‘ oğlak. İş hayatımda boğuluyorum, kıskanan ve engelleyen insanlarla mücadele etmekten, yaptığım işle kendimi gösterememekten yıldım artık, boğuluyorum sanki. Ne zaman huzurlu bir iş ortamaım olacak?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 4:38 am

   kısa vadede olmayacak maalesef, kabullenip takmamak veya uyum sağlamak makul görünen yollar..
   sevgiler ZC

 • İlknur85

  Nisan 28, 2017 at 11:35 pm

  Zafer bey annemin dediğine göre 02 ocak 1985 sabah ezanina karşı 4.30 gibi doğmuşum.umarım saatte yanilmiyordur. Buna göre sizin sitede yay 1- 22 çıkıyorum. Çok zorlu bi 3 yıl geciyorum bu etkiler ne zaman normale döner inanin takatim kalmadı Birde kızım 04.04.2014 14.15 doğumlu önümüzdeki hafta bademcik genizeti ameliyatı olacak ve gerekirse kulağına tüp takılacak. Olacağı tarih uygun mudur cevaplarsaniz çok sevinecegim. Sevgilerle

  Reply

 • Tuğçe

  Nisan 28, 2017 at 11:35 pm

  Öncelikle Aylık yorumlarınızı merakla beklediğim doğrudur. Zafer bey bir sorum olacak bir şey merak ediyorum. Bütün bu zorlu süreci atlattıktan sonra eylülden sonra ya da Satürn oğlağa geçtikten sonra bu yersiz korku ve kaygılar iç sıkılmaları darlanmalar elinde olmayan sebeplerden ötürü nedeni bilinmeksizin bu sıkıntılar bitecek mi? Bir de bu sene Satürn’ün etkileri geçen seneye göre daha hafif olacak demiştiniz geçen aylardaki yazılarınızda. Ancak şimdiki okuduklarından yine geçen seneye benzer etkilerde geçecek gibi duruyor. Gerçi herkesi farklı etkilemiştir ama ben baya bir ağır geçirdim diyebilirim. Yine aynı şiddette etkiler mi söz konusu yoksa biraz daha hafif mi? Bu konularda aydınlatırsanız çok sevinirim..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 1:21 pm

   Teşekkürler ❤️
   doğum bilgilerinizi alıp bakayım Tuğçe hanım, daha kesin konuşayım 🙂

  • Tuğçe

   Nisan 29, 2017 at 1:52 pm

   Yani yükselenimi de bulmuş olacağız. Ben bir türlü beceremiyordum valla çok mutlu oldum şu anda…18.01.1995 Hatay Doğum saatim de öğleden sonra 15.35. Umarım herkes en az zararla atlatır. Yorumlarınızı şimdiden merakla bekliyorum

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 2:02 pm

   Tuğçe hanım yükselen 14 derece yengeç..
   son zamanların “en yoğun gündemi olan” yükselen burcu/derecesi 13-20 yengeç olmalı, ilişkilere odaklı yoğun bir enerji..
   Satürn sizi sağlıkla/işle ilgili yorabilir fakat ilişkiler önemli bir konuysa, sorumlusu Pluto enerjisidir, Satürnle hiç ilişkisi yok.
   sevgiler ZC

 • Yaprak

  Nisan 29, 2017 at 12:48 am

  Zafer Bey teşekkür ederim çok beğendim yapmış olduğunuz değişikliği Ancak bi konuda kafam karıştı mayıs ayı için hem çocuk kararı hem ev için tadilat kararı aldık. Hangi derecedeyim bilemiyorum.
  29 Aralık 1990 01:30 Üsküdar doğumluyum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 1:15 pm

   Yaprak hanım merhaba, yükselen burcunuz boğa değil mi?
   boğa yorumunu okuduktan sonra konuşalım tekrar, olur mu?
   sevgiler ZC

  • Yaprak

   Mayıs 2, 2017 at 12:48 pm

   Zafer Bey, yükselenim 22/36 terazi, ay burcum boğa.

 • Kubra

  Nisan 29, 2017 at 1:36 am

  Cok tesekkurler yorumlariniz icin ben simdiye kadar yukselenim kova diye biliyordum oglak cikti kac derece oldugunu nasil ogrenicez zafer bey cvp lutfen 5.11.1989 batman cok merak ediyorum iyi geceler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 1:14 pm

   doğum saatinizi öğrenebiliyor muyuz Kübra hanım?

  • Kubra

   Nisan 29, 2017 at 7:21 pm

   11.30 dogru dünyaya gelmişim zafer bey yazmayı unutmuşum

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 7:46 pm

   20- 25 derece arası oğlak Kübra hanım..
   sevgiler ZC

 • Dilek

  Nisan 29, 2017 at 1:42 pm

  Kafam karıştı eski hali

  Reply

 • nurdan

  Nisan 29, 2017 at 2:44 pm

  Benim de kafam karıştı; mesela oglak burcuyum yükselenim yengeç; bu durumda yorumumu okuduğumda yükselen oğlak yorumunu hiç dikkate almayacak mıyım?
  alırsam felakete sürükleniyorum demektir

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 2:53 pm

   Nurdan hanım merhaba, evet yükselen oğlak yorumunu dikkate almayın, siz yükselen yengeç yorumuna göre değerlendirmelisiniz kendinizi..
   sevgiler ZC

 • Fethi güçlü

  Nisan 29, 2017 at 2:49 pm

  Merhaba Ceyhun bey ben 01/01/1988 saat 14:30. 15:30 arasında doğmuşum 2014 yınına kadar hayatım çok güzeldi 2015 yılı mart ayından sonra yanlız laşmaya başladım yanımda tek annem kaldıydı annemlede yollarımız 24 nisanda 2017 de ayrıldı herkezi hayatımdan kaybettim şu anda tek kendim kaldım hic evlenmedimde nolursunuz bana bir cevap verin güzel günler nezaman gelecek artık dayanacak gücüm kalmadı hayatta kaybedeceğim tek canım kaldı nolursunuz bir cevap verin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 7:54 pm

   Fethi bey merhaba,
   Astrolojik olaylar arasında önemli bir yeri vardır “Satürn Dönüşü” nün.. Satürn, doğduğunuz andaki konumuna tekrar döner ve hayat zorlaşır..
   bu süreç sizi evlenmeye teşvik edecektir, çok kötü zamanlar gibi görünse de, siz moralinizi güçlü tutup yolunuza devam edin..
   yükselen burcunuzun 20 derece civarı ikizler olduğunu tahmin ediyorum (kesin değil tabi, bu şartlarda emin olmam imkansız)
   yükselen ikizler yorumunu da okuyun lütfen.
   sevgiler ZC

 • Yesim

  Nisan 29, 2017 at 10:10 pm

  Ceyhun bey emeğinize sağlık.
  Önceki hali daha güzeldi 🙂 doğum saatimi net bilmediğimden derece hesaplamasını tam bilemiyorum, bu nedenle de benim için yeni hali pek yararlı olmadı:( yükselenim yay görünüyor ama derecesine göre okumam gerektiği için okuyamıyorum 🙂
  Önceki halini keyifle takip ediyordum.
  İyi akşamlar.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 10:39 pm

   bence farklı saat opsiyonları için olasılıkları bulup yorumlarını takip edin birkaç ay, bir kez emin olduğunuzda eskiden ben astroloji okumuyormuşum diyeceksiniz, söz 🙂

 • Fındık

  Nisan 29, 2017 at 11:30 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey
  20.03.1987 03:00 surlarında dünyaya gelmişim. Yükselen burç derecesi hesaplamayı beceremedim:)
  Bakıyorum da tüm derecelerin yorumları bana uyuyor gibi:) aslında ağustos ayından itibaren kariyerimle ilgili dalgalanmalar yaşıyorum tam kazanacakken en dibe iniyorum hedeflerim konusunda ısrarcı olmalı mıyım?
  Değerli yorumlarınız için teşekkürler

  Reply

 • Kubra

  Nisan 30, 2017 at 12:39 am

  Cok tesekkurler zafer bey

  Reply

 • Yonca

  Nisan 30, 2017 at 7:57 am

  Ceyhun bey selam elinize saglik gercekten cok emek vermisssiniz tesekkurlerBurcum boga yukselenim 20 derece oglak heray yazilarinizi okuyiorum gunes burcumda yazilanlari birebir yasadim gecen sene tarihleriyle birlikte yukselen oglaklar icinde zor bir seneydi gerci ama bilemedim her insan degisik etkileniyor olabilirmi

  Reply

 • Raziye

  Nisan 30, 2017 at 5:05 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey
  Gönlünüzden geçen bütün güzelliklerin sizinle olmasını temenni ederim.
  Ben 10.10.1986 doğumluyum fakat anne baba sağ olmadığı için Doğum saatimi bilmiyorum.
  Eşim 13.01.1986 doğumlu.
  Sıkıcı zor bir süreçten geçiyoruz bizi neler bekliyor ve uyumumuz nasıl gidecek çok düşündürüyor.
  Şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyor, saygılar diliyorum efendim.

  Reply

 • hülya

  Mayıs 1, 2017 at 1:31 pm

  merhabalar Zafer Bey. artık burada bir şeyler yazarken kendime yengeç değil 13′ oğlak kadını diyeceğim 🙂 hatta sitenin adını da yükseleninegore yapsak 😀 ben yorumların bu halini daha çok beğendim. daha spesifik ve dolayısıyla nokta atışı! çok güzel düşünmüşsünüz açıkçası. ellerinize sağlık, emeğinize sağlık. güneş burcuna göre kabaca yorumlar yazmak yerine bu yolu seçmeniz ne kadar özendiğinizi gösteriyor. çok teşekkürler. sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 1:38 pm

   teşekkür ediyorum Hülya hanım 🙂 siz de sağ olun.
   evet haklsınız, artık yükselenburcunagore.com olmalı sitenin adı 🙂 🙂
   eskiye kıyasla daha yorucu oldu benim için ama olsun, buna değecek eminim çünkü bundan sonra yorumlarınızın hayatınızla örtüşmeme ihtimali kalmadı.
   sevgiler ZC ❤️ ❤️

 • Dilan

  Mayıs 2, 2017 at 11:32 am

  Her sey okadar kotu gidiyorki gercekten acaba kendi kuyumu kendimmi kaziyorum yada bilmiyorum… hic bir sey iyi olmayacak onu biliyorum emeginize saglik

  Reply

 • Meltem

  Mayıs 2, 2017 at 3:14 pm

  Zafer bey merhaba
  Benim asc noktası 0 derece 45 dk hangi derece aralığına bakayım?
  İyi günler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2017 at 5:11 pm

   1 derece olarak alın Meltem hanım ❤️

  • Meltem

   Mayıs 2, 2017 at 10:42 pm

   Teşekkür ederim

 • Betül

  Mayıs 2, 2017 at 8:50 pm

  Mrb ceyhun bey benim 0°36′ çıkıyor. Hangi derece aralığına bakacam

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2017 at 8:55 pm

   1 derece olarak düşünün ve öyle okuyum Betül hanım

 • Ezgi

  Mayıs 4, 2017 at 6:55 pm

  Merhaba Zafer Bey yay burcuyum yükselen ve ay burcum oğlak çok zorlu süreçler yaşadım ve yaşıyorum 9mayısta mülakatım var öğretmen olarak atanabilecek miyim?

  Reply

 • Tuğba

  Mayıs 4, 2017 at 9:49 pm

  Merhabalar Ceyhun bey severek takip ediyorum.oğlak burcuyum ve yükselenim terazi fakat bu defa pek anlayamadım sanki emeğinize yüreğinize sağlık sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 5, 2017 at 11:28 am

   Sağ olun

 • beril

  Mayıs 12, 2017 at 1:29 pm

  merhabalar burcum oğlak yükselenim 5 derece oğlak.çifte kavrulmuş bir oğlak olarak 2014 yılından bu yana sabır diyorum.hayatım tamamen değişti olmaz dediğim her şey oldu.evliliğim sonlandı başka bir yere ki evimden kilometrelerce ötede tayinim çıktı.zorluklarla baş ettim ve ediyorum.bu ay ve her ay umutla okuyorum artık bitti bitiyor yazmanızı.yaşamımızda güzel gelişmeler ne zaman başlayacak? oğlak için sert hayat şartları ne zaman yumuşayacak?

  Reply

 • Ebru

  Mayıs 15, 2017 at 1:24 pm

  24.12.89 02.45 oğlak burcuyum yukselenim 3°39′ akrep . eşim de oğlak burcu bu yıl içinde bebek sahibi olma ihtimalimiz gülu müdür sizce? Bir de iş arayışındayim istedigim gibi bir iş ne zaman gelecektor? Daha once de yazmistim yanitlamamistiniz bu sefer lütfen cevap verin rica ediyorum

  Reply

 • AHMET

  Mayıs 15, 2017 at 10:21 pm

   ACIL ! ZAFER BEY mayista bir ise girecem para karşılığında ama pek de güvenmiyorum  dolandirilma ihtimalimde var,sanirim bu iste çünkü parayla işe aldiklarini 4-5 sonra cikardiklarini duydum  ve iki ay sonra kpss sinavim var,ne yapmami,onerirsiniz cok zordayim,yardim edin lütfen geçen senede,bir ise güvendik  pesinden gittik onun yuzunden memurluğu kaybettim bir puanla tekrar ayni aciyi yaşamak istemiyorum 18 ocak oglak burcuyum 

  Reply

 • Aslı

  Mayıs 16, 2017 at 8:22 am

  Yukselen 0 derece oglak gunesım akrep..nasıl gıdıyor karıyerı hayatım

  Reply

 • Eowy

  Mayıs 22, 2017 at 4:32 pm

  Zafer Bey, benim yükselenim yengeç ama neredeyse güneş dahil tüm gezegenlerim oğlakta. İki yorumu da okumam gerekir mi? çünkü kişilik olarak iki burcun karışımıyım ama oğlak tavırlarım daha baskın.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 22, 2017 at 5:29 pm

   Merhaba, geleceğe yönelik ihtimaller, haritanızdaki baskın enerjiden bağımsız olarak yükselene göre şekilleniyor, ikisi ayrı konu yani.
   Yorumlar için yükselen yengeç! ❤️

 • umut

  Haziran 5, 2017 at 2:41 pm

  01.01.1986 02:10-15 kadikoy dogumluyum. 2014 yılı basindan beri cok zorlu bir hayat mucadrlesindeyim. 3 yıldır devam eden bir bosanma davam var cok haksızlıklara zor günlere maruz kaldım. yukselenim akrep sanirim. merak ediyorum bu zor günler ne zaman biticek mahkemem cok yakında ne gibi etkileri olucak yorumlarsaniz sevinirim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin