Yükselen OğlakOğlak Burcu Nisan 2017 Yorumu: Geçmişle Hesaplaşma

Mart 28, 2017by Zafer Ceyhun31

Nisan 2017 oğlak burcu yorumunda, 11 Nisan Dolunay ve 26 Nisan Yeniay ile Jüpiter, Satürn ve Pluto gerilemesinin burcunuza göre etkilerini konuşacağız. 2017 yılının hararetli gündemi başlamak üzere değerli dostlar. Nisan itibarı ile zorluklar ve belirsizlikler tekrardan hayatımızın dönemsel karakteri olacak. Her biri tek başına önemli sayılabilecek birçok olay Nisan 2017’de peş peşe gerçekleşecek. Bu nedenle karmaşık ve yoğun bir ay olacaktır. Ayrıca; zamanın ruhu açısından, bir dönemin bitişi ve bir diğerinin başlamasına da şahit olacağız. Astrolojinin dinamiklerini anlamak isteyen okurlarım için Nisan 2017’deki olayları sıralayayım.

 1. Satürn gerilemesi başlıyor: 6 Nisan
 2. Jüpiter – Güneş karşıt konumda: 8 Nisan
 3. Plut0 – Güneş etkileşimi: 9 Nisan
 4. Merkür gerilemesi başlıyor: 9 Nisan
 5. Terazi burcunda Dolunay: 11 Nisan
 6. Uranüs – Güneş kavuşumu: 14 Nisan
 7. Venüs gerilemesi bitiyor: 15 Nisan
 8. Satürn – Güneş etkileşimi: 17 Nisan
 9. Pluto gerilemesi başlıyor: 20 Nisan
 10. Boğa burcunda Yeniay: 26 Nisan
Gördüğünüz gibi değerli okurlarım, birçok olay var. Peki bu olaylar bizleri nasıl etkiler? Analiz zamanı 🕵

Nisan 2017 Oğlak Burcu Gündemi

Satürn etkisiyle başlayalım mı? Oğlak burcuna özel Satürn kaynaklı gündem maddeleri şunlar:
 1. geçmişinizle hesaplaşmak zorunda kalabilirsiniz
 2. sosyal ilişkileriniz veya aile bağlarınız hasar alabilir
 3. yorgun hissedebilir, içe dönük bir tavır alabilirsiniz
 4. sizden/birinden kaynaklanan sorunlar düzeninizi sarsılabilir
 5. çalışmak, insanlarla bir arada olmak yorabilir
 6. sosyal/ekonomik kayıplar yaşayabilirsiniz
 7. yalnız kalırsınız, sosyal anlamda izole olursunuz
 8. sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir
Burcuna Göre okurları hatırlayacaklar, geçen Aralıkta, Satürn kaynaklı gündemin başladığını konuşmuştuk. 17 Mart civarında aynı konu etrafında yeni gelişmeler/fikirler ile birlikte ikinci perde açıldı. Sizin gündeminiz ne oldu? Nisan’da Satürn gerilemesi başladığında, söz konusu gündeme ilişkin baskı ve belirsizlik oluşacaktır. Belki melankolik bir hava oluşur, üzerinizde kara bulutlar dolanıyor gibi hissedersiniz. Bu durumun geçici olduğunu bilmenizi istiyorum, evet kısa sürmeyecek ama bitecek.. Yaşarken kolay olmadığını biliyorum, az değil ki, 6 ay sürüyor! Kayıplar, ayrılıklar, hayal kırıklıkları vs. işin içinde olunca, en hafif tabir ile “bitse de gitsek” diye düşünüyoruz. Nisandan itibaren mevcut plan/düzen sürdürülemez hale gelecektir çünkü planda/seyirde beklenmedik değişiklikler olacak, şartlar değişecektir. Bu nedenle uyum sağlamak veya katlanmak zorunda kalacaksınız. En zor olanı kabullenmektir ki bunu yapmalısınız, kadersel süreçten kaçış kolay değil, kabullenip dik durmak gerekiyor. Eylülde baskı ve belirsizlik sona erecek, emin olabilirsiniz. Sabırlı olmak zorunda olduğumuz zamanlara doğru ilerliyoruz. Geçen yıl Mart-Ağustos arasında olduğu gibi..
Bu noktada yükselen burcu oğlak olduğu için bu yazıyı okuyan okurlarıma ilave bilgiler vermek istiyorum. Yükselen burcunuz kaç derece oğlak olduğunu biliyor olmanız faydalı olur, bilmiyorsanız bile şimdi anlatacaklarım sonrasında anlarsınız. Eğer 1 – 9 derece arasında ise, bahsettiğimiz konu başlıklarını bir ihtimal geçen yıl az da olsa yaşadınız fakat gerçek anlamda ilk kez bu yıl yaşayacaksınız ve seneye de devam edecek. Eğer 10 – 19 derece arasında ise, bu ay ilk kez görünür olacak, sonra zamanla azalacak fakat seneye tekrar yaşanacak. Sonra yaklaşık 2 yıl devam edecek. Eğer 20 – 29 derece arasında ise, sizin gündeminiz farklı. Geçen yıl yaşadığınıza benzer olacak: arkadaşlarınızla ilişkiler, sosyal çevrenin baskısı, sosyal çevrenizde değişim, uyum sağlama zorlukları veya doktor, avukat, bakıcı, okul gibi destek/hizmet aldığınız kişi/kurumlarla ilgili sorunlar devam edecek. 2018 yılında ise yukarıda bahsettiğimiz ihtimalleri yaşamaya başlayacaksınız.
Gelelim Pluto etkisine.. Plutonun temsil ettiği ana konular cinsellik ve çocuk sahibi olmaktır kıymetli okurlarım. Bu nedenle doğru eşi seçmek, evlilik, maddi imkanlar yaratabilmek, güvende olmak gibi temel ihtiyaçlara yönelik hassasiyet oluşturur. Pluto enerjisinin zorlamasıyla birlikte ekonomik olarak güvende olmak ve böylece çocuklarımızı güvenilir bir ortamda büyütmek isteriz. Tabi bu sırada eşimizin de var gücüyle yanımızda olması önemlidir. Bu sürecin hassas bir yanı vardır: güven sorunu veya maddi kaygılar tahammül edilemez olur. Ayrıca eşiniz/sevgiliniz zayıflık işaretleri veriyorsa birlikte olmak zor gelecektir. Son olarak cinsel uyumsuzluk da her şeyi temelden sarsabilir. Pluto yıllardır oğlak burcunda bulunuyor fakat yükselen burca göre konuşalım çünkü en doğru sonucu öyle alırız. Eğer yükselen burcunuz 15-18 oğlak ise, bahsettiğim hisleri geçen 2 yılda yoğun bir şekilde yaşıyorsunuz. Evli olmayanlar için güçlü/güvenilir bir eş, evli olanlar içinse istikrarlı bir ortam ve cinsel paylaşım.. Pluto aynı derecen tam 3 kere geçebilir, bu nedenle genelde yoğun etkisini 3 yıl civarı hissederiz. Bu güçlü içgüdüsel yönelim nedeniyle hayatınızı baştan sona değiştirmek dahi isteyebilirsiniz. Yükselen burcu oğlak burcunun son 1o derecesi olanlar bu konuları henüz hissetmiyor, onlar için gündem kova burcunda yazdıklarım.. Plutonun yıllık döngüsü 7 Ocak civarında başlamıştı değerli okurlarım, o günlerde nasıl bir gündem oluştu? Ocaktaki gelişmeler, Nisandan itibaren agresif hislere ve zaman zaman aşırı tavırlara neden olabilir. Temmuz ortasına kadar da dolu dizgin devam edecektir. Ne demek istediğimi en iyi Mayıs ayındaki Pluto-Güneş etkileşi gösterecektir fakat Nisanda ayak sesleri duyulur. Jüpiter etkisine gelelim mi? Eylül 2016 – Ekim 2017 arasında gerçekleşecek olan Jüpiterin yıllık döngüsü açısından Şubatın ilk haftası çok önemliydi çünkü Jüpiter gerilemeye başlamıştı. Ki zaten Şubatta konuştuk. Hatta Jüpiterin nasıl bir enerji taşıdığını anlatabilmek için bir video hazırladım ve yavru bir kırlangıcın hayatı üzerinden Jüpiter etkisini konuştuk; izlemeyenler için paylaşıyorum. Jüpiter gerilemesinin en önemli yönü; kendine, insanlara ve geleceğe olan inancın azalmasıdır. Şubatta başlayan gerileme bizlere şu mesajı veriyor aslında: Her şeyin yolunda gideceğine inanmak iyidir fakat aksi olduğunda hazırlıklı olmalısın. Şu anda doğru olduğuna inandığın yol, yaptığın seçimler de aslında doğru olmayabilir, emin misin, yeterince düşündün mü? Bunları değerlendirmemiz için Jüpiter bize 2 koskoca aylık süre veriyor değerli dostlar ve diyor ki: “Burada dur ve değerlendir. Emin olduktan sonra yola devam edersin.” Bu mesaj ciddi bir mesajdır. Durup düşünmek, hesap etmek, planlarımızı gözden geçirmek zorunda kalırız. Peki oğlak burcuna göre konu başlıkları neler?
 1. iş hayatımız, nasıl bir kariyer yolu seçeceğimiz
 2. ne kadar büyük görevler ve sorumluluk üstlenmek istediğimiz
 3. kazancımızı artırmak için ne kadar fedakarlık yapmaya gönüllü olduğumuz
 4. toplumdaki rolümüzü güçlendirme girişimlerimiz
 5. statümüz ve ünvanlarımızla barışık olup olmadığımız
2 aydır hepimizde bir karamsarlık hakimdi, gayet normaldir. 8 Nisandaki Jüpiter – Güneş etkileşiminin ardından karamsar hava dağılacak, yönümüzü seçmeye hazır olacağız. Özellikle 11 Nisandaki Dolunayı takip eden günlerde beklediğiniz haber gelebilir veya seçiminizi yapar yola devam edersiniz. Haziranda Jüpiter gerilemesi sona erdikten sonra işler hızlanacaktır. 2017 bitmeden istediğinizi alırsınız diye düşünüyorum, yeter ki Nisan-Haziran arasındaki 3 aylık süreyi iyi değerlendirin.
Yine yükselen oğlaklar için eklemeler yapalım. Eğer 1- 23 derece arasında ise, Jüpiter kaynaklı olumlu gelişmeleri şu alanlarda yaşıyorsunuz: Eğitim, çalışmak veya yerleşmek için yurt dışına gitmek; kamuda işe girmek (öğretmenlik vb) veya akademik kariyer/eğitim. Eğer 24 – 29 derece arasında ise, gündeminizi 2 farklı şekilde ilerliyor olabilir ve yukarıdaki yurt dışı konularla da bağlantılı olabilir: Birincisi, parayla ilişkili konular: işe girmek (yurt dışında), işten ayrılmak, sektör değiştirmek, miras gibi ek gelir kaynakları elde etmek, parayla ilgili anlaşmazlıkları çözmek için dava süreçler gibi. İkincisi ihtimal ise eş/sevgili, evlilik veya çocukla ilgili konular: evlenmek, kötü bir evliliğin bitmesi (belki sonra ülke değiştirmek), anne/baba olmak, ilk cinsel deneyim vb.
Gelelim Venüs gerilemesine.. Geçtiğimiz aylarda tüm detaylarıyla incelediğimiz Venüs gerilemesi 15 Nisanda sona eriyor. Bu yazıda etkilerini tekrar etmeyeceğim. Şubat-Martta oluşan gündem Hazirana kadar olumlu bir şekilde devam edecektir. Son olarak Merkür gerilemesine değinelim. Gerileme 9 Nisanda başlayacak olsa da etkilerini Nisanın ilk gününden Mayısın ilk haftasına kadar hissedeceğiz. Tipik Merkür gerilemesi olayları yaşayacağız, yakında bu konuya özel bir yazı/video hazırlamayı planlıyorum, bu nedenle şimdi detaylara girmiyorum izninizle.

11 Nisan Dolunay: Oğlak Burcuna Etkileri

Biliyorsunuz kıymetli okurlarım, Dolunayla birlikte gündemdeki bir konu sonuçlanır. 11 Nisanda terazi burcunda yaşanacak olan Dolunayda oluşacak gündem, 16 Nisan civarında netleşecektir. Olasılıkları Jüpiteri konuşurken vermiştim: iş hayatınız, kariyer hedefleriniz ve statünüz. Nisan ayında gündem yoğun demiştik, devam edelim.

26 Nisan Yeniay: Oğlak Burcuna Etkileri

Nisan sonuna geldiğimizde üzerimizdeki baskı artmış olacak değerli dostlar, Merkür gerilemesi bir yandan, Satürn gerilemesinin ağırlığı diğer yandan.. Güzelim Venüs gerilemesi de bitmiş olacak ki, Satürn ve Pluto ile baş başa kalmak kaderimiz gibi görünüyor! Merkür yüzünden de iki ayağımız bir pabuca girmiş olacak zaten 😊Hadi hayırlısı. Oğlak burcuna özel sonuçlar şunlar:
 1. kendinizi ispat etmek zorunda kalırsınız
 2. iş ortamında/özel hayatınızda bir ego savaşı başlayabilir
 3. yeterince değer görmediğinizi hissedip içerleyebilirsiniz
 4. bir gönül ilişkisi başlayabilir, biriyle tanışabilirsiniz
 5. çocuklarınızla ilgili bir gündem oluşabilir
Nisanın son haftasında Yeniay gündeminiz şekillenecek olsa da, 9 Nisanda Merkür gerilemesi başladığında aslında Yeniay gündeminizin temelleri atılmaya başlanacaktır. Konular aynı çünkü..
Yükselen oğlaklar için ise ihtimaller şunlar: 1 – 15 derece arasında ise, şehir değişimi, ev değiştirmek/tadilat, eşya almak vb. 16 – 29 derece arasında ise, yeni eğitim almaya başlamak (dil öğrenmek, kurs), eğitim hayatınızda yeni bir sürecin başlaması, sınavlara girmek, yakın zamanda iş değiştirdiğiniz için yeni işe uyum sağlamak/işi öğrenmeye çalışmak, kurum içi eğitim vb.
Uranüs etkisinden bahsetmedik değil mi? Önerim şu: Nisanda sürprizlere hazırlıklı olun! Olumlu gelişmeler zaten olumludur ve üzerinde düşünmeye gerek yoktur fakat olumsuz olanlara hazırlıksız yakalandığımızda garip tepkiler verebiliyoruz. Nisanda hayatımız hızlanacak, garantilidir! Umuyorum ki 15 Temmuzda yaşadığımız türden beklenmedik şok edici gelişmeler nedeniyle toptan bir girdabın içine girmeyiz. O zaman da Uranüs enerjisi yoğundu, Nisanda da öyle olacak. Oğlak burcu Nisan 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Önümüzdeki günlerde videolar ve canlı yayınlar yapacağım, Burcuna Göre’nin Facebook sayfasını takip etmenizi öneririm, canlı yayınlar orada.. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 3. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 4. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 5. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

31 comments

 • Hayalet

  Mart 28, 2017 at 8:55 pm

  Teraziyim yükselenim oğlak. Neredeyse 7 yıldır başıma gelmeyen kalmadı. Özellikle son 4 yıldır oğlak burcunun tüm olumsuzluklarını yaşıyorum. Gülmedi şu hayatta yüzüm. Her gittiğim yerde kötüler ve entrikalar beni buluyor. Dediğiniz gibi artık çok yoruldum. Kafamı toplayamıyorum.

  Reply

  • Aryasu

   Mart 28, 2017 at 9:05 pm

   Hayalet hanim ben de teraziye yükselen oglak’ım .nerdeyse 2008 yılından beri benzer şeyleri yaşıyorum. Ah şu Pluto ve saturn

  • Hayalet

   Mart 28, 2017 at 9:26 pm

   Evet. Ben de aslında ilk 2008 de kötü olaylar yaşamaya başlamıştım. Ama 2010 ve 2014 sonrası olanlar kabustan beter. Nolur bitsin artık nolur.

  • Serpil

   Mayıs 3, 2017 at 3:47 am

   Bende terazi burcu yum yükselen oglak..Çok ilginç ya..Yorumlarınızı okuyunca şaşırdım. .2008 bende ..sonra verdiginiz tarihlerde ve 2014 den beridir hersey beter ve yüksek şiddette kötü olumsuz devam ediyor.

 • oğlak

  Mart 28, 2017 at 9:25 pm

  Yazıda da belirttiğiniz gibi nisan ayı tüm işlerin yığıldığı bir dönem. 3 koldan ilerleyen işlerin hepsinin teslimi bu aya denk geliyor. Ve işler bu saate kadar ağır aksak ilerledi.Hepsinden alnımızın akıyla çıkabilecek miyiz? Genel olarak çok olumsuz bir ay gibi görünüyor. Ayrıca iş yerinde kendini değersiz hissetme ve işte istenilen konuma/kademeye gelememe ne zaman son bulabilir?

  Reply

 • Duygu

  Mart 28, 2017 at 10:46 pm

  Merhaba Ceyhun Bey ☺ simdiye kadar yazilarinizi heycanla okudum ama bu yaziniz Okurken insaallah yaniliyordur dedim cunku anlattiklariniz ocak ayindan beridir sirasini bozmadan devam etti oyuzden bittim yani suan.Eylül de bitecek demişsiniz ölmez sağ kalırsak bittiğini görürüz nasıl atlatabiliriz bir fikir verin bari 06.01.84 sabah 5, doğumluyum yorumunuzu bekliyorum lütfen hoşçakalın.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 28, 2017 at 11:30 pm

   Duygu hanım merhaba, önce bir gündeminiz oluşsun sonra konuşuruz, nasıl fikir?
   sevgiler ZC ❤️

  • Duygu

   Nisan 1, 2017 at 9:44 pm

   Merhaba Ceyhun bey gündemi oluştu ki benim ocak ayında bir iş görüşme oldu Şubat ta başladım başta hersey çok iyi gibiydi Şubat sonuna doğru ve martta okadar zorladı ki beni aman Allahım konusulanlar nerdeler yaşadıklarım nerde aynen kırlangıç hikayesinde anlattığınız cümleleri kuruyorum ve suan çok riskli bir karar aşamasındayim sizce yolum devam mı etmeliyim risk almalıyım lütfen soylermisiniz ☺risk alınmak için uygun bir zaman mi Teşekkürler simdiden

 • Yaprak

  Mart 29, 2017 at 8:41 am

  Harikasınız Zafer Bey
  Nisan ayındaki tüm gündemleri atılacak adımları yazmışsınız çok teşekkürler her ay karşılaştığım her konuda yazılarınızı okuyarak bir karar veriyorum ve diyorum ki burcunagore.com ile tanışmadan önce ne kadar körü körüne yaşıyormuşum Şimdi biliyorum belirsizliklerde sabretmeyi, ani gelişmelerde kendimi frenlemeyi… kendimle tanıştım sayenizde ❤️
  Eğer müsait olursanız kendi kişisel haritamla ilgili bi kaç bilgi almak isterim sizden. Uzuuunn bir zamandır işimden memnun değilim. Şu an iş arama sürecindeyim ve yedekte kamuya geçiş için hazırlanıyorum. Sizce bu belirsizlik nereye ulaşır hangisi olur?
  29 Aralık 1990 01:30 Üsküdar doğumluyum
  Şimdiden teşekkür ederim
  Sevgiler ❤️

  Reply

 • Müjgan

  Mart 29, 2017 at 12:30 pm

  Zafer bey yazınızı dikkatli bir şekilde okudum satûrnüm benim 5.evde yani ailemle ilgili sıkıntılar yaşayacagım bekledigim bir haber var inşallah bu haber bana mutlluk getirir umarım hayal kırıklıgına ugramam 23.12.1978 saat 14:30 Aydın teşekkür ederim

  Reply

 • nazanbrl

  Mart 29, 2017 at 12:44 pm

  Zafer beyyyyyy
  Nisan ayında bir ameliyatım var.Hangi günlere denk gelmelı acaba?03.01.78 adana saat:01.32(gece)

  Reply

 • nurdi

  Mart 29, 2017 at 3:07 pm

  Anlamıyorum, Oğlak yıllık yorumumuzda 2017nin en azından 2016dan daha iyi ıolacağını mı yazmıştınız? Aylık yorumları artık okumaktan korkar oldum hep karanlık hep karanlık:( 2016 benim için çok zordu ama 2016 aylık yorumlarınız bana hep güç vermişti; 2017de kafam karıştı???
  Nolur 2017 daha hafif olacak diyin de rahat rahat açalım aylık yorumlarımızı..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mart 29, 2017 at 4:42 pm

   evet daha hafif olacak Nurdi rahat rahat okuyun 🙂

 • yasemin aydan

  Mart 29, 2017 at 8:47 pm

  mehaba Ceyhun bey 13.01.1975 saat 14.45 almanya doğumluyum.internette bazı yerde yükseleni yengeç bazısindq boğa cıkiyo. kesin olarak yükalenin nedir acaba?

  Reply

 • Tuğba

  Mart 30, 2017 at 9:21 am

  Bu bizim çektiğimiz nedir?kafamızdan balyoz eksik olmuyor.

  Reply

 • eda

  Mart 30, 2017 at 11:44 am

  25 aralık olak burcuyum nisan ayı kötü gibi yaa napcaz off

  Reply

 • eda

  Mart 30, 2017 at 11:45 am

  işede yeni girdim mutsuz oldum şimdi

  Reply

 • Hulya

  Mart 30, 2017 at 11:00 pm

  Ozetle gidin kendinizi köpruden atın , önünüzdeki birkac yıl daha sürüneceksiniz diyorsunuz sanırım. Ne bicim burcumuz var yaa

  Reply

 • Tuğba

  Mart 31, 2017 at 12:09 am

  13.01.1991 samsun 10:30 şimdiden tşkler

  Reply

 • berfu

  Mart 31, 2017 at 5:39 pm

  Satürn etkisi icin doğum haritası diyorsunuz doğum haritamda 8.evde hangi konu başlığı etkileyecek geçmişle hesaplaşma mi? hangi bağlamda bu ayi sekillendirmeliyim

  Reply

 • tuğçe

  Mart 31, 2017 at 6:03 pm

  merhaba ceyhun bey nisan sonu mayıs başı gibi satürn etkisini yoğun hissedeceğiz anladığım kadarıyla. çok uzun zamandır yazılarınızı takip diyorum. 2013 ten bu yana değişim dönüşüm devam ediyor.geçen sene mart nisan mayıs ayı gibi kendi adıma konuşacak olursam baya kötü geçirdim. bu sene de baya bir yoğun hissedecek miyiz satürn etkisini. diğer yazılarınızda geçen seneki kadar büyük bir etki olmayacak en zoru geçen seneydi şeklinde yazmıştınız diye hatırlıyorum ben. tekrardan sormak istedim:)

  Reply

 • Tugc

  Mart 31, 2017 at 8:09 pm

  Selam Ceyhun bey, uzun zamandır takip ediyorum sizi. Bu ayki yorum beni baya endişelendirdi diyebilirim. Bebek bekliyorum ve söyledikleriniz tam olarak mutsuz gergin bir hamilelik geçireceğime işaret ediyor . Umarım böyle değildir. 🙂 Emeğinize sağlık,,

  Reply

 • Dilan

  Mart 31, 2017 at 8:54 pm

  Emeginize saglik ben dogum haritami cikarmak isterim

  Reply

 • Hşenkal

  Mart 31, 2017 at 9:37 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  İnşaAllah Nisanda bütün güzellikler biz Oğlakların yüzünü güldürür.Umuyorum ki İş ve eş birlikte gelsin istiyorum;Lakin iş iş iş benim için çok önemli…,
  Ve siz bir harikasınız…☺️

  Reply

 • Dilek canseven

  Mart 31, 2017 at 9:40 pm

  10.01.1982 Bursa 17:00 hatitami merak ediyorum

  Reply

 • Dilek canseven

  Mart 31, 2017 at 9:42 pm

  10/01/1982 16:00 doğum haritasini merak ediyorum.

  Reply

 • Sanem

  Nisan 1, 2017 at 2:52 pm

  Merhaba, haritamda Merkür ve Satürn retro yanı retrolar bana iyi gelir diyebilir miyim? Yüksel yay28 derece,24derece oğlağım hangisi daha geçerli

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 1, 2017 at 5:41 pm

   Sanem hanım merhaba, güzel bir soru, doğrusu bu konuyu detaylı inceleme imkanım hiç olmadı ve üstelik bu konu üzerine bir inceleme de görmedim astroloji literatüründe.
   Ben size sorayım, geçen yılki gerilemeler iyi gelmiş miydi?

 • Nurgin vatansever

  Nisan 1, 2017 at 7:34 pm

  Ceyhun bey merhaba
  Her ay basini iple cekiyorum yorumlariniz muntazam ozel danismaik deneyimi yasamak cok keyifliydi herkese tavsiye ederim ses tonunuzda ayrica muntazam v tok bir ses 🙂 aylik yorumlarda yukselen burclara derecelerine gore deginmeniz ayri bir incelik❤ Ancak dediginiz gibi sanirim cidden cok sansliyim hicbir olumsuzluk beni etkilemiyor veee cok mutluyum yola devammm

  Reply

 • eda

  Nisan 6, 2017 at 6:52 pm

  ben bu kadar net olmayan belirsiz..vee bi o kadar da karışık burç yorumu görmedim ..iyi mi kötü mü anlamadım gitti aymış merkürmüş satürn müş şöyle ilerliyoda böyle ilerliyo sadede gelseniz daha iyiydi..karma karışık ..tamamen karamsar umutsuz mizahsız bi yorum olmuş bence tabbbiii altını çiziyorum bencee ..k.bakmayın lütfen

  Reply

 • Pingback: Oğlak Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Kariyer Olanakları, Çocuk İhtimali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin