Oğlak Burcu Yıllık YorumuOğlak Burcu 2017 Yorumu

Aralık 31, 2016by Zafer Ceyhun53

Oğlak burcu 2017 yorumu, önümüzdeki yılın önemli astrolojik olaylarına odaklanıyor, oğlak burcunun gündemine ışık tutuyor. 2017 yıllık yorumunuzun amacı, önümüzdeki 1 yıl boyunca yaşanması muhtemel olaylara ışık tutarak yolunuzu aydınlatmak olacak kıymetli okurlarım. Burcuna Göre’nin öncelikli amacı her zaman bu oldu, en iyi sizler biliyorsunuz. ❤️ Aramıza yeni katılanlar da vardır mutlaka, öncelikle aramıza hoş geldiniz diyelim  Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesini keşfettiğinizin henüz farkında değilsiniz tabi. Her zaman bekliyorum. ❤️ Yıl boyunca aylık yorumlarınızda her ayın gündemini detaylı olarak ayrıca inceleyeceğiz. Bu yazıda olaylara yukarıdan bakalım istiyorum, ne dersiniz?  İleriki aylarda ne gibi olaylarla karşılaşma ihtimali olduğunu kadersel bir perspektiften görme imkanı olacak. Böylece zamanı geldiğinde hazırlık olursunuz. Rahat bir nefes alır ve yolunuza bakarsınız! Bahsedeceğimiz konular -geçen yıllarda olduğu gibi- Jüpiter ve Satürn etkileri ile Güneş tutulmaları olacak. 2017 yılına özel ilave bir başlığımız daha var: Venüs gerilemesi. Hadi başlayalım.

Oğlak Burcu 2017 Jüpiter Etkisi

İlerlemek ve atılım yapmak için desteğine ihtiyacımız olan gezegenlerin başında Jüpiter gelir kıymetli okurlarım. Çünkü Jüpiter “bolluk bilinci” ile iyimser tavır almamızı kolaylaştırır. İyimserliğin, yani inancın anahtarıdır! Oğlak burcu için Eylül 2016 – Ekim 2017 arasında Jüpiter etkisi şu konularda:
 1. yeni kariyer olanakları: çalışmayanlar işe başlar, çalışanlar yükselir
 2. yabancı bir firmada/ülkede çalışmak güçlü ihtimaldir
 3. itibarınız artar çünkü önemli başarılar elde etmişsinizdir
 4. evlilik/çocuk: toplumsal rolümüzü güçlendirebildiği için ihtimaller arasındadır
Jüpiterin bu dönemki etkisini özetleyen bir tarif: Ev dışındaki hayatta başarı! Tanımdan da anlaşıldığı üzere özel hayatı kapsamayabilir kıymetli okurlarım. Bu nedenle iş hayatında başarıdan başarıya koşarken evde huzursuz da olabilirsiniz. “Evde huzursuz olacaksınız” demiyorum, yanlış anlaşılmasın. ❗️Jüpiter etkisi özel hayatınızı kapsamıyor diyorum, çerçeveyi net çizmek adına.. Devam edelim. Eğitim hayatını tamamlayıp iş arayan oğlaklar için ideal zamanlar! Ayrıca kariyerinde daha iyi noktalara gelmek isteyenler önemli fırsatlar yakalayacaktır mutlaka. Eylül 2016’da başlayan Jüpiter kaynaklı etki, Şubat – Nisan 2017 arasında bir duraksama evresine girecektir. Nisan ortasında ise kendinizi bir yol ayrımında bulabilirsiniz. Örneğin şuna benzer şeyler olur: Mevcut işimden/ünvanımdan mutlu değilim! Yeni firmalarla görüşeyim, başvurular yapayım veya terfi etmek için üstlerimle konuşayım, daha iyi bir mevkide çalışayım vb. Nisana kadar düşünüp taşınma, Nisan ortasında ise değişikliğin gerçekleşmesi…Sonrasında Haziran’a kadar yeni duruma uyum sağlamaya çalışacağız. Haziran’da Jüpiter kendini yeniden gösterecek ve çok daha iyi hissedeceğiz!   Jüpiter etkisinin olduğu alanda büyük düşünen ve gerekeni yapan kazanır dostlar, hep aklınızda olsun lütfen. Bu noktada bir ekleme yapmalıyım: Ekim 2017 de Jüpiter burç değiştirecek. Yani Ekim sonrasında farklı bir senaryonun içinde olacağız. Hayatınıza birçok yeni insan girmeye başlayacak, sosyallik artacak, insanların desteğini daha fazla hissedeceksiniz. Benim en çok sevdiğim Jüpiter etkilerinden biridir, sizin de seveceğinize eminim. Bol Jüpiterli bir yıl olsun! ❤️

Oğlak Burcu 2017 Satürn Etkisi

Burcuna Göre’nin düzenli okurları iyi biliyor, mevcut Satürn etkisi 2017 ile sona eriyor. Yani artık son dönemece geldik, 2018’de yeni dönem başlayacak. 2015te başlayan, 2016 Mart-Ağustos arasında zirveye ulaşan Satürn etkisini artık yakından tanıyorsunuz. Yine de konu başlıklarına değinelim, 2017 yılında etki devam ediyor.
 1. istemediğiniz olayların içinde kalabilirsiniz
 2. gizlemek zorunda kaldığınız olaylar olabilir
 3. önemsediğiniz birilerinin (aile gibi) direnciyle karşılaşabilirsiniz
 4. “dolandırıcılık, yalan, düşmanlık” gibi temalar başınıza bela olabilir
 5. eşiniz/sevgiliniz ile sorunlar ortaya çıkabilir
 6. finansal/sosyal yük altına girmeniz gerekebilir
 7. sosyal veya finansal kayıplar yaşanabilir
 8. sağlık sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz
 9. yalnızlaşmanıza neden olacak olaylar yaşanabilir (şehir değişikliği gibi)
 10. iyi bir şeyler elde etmek için büyük fedakarlıklar yapmanız gerekebilir
Oğlak burcu olmanın maliyetinin ağırlaştığı zamanlar yaşadık, 2017 yılında da yaşamaya devam edeceğiz. Bu süreci elbette herkes kendi doğum haritasının dinamiklerine uygun olarak yaşayacak. Bazı oğlaklar için hayatın düzeni toptan sarsılabilir, hatta 2016’da sarsılmış bile olabilir. Fakat büyük çoğunluk bir içe dönüş ve değerlendirme süreci yaşayıp soruyor olmalı: Nereye gitmeliyim? Bu sorunun cevabını 2018’de verip harekete geçeceksiniz, 2017’de ise arayış devam ediyor olacak. Her arayış zayıf halkaların kopmasına neden olabiliyor, inceldiği yerden kopsun diyoruz ya, öyle bir şey! 2017 yılında Satürn kaynaklı yaşayacağınız süreç Aralık 2016’da başladı, Aralık yorumunuzda konuşmuştuk zaten. Henüz okumadıysanız Oğlak Burcu Aralık 2016 yorumu Aralıkta atılan adımlar, verilen kararlar veya kendinizi içinde bulduğunuz durumlar sonucu olarak: Mart 2017 – Ağustos 2017 arasında engeller, baskılar ve belirsizlikler ile mücadele edip hepsini birer birer aşmanız gerekecek. Fakat süreç içinde kendinizi bir çıkmaz sokakta sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Gayet doğaldır, Satürn böyle çalışıyor zaten; baskıya yenik düşmemek şart! Satürn kaynaklı sürecin 2017 yılında 3 safhası olacak: Birincisini Mart – Nisan, ikincisini Nisan – Haziran, üçüncüsünü ise Haziran – Ağustos arasında yaşayacağız. Ağustosta süreç büyük ölçüde sona erecek, rahatlama gelecek. Önemli olan, ilk 2 safhada yanlış/erken adım atmamak…Bunu sağlamanın en kestirme yolu, en erken Temmuza kadar, ideal olan Ağustosa kadar, köklü değişikliklere yol açacak adımlar atmamak! Aylar içinde detaylıca konuşacağız fakat zamanın ruhunu bugünden işaret ediyor olması nedeniyle bu yazıda konuştuklarımız bir başucu rehberi olarak görülmeli diye düşünüyorum. ❤️

Oğlak Burcu 2017 Venüs Gerilemesinin Etkileri

Venüs gerilemesi 4 Mart’ta başlayacak ve 15 Nisana kadar devam edecek ancak etkilerini Şubat ortasından itibaren hissedeceğiz. Bu nedenle Şubat’ın ikinci yarısından itibaren, şimdi konuşacaklarımız geçerlidir! Venüs gerilemeye başladığında değişim tetiklenir kıymetli okurlarım: iş değişir, yaşam/çalışma alanı değişir, insanlar farklı davranır ve hisseder, ilişkilerin dinamikleri yeniden belirlenir, ayrılıklar olur vs.
Eski Maya astrologlarına göre, Venüs kadına özgü/feminen enerjidir. Gerileme sürecinde cinsiyet değiştirir ve erkeğe özgü maskülen enerjiye dönüşür. Bu nedenle uyum bozulur, düzen değişir.
Venüs gerilemesinin oğlak burcuna etkilerine gelelim:
 1. yaşadınız şehir/ülke değişebilir
 2. yaşam alanınızdaki insanlar değişebilir
 3. gayrimenkul almak/satmak gerekebilir
 4. birlikte yaşadığınız insanlarla çatışma çıkabilir
 5. aile büyükleriniz veya kardeşlerinizle ilgili gündem oluşabilir
 6. çocuk sahibi olacağınız haberini alabilirsiniz
 7. kötü giden bir evlilikte ayrılık kararı verilebilir
Venüs gerilemesi sırasında bu saydığım konularda bir değişim yaşanması muhtemeldir, ayrıca planlı yapılıyorsa sağlıklıdır da diyebiliriz. Fakat gerileme sırasında zamanın ruhu değiştiği için, bu süreçte değişim makbuldür. Aksine sıfırdan başlayan her şey, gerileme sonrasında zamanın ruhu normale döndüğünde “kendiliğinden yanlış hale gelecektir”. Bu nedenle bir ilişkiye başlamak doğru değildir mesela. Eski sevgili ile olabilir fakat yeni biriyle başlamak yanlıştır. Başlarken çok heyecanlı olsa da, evliliğe doğru gidiyor olsa da, her daim “bir şeyler yanlış” hissi verecektir. Bu arada Venüs gerilemesinde doğanların Venüs gerilemesinde attıkları adımlar olumlu sonuçlar getiriyor. Gözlem ve deneyimlerime dayanarak söylüyorum! Diğer yandan çok az sayıda insan Venüs gerilemesinde doğar.

Oğlak Burcu 2017 Güneş ve Ay Tutulmaları

2017 yılındaki Güneş/Ay tutulmaları Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek. 11 Şubatta aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, para ve işle ilgili bir konunun sonuçlanmasına vesile olacaktır. 26 Şubatta balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, tıpkı geçmiş 2 yıl Martta gerçekleşen tutulmalar gibi eğitim, öğrenme, ulaşım ve birlikte yaşadığınız/çalıştığınız insanlarla iletişim konularına yönelik bir gündem oluşturacaktır. Ağustos ayındaki tutulmalar tamamen iş, çalışma ortamı, parasal konular, borç ve alacak meseleleri gibi maddi konularda. 7 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor.

2017 Özeti

Önümüzdeki yıl 2 farklı koldan ilerleyecek kıymetli okurlarım. Uğraşmak zorunda kalacağınız, sizi yoracak konuların Satürn kaynaklı olacağı açıkça görülüyor, tıpkı geçen yıl olduğu gibi. Diğer yandan; 2017 sona erdiğinde temel gelişim ve değişim alanlarının şunlar olduğunu göreceksiniz:
 1. nerede ve kimle yaşadığınız, aile büyükleri, evinize yönelik istekleriniz
 2. kariyeriniz, toplumsal rol ve konumunuz
Öncesindeki ve sonrasındaki 2 yıla kıyasla 2017 yılının daha iyi bir yıl olacağını düşünüyorum. Oğlak burcu 2017 yorumu burada sona eriyor fakat 2017 yılına ilişkin aylık yazıların haricinde önemli gördüğüm konuları yazmaya devam edeceğim. Her zamanki gibi Burcuna Göre farkıyla! Yeni yılınızı ve doğum gününüzü kutluyorum, unuttum sanmayın.  ❤️ Bu yazıyı oğlak burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşırsanız, onlara harika bir yeni yıl hediyesi vermiş olacaksınız diye düşünüyorum. ☀️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmanız gerekiyorsa, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde ve zamanda atmak önemli hale geldi ise
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel analiz görüşmesi için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde süreçle ilgili bilgiler edinebilir ve dilerseniz görüşme gününüzü belirleyebilirsiniz. burcunagore@gmail.com En güzel ihtimalleri yaşamanız, hayallerinize ulaşmanız dileğimle.. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>

53 comments

 • Duygu

  Aralık 31, 2016 at 2:12 am

  Merhaba Ceyhun Bey uzun suredir takip ediyorum sizi hatta merakla bekliyorum yazilarinizi ☺ 6 ocak 84 dogumluyum sabaha dogru 5 gibi isparta da dogmusum. 2010 yilindan beridir hayatimi tek mesgul eden konu kariyer yani iş cok calismak ve sadece emeklerimin karsiligini almak istiyorum ama olmadi cok calistim ama alamadim artik yeter diyorum ve hep boyle gidecekmis gibi geliyor boyle gitmeyecek degil mi lutfen yorum yaparmisiniz yazima

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 5:12 pm

   Duygu hanım merhaba 🙂 ilginiz için çooook teşekkür ediyorum ❤️ güzel bir yıl dilerim.
   doğduğunuzda neredeyse tüm gezegenler terazi-akrep-yay-oğlakta olduğu için, Satürn kovaya geçinceye kadar hayat zorlar, gayet normaldir fakat sonucu çok iyidir, 30 yıl rahatsınız sonra 🙂
   özel hayatınızı bilemediğim için emin olamıyorum ama ilişkilerden kaçmak için kendinizi işe veriyor değilsinizdir inşallah…
   güzellikler diliyorum, ZC

 • Nermin

  Aralık 31, 2016 at 2:43 am

  Ceyhun bey merhaba. Yorumlsrinoz icin gozum yollarda kalmisti. 6 ocak 1981 medine (suudi arabistan) dogumluyum. Yengec yukselenim. Son iki yilim berbatti. Bu yil bana ne getirecek sizce? Cok tesekkurler simdiden 🙂

  Reply

  • Nermin

   Aralık 31, 2016 at 3:03 am

   Esimle uzun zamandir surekli ayriliktan bahsediyoruz ve acikcasi ben hic mutlu degilim. Ayrilmali miyim yoksa sabretmeli miyim bilemiyorum. Onun burcu kova yukseleni yengec.

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 5:14 pm

   yükselen yengeç olunca tabi Nermin hanım, Pluto etkisi bir yandan, Uranüs diğer yandan…
   eldeki bu bilgilere bakıp bağlayıcı bir yorum yapamam elbette ama yengeç burcu için yazdığım Pluto yazılarını okumanızı öneriyorum, hem eşiniz hem sizin için benzer çünkü..
   güzel bir yıl diliyorum
   ZC

 • Sibel

  Aralık 31, 2016 at 9:03 am

  Bu yıl da kötu gececekmis oglak burcuna halbuki daha once okudugum burc yorumlarinizda 2016 yilinda belirsizliklerin bittigini dusunmustum 2017 daha guzel olacagi yine ayniymis maalesef

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 5:15 pm

   şimdiden içiniz kararmış gibi geldi bana Sibel hanım, bence 2017 geçen yıla göre daha iyi olacak.
   mutluluklar diliyorum, geleceğe inanmak lazım..
   sevgiler ZC

 • Arzu

  Aralık 31, 2016 at 9:15 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum bizlere sundugunuz bu imkândan dolayı çok teşekkür ederim.30 Aralık 1988 saat 06:15 Adana doğumluyum.son bi kaç yıldır iş bulma konusunda çok sıkıntı yaşıyorum.bunun dışından nisanliyim ve kısmet olursa 28 nisan 2017 de düğünüm var.sizce evlenmek için uygun bir dönem mı? Nisanlim yengeç burcu aramızda anlaşmazlıklar var.Sizce evlenince mutlu bir çift olabilir mıyız?

  Reply

 • oğlak

  Aralık 31, 2016 at 10:07 am

  08/01/1990 Balıkesir saat 13_14 arası doğmuşum uzun süredir kötü süreçlerden geçiyorum. Şans ne zaman gülecek

  Reply

  • oğlak

   Aralık 31, 2016 at 8:34 pm

   saat 14-15 arası yanlışlık oldu

 • Müjgan

  Aralık 31, 2016 at 11:08 am

  23.12.1978 Aydın dogumluyum kariyeriniz ilerleyecek diyor sunuz ama bütütün kapılar suratìma kapanıyor zafer bey buradaki yazdìklarınì takip ediyorum begeniyorum hayatımda hep olumsuzluklar oluyor isteklerim olmuyor temmuz ayından beri zorluklar devam ediyor benim için bu arada dogum saatim 14:30 ilgiliniz için teşekkür ederim

  Reply

 • ayşe

  Aralık 31, 2016 at 12:25 pm

  Merhaba 04.01.1986 tokat sabah namazi sularında doğdum konuşurken tereddüt de ederim iyi bir şeyler soylesen iz

  Reply

  • ayşe

   Aralık 31, 2016 at 12:32 pm

   İyi bir şeyler duymaya çok ihtiyacım var, ne olursa olsun ama iki çift iyi bir şey.. geçen ayda yazmıştim 🙁

 • secil

  Aralık 31, 2016 at 12:56 pm

  lutfen kova burcunuda yayinlarmisiniz. sabirsizlikla bekliyoruz

  Reply

 • Nilüfer Nur Savaş

  Aralık 31, 2016 at 1:14 pm

  Ceyhun bey önceki yazılarınızda yorumda bulunmuştum. Eylül ayında artık resti çekip ne olursa olsun bu iş görüşmesinden elim dolu dönücem demiştim kendime! Tüm sınırlarımı zorladım bir oğlak olarak. Hatta işin maddi getirisi bana yetmeyecek bile olsa o iş benim olacaktı…ve 8 kasım günü başladım işe. Kendi mesleğime yönelik çalışıyorum aslında ama farklı bir alanda. Yani ziraat mühendisiyim hayvancılık alanında eğitim gördüm ama bitkisel kısmıyla uğraşıyorum şu an. Tabiki tatmin etmiyor lakin yine de en azından farklı birşey öğreniyorum diyerek kendimi motive ediyorum. Ama aklım hep hayalini kurduğum işte! Bu dönemi bi geçiş olark görmeye başladım aniden. Yabancı dilime ağırlık verdim. Yüksek lisans için hazırlık yapıyorum. Yani bi stratejim var o da şu : bu yıl kendini hazırla ve yıl sonuna doğru hedefe atış yap. Sorum şu ki gittiğim yol bu yılı atlatabilmem için iyi mi? Mesela yüksek yapmak? Eğitim alanında bi adım atmak bu yıl beni çok zorlar mı? Aksinr bana getirisi 2018 de fazla olur mu? Cevabınızı dört gözle bekliyorum. Güzel bi yıl geçirmenix dileğiyle

  Reply

 • Atanamayan ogretmen

  Aralık 31, 2016 at 2:23 pm

  Zafer bey 6 yıldır atanamiyorum subatta öğretmen alimi olursa şansım varmidir oglak burcu olarak yıllardır bu sıkıntıyla uğraşıyorum 22 aralik sabah saat 10 da dogmusum

  Reply

 • Müjgan

  Aralık 31, 2016 at 2:45 pm

  Zafer bey yorumunuzu sabırla bekliyorum lütfen cevaplamìnìzı bekliyorum bu sene çok zor bir yıldì psikolojim bozuldu artık surekli mutsuzum isteklerim olmuyor yukarı dogum bilgilerimi vermiştim

  Reply

 • Bahtsiz

  Aralık 31, 2016 at 5:47 pm

  Mrb zafer bey oglak burcuyumdoğum bilgilerim 14 ocak 1982 sabah 5.30-6.00. Arası yukselenimi öğrenmek istiyorum. 1999 dan beri hayatım hep olumsuzluklarla geçti. Sınavlara hazırlanıyorum bir turlu nasip olmuyor. Lütfen güzel şeyler söyleyin ise başlıyorum ama olumsuzluklar çıkıyor isim sonlanıyor. Bu yıl bana is konusunda ne söyleyebilirsiniz. Sınavlarım konusunda. Çok yoruldum artık. Bu bizim kaderimiz mi hep biz mi sıkıntı cekicez. Il k kez yazıyorum. Ama sizi surekli takip ediyorum

  Reply

 • Bahtsiz

  Aralık 31, 2016 at 5:51 pm

  Lütfen zafer bey yorumunuzu bekliyorum lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

  Reply

 • Su

  Aralık 31, 2016 at 7:38 pm

  daha once cevap alamadim sizden 🙁 bu sefer alirsam 2017 uguru diyebilirim :)) burcum oglak yukselen ikizler zorlu bir donem gecirdim 2015 yaz sonu ve 2016 kis-bahar aylarina denk gelen doneme kadar ozel hayat ve egitimle ilgili, egitim hayatim mukemmel ilerlemeye basladi 2016 eylul itibariyle.. nasil yorumlarsiniz bu sene icin? mutlu guzel seneler dilerim size

  Reply

 • zehra

  Aralık 31, 2016 at 7:50 pm

  sevgili Ceyhun bey,
  maalesef sizin kadar nezaketli ve iyimser bir uslüba sahip olma yetim yok lakin söylemek istediklerimi olabildiğince sadeleştirerek sormak isterim,ki siteye olan rağbete bakılırsa cevap verme nezaketi için zaman bulursanız kendimi(müsbet bir şey yaşamasamda, herşeye rağmen) şanlı hissedeceğim.
  1. yorumlarınız neden bu kadar genel?
  2. rica etsem; mesela ocak ayı yorumlarını ifade fırsatınıza sahip olursanız, bu kadar mutedil ve olumlu olmak yerine birazcık daha gerçekçi ve karamsar yazsanız?
  3. bir oğlak olarak “saturn Allah belanı versin” desem neler çektiğimi anlar mısınız

  Reply

 • Burçin

  Ocak 1, 2017 at 12:08 am

  Ceyhun bey 20.011976 trabzon 06:30 doğumluyum yükselenim ve burcum oğlak biliyorum rica etsem doğru olup olmadığına bakarmısız son dört yılım berbat yoruldum artık teşekkürler mutlu seneler

  Reply

 • Burçin

  Ocak 1, 2017 at 12:20 am

  Bıktım bu Satürn den herşey ters gidermi ? Ne zaman düzelecek aylardır okuyorum hiçbir değişiklik yok hayatımda ceyhun bey

  Reply

 • Ayşe

  Ocak 1, 2017 at 8:20 am

  Ceyhun bey
  2017 için önceki ve sonraki yıllarda n daha iyi olacağını söyleyebilirim demişsiniz
  2018 hani daha iyi idi
  Yoksa 2016 ve ondan öncekiler mi demek istediniz
  Teşekkür ederim şimdi den kolay gelsin

  Reply

 • Yaprak

  Ocak 1, 2017 at 3:14 pm

  Teşekkürler Zafer Bey,
  Kariyer hayatımla ve evliliğim ile ilgili bir kaç bilgi verebilir misiniz?
  Ben 29 Aralık 1990 01:30 Üsküdar , eşim 29 Ocak 1989 Eskişehir doğumlu

  Reply

  • Yaprak

   Ocak 1, 2017 at 3:54 pm

   Bu arada Elimin Doğum saati 23:00

 • Gülşah

  Ocak 2, 2017 at 2:12 am

  Ceyhun bey ben bukadar uzun yazıları okumaktan sıkılıyorum çünkü kafam çok dolu 2016 yı maalesef hem iş hem evlilik konusunda sorunlu geçirdim hatta sağlık sorunlarıda yaşıyorum artık hiç bir şeyin içinden çıkamıyorum hata üstüne hata yapıyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum önümdeki günler aylar ve yıllar hep bukadar kötü mü geçecek acaba

  Reply

 • Gamze

  Ocak 2, 2017 at 11:35 am

  Ceyhun Bey Merhaba,
  Öncelikle iyi bir yıl geçirmenizi dilerim.2017 size şans getirsin.
  Ben de 04.01.1981 saat 01:30’da doğmuş olan zavallı bir oğlağım. Ayrıca haritamda kareler mevcutmuş, ekstra bir doğum haritasıymış :)) İnceleme fırsatı bulursanız bir sorum olacak , BEN NE ZAMAN YAŞAMAYA BAŞLAYACAĞIM.Bu ilginç doğum haritasını siz görünce ne derdiniz çok merak ediyorum.
  İlgi ve sevgiyle takip ediliyorsunuz.
  İyi çalışmalar diliyorum.

  Reply

 • Pelin

  Ocak 2, 2017 at 5:44 pm

  Cok cok tesekkurler merakla beklıyordum.yıne tam ısabet dıyecegım emegınıze saglık 08/01/1974 sabah 07:30 ankara çankaya dogumluyum yukselenım heryerde farklı o yuzden tam harıtamı cıkaramıyorum musaıt olursanız :))))

  Reply

 • Nermin

  Ocak 3, 2017 at 12:02 pm

  Merhaba ceyhun bey iyi bir yıl geçirmenizi dilerim.
  Ceyhun bey 29.12.1987 sabah 08.00 civarı bursa doğumluyum uzun süredir hiç bir işim uz gitmiyor 2017de beni ne gibi guzellikler bekliyor şimdiden teşekkür ederim. ☺

  Reply

 • Serpil

  Ocak 3, 2017 at 12:42 pm

  Merhabalar;
  12.01.81 akşam 19:00 – 19:30 arası Ankara doğumluyum. Yükselenim Aslan, ay burcum ise koç, geçtiğimiz yıl çok zorlu geçti sizce bu yıl nasıl görünüyor.Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

  Reply

 • Srpl

  Ocak 3, 2017 at 12:44 pm

  Merhabalar;
  12.01.81 akşam 19:00 – 19:30 arası Ankara doğumluyum. Yükselenim Aslan, ay burcum ise koç, geçtiğimiz yıl çok zorlu geçti sizce bu yıl nasıl görünüyor.Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

  Reply

 • Slnr

  Ocak 3, 2017 at 4:06 pm

  Merhaba,
  Yükselmeninkova burcum oğlak ay burcumn akrep sizce bu yıl nasıl geçebilir ???

  Reply

 • Slnr

  Ocak 3, 2017 at 4:08 pm

  Gerçekten geçen yıl zorluydu ve taşınma gibi durumlarla karşılaştım

  Reply

 • T

  Ocak 3, 2017 at 4:57 pm

  Zafer bey merhaba, 7 Ekim 2016’da sizinle bir görüşmemiz olmuştu, görüşmemizin ana teması benim talebime paralel olarak kariyer ile ilgili gelişmelerdi, bugüne kadar ki dönem ile ilgili yaptığınız yorumlar farklı açılardan da olsa oldukça tutarlı görünmektedir. Örnek, Aralık ayında olumsuz bir gelişme olabileceğinden, yapmak istemeyeceğim ve/veya yapmak zorunda kalacağım işlerden filan bahsetmiştiniz, buna benzer şeyler oldu ancak bu benim pozisyonumda ki bir değişiklikten değil, işten çıkarılan başka bir yöneticinin arkasını toplamak için bana göre oldukça gereksiz işlerle uğraşmak zorunda kalmamdan ötürü oldu. Ancak artık gerçekten kendi kariyerimde ki beklediğim gelişmenin ne zaman olabileceği konusunda ciddi bir beklentim içerisindeyim, bu beklentim ile ilgili yakın zamana ilişkin yorumlarınız olursa almak isterim, çok teşekkürler,

  Reply

 • Şerife

  Ocak 3, 2017 at 5:11 pm

  Merhaba ceyhun bey
  17.01.1988 gece 24:00 – 01:30 arası Ankara doğumluyum.oglak burcuyum yukselenimi bilmiyorum. geçtiğimiz yıl çok zorlu geçti sizce bu yıl nasıl görünüyor.Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ederimm

  Reply

 • flz

  Ocak 3, 2017 at 6:38 pm

  Merhaba Ceyhun bey 31.12.1972 Ankara 23.45 doğumluyum ne zaman güzel bir yıl geçireceğim.Teşekkürler

  Reply

 • Hulya

  Ocak 3, 2017 at 6:59 pm

  Zafer bey selam artik aylık burc yorumları yayınlamayacakmısınız ?

  Reply

 • Tuğçe

  Ocak 5, 2017 at 5:40 pm

  Yorumlarınız bir Harika ayrıca okurlarınıza geri dönüş yapmanız da çok ayrı bir incelik Satürnün baskısını yine hissedeceğiz bu yıl da öyle görünüyor okudumklarımdan. Ama diğer yıllara oranla biraz daha az olacak diye hatırlıyorum çünkü bir yazınızda 2017 diğer yıllara göre biraz daha iyi geçecek diye yazmıştınız yanlış hatırlamıyorsam Benim sorum Satürn bu yıl da geri harekette olacak bulunacak mı özellikle geçen seneki gibi mart nisan mayıs aylarında

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 5, 2017 at 6:12 pm

   ilginiz için teşekkür ediyorum Tuğçe hanım, evet aynen gerileme her yıl olur istisnasız, Nisanda başlayacak; Venüs gerilemesi devam ederken..
   sevgiler ZC

 • Su

  Ocak 8, 2017 at 8:43 am

  sizden neden hic cevap alamiyorum 🙁

  Reply

 • Tuğba

  Ocak 16, 2017 at 10:14 am

  Ceyhun bey 13.01.1991 samsun 10.00 genelyorumlarsanız sevinirim.

  Reply

 • müyesser

  Ocak 17, 2017 at 9:07 am

  merhaba ceyhun bey , 2013 sonundan beri hayatımda değişiklerlere dönüp baktığımda neler yaşamışım ve nasıl kaldırmışım allahım güç veriyor diyorum
  ev yaptım , 6 yıllık işimden olaylı ve sorunlu bir şekilde ayrıldım, babamı kaybettim ,eşimden ayrıldım, oğlum üniversitesiyi kazandı önemli bir rahatsızlık geçirdim
  bütün bunları 3 yıl içinde yaşadım ve nasıl kaldırdım kendime şaşıyorum
  inşallah artık güzel şeyler olur

  Reply

 • Mürşide

  Ocak 18, 2017 at 7:04 pm

  Merhaba ceyhun bey sizi severek takip ediyorum.ben 09.01.1976 sabah ezanından 15 dk sonra izmirde doğmuşum.son 3 yıldır çok ağır şeyler yaşadım.hala devam ediyor.elimi hangi işe atsam kuruyor..bu yıl ben artık iyi birşeyler yaşayabilicekmiyim.maddi sorunlarım çözülücekmi.bir iş kurmak istiyorum.bu iyi olucakmı..eşimle sorunlar çözülücekmi..lütfen banabunlarla ilgili ayrıntılı bir yorum yapabilirseniz siz3 minnettar olurum..mail atabilirseniz dahada sevinirim..sevgi ve saygılarımla

  Reply

 • Fatmagül

  Ocak 26, 2017 at 1:01 am

  Merhaabalarrrr ben gunesi oglak yukseleni yengeç burcu bir bayanimbenim basima gelenler pismis tavugun basina gelmez sanırım 11 ocak 1987 tokat dogumluyum cocugum olmasini cok istiyorum saturn ne zaman yakami birakacak uygun tarih istiyorum sizden ceyhun bey allah rızası için soyleyin lutfen

  Reply

 • Pınar

  Şubat 21, 2017 at 2:25 pm

  Yani mesela ben oglak burcuyum tahlil yaptirmak istiyorum bazi konularda.nisan ayinda gerileme var ve o zaman yaptirmam gerek tam hangi tarih araligi yaptirirsam sonuc guzel olma ihtimali var.

  Reply

 • Özge

  Mart 8, 2017 at 6:10 pm

  Zafer Bey
  ‘Öncesindeki ve sonrasındaki 2 yıla kıyasla 2017 yılının daha iyi bir yıl olacağını düşünüyorum.’ demişsiniz.
  Sonraki iki yıl bu yıldan daha mı kötü geçecek demek oluyor bu :(?

  Reply

 • Gülten

  Nisan 2, 2017 at 2:47 pm

  11 ocak 1967 gece saat 02:00 civarı sivasta doğmuşum, hayatımda hiçbişey yolunda gitmiyor ne iş ne özel hayat, sizde 2 yıl daha böyle zorluklar dvam edecek diyorsunuz, doğdum doğalı hayatım hrp zorluklarla geçti, sanırım böyle de son bulacak, benim istediğim hiç bişey gerçekleşmeyecekmi, bıktık satürnün etkisinde olmaktan, oğlak burcu kötü bir burç söylemlerinizden bu çıkıyor, ooof of

  Reply

 • yağmur

  Haziran 13, 2017 at 10:50 am

  merhaba ceyhun bey,
  burcunagore@gmail.com adresıne gonderdıgımız maıllere donus alamıyorum.
  destegınızı rıca ederım.
  teşekkürler,
  YV

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 13, 2017 at 4:38 pm

   Aynı gün dönüş alamadınız mı Yağmur hanım? Bu önemli benim için..

 • Claymore

  Eylül 21, 2017 at 12:30 pm

  Zafer Beey!! 20 eylül yeniayında işe kabul edildim.Yehuu ^_^ (bkz.olasılık 4-5-6)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 22, 2017 at 4:34 am

   gözünüz aydın, yolunuz ve bahtınız açık olsun her zaman inşallah. harika, muhteşem, süper ötesi bir haber..❤️

  • Claymore

   Eylül 25, 2017 at 11:38 pm

   Teşekkür ederim, bilginiz ışığımız.Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin