Kova burcu Eylül 2017 yorumu, 6 Eylül Dolunay ve 20 Eylül Yeniay etkileri ile Eylül ayındaki önemli astrolojik etkileri içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz kova olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz boğa ise, boğa burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Başak burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. ❤️ Hadi başlayalım. 🕵

Eylül 2017 Kova Burcu Yorumu

Hayat bazen çok sıkıcı ve çekilmez oluyor, değil mi kıymetli dostlar? Şahsen ben, özellikle Satürn gerilemesinin bazı dönemlerinde haftalar boyunca uyuyup her şey sona erdikten sonra uyanmak isterdim. Bunu bir tür süper güç olarak tanımlıyorum, öylesine değerli buluyorum! Adımı da şimdiden seçtim: Sleepman. Nasıl fikir? Ne yazık ki yaşamamız gerekiyor, “bu bölümü atla” diyemiyoruz. Hay Allah. 😄 Bu arada bayramınız kutlu olsun. Ağustosun belli bir bölümünden itibaren ilişkiler, eş/sevgiliyle uyum, aşk hayatı, sevgi ve hoşgörü arayışı başrol olmaya başlamış olmalı.. Haritanızda ilişkiler alanında birçok gezegen bulunuyor, Merkür gerilemesi gerçekleşiyor. Eğer eşinize/sevgilinize kafayı taktıysanız, ki gayet doğal, derin bir nefes alıp rahatlamaya çalışın. Bazen bir fikre/olaya öylesine kilitleniyoruz ki, sanki istediğimiz gibi olmayınca geri kalan hiçbir şeyin önemi yok gibi hissediyoruz. Takıntı diyorlar ya, o türden.. Tabi bir de ilişkisi olmayanlar var! Emin olun tam size göre zamanlar..Şu anda yeni bir tanışma, güzel bir başlangıç, flört gibisi olamaz, oh mis! Öyle ki, Venüs dahil olmak üzere “aydınlık” tüm gezegenler ilişkiler alanında! Tek risk var: yoğun Merkür enerjisi bazen aceleci olmaya neden olabiliyor. Yani önünü sonunu düşünmeden, doğru insan mı diye sorgulamadan vira bismillah! 😊 Bir taraftan da diyorum ki, doğru insan değilse değil, yaşayıp görelim, bu kadar hesap yaparak hayat yaşanır mı? Neyse ben gerekeni söylemiş oldum en azından. Mantık şu: Eş/sevgiliyle uyumun, birlikteliklerin, aşkın ve sevginin yaşanıp konuşulduğu veya tartışıldığı bir zaman dilimindesiniz!

6 Eylül Dolunayın Etkileri

Diyorum ya değerli okurlarım, ana konu ilişkiler olacak! Dolunay da bu kapsamda olacaktır. Kötü giden ilişkiler için riskli zamanlar, fondaki şarkının sözleri şöyle olabilir: “yeter ki artık ben kendi yoluma gidiyorum”. Olsun varsın, kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz bir Dolunay olacak. Önemli kararlar alıp yola devam edeceksiniz. İlişki sizi yordu mu, evlilik hazırlıkları yaparken mi yorgun düştünüz yoksa? Merak etmeyin, Dolunayın ertesinde toparlanırsınız. Sonuçta her Dolunayda olduğu gibi hayatınızda bir dönem sona erecek, bir yenisine hazırlıklar başlayacak. Bu arada tabi ki tüm olasılıklar ilişkiler değil. Dolunay, hayatınızda yeni kapılar açacak büyük/önemli bir olayın sonuçlanmasına neden olabilir:
  1. ilişkinin geleceği: evlilik kararı, belki bazı farkındalıklar
  2. eş/sevgili ile ipler gerilebilir, bazı ilişkilerde kopabilir
  3. iş hayatınızda önemli gelişmeler olur
Kariyer olaylarına bu yazıda pek değinmedim ama biliyorum ki son birkaç ayda temel gündem maddelerinden biriydi.. Şimdi, en geç Ekimde, gündem netleşecektir, çok sürmez. Son bir şey daha: kendinizi sorumlu hissettiğiniz insanların hayatındaki belirsizlikler de sorun olmuş olabilir: çocuklarınız, kardeş, anne/baba gibi.. Çözülecektir yakında, 14 Eylül ref noktası olsun. Zaten Dolunay gündemi en geç Eylül ortasında sonuçlanır.

20 Eylül Yeniay Etkileri

Yeniay için 2 farklı olasılık dizisinden bahsetmeliyiz. Birincisi, yükselen derecesi 0-11 derece kova olan okurlarıma özel. Doğrusu evlenmek için harika bir zaman, ayrıca çocuk sahibi olmak için de öyle.. Tabi bu dönemde hamilelik ihtimallerini pek önermediğimi söylemiştim, sebebi de olası doğum tarihinde Mars gerilemesi olması. Bu nedenle, çocuk planlıyorsanız eğer, doğumun en en en erken Eylül 2018 de olmasını hesap edin derim. İlişkilerde ise çifte kumru enerjisi var, o derece iyi aslında. Eğer Eylülde bir ilişki başlarsa, Eylül sonundaki enerji süper! Son derece büyük çekim hissedeceksiniz, kadersel bağ varmış gibi hissedenler olacak.. Bunun yanında, aynı enerjinin farklı sonuçları da var. Eğer yanlış kişiyle birlikteyseniz gerginlik artabilir. Zaten geçtiğimiz haftalarda ilişkinize çok kafa yordunuz, şimdi bardak taşmak üzere olabilir. Kıskançlık, sahiplenme, cinsellik üzerinden kurulan güçlü bağ, güven, yakınlık, kader birliği.. Bu kavramlar Yeniay kapsamında kalıyor. Elbette ilişkiyle sınırlı değil: Aslında parasal konularda bir hareketlilik beklenebilir. Özellikle kamuda iş bekleyenler için çok ideal zamanlar ama herkesi kapsıyor bu enerji. Sonuçta işe başlamak için şartlar uygun! Kendi işini kurmaktan tutun da iş değiştirmeye, para çağrışımı yapan her konuda bir adım atılabilir. Varsa gündemde, atın siz o adımı! Şartlar uygun görünüyor. Ayrıca borç, kredi ilişkileri ve miras konuları da kapsam dahilinde. İkinci ihtimal ise 12-19 derece yükselen kova için.
  1. ilişki başlayabilir (zamanlama çok iyi)
  2. evlilik, nişan yapılır (zamanlama yine harika)
  3. eşinizin/sevgilinizin hayatında önemli bir gelişme olur
  4. ticari ortaklık değerlendirmeye alınır/adımlar atılır
Yazının başında demiştim ki, keşke bazı haftaları uyuyarak geçirebileceğim bir süper gücüm olsaydı! Ne zaman uyanmak isterdi meşhur Sleepman, biliyor musunuz? Eylülün 3. haftasında.. Kasvetli hava dağılacak değerli dostlar, emin olabilirsiniz. Kova burcu Eylül 2017 yorumunuzu tamamlamadan önce bir ekleme yapmak istiyorum: Eylülde baskı/belirsizlik alanı: kariyer, sorumluluklar, sosyal çevre Eylülde şanslı alan: aşk, para Eylülde sorun ihtimali: uyumsuz ilişkide sürekli çatışma Son olarak, Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için hazırlıklarımız devam ediyor, kusursuz çalışan bir sistem olması için gayret ediyorum. Buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak hazırlıklar devam ettiği için danışmanlık/harita analizi görüşmelerine bir süre ara vermek durumundayım fakat randevu taleplerinizi yardımcım Burcu alıyor, görüşmelere başladığımda size dönüp randevu verecek mutlaka. Sabrınızı ve anlayışınız için çok çok teşekkür ediyorum. Randevu talebinizi aldığımız mail adresimiz: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>