Kova burcu Ağustos 2017 yorumu, 7 Ağustos Ay tutulması ve 21 Ağustos Güneş tutulması etkilerini içeriyor. Ağustos yorumlarınızı geç de olsa yazabildiğim için ne kadar mutlu olduğumu tarif edemem değerli dostlar. Bu süreçte sabrınız, ilginiz ve tabi güzel dileklerinizle destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. ❤️ Ağustos 2017 önemli bir ay olacak, enerjisi de çok yoğun zaten; etkilerini önüne boyuna konuşacağız. Bu yazıdan tam kapasite yararlanmak için yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Mesela, eğer burcunuz kova ise fakat yükselen burcunuz yengeç ise, yengeç burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza en uygun olan yorum olacaktır, konuştuklarımız şaşmaz şekilde hayatınızda yer bulacaktır! 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Aslan burcu okurlarımın doğum gününü kutlamadan başlamak olmaz tabi ki, mutlu sağlıklı bir yıl olsun inşallah.🎂 Hadi başlayalım. 👍

Kova Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Temel olarak 2 farklı gündem var, bunlardan birisini yaşıyor olduğunuzu söyleyebiliriz. Temmuz sonundan itibaren kendini göstermiştir zaten:
 1. eş/sevgili & aşk hayatı
 2. iş, çalışma hayatı & sağlık
Eğer birinci maddeyi yaşıyorsanız, yani ana gündeminiz ilişkilerse, kadehleri kaldıralım çünkü bu iyi bir şey. Genel anlamda olumlu bir enerjinin ürünü olan olayları yaşıyorsunuz. İlk etapta aksi gibi görünse bile -ki sanmıyorum- sonucu iyi olacaktır diyebiliriz. Bugünlerde başlayan olayların, yaklaşık bir yıl sonra olgunlaşacağını söylemek de mümkün ayrıca. Bu arada kast ettiğim yeni başlayan ilişkiler.. Yani son haftalarda yeni bir ilişki başladıysa zamanlama harika! Diğer yandan, zaten bir ilişkiniz varsa ve engebeli arazide ilerliyorsa, son birkaç ay ferah geçmemiştir diye tahmin ediyorum. Şimdi iki ihtimal var:
 1. ilişkiye inanıyorsanız devam etme kararlılığı gösterin, esnek olun
 2. inancınız kalmadıysa yolunuza devam edin
Şimdi bunları diyorum ama demesem de zamanın ruhu sizi bu ikileme yöneltecek önümüzdeki haftalarda.. Ben zihnen hazırlıklı olun diye sizlere öncü bilgiler veriyorum. Tekrar ediyorum: son söylediklerim, sadece sallantıda olan ilişkiler için geçerli. Yeni başlayan keyifli ilişkilerin akıbeti bambaşka olacak. Evlilik için de şartlar gayet güzel. Diğer ihtimalse iş hayatındaki gelişmeler olarak görülebilir. Özellikle yükselen kovanın son 10 derecesinde doğanlar için gündem istisnasız iş hayatı olacaktır. Bir yandan Satürn, bir yandan Uranüs ve ayrıca Mars. Jüpiterin özde olumlu olan konumu bile -cesaret verdiği için- keskin adımları tetikleyebilir. Eğer işle ilgili yeni atılımlar yapıyorsanız fakat henüz netleşmedi ise gayet normal, Ağustos sonu veya Ekimde her şey berraklaşır, içiniz rahat olsun. Eğer ki miras/boşanma nedeniyle ek parasal kaynaklara erişim ihtimali varsa, bunun birkaç ay sonra gerçekleşmesi daha muhtemel, birkaç ay boşuna stres olmayın, çözülmesi zor. Sağlık sorunları ile ilgilenmeniz de gerekebilir. Bu durumda yapacak bir şey yok zaten, canınızı dişinize takıp gerekeni yapacak ve sabredeceksiniz; bazı şeyler tamamen kadersel ve engellenemiyor..

7 Ağustos Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulması aslında bir Dolunaydır değerli okurlarım, güçlü olan bir Dolunay.. Burcuna Göre okurları artık iyi biliyorlar, her Dolunayı takip eden günlerde bir gündem olgunlaşarak sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer, kapanır. 7 Ağustostaki tutulamanın sonucunda, en geç 13 Ağustosta gündem sonuçlanacaktır. Size özel konu başlıklarına geçelim mi? Yükselen burcunuzun derecesine göre konu bambaşka olur, 20 derece öncesi ve sonrası..
 1. aşk hayatı & ilişkiniz
 2. kayıp, ayrılık veya sağlık sorunu
0 – 19 derece yükselen için ihtimaller güzel çünkü konu aşk hayatı olacak. Şans sizden yana görünüyor. Az önce bahsettim ama tekrar edeyim: yeni başlayan ilişkiler için son derece olumlu bir enerji var! Ayrıca çocuk sahibi olmanın da son derece desteklendiği zamanlar! Özellikle kadınlar için Jüpiterin konumu destekleyici! Erkekler için konu daha çok parasal.. Risk var mı, kim için var? Zaten kötü giden ilişkiler, Ağustos-Eylülü atlatamaz diye düşünüyorum. Eğer ki kötü giden bir ilişkim var diyorsanız ve ilişkiniz önümüzdeki birkaç aylık sürece dayanırsa, aslında o kadar da kötü değilmiş! Çatlakların yıkıma götüreceği bir zamandayız! Sıfırdan temel atmanın ise desteklendiği zamanlar.. Eğer yükselen burcunuz son 10 derece ise, yılın en ters haftalarından birini Ay tutulmasının ardından yaşayacaksınız. Yaz ortasında grip olmaktan tutun da saçma insanlarla uğraşmaya, cüzdanı kaybetmekten ayrılıklara.. Eğer siz/yakınlarınız sağlık sorunları ile uğraşıyorsa, bir süre zaman ayırmanız gerekebilir. Kariyerinizde bir şeyler ters gidiyorsa ters köşede kalabilirsiniz. Sorunlu durum varsa diye söylüyorum, yoksa endişelenmenin anlamı yok tabi.. En güzeli bir tatile çıkıp dinlenmek, inşallah bunu yapma imkanınız vardır. Bol bol kafa dinleyin, fiziksel olarak kesinlikle yormayın kendinizi. Sürat teknesinin ardında çektikleri bir bottayken düşmüş ve ciddi sarsılmıştım bir zamanlar. Benzer duruma düşmeyin, özellikle ay tutulmasının etkisi bitene kadar dikkat: 13/08

21 Ağustos Güneş Tutulmasının Etkileri

21 Ağustostaki tutulmasının etkileri, geçen yıl 1 Eylüldeki tutulmaya benzer olacaktır. O günlerdeki gündemi hatırlıyor musunuz? Güneş tutulmaları, aniden beliren büyük enerji dalgaları olarak görülebilir, Güneş sisteminin tsunamileri.. Sonuçta şunlar olur:
 1. yeni adımlar atmayı gerektirebilir
 2. ilk adımı atmak için şartlar olgunlaşır
 3. alınan/açığa çıkan bilgiler yeni bir durum oluşturur
 4. hayatınızı değiştirecek yeni bir gelişme olabilir
Peki 21 Ağustostaki tutulmanın size özel etkileri neler olur? Her koşulda aşk/ilişki odaklı bir gündem sizi bekliyor.
 1. bir ilişki başlayabilir
 2. tanışma gerçekleşebilir
 3. nişan/evlilik olabilir
 4. ilişkinin boyutu/dengeler değişebilir
 5. sorunları çözme girişimleri başlayabilir
Ayrıca eş/sevgilinizin hayatında önemli gelişmeler olur ve dolaylı olarak sizi de etkiler. Mesela iş değiştirip şehir/ülke değiştirmek zorunda kalır, ilişkinizin dinamikleri değişebilir. Mesela bebeğiniz olur ve ilişkinizin dinamikleri değişebilir. Son olasılık ise ticari ortaklıktır. Bir dostunuzla iş kurmak gibi bir girişiminiz olduysa hayırlı olsun, şans sizden yana.. Tekrar edeyim: başlamak için iyi bir enerji var! yolunuz açık olsun.🙏 Kova burcu Ağustos 2017 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar, en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. 🍀🍀🍀 Değinmeden geçmeyelim. Mobil uygulama hazır olmak üzere! Yakında iphone & android telefonunuza yükleyebileceksiniz. Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak, bu önemli günlerde en doğru zamanda en doğru kararı vermek için astrolojinin mucizevi bilgi hazinesinden yararlanmak isterseniz, doğum haritanıza özel bir görüşme yapabiliriz. Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olmanız fark etmiyor. 👍 Randevu almak için mail: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>