Koç burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Değerli dostlar, Mayıs itibarı ile aylık yorumların tarzında bir değişiklik yapacağım: yükselen burcunuza göre yorumlar çok daha kapsamlı olmaya başlayacak. Artık yorumlar 3 bölümden oluşacak. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum.. İkinci bölümde ise burcunuza göre detaylar olacak, koç burcu iseniz birinci bölüm size özel! Üçüncü bölüm yükselen burcunuza göre olacak, yükselen burcunuz koç ise üçüncü bölüm size özel. Benim önerim, yükselen burcunuza göre yazdıklarımı referans almanızdır. Eğer koç burcuysanız, yükselen burcunuzun yazısını mutlaka okuyun. 👍 Yükselen burcunu bilmeyenler artık kendileri öğrenebilecek, buyrunuz: Yükselen Burç Hesaplama Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Martın ilk haftasında başlayan Venüs gerilemesi devam ederken, 9 Nisanda Merkür de gerilemeye başlamıştı. Bu iki gezegen gerilediğinde, taşıdıkları enerji yoğunlaşıyor. Bu konulara özel videolar hazırlamıştım, izlediniz mi? (Facebook/Youtube’da) Zamanın ruhu değişiyor değerli dostlar. Nisan yorumunuzda konuşmuştuk, ilk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bir yandan Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs; diğer yandan Jüpiter kaynaklı açılım/atılım ihtiyacı. Geleceğinizi belirleyecek olan, hangisine sahip çıkacağınızdır! Nisan yorumunuzu okumadıysanız önce onu okumanızı, sonra bu yazıya devam etmenizi öneriyorum: koç burcu nisan 2017 yorumu

Koç Burcuna Göre

Dolunay

11 Mayısta akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Biliyorsunuz Dolunay ile birlikte bir gündem sona eriyor. Peki hangi konuda?
 1. para ihtiyacı oluşur, gidermek için kredi kullanırsınız
 2. borcunuz varsa ödemeniz gerekebilir, alacağınız varsa talep edersiniz
 3. işten ayrılmak isteyebilirsiniz, mecbur kalırsınız
 4. bir dava süreci sonuçlanabilir
Dolunayda maddi konular ağırlıklı ihtimal olsa da, ilişkilerinize yönelik sonuçları da olabilir. İyi gitmeyen bir ilişkiyi bitirmek ihtimaller arasındadır. Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelip 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

Yeniay

25 Mayıs’ta ikizler burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar. Peki Yeniay hangi konuda gündem oluşturur?
 1. bir eğitim süreci başlayabilir, koşturmacalı bir süreç olur
 2. sınavlar, tez hazırlıkları vb çalışmalara olur
 3. iş görüşmeleri yaparsınız
 4. taşınma vb nedenlerle yapmanız gereken birçok iş olur
 5. kardeş/kuzenle ilgili bir gündem oluşur
 6. araba almak isteyebilirsiniz
Yeniay ile birlikte, 25 Mayıs’ta bu konular etrafında bir gündem oluşur, sonucun alınması ise en geç 5 Haziran olacaktır.

Yükselen Koça Göre

Yükselen burcunuzun derecesine göre ihtimaller değişir. Eğer kaç derece olduğunu 3 aşağı 5 yukarı biliyorsanız, her zaman en tutarlı yorum yükselene göre yazdıklarım olacaktır.

Dolunay

1 – 14 derece   Gündeminizde birkaç ana konu olmalı: iş hayatınız, parasal konular ve ilişkiler. 11 Mayıstaki Dolunayın oluşturduğu gündem, iş ve parayla ilgili olma potansiyeli taşıyor. Gündeminiz 17 Mayıs gibi netleşecektir. Peki neler olabilir?
 1. beklenmedik bir harcama yapmanız gerekebilir
 2. satın alma süreci tamamlanır
 3. kredi kullanırsınız, para ihtiyacınızı giderirsiniz
 4. işinizi değiştirirsiniz
 5. işe girme girişimleriniz sonuç verir
Her ne kadar zamanın ruhu herkese eşit miktarda baskı oluşturuyor olsa da, Mayıstan itibaren şartlarınız gün geçtikçe daha iyi olacaktır. Mart-Nisan’da oluşan gündem de yakında sonuçlanacaktır. Eğer ki Şubattan bu yana eşiniz/sevgilinizle ilgili sorunlarınız olduysa -ve hala yapılacak bir şeyler kaldıysa- Mayıs ortasından itibaren düzeltme imkanı olacaktır. Haziranda Jüpiter gerilemesi sona erdiğinde ilişkiniz daha iyi bir yöne gidecektir, emin olabilirsiniz. 15 – 29 derece Geçen yıldan bu yana hayatınızın yönü çok değişmiş olmalı.. Huzursuz bir enerji her yeri sarmış olabilir, her şeyi bırakıp yeni bir hayat kurma isteğine kapılmak ihtimaller arasındaydı. Özellikle yükselen burcu 20-25 derece arasında olanlar için 2017 ışık hızında enerji patlamaları ile geçiyor olmalı.. 11 Mayıstaki Dolunay, ilişkilerinize yönelik sonuçlar doğuracaktır. 17 Mayıs gibi gündeminiz netleşir. Olasılıkları iki ihtimal olarak inceleyelim: evliler/ilişkisi olanlar için ve düzenli bir ilişkisi olmayanlar için.. Evlisiniz/uzun süredir bir ilişkiniz var:
 1. eşiniz/sevgiliniz yeni halinizi anlamıyor, sorunlar olabilir
 2. kendinizi kapana sıkışmış hissediyorsunuz, ayrılık kararı alınabilir
 3. özgürleşmek, istediğiniz yoldan girmek istiyorsunuz, belki de tek başına
 4. eşiniz/sevgiliniz sizi engelliyor gibi hissediyorsanız, bunu ona anlatmak isteyeceksiniz
Uzun süreli düzenli bir ilişkiniz yoksa:
 1. kısa zaman önce aşık oldunuz fakat bir süredir sorunlar var, çözmeye çalışacaksınız
 2. ondan başka bir şey düşünemiyorsunuz, kilitlendiniz, konuşmanız gerekebilir
 3. sizinle ilgilenen biri var fakat siz ondan kurtulmak istiyorsunuz, zamanıdır
Eğer hayatınızda birisi yoksa, Haziran ayını bekleyin. Haziranda biriyle tanışabilirsiniz veya Mayısta tanıştığınız biriyle Haziranda ilişki başlayabilir. Haziran hem Venüs desteği olacak hem de Jüpiter..

Yeniay

1 – 25 derece

Yeniay ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, tarihi ise 25 Mayıs. Gündem iş hayatınız olacaktır ve şartlar iyi görünüyor. Eğer işe girmek, iş değiştirmek, daha fazla gelir elde edebileceğiniz koşullar oluşturmak istiyorsanız Mayıs sonunda zamanın enerjisi gayet güzel, atılım yapılabilir. Diğer yandan, eğer bir satın alma sürecinin içindeyseniz, mesela bir gayrimenkul alımı, eminim ki atacağınız adımlar sizi mutlu edecek türden olacaktır.

26 – 29 derece

Gündeminiz iş, gelir ve harcamalar olacak mutlaka fakat sizin için her şeyden önemli bir durum var. Her an patlamaya hazır bir bomba gibi hissediyor olmalısınız. Kontrol etmesi hiç kolay olmayan bir enerji yakında size çarpacak, zaten ayak seslerini duyuyorsunuz. Her şeyi bırakıp çekip gitmek istediğiniz an, burada okuduklarınızı hatırlayın ve derin bir nefes alın. Bu hislerin kaynağı hayatınızın dinamikleri değil de Uranüs çarpması ise ne olacak? Yine aynı kararları mı vereceksiniz, şu an aklınızdan geçenleri mi yapacaksınız? Koç burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>