Koç burcu Eylül 2017 yorumu, 6 Eylül Dolunay ve 20 Eylül Yeniay etkileri ile Eylül ayındaki önemli astrolojik etkileri içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz koç olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz ikizler ise, ikizler burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Başak burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. ❤️ Hadi başlayalım. 🕵

Eylül 2017 Koç Burcu Yorumu

Bazı zamanlar var ki değerli okurlarım, kadersel olarak ters olayları işaret etme potansiyeli taşır. Eylüldeki Dolunay bu kapsama giriyor diyebiliriz. Dolunay 6 Eylülde gerçekleşiyor fakat öncesi 2 gün ve sonraki 5-6 gün etkisi devam edecektir. Küçük çaplı sağlık sorunlarından tutun da gizli bir konunun beklenmedik şekilde açığa çıkmasına kadar bazı tatsız olaylar bu zamana denk gelebilir. Bu nedenle, Eylülün ilk 2 haftasını zihninizde “riskli dönem” olarak işaretlemenizi öneriyorum. Eğer bir konuda sonuç bekliyorsanız ve erkenden olması için baskı yapıyorsanız yapmayın derim. Şimdi sonuçlanacak şeyler çok da keyifli olmayabilir, bu nedenle beklemek daha iyi bir seçenek. Normalde grip bile olmayan insanların bağışıklık sisteminin düştüğü dönemler oluyor Eylüldeki Dolunay, insan yorgun ve keyifsiz hissedebiliyor. Tabi ki sadece tatsız bir his olarak geçip gitmesi harika olur. Anlamsız moral bozukluğu falan olursa olsun, sabredin zaten 10 gün sürecek en fazla. Tabi güzel ihtimaller de olabilir. Örneğin görüşmediğiniz, aranızın bozuk olduğu biri varsa barışmak için ideal zamandır. Ayrıca eski aşkların canlanması da potansiyel olarak mümkündür. Bir ihtimal daha var ki iyi mi kötü mü siz karar verin. Gizlemek zorunda olduğunu konuyla/ilişkiyle alakalı bir gelişme olur, yukarıda bahsettiğim gibi illa ki açığa çıkmak zorunda değil, belki de sona erer. Fakat ayın tamamı böyle değil elbette, 15 Ağustostan itibaren bir koşturmaca olacaktır mutlaka. Eğer ki kariyerle ilişkili beklentiniz varsa Eylül aslında son derece olumlu sonuçlar getirmeye aday. Tatilin bittiğini hissedeceksiniz çünkü Eylül ortasından sonra bol koşturmacalı zamanlar başlar, işler olur, yapılacak birçok görev sizi bekliyor olur vs. Umarım ki sağlıkla ilgili şeylerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

6 Eylül Dolunayın Etkileri

Kıymetli dostlar, dediğim gibi Dolunay enerjisi keyifsiz! Melankoli, yalnızlık, ayrılık, çaresiz hissetmek vb. olumsuz duygular genelde bu Dolunaya sıkışır, kadersel.. Bunu anlatıyorum ki moral bozmayın, dik durun çünkü kadersel olanı kabullenmek en doğrusudur! Ayrılık olacaksa zaten şimdiki zamanın sonucu değil geçmişten bugüne gelen sürecin sonucudur. Bitiş şimdi olduysa, diyorum ya, kadesel.. Hep olumsuz ihtimaller konuşmaktan cidden keyif almıyorum, mantık şu: Önümüzdeki aydan itibaren enerji olumlu olur, Eylülün ilk yarısında ise olumsuz, bunu kabullenip devam etmek iyidir. Olasılıklar:
 1. kendinizi değersiz hisseder ve sert tepki verirsiniz
 2. bitkin ve halsiz kalırsınız
 3. eski ilişki yeniden canlanır
 4. ayrılık olur, yapacak bir şey de yoktur
 5. affeder ve barışırsınız
 6. fedakarlık yapmanız gerekir
 7. egonuzu bir süre yastık altına koymak durumda kalırsınız
 8. gizlenen şey açığa çıkar
 9. yolunuz hasteneye düşer
 10. bebeğiniz olur
Balıktaki Dolunay size iyi gelmez, her yıl Eylülde oluyor bu Dolunay ki zaten geçmişe dönüp bakınca anlamlı bulursunuz bu söylediklerimi.. Bu süreçte müzik, film, kahve, deniz ve yalnızlık gibisi yoktur, imkanınız varsa çok keyif verir.

20 Eylül Yeniay Etkileri

Yeniay enerjisi Dolunaya hiç benzemez, yol ayrımı hissi vermez, yorgunluk yapmaz. Aksine hareketli ve canlıdır. Eylül sonundaki Yeniay birçok anlamda hareketli olacaktır. Ana konu aslında iş olacak ama sağlıkla bağlantılı konular da olabilir.
 1. yeni işe başlamak mümkündür
 2. çalışma ortamınız değişebilir
 3. iş temposu artacaktır
 4. yapacak çok şeyiniz olacağı için sıraya koymanız gerekebilir
 5. sevdiklerinizin isteklerine/destek talebine yetişmek için koşturursunuz
 6. tedavi başlayabilir
Koç burcu Eylül 2017 yorumunuzu tamamlamadan önce bir ekleme yapmak istiyorum: Eylülde baskı/belirsizlik alanı: eğitim/üniversite, yurt dışı kaynaklı konular Eylülde şanslı alan: aşk, ilişkiler Eylülde sorun ihtimali: ayrılık, bitkinlik, melankoli hissi Son olarak, Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için hazırlıklarımız devam ediyor, kusursuz çalışan bir sistem olması için gayret ediyorum. Buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak hazırlıklar devam ettiği için danışmanlık/harita analizi görüşmelerine bir süre ara vermek durumundayım fakat randevu taleplerinizi yardımcım Burcu alıyor, görüşmelere başladığımda size dönüp randevu verecek mutlaka. Sabrınızı ve anlayışınız için çok çok teşekkür ediyorum. Randevu talebinizi aldığımız mail adresimiz: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>