Koç burcu Ağustos 2017 yorumu, 7 Ağustos Ay tutulması ve 21 Ağustos Güneş tutulması etkilerini içeriyor. Koç burcu, enerjisini Mars’tan alır değerli dostlar, bilenler vardır mutlaka. Ağustos 2017, Mars enerjisinin baskın olduğu bir ay, önemli sonuçları olacaktır. Benim hayatımda oldu bile 😊 Ağustos yorumları için gösterdiğiniz sabır ve ayrıca güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız ❤️ Şimdi tüm boyutlarıyla Ağustosu konuşmaya başlayalım. Bu yazıdan tam kapasite yararlanmak için yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Mesela, eğer burcunuz koç ise fakat yükselen burcunuz yengeç ise, yengeç burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza en uygun olan yorum olacaktır, şaşmaz! 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Tüm aslan burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum bu arada, mutlu sağlıklı bir yıl olsun inşallah. ❤️ Hadi başlayalım. 👍

Koç Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Yoruma başlarken çok önemli bir not paylaşmalıyım: Eğer yükselen burcunuz 21-29 koçsa, hayatınızın en ilginç dönemlerinden birini yaşıyorsunuz -bir yıldır veya Nisandan beri. Size özel yorumlar yazmam gerekiyor aslında ama maalesef bu şartlarda mümkün değil. 😢 Birkaç ipucu vereyim, teyit edin en azından: Eğer benzerini daha önce yaşamadığınız heyecan dalgasına kapıldıysanız bu olayı yaşıyorsunuz. Heyecan sona erince huzursuzluktan ne yapacağınızı şaşırıyorsanız bahsettiğim olayı yaşıyorsunuz. Eğer “büyük bir yoksunluk” hissiyle mücadele ediyorsanız bu olayı yaşıyorsunuz. Yaşamak istiyor da yaşayamıyorsanız yine aynı.. Bir şey için her şeyi yakmaya hazır mısınız yoksa? Aman dikkat! Az kişiye denk gelir bu olay, hem de böylesi bir göksel dizilimle. Etrafınızdaki herkes sizi uyarmaya başladıysa, sürükleniyorsunuz. Bir yerde durmanız gerekiyor, aksi halde sürüklendiğiniz nehrin sonu şelale olabilir. Derin bir nefes alıp kendinize dışarıdan bakın lütfen, bağımlıların yoksunluk hali semptomlarına benziyor mu sizinkisi? Bu noktada bitirip Ağustos yorumunuza devam edebiliriz. Her ne kadar Satürn gerilemesi devam ediyor olsa da, haritanızda size özel etkiler muhteşem. Zamanın enerjisi sizi mutlu etmek/görmek ister gibi. 😊 Özellikle ilişkilerden yana kusursuz bir zaman değerli okurlarım. Biliyorsunuz 3 Haziranı aşk hayatınızla ilgili çok önemli bir tarih olarak işaretlemiştik. O günden bu yana hayatınıza giren biri olduysa, bu aralar bulutların üzerinde olmanız işten değil. Aşk, romantizm, cinsellik, tatil, müzik, dans, rafting, dağcılık.. nerden nereye geldim, dağcılık ne alaka değil mi? 😄 Aslında var bir alakası, sizin hayatınızda olmasa da bir okurumun hayatında vardır.. Enerjinin maksimum olduğu zamanlar bunlar.. Bebek sahibi olma planları da var mı? Doğum yakında olduysa veya yakınsa içiniz rahat olsun, zamanın ruhu sizden yana.. Hakketen son derece keyifli bir enerji var, tadını çıkarın. Şu anda sürüncemede olan işler de Eylül ortasından itibaren netleşir ki tadından yenmez. Neler sürüncemede olabilir? İki temel ihtimal var:
 1. eğitim hayatınız veya yurt dışı kaynaklı konular
 2. maddiyat, parasal güç, borçlar/yatırımlar veya anlaşmazlıklar
Ağustosun şanslısı sizsiniz gibi görünüyor.

7 Ağustos Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulması = Yoğun etkileri olan bir Dolunay! Biliyorsunuz değerli dostlar, Dolunay gerçekleştiğinde bir gündem olgunlaşarak sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer, kapanır. 7 Ağustostaki tutulamanın sonucunda, en geç 13 Ağustosta gündem sonuçlanacaktır. Konu başlıklarına geçelim mi?
 1. bir arkadaşın desteğini alırsınız
 2. profesyonel destek/hizmet almanız gerekir (sağlık, bilişim gibi)
 3. düzenli çalıştığınız kişi/kurumu değiştirirsiniz
 4. sosyal/profesyonel ortamınız değişebilir
Ay tutulmasının ardından, varlığıyla veya desteği ile iyi hissetmenizi sağlayan, hayatınızı kolaylaştıran kişi veya kurumla ilgili gündemin olgunlaşıp sona ermesi beklenebilir. Örneğin, yazılım firmasıyla anlaşırsınız veya işinizi teslim ederler. Bir diğer örnek, borç/alacak meselesini çözmek için avukatla görüşürsünüz. Arkadaşlarınız biriyle tanışmanızı organize ederler veya tesadüfen olur, sonucu iyi olur, gibi.

21 Ağustos Güneş Tutulmasının Etkileri

21 Ağustostaki tutulmasının etkileri, geçen yıl 1 Eylüldeki tutulmaya benzer olacaktır. O günlerdeki gündemi hatırlıyor musunuz? Güneş tutulmaları, aniden beliren büyük enerji dalgaları olarak görülebilir, Güneş sisteminin tsunamileri.. Sonuçta şunlar olur:
 1. yeni adımlar atmayı gerektirebilir
 2. ilk adımı atmak için şartlar olgunlaşır
 3. alınan/açığa çıkan bilgiler yeni bir durum oluşturur
 4. hayatınızı değiştirecek yeni bir gelişme olabilir
Güneş tutulması önemli olaydır tabi ama tutulmayla aynı gün gerçekleşen bir astroloji olayı var ki, hepinizi yakından ilgilendiriyor, tutulma kadar önemli. Detaylara girmeyeceğim ama şunu söyleyeyim: yazının başında bahsettiğim heyecan/huzursuzluk halinin sona ermesini kolaylaştıracaktır. Tutulma gündemiyle devam edelim, 2 başlıkta inceleyelim:
 1. iş hayatı & sağlık
 2. aşk hayatı & mutluluk arayışı
Tutulmanın haritanızda gerçekleştiği alana göre yukarıdaki başlıklardan birini yaşarsınız. Eğer yükselen burcunuz 0-9 dereceyse birinci ihtimali yaşarsınız yoksa ikincisini.. Neler olabilir? Yeni işinize başlarsınız mesela veya işten kabul edildiğiniz haberini alırsınız. Planlı bir tıbbi operasyon varsa gerçekleşir. Yurt dışı kaynaklı tüm konular için koşturmaca başlar. Eğitim için şehir/ülke değiştirirsiniz. Tutulma sırasında yaşam alanınızla ilgili tüm konular şanslı döneme geliyor, işiniz rast gidecektir. Ev tutmak, şehir/ülke değiştirmek, taşınmak vs. Diğer ihtimaller aşk hayatıyla ilgili demiştik. İlişkilerle ilgili ödenecek bedel varsa yeterince ödediniz, zamanın enerjisi artık sizin lehinize çalışacak. Özellikle yeni ilişkiler böyle zamanlarda inanılmaz keyifli olur, ayrıca ayakları yerden kesen aşklar da böylesine dönemlerin ürünü olur. Tabi işini bir diğer yanı da uzun süredir süren ilişkiler, evlilikler.. Uyumlu/mutlu bir ilişkiniz varsa süper! Bu enerjinin tadını çıkarın, tatile çıkmadıysanız çıkın, birlikte daha çok zaman harcayın. Fakat bir süredir eşinizden kıymet/sevgi görmüyor olduğunuz düşüncesi varsa, tutulmada agresif tepkiler vermek işten değil, kaçınmanızı öneririm. Eğer yazının en başında bahsettiğim huzursuz enerji dalgasının etkisi varsa ve de evliyseniz, her şeyi yerle bir etme ihtimalini bertaraf etmek için -uygulaması zor biliyorum ama- tutulma zamanında yaşanan her ne olursa olsun “kurulu düzeninizden” yana tavır alın. Eğer birkaç ay içinde bebek planlıyorsanız gecikmeyin, 2018 yazında mars gerilemesi olacak, Haziran öncesinde veya Eylülden sonra doğması en ideali.. Spora başlamak, hobiler edinmek için ideal zaman. İş kurmak isteyen okurlarıma durmayın kurun diyorum.😊 Koç burcu Ağustos 2017 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar, en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. 🍀🍀🍀 Değinmeden geçmeyelim. Mobil uygulama hazır olmak üzere! Yakında iphone & android telefonunuza yükleyebileceksiniz. Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak, bu önemli günlerde en doğru zamanda en doğru kararı vermek için astrolojinin mucizevi bilgi hazinesinden yararlanmak isterseniz, doğum haritanıza özel bir görüşme yapabiliriz. Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olmanız fark etmiyor. 👍 Randevu almak için mail: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>