İkizler burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi, iddiasına yakışır bir değişikliğe gidiyor değerli okurlarım: artık aylık yorumlarınızda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Bu önemli bir gelişmedir. Ne Türkiye’de ne başka bir ülkede bu denli emek gerektiren bir yorumlama tarzına sahip bir astroloji sitesi de yok ayrıca. Burcuna Göre okuru olmanın ayrıcalığı..🔥🔥 Burcuna Göre’yi takip ettiğiniz sürece “bu ay okuduklarım benim hayatıma uymadı” dediğiniz bir yorum olmayacak. Ayrıca artık “burcuma göre mi okumalıyım yoksa yükselene göre mi” çelişkisi de bitiyor. Ana kaynak yükselen yorumunuz olacak. Bu noktada size bir iş düşüyor: yükselen burcunuzu ve derecesini öğrenmelisiniz. Buyrunuz, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: İkizler burcu Nisan 2017 yorumu

İkizler Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta konu gündemden düşer. Olasılıklar şunlar:
 1. çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız değişebilir
 2. işe girme, iş değiştirme, ayrılma sonuçlanır
 3. sağlıkla ilgili gündem oluşur
 4. ilaç kullanımı, alternatif tıbbi tedaviler gerekebilir
 5. spor, diyet gibi kilo vermeye yönelik adımlar atılabilir
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar çünkü yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. bir ilişki başlayabilir, ilişkinizle ilgili karar alırsınız
 2. görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, yeni imaj
 3. spora başlayabilirsiniz
 4. sağlıkla ilgili bir adım atmanız gerekebilir
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen İkizler Yorumu

Yükselen burcunuz ikizler değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

11 Mayıs Dolunay

Yükselen burcunuzun derecesine göre okunmalı. tüm dereceler: 0 – 29 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Dolunay gündeminiz şöyle:
 1. hastaneye yolunuz düşebilir, tedavi
 2. iş hayatınızda ters bir sonuç oluşabilir
 3. çalışma arkadaşlarıyla sorunlar olabilir
 4. yapacak bir sürü işiniz olabilir
Zaten Nisan itibarı ile ayak sesleri duyulmaya başlanmıştır. Dolunay sırasında herkes için aynı gündem yok tabi ki, olasılıklardan bahsedelim: Doğum yakın mı? Bebeğiniz doğabilir. Gündemde doğum veya planlanmış diğer tedaviler yoksa, Mayısta Dolunay sırasında tedbirli olmakta fayda var, sağlık sorunları oluşabilir. Bazen zamanın ruhu kazaya belaya daha yakındır, Mayıs başı öyle olacak. Çalışma ortamızda süregelen sorunlar varsa, Mayısı önemseyin çünkü olumsuz bir enerji var. Bunu Dolunaya değil tüm gezegen konumlarına bakarak söylüyorum. Bir ihtimal daha var aklıma gelen: iş ortamından biriyle ilişkiniz varsa, Dolunay sırasında ortam gerilebilir. Eğer bir ilişki ihtimali belirirse, kendinize zaman tanıyın, doğru zaman değil.

25 Mayıs Yeniay

o – 5 derece Yeniay 25 Mayısta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, enerjisi Haziranın ilk haftasına kadar uzanır. Görünen o ki, bir şeylerden vazgeçmek üzeresiniz.. Yeni bir adım atacaksınız fakat bir şeye başlayarak değil muhtemelen bırakarak. Nisan sonundan itibaren bu noktaya doğru gidiyordunuz zaten. Gergin bir ortam olduğunda rahatlamak için uzaklaşmak  veya duygusal/sert bir tepki vermek isteyeceksiniz. Mayıs sonundan itibaren önemli bir değişim başlayacak gibi görünüyor. Sorunlar, kayıplar ve ayrılıklar buna benzer dönemlerde olmaya meyillidir. Bu olumsuz ihtimalleri Nisanda yaşadıysanız, kabullenmeye başlama zamanı gelmiş olmalı. 6 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniay ile birlikte şu ihtimaller oluşabilir: Eğer doğum gibi sebeplerle yorgun ve bitkin olursanız süper, zamanlama harika ve de gözünüz aydın. Bunun dışındaki gündemler için aynısını söyleyemem: İlişkiler alanına gelen Satürn enerjisini bazılarınız geçen yıldan bu yana yaşıyorsunuz zaten, yükselen 18 derece sonrasındaki okularım ise 2017 yılında yaşamaya başladı. Mayıs bu yönüyle tehlikeli bir dönem, ilişkilerin yıpranmasına neden olabilecek birçok astrolojik etki var. Eğer gündem buysa sadece Mayıs değil, Haziran da aynı derecede zor.. Bende her şey harika, evleniyorum diyenler de olacaktır mutlaka, Satürn ilişkiler alanına gelince evlilik ihtimali güçlenir çünkü. Öyleyse bu aralar düğün hazırlıkları ile yorgun düşmüş olabilirsiniz, evlilik öncesi işlerin üzerinizdeki baskısı artmış olabilir. Temmuz-Ağustosla birlikte zamanın ruhu hızla değişecek, sabırlı olmak gerekiyor. Enerji birkaç ay zor! İkizler burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>