yükselen burcu boğa olan okurlarıma özel detaylar içeriyor. Burcunuz boğa ise, yükselen de yengeçse mesela, sizi yengeç yorumuna bekliyorum 😊 Yükselen burcunu bilmeyenler buradan öğrenebilir: yükselen burç hesaplama Doğum saatininizi bilmiyor musunuz? Burcunuzun yorumunu okuyabilirsiniz elbette. Fakat bilmenizi isterim ki, Burcuna Göre’de yükselene göre yorumlar kusursuzdur. Eğer doğum saatinizi -dolasıyla yükselen burcunuzu ve derecesini- doğru olarak biliyorsanız, hiçbir astroloji sitesinde olmayan incelikli bir yorum okuyacaksınız. Yorumlama sistemi farklı çünkü.. Kısacası en doğru yerdesiniz. ❤️ Eylül ayında başlayacağını öngördüğüm Premium Üyelik & Astroloji Okulu hakkında bilgi sahibi değilseniz, bu yazıyı okumalısınız: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Premium & Okul için hararetli bir çalışma gerekiyordu, sonuçta Temmuz yorumlarınız gecikti. Kusura bakmayın lütfen. 🙏🙏 Yengeç burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız. ❤️ Hadi başlayalım. 😊

9 Temmuz Dolunay Etkileri

Dolunaylarda mevcut bir gündem olgunlaşır ve tamamlanır. Bazen hayatımızın bir dönemi sona erer.

Yükselen Boğa: tüm dereceler 0 – 29

Dolunay etkilerinden önce yükselen boğa 0 – 3 derece olan okurlarıma özel bir paylaşmak istiyorum. 2019 yılını da kapsayacak şekilde önümüzdeki 2,5 yıl hayatınızın en hareketli zaman aralığı olacak, emin olabilirsiniz. Ana konular iş hayatınız, toplumsal rolleriniz & saygınlık talebiniz olacaktır. Özellikle 2018 yılında büyük bir heyecan dalgasına maruz kalacaksınız, heyecan dalgasının sizi nereye götüreceğini ise haritanızda Uranüs’ün konumu belirleyecek. Bu süreç yeni başlıyor ve sizi/hayatınızı değiştirmeye aday.. Sonuçta karlı çıkacağınızı düşünüyorum. Dolunay gündeminize gelelim, yükselen boğanın tüm derecelerini kapsıyor. Bazı konu başlıklarını verip açıklayalım.
 1. eğitim & üniversite ile ilişkili konular
 2. akademik kariyer, yüksek lisans vb
 3. devlette iş imkanları, memurluk
 4. yurt dışı kaynaklı konular
Üniversite sınavıyla ilgili sonuçları bekliyorsanız şans sizden yana görünüyor. Ayrıca yurt dışında eğitim vb planlar da bu zamanlarda şekillenmeye başlar. Kamuda işe girme gündeminiz varsa kabul edileceğini neredeyse kesin söyleyebiliriz çünkü 1,5 ay içinde şehir değiştirmeniz gerekecek veya değişimin yaşanacağı belli olacak. Eğer hayatınızda bu konular yoksa, güzel bir tatile çıkıyor olabilirsiniz, herkesin hayatında büyük değişimler olacak değil tabi ki. Fakat şöyle bir gerçek var: bazı şeyler bazı zamanlarda olabiliyor. Sizin için bu konular “olursa şimdi” olur, olmazsa “bir sonraki uygun zamana” kalır. Son olarak, eviniz & sevdikleriniz için harcama yapmanız gerekebilir Temmuzda..

23 Temmuz Yeniay Etkileri

Yeniaylarda fikirler oluşur, yeni bilgiler alınır, harekete geçilir. Bazen hayatımızda yepyeni bir dönem başlar.

Yükselen Boğa: 0 – 21 derece

Bu noktada bir iyi bir de kötü ihtimal var. Kötü ihtimalle başlayalım mı değerli dostlar, güzel ihtimaller sona kalsın, assolist gibi.. Zamanın ruhu ağır, Haziran-Eylül boyunca öyle kalacak. Size özel değil, herkesin üzerinde bir baskı var! Sizdeki etki hafife alınır türden değil, hafif 2 etki üzerinden konuşalım, diğerlerini konuşmak keyifli değil: Ekonomik baskı veya ilişkiler.. Eğer evliyseniz, ilişkiniz iki türlü çıkmaza girmiş olabilir, Yeniay ile birlikte:
 1. evleri ayırabilirsiniz, bir süre uzak kalalım dersiniz
 2. ekonomik stres nedeniyle evinizi satmanız gerekebilir
Sıra geldi güzel ihtimallere 😊 umuyorum ki bunları yaşıyorsunuz:
 1. ev alırsınız, evinize harcama yaparsınız
 2. işe girip şehir değiştirirsiniz
 3. çocuk sahibi olursunuz, olacağınız belli olur
Şehir değişikliği farklı vesilelerle de olabilir tabi ki, illa ki işle ilgili olmak zorunda değil. Aklınızda gelirinizi artırmaya yönelik girişimler varsa, evden (home office) bir şeyler yapmak gibi, zamanlama süper!

Yükselen Boğa: 22 – 29 derece

Olumlu bir enerji var ama bazı negatif yanları var, özellikle trafikle ilgili.. Bazı şeyler bazı zamanlarda olur diyoruz ya, trafikte dikkatli olmanız gereken zamanlar olduğunu söylemeliyiz. Bu kısa uyarıdan sonra güzel haberlerle devam edebiliriz kıymetli okurlarım. 😊 Eğer Temmuzun ikinci yarısı, özellikle Yeniay sırasında etkilendiğiniz biriyle tanışırsanız veya bir tanıdıkla karşılaşıp “vay beee” derseniz, uzun soluklu bir ilişkinin başında olabileceğinizi bilin istiyorum. Söz konusu ilişkilerse, zamanın ruhu sizden yana.. Ayrıca şu konularda bir gündem oluşabilir:
 1. eğitim almaya başlarsınız
 2. yeni işinizde yeni insanlarla tanışırsınız
 3. tatile gidersiniz
Size özel doğum haritası güzel şeyler söylüyor fakat zamanın ruhu henüz karanlıkta olduğundan bir şeyler olgunlaşmayabilir. Acelesi yok, Eylül sonrası hızlanır! Güzellikler diliyorum. Zafer Ceyhun ❤️]]>