Boğa burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Öncelikle doğum gününüzü kutluyorum kıymetli dostlar; iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız. ❤️❤️ Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl olur inşallah. Burcuna Göre’nin de boğa burcu olduğunu biliyor muydunuz? 23 Nisan 2014 doğumlu. 😊 Mayıs ayından itibaren aylık yorumları 3 bölüm olarak yazmayı planlıyorum değerli okurlarım. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, ortak yorum.. İkinci bölümde burcunuza göre detaylar olacak, boğa burcu iseniz birinci bölüm sizin için! Üçüncü bölüm ise yükselen burcunuza göre olacak, yükselen burcunuz boğa ise üçüncü bölüm size özel. Eğer yeni tarzı beğenirseniz bundan sonra bu şekilde yazacağım. Görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Yükselen burcunu bilmeyenler artık kendileri öğrenebilecek, buyrunuz: Yükselen Burç Hesaplama Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını mutlaka takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımlarımı kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Martın ilk haftasında başlayan Venüs gerilemesi devam ederken, 9 Nisanda Merkür de gerilemeye başlamıştı. Bu iki gezegen gerilediğinde, taşıdıkları enerji yoğunlaşıyor. Bu konuları anlattığım videoları izleyin mutlaka. (Facebook/Youtube’da) Geçtiğimiz aylara damgasını vuran Venüs/Merkür enerjisi kaybolmak üzere, zamanın ruhu değişiyor değerli dostlar. Nisan yorumunuzda konuşmuştuk, ilk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Bir yandan Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs; diğer yandan Jüpiter kaynaklı açılım/atılım ihtiyacı. Geleceğinizi belirleyecek olan, hangisine sahip çıkacağınızdır! Nisan yorumunuzu okumadıysanız önce onu okumanızı, sonra bu yazıya devam etmenizi öneriyorum: boğa burcu nisan 2017 yorumu

Boğa Burcuna Göre

Dolunay

11 Mayısta Dolunay gerçekleşiyor kıymetli dostlar, akrep burcunda. Öncelikle bunu konuşalım. 11 Mayıstaki Dolunay hangi konuda sonuç üretir?
 1. eşiniz/sevgilinizle ilgili beklenen haber gelir, konu netleşir
 2. eşiniz/sevgilinizle aranızdaki konu sonuca bağlanır
 3. ilişkinin devam etmesi veya bitmesi konuşulabilir
 4. görüştüğünüz biriyle ilişkinizin adı konulabilir
 5. ticari ortaklık varsa, yol ayrımına gelinir ve seçim yapılması gerekir
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelip 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

Yeniay

25 Mayısta ikizler burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Peki 25 Mayıstaki Yeniay hangi konuda gündem oluşturur?
 1. işe girersiniz, çalışma hayatınız başlar
 2. işinizi değiştirmeye karar verirsiniz
 3. işten ayrılma kararı alırsınız veya mecbur kalırsınız
 4. harcama yapmanız gerekir
 5. bir yatırım yaparsınız veya elinizden çıkarırsınız
Yeniay ile birlikte, 25 Mayıs’ta bu konular etrafında bir gündem oluşur, sonucun alınması ise en geç 5 Haziran olacaktır.

Yükselen Boğaya Göre

Yükselen burcunuzun derecesine göre ihtimaller değişir. Eğer kaç derece olduğunu 3 aşağı 5 yukarı biliyorsanız, her zaman en tutarlı yorum yükselene göre yazdıklarım olacaktır.

Dolunay

1 – 20 derece   11 Mayıstaki Dolunayın oluşturduğu gündem, 16 Mayıs gibi netleşecektir. Olasılıklar şöyle:
 1. ilişkiniz sona erebilir
 2. tereddüte düşebilirsiniz, bağınız zayıf görünebilir
 3. aranızda bir şüphe oluşabilir
 4. gizlenen bir ilişki açığa çıkabilir
Eğer ki ticaretle uğraşıyorsanız ve ortağınız varsa, geçmiş aylarda oluşan olumsuz hava zirve yapabilir. 21 – 29 derece 11 Mayıstaki Dolunayın sonucu 16 Mayıs gibi netleşecektir. Olasılıklar şöyle:
 1. işe girme haberi bekliyorsanız, gecikir/gelmez
 2. işinizi değiştirmek için yaptığınız görüşmeler sonuçlanır
 3. işten ayrılmanız gerekebilir
 4. görev tanımınız değişir
Konuşması daha keyifsiz olan bir ihtimal daha var: sağlık sorunları yaşamak veya yakınlarınızdan birinin yaşaması.. Eğer Dolunay sırasında bu konulardan birinde gelişme olursa, Haziranın 3. haftasını pek sevmeyeceksiniz maalesef.

Yeniay

tüm dereceler

25 Mayıstaki Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlıyor fakat maalesef yeni dönemle ilgili -şimdilik- iyimser şeyler söyleyemiyorum. Zaten birkaç aydır işler iyi gitmiyordu. Mayıs sonundaki Yeniay’ın etkilerini ilişkilere yönelik olarak yaşayabilirsiniz. Örneğin,
 1. birinden kaçmak için başka bir ilişkiye başlamak
 2. mevcut ilişkinizi sona erdirip rahat/özgür hissetmek
 3. eski sevgilinizle/eşinizle yeniden bir araya gelmek
Diğer yandan, eğer bir sebeple devam eden davanız varsa, Yeniay ile birlikte yeni safhaya doğru yönelmesi mümkündür. İş hayatı ve parasal konularla ilgili bir not: şu anda şartlar lehinizde değil fakat Temmuzda rüzgar sizden yana dönmeye başlar. Eğer işinizle ilgili beklediğiniz haberler geldiğinde taşınmanız gerekecekse, Temmuz sonu-Ağustos başını referans alabilirsiniz. Eğer yurt dışında iş imkanlarını takip ediyorsanız, bu yıl sonuçlanmayabilir fakat merak etmeyin, 2018 yılını seveceksiniz. Boğa burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>