Yükselen BoğaBoğa Burcu Nisan 2017 Yorumu: Para, Korkular ve Hırs

Mart 31, 2017by Zafer Ceyhun32

Nisan 2017 boğa burcu yorumunda, 11 Nisan Dolunay ve 26 Nisan Yeniay ile Jüpiter, Satürn ve Pluto gerilemesinin burcunuza göre etkilerini konuşacağız. Ne güzeldi! 2017 başladığından bu yana yönetici gezegeniniz Venüs’ün baskın olduğu 3 ay yaşadık değerli dostlar. Üstelik 4 Martta Venüs gerilemesi de başlamıştı ki Venüse doyduk. Gerçi 15 Nisana kadar devam ediyor ama sonra işler değişecek: Venüs gidecek Satürn gelecek! Bu yazıda, Nisandan itibaren zamanın ruhunun olumsuz yöne doğru değişeceğini haber vereceğim maalesef, hazırlıklı olmanızı sağlamaya çalışacağım. Astrolojinin dinamiklerini anlamak isteyen okurlarım için Nisan 2017’deki olayları sıralayayım, sonra devam ederiz.

 1. Satürn gerilemesi başlıyor: 6 Nisan
 2. Jüpiter – Güneş karşıt konumda: 8 Nisan
 3. Plut0 – Güneş etkileşimi: 9 Nisan
 4. Merkür gerilemesi başlıyor: 9 Nisan
 5. Terazi burcunda Dolunay: 11 Nisan
 6. Uranüs – Güneş kavuşumu: 14 Nisan
 7. Venüs gerilemesi bitiyor: 15 Nisan
 8. Satürn – Güneş etkileşimi: 17 Nisan
 9. Pluto gerilemesi başlıyor: 20 Nisan
 10. Boğa burcunda Yeniay: 26 Nisan
Gördüğünüz gibi değerli okurlarım, birçok olay var. Peki bu olaylar bizleri nasıl etkiler? Analiz zamanı 🕵 Bu aydan itibaren yükselen burcunuza göre detaylar vermeye başlıyorum. “Burcumuza göre mi okuyalım yoksa yükselenimize göre mi okuyalım” sorusuna da kökten bir cevap bulmuş oluyoruz. 😊 Eğer burcunuz boğa ise, yükselen burcunuzun yazısını inceleyin mutlaka. Eğer yükselen burcunuz boğa olduğu için bu yazıyı okuyorsanız, size özel bilgiler vereceğim.

Nisan 2017 Boğa Burcu Gündemi

Satürn etkisiyle başlayalım, zamanın ruhunu değiştiren başlıca etken Satürn olacak. Boğa burcuna özel Satürn kaynaklı konu başlıkları şunlar:
 1. daha güçlü olabilmek, rekabet üstünlüğü yaratmak
 2. parasal imkanları geliştirmek, zengin olmak
 3. gayrimenkul yatırımları
 4. maddi/duygusal eksiklikleri gidermek (para, eş, cinsellik)
 5. parasal ihtiyaçlar: bütçenizi, borç ve kredilerinizi düzenlemek
Satürn etkisini yaşadığınız alan, tüm astrolojik etkiler arasındaki en sert 2 etkiden biridir değerli okurlarım. İnsan bu etkinin sonucunda gerçekten çılgına dönebiliyor. Hırs, kin, şüphe, öfke, para, cinsellik.. Hollywood sinemasında yer alan senaryolarında alt metinlerin tamamı buradan gelmiyor mu? Bahsettiğimiz bu konuların özünde aslında ölüm gerçeği ile yüzleşmek vardır kıymetli okurlarım. Bu nedenle bazen (her zaman değil) bu etki ilk başladığında bir sevdiğimiz/tanıdığımız vefat eder, ölüme yaklaşır veya biz ölüm riski atlatırız. Sonuç olarak “vakit dar, her şeyi maksimum yaşamak lazım” düşüncesi oluşur bilincimizin derinliklerinde. Ölüm gerçeği ile cinsellik arasında doğrudan bir bağ var desem? Psikolojiyle ilgilenenler bilir. Cinsellik işin içinde olunca, doğanın kanunları gereği, en güçlü/rekabetçi olan en fazlasını yaşıyor. İnsanlık tarihinin bu döneminde, rekabet üstünlüğü için birkaç farklı sermaye mevcut, aklıma gelenleri söyleyeyim:
 1. para, toprak: maddi sermaye
 2. bilgi: entelektüel sermaye
 3. çekicilik, güzellik: seksüel sermaye
 4. iletişim ve tanınırlık: sosyal sermaye
Satürn enerjisini rekabet üstünlüğü ile ilişkili alanda yaşayınca, yukarıda saydığım sermaye türlerinden birinde rekabet üstünlüğü yaratmak isteriz. Siz de bunu yaşıyorsunuz. Aralık yorumunuzda detaylıca konuşmuştuk: Aralıkta olumlu enerji varken bir gündem başlamıştı. İş hayatınızla ilgili olabileceği gibi tamamen parasal bir mevzu veya gayrimenkul meselesi de olabilir. Diğer yandan eşiniz/sevgiliniz, evlilik süreci veya çocuk sahibi olmak (çocuklarınızla ilgili meseleler) gündemin bir parçası olabilirdi elbette. Aralıktan bu yana köprünün altından sular aktı, bazı şeyler değişti. Nisandan itibaren, beklediğiniz sonuçları alamayabileceğinizi göreceksiniz. Şartlar değişebilir, beklenmedik engeller çıkabilir, planlar sekteye uğrayabilir ve sonuçta belirsizlik başlar. 17 Nisandan itibaren baskı oluşturan olaylar görünür olacaktır. Eylül ayına kadar da devam edecektir, bilginiz olsun. Unutmamak gerekiyor ki, ne zaman ne ile karşılaşacağımız kadersel dinamiklere bağlı. Fakat sonucun iyi mi kötü mü olacağını bizim tavrımız belirliyor.
Yükselen burcunuz boğa olduğu için mi bu yazıyı okuyorsunuz? Size özel bazı bilgiler vermek istiyorum fakat yükselen burcunuzun kaç derece boğa olduğunu bilmenizde fayda var. Eğer 1 – 10 derece arasında ise, bu konuştuklarımın ne demek olduğunu çok iyi biliyorsunuz çünkü yaklaşık 2 yıldır bunları yaşıyorsunuz. Güzel bir haber vereyim: bu yıl son! Yani bu yıl da yaşayacaksınız fakat 2018 itibarı ile bu alandaki baskı sona erecek. Eğer 10 – 20 derece arasında ise, 2016 yılında yaşadınız, önümüzdeki 20 ay civarı devam edecek. Tabi her zaman aynı yoğunlukta değil. Biliyorsunuz, zamanın ruhu değiştikçe şartlar/baskı seviyesi de değişiyor. Eğer 20 – 29 derece arasında ise, Satürn kaynaklı baskıyı ilk defa bu yıl yaşayacaksınız, duygusal gerginliğe ve maddi baskıya hazır olmalısınız. Özetle, gündeminizi net olarak anlamak istiyorsanız, doğum haritanızdaki dereceleri biliyor olmanız gerekiyor. Herkes aynı şeyi farklı yıllarda yaşıyor.
Pluto etkisini değerlendirelim mi? Pluto enerjisi, az önce detaylıca konuştuk ölümlü olmak ve cinsellik içgüdüsünün astrolojik kaynağıdır. Bu konuları Pluto temsil eder. Peki neden Satürn etkisiyle bunları yaşıyorsunuz? Çünkü Satürn transitini Pluto’nun evinde (8) yaşıyorsunuz. Peki Pluto nerede ve sizi nasıl etkiliyor?
 1. yurt dışıyla bağlantılı konular: ticaret, tatil, eğitim vb
 2. doğduğunuz ülkeden ayrılmak, başka bir ülkede yaşamak
 3. akademik eğitim ve kariyer
 4. siyasi görüşleriniz
Pluto enerjisini bu alanda yaşayınca; dış ticaret ile para kazanma girişimleri, akademik eğitimin/kariyerin rekabet üstünlüğü yaratacağı düşüncesi, yabancıları seksüel olarak çekici bulmak, farklı bir kültürden eş/sevgili seçmek, çocukların eğitim/üniversite hayatını aşırı önemsemek olasılıklar arasındadır. Üniversitedeki hocanıza veya avukatınıza da aşık olabilirsiniz. ⚡️ Öte yandan, bu konularda ilerlemek takıntı haline gelebilir, bu uğurda çok zaman da harcayabilirsiniz. Mesela ihtiyaç olmadığı halde doktora yapmak gibi..
Yükselen burcu boğa olan okurlarıma özel bilgiler vereyim, tahmini bilgi olduğunu söyleyeyim, kesin tarihleri kişisel haritanızdan görebiliriz ancak. Yükselen 1-9 derece arasında ise muhtemeldir ki 6 – 10 yıldır bu etki altındasınız. Derecesine göre değişmekle birlikte, 2 – 5 yıl içinde bu enerji kariyer ve statü ile ilgili gelişmelere kayacak. Yükselen 10 – 20 derece arasında ise, 4 – 7 yıldır bunu yaşıyorsunuz ve daha yıllarca yaşayacaksınız. Eğer yükselen burcunuz 20 – 29 derece arasında ise, birkaç yıldır yaşıyorsunuz ve aslında bu etki görece yeni. Uzunca zaman devam edecek.
Peki Pluto’nun enerjisi yıl içinde nasıl değişiyor? Ocakta ilk defa olumlu bir gündem oluşuyor, Nisanda gerileme başladığında ise odaklanma zorunluğu oluşuyor, hırs yapıyoruz, elde etmek istiyoruz, açlık yaşıyoruz. Hedefe ulaşamazsak takıntı haline bile dönüşebiliyor. Rahatlama, takıntı ve hırslardan kurtulma ancak Temmuz ortasında mümkün olur. Tekrar hatırlatayım: bu yazıyı okuyan hiç kimse bu etkiyi ilk defa bu yıl yaşamıyor, en az 2 yıldır var olan bir etkiden söz ediyoruz. Jüpiter etkisine gelelim mi? En sevdiğim 😊😊 Jüpiter her yıl farklı bir burçta olduğu için etkileri yılda bir değişiyor. Güncel Jüpiter etkisi Eylül 2016’da başlamıştı, o günlerde konuşmaya başladık zaten. Eylül 2016- Şubat 2017 arasında dört nala giden Jüpiter enerjisi, Şubatta duraksamıştı. 2 aydır bu duraklama dönemindeyiz. Şubatın ilk günü bu konuda bir video hazırlamış ve bir yavru kırlangıcın hayatı üzerinden Jüpiter etkisini anlatmıştım. İzlemeyenler için bir kez daha paylaşıyorum. Jüpiter gerilemeye başladığında özgüven ve yön kaybı yaşıyoruz değerli dostlar. Şubat-Martta işte bunu yaşadık. Peki boğa burcu hangi konularda Jüpiter etkisi alıyor?
 1. sağlık, fitness ve beslenme
 2. tıbbi ve alternatif/bitkisel tedavi
 3. iş hayatı ve çalışma ortamı
 4. yöneticiler başta olmak üzere iş arkadaşlarıyla ilişkiler
 5. üretkenlik
Bu konularda Eylül 2016 – Şubat 2017 arasında açılımlar yaptınız, belki bir karar alıp uygulamaya koyuldunuz. Fakat Şubatta durup bir nefes almak, şartları yeniden değerlendirmek istemiş olmalısınız. Belki planları güncellemek ihtiyacı hissettiniz, olabilir, gayet doğal. 8 Nisandaki Jüpiter – Güneş etkileşiminin ardından mola bitiyor, karamsar hava dağılmaya başlıyor. Artık yönünüzü seçip güncellenen planınızı uygulamaya devam edebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi Haziranda sona erdikten sonra her şey çok daha hızlı sonuçlanacaktır. Nisan-Haziran arasında yeni planınıza odaklanın ve kesinlikle iyimser olun. Merak etmeyin, Jüpiter sizinle olacak, Haziran kritik eşik!
Yükselen boğa olan herkes benzer şekilde etkileniyor olacak.
Gelelim Venüs gerilemesine.. Geçtiğimiz aylarda tüm detaylarıyla incelediğimiz Venüs gerilemesi 15 Nisanda sona eriyor. Bu yazıda etkilerini tekrar etmeyeceğim. Şubat-Martta oluşan gündem Hazirana kadar olumlu bir şekilde devam edecektir. Son olarak Merkür gerilemesine değinelim. Gerileme 9 Nisanda başlayacak olsa da etkilerini Nisanın ilk gününden Mayısın ilk haftasına kadar hissedeceğiz. Tipik Merkür gerilemesi olayları yaşayacağız, yakında bu konuya özel bir yazı/video hazırlamayı planlıyorum, bu nedenle şimdi detaylara girmiyorum izninizle.

11 Nisan Dolunay: Boğa Burcuna Etkileri

Biliyorsunuz kıymetli okurlarım, Dolunayla birlikte gündemdeki bir konu sonuçlanır. 11 Nisandaki Dolunay terazi burcunda olduğu için (Jüpiter de terazide) gündem maddeleri ortak olacak: sağlık, tedavi süreçleri, çalışma ortamı, alınan görevler, yönetimle ilişkiler ve iş arkadaşlarınızla uyum. 8 Nisandaki Jüpiter etkileşimi takip eden günlerde, muhtemelen 16 Nisan gibi bir karar/haber alırsınız.

26 Nisan Yeniay: Boğa Burcuna Etkileri

Nisan sonuna geldiğimizde, Satürn ve Pluto kaynaklı enerjinin yoğunluğu nedeniyle üzerimizdeki baskı artmış olacak değerli dostlar. Ayrıca Merkür gerilemesi devam ediyor olacak, iki ayağımız bir pabuca girecek yine. Bu aşamada boğa burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Önemli çünkü sizin burcunuzda! Burcunuzdaki Yeniay her zaman yeni bir dönemi işaret eder ve boğa burcu için yılın en önemli zamanlarından biridir. Mutlaka sizi harekete geçiren bir konu/heyecan olur, yeni bir hedef mutlaka vardır. Her ne kadar ters bir zamanda yaşanıyor olsa da, ters düşünmeyelim biz. Gündeminizde özellikle ilişkilerle ilgili bir konu varsa, Nisanda sonunda bir gündem/başlangıç mümkündür.
Bu noktada yükselen burcu boğa olduğu için bu yazıyı okuyan okurlarıma ilave bilgiler vermek istiyorum. Yükselen 1 – 7 derece arasında boğa ise şanslısınız, Yeniay sizi olumlu etkiliyor. Fakat 8 – 29 derece arasında ise keyifli bir şeyler yok maalesef çünkü: Bir ayrılık olabilir, bir kayıp yaşanabilir, parasal anlamda zora düşebilirsiniz, ekonomik baskı oluşabilir, sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir, sizden gizlenen ve hoşunuza gitmeyen bir şey açığa çıkabilir. Maalesef birçok yönüyle tatsız bir gündem gibi görünüyor.
9 Nisanda Merkür gerilemesi başladığında aslında Yeniay gündeminizin temelleri atılmaya başlanacaktır. Konular aynı çünkü.. Öte yandan, Nisanda gelişmeler peş peşe yaşanacak gibi görünüyor değerli okurlarım, hayatlarımız hızlanacaktır. Bu kadar çok astrolojik olay bir ayın içine sıkışınca kaçınılmaz olarak bir şeyler olur. Umuyorum ki 15 Temmuzda yaşadığımız türden beklenmedik şok edici gelişmeler nedeniyle toptan bir girdabın içine girmeyiz. O zaman da Uranüs enerjisi yoğundu, bahsetmemiş olsak da Nisanda da etkin olacak. Boğa burcu Nisan 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Önümüzdeki günlerde videolar ve canlı yayınlar yapacağım, Burcuna Göre’nin Facebook sayfasını takip etmenizi öneririm, canlı yayınlar orada.. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 3. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 4. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 5. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

32 comments

 • Aylin

  Mart 31, 2017 at 2:08 am

  Öncelikle işinizi bu kadar hakkıyla yaptığınız için tebrikler.24 Nisan 1981 doğumlu bir boğaburcuyum yükselenim yay (22:30 doğum saatimiz)2015 yılından beri hayatım alt üst olmuş durumda.işimi kaybettim,ilişkim bitti,yakın arkadaşlarım tarafından haksızlığa uğradım.Aslında kıyamet kopsa umrumda değil.Eğer emeğinizi sömürmek gibi algılamazsanız kısacık bir cevap verirseniz sevinirim.Vermezsenizde canınız sağolsun

  Reply

 • Gizem

  Mart 31, 2017 at 7:55 am

  2012 de de akrep saturnde idi ve malesef sanssiz olaylar yasamisti cogu boga burcu.ozellikle de benim gibi saturnu akrepte olanlar. Umarim tekrarlamaz.:(

  Reply

 • seyda

  Mart 31, 2017 at 8:39 am

  Tamam da yerlere yapistim,her turlu kazigi yedim hastaliklara bogustum yine mi yani??? Olelimde kurtulalim bari

  Reply

 • mira

  Mart 31, 2017 at 9:38 am

  merhaba Zafer bey
  subat sonu is basvurusu yapmisdim,nisan gibi baslarsin demislerdi .alinmicak dime bu iste(((yazidan oyle anladim iyi bisey yok bu nisanda((

  Reply

 • EE

  Mart 31, 2017 at 10:40 am

  Merhaba Zafer Bey, 84 doğumlu yükselen balık boğa burcu insanı olarak Nisan ayında iş değiştirme fırsatım var. Mevcut işim sona erecek ve başka bir şehirde yeni işe başlayabilirim ve bu ay ortalarında tüm bunlar eş zamanlı yaşanabilir. Sonuç ne olacak bilmiyorum, sizin yazınızdan bu ayın zor geçeceğini ve Haziran’a kadar bu etkilerin devam edeceğini öğrenince şu soruyu sormak istedim: Haritamda Mars, Jupiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Plüto retro… Sizce bu süreç benim için bir bitiş mi, yoksa iş hayatında yeni kapılar açılır mı? Cevabınızı dört gözle bekliyorum 🙂 Sevgiler..

  Reply

  • EE

   Mart 31, 2017 at 10:46 am

   Haritamda Satürn Akrep imiş 🙁

  • EE

   Nisan 1, 2017 at 12:14 am

   Zafer Bey, nisan ayında biz boğaları unuttunuz mu? Yorum yapmıyorsunuz…

 • Müjgan

  Mart 31, 2017 at 12:38 pm

  Zafer bey benim yükselenim boga 5 derece ile 40 gösteriyor yani okuduklarıma inanamadım bu sıkıntılar 2018 de bitecek benim için hayırlısı olur inşallah teşekkür ederim

  Reply

  • Müjgan

   Mart 31, 2017 at 12:47 pm

   Zafer bey yûkselen derecem dogrumu dogum saatim 14:30 Aydın 23.12.1978 teşekkür ederim

 • Buket

  Mart 31, 2017 at 12:41 pm

  Elinize yüreğinize sağlık. Bu burç derecelerini kendimiz nasıl anlayip okuyabiliriz ceyhun bey ….

  Reply

 • Abbas

  Mart 31, 2017 at 1:24 pm

  Döktürmüşsün yine eşim 07′ 03” derece yükselen boğa kariyerinde artık başarı elde edebilirim mi acaba terazi yükselen boğa burcu Terazi 43′ 34″ derece yükselen boğa 07′ 03″ derece kariyer artık düzelecek mi

  Reply

 • Ayfer

  Nisan 1, 2017 at 12:46 am

  Emeğinize sağlık. Aklıma gelmeyen başıma geliyo. Battıkça batıyorum misali. Nefes alcak delik arıyorum. 18 mayıs 1972 akşam 17,30 istanbul. İyi bişey yokmu.

  Reply

 • Emel

  Nisan 1, 2017 at 1:13 am

  26 nisan 75 saat 2 buçuk 3 buçuk Arası Ankara şansız dönemim ne zaman bitecek lütfen bunun teşekkür ederim

  Reply

 • Özlem

  Nisan 1, 2017 at 1:14 am

  Zafer bey Satürn Pluto etkisi en son hangi yıl boğa burcunun 8. Evinde olmuştu bilgisini verebilirmisiniz? 1990 yılında babamı kaybetmiştim şimdi annem kalp ameliyatı oldu ve korkuyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 1, 2017 at 1:33 pm

   Satürn 28 yılda bir aynı noktadan geçer, evet yaklaşık 89-90 yıllarına denk geliyor Özlem hanım. Pluto hiç olmadı, yıllar yıllar sonra olacak..

 • Eyey

  Nisan 1, 2017 at 1:45 am

  Ellerinize sağliiik.. amma da karisik aymis,sahiden insan tedirgin oluyor..peki ceyhun beyciim pluto ve saturn rx haritalarda etkiler nasil değisiyor?
  Sevgiler

  Reply

 • Cemre

  Nisan 1, 2017 at 11:22 am

  Doğum tarihim 30 Nisan. Yukselen burcumu nasıl öğrenebilirim?

  Reply

 • Aleyna

  Nisan 1, 2017 at 10:28 pm

  Yorumlar şahane, Emeğinize sağlik!
  Aklima bir Satürn gerilemesi takıldı. Satürnüm Yayda, bu gerilime dahada mı zorlar acaba beni?
  Sevgiler Selamlar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2017 at 12:41 pm

   Siz Satürn dönüşü yaşadınız geçen yıl veya bu yıl yaşayacaksınız, ve evet, baskı daha yoğun oluyor Aleyna hanım. Sevgiler ZC ❤

 • aslı

  Nisan 3, 2017 at 12:48 pm

  Zafer bey oyleöncelikl bu denli özenerek yazdiginiz yorumlar içinteşekkür ederim.ben boğa burcu tümerkek arkafasim ise ikizler.evlilik yyolundagiden bir iliskimiz vardi.fakat dun gece fazla abartili ve aagresifdavranarak iliskimizi bitirdi.bunun yazdiklarinizla olan bagi nedir ve bu gergin halimiz ne zamana kadar sürer duygusal olarak dönüşler olmaz mi.beni çok etkiledi cunku bu olay.şimdiden tesekkurler .başarılar..

  Reply

 • argun avcı

  Nisan 3, 2017 at 2:24 pm

  peki yükselen burcu derecesini nasıl bileceğiz

  Reply

 • Burcu

  Nisan 3, 2017 at 2:52 pm

  Merhabalar zafer bey,
  Benim kafam asiri karisti
  26 nisan 1989 saat sabah 9,10 malatya dogumluyum yukselenim yengec,
  Yurtdisi egitimi icin cabalar vaziyetteyim su an basvurular kabul sureci falan 🙂
  Boga burcunun yazisi olumsuzluga isaret ediyor
  Yukselenim yengec olumluya isaret ediyor…
  Bu plan benim icin cok degerli cok istiyorum..
  Uzuldum simdi acikcasi
  Cunku yillardir takip ediyorum sayfanizi..
  Yazdiklariniz etkiliyor modumu :)))
  Beni aydinlatin lutfen :/

  Reply

  • Burcu

   Nisan 3, 2017 at 2:59 pm

   Su an not alarak bir daha okuyorum 😀

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2017 at 4:19 pm

   Burcu hanım yengeci referans almanızı öneririm. Sevgiler ZC

  • Burcu

   Nisan 4, 2017 at 1:45 am

   Yaaa ollleyyyy tskler :))))

 • gürel

  Nisan 8, 2017 at 9:47 pm

  Zafer Bey,
  ben 27 nisan 1979 doğumluyum saat 15 – 16 saatleri arasında doğmuşum, şimdi yorumlarınızda bahsettiğiniz yükselen derecesi, kavramı benim için hangisi oluyor. benim yükselenim başak ben başak’ı mı dikkate almalıyım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 9, 2017 at 7:33 pm

   Nisandaki Başak burcu yorumunu okur musunuz Gürel bey, yükselen burcunuz başak.

 • Feriha

  Nisan 14, 2017 at 6:00 pm

  Merhaba 09.05.1978 sabah 09.15 doğumluyum haritada boğanın derecesini nasıl anlıyoruz ? Ve bu gezegenler haytımıza etki etmiyor yerden yere vuruyor 😉 Satürn döngüsünü nasıl firsata çevirebiliriz acaba ?

  Reply

 • Aleyna

  Nisan 21, 2017 at 7:14 pm

  Sevgili Zafer Ceyhun,
  Nisaninda sonuna yaklaşmişken tekrar bir yaziya göz atayim dedim.. ve şaşirdim.
  Zamanla birleşince daha iyi algilaniyor yazdiklariniz.
  Yeni yeniden bu kadar olur ancak dedirttiniz bana.
  Gerçekten şahanesiniz ☆☆☆☆☆
  Coook selamlar sevgiler

  Reply

 • Berna

  Nisan 21, 2017 at 7:49 pm

  Degerli Zafer bey
  Her ay yorumlarinizi hayretler icinde tekrar tekrar okuyorum. Ne kadar dogru tespitleriniz var. Umarim birgun sizden detayli bir yorum alirim. Sevgiler

  Reply

 • Pingback: Boğa Burcu Mayıs 2017 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin