Boğa burcu Eylül 2017 yorumu, 6 Eylül Dolunay ve 20 Eylül Yeniay etkileri ile Eylül ayındaki önemli astrolojik etkileri içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz boğa olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz ikizler ise, ikizler burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Başak burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. ❤️ Hadi başlayalım. 🕵

Eylül 2017 Boğa Burcu Yorumu

Eylül canlı bir aydır değerli dostlar, tabi herkes için değil, sizin için öyle.. Ağustosun ikinci yarısından itibaren başlamış olabilir, artan enerji ve coşku, neşe arayışı, sohbetler vs. Hele ki keyifli bir ilişkiniz varsa, Kasımda değil Eylülde aşk başkadır. 😊 Kabul ediyorum, Kasım da iyi.. Yılın kasvetli zamanları sona ermek üzere zaten, Eylülün sonlarıyla birlikte baskı oluşturan Satürn enerjisi de kaybolacak. Satürn demişken, sizin haritanızda bulunduğu alan hırsın, gücün, paranın ve rekabet üstünlüğünün temsil edildiği alan!! Bu enerjiyi yaşayan herkes daha fazlasına talip olmaya, iddiasını yükseltmeye başlıyor. Güç takıntısı, maddi hırslar birlikte yol alıyor. Aynı alanın kapsamında cinsellik de var, zaten tüm diğer konular cinselliğe bağlı.. Cinsellikle rekabet üstünlüğü arasında doğrudan bağlantı var, belgesel izleyenler bilir. 😄 “En güçlü bireyler neslin devamı için avantajlıdır, genlerini yayar” gibi cümleleri çok duyarsınız belgesellerde, “survival of the fittest” varsayımının ürünüdür ya zaten, gerçeklik de öyle değil mi? Neyse konuyu dağıtmadan devam edeyim en iyisi.. Eylülde işler yolunda gitmeye meyilli görünüyor, maddi baskılar varsa ya çözüm buldunuz ya da bulmak üzeresiniz, bundan sonra dans! İş hayatınızda düzen de oturmuş olmalı.. Bundan sonraki aylarda zaten ilişkiler alanında Jüpiter olacak ki daha ne olsun? Zamanın enerjisi sizi destekler görünüyor, Eylülde de bunun tadına varmanızı öneriyorum. Her türlü fiziksel aktivite, hobi, aşk, romantizm, güzel müzik, lezzetli yemekler, keyifli  sohbet.. Yükselen burcunuzun boğanın son dereceleri ise, 25 sonrası, ilişkilerle ilgili en güzel ihtimalleri 1 yıl sonra yaşarsınız, onu da ekleyeyim, yanlış anlama olmasın.

6 Eylül Dolunayın Etkileri

Dolunaya gelecek olursak.. Kıymetli dostlar, her Dolunayda bir gündem sona erer, dikkatli gözlemleyin, hiç şaşmaz! Bazen bir karar veririz, bazen bir haber alırız, olacağı/olmayacağı belli olur, bir dönem sona erer çünkü mesela yeni işe girip anlaşmayı da yapmışsınızdır gibi.. Eylüldeki Dolunayın görünür olup sonuçlanması 4 Eylül –  11 Eylül arasına denk gelecektir. Size özel gündeme ilişkin olasılıklar mı?
  1. bir arkadaşla aranızdaki konu netleşir, mesela borç meselesi
  2. sosyal çevrenizdeki gündem sonuçlanır, kulübe girmek/ayrılmak gibi
  3. profesyonel hizmet almanız gerekebilir, mesela diş hekiminize uğrarsınız
  4. sevgilinizi arkadaşlarınızla tanıştırmak gibi ihtimaller de mümkündür
Son zamanlarda eve/iş yerine veya gayrimenkullere harcama yapmış olabilirsiniz. Artık harcama yapma ihtiyacı da azalmaya başlayacaktır. Belki son bir tesisat işi kaldı ya da emlakçıyla son bir görüşme..

20 Eylül Yeniay Etkileri

Yeniay iki ihtimal getirebilir, yükselen derecenize göre ayıracağım. Birincisi, 0-11 derece yükselen boğa için: Yeni bir işe başlamak, çalışma ortamının değişmesi gibi olasılıklar zaten hayatınızda görünür haldeyse, Yeniay ile harekete geçeceğinizi söyleyebiliriz. Sağlıkla ilgili bazı planlar varsa, Yeniay enerjisinin ürünü olarak hayata geçirilebilir. Tedavi de olabilir, sigaradan kurtulma hamlesi de.. Bir önerim olacak: Yeniay sonrasında enerjinizde bir düşüş gözlemlerseniz çok yormayın kendinizi, spora başlamak mı istiyorsunuz? Kasım nasıl görünüyor? Ayrıca iklim değişikliklerine de dikkat, yılın ters Dolunayı Ekim başında, o günlere dinç varın.. İkinci ihtimal ise 12-29 derece için: Çocuk bekleyenler için Yeniay enerjisi önemli. Eğer ki planlı tarihe yakınsanız, yeniayı takip eden günler ihtimaller güçlü. Fakat hamilelik planlarını sonraya bırakmanızın öneriyorum, seneye yaz aylarında Mars gerilemesi var, gerilemede doğmamak daha iyidir. Ne zamana kadar? Gerileme Eylülde 2018’de bitecek. Planınızı buna göre yapmanızı öneririm. Herkes da çocuk planlamıyor farkındayım fakat gündeminizde çocuğunuzla ilgili bir şey olabilir, okulu vs. Diğer olasılıklar?
  1. aşık olmak
  2. önemli bir projeye başlamak
  3. daha keyifli yaşamak için kararlar almak
  4. cesareti toplayıp önemli adımlar atmak
Bu ihtimaller, hayatınızdaki gelişmelere göre değişiklik gösterecektir tabi fakat mantık ortak. Yukarıda saydıklarım aslında mutlu olmak için cesur adımlar atmakla ilişkili.. Boğa burcu Eylül 2017 yorumunuzu tamamlamadan önce bir ekleme yapmak istiyorum: Eylülde baskı/belirsizlik alanı: parasal konular, borç/alacak Eylülde şanslı alan: aşk, mutluluk, cesur adımlar, girişimler Eylülde sorun ihtimali: değer görmüyor olma hissi, ani/sert çıkışlar Son olarak, Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için hazırlıklarımız devam ediyor, kusursuz çalışan bir sistem olması için gayret ediyorum. Buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak hazırlıklar devam ettiği için danışmanlık/harita analizi görüşmelerine bir süre ara vermek durumundayım fakat randevu taleplerinizi yardımcım Burcu alıyor, görüşmelere başladığımda size dönüp randevu verecek mutlaka. Sabrınızı ve anlayışınız için çok çok teşekkür ediyorum. Randevu talebinizi aldığımız mail adresimiz: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>