Başak burcu Temmuz 2017 yorumu, 9 Temmuz Dolunay ve 23 Temmuz Yeniay etkilerini içeriyor. Aylık yorumlarınızı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Başak burcuysanız fakat yükseleniniz yengeçse mesela, sizi yengeç yorumuna bekliyorum 😊 Size özel detaylar o yazıda.. Yükselen burcunu/derecesini bilmeyenler için de sınırsız hizmet var 🙂 buradan öğrenebilirsiniz: yükselen burç hesaplama Benzersiz bir oluşumun arifesindeyiz, hala haberiniz yoksa Premium Üyelik & Astroloji Okulu Yengeç burcu okurlarımın doğum gününü de kutluyorum.🎂❤️

9 Temmuz Dolunay Etkileri

Dolunaylarda mevcut bir gündem olgunlaşır ve tamamlanır. Bazen hayatımızın bir dönemi sona erer. Temmuzla birlikte aslında yılın yorgun & stresli zamanları adım adım gelmeye başlayacak değerli dostlar. Bir taraftan ev & aile ile ilişkili baskılar, diğer tarafta ise iş hayatında fırsatlar & yeni kapıların açılması..Yoğun zamanlar! Dolunay ertesinde şu konularda gündeminiz varsa netleşecek, 14 Temmuz civarında..
  1. evle ilgili harcama yapmanız gerekecek
  2. evinizde tamamlanması gereken işleri yaparsınız (tadilat vs)
  3. yurt içi/yurt dışı süper iş fırsatları nedeniyle şehir/ülke değişimi yaşanır
  4. aile büyükleriyle ilgili konu varsa sonuçlanır
Eğer aileden finansal destek istediyseniz Dolunay ertesinde sonuç alırsınız. Diğer bir olasılık ise çocukla ilgili konular: tıbbı tedavi sonucu belli olabilir, hamilelik haberi gelebilir. Zaten hamile olanlar için ise riskli bir hafta dikkatli olunmalı! Son olarak, normale göre kat kat gergin bir hafta olacak diyebiliriz. İçten yükselecek olumsuz hislere direnmek şart..

23 Temmuz Yeniay Etkileri

Yeniaylarda fikirler oluşur, yeni bilgiler alınır, harekete geçilir. Bazen hayatımızda yepyeni bir dönem başlar. İş & parasal konularda şanslı zamanlardasınız. Bu aralar iş değişimi ile birlikte yeni ortamınıza uyum sağlarsınız. Enerji gayet güzel olacak. Şehir/ülke değişimi ihtimalleri yorucu olsa da lehte.. Diğer olasılıklar ise şöyle:
  1. profesyonel hizmet almak için harekete geçersiniz (sağlık, eğitim, danışmanlık vb)
  2. sosyalleşme ihtiyacı hissedersiniz
  3. yeni bir ortama girersiniz, yeni insanlarla tanışırsınız
Geçen yılın 15 Temmuzu ile bu yılın 21 Temmuzu aynı enerjiye sahip: Güneş-Uranüs etkileşimi.. tabi ki diğer gezegenler farklı konumda.. Yine de o günlerde ülke gündeminden bağımsız size özel konu olduysa, benzerini bekleyebilirsiniz. Aklıma gelen bazı ihtimaller şunlar: Parasal bir konu olabilir, borç/alacak olabilir, cinsellik olabilir; son olarak akademik konular & yayıncılık olabilir. En iyisini siz biliyorsunuz, geçen yıl yaşadınız.. Güzel ihtimalleri yaşamanız dileğimle.. Zafer Ceyhun ❤️]]>