Yükselen BaşakBaşak Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Kariyer Olanakları, Eğitim ve Yurtdışı

Nisan 30, 2017by Zafer Ceyhun24

Başak burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi, kendine yakışanı yapıyor değerli okurlarım: her ay istikrarlı olarak doğru yorumu okumanız için bir sistem değişikliğine gidiyoruz, hayırlı olsun. 🍀 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Burcuna Göre’yi takip ettiğiniz sürece “bu ay okuduklarım benim hayatıma uymadı” dediğiniz bir yorum olmayacak. Önerim şudur: Yükselen burcunuza göre hazırladığım yorumu ana kaynak olarak kullanın, asıl gündeminizi her ay yakalayacaktır. Bu noktada size küçük bir iş düşüyor: yükselen burcunuzu ve derecesini öğrenmelisiniz. Buyrunuz, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Doğrusu bu değişiklikle birlikte sorumluluğum da artacak, yazılara ayırdığım zaman da.. Eskiye kıyasla 2 kat daha uzun sürüyor her yorum. Ben buna razıyım, en doğru bilgiye ulaşmanızı istiyorum. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Başak burcu nisan 2017 yorumu

Başak Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta konu gündemden düşer.
 1. eğitim hayatınızla ilgili karar almanız gerekir, eğitim başlar/biter
 2. sınava/mülakata girmek mümkündür
 3. kardeş/kuzenle ilgili gündem varsa sonuçlanır
 4. tez, sunum hazırlıkları sona erer
 5. araba alıp-satmak bu tarihlere denk gelir
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay enerjisi heyecan yaratan türden bir enerjidir, yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. iş hayatınızda yeni bir dönem başlar
 2. iş başvuruları yaparsınız, göreviniz değişebilir
 3. yaşam alanınız değişebilir (şehir/ülke)
 4. evlilik kararı bu tarihlere denk gelebilir, aileler tanışabilir
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen Başak Yorumu

Yükselen burcunuz başak değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

11 Mayıs Dolunay

Yükselen burcunuzun derecesine göre okunmalı. 1 – 23 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Uyarı: 7 – 13 Mayıs arasında trafikte dikkatli olunmalı, spor yapıyorsanız da zorlamayın: kırık-çıkık zamanı.. Farklı yaşlardayız, hayatın farklı bir dönemini yaşıyoruz. Bu nedenle farklı olasılıklardan bahsedeceğim, en az birisi size uygun olacaktır. Birincisi iş hayatındaki gelişmeleri kapsıyor ve bu aralar iş görüşmeleri veya sınavlar gündeminizin bir parçası olabilir. Görüşmeler Dolunaya denk gelecektir. İkincisi, eğitimle ilgili gelişmelerdir. Özellikle lisans/yüksek lisans konusunda karar almanız gerekebilir veya bu konuda beklenen haber gelir. Akademik kariyer ve kamuda iş olanakları? Mayısta enerji sizden yana.. Üçüncüsü ilişkilerle ilgili.. Eğer tanışmak/görüşmek istediğiniz birisi varsa, yine Dolunaya denk gelecektir. Zamanın enerjisi bu tarz bir gündemi destekliyor, harika zaman.. Son olarak bir ihtimal daha var: çocuklar. Satürn, Neptün, Uranüs ve Pluto’nun konumuna bakarak farklı bir ihtimali söyleyelim: çocuk sahibi olmak. Bu gezegenlerin tamamı çocukla ilgili alanda: çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Çocuklarla ilgili gündem şu şekilde de olabilir: eğer çatırdayan bir evliliğiniz varsa, boşanma konusunu aile büyüklerine ve çocuklarınıza söylemeniz gerekebilir. Elbette çocuklarınızın düzeninin bozulmasından korkuyor olmalısınız. 24 – 29 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Uyarı: 7 – 13 Mayıs arasında trafikte dikkatli olunmalı, spor yapıyorsanız da zorlamayın: kırık-çıkık zamanı.. Dolunay gündeminiz iş hayatınızı, kazanç ve harcamaları kapsıyor. Fakat hayatınızın nasıl bir dönemine ne şekilde denk geleceğini konuşalım istiyorum: Geçtiğimiz 2009-2010 yılından beri ilişkiler alanınızda bulunan Uranüs, 2017 yılında farklı bir alana geçiş yaptı, 7 yıl da orada kalacak. Bu yeni durumu hesap ederek yorumlar yaptığım için olası etkilerini her ay olasılıklara dahil ediyor olacağım. Şimdilik bilmeniz gerekeni söyleyelim: ilişkilerde istikrarsızlık yaratan Uranüs enerjisinden kurtuldunuz. Görünen o ki, bazı okurlarım 2017 yılında evlenmeyi planlıyor (doğru zaman) veya zaten evlendi ve çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. Sizin için Dolunay gündemi:
 1. doğum öncesi işten izin almak (anne adayları)
 2. yeni döneme hazırlık için harcamalar yapmak
Tabi ki tamamen başka bir gündeminiz olabilir. Örneğin, Mart-Nisandaki Venüs gerilemesi sırasında eşten ayrılık süreci başlamış olabilir, ayrılık sonrası parasal konuları çözmeniz gerekir. Belki de yeni bir ev arayışınız vardır, hatta beraberinde iş arıyor dahi olabilirsiniz. 2017 yılında yeni bir ilişki başladıysa, ilk cinsel deneyiminizi yaşayabilirsiniz veya geçmişte yaşadıklarınızdan çok farklı bir tutku yakalamış olabilirsiniz. Hatta bu ilişkinize karşı çıkan aile büyüklerinizle aranız açılabilir veya onun için şehir değiştirmek isteyebilirsiniz. Dolunayda yaşanan, bu çerçevede gelişen iş/parasal konular olacaktır.

25 Mayıs Yeniay

1 – 7 derece Yeniay 25 Mayısta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, enerjisi Haziranın ilk haftasına kadar uzanır. Ana konu kariyerde atılım, iş hayatındaki gelişmeler olacak. Başlıca 2 ihtimal var:
 1. işinizi seviyorsunuz, terfi bekliyorsunuz: şans sizden yana
 2. işten ayrılmayı/iş değiştirmeyi planlıyorsunuz: bu dönemde gelişmeler olur
Zamanın enerjisi sizden yana, içiniz rahat olsun, kariyerle ilgili gelişmeler 2017 yılında yüzünüzü güldürecektir. Enerjinin olumsuz olacağı tek dönem Ağustos.. 8 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniay gündeminiz şunlar:
 1. üniversite/akademik kariyere yönelik gelişmeler
 2. yurt dışında iş/eğitim için girişimler, yeni haberler
 3. yabancı bir şirkette çalışma imkanı
 4. kamuda iş imkanları için sınavlar, görüşmeler
Yeniay sırasında diğer gezegenlerin konumuna bakarak bir diğer opsiyondan bahsedelim: Eğer ki ihtilaflı bir durum varsa, dava süreci de gündemin parçası olabilir. Görünen o ki, hayatınızın önemli dönemlerindesiniz. Geçtiğimiz 1 yılda hayatınız hızla değişmeye başladı, özgüven artmış olmalı. Geleceğe güvenin! Başak burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

24 comments

 • Zeynep

  Nisan 30, 2017 at 3:47 pm

  Merhaba Ceyhun bey peki diyet başlamak için uygun zamanlar ne zaman?

  Reply

 • Gamze

  Nisan 30, 2017 at 4:02 pm

  Zafer bey ne kadar güzel seyler yazmışsınız. Iyi ki varsiniz

  Reply

 • nghn

  Nisan 30, 2017 at 4:02 pm

  yaklaşık yarım saatte bir sayfayı yenileyerek ve merak içinde aslan burcunu bekliyorum lütfen lütfen lütfen beni daha fazla bekletmeyin 🙂

  Reply

 • Başak

  Nisan 30, 2017 at 4:29 pm

  Merhaba zeyhun bey,ben bir türlü anlayamadım kaçıncı derece ve nasıl bulunuyor, 14,09,1981 tarsus doğumluyum. 12:00 ila 13:30 aralarında doğdun diyor annem. Bnm bn kaçıncı dereceyim ceyhun bey. Yükselenim yay çıkıyor, doğrumudur

  Reply

  • Başak

   Nisan 30, 2017 at 10:22 pm

   Ceyhun bey yardımcı olursanız çok sevinirim. Bn kaç derecedeyim, yükselenim yay burcu mu?

 • Başak

  Nisan 30, 2017 at 4:45 pm

  Yazım hatalarım için özür dilerim. 🙂 amaliyat geçirdim, uzandığım yerden yazarken fark etmemiştim.

  Reply

 • Ezgi

  Nisan 30, 2017 at 6:37 pm

  Başaklar için nisan çok kötüydü umarım mayıs çok iyi olur kariyer ve aşk açısından Teşekkürler

  Reply

 • Kamile

  Nisan 30, 2017 at 7:36 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, yükselen burcumuz için verdiğiniz uzantı, doğum yerimiz olan İzmir’i tanımlamıyor.Dolayısıyla yükselen burcumuzu hesaplayamıyoruz.Emek vererek yazdığınız yorumlardan da faydalanamıyoruz.Ne yapmamız gerekli?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 8:35 pm

   sistemde sorun yok.
   İzmir değil izmir yazarsanız olur, büyük harfle “i” yazarsanız o karakteri tanımaz.
   (ş, ç, ı, ö) dahil.

  • Kamile

   Nisan 30, 2017 at 11:29 pm

   Teşekkür ederim. Gösterdiğiniz yol ile başardım. Bunu nasıl düşünemedim diye de hayıflandım.

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 11:51 pm

   Rica ederim

  • eftun

   Mayıs 5, 2017 at 7:29 am

   Zafer Bey
   bu yukselen burc bulucu olarak onerdiginiz uygulama yanlis. Soyleki Turkiye gmt+3’e yeni gecti ama sistem hep gmt+3 gibi davraniyor yani yukseleneler bir sonraki burc olarak cikiyor. Lutfen saglamasini yapiniz.

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 5, 2017 at 11:27 am

   Örnek tarih?

 • Eful

  Nisan 30, 2017 at 9:53 pm

  Ceyhun bey merhabalar güneş burcum boğa yükselenim başak.2015 yılı kasım ayında eşimin sağlık problemleri 2016 ocak ayında da iş problemlerim baş gösterdi.ancak 2016 aralık sonu gibi işlerim yoluna girdi.aralık ayından beri rahattım şimdide kardeşimle ilgili kötü bir gündem oluştu.bu karabulutlar ne zaman dağılır acaba.cevaplarsanız çoook mutlu olurum.bu arada yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.başarılar diliyorum.

  Reply

 • Gözde

  Mayıs 2, 2017 at 4:15 pm

  burcum başak yükselenim boğa
  bu yıl evlilikten yana şansımız var mı acaba?

  Reply

 • Gulo

  Mayıs 3, 2017 at 12:51 am

  Ceyhun bey evt bir basak olarak uranus mi sorumlu 2009 da ki baslamis ve kabus ile suren iliskiye simdi kurtulduk mu 7 yil uranus nerde ve ugramiyacak mi bana yalniz mi kaliyor basaklar yani onu anlamadim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2017 at 1:15 am

   Yükselen başak için geçerli, başak burcu için değil ama..

  • xxl

   Mayıs 9, 2017 at 9:51 am

   Ceyhun Bey ;
   Burcu ve yükseleni başak olan biri olarak 7 yıl yalnızlık olayını anlayamadım nasıl yani bu sadece 2009 da başlayan birliktelikler için mi böyle ?

 • Gözde

  Mayıs 3, 2017 at 3:49 pm

  Ceyhun bey burç başak yükselen terazi. İnanılmaz derecede şanssızım. Sizce mayıs ayı benim açımdan mucizeleri olacağı bir ay olacak mı ?

  Reply

 • Pelin

  Mayıs 5, 2017 at 1:06 pm

  Doğum saatimi bilmediğime göre o zaman artık sizi takip edemeyeceğim. Üzüldüm buna.

  Reply

 • pınar

  Mayıs 10, 2017 at 12:18 pm

  Merhaba,
  Ben astroloji hakkında çok derin bilgi sahibi değilim fakat doğum haritaları çıkarıldığını okuyordum.Kendimle ilgili genel ve bu dönem için bir merakım var.
  Bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  Reply

 • nermin

  Mayıs 12, 2017 at 5:51 am

  Uzun zamandir aşk hayatım çok durgun.Aşk istiyorum ne zaman gelecek ? 13.07.1995 yükselenim boğa

  Reply

 • Burcu

  Mayıs 13, 2017 at 8:23 pm

  13 derece bir başak olarak hiç hesapta yokken bugün birisiyle tanıştım..dogru tespit etmissiniz :-)) umarım doğru zamana denk gelmiştir .tek anlasamadigimiz konuda da umarım anlaşma saglanir.. halbuki iş anlamında bir gelişme bekliyordum :-(( umarım yeni ay zamanında is anlamında olur.

  Reply

 • Özlem

  Mayıs 14, 2017 at 4:39 pm

  Merhaba ceyhun bey sizi takip ediyorum 5.9.1993 saat 13:30 da Diyarbakır da doğdum yükselen burcumu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin