Balık burcu Ağustos 2017 yorumu, 7 Ağustos Ay tutulması ve 21 Ağustos Güneş tutulması etkilerini içeriyor. Ağustos yorumlarınız geciktiği halde sabrınız, ilginiz ve tabi güzel dileklerinizle destek olduğunuz için tek tek teşekkür ediyorum değerli dostlar, varlığınız güç verdi. ❤️ Ağustos 2017 önemli bir ay, enerjisi çok yoğun; etkilerini önüne boyuna konuşacağız. Bu yazıdan tam kapasite yararlanmak için yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Mesela, eğer burcunuz balık ise fakat yükselen burcunuz yengeç ise, yengeç burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza en uygun olan yorum olacaktır, konuştuklarımız şaşmaz şekilde hayatınızda yer bulacaktır! 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Aslan burcu okurlarımın doğum gününü kutlamadan başlamak olmaz tabi ki, mutlu sağlıklı bir yıl olsun inşallah.🍀🎂 Hadi başlayalım. 👍

Balık Burcu Ağustos 2017 Yorumu

Öncelikle bazı okurlarıma hatırlatma yapmalıyım: eğer yükselen burcunuzun derecesi 11-15 ise, hayatınızın önemli bir dönemi başladı: Neptün yükselen burcunuza temas ediyor! Bu tarihi bir olaydır, çok az insan hayatı boyunca bu etkiyi yaşar. Diğer yandan, eş zamanlı olarak Satürn de kendi yönettiği 10. eve geldi. Bunlar tek başına büyük olaylarken, 2017 yılında aynı anda oluyorlar. Bu konuları mobil uygulamada detaylıca konuşacağız. “Mobil uygulama ne ki” diye soruyorsanız, henüz gelişmelerden haberiniz yok 😊 Yazının sonunda bahsedeceğim. Şimdilik şunu söylemem gerekiyor: 11-15 derece yükselen balık olan herkesin hayatında büyük değişimler oluyor/olmak üzere.. Eğer plansız bir şekilde işten ayrılmak, sosyal/profesyonel hayattan uzaklaşmak gibi niyetleriniz varsa iki kere düşünün derim. Fakat bir yandan pozitif gündeminiz de olmalı: evlilik/çocuk için harika zamanlar doğrusu! Umuyorum ki gündeminiz bunlardan birisidir, kariyer konusu baskı getirirken ilişkiler/çocuk şans getirecek çünkü. Ağustos yorumu ile devam edebiliriz artık. 3 ihtimalden bahsedebiliriz:
 1. iş/kariyerle ilgili konular
 2. sağlıkla ilgili gelişmeler
 3. aşk hayatındaki güzellikler
Temmuzun son haftasında kariyer/işle ilgili bir gündem oluştu mu? O zaman bura sizi ilgilendiriyor. İş yerinde gerginlikler, olumsuz gelişmeler yaşadıysanız Ay tutulması gündeminiz olumsuz olmaya meyilli maalesef. Haksızlığa maruz kalabilirsiniz, ardınızdan işler dönebilir, size karşı anlamsız tavır oluşabilir, mobbing ve hatta pozisyon kaybı ve işten ayrılma.. Tabi işten ayrılma kararını siz de veriyor olabilirsiniz. Sadece huzursuz olduğunuz için ayrılmayı düşünüyorsanız önermem çünkü bu öyle bir dönem ki hangi işi yaparsanız yapın huzursuzluk devam edebilir. Diğer yandan, daha iyi bir iş bulup mevcut işten ayrılma aşamasında iseniz içiniz rahat olsun. Ağustosun son haftasından itibaren enerji olumlu.. Eğer Temmuz sonunda gündem sağlıkla ilgili olduysa Ağustosta yolunuz hastaneye düşebilir. Yorgun ve bitkin dönemler olabilir, bol bol dinlenmek lazım birkaç hafta.. Tatil için ideal zamanlar. Az yüzüp çok güneşlenmek, az koşup çok kitap okumak gerekiyor diye düşünüyorum. Sağlıkla ilgili konu bebekse, Ekim-Ocak arası harika, Kasım en süperi! Sizinki ne zamana denk geliyor? Son ihtimaller ise bir ilişkinin başlaması veya mevcut ilişkinin evlilikle sonuçlanmasıdır. Bu ihtimalleri yaşayan okurlarıma güzel bir haberim var: olabilecek en güzel dönemde oluyor her şey, “Allahın sevdiği kulusun” dedikleri durum bu. 😊 Genel olarak bir özet yapayım: 7 Ağustostaki Ay tutulması aslında sizin için yılın en ters zamanları arasında yer alıyor 😳. Fakat diğer tüm astrolojik etkiler olumlu görünüyor 🙏 Bu nedenle terslikler olursa bile kısa vadeli olur diye düşünüyorum.

7 Ağustos Ay Tutulmasının Etkileri

Ay tutulması = Yoğun etkileri olan bir Dolunay! Biliyorsunuz değerli dostlar, Dolunay gerçekleştiğinde bir gündem olgunlaşarak sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer, kapanır. 7 Ağustostaki tutulamanın sonucunda, en geç 13 Ağustosta gündem sonuçlanacaktır. Konu başlıklarına geçelim mi? Dediğim gibi, yılın en ters Dolunayı bir Ay tutulması olarak gerçekleşti. Etkisi yoğun olacaktır. İki ana konu var:
 1. sorunlar, kayıplar ve yorgunluk
 2. profesyonel hizmet gereksinimi
Eğer bir şeyler zaten bir süredir ters gidiyorsa, Ay tutulmasının ardından ayrılıklar, kayıplar olacaktır. Tabi ki ayrılıklar her zaman kötü sebeplerle olmaz. Mesela bir iş başvurunuz kabul olur ve eski işten ayrılırsınız. Keşke herkes için bu kadar ferah olsa ama olmayabiliyor doğrusu. İlişkiler bitiyor, hayatımızdan birilerini çıkarıyoruz, birileri hayatımızdan çıkıyor, finansal/duygusal kayıplar olabiliyor.. Bu etkilerin ortak kaynağı, aynı zamanda anne/baba olmayı işaret eder değerli okurlarım. Umarım ki siz bu güzel ihtimal üzerinden zorluk yaşarsınız. Son olarak, profesyonel destek almanız da gerekebilir: avukat, doktor, yazılımcı, diyetisyen, bakıcı, emlakçı gibi..Eğer yükselen burcunuz balığın son 6 derecesi ise (25-29) sizin gündeminiz bu şekilde olur kesinlikle. Yukarıdaki olumsuz ihtimalleri Ağustosta yaşamazsınız (Eylüle kalır).

21 Ağustos Güneş Tutulmasının Etkileri

21 Ağustostaki tutulmasının etkileri, geçen yıl 1 Eylüldeki tutulmaya benzer olacaktır. O günlerdeki gündemi hatırlıyor musunuz? Güneş tutulmaları, aniden beliren büyük enerji dalgaları olarak görülebilir, Güneş sisteminin tsunamileri.. Sonuçta şunlar olur:
 1. yeni adımlar atmayı gerektirebilir
 2. ilk adımı atmak için şartlar olgunlaşır
 3. alınan/açığa çıkan bilgiler yeni bir durum oluşturur
 4. hayatınızı değiştirecek yeni bir gelişme olabilir
Peki 21 Ağustostaki tutulmanın size özel etkileri neler olur? İki ana başlıkta inceleyebiliriz:
 1. iş hayatı & çalışma ortamı
 2. sağlık & diyet/spor
Her koşulda yapacak çok işiniz olacak. Koşturmacanın bol olacağını söyleyebiliriz. Sağlıkla ilgili ihtimallerden zaten bahsettim biraz önce, bu aralar gündem olması mümkündür. Tabi ki sizle ilgili olmak zorunda değil, bu noktada yanlış anlaşılmasın. Mesela bir tanıdık/yakınınız sizin desteğinize ihtiyaç duyar. Eğer estetik amaçlı operasyonlar planlıyorsanız zamanlama iyi görünüyor. Spora/diyete başlamak, sigarayı bırakmak için harika zamanlar. Keyifli bir hobi edinerek özel hayatınızı renklendirmek isterseniz de zamanın ruhu iyi görünüyor. Güneş tutulmasını iş hayatınızdaki bir görev değişimi/iş değişimi olarak deneyimlemeniz mümkündür. Kariyer alanında Satürn etkisini de yaşadığınız için, çalışma hayatınızın orta vadede rahatlaması kolay değil. Eğer paraya ihtiyacınız varsa, yeni iş bulmadan işinizi bırakmayın derim. Ekonomik olarak rahatsanız canınız nasıl istiyorsa öyle yaparsınız zaten, kim karışabilir, ne diyebilir? 😊 Balık burcu Ağustos 2017 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar, en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. 🍀🍀🍀 Değinmeden geçmeyelim. Mobil uygulama hazır olmak üzere! Yakında iphone & android telefonunuza yükleyebileceksiniz. Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak, bu önemli günlerde en doğru zamanda en doğru kararı vermek için astrolojinin mucizevi bilgi hazinesinden yararlanmak isterseniz, doğum haritanıza özel bir görüşme yapabiliriz. Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olmanız fark etmiyor. 👍 Randevu almak için mail: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>