Aslan burcu Temmuz 2017 yorumu, 9 Temmuz Dolunay ve 23 Temmuz Yeniay etkilerini içeriyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz değerli okurlarım ❤️ Burcuna Göre, iddialı insanların bilgi kaynağı olmak üzere tasarlanmıştır. Siz hayatınızı en güzel şekilde yaşamak için çabalarken, Burcuna Göre size ışık olacak. Yorumlarınızı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Aslan burcuysanız fakat yükseleniniz yengeçse mesela, sizi yengeç yorumuna bekliyorum. Size özel detaylar o yazıda.. Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: yükselen burç/derece hesaplama Benzersiz bir oluşumun arifesindeyiz, hala haberiniz yoksa Premium Üyelik & Astroloji Okulu Temmuz ayındayız, yengeç burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, güzel bir yıl dilerim.❤️

9 Temmuz Dolunay Etkileri

Dolunaylarda mevcut bir gündem olgunlaşır ve tamamlanır. Bazen hayatımızın bir dönemi sona erer. Temmuz size ters gelen aylardan birisi değerli dostlar. Her burcun geleneksel olarak sönük/zor ayları vardır, sizin için Temmuz öyle.. Dolunay 9 Temmuzda gerçekleşiyor, 15 Temmuz gibi konu netleşir. Şimdi bazı olumlu & olumsuz ihtimaller vereceğim.
Eğer olumsuz ihtimalleri duymak moralinizi bozuyorsa, Dolunayı atlayıp Yeniay etkilerini okuyun.
Olumlu olasılıklar:
 1. güzel bir tatil yapar ve dinlenirsiniz, doğru zaman!
 2. birkaç ay sonra yeni işe başlamak üzere mevcut işten ayrılırsınız
 3. küslük/dargınlık biter, yeniden bir araya gelirsiniz
 4. bebeğiniz doğar veya hamilelik oluşur
Evlilik & çocuk veya kariyerle ilgili olumlu bir gündeminiz varsa, Temmuzda hazırlıkları yapıyor olabilirsiniz. Eminim ki bu süreçte yapılacak çok şey var ve sıkışmış hissediyorsunuz. Olsun varsın, yakında mutlu olacaksınız. Diğer yandan bazı küçük sağlık sorunlarını (diş gibi) gidermek için yolunuz hekimlere düşebilir. Eğer ki spor, diyet, sigarayı bırakmak gibi planlarınız varsa doğrudur zamandır! Son olarak iş arkadaşınızla aranızda yakınlaşma olabilir, arkadaşlık aşka dönüşebilir. Bu durumu yaşarsanız, ilişkinizi bir süre gizli tutmanızı öneriyorum. Olumsuz Olasılıklar: Dolunayın enerjisi sert! Yükselen burcunuzun derecesi 15 ten küçükse, olumsuz ihtimal de mümkün..
 1. işinizle ilgili bir sorun olursa zamanla büyüyebilir dikkat!
 2. iş ortamında kadro & sistem değişirse, ileride risk oluşturabilir
 3. istemediğiniz bir göreve geçebilirsiniz
Özellike birlikte çalıştığınız insanlara/yöneticilere karşı gergin hissetme olasılığı yüksek. Eğer köşeye sıkışmış hissederseniz şimdilik tepki vermeyin. Kolay olmayacak fakat tepkisiz kalmalı, zamana bırakın.. Sosyal/aşk ilişkileri de benzer riske maruz kalacak. Kötü giden ilişkilerin bitmesi bu Dolunayda mümkündür. Ayrıca kıskançlık krizleri, takıntı yapan eş/sevgilinin agresif tavırlarına maruz kalmak vs.. Diğer bir ana konu ise sağlık.. Bu konuda zaten bir gündem varsa Dolunay esnasında yolunuz hastaneye düşebilir.

23 Temmuz Yeniay Etkileri

Yeniaylarda fikirler oluşur, yeni bilgiler alınır, harekete geçilir. Bazen hayatımızda yepyeni bir dönem başlar. Hayatımızda bazı dönemlerde şu temalar hakim olur değerli okurlarım:
 1. yeni döneme hazırlık için dinlenir & toparlanırız
 2. yaralarımızı sararız, kimin yok ki?
 3. olumsuz duygusal yüklerden kurtulmaya çalışırız
 4. kendimizi & hayatımızdaki insanları değerlendirip not veririz
Temmuz sonundaki Yeniay işte böyle bir dönemi başlatıyor! İmkanınız varsa tatilde geçirin bu günleri.. Birkaç ay sonra hayatınız hızlanacak ve gücünüz/motivasyonunuz artacak. O günlerde enerjiye ihtiyacınız var, Temmuz sonu-Ağustos ortasını “aktif dinlenme süreci” olarak görmelisiniz. Eğer tatilde olursanız fiziksel olarak fazlaca yorulmadan bol bol eğlenin mesela. Tatil dışındaki tüm şartlarda ise zaten yapılması gereken işler vardır, planlı & sistemli fakat kendinize yüklenmeden devam.. Eğer ki şu ihtimaller varsa, acele kararlar vermenize gerek yok, zamana bırakmalı..
 1. hangi istikamete & kimle gideceğinize yönelik şüphe varsa
 2. eski eş/sevgili dönüş yapmak isterse veya sizin isteğiniz olursa
 3. eşin/sevgilinin tavırlarında gariplikler & kavgacı tutum görürseniz
 4. gizlenmesi gereken bir şey yapmak zorunda kalırısnız
 5. zamanın dar olduğu hissi veren zoraki şeyler çıkarsa
Bu şartlarda acele etmeden, sonraki günlerdeki gelişmeleri görerek hareket etmenizi öneririm. Eğer Dolunayın olumsuz gündemini yaşadıysanız, Yeniay toparlanma süreci olacaktır mutlaka. En güzel ihtimalleri yaşamanız dileğimle.. Zafer Ceyhun ❤️]]>