Yükselen AslanAslan Burcu Ocak 2017 Yorumu: Hayatızın Çerçevesi Genişliyor

Ocak 4, 2017by Zafer Ceyhun29

Aslan burcu Ocak 2017 yorumu, 12 Ocak Dolunay ve 28 Ocak Yeniay ile önemli astrolojik olayların aslan burcuna özel etkilerini içeriyor. Yeni yılı yepyeni bir heyecanla karşılamak istiyoruz hepimiz, güzellikler bekliyoruz, hedeflerimize ulaşmayı arzu ediyoruz. 2017 yılına giriş yaptığımıza göre değerli dostlar, hızlı bir başlangıç yapabiliriz. 🏃🏼🏃🏼🏃🏼 Ocak ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayarak başlayalım.

 1. Mars-Neptün kavuşumu: 1 Ocak
 2. Güneş-Pluto kavuşumu: 7 Ocak
 3. Dolunay yengeç burcunda: 12 Ocak
 4. Güneş-Jüpiter etkileşimi: 12 Ocak
 5. Venüs-Neptün kavuşumu: 12 Ocak
 6. Yeniay kova burcunda: 28 Ocak

Ocak 2017’den itibaren

Ben iyimserim, tüm zorluklarına rağmen iyimser kalacağıma dair kendime ve size söz veriyorum.✌️ Biliyorum ki yine çok kolay olmayacak ama olsun, hayat kime ne zaman kolay olmuş ki? Tamam kabul ediyorum bazıları şanslı doğuyor ama onların da kendilerine göre dertleri vardır mutlaka. 😇 Bir Queen şarkısı var, eminim birçok okurum biliyordur: “Show Must Go On” Sözleri öylesine harikadır ki:
içim parçalansa da makyajım aksa da yüzümdeki gülümseme duruyor çünkü gösteri devam etmeli!
Siz de benim gibi hayatın bir anlamda gösteri/performans olduğunu düşünüyorsanız, o zaman size <show must go on> diyorum.. 🌠  Makyajımız aksa da, üzülüp kırılsak da, zaman zaman yenilip kaybetsek de duruşumuzu korumalı ve gösterimize devam etmeliyiz dostlar! Buyrun şarkının ta kendisi: https://soundcloud.com/geek-works-chiptune/queen-the-show-must-go-on Önümüzdeki 4 ay önemli astrolojik olaylar peş peşe geliyor. Bu yazıda sadece Ocak ayına değil aynı zamanda Ocak-Nisan boyunca yaşanması muhtemel olaylara, aslan burcuna özel ihtimaller üzerinden ışık tutmaya çalışalım. Hadi başlayalım. Önümüzdeki birkaç ayda etkili olacak 2 ana gündem maddesi var değerli okurlarım. Birinci gündemin kaynağını, balık burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak’ta Venüs/Mars ile Neptün arasındaki temaslar
 2. Şubat sonunda Güneş tutulması
İkinci gündemin kaynağını ise koç burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak 2017’de başlayan Uranüs etkileşimleri
 2. Mart-Nisan’da Venüs gerilemesi
Peki iki farklı gündemi aslan burcuna göre nasıl değerlendirmeliyiz? Birinci gündeminize dair olasılıklardan bahsedelim, ki bu gündem çerçevesinde şansınız bol olacak, söylemedi demeyin. 🍀
 1. daha çok kazanmak mı istiyorsunuz? tam zamanı
 2. daha iyisine geçmek için işten ayrılmak mümkün
 3. çalışmayanlar için işe girme olanakları olacaktır
 4. eş dosttan yardım/destek almanız gerekiyorsa istemelisiniz
 5. kredi kullanmanız gerekiyorsa Ocak 2017 iyidir
Gördüğünüz üzere parasal konular ağırlıkta. İş hayatı, harcamalar, kazanç vs. Diğer yandan, artık bu durumun/ilişkinin parçası olmak istemiyorum dediğiniz bir şeyler varsa, cesaret ve kararlılıkla adımlar atacağınıza şüphe yok! Eğer ki gündeminizde bu tür şeyler yoksa, sosyal ilişkiler çerçevesinde iki ihtimal mümkündür. İlk ihtimal biriyle tanışıp çok etkilenmektir. İkinci ihtimal ise cinsel deneyimlerin yoğunluğunun artmasıdır. Mars/Venüs olumlu enerji getirirler ve Ocak 2017’de size bu konularda destek olacaklarına inanabilirsiniz. Lütfen unutmayın! Bahsettiğimiz bu konular çerçevesinde Ocak’ta yaşanan gelişmeler, 26 Şubat Güneş tutulmasıyla yeni bir safhaya ulaşacaktır. Aralarında güçlü bir illiyet bağı var! Muhtemelen gerçek büyük adım Şubat sonunda atılacak. Geçtiğimiz 2 yılda Mart ayında gerçekleşen Güneş tutulmalarının sonuçları ile 26 Şubat tutulmasının sonuçlarının benzer olacağını söyleyebiliriz. İkinci gündeminize değinelim! Başlamadan önce, ikinci gündem aslında Temmuz 2016’da gerçekleşen Güneş-Uranüs etkileşimi sonrasında başlamıştı. Ülkemiz için olduğu kadar bireysel olarak sizin hayatınızda önemli bir yer tutuyor olmalı. Ekim 2016 gündemin önemli bir dönemeci olmuştu ve Ekim yorumunuzda şöyle demiştik:
16 Ekim’de yaşayacağımız Dolunay gibi, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi de koç burcunda. Ayrıca, terazi burcundaki Jüpiter ile koç burcundaki Uranüs, Mart başında karşıt konumda olacaklar. Diyebiliriz ki, Ekimde aldığımız kararlar ve yaşadığımız olaylar sonucunda, Mart 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak.
İşte bu gündem devam ediyor aslında değerli dostlar. Aynı konular yeniden pişip önümüze düşmüyor tabi ki, yanlış anlaşılmasın! Bir konu çerçevesinde devam eden bir süreç var, zaman içinde attığımız adımlarla bu süreç olgunlaşıyor. Her seferinde farklı bir aşamaya geliyor! Temmuz 2016 da başlayan sürecin sonuna hala varamadık, tahmin ediyorum ki Nisanda Venüs gerilemesi sona erdiğinde artık büyük ölçüde sonuçlanmış olacak. Bu nedenle şimdi konuşacaklarımız aslında uzunca süredir devam eden önemli konular… Konular mı?
 1. etki alanınızı genişletmek için girişimleriniz oluyor
 2. yeni işler/insanlar hayatınıza yeni bir soluk getirmeye başladı
 3. bir ayağınız yurt dışında: belki insanlar belki de iş için
 4. eğitim/çalışma amacıyla geçici olarak yurt dışındasınız
 5. akademik anlamda ilerlemek için emek ediyorsunuz
 6. devletle muhatap olmanız gerekiyor, yoksa kamuda çalışmak mı istiyorsunuz?
 7. hukuki meselelerle ilgilenmeniz gerekiyor
Bahsettiğim konular aslında Uranüs etkileri kapsamında uzun zamandır hayatınızın bir parçasıydı değerli okurlarım. Geçmişte Uranüs başlığında defalarca konuştuk. Fakat bu yıl işlerin olumlu yönde değişeceğine yürekten inanıyorum. 2017 yılı, bu uzun sürecin sonuçlarının alınacağı bir yıl olacak. Uranüs’ün Mayıs 2018’de burç değiştireceğini de göz önüne alınca, bu öngörüm daha sağlam bir zemine oturuyor. Hayırlısıyla..🍀 🍀 Sebeplerini bu yazıda daha detaylı anlatmıştım: Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi Bu arada henüz okumayanlar varsa yıllık yorumu mutlaka okumalı: Aslan Burcu 2017 Yorumu Değerli dostlar! Venüs gerilemesinin etkileri sona erinceye kadar bu konular gündeminizin omurgasını teşkil edecektir. Şubat-Mart-Nisan boyunca konuşmaya devam edeceğiz. Fakat elbette hayatımız sadece belli konulardan ibaret olmuyor, ilgilenmek zorunda olduğumuz birçok konu var. Özellikle Dolunay ve Yeniay ile birlikte gündeme gelen meseleler.. Bu meseleler 1 hafta boyunca etkili olurlar, sonra gündemi yine ana konulara bırakırlar.

12 Ocak Dolunay: Aslan burcuna etkileri

Dolunay 12 Ocak’ta yengeç burcunda gerçekleşiyor. Biliyorsunuz, Dolunay ertesinde bir gündem sonuca bağlanır/netleşir. Dolunayın ardından 17 Ocak civarında gündem netleşecektir. Peki Dolunay etkileri çerçevesinde gündem ne olabilir? Yengeç burcundaki Dolunay sırasında değerli okurlarım, zamanın ruhunun aslan burcundan yana olmuyor.
 1. sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, salgınlara dikkat
 2. beklediğiniz bir mesele, beklemediğiniz şekilde sonuçlanabilir
 3. birileri ardınızdan işler yapar, yarı yolda bırakır, saçmalar vs.
 4. dolandırıcılık, hırsızlık ihtimali artar
 5. belki de sadece elektrik faturanız hatalı gelir, tedirgin olmayın
 6. gizlediğiniz bir mesele açığa çıkabilir
 7. sizden gizlenen bir şeyi öğrenirsiniz, bir şaşkınlık olur
 8. sosyal/finansal konularda kayıplar yaşanabilir
 9. itibar erozyonuna maruz kalabilirsiniz
Çoğu zaman grip olup atlatırız bu süreci fakat bazılarımız daha olumsuz ihtimalleri yaşayabiliyor. Geçmiş yıllara bakın, Ocak Dolunayları sizin için her zaman buna benzer sonuçlar getirir! Diğer yandan, Dolunay sırasında gökyüzü son derece hareketli olacağı için muhtemelen farklı konularla ilgileniyor olacaksınız. Yazının başında saydıklarımızla.. Çünkü Dolunayın yaşandığı tarihleri kapsayacak şekilde, 7 – 12 Ocak arasında Güneş, 3 önemli gezegen ile temas halinde olacak: Jüpiter, Uranüs ve Pluto.

28 Ocak Yeniay: Aslan burcuna etkileri

Ocak sonu tamamen başka bir hikaye! 28 Ocak’ta kova burcunda gerçekeleşecek olan Yeniay ile birlikte yepyeni bir gündem başlayacaktır. Ocak ayının son günlerinden Şubatın ilk haftasına uzanan süreçte burcunuza özel olasılıklar ise şöyle:
 1. bir ilişkiye başlayabilirsiniz
 2. eşinizin/sevgilinizin hayatındaki gelişme sizi de etkiler, güzel etkiler
 3. ayrılmayı düşünenler var mı? sanmıyorum.
 4. ilişkinizin dinamikleri değişebilir, bağlılık artabilir
 5. bir birliktelik evlilik yoluna gidebilir
Ticari anlamda sürdürülen ilişkiler ve ortaklıklar da kapsam dahilindedir. Aslan burcu Ocak 2017 yorumunu bu noktada sona eriyor kıymetli okurlarım, daha fazla detay vermek istesem de, yazmaya geç başladığım için hızlı gidiyorum bu ay. Umuyorum ki 2017 yılını çok seversiniz, Ocaktan Aralığa… Bu yazıyı aslan burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil.  Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

29 comments

 • buket

  Ocak 4, 2017 at 11:16 pm

  boğa burcuna sıra gelene kadar hepsini okucam galiba :)) ama sanırım yarın sabaha kalır o… e 7/24 uyksuz kalıp yazacak değilsiniz ya..:) sabredeceğiz elbet 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:01 pm

   çok teşekkür ediyorum Buket hanım, aslında Kasım son hafta – Ocak ilk hafta arasındaki 40 günde 36 yazı yazdığımı düşünüyorum, tabi aynı süreçte kişisel danışmanlıklara ayırdığım saatleri çıkınca geriye yemek yemek ve uyumak için sınırlı bir saat kalıyor sadece 🙂 🙂
   anlayışınız, ilginiz ve sabrınız için çooook teşekkür ediyorum..
   bir tanesiniz valla ❤️ ❤️ ❤️
   sevgiler ZC

 • Esra

  Ocak 4, 2017 at 11:23 pm

  Yorumunuz için teşekkür ederim. Sorunlu bir iş ortaklığı içindeyim. Bu sorunu nasıl ne ne zaman halledebilirim. Bana bu konuda yardımınız olur mu?
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:02 pm

   Esra hanım biraz daha bilgiye ihtiyacım var, doğum bilgileri mesela..

 • Gonca

  Ocak 5, 2017 at 12:10 am

  İnanmıyorum hayatım boyunca hep bu şarkı enteresan zamanlarda karşıma çıktı. Hayatımla ilgili önemli anlarda tesadüfen bu şarkı çaldı. Ilk dinlediğimde 6 yaşındaydım ve o günden beri bende garip bir etkisi olduğu için dövmesini yaptırdım. Şimdi 2017 nin ilk ayı burc yorumumu açıyorum ve yine “Show Must Go On” bu da bir tesadüf olmamalı… 2017 seni daha çok merak eder oldum!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:03 pm

   🙂 🙂 🙂
   kim bilir ne kadar güzel olmuştur dövmeniz de zaten, harika bir motivasyon!!!
   bu arada Freddy Mercury gibisi de yok, harika ses cidden..
   sevgiler ZC

  • hikmet

   Ocak 26, 2017 at 1:42 am

   Reis is para huzur ask var mutlu edemiyoz kiriyoz arayip sormuyoz bu sebeble yardim 19.08.1994

 • Bahar

  Ocak 5, 2017 at 2:40 am

  Hayırlısıyla gelsin 2017 inşallah.
  Emeğinize sağlık. Beni en çok yoran dönemler 1999-2002 / 2012/ 2016 oldu. Hayatımdaki dönüm noktaları. Çok ama çok yorgunum. Tek temennim umudumu kaybetmemek. Onu da kaybedersem ölüden hiç farkım olmaz.

  Reply

  • Aslı

   Ocak 6, 2017 at 6:20 am

   Çok entresan bahar hanım. Aynı seneler beni de yordu. Yanlız 2012 değilde 2013 fazla yorgun geldi.

 • Irem

  Ocak 5, 2017 at 12:31 pm

  Zafer bey,
  Lutfen lutfen lutfen balik burcunu yayimlayin.

  Reply

 • leyla

  Ocak 6, 2017 at 10:55 pm

  Teshekkurler Zafer bey..Men Azerbaycandan yaziram size ve daimi takip ediyorum sizi..13 ocak boshanma gunum olucak..buyuk ihtimalle ayrilicam eshimden..amma yazdiglarinizdan ele bir kotu bir sonuc gormedim..cok isterdim sizinle iletishim kurum..

  Reply

 • Aydan

  Ocak 8, 2017 at 12:46 pm

  Salamlar.Azerbaycandan yaziram men okudukca yazinizi cok keyif aldim.bir karar awamasindayim ama verecegim kararin benim icin olumlu ve ya olumsuz olacagini bilmirem..yardim etseniz guzel olar

  Reply

 • didem

  Ocak 9, 2017 at 12:15 pm

  Merhabalar Zafer Bey bende sessiz takipçilerinizdenim.. ancak yorumlarınızı okudukça belki cevap verirsiniz umuduyla yazmak istedim.. 25/07/1988 saat:11 De doğmuşum yükselenimde sanırım terazi oluyor.. Erkek arkadaşım da 01/02/1990 doğumlu yükselenini bilmiyorum malesef.. 2015 ve 2016 yılları benim için maddi manevi olarak çok zor geçti tabii AŞK olarak da..2016 Kasımda başlayan ilişkimizde çok fazla sorunlar yaşıyoruz ve ben maalesef önümü göremiyorum..Tutulmalar da korkutmuyor diyemeyeceğim..Yorumunuzu bekliyorum..Sevgilerimle, Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğimle..

  Reply

 • Tarık

  Ocak 9, 2017 at 11:28 pm

  Merhaba

  Reply

 • Tarık

  Ocak 9, 2017 at 11:28 pm

  Merhaba

  Reply

 • Tarık

  Ocak 9, 2017 at 11:43 pm

  Merhaba ben 29-06-79.dogumluyum burcumu okuduğumda olumlu bişey yok gibi görünüyor ama 3 kisi ile (2si bayan 1erkek) alacak verecek konusunda tartisdim ve hatali oldugumu 12-13 gun sonra düşüne düşüne farkına vardım.ozur dilemek istiyorum ama birbirimizi arayip sordugumuz yok ben gitmek istiyorum gidemiyorum. Konu alacak verecek konusundan ziyade bayan arkadaş ile ilgili. Cok seyler yasadik gezdik gibi.ne yapacağımı bilmiyorum oda öyle biliyorum. İşin netice ye bağlanmasını istiyorum evet veya hayir. yardimci olursaniz sevinirim

  Reply

 • Ece

  Ocak 11, 2017 at 10:07 pm

  Merhaba
  Sorum yükselen burç ile ilgili. 02/08/1986 Ankara öğlen ezanı okunduğunda doğmuşum(annemin eline verilmişim)yukselen burcum terazı mı akrep mi yay mı her sitede bırsry cıkıyor. Yaz saatı uygulamasıda var sanırım. Cevaplardanız sevinirim. Birde özel ilişkim ile ilgili kFam karısık bitirip devM etmek gıbı ..

  Reply

 • Șeyma

  Ocak 12, 2017 at 6:56 pm

  Selamun aleykum hayırlı günler zafer bey…benim merakım bu…gaybi yani geleceği Allah dan başka kimse bilmez hadisine karşı hazırlanmış bir hurafe değil midir burç olayları?ben 3 yıllık kur-an kursu hocasıyım lütfen dinimizi bu tür batıl inançlarla bu hurafelerle doldurmayın geleceğinizin iyi ve hayırlı geçmesini istiyorsanız hayırlı şeyler yapın kuran okumak mesela en büyük ilaçtır hem huzur hem kalbi gençleştirir namaz mesela vücudu yeniler….yada hangisi daha iyi deneyin isterseniz?…kalben namaz kılın ve kuran okuyun huzurun ve mutluluğun hazzı anlatılmayacak kadar çok güzel olcak emin olun.birde günlük burç falına bakin ne kadar güzel şeyler yazarsa yazsın tatmin olamayız çünkü bir çok şey eksik hayatımızda ve kalbimiz durağandır çünkü bu tür batıl inançları kalpde tasdik etmiyor…Allah â emanet olun…Doğru yolu ulaştırmak ümidiyle hayırlı günler inșeAllah

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 12, 2017 at 10:57 pm

   Şeyma hanım çok teşekkür ediyorum katkınız için, bu arada annem ilk günden bu yana sürekli olarak tıpkı sizin kelimelerinizle söylediklerinizi söylüyor bana 🙂 🙂
   geleceği Allahtan başkası bilemez, katılıyorum ve ekliyorum, belki size de faydası olur çünkü Burcuna Göre’de aylık yorumlarınızı ve başka yerlerde günlük burç yorumlarınızı okuduğunuza göre sizin de tereddütleriniz olmalı, olmasa zaten okumazdınız, değil mi?
   kainatta her şeyin bir işleyiş mekanizması ve bazı kuralları var; yer çekimi, Güneşin doğuşu batışı gibi. Bunlar öngörülebilir ve hesaplanabilir şeyler.
   Külli irade de bazı kurallara göre çalışıyor olamaz mı, ne dersiniz? Elbette cuzi iradeyi yok sayamayız ve zaten bu nedenle geleceği ancak Allah bilir.
   mutluluk aradığımız için astroloji ile ilgilenmiyoruz, hava durumunu dinlemek gibi bir niyetle ilgileniyoruz. Yani astroloji ile ilgilenen mutsuzdur varsayımınız yanlış. Allaha şükür mutluyumdur ben 🙂
   sevgilerimle, ZC

 • Jale

  Ocak 15, 2017 at 4:51 pm

  Merhaba,
  Burclarin degismesi soz konusu mudur?
  Her gun acip aylik yorumumu okuyorum. Dolunayi sadece arkamdan cevirilen islerle atlattim cok sukur.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 15, 2017 at 5:31 pm

   hayır Jale hanım, değişmedi burçlar.
   bir önerim var: burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza göre okuyun, mesela oğlak diyelim, ayrıca bir sonrakini de okuyun, yani kovayı..
   ikisinden birinde gündeminiz kesin olarak var olacak fakat hangisinde olacağını anlamanız için haritanızı biliyor olmanız ve olayların hangi burçta/derecede gerçekleştiğini görüyor olmanız gerekiyor.
   sevgiler ZC

 • Sinem

  Ocak 17, 2017 at 8:24 pm

  Ceyhun bey hangisinden basliimsansli olabilir dediniz bugun is teklifi aldim,12ocaktan sonra uzun zmndir bitirmei cok isteip cesaret edemediim iliskiyi noktaladim,sene basinda aile ici 1meselede yuzumuzde cok sukur guller acti,yazdan bu yana araipta bulamadiim is bugun kendi beni buldu,12sinden sonra bana 1haller oldu sanki iradem disinda gelisio hersey hem manevi hem ruhen…sene guzel basladi ve inaniorum ki guzel devam edip sonlancak..e aslan burcu AŞKsız olmaz❤simdi gozumu 28ocak karsit burcumdaki yeniaya diktim ve bekliorum O’nu cairiorum(yeniyi)O da yoldaymis geliomus gezegenler kulaima ole fisildadihadi insallah 2017 sana umut yukluyum..basarilarinizin devamini diiuurum sizi tebrik ederim

  Reply

 • Sinem

  Ocak 17, 2017 at 8:34 pm

  Yazmai unutmusumyukselenim terazi ay burcum kova..iyi ki varsiniz..sizi seviorum ben

  Reply

 • Eda

  Ocak 18, 2017 at 1:54 am

  Merhaba zafer bey ben sizi yeni takip etmeye basladim ve yorumlariniza nacizane hayran kaldim cok gercekci ve dogru yorumlar benim size sorum biz dugun tarihi almak istiyoruz ve ben dugun tarihlerinde bu tur astrolojik olaylarin etkisi olduguna inaniyorum bu sene icinde hangi gun olabilir sizce dugun tarihi simdiden cok tesekkur ederim

  Reply

 • Nazlı

  Ocak 21, 2017 at 3:11 am

  Merhaba. İlk defa bir sayfaya yorum yapıcam. Paylaştığınız şarkıdan dolayı sanırım 🙂 Köklü değişiklikler olacak 2017 de demişsiniz. Tamda arifesinde kenarından ürkek ürkek yürürken. Benim için o açıdan anlam ifade edince tutamadım kendimi yazdım. 21.08.1987 cuma günü cuma selası verilirken doğduğumu söyler annem hep. Yükselenime dair hiç bir fikrim yok. Şu sıralar iş hayatımdan ilşkime ev düzenime kadar herşeyi domino taşı gibi devirmeme az kalmışken tavsiyenizi almak istedim zamanınızdan fazla çalmayacaksam. Zira karasızlıktan kendimi yemekle meşgulken rastladım sayfanıza. Sorum şu gitsem mi kalsam mı? İş ve özellikle ilişkim. Beyimizin doğum tarihi 8 Ekim 1977 gerekiyorsa. Sevgiler…

  Reply

 • Pelin Burcu

  Ocak 21, 2017 at 11:50 am

  Çok zor bir dönemden geçiyorum. 15.08.1981 doğumluyum. Ay sonuna kadar bu huzursuzluk devammı edecek acaba?

  Reply

 • İrem

  Ocak 27, 2017 at 6:08 pm

  Üstümde nazar gibi birçok enerji hissediyorum herşey ters gidiyor kova burcuyum yükselenim aslan ay burcum kova bu yıl beni çok etkilicek galiba tutulmalarda aslan kova da 14 Şubat 1999 17:50 antalya da doğdum bakın lütfen

  Reply

 • Ercan ADLI

  Ocak 29, 2017 at 6:22 pm

  17.08.1982 Kırklareli doğumluyum. Hiç ilişkşm olmadı hiç bir şey yaşamadım. Ben aşkı bulacak mıyım yalnız mı öleceğim.

  Reply

 • Pingback: Aslan Burcu Şubat 2017 Yorumu: Gücü ve Sınırları Genişletmek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin