Aslan Burcu Yıllık YorumuAslan Burcu 2017 Yorumu

Aralık 31, 2016by Zafer Ceyhun55

Aslan burcu 2017 yorumu, önümüzdeki yılın önemli astrolojik olaylarına odaklanıyor, 2017 aslan burcu gündemine ışık tutuyor. Yeni yılın heyecanını hissetmeye başladınız mı değerli dostlar? 🎆 Yoksa hala geçtiğimiz yılın yorgunluğunu mu taşıyorsunuz? “Zamanın ruhu” diyerek tarif ettiğimiz kavrama göre, bazı dönemlerde işler zorlaşıyor, bazı dönemlerde ise fırsatlar yoğunlaşıyor. Umuyorum ki zaman 2017 yılında sizin lehinize çalışır! Kendinize ve geleceğe inandığınız müddetçe, hayat istediğinizi daha kolay verecektir. Aslan burcu 2017 yorumunun amacını şöyle özetleyebiliriz: Önümüzdeki 1 yılda yaşanması muhtemel olayları bugünden öngörmek, zamanın ruhundaki değişimleri doğru anlamak! Zaman ilerledikçe aylık yorumlarda her ayın gündemini detaylıca inceleyip konuşacağız. Fakat yıllık yorumda olaylara geniş bir perspektiften bakmalıyız diye düşünüyorum. ☀️ 2017 yıllık yorumda ele alacağımız konu başlıkları Jüpiter, Satürn, Venüs gerilemesi ve Güneş tutulmalarının aslan burcuna özel etkileri olacak. Hadi başlayalım.

Aslan Burcu 2017 Jüpiter Etkisi

Astroloji, gezegenlerin taşıdığı enerjiyi anlamaya çalışan harika bir gözlemler bütünüdür kıymetli okurlarım. Bu kapsamda Jüpiteri anlamaya çalışalım: Jüpiter, şans ve bolluk getiren bir gezegen olarak tarif edilir. Aslında gerçek biraz farklıdır çünkü Jüpiter sadece kendine inanan, cesur ve atak davrananları destekleyen bir gezegendir.👍 Ürkek davrananlar veya karamsarlığa yenilip atılım yapmaktan çekinenler şanstan faydalanamazlar. Bu nedenle, “ben başaramam, ben yapamam, benim zaten şansım yok ki” tarzında düşünce kalıpları ile Jüpiter enerjisi çelişir! Karamsar yönü güçlü insanlar için Jüpiter etkisi yok hükmündedir. Bu gerçeği ortaya koyduğumuza göre devam edebiliriz. Temmuz 2014 – Ağustos 2015 arasında Jüpiter aslan burcundaydı. O zaman yaşadıklarınızı hatırlayın lütfen, neler olmuştu? Ağustos 2015 – Eylül 2016  arasında ise kazanç ve harcamalara yönelik etkiler getirmişti. Şimdi farklı bir etkiden söz etmeliyiz çünkü Ekim 2017’ye kadar Jüpiter’in desteği şu alanlarda:
 1. hayatınız daha kalabalık hale gelecek, çevrenizdeki insanlar artacak
 2. sosyal anlamda daha fazla destek bulacaksınız
 3. daha meraklı olacaksınız, yeni atılımlar yapmaya istekli hissedeceksiniz
 4. öğrenme arzunuz artacağı için yeni ilgi alanları keşfedeceksiniz
 5. okuyacak, konuşacak, gezeceksiniz; daha mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz
 6. arabanız yoksa alacaksınız, varsa daha iyisini isteyeceksiniz
 7. ulaşım/mesafe sorunları yaşıyorsanız çözüm bulacaksınız
 8. sosyal/iş ortamınız değişecek, iletişim gelişecek
 9. eğitim hayatınınız devam ediyorsa 2017 yılını seveceksiniz
Somut olarak neler olabileceğinden bahsedelim: Geçen yılki atılımlarınız sayesinde şimdi yeni bir iş ortamında olduğunuz için çevrenizde yeni insanlar olacak. Artık sohbet daha keyifli, iletişim daha tatminkar olacaktır. Ayrıca ev-iş mesafeniz azalmış olabilir veya araba aldığınız için ofise daha rahat gidip geliyorsunuzdur. Belki yeni işiniz veya işinizdeki yeni göreviniz nedeniyle yepyeni bir sorumluluk alanına geçiş yaptınız. Bu nedenle yeni kavramlar öğrenmeniz gerekiyor, ayrıca işlere uyum sağlamak için kendinizi geliştiriyorsunuz. Belki de sürekli sunumlar yapıyor ve seyahat ediyorsunuz.✈️ Çalışma hayatından bağımsız bir örnek verelim: Yepyeni bir ilgi alanınız var: mesela sporla/dansla ilgilenmeye başladınız  veya bir kursa katıldığınız! Gelişiminize ve mutluluğunuza katkı sağlaması için dört elle sarıldınız. Tekraren söylemek istiyorum: Jüpiter iyimser kalabilenlerin, kendine inananların, hayata karşı her zaman heyecan duyanların yanında durur. Evet, taş yerinde ağırdır ama bazen hareket etmek iyi geliyor! Ne dersiniz? Çünkü kıymetli okurlarım, gerçek şu ki Jüpiter gazla çalışır! Sen yaparsın, cansın, aslansın, süpersin tarzında bir enerjidir Jüpiter! Eğer sizi ikna etmeyi başarırsa, sonuçta yeni bir yola girersiniz. Başlamak bitirmenin yarısı olduğuna göre, başladığınız işi başarılı şekilde ihtimaliniz en az %50 demektir. Yeni bir yola koyulan herkes başarılı olacak diye bir kural yok fakat yerinde sayanlar mutlu ve başarılı olur diye bir kural da yok! Jüpiter varken yola koyulmak avantajlıdır, orası kesin! Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım.❗️ Jüpiter Şubat 2017’de gerilemeye başlayacak. Bu nedenle Şubat’tan itibaren iyimser Jüpiter enerjisi kaybolacaktır. Bu noktada daha çok çaba sarf etmeniz, karamsarlığa ise kesinlikle yenik düşmemeniz gerekiyor. Haziran’da gerileme sona erdiğinde son sürat kaldığınız yerden devam ediyor olacaksınız, hem de çok daha başarılı ve heyecanlı bir şekilde! Ayrıca Nisan ortasında bir karar aşamasına gelmeniz muhtemeldir. Karar alırken, ileride işlerin düzeleceğini bilerek, iddialı ve iyimser duruşunuzu koruyun! Kolay olmasa da yapın bunu.. Bol şans!

Aslan Burcu 2017 Satürn Etkisi

Satürn olumlu bir enerji taşıyor dediğimde, bazı okurlarım “hadi oradan, neresi olumlu” diyebilir.  Fakat ben doğru bildiğimden şaşmadan söylüyorum: Satürn olumlu bir enerjidir kıymetli dostlar! Çünkü Satürn yokken birçok hata yaparız. Onsuz geçen zamanlarda aslında işleri yeterince ciddiye almamış oluruz. Bu nedenle Satürn geldiğinde gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırız. Evet bu durum keyifli olmayabilir fakat gereklidir ve sonuçları olumludur. Peki öve öve bitiremediğim Satürn sizi nasıl etkiliyor? Aralık yorumunuzda detaylıca konuşmuştuk, henüz okumadıysanız okumanızı öneriyorum: Aslan Burcu Aralık 2016 yorumu Aralık yorumunuzda bahsettiğim gibi, madem Satürn etkisi Aralıkta başladı ve 2017 boyunca devam edecek, neler olmasını beklemeli?
 1. sizi en çok mutlu eden insanlara daha fazla zaman ayırmaya başlarsınız
 2. heyecan arayışınız artar: “aşk insanı” olursunuz, flört etme eğiliminiz artar
 3. hak ettiğiniz ilgiyi beklersiniz, özel hissetmek istersiniz
 4. işte/özel hayatta hakkınızın teslim edilmesini talep edersiniz
 5. fiziksel her şeye yönelik motivasyonunuz güçlenir: spor, dans, doğada olmak, cinsellik vb
 6. çocuklarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçersiniz
 7. eşinizi/sevgilinizi veya çocuklarınızı geçmişte ihmal ettiyseniz telafi edersiniz
 8. iz bırakmak istersiniz ve bu yönde attığınız her adım size heyecan verir
 9. sevdiklerinize sahip çıkarsınız, abilik/ablalık yaparsınız
Yazının başında bahsettiğim gibi, bu konuları geçmişte ihmal etmiş olabilirsiniz veya bazı hatalarınız olmuş olabilir. Çünkü şimdiki kadar önemsemediniz! Bu kadar basit aslında. Fakat artık öyle değil, eskisi gibi olamaz çünkü Satürn var! Bu nedenle çocuklarınızın üzerine titreyecek, onların günü ve geleceği için planlar yapacaksınız. Aranızda sorunlar varsa fedakarlığı sizin yapmanız gerekecek. Buna hazırsınız zaten! Ayrıca mutlu olmayı ihmal ettiğinizi fark edip kendinize daha fazla yatırım yapmak isteyeceğiniz de kesin! Ayrıca sizi en çok mutlu eden, en çok heyecanlandıran kimse ona yakın hissedeceksiniz. Devam edelim. Aralık 2016’da yaşadığınız olaylar neticesinde Mart – Ağustos 2017 arasında engeller, baskılar ve belirsizlikler ile mücadele etmeniz gerekecektir. Tek yol mücadele edip ve hepsini birer birer aşmak! Peki hazır mısınız? Kimse hazır olamıyor, hiç merak etmeyin. 😊 2017 yılında Satürn kaynaklı gündemin 3 safhası olacak: Birincisi Mart – Nisan, ikincisi Nisan – Haziran, üçüncüsü ise Haziran – Ağustos arasında yaşanacak. Ağustos’ta süreç büyük ölçüde sona erecektir. İlk 2 safhanın kadersel olarak zor olduğu bilin ve lütfen erken/olgunlaşmamış adımlar atmayın. Size önerim, Temmuza kadar (ideal olan Ağustos) olayları akışa/zamana bırakmanız… Aylar içinde detaylıca konuşacağız fakat zamanın ruhunu bugünden işaret ediyor olması nedeniyle bu yazıda konuştuklarımız bir başucu rehberi olarak görülmeli diye düşünüyorum. ❤️

Aslan Burcu 2017 Venüs Gerilemesinin Etkileri

Her gezegen bazı yaşamsal kavramları yönetir kıymetli okurlarım. Venüs’ün yönettiği konuları iki başlıkta incelemeliyiz:
 1. maddi konular: para, kazanç, harcama, mülkler, iş ortamı
 2. sosyal konular: ilişkiler, uyum, sosyal denge ve dinamikler
Venüs gerilemeye başladığında bu saydığımız konularda değişim tetiklenir! Herkes için geçerlidir. 🌏 Bu nedenle mesela işiniz değişir, eviniz değişir, çalışma koşullarınız değişir, çevrenizdeki insanlar değişir veya ilişkilerin dinamikleri yeniden belirlenir. Venüs gerilemesi 4 Mart’ta başlayacak ve 15 Nisana kadar devam edecek ancak etkilerini Şubat ortasından itibaren hissedeceğiz. Peki aslan burcuna özel etkiler neler olabilir?
 1. eğitim hayatınıza devam etmekle ilgili bir karar alabilirsiniz
 2. ülke/şehir değiştirmek için şartlar olgunlaşabilir
 3. tatil/seyahat bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz, plan revize edilebilir
 4. devlette çalışıyorsanız çalışma koşullarınız değişebilir
 5. hukuk, öğretmenlik, dış ticaret, yayıncılık alanında takip ettiğiniz süreç varsa, şartlar değişebilir
Venüs maddi ve sosyal konularda şartların değişmesine yönelik enerji getirir kıymetli okurlarım. Eğer değişimi oluşturan irade/kaynak siz olduysanız, Venüs gerilerken değişim makbuldür. Fakat başkalarının iradesiyle oluşan değişimler için aynısını söylemek kolay değil tabi ki. Ayrıca gerilemesi sırasında sıfırdan başlayan her şey, gerileme sonrasında kendiliğinden yanlış hale gelecektir.❗️ İlişkiler özelinde bir hatırlatma yapayım: Yeni tanıştığınız biriyle ilişkiye başlamak için cidden kötü zamanlar! Üstelik gerilemenin hemen öncesinde başlayan ilişkiler de gerileme sırasında ciddi bir teste tabi tutulmuş olur. Eskiden tanıdığınız ama sevgili olmadığınız biriyle başlamak da doğru değildir bu arada. Fakat eski eşle/sevgiliyle yeniden denenebilir, zamanın enerjisine uygundur. ✌️☀️ Bu arada Venüs gerilemesinde doğdu iseniz Venüs gerilemesi size olumlu sonuçlar getirecektir. Karlı ve avantajlı çıkma ihtimaliniz, gerilemede doğmayanlara kıyasla yüksek! ❤️

Aslan Burcu 2017 Güneş ve Ay Tutulmaları

2017 yılında 2 Güneş tutulması ve 2 Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulmalar Şubat ve Ağustos’a denk geliyor, zamanı geldiğinde detaylıca konuşacağız inşallah. ❤️ İlk tutulma 11 Şubat’ta aslan burcundaki Ay tutulması! Bir dönemecin aşılacağını, önemsediğiniz bir konunun netleşeceğini söyleyebiliriz. 26 Şubat Güneş tutulması balık burcunda! (2016 Mart’ta olduğu gibi) Bu tutulmanın etkilerini parasal konularda yaşayacaksınız. Tutulma sırasında parasal konuların gezegeni Venüs de gerileme sürecine girmek üzere olacağı için Şubat – Nisan arasını finansal konular kapsamında değerlendirip önemseyin. Eğer ekonomik baskı altında iseniz ve bugünden atılması gereken bazı adımlar olduğunu düşünüyorsanız, tedbirlerinizi şimdiden alın derim. Gelelim ikinci tutulma serisine: 7 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Gördüğünüz gibi tutulmalar artık sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Önümüzdeki birkaç yıl hayatınızda önemli değişimler yaşanacağını söylemek mümkün. Ağustostaki tutulmalar sosyal/ticari ilişkilerinizin ve hayatınızın seyrini değiştirecektir. Elbette ihtimaller geniş fakat şimdiden uzun uzun konuşmayalım, nasıl olsa zamanı geldiğinde tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.❤️

2017 Özeti

Önümüzdeki yıl 2 farklı koldan ilerleyecek kıymetli okurlarım. Birincisi, Satürn kaynaklı konular nedeniyle yorulacaksınız. Zorluktan kaçmak yok! Üstüne üstüne gidecek ve her koşulda direneceğiz! İkincisi, 2017 sona erdiğinde kazanımlar da elde edeceksiniz:
 1. hayatınıza heyecan katacak yepyeni biri/bir olay
 2. sosyal hayatınız çok hareketlenecek, daha mutlu olacaksınız
Ben 2017 yılına güveniyorum. Gelin birlikte güvenelim Aslan burcu 2017 yorumu burada sona eriyor fakat 2017 yılına ilişkin konuşmaya devam edeceğiz tabi. Aylık yorumlarınız haricinde de önemli gördüğüm konuları yazacağım. Her zamanki gibi Burcuna Göre farkıyla! ❤️ Yeni yılınızı kutluyorum! Her anında sevdiklerinizle birlikte mutlu olursunuz inşallah. ❤️ Bu yazıyı aslan burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşırsanız, onlara harika bir yeni yıl hediyesi vermiş olacaksınız diye düşünüyorum. ☀️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde ve zamanda atmak önemli hale geldi ise
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. burcunagore@gmail.com En güzel ihtimalleri yaşamanız, hayallerinize ulaşmanız dileğimle.. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>

55 comments

 • Fevziye

  Aralık 31, 2016 at 11:45 am

  Zafer Bey o kadar güzel açıklamışsınız ki temmuz 2015ten beri zor bir süreçteyim iş ve aşk konusunda aralık 2016 gerçekten de gözümü açtı 2017yi umutla beklerken Satürn yine korkuttu beni 4,5 yıllık ilişkimi bitirme kararı aldım rica etsem küçükte olsa yorumlayabilir misiniz 31.7.1990 saat 14:00-14:30 arası Mersin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:18 pm

   Fevziye hanım merhaba 🙂
   beyefendinin burcunu ve yükselinini biliyor musunuz?
   ayrıca verdiğiniz bilgilere göre yükseleniniz akrep oluyor fakat çoğu zaman doğum saatleri yanlış olabilir, sizce yükselen akrep doğru mu sizin için?

  • Fevziye

   Ocak 1, 2017 at 6:38 pm

   Zafer Bey burcu balık yükseleni boğa.. evet akrep bana uyuyor.. beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum çok teşekkür ederim

  • Fevziye

   Ocak 2, 2017 at 3:52 pm

   heyecanla yorumunuzu bekliyorum

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 2, 2017 at 4:05 pm

   aslan/akrep ile balık/boğa doğru ise, devam etmeme kararı doğru aslında, uzun vadeli mutlu bir ilişki ihtimali oldukça zayıf çünkü Fevziye hanım.
   mutlu bir sene diliyorum.

  • Fevziye

   Ocak 2, 2017 at 5:23 pm

   Çok teşekkür ederim yorumunuz için..her şey gönlünüzce olsun mutlu seneler 🙂

 • Balık Sevgilisi Olan Aslan

  Aralık 31, 2016 at 12:01 pm

  Zafer Bey 1 aydır bunu bekliyordum. Ruyama girdiniz artık o derece 🙂 Ustatlari es geçmemek lazım ama siz gerçekten bu işin pirisiniz. Klasik burç yorumlamalarinin ötesindesiniz. En önemlisi de bunu sanal alemde paylasabilmeniz. İşi fazlaca ticarete dokmeden. Tabiiki de para kazanacaksınız orası ayrı ama siz ayrisiniz ya gerçekten. Bu yıl benim için pek iyi gecmesede Balık burcunda aşkı buldum. Çok güzeldi gerçekten. Zor oluyor epey benim hırçın yapımı kaldırmak onun için. İnşallah ciddiyet yolunda adımlarımızı atarız bu yıl 🙂 size iyi yıllarrrr 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:20 pm

   ne güzel bir haber 🙂 🙂 inşallah her anınız mutlu geçer, doğru insanı bulunca öyle olmalı zaten, kıymeti bilinmeli, ne dersiniz?
   2017 boyunca güzel haberlerinizi bekliyorum
   sevgiler ZC

  • Balık Sevgilisi Olan Aslan

   Ocak 1, 2017 at 8:29 pm

   İnşallah Zafer Bey 🙂 Buradan yazacağım söz 🙂

 • Ilkay

  Aralık 31, 2016 at 1:43 pm

  Her ay merakla sizin yorumlarınızı bekliyor ve nefes almadan okuyorum. İyi ki varsınız. Ben de 2017 den umutluyum çünkü 2010 dan bu tarafa çok yordu hayat beni. Bu sene artık dur , dinlen diyeceğini düşünüyor ve inanıyorum. Öğretmenim bu arada ve çok fazla sorunu bir arada yaşatıp pek çok ders almamı da sağladı. Sizin de dediğiniz gibi zor ama kazançlı çıktığımı düşünüyorum. İnşallah 2017 de tüm güzel dilek ve öngörüleriniz herkes için geçerli olur . Ellerinize sağlık 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:22 pm

   Harika bir enerjiniz olduğunu düşünüyorum, ya da güzel enerjiniz kelimelerden buraya taşıyor diyeyim 🙂 🙂
   en güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum İlkay hanım, adınızın anımsattığı gibi, her gününüz Yeniay enerjisiyle bezeli olur inşallah.
   sevgiler ZC ❤️

 • Ozlem

  Aralık 31, 2016 at 1:54 pm

  Merhabalar Zafer Bey. Oncelikle emeginize ve kaleminize saglik.Basladigi gunden bu yana Burcuna Gore’nin sessiz ama siki bir takipcisi olarak feyiz aliyorum. Cok tesekkurler. Aralik 2016 icin cok ilginc bir deneyimimi paylasmak isterim. 2014-2016 arasi maddi ve manevi hayatimin sure gelen en kotu zamanini yasadim. Mutluluk ve yasam duygumu yitirdim resmen.Fakat surekli kendimi gelistirmeye, degisime odaklanarak kendimi sifirdan insa ettim. Diyebilirim ki tum algilarim kokten degisti. Ustelik istedigim gibi bir ise girmek icin durmadan cabaladim. Genis acidan detaylari siz tahmin edersiniz.
  Sonucta Aralik 5’te cok ilgilendigim bir firmada acik olustu ve CV gonderdim. 14 Aralik Dolunay gunu ilk mulakatim gerceklesti. 23 Aralik’ta da ikincisi. 28 Aralik Yeni Ay arifesinde is’e alindigim bilgisi ve teklif mailim ulasti. 9 Ocak 2017 de egitime baslayacagim, Ocak sonu ise goreve. Isin maddi ve manevi tablosu su an tam ugruna 2 yildir cabaladigim standarti isaret ediyor. Elbet hayiri Allah’tan diyelim. Is geregi baska bir sehre tasiniyorum. Daha dogrusu 2000-2005 arasi Universiteyi okudugum sehre geri donuyorum.
  Iste sizlerle paylasabilecegim Aralik gelismemin hikayesi budur.
  Nacizane bir de sorum olacak size. Sizce bu baslangic kalici ve guzel gelismelere/daha iyi bir hayata gebe olabilir mi? 7 Agustos 1982 dogumluyum. Yukselenimi bilmemek kaydiyla (Koc ve Balik arasi kararsizlik) aksam 21.00 – 22.00 arasi dogdugum rivayet edilmistir.
  Size ve diger tum okurlara Mutlu Yillar dilerim. Herkese gonlunce gelsin 2017. Sevgiler, Saygilar
  Ozlem

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:31 pm

   Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ediyorum Özlem hanım, her zaman bekliyorum 🙂
   Gelişmelerin zamanlamasına bakınca, ben önünde sonunda (en kolay yoldan olmasa dahi) iyi ki demiş olacağınızı düşünüyorum.
   tabi doğum saatiniz sizin verdiğiniz aralığın dışında dahi olabilir (%90 öyle oluyor çünkü 🙂 ) fakat her koşulda zamanlama gayet iyi görünüyor.
   başarılar diliyorum, çok mutlu olursunuz inşallah.
   sevgiler ZC

  • Ozlem

   Ocak 2, 2017 at 11:35 pm

   Degerli yorumunuz ve iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim Zafer Bey. Yorumunuzdan sonra iyimserligim biraz daha artti. Sevgiler 🙂

  • Yasemin

   Ağustos 1, 2017 at 8:21 am

   Özlem hanım tarihler birebir tutuyor. Başıma gelenler aynı.. Ben şoook:( ama benim yükselen oğlak. Aynı kaderi yaşıyor gibiyiz. 18.08.1980

 • İnci

  Aralık 31, 2016 at 5:20 pm

  Merhaba Zafer Bey. Ellerinize emeğinize sağlık.20 Ağustos 82 doğumlu aslan burcuyum. Şubat ortasında boşanıyorum. Aşkta şansım gülmedi inşallah işte güler. Kamuda çalışıyorum. İş değişikliği için 24 Aralıkta sınava girdim. Nisan Mayıs gibi mülakatım olacak. Bari işte yüzüm gülse…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:32 pm

   İnci hanım merhaba, boşanma kesin mi?

  • İnci

   Ocak 1, 2017 at 10:26 pm

   Malesef 16 Şubat duruşmanın var 🙁

 • Maviş

  Aralık 31, 2016 at 6:10 pm

  Ceyhun Bey ben size normalde yoğun olduğunuz için sorularımla boğmak istemiyorum ama Allah rızası için ben 14 Ağustos 15 e bağlayan gece saat 00:30 gibi Antalya da doğdum fakat yükselen burcumun ne olduğunu bilmiyorum çünkü her site farklı hesaplayıp farklı bir burç söylüyor. Rica ediyorum benim yükselen burcum nedir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:36 pm

   tabi ki 🙂 🙂
   doğum yılınızı vermediğiniz için yaz saati değişebileceği için kesin bilgi olmamakla birlikte, yaz saatinin uygulandığı bir yılda doğduğunuzu varsayarak cevap veriyorum:
   12.15 sonrası ikizler, öncesi boğa.
   ikizler dışa dönük ve çok hareketli olur; boğa ise gözle görülür şekilde sakin ve ağır kanlıdır, cool denilen insanlar olur ya, onlar işte..:)
   siz seçin isterseniz.
   sevgiler ZC

  • Maviş

   Ocak 2, 2017 at 10:53 am

   1991 doğumluyum ikizler sanırım Ceyhun Beyy Çok çok çok teşekkür ederim. Sizi kocaman öpüyorum. Yeni yıl size de sağlık şans ve bereket getirsin. Gerçekten teşekkür ederim.

  • Maviş

   Ocak 2, 2017 at 11:02 am

   Hollleyyy sağolun sağolun sağolun Evett Pardon boğayım

 • merve

  Ocak 1, 2017 at 12:04 am

  Zafer bey yılın ilk günü yazıyorum Mutlu yıllar.
  Çok merak ediyorum; Aslan burcuyum ve yükselenim kova. Bu tutulmalar falan beni baya etkileyecek mi? Yıllardır nedensiz bi şekilde 2017 yılını bekledim durdum. 7 şanslı rakamım ve astrolojik olarak bu yıl gerçekleşecekler de beni heyecanlandırdı. Önceden bilmiyordum yeni öğrendim astrolojik etkilerini. Ay ben bu yıl çok güzel şeyler olacağını düşünüyorum fakat Satürn falan bayıldım. Bilemedim Aslan kova ne olurum ??

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 1, 2017 at 4:37 pm

   Doğum bilgilerinizi alabilir miyim Merve hanım, madem bu kadar beklemişsiniz, doyurucu bir şeyler söyleyeyim 🙂

  • merve

   Ocak 1, 2017 at 9:30 pm

   Sivas 04.08.1991 saat 20:20 de doğmuşum

  • merve

   Ocak 4, 2017 at 8:54 pm

   Beni unuttunuz ☹️

 • Alper

  Ocak 1, 2017 at 2:20 am

  Merhaba abi Mutlu güzel bir yıl diliyorum bu tutulmalar Aslan burçlarını olumlu mu olumsuz mu etkiler acaba

  Reply

 • EREN

  Ocak 1, 2017 at 10:57 am

  İYİ GÜNLER CEYHUN BEY CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.BENİM HARİTAMDA JÜPİTER SATÜRN TRUE NODE URANÜS NEPTÜN NERDE YSE TÜM GEZEGENLER GERİ HAREKETTE.ASLAN BURCUYUM YÜKSELEN VE AY BURCUM TERAZİ.ASLAN JÜPİTERDE İKEN HİÇ FAYDA GÖREMEDM.ŞİMDİDE TERAZİDE YA HARİTADAKİ GERİ HAREKETLER ÇOKMU KÖTÜDÜR O YÜZDENMİ ETKİLEMİYR.AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM.ÇÜNKÜ ANLATIMLARINIZ ÇOK ANLAŞILR OLUYOR.İİ MUTLU SAĞLIKLI YILLARRRRRRRR………

  Reply

  • eren

   Ocak 2, 2017 at 8:44 am

   ceyhunnnnnnnnnn beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ………..

  • eren

   Ocak 3, 2017 at 7:52 am

   ceyhun beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  • eren

   Ocak 4, 2017 at 8:34 am

   ceyhun beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 • Zeyno

  Ocak 1, 2017 at 8:38 pm

  Sevgili Ceyhun Bey
  Her yorumu cevaplamaniz mümkün değil biliyorum ama boşanmak üzere ve issiz birine torpil yapabilirsiniz sanırım 🙂 18 08 82 istanbul dogumluyum doğum saati 1630 1700 arasi. Ekimde Bosanma karari verip ev degiştim il değiştim yeni bir ise girdim. Sonra talihsiz bi sekilde ayrılmam gerekti. Maddi manevi batak durumdayım. Çok güçlü hissederken yapamayacağımi o kadar güçlü olmadığımı düşünmeye başladım Eşime dönmeyi düşünmeye başladim aniden. Nasıl bir yol izlemem dogru olur. Gökyüzü bana nediyor acaba? Eşim akrep.

  Reply

 • distinguish

  Ocak 1, 2017 at 9:16 pm

  zafer bey merhabalar,
  13.08.1986 saat 19:30 doğumluyum.yukselenım nedır?ask hayatım 2017 de yoluna gırebılecekmı lütfen yorumlarınızı beklıyorum

  Reply

 • esra

  Ocak 1, 2017 at 9:29 pm

  Zafer by yorumunuz icin tsk ederim inşallah aslan kadini olarak buyil ticarette yüzüm guler sizin yazılarınızı takip ediyorum fakat yukselenim hakkında bilgim yok 13 08 973 doğumluyum oglen namazi vakitleri soylendi ama sizce yukselenim hangi burctur sizce

  Reply

 • Aslı

  Ocak 1, 2017 at 10:44 pm

  Zafer bey merhaba, 2016 yılının son ayında çok zor günler geçiriyorum uzun bir ilişkim bitti. Önümü göremiyorum ve sizden iyimser bir kaç yorum alabilir miyim?:) 10.11.1990 22:00 de istanbulda doğdum. Cevap verirseniz çok mutlu olurum

  Reply

 • Dilek

  Ocak 1, 2017 at 10:54 pm

  Yeni yıl sizede güzellikler getirsin. Bereket mutluluk sizinle olsun.aslan burcu umut vaat ediyor.yazılarınızı heyecanla okuyorum. Zafer bey ben 25temmuz 72 yılı akşama doğru yükselenim kova uyuyor ama doğrumu bilmiyorum. Ben bu bilgi ile yazılarınızı takip ediyorum. Bilgi verir misiniz.

  Reply

 • Zeynep Kıvırcık

  Ocak 2, 2017 at 3:20 am

  Merhaba zafer bey 27.12.2016 saat 10:02 de bodrum da ananne oldum.torunum Aslan için birşeyler söyleyebilirmisiniz.bende 28.07.1966 01.40 gibi Muğla da doğmuşum.benim için iş ve maddi kazanımlar yönünden yorum yaparsanız sevinirim.teşekkür ederim

  Reply

 • didem

  Ocak 2, 2017 at 2:18 pm

  Merhabalar Zefer Bey bende sessiz takipçilerinizdenim.. ancak yorumlarınızı okudukça belki cevap verirsiniz umuduyla yazmak istedim.. 25/07/1988 saat:11 De doğmuşum yükselenimde sanırım terazi oluyor.. Erkek arkadaşım da 01/02/1990 doğumlu yükselenini bilmiyorum malesef.. 2015 ve 2016 yılları benim için maddi manevi olarak çok zor geçti tabii AŞK olarak da..2016 Kasımda başlayan ilişkimizde çok fazla sorunlar yaşıyoruz ve ben maalesef önümü göremiyorum..Tutulmalar da korkutmuyor diyemeyeceğim..Yorumunuzu bekliyorum..Sevgilerimle, Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğimle..

  Reply

 • SULTAN

  Ocak 2, 2017 at 6:52 pm

  Zafer Bey Merhabalar benim adım Sümeyye, 28.07.1994’de öğleden sonra doğmuşum.Yükselenimi bilmiyorum.2015-2016 gibi 2 iğrenç yıl geçirdikten sonra bu yılımın nasıl geçiceğini gerçekten cok merak ediyorum…

  Reply

 • Afaq

  Ocak 2, 2017 at 11:49 pm

  Merhaba Ceyhun bey. Ben 1979 3 ağustos doğumluyum, sabah 7-8 aras,Azerbaycanda.Bu yıl önemli sınavlarım var, sizce bu yıl hangi ay başvuru yapsam, iyi geçer sınavım? Önceden teşekkürler

  Reply

 • Afaq

  Ocak 3, 2017 at 12:09 am

  Merhaba Zafer bey. Ben 1979, 3 ağustos, saat 7-8 doğumluyum, Azerbaycanda. Bu yıl önemli sınavım var, sizce hangi ay başvuru yapsam, sınavım iyi geçer? Önceden teşekkürler

  Reply

 • Ahmet

  Ocak 3, 2017 at 1:52 pm

  21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Güneş tutulması 28.5 derecede gerçekleşiyor. Natal’da güneşim 28.5 derece aslanda. Bunun bana etkisi ne olabilir sizce? Not: Yükselen ikizler..

  Reply

 • Yağmur

  Ocak 3, 2017 at 4:49 pm

  Zafer Bey merhabalar. Sayfanızı şu an gördüm ve hayatımda ilk defa birine böyle bir platformda yorum yazıyorum. Artık buna enerji mi denir ne denir bilemiyorum ama iyi hissettim sizinle ilgili.Çalışmalarınızın takipçisiyim bundan sonra:) 2017 için ben de umutluyum 7 rakamının uğuruna inandığım için sanırım. 27.07.1991 doğumluyum yükselenim sanırım yay ama emin değilim siz daha iyi bilirsiniz.saat 16.45 Ankara doğumluyum.Umarım hislerimde yanılmam çook güsel bir yıl olsun herkes için. Herkes çok mutlu olsun ki dünya daha yaşanır bi yer olsun.Sevgiler

  Reply

 • eren

  Ocak 4, 2017 at 8:37 am

  ceyhun beyyyyyy lütfen cevappp aslanım yükselen ve ay teraziii asla jüpitrde fayda göremedim acaba haritamda jüpiter satürn true node neptün uranüs geri harekette.acaba o yüzdenmi fayda göremiyorumm.lütfennn cevap pp çok mu kötüdür bukadar geri harekette…

  Reply

 • Şengül AYAR

  Ocak 4, 2017 at 2:32 pm

  süper.Emeğinize sağlık.

  Reply

 • Gül

  Ocak 4, 2017 at 8:55 pm

  Merhaba ceyhun bey 06.08.1989 Adana doğumluyum gece 02.00 civarı doğduğum söyleniyor.yukselenim nedir eşim 04.09.1988 doğumlu 05.00 da doğmuş yeni evliyim evlilik hayatı ve üniversite mezunu işsiz olarak iş hayatımın durumu konusunda yorum almak istiyorum

  Reply

 • Eda

  Ocak 18, 2017 at 1:43 am

  Merhaba zafer bey ben sizi yeni takip etmeye basladim ve yorumlariniza nacizane hayran kaldim cok gercekci ve dogru yorumlar benim size sorum biz dugun tarihi almak istiyoruz ve ben dugun tarihlerinde bu tur astrolojik olaylarin etkisi olduguna inaniyorum bu sene icinde hangi gun olabilir sizce dugun tarihi simdiden cok tesekkur ederim 🙂

  Reply

 • ölümsüz ask

  Şubat 4, 2017 at 1:34 pm

  benim bi sorum olcak is alanimda yeni bir atılım yaptim televizyon üzerine ve suan bi haber bkliorm ask hayatimda ise sorunlar yasiyorum ve daha dun yine bitirdi . sizce neler olucak aslan burcuyum iyi bi gelisme olcakmi.Ayrıca daha ajans olayini söylemedim kizicagini biliyrum oda cnku bu sektörde yonetmenlik yapiyor yardim edin..

  Reply

 • Büşra

  Şubat 7, 2017 at 9:53 pm

  Merhaba Zafer bey 20 ağustos 1994 doğumluyum sabah 10 da doğmuşum yanılmıyorsam yükselenim terazi. Bu yıl inşallah 2016yı aratmaz diyorum çünkü çok yıpratıcı bir yıl geçirdim arada güzel şeyler yaşasamda ilk iş hayatı aile hayatı ve aşk hayatı olmak üzere sürekli mücadele ettim hep kolay pes eden biri değilim. Daha fazla uzatmadan 2017 yılı yükseleni terazi olan aslanları nasıl bir yıl bekler. Birde hoşlandığım kişide 18 Mart 1994 doğumlu kendisiyle uyumlu muyuz çok şey yazdım kusura bakmayın. Şimdiden teşekkür ederim

  Reply

 • İbrahim

  Şubat 26, 2017 at 12:51 pm

  29.07.1976 aslan

  Reply

 • Selçuk

  Mart 27, 2017 at 10:04 pm

  Merhabalar Zafer bey. 23 temmuz 1973 ikindi akşam namazı arası doğan birisiyim. Hiç öngörmediğim halde ocak ayında bir teraziye korkunç bir tutku ile bağlandım. Henüz hiçbir gayretime cevap alamadığım halde bu aşk beni fena halde saçmalatmaya başladı. Ne zaman nasıl adım atmam gerektiği ile bile endişe içindeyim. Arafta kaldım. Sizce doğru bir yolda mıyım? Bu arada ne kadar retro varsa üstüme geliyor ve kılıç kalkan ekibi gibi sorunlarla boğuşmaktan yoruldum. Hangi tarihlerde ne gibi adımlar atmalı veya adımlardan kaçınmalıyım ? Teşekkür ederim

  Reply

 • Ayla

  Nisan 29, 2017 at 8:16 pm

  Merhabalar sizinle az önce tanıştım yazılarınızı okudukça güneş açtı içimde 01.08.197 doğum tarihim ve yükselen Terazi. Hayat ışığım sanki 2009 da sönmeye başladı. Ne olabilir ki diye astroloji de sorgularken sizi buldum. 2009 da eşimle tanıştım. Acaba yanlış tercihimin sonuçlarını mı yaşıyorum. Ya da nedir? Ama sadece eşimle ilgili olamaz diye düşünüyorum. Ben değiştim. Pollyanna nın Türkiye şubesi gibiydim hayat toz pembe. Bana güzel. Ne oldu astrolojik olarak o sene beni bu derece depresif özgüvensiz hale getiren. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2017 at 9:13 pm

   Nisan terazi yorumunda kısaca bahsettim, yükselen bölümü (uranüs)
   Aramıza hoş geldiniz ayrıca ❤️

 • Ayşegül

  Mayıs 23, 2017 at 11:18 pm

  Merhaba Zafer Bey, 1 Ağustos 1981 05.00 Eskişehir doğumluyum ve hala bekarım. Bu yıl evlilik gözüküyor mu ufukta? 2017 yılının herkes için hayırlı geçmesi dileklerimle, sevgiler…

  Reply

 • elif

  Kasım 29, 2017 at 1:51 pm

  zafer bey merhaba öncelikle emeğinize sağlık ilk başladığınız zamanlar yorumlarınızı çok iyi anlıyordum ama bu sene yorumlar biraz yüzeysel kalıyor çok fazla ayrıntı vermiyorsunuz gibi geliyor bana bir ara derece falan anlattınız ben onlardan anlamam elbette anlayan arkadaşlar vardır ama ilk başladığınız gibi yorumlaya bilirseniz çok sevinirim amacım sizi eleştirmek değil sadece fikrim bu çünkü burcuna göreye ve yorumlarınıza çok güveniyorum nacizane benimde bir sorum olacak 16/08/1982 doğumluyum ama yükselenimi tam bilemiyorum annem öğlen ezanı okunduğunda seni emzirmiştim diyor bu arada kırıkkale doğumluyum yani ya akrep ya terazi olabilir nasıl emin olabilirim bir öneriniz varmı birde bu yükselen çok etkiliyormu çünkü ilk başladığınız zamanlardaki bütün söylediğiniz aslan yorumlarınızı birebir yaşamıştım dedim ya şimdi anlamakta zorlanıyorum

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin