Yükselen AslanAslan Burcu Mayıs 2017 Yorumu: Kariyer ve Yaşam Alanı

Nisan 30, 2017by Zafer Ceyhun42

Aslan burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi, kendine yakışanı yapıyor değerli okurlarım: her ay istikrarlı olarak doğru yorumu okumanız için bir sistem değişikliğine gidiyoruz, hayırlı olsun. 🍀 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Burcuna Göre’yi takip ettiğiniz sürece “bu ay okuduklarım benim hayatıma uymadı” dediğiniz bir yorum olmayacak. Önerim şudur: Yükselen burcunuza göre hazırladığım yorumu ana kaynak olarak kullanın, asıl gündeminizi her ay yakalayacaktır. Bu noktada size bir iş düşüyor: yükselen burcunuzu ve derecesini öğrenmelisiniz. Buyrunuz, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Doğrusu bu değişiklikle birlikte sorumluluğum da artacak, yazılara ayırdığım zaman da.. Eskiye kıyasla 2 kat daha uzun sürüyor yorumları yazma sürecim. Ben buna razıyım, en doğru bilgiye ulaşmanızı istiyorum. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Aslan burcu Nisan 2017 yorumu

Aslan Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta konu gündemden düşer. Olasılıklar şunlar:
 1. evinize harcama yaparsınız, tadilat/eşya vb
 2. yaşam alanınız değişir (ev/şehir)
 3. birlikte yaşadığınız insanlar değişir
 4. aile büyüklerinizden destek almanız gerekebilir
 5. onlara destek olursunuz
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay enerjisi heyecan yaratan türden bir enerjidir, yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. yeni bir sosyal çevreye girersiniz
 2. bir arkadaşınızla aranızda önemli bir gündem oluşur
 3. profesyonel hizmet almanız gerekir (avukat, doktor, eğitmen vb)
 4. mevcut her şeyden sıkılıp yeni arayışlara girişirsiniz
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen Aslan Yorumu

Yükselen burcunuz aslan değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

11 Mayıs Dolunay

Yükselen burcunuzun derecesine göre okunmalı. 1 – 26 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Ne diyordu abi: herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez 😄 Beni ilgilendiriyor, bu nedenle en doğru tespitleri yapmam gerekiyor. Birkaç olasılıkla devam edelim: Yukarıda verdiğim 1-26 derecede olan herkes için Dolunay konusu aynı:
 1. yaşam alanı değişikliği (şehir veya ülke)
 2. ev için harcamalar: tadilat, eşya vb
 3. ailenize biri katılabilir: doğum en büyük olasılık
 4. aile büyükleriyle ilgilenmeniz gerebilir
 5. ailenizin evine taşınabilirsiniz
Dolunay gündemi ortak olsa da; 1-26 derece arasında Jüpiter ve Pluto gibi gezegenlerin konumu farklı oluyor. Detaya girmeden bilmeniz gerekenleri anlatacağım. Birincisi eğitim nedeniyle şehir değişikliği ihtimali: Eğitime için şehir/ülke değiştirme hazırlıkları mı yapıyorsunuz? Dolunay sürecinin bu konuyla bağlantısı olacaktır. Diğer yandan, yurt dışında eğitim/çalışma hayatı sona ermek üzereyse veya devam etmek istemiyorsanız, dönme kararı almak bu tarihlere denk gelebilir. Mesela ev aramaya başlarsınız gibi.. İkincisi iş hayatınızla yaşam alanınız arasındaki bağlantıdır: İşe girmek, işe değişikliği, işten ayrılma gibi gündem varsa; beraberinde yaşadığınız ev, şehir veya ülke değişikliği gerekip gerekmeyeceği belli olur. Bu gündemi Yeniay başlığında (1-7 derece için) detaylıca anlatacağım. Üçüncüsü ise çocuklar ve aile büyükleri arasındaki bağlantı: Çocuklarınız için yeni eşya almanız gerekebilir. Alternatif ihtimal şöyle: çalıştığınız için çocuklarınızı aile büyüklerinize emanet etmeniz gerekebilir. 27 – 29 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Dolunay gündeminizin başlıca konusu görüşmeler veya entelektüel çalışmalar. Örneğin,
 1. kitap, tez, sunum, içerik hazırlamak
 2. sınavlara girmek
 3. iş görüşmeleri yapmak
Dolunay ile Yeniay arasında bağlantı var. Muhtemeldir ki kariyerinize yönelik gelişmeler olacak. Eğer Satürn enerjisi nedeniyle ana gündem aile büyükleriniz değilse, yani bahsettiğim gibi gündeminiz kariyerse, zamanın enerjisi sizden yana.. Aksi durumda ana konu ailedir. O zaman kimin kime ne kadar destek olduğu, geçmişte yaşananlar vs. konuşulur, canınız sıkılır. Yani Dolunayda geçmişte yaşananlar konuşulabilir, sonuçta iletişimi kesmek dahi isteyebilirsiniz.

25 Mayıs Yeniay

1 – 7 derece Yeniay 25 Mayısta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, enerjisi Haziranın ilk haftasına kadar uzanır. Değerli dostlar, 2017 yılında iş hayatınızda büyük gelişmeler oldu veya olmak üzere: sebep Uranüs çarpması! Doğrusu tarihi bir olaydır, önemli sonuçları olur. Örneğin,
 1. ilk işinize girersiniz ama kendinizi oraya ait hissedemezsiniz
 2. kariyer patlaması olur: inanılmaz bir konuma terfi edersiniz
 3. çalışma koşullarınız bir anda değişir, afallarsınız
 4. birlikte çalıştığınız ekip değişir, uyum sorunları olur
 5. üstlerle anlaşmazlıklar olur
 6. talimat almaktan nefret etmeye başlarsınız
 7. her zaman yaptığınız işler sıkmaya/boğmaya başlar
 8. iş değiştirmeye niyet edersiniz, işten ayrılmak zorunda kalırsınız
Bu cidden önemli bir astrolojik etkidir ve yeni bir dönemin başladığını kolayca söyleyebiliriz. Muhtemeldir ki Nisan sonunda bir şeyler oldu zaten, şimdi Mayıstaki Yeniay ile birlikte bir arayış başlayacaktır. Eğer haksızlık olduğunu düşünüyorsanız hukuki yollar arayabilirsiniz, profesyonel hizmet almanız gerekebilir, görüşlerine ve desteğine güvendiğiniz birilerini devreye sokmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan, eğer bir haksızlık durumu yoksa, bu durumda tanıdıkları ve bağlantıları kullanarak iş arayışı başlayabilir. (işten ayrılanlar için) Yeni işe girenler içinse yeni bir sosyal çevre, canlı bir ortamın heyecanı, yeni ilişkiler vs. Olumlu gündemi olanlar için zamanın enerjisi iyi. Dediğim gibi Uranüs çarpmasına maruz kalınca her zaman olumlu olmayabiliyor. Sonuçta konu başlıkları şunlar:
 1. yeni ortam, yeni insanlar
 2. profesyonel destek gereksinimi
 3. dostlardan ve yakınlardan görüş/destek talebi
Aklıma gelen bir ihtimal daha var. Uranüs çarpmasının etkilerinden birisi, anne/baba olacağınızı öğrenmek olabilir. Bu durumda alacağınız hizmet, belki de doğum için sağlık hizmetidir. 8 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniay gündeminizin ana konusu: KARİYER Desteklenen olasılıklardan bahsedelim:
 1. kamuda işe girmek
 2. öğretmenlik, akademik kariyer
 3. yurt dışında iş imkanları
 4. yabancı şirkette çalışma girişimi
Eğer ki konular bunlarsa harika zamanlardasınız, sizin işiniz olmak üzere.. Doğrusu, çalışma hayatınıza yönelik her türlü girişim için zamanın enerjisi sizden yana görünüyor. Aslan burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>

42 comments

 • LEYLA

  Nisan 30, 2017 at 5:32 pm

  Zafer Bey
  Elinize Sağlık özverili bir şekilde hazırlık yapıyorsunuz…peki biz doğum saati bilinmeyenler ne yapalım? Yeni format bizi çok sınırlandırdı.
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 5:38 pm

   astrolojiden gerçek anlamda faydalanmanız için bu sisteme geçtim Leyla hanım, yükselen burcunu bilenler için bu bir devrimdir!
   doğum saatiniz sabah-akşam saatleri gibi de mi belli değil? hiç bilgi yok mu?

  • leyla

   Mayıs 1, 2017 at 9:15 am

   Günaydın Zafer Bey, aksam saatleri oldugunu biliyoruz sadece…

  • İrem

   Mayıs 4, 2017 at 12:08 am

   Kesinlikle çok daha verim ve güzel olmuş zafer bey teşekkürler☺️

 • özlem

  Nisan 30, 2017 at 5:49 pm

  Heyecanla bekliyordum Ceyhun bey,
  01/10/1968 02:37 gibi.. terazi, yükelen aslan; uygun iş bulamıyorum, istediğim beni istemiyor. Eşim de yok:( iki aydır çocuklarımda bir karış surat, herşey çok karanlık. arasıra kardelen misali bir kıvılcım oluyor gibi aaaa yine sil baştan. enerjim yok, içimden gelmiyor hiçbişey yapmak.. başta yazdım ya “heyecanla.. ” diye pek doğru değil, bir mucizeye ihtiyacım var! ama harbi bir mucize! Olur mu be Ceyhun bey?? :/

  Reply

 • Ilknur

  Nisan 30, 2017 at 5:58 pm

  Meraba zafer bey. 1 agustos 1980 dogumluyum. Cuma gunu oglen ezani ile sela ezani saatleri arasinda dogmusum. Yalniz tablodan tam olarak cikaramadim. Bu bilgilerle yukselen burcumu bulmama yardimci olabilir misiniz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 6:27 pm

   terazi veya akreptir İlknur hanım, hangisi size uygun?

  • Ilknur

   Nisan 30, 2017 at 6:36 pm

   Akrebin daha uygun oldugunu dusunuyorum. Tesekkur ederim

 • Nilüfer

  Nisan 30, 2017 at 9:02 pm

  Ceuhun bey iyi günler,
  Yeni sisteminizi çok beğendim. Geçmiş olan yazılarınızda hem oğlak hem aslan burcunu okuyordum ve ne yaşan söyleyeyim ikisini sentezlemel kolay olmuyordu. Şimdi daha açık olmuş. Ben oğlak yükseleni aslan burcuyum 9°28′. Dediğinize göra kariyer alanında bir gelişme yaşayacağım ama kamu yahut akademik hatta yurt dışı bağlantılı bir kariyer ile ilgili herhangi bir durumum söz konusu değil. Aksine özel sektörde başvurduğum bir firmadan cevap bekliyorum. Bu konu hakkında ne düşünmem gerek? Sıralamış olduğunuz kariyer seçeneklerinin dışına çıkılamaz mı?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 9:10 pm

   Ağustos veya Eylülde ihtimal daha güçlü Nilüfer hanım.
   sevgiler ZC

 • Tuba

  Nisan 30, 2017 at 9:03 pm

  Merhaba
  İlgiyle takip ediyorum lakin daha evvel cevap yazmadınız.
  6hazıran saat 10.29 ıkızler burcu yükselen aslan,
  Müthiş yorumunuzdan benim için gözüken birşey varsa lütfennn yazarmısınz.
  Uzun yıllarıdr iş ve kariyer beklentim var,daha ne kadar beklemeliyim?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 9:06 pm

   teşekkür ediyorum, her zaman beklerim.
   Ağustos-Eylül referans noktası..

 • hülya

  Nisan 30, 2017 at 9:10 pm

  Ben eğitimle ilgili olmayan bir sebepten ötürü ,şehir ve ev değiştirmek istiyorum.Mümkün görünüyor mu ? EV aramaya başladım da ? tşkler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 9:11 pm

   tabi ki..

 • Aylin

  Nisan 30, 2017 at 9:21 pm

  Merhaba Zafer bey,
  Siz çok severek takip ediyorum.
  Bende ikizler burcuyum (16 Haziran 1991) yükselen aslan 13° 58 . Acaba iş olanakları benim için ne zaman doğar. Çok uzun zamandır bekleyişteyim ama… 🙁

  Reply

 • Tuba

  Nisan 30, 2017 at 9:53 pm

  Çook teşekkür ediyorum lakin bu uzun süredir luto kaynaklı işsizlik acaba beklenılen güzellikte gelirmi sizce?

  Reply

 • Tuba

  Nisan 30, 2017 at 9:54 pm

  Yani uzun plüto kaynaklı sınav sona erıcekmi acaba?

  Reply

 • buket

  Nisan 30, 2017 at 10:08 pm

  merhaba eşimin mayısın ikinci haftası mahkemesi var burcu aslan sonuç ne olur

  Reply

  • buket

   Mayıs 2, 2017 at 12:19 am

   beni neden es geçtiniz zafer bey

 • Eỵlül

  Nisan 30, 2017 at 11:07 pm

  08.08.1989 yükselen balık kariyer aşk yorumlar mısınız

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 11:08 pm

   Yorumlanmışı var Eylül hanım, balık yorumunda yükselen bölümü ❤️

 • İlknur

  Nisan 30, 2017 at 11:46 pm

  Merhaba Zafer bey, yükselen burcum (0°53′ Leo) çıkıyor, bu durumda bir derece mi kabul etmeliyim? Burcum ikizler. Bu arada harikasınız ve yorumlarınız maalesef doğru. Maalesef olumsuz aylar içindi tabii 🙂 dilerim biter, en azından ara verir tüm olumsuzluklar…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2017 at 11:50 pm

   Teşekkür ediyorum ilknur hanım, güzellikler dilerim, yakındır, Ağustos’ta inşallah ❤️
   Evet 1 derece kabul edin.
   Sevgiler ZC

 • Elif

  Mayıs 1, 2017 at 11:11 am

  Merhaba Zafer Bey. 29.04.94 12°aslan yükselenim. Aşk hayatım son haftalarda çok kötü gidiyor. Sevgilim 10.08.92 aslan yükseleni kova. Ayrılmanın eşiğindeyiz gibi hissediyorum ama devam etsin istiyorum. İleride düzelme emaresi var mı?

  Reply

 • Ayla

  Mayıs 1, 2017 at 5:01 pm

  Zafer bey selamlar. Güneş aslan. Ay terazi. Mars Başak. Kad akrep gad boğa.
  2011 2012 yıllarında ne oldu gökyüzünde hala devam eden. Hayat enerjisini tüketen miskinlik özgüvensizlik veren. Hemde benim gibi birine. Uranüs plüto karesi? Lütfen şifa olacak bir cevap verin sevgiler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 1, 2017 at 5:09 pm

   Yükselen burcunuzu yazmamışsınız Ayla hanım

  • Ayla

   Mayıs 1, 2017 at 6:50 pm

   Yükselen Terazi

 • Toprak

  Mayıs 1, 2017 at 5:44 pm

  3 Haziran’da sınavım var hadi inşallah

  Reply

 • Mine

  Mayıs 1, 2017 at 7:59 pm

  İyi akşamlar zafer bey,26 mart 1975 saat 14.30 Almanya doğumlu ,koc yukselenim aslan. Çok karışık ve hiç bir girişimden netice alamadığımız bir dönemden geçiyoruz. Her başlangıç var ve hiç birinde netice alamıyoruz. Ve eşim de ben de çok gergin ve alinganiz. Bu durum karşısında hem saskin hem de çözüm bulamıyoruz. Bu İlginç surec ne zaman sonlanır acaba. Bu arada eşim de basak_terazi.. selamlar

  Reply

  • Mine

   Mayıs 3, 2017 at 11:00 am

   Selamlar beni eş geçmişiniz, sağlık olsun. Takibe devam…

 • Esma

  Mayıs 3, 2017 at 12:19 am

  Merhaba Zafer mesajları yorumladığınızı görünce çok sevindiim lütfen benide yorumlayıın 21 ağustos 1995 10.25 doğumluyum yükselenim terazi burcum aslan Aşk ve iş hayatım hakkında yorum yapar mısınız

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2017 at 12:36 am

   yükselen yorumunuzu mutlaka okuyun Esma, şartlar sizden yana 🙂
   sevgiler ZC

 • Ferihan

  Mayıs 3, 2017 at 3:29 pm

  Merhaba Zafer Bey 17 Ekim 1982 İstanbul doğumluyum doğum saatim için sabaha karşı diyor anneciğim tam saat bilmiyoruz Yükselen burcumu bulamıyorum 🙂 yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2017 at 3:34 pm

   başak veya terazidir 🙂

 • Meryem

  Mayıs 3, 2017 at 11:24 pm

  Merhaba Zafer Bey, esim aslan burcu oldugu icin bu burcuda takip ediyorum. Yorumlariniz bire bir gerceklesiyor hatta ve hatta gecmise dogru yolculuktada yorumlariniz cikmisti.
  Siz muhtesemsiniz. Size sadece ovguler yagdirmak istiyorum, tam aradigim site. Ha bu arada su konuda aklima geldi bir an, sizi televizyonda da gormek mumkun olacakmi, programlara konuk olarak cikmayi dusunmuyormusunuz? Eger cikiyorsaniz (bilmedigim icin buyuk ayip) hangi kanalda? Kadinlar zaten sizin o cazibeli bakislarinizdan dolayi bayiliyorlar, tv de gorsek herhalde yapisiriz ekrana sizi seviyorum

  Reply

 • evren

  Mayıs 5, 2017 at 1:28 pm

  28 18 nedir neymiş şimdi cancer nedir bu

  Reply

 • melda

  Mayıs 6, 2017 at 10:34 pm

  eşim aslan burcu özellikle 8 14 mayıs yorumlarınızı merak ediyorum

  Reply

 • Hamiyet

  Mayıs 6, 2017 at 11:27 pm

  Merhaba zafer bey benim yükselenim arslan burcu derecesi 24.19 çıkıyor pek anlamadım.hangi bölüm okumam gereken yer 12.07.1974 ankara saat 8.00 yada 8.30 doğum saatim

  Reply

 • Gamze

  Mayıs 14, 2017 at 8:44 am

  Zafer bey merhaba en son akrep burcu yorumlarinda yazıyorduk.ordan gönderemedim burdan yazıyorum. Natal jüpiter 4.evde. ..

  Reply

 • Emrah

  Mayıs 28, 2017 at 2:41 pm

  Hayatımın her anlamda en zor ayı oluyor , ayın basında okuduğumda bir fikrim vardi ama bu kadarda değil. Temmuza kadar iyi birşey görünmüyor dedin ya abi, orda ooooff çekip bi düşündürüyor. Allah’tan umut kesilmez diyelim, detaylarıyla birlikte tamamı utan yorumlar. Teşekkürler

  Reply

 • Emrah

  Mayıs 28, 2017 at 5:39 pm

  Yorumum yengeç içindi, nasıl yaptım bilmiyorum aslana yazmışım yorumu

  Reply

 • Filiz

  Mayıs 30, 2017 at 2:57 am

  Merhabalar uzun zamandir size yazamiyorum ama simdi sizinle bir tecrubemi paylasip gezegenlerin nasil dogru soylslediklerini ogrenmis bulunmaktayim. Venus gerilemesinde ise girdim girmez olaydim soylenen is baska beklenti baska girdigim icin cok pismanim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin