Aslan burcu Mayıs 2017 yorumunda, 11 Mayıs Dolunay ve 25 Mayıs Yeniay etkileri ile önemli astrolojik olayların sonuçlarını konuşacağız. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesi, kendine yakışanı yapıyor değerli okurlarım: her ay istikrarlı olarak doğru yorumu okumanız için bir sistem değişikliğine gidiyoruz, hayırlı olsun. 🍀 Bundan sonra aylık yorumlarda yükselen burcunuza göre kapsamlı bilgiler bulacaksınız. Burcuna Göre’yi takip ettiğiniz sürece “bu ay okuduklarım benim hayatıma uymadı” dediğiniz bir yorum olmayacak. Önerim şudur: Yükselen burcunuza göre hazırladığım yorumu ana kaynak olarak kullanın, asıl gündeminizi her ay yakalayacaktır. Bu noktada size bir iş düşüyor: yükselen burcunuzu ve derecesini öğrenmelisiniz. Buyrunuz, buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Burç Hesaplama Elbette burcunuza göre de yazmaya devam edeceğim. Doğrusu bu değişiklikle birlikte sorumluluğum da artacak, yazılara ayırdığım zaman da.. Eskiye kıyasla 2 kat daha uzun sürüyor yorumları yazma sürecim. Ben buna razıyım, en doğru bilgiye ulaşmanızı istiyorum. Yorumlar şimdilik 3 bölümden oluşuyor:

 1. Birinci bölümde kısaca zamanın ruhuna değineceğim, herkes için ortak yorum..
 2. İkinci bölümde burcunuza göre bilgiler olacak, fakat önerim yükselen yorumunu referans almanızdır.
 3. Üçüncü bölümde yükselen burcunuza özel kapsamlı yorumlar yapacağım, hem de derecesine göre ayrıştırarak.
Hatırlatma: Eğer Facebook hesabınız varsa, Burcuna Göre facebook sayfasını takip edin değerli dostlar ve bildirimleri açmayı da unutmayın; bunu yapmayan birçok okurum önemli paylaşımları kaçırıyor.

Zamanın Ruhu: Mayıs 2017

Zamanın ruhu/enerjisi değiştiğinde hepimiz eşit oranda etkileniyoruz kıymetli okurlarım, hepimiz aynı gemideyiz. Atmosferi saran enerji Nisanda değişmeye başladı, zaten Nisan yorumunuzda uzun uzun konuşmuştuk. İlk işareti 17 Nisan civarında almış olmalısınız. Satürn kaynaklı baskı ve Pluto kaynaklı hırs gün geçtikçe yükselecek, Haziran-Temmuz’da zirve yapacak. Olumlu taraftan bakacak olursak, Jüpiter kaynaklı fırsatların Haziranda yeniden oluşacağını söyleyebiliriz. Mayısta hazırlıklarınızı yapın. Satürn hangi konuda baskı oluşturacak, Jüpiter hangi konuda fırsatlar getirecek? Nisanda konuşmuştuk, henüz okumadıysanız önce onu okumanızı öneriyorum; sonra bu yazıya devam edersiniz: Aslan burcu Nisan 2017 yorumu

Aslan Burcu Yorumu

Bu bölüm burca göredir, yükselene göre yorumu aşağıda bulabilirsiniz.

11 Mayıs Dolunay

11 Mayıs’taki Dolunay akrep burcunda gerçekleşiyor kıymetli dostlar, öncelikle bunu konuşalım istiyorum. Dolunay gerçekleştiğinde bir konu netleşir çünkü karar verilir, gerekli adımlar atılır veya beklenen haber alınır. Sonuçta konu gündemden düşer. Olasılıklar şunlar:
 1. evinize harcama yaparsınız, tadilat/eşya vb
 2. yaşam alanınız değişir (ev/şehir)
 3. birlikte yaşadığınız insanlar değişir
 4. aile büyüklerinizden destek almanız gerekebilir
 5. onlara destek olursunuz
Dolunay gündemi 9 Mayıs gibi belirgin hale gelecek ve 17 Mayıs civarında sonuçlanacaktır.

25 Mayıs Yeniay

Yeniay 25 Mayıs’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar. Yeniay enerjisi heyecan yaratan türden bir enerjidir, yeni kararlar alırız ve harekete geçeriz. Peki Yeniay’ın gündemi hangi konuda olacak?
 1. yeni bir sosyal çevreye girersiniz
 2. bir arkadaşınızla aranızda önemli bir gündem oluşur
 3. profesyonel hizmet almanız gerekir (avukat, doktor, eğitmen vb)
 4. mevcut her şeyden sıkılıp yeni arayışlara girişirsiniz
25 Mayıstan itibaren artan enerji 5 Hazirana kadar etkisini sürdürecektir.

Yükselen Aslan Yorumu

Yükselen burcunuz aslan değilse, bu bölümü okumanız gerekmiyor. Yükselen burcunuzun derecesini 3 aşağı 5 yukarı öğrenin mutlaka çünkü en tutarlı yorumlar yükselene göre yazdıklarım olacaktır. 

11 Mayıs Dolunay

Yükselen burcunuzun derecesine göre okunmalı. 1 – 26 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Ne diyordu abi: herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez 😄 Beni ilgilendiriyor, bu nedenle en doğru tespitleri yapmam gerekiyor. Birkaç olasılıkla devam edelim: Yukarıda verdiğim 1-26 derecede olan herkes için Dolunay konusu aynı:
 1. yaşam alanı değişikliği (şehir veya ülke)
 2. ev için harcamalar: tadilat, eşya vb
 3. ailenize biri katılabilir: doğum en büyük olasılık
 4. aile büyükleriyle ilgilenmeniz gerebilir
 5. ailenizin evine taşınabilirsiniz
Dolunay gündemi ortak olsa da; 1-26 derece arasında Jüpiter ve Pluto gibi gezegenlerin konumu farklı oluyor. Detaya girmeden bilmeniz gerekenleri anlatacağım. Birincisi eğitim nedeniyle şehir değişikliği ihtimali: Eğitime için şehir/ülke değiştirme hazırlıkları mı yapıyorsunuz? Dolunay sürecinin bu konuyla bağlantısı olacaktır. Diğer yandan, yurt dışında eğitim/çalışma hayatı sona ermek üzereyse veya devam etmek istemiyorsanız, dönme kararı almak bu tarihlere denk gelebilir. Mesela ev aramaya başlarsınız gibi.. İkincisi iş hayatınızla yaşam alanınız arasındaki bağlantıdır: İşe girmek, işe değişikliği, işten ayrılma gibi gündem varsa; beraberinde yaşadığınız ev, şehir veya ülke değişikliği gerekip gerekmeyeceği belli olur. Bu gündemi Yeniay başlığında (1-7 derece için) detaylıca anlatacağım. Üçüncüsü ise çocuklar ve aile büyükleri arasındaki bağlantı: Çocuklarınız için yeni eşya almanız gerekebilir. Alternatif ihtimal şöyle: çalıştığınız için çocuklarınızı aile büyüklerinize emanet etmeniz gerekebilir. 27 – 29 derece Dolunay 11 Mayısta gerçekleşiyor, 17 Mayıs gibi sonuca ulaşıyor değerli okurlarım. Dolunay gündeminizin başlıca konusu görüşmeler veya entelektüel çalışmalar. Örneğin,
 1. kitap, tez, sunum, içerik hazırlamak
 2. sınavlara girmek
 3. iş görüşmeleri yapmak
Dolunay ile Yeniay arasında bağlantı var. Muhtemeldir ki kariyerinize yönelik gelişmeler olacak. Eğer Satürn enerjisi nedeniyle ana gündem aile büyükleriniz değilse, yani bahsettiğim gibi gündeminiz kariyerse, zamanın enerjisi sizden yana.. Aksi durumda ana konu ailedir. O zaman kimin kime ne kadar destek olduğu, geçmişte yaşananlar vs. konuşulur, canınız sıkılır. Yani Dolunayda geçmişte yaşananlar konuşulabilir, sonuçta iletişimi kesmek dahi isteyebilirsiniz.

25 Mayıs Yeniay

1 – 7 derece Yeniay 25 Mayısta ikizler burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar, enerjisi Haziranın ilk haftasına kadar uzanır. Değerli dostlar, 2017 yılında iş hayatınızda büyük gelişmeler oldu veya olmak üzere: sebep Uranüs çarpması! Doğrusu tarihi bir olaydır, önemli sonuçları olur. Örneğin,
 1. ilk işinize girersiniz ama kendinizi oraya ait hissedemezsiniz
 2. kariyer patlaması olur: inanılmaz bir konuma terfi edersiniz
 3. çalışma koşullarınız bir anda değişir, afallarsınız
 4. birlikte çalıştığınız ekip değişir, uyum sorunları olur
 5. üstlerle anlaşmazlıklar olur
 6. talimat almaktan nefret etmeye başlarsınız
 7. her zaman yaptığınız işler sıkmaya/boğmaya başlar
 8. iş değiştirmeye niyet edersiniz, işten ayrılmak zorunda kalırsınız
Bu cidden önemli bir astrolojik etkidir ve yeni bir dönemin başladığını kolayca söyleyebiliriz. Muhtemeldir ki Nisan sonunda bir şeyler oldu zaten, şimdi Mayıstaki Yeniay ile birlikte bir arayış başlayacaktır. Eğer haksızlık olduğunu düşünüyorsanız hukuki yollar arayabilirsiniz, profesyonel hizmet almanız gerekebilir, görüşlerine ve desteğine güvendiğiniz birilerini devreye sokmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan, eğer bir haksızlık durumu yoksa, bu durumda tanıdıkları ve bağlantıları kullanarak iş arayışı başlayabilir. (işten ayrılanlar için) Yeni işe girenler içinse yeni bir sosyal çevre, canlı bir ortamın heyecanı, yeni ilişkiler vs. Olumlu gündemi olanlar için zamanın enerjisi iyi. Dediğim gibi Uranüs çarpmasına maruz kalınca her zaman olumlu olmayabiliyor. Sonuçta konu başlıkları şunlar:
 1. yeni ortam, yeni insanlar
 2. profesyonel destek gereksinimi
 3. dostlardan ve yakınlardan görüş/destek talebi
Aklıma gelen bir ihtimal daha var. Uranüs çarpmasının etkilerinden birisi, anne/baba olacağınızı öğrenmek olabilir. Bu durumda alacağınız hizmet, belki de doğum için sağlık hizmetidir. 8 – 29 derece 25 Mayıstaki Yeniay gündeminizin ana konusu: KARİYER Desteklenen olasılıklardan bahsedelim:
 1. kamuda işe girmek
 2. öğretmenlik, akademik kariyer
 3. yurt dışında iş imkanları
 4. yabancı şirkette çalışma girişimi
Eğer ki konular bunlarsa harika zamanlardasınız, sizin işiniz olmak üzere.. Doğrusu, çalışma hayatınıza yönelik her türlü girişim için zamanın enerjisi sizden yana görünüyor. Aslan burcu Mayıs 2017 yorumunu bu noktada bitiyorum değerli okurlarım. ❤️ Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>