Yükselen AkrepAkrep Burcu Ocak 2017 Yorumu: Aşk Hayatı ve Çocuklar

Ocak 4, 2017by Zafer Ceyhun43

Akrep burcu Ocak 2017 yorumu, 12 Ocak Dolunay ve 28 Ocak Yeniay ile önemli astrolojik olayların akrep burcuna özel etkilerini içeriyor. 2017 yıllık yorumlarını özene bezene yazdığım için çok uzun zamanımı aldı, bu nedenle Ocak yazılarına ancak başlayabildim. Sabrınız için çok teşekkür ediyorum. Ocak 2017 de gerçekleşecek önemli astrolojik olayları sıralayarak Ocak yorumunuza başlayalım.

 1. Mars-Neptün kavuşumu: 1 Ocak
 2. Güneş-Pluto kavuşumu: 7 Ocak
 3. Dolunay yengeç burcunda: 12 Ocak
 4. Güneş-Jüpiter etkileşimi: 12 Ocak
 5. Venüs-Neptün kavuşumu: 12 Ocak
 6. Yeniay kova burcunda: 28 Ocak

Ocak 2017’den itibaren

2017 için önemli bir atılım yılı olacak diyorum, umarım ki ülkece dengemizi bozacak sarsıcı olaylar yaşamayız. Bireysel olarak iyi bir yıl bekliyorum. Ocak 2017 ise hareketliliğin başladığı zaman dilimi olacak. Daha en baştan yıla hızlı giriyoruz. Önümüzdeki 4 ay önemli astrolojik olaylar peş peşe geliyor. Bu yazıda sadece Ocak ayına değil aynı zamanda Ocak-Nisan boyunca yaşanması muhtemel olaylara, akrep burcuna özel ihtimaller üzerinden ışık tutmaya çalışalım. Hadi başlayalım. ☀️ Önümüzdeki birkaç ayda etkili olacak 2 ana gündem maddesi var değerli okurlarım. Birinci gündemin kaynağını, balık burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak’ta Venüs/Mars ile Neptün arasındaki temaslar
 2. Şubat sonunda Güneş tutulması
İkinci gündemin kaynağını ise koç burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak 2017’de başlayan Uranüs etkileşimleri
 2. Mart-Nisan’da Venüs gerilemesi
Peki iki farklı gündemi akrep burcuna göre nasıl değerlendirmeliyiz? Birinci gündeminize dair olasılıklardan bahsedelim:
 1. yalnız mısınız? Ocakta bu durum değişebilir
 2. aşık olabilirsiniz, hem de nasıl!
 3. bir gün evleneceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz
 4. evli olanlar için çocuk sahibi olma gündemi oluşabilir
 5. çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler olur
 6. onların geleceğine yönelik yatırımlar yapabilirsiniz
Başka neler olabilir? Özellikle fiziksel aktivitenin yoğun olduğu uğraşlara yönelmek için doğru zamanlar. Mesela spor yapmak, dansa başlamak, bisikletle doğa turları yapmak, belki de yıllık yorumunuzu okuduktan sonra dağcılık yapmaya karar verdiniz, kim bilir? Diğer yandan, sosyal/ticari projeye başlayabilirsiniz. Mesela kendi işini kurmak isteyenler için ideal zamanlar diyebiliriz. Kısa film mi çekiyorsunuz, yoksa youtube kanalınız mı var? Kendinizi gösterebileceğiniz, yaratıcı enerjinizle fark yaratacağınız her konu güzel bir enerji ile destekleniyor olacak. Bu konular Ocak 2017’de olumlu bir seyirle başlayacak çünkü işin içinde Mars/Venüs gibi olumlu enerji taşıyan gezegenler var. Lütfen unutmayın! Bahsettiğim konular çerçevesinde Ocak’ta yaşanan gelişmeler, 26 Şubat Güneş tutulmasıyla yeni bir safhaya ulaşacaktır. Aralarında güçlü bir illiyet bağı var! Muhtemelen gerçek büyük adım Şubat sonunda atılacak. İkinci gündeminize değinelim! Başlamadan önce, gezegenlerin etkileşimleri ile yaşadıklarımız arasındaki bağlantıyı tarif etmek için geçmişten bazı örnekler vermek istiyorum. Temmuz 2016 yorumunuzdan alıntı:
15 Temmuz’da bir başka önemli gelişme var: Uranüs Güneş etkileşimi. Gündem maddeleri arasında çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınız olacak. Eğer sağlıkla ilgili gündeminiz varsa, yine bir adım atılabilir. Uranüs varken atılan adımlar, insanı rahatlatan ve nefes aldıran adımlar olur. Bir çeşit özgürleşme hamlesidir. Temmuzda atılacak adımlar Ekimde yeniden gündeme gelecek.
Ekim 2016 yorumunuzda şöyle demişiz:
Ekim ayında yaşanacaklar, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi ile bağlantılı olacak; Mart/Nisan 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak. Yeni başlayan bir sürecin ilk günlerinde bulunuyoruz aslında ve bu süreç bizleri Mart-Nisan’a taşıyacak. Önümüzde 6 aylık bir zaman aralığı var.
Devam edelim çünkü şimdi konuşacaklarımız yılın 2017 yılının ilk yarısının en önemli konuları arasında yer alacak. Konu başlıkları mı? Temmuz 2016’da bahsettiğimiz konular:
 1. iş kurar, işe girer veya işinizi değiştirebilirsiniz
 2. mevcut işinizdeki göreviniz değişebilir, terfi olabilir
 3. yöneticiniz veya (yönetici sizseniz) çalışma arkadaşlarınız değişebilir
 4. hayatınızın temposunda değişime neden olabilecek bir olay olur
 5. iş hayatınızda kimlerle birlikte yola devam edeceğinizi belirlersiniz
 6. sağlıkla ilgili sorunlarlar ilgilenmeniz gerekebilir
 7. sigarayı bırakırsınız, spora başlarsınız; yani kendinize iyi bakmaya karar verirsiniz
 8. iş ile özel hayat arasındaki dengeleri yeniden düzenlemeye çalışırsınız
2017 yılındaki gelişmelerin iyi bir şekilde sonuçlanacağını düşünüyorum, sebeplerini bu yazıda anlatmıştım: Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi Yazıda belirttiğim gibi 2017 yılı sona erdiğinde düze çıkacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle 2017 yıllık yorumunuzda <2017 yılına güveniyorum> demiştim. Henüz okumayanlar için: Akrep Burcu 2017 Yorumu Değerli dostlar! Bu konuştuklarımız, Ocak 2017 ile sınırlı olmayacaktır. Venüs gerilemesinin etkileri sona erinceye kadar bu konular gündeminizin omurgasını teşkil edecektir. Fakat hayatınızda bu konulardan başka meseleler de olacak. Özellikle Dolunay ve Yeniay ile birlikte..

12 Ocak Dolunay: Akrep burcuna etkileri

Dolunay 12 Ocak’ta yengeç burcunda gerçekleşiyor. Biliyorsunuz, Dolunay ertesinde bir gündem sonuca bağlanır/netleşir. Dolunayın ardından 17 Ocak civarında gündem netleşecektir. Peki Dolunay gündeminiz ne olabilir?
 1. eğitim hayatınızdaki bir konu sonuçlanır
 2. hukuki bir mesele netleşir
 3. yayıncılık, reklam işleriyle ilgili konuda karar verirsiniz
 4. akademik kariyere ilişkin sonuçlar/kararlar belli olur
 5. yeni bir hedef belirlersiniz, öncekilerden vazgeçersiniz
 6. kardeş/arkadaşlardan biriyle ilgili görüşünüz netleşir
 7. yakın çevreden uzaklaşma kararı veya bir destek alabilirsinzi
Dolunay sırasında gökyüzü hareketli olacağı için eşzamanlı olarak birçok konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Güneş, 3 önemli gezegen ile temas halinde olacak: Jüpiter, Uranüs ve Pluto.

28 Ocak Yeniay: Akrep burcuna etkileri

Yeniay kova burcunda 28 Ocak’ta gerçekleşiyor değerli okurlarım. Adından da anlaşılacağı üzere Yeniay ile birlikte yeni bir ay/gündem başlar! Burcunuza özel olasılıklar ise şöyle:
 1. evinizi değiştirirsiniz
 2. evle ilgili adımlar atılır: alım-satım, tadilat vb
 3. yaşadığınız şehir/ülke değişebilir
 4. evlilik/ayrılık kararı alınabilir
 5. aile büyüklerinizin talepleriyle ilgilenmeniz gerekir
 6. gayrimenkullerinize yönelik bir gelişme olur
Akrep burcu Ocak 2017 yorumunu bu noktada sona eriyor kıymetli okurlarım, daha fazla detay vermek istesem de, yazmaya geç başladığım için hızlı gidiyorum bu ay. Umuyorum ki 2017 yılını çok seversiniz, Ocaktan Aralığa… Bu yazıyı akrep burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil.  Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

43 comments

 • Sevgi

  Ocak 4, 2017 at 6:35 pm

  Merhabalar Ceyhun bey,sürekli takipteyim emeğinize sağlık mükemmelsiniz,sadece bir sorum var,burcum başak yükselen koç ay burcum akrep şimdi hepsinin ortak etkisi mı oluyor? Ben bu üç burç yorumlarını okuyarak plan yapıyorum da!

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 4, 2017 at 7:56 pm

   hayır Sevgi hanım, doğum bilgilerinizi verin ben haritanıza göre olayın mantığını anlatayım 🙂
   sevgiler ZC

  • Sevgi

   Ocak 5, 2017 at 6:34 am

   15 Eylül 1988 Ankara/Altındağ Saat 20:00

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 10:38 pm

   bu linkten doğum haritanıza ulaşabilirsiniz: https://www.evernote.com/shard/s115/sh/fca55d0f-be50-47a9-acf8-88a22fe9e44c/b249f92734356ec58de65949ed7c5190
   şimdi bazı anlatacaklarım var 🙂
   eğer bir astroloji olayı 10 derece koç burcunda gerçekleşti ise, sizin 12. evinizde denk geliyor (yüks 21 koç) ve bu olayı ben aslında boğa burcu yorumunda anlatıyorum.
   fakat eğer 27 derece koç burcunda olursa, o zaman koç burcu yorumunda anlatmış oluyorum çünkü 1. evinizde oluyor.
   başka bir örnek vereyim:
   olay 12-30 yengeç arasında olduysa, ben sonuçlarını koçta anlatmış oluyorum fakat mesela 4 derece yengeçteyse boğada anlatmış oluyorum.
   kısacası, bu sorunuzun cevabı her yazıda değişir çünkü her olay farklı derecede gerçekleşiyor. fakat siz olayların gerçekleştiği dereceyi bildiğiniz zaman, konunun ne olduğunu haritanıza bakıp anlarsınız aslında.
   not: hemen her zaman yükselene göre veya yükselenden sonraki burca göre olur, sizde durum koç-boğa..
   umarım anlaşılır şekilde anlatabildim..
   sevgiler, ZC ❤️

  • Sevgi

   Ocak 9, 2017 at 12:02 am

   Öncelikle çok teşekkür ederim haaaarika anlatınız dereceler çok önemli yani,buna göre de aldığımız etkiler değişecek süper,ben daha iyi kavramış oldum şimdi 😉 emeğinize sağlık..Tüm takipçilerinize ilginizi hissettiriyorsunuz,bu nasıl bir naiflik,teşekkürler her şey gönlünüzce olsun ❤

 • Emel

  Ocak 4, 2017 at 7:07 pm

  Merhaba zafer bey.Yen yılın burcunagöre nin kıymetli yazarına ve muhteşem takipçilerine 2017 yılı sağlık mutluluk huzur kariyer bolluk ve bereket getirmesini temenni ederim öncelikle.30 ekim 1982 osmaniye saat sabah 10:30da dünyaya gelmişim sizce bu yıl kariyer anlamında güzellikler yaşarmıyım çok kısada olsa ufak bir yorum bekliyorum sizden.Başarılarınız daim olsun gökyüzünün ışığı üzerinizden hiç eksik olmasın 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 4, 2017 at 7:57 pm

   yazıları bitirince döneceğim size Emel hanım. olur da görüşmelerim nedeniyle uzarsa şimdiden bağışlayın ama döneceğim mutlaka.
   sevgiler ZC

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 4:05 pm

   Emel hanım merhaba yeniden.. 🙂 🙂
   haritanızı inceledim, verdiğiniz bilgilere göre yükselen burcunuz yay…
   2017 de Satürn 1. evde ve Jüpiter 10. evde, yani kariyer alanınızda bulunacak..
   Birçok fırsat olacaktır, 2017 de hayatınız birçok anlamda değişecektir ve olumlu olup iddialı adımlar atarsanız harika işler yaparsınız…
   sevgiler ZC

  • Emel

   Ocak 9, 2017 at 11:17 pm

   Merhaba zafer bey cevabınız için tşk ederim lakin yıllardır yükselen burcumu oglak olarak biliyordum.çünki 1978-1983 yılları arasında yaz saati uygulaması yokmuş.kafam çok karıştı ama size ve yorumunuza elbetteki güveniyorum.bu detay sizin gözünüzden kaçmış olabilirmi?

 • Nesrin

  Ocak 4, 2017 at 8:30 pm

  Merhaba zafer bey yorumlarınızı büyük bir heyecanla okuyorum 20.11.1984 doğumluyum 10 ay önce bosandim hiç bir işim rast gitmiyor neye elimi uzatsam kuruyor. İş arıyorum gittiğim görüşmelerden dönüş yapılmıyor sizden yardım istiyorum Lütfen çok zor durumdayim

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 10:45 pm

   ilginiz için teşekkürler Nesrin hanım, inşallah kısa süre içinde zorluklar biter ve keyifli konular üzerinde konuşuyor olabiliriz..
   doğum saatinizi öğrenebilir miyim Nesrin hanım?

 • 21 Aralık

  Ocak 4, 2017 at 9:11 pm

  Daha okumadım..ama içimden şunları yazmak geldi..daha minnacık ,küçücük takipçileriniz varken,şimdi büyüdünüz..ve büyüdüğünüzü görmek çok güzel inanın Siz küçücükken keşfetmenin,tanımanın gururu apayrı sevgiyle kalın

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 4, 2017 at 9:43 pm

   kocaman kocaman sevgilerimi kabul edin ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
   beni çok mutlu ettiniz, sağ olun var olun..
   hep birlikte güzel günlere inşallah.
   ZC

 • ilknur

  Ocak 4, 2017 at 9:13 pm

  Merhaba zafer bey sizi uzun zamandir takip ediyorum okuyunca kendi istek ve dusuncelerimi buluyorum oncelikle bunun icin tesekkur ederim iyi ki sizi kesfetmisim. Sagolun. ☺ sizden cok ufak da olsa bir yorum alabilir miyim. Lutfen nolur ☺ Bursa dogumluyum 03.11.1990 saat: 16.00 umarim mesajim size ulasir cok tesekkur ederim sizi takip ediyor basarilarinizi diliyorum.

 • Derya

  Ocak 4, 2017 at 9:43 pm

  Şaka gibi Ocak sonu vizede aksilik olmazsa yurt dışına çıkıyorum,dahası evlilik de olabilir… Doğru bir zamanlama mı yani Ceyhun Bey :))

 • Eda

  Ocak 4, 2017 at 10:20 pm

  Merhaba ben 23 ağustos 1992 tokat niksar doğumluyum öğlen saatinde dogmusum. Burcum yükselen burcum nedir ve benim doğum harita ma göre 2017 de beni bekliyor rica etsem biraz yorum yapar misiniz iyi aksamlar.

 • Nurcan

  Ocak 4, 2017 at 10:54 pm

  Süpersiniz,Zafer bey elinize kaleminize saglik,cok güzel anlatmissiniz, iyiki varsiniz.Selamlar Sevgiler güzel almanyadan.

 • Seda

  Ocak 5, 2017 at 1:12 am

  Biri aşk mi dedi sonunda yüzümüz gulcek gibi hissediyorum. Yazı için teşekkürler ❤

 • gamze d.

  Ocak 5, 2017 at 4:37 pm

  Zafer bey merhaba. Yorumunuza çok ihtiyacım var 26 10 1983 gece 02.00 istanbul doğumluyum şuan mecburen yurt dışındayım ama ülkeme dönmek istiyorum ve yüksek lisans istiyorum acaba haritamda ne etkiler var.

 • Ipek

  Ocak 5, 2017 at 10:04 pm

  Merhaba zafer bey yazılarınızı büyük bir beğeniyle takip ediyorum. Benim bir sorum olacak 29 haziran 1992 saat 10:30 adana doğumluyum. Nişanlım da 10 Kasım 1990 saat 22:00 mersin doğumlu Temmuz da tanıştık. Ekimde nişanımız oldu. Yazınıza birebir uyuyor zamanlar. Ama bu aralar bazı problemler olmaya başladı. Mart/Nisan gibi hayatınızda değişikler olacak yazmışsınız. Acaba ayrılık mı görünüyor

 • zeyn

  Ocak 12, 2017 at 9:02 pm

  Merhaba Zafer Bey 01.11.86 doğumluyum doğum saatim:10.30
  bu yıl kariyer ve aşk hayatıma ilişkin yorumlarınızı merak ediyorum.
  Zarif dönüşleriniz ve işinize olan tutkunuz hayranlık verici.
  Sevgiler, kalpler…

 • gülay

  Ocak 12, 2017 at 10:16 pm

  Merhaba ceyhun bey.teşekkür ederim yorumlarınız harika.26 ekim 1980 17:00 doğumluyum.ilişkilerde karmaşa kararsızlık ve iş hayatım gibi konularda değişiklikler var mı merak ediyorum.kararsız kaldığım bir konu için doğru seçimi ne zaman yapmalıyım.fikir verirseniz memnun olurum.elinize sağlık

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 12, 2017 at 10:39 pm

   Gülay hanım merhaba,
   akrep burcu olanın en belirgin yanı nedir biliyor musunuz? karşı tarafı karanlıkta bırakmak, bilgiyi kısarak/sakınarak vermek, siz de öyle yapmışsınız 🙂 🙂
   kararsız kaldığınız konuya dair azıcık da olsa bir ipucu verseniz?

  • gülay

   Ocak 27, 2017 at 1:05 am

   Haklısınız:) cevabınız için teşekkür ederim.Mevcut işimi değiştirme zamanı geldi diye düşünüyorum.böyle bir lüksüm yok esasen.iş anlamında iyi bir işim var.geç de olsa uyum sağlamayı da hallettim.fakat ilişkilerle ilgili ciddi problemler yaşıyorum.devam etmem durumunda tolere etmemem gereken şeyleri,tolere etmek durumunda kalacağımı düşünüyorum.ben,ben olmaktan çıkmadan bu duruma ne zaman ve ne şekilde son vermeliyim?komşun körse gözünü kırparak bak mı demeliyim yoksa?

 • Şebnem

  Ocak 12, 2017 at 10:59 pm

  Merhaba Zafer ben benim doğum haritamda 7. Evde hiç gezegen olmaması ve evlenmemiş olmam arasında bir bağlantı varmi acaba merak ediyorum ve 2017 de şansım varmi 18.11.1974 Bursa/Osmangazi 21:45

  • Şebnem

   Ocak 12, 2017 at 11:01 pm

   Bey yazacaktım kusura bakmayın ben diye geçmiş

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 12, 2017 at 11:13 pm

   Şebnem hanım merhaba, hayır ilişkisi yok, öyle olsaydı toplumun ciddi bir bölümü evlenmezdi çünkü birçok insanda 7. evde gezegen olmaz ve aslında bazılarında Neptün ve Uranüs gibi gezegenler olduğu için evlenmeyebilirler. Yani 7. evde gezegen olmaması, olmasından daha iyi olabilir.
   Diğer taraftan, 12. evde Satürn var ve bu önemli bir olaydır, temel nedeni Satürn kaynaklı olarak geçmişte aile büyüklerinizin birbiri ile veya sizinle ilişkisinin etkilerini yaşıyor olabilirsiniz. sonucu şöyledir özetle: “ben istedim ama engellediler”, “ben yapmaya çalıştım ama olmadı” veya toptan “ben yapamam ki”..
   Satürn bize “ben yaparım” dedirten gezegendir ve 12. evdeki konumu tersi yönde çalışır.
   Ayrıca Venüs-Neptün kavuşumunda doğmuşsunuz, önemli bir olaydır çünkü farkında olmadan aslında insan eş/sevgili aramaz. Asıl arayışı gerçekte kahramanını bulmaktır veya tersine kendisi kahraman/kurtarıcı olmaya çalışır. Başka şehirde olan, kendine ilgi göstermeyen veya ilişkisi olan insanlardan hoşlanmak da maalesef diğer bir yan etkisidir.
   bu etkilerin farkında olarak, tuzağa düşmeden yaşamak kolay değildir ve ancak bunu başarırsanız evlilik mümkün olur. Aksi durumda hangi gezegen nereye gelirse gelsin, sonuçta istediğiniz noktaya varamayabilirsiniz.
   umarım faydası olmuştur.
   sevgiler ZC

  • Şebnem

   Ocak 13, 2017 at 12:31 am

   Zafer bey cevap vermeniz çok sevindirdi beni iyi bir şey duyamasam da
   Evet gerçekten de 35 yaşıma kadar eş aramadım ihtiyaç hissetmedim doğrudur.. Ne yazık ki dediğiniz tuzaklara da düştüm farkında olmadan.. İşimin kolay olmadığını anlatmış oldunuz bana bu durumda.. Fakat aile büyüklerinizin birbirleriyle yada sizinle ilişkisinin etkilerini yaşıyor olabilirsiniz demişsiniz bunu anlayamadım çok sevgi dolu bir aile içinde yaşadım, babam anneme son derece ilgili ve sevgiyle yaklaşır.. Hiç beni engellediler gibi bir düşüncem yada yapamam demedim ve en iyisini de yapabileceğime eminim aslında..

 • Buse

  Ocak 13, 2017 at 12:22 am

  Zafer bey merhaba bu yıl hayatıma dair önemli karar almayı planlıyorum evliyim bu karar bencil bir karar ve bu yıl kendime daha çok eğilmeyi planlıyorum. Evliliğim nasıl etkilenecek ve evliliğimdeki pürüzler gidecek mi?
  10 Kasım 1989 Doğum saati 17.05

 • Buse Kar

  Ocak 13, 2017 at 12:25 am

  Zafer bey merhabalar
  Bu yıl hayatıma radikal bir karar almayı planlıyorum. Bu karar bencilce bir karar ve kendime daha çok eğilmeyi planlıyorum. Bu durumdan evliliğim nasıl etkilenecek be evliliğimdeki mevcut pürüzler gidecek mi
  10 kasım 1989 Doğum saati 17.05

 • Meryem şen

  Ocak 13, 2017 at 5:15 am

  Zafer bey merhabalar;bir astroloji aşığı olarak sizi 6-7 ay önce keşfettim.Anlatım tarzınızı ve anlaşılır yorumlarınızı çok çok beğeniyor ve tebrik ediyorum.Bende kendi adıma kafamda bir çok projeyle oldukça Berne’n doku bir dönemden geçiyorum.Doğum bilgilerim 26.10.1987 saat 09.30/10.00 civarı Kocaeli.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Sevgiler..

 • gamze d.

  Ocak 13, 2017 at 1:06 pm

  Zafer bey yeniden Merhaba..yeniden diyorum çünkü yukarıda bir sorum var öksüz ve yetim kalmış…:) gercekten tam bir çıkmaz içindeyim ufak da olsa yorumunuzu bekliyorum. Saygılar sevgiler…

 • Merve

  Ocak 13, 2017 at 5:55 pm

  Merhabaa 🙂 14.11.1994 saat 19:00da doğdum ilişki konusunda yorum yapmanızı rica edebilir miyim ? İyi çalışmalar 🙂

 • Virgooo

  Ocak 13, 2017 at 10:44 pm

  Yalnızlık yalnızlık yalnızlık.. 5. Evde biseyler oluyor ama Bi turlu olmuyor Ceyhun bey. 30.08.1987 11.30 Adana. Lütfen haritama bakarmışsınız aşk ne zaman kapımı çalacak???

  • Virgoo

   Ocak 16, 2017 at 10:37 pm

   Zafer bey 🙂

 • ganimet

  Ocak 15, 2017 at 11:37 pm

  sizi bir seneye yakin zamandir takip ediyorum harikasiniz rica etsem benimde dogum haritama bakabilirmisiniz işlerim hiç yolunda gitmiyor ganimet 25 10 1979 saat 13 00

 • Buse

  Ocak 17, 2017 at 6:46 pm

  Merhaba Zafer Bey,12.27.1991 sabah 4-5 saatlerinde doğdum.Yorumlarınızı rica ediyorum. Bu aralar sürekli tekrara eden sorunlarla uğraşmak zorunda kalıyorum ve her anlamda çok seçeneğim olduğu için karar vermekte zorlanıyorum

 • Hulya Dogan

  Ocak 17, 2017 at 10:17 pm

  Zafer bey merhaba, isinizi severek yaptiginiz cok belli, ne mutlu size 🙂 bu kadar soruya ilgiye baska turlu yetisilmesi mumkun olmazdi. Sizi yeni takip etmeye basladim. 09.03.1977 22:40 almanya hamburg dogumluyum. 2017 yili hayal ettigim aşki getirecek mi merak ediyorum, siz ne dersiniz? 🙂 emeginiz icin simdiden cok tesekkurler, mutlu yillar dilerim

 • Emrah

  Ocak 18, 2017 at 5:01 pm

  Slm nasılsınız öncelikle ben 03.12.1982 Kasım doğumlu Malatya ikametgah ediyorum evliliğimle ilgili sorunlar yaşıyorum 15 yıllık evliyim ve artık kaldıramaz,hale geldim boşanma kararı aldım 2017’de beni neler bekliyor…. Bu arada adım erkek ismi ana bayanım

 • Emrah

  Ocak 18, 2017 at 5:05 pm

  Slm nasılsınız öncelikle ben 03.11.1982 Kasım doğumlu Malatya ikametgah ediyorum evliliğimle ilgili sorunlar yaşıyorum 15 yıllık evliyim ve artık kaldıramaz,hale geldim boşanma kararı aldım 2017’de beni neler bekliyor…. Bu arada adım erkek ismi ana bayanım

 • Nusya

  Ocak 22, 2017 at 12:19 am

  04.11.1993 bilecik saat 02:20 iş ve egitim hayatimda beni neler bekliyor
  Uzun suredir takipcinizim yorumlarsaniz sevinirim:) iyi calismalar..

 • başak

  Ocak 24, 2017 at 9:53 pm

  Zafer Bey rica etsem 26.10.1998 yorumlayabilir misiniz?

 • Feride

  Ocak 25, 2017 at 1:25 am

  Merhsba Zafer bey 13.11.1997 doğumluyum haritama bakıb bana bir iki şey söyleye bilirmisiniz rica etsem acaba?
  Şimdiden sevgiler.

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin