Yükselen AkrepAkrep Burcu Nisan 2016 Yorumu: İş Hayatınız, Kazanç ve Harcamalar

Nisan 1, 2016by Zafer Ceyhun59

Akrep burcu Nisan 2016 yorumu, 7 Nisan Yeniay ve 22 Nisan Dolunay etkileri ile Nisan ayında gerçekleşecek diğer astroloji olayları akrep burcuna göre anlatıyor. Tutulmalar geride kaldığına göre, “işimize gücümüze bakalım” diyebilir miyiz artık kıymetli dostlar? Görünen o ki, çalışma hayatınız, kazanç ve harcamaların ön planda olduğu bir döneme girdiniz. Neler planlıyorsunuz? Nisan ayı yorumu, Nisan 2016 gündemiyle sınırlı değil çünkü aslında bir sürecin başlangıcında olduğunuzu söyleyebilirim. Bu nedenle, önümüzdeki 6 ayın gündemini akrep burcuna göre değerlendiriyoruz. Akrep burcu Nisan 2016 yorumuna başlayalım öyleyse, konuşacak çok konu var. 😊

7 Nisan Yeniay Akrep Burcunu Nasıl Etkiler

Öncelikle belirtmek istiyorum ki, Nisan’da zengin bir gündem var çünkü 7 Nisan’ gerçekleşecek Yeniay sırasında Satürn, Uranüs ve Pluto da etkin olacaklar. Birçok konu eşzamanlı olarak zihninizi ve/veya gündeminizi meşgul edecektir. Uranüs etkisiyle başlamak istiyorum çünkü Yeniay gündemine doğrudan dahil olan gezegen Uranüs olacak. Hem Yeniay hem de Uranüs koç burcunda.. Akrep burcuna özel olası gündem maddeleri şunlar:
 1. işleri/zamanı yönetebilmek için planlar ve düzenlemeler yapabilirsiniz
 2. hayatınıza yeni bir faaliyet/uğraş dahil edebilirsiniz
 3. yoğun bir tempo başlayacağı için hazırlık aşamasındasınız
 4. sağlığınızla ilgili adımlar atabilirsiniz, spor/diyet veya sigara bırakma gibi
 5. iş değişimi, işe girme mümkün
 6. çalışma arkadaşlarınız değişebilir veya aranızda bir gündem oluşabilir
İşin içinde Uranüs olduğu için, gelişmeler beklenmedik şekilde hızlı/ani gerçekleşebilir. Diğer yandan, gelişmelerin size daha fazla özgürlük alanı oluşturması muhtemel olduğu gibi tersine iradeniz dışında gerçekleşerek benliğinizi rahatsız etmesi de mümkündür. Uranüs’ün iyi yanı, yaşananları ilk başta beğenmeseniz bile, uzun vadede lehte sonuçlanmadır. Uranüs, ilginç bir şekilde bizim için doğru olanı seçer ve önümüze getirir. Umarım ki siz de bu ayrıcalıktan sonuna kadar faydalanırsınız. Bu yönüyle Nisan ayı, her şey olup bittikten sonra, kendinizi rahatlamış/özgür hissedeceğiniz önemli bir dönem olacak. Eğer ki kısa zaman aralığında olmazsa, göreceksiniz uzun vadede rahatlama gelecek. Olur da gelişmeler çok hızlı gerçekleştiği için eliniz kolunuz bağlanmış hissederseniz, zamanın akışına direnmeyin derim. Direnmek de faydasızdır zaten, Uranüs varken akışa bırakmak en iyisidir. Bu noktada bir hatırlatma yapıyorum: Bazen Uranüs etkisiyle birlikte, göz önündeki gerçekleri görmek zorlaşabilir. Bu nedenle sevdiklerinizin tüm uyarılarına rağmen kendi bildiğiniz yolda gittiğiniz için hatalar da yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin tek bir ağızdan aynı görüşü dile getirdiği fakat sizin farklı düşündüğünüz bir konu olursa, bu gözle değerlendirmekte fayda var. Pluto etkisiyle devam edelim. Biliyorsunuz değil mi, Pluto akrep burcunun yönetici gezegenidir. Eski zaman astrologları, Pluto gözle görülemediği için henüz keşfedilmediğinden, akrep burcunun yöneticisinin Mars olduğunu düşünmüşler. Bunu anlayışla karşılayabiliriz çünkü bilmiyorlarmış fakat bugünün astrologları yeni bilgiyi görmezden gelemez. Artık farklı bir çağdayız ve akrep Pluto’dur. 😎 7 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay’dan bir gün önce, 6 Nisan’da Güneş/Pluto etkileşimi gerçekleşerek Yeniay enerjisine dahil olacak. Bu olay, 18 Nisan’da başlayacak Pluto gerilemesi öncesinde çok önemli bir kıvılcım olacaktır. Gerileme gündeminizin Nisan’ın ilk haftasında şekilleneceğini söylemek yerinde olur. Akrep burcuna özel konu başlıkları ise şöyle:
 1. öğrenme, okuyup araştırma isteğiniz kabarabilir
 2. bir eğitime başlayabilirsiniz, spor/dans kursu da olabilir, ehliyet de..
 3. sunumlar, ziyaretler, görüşmeler ve anlaşmalar yapmanız gerekebilir
 4. eğitiminize master/doktora ile devam etmek isteyebilirsiniz
 5. iletişimin ve koşturmacanın yoğun olduğu bir dönem başlayabilir
 6. araç satın alma/değiştirme mümkündür
 7. ev değişimi, iş yerinin taşınması gerçekleşebilir
 8. bir proje hazırlığı başlayabilir; tez yazmak, bir anlaşmanın hazırlığı gibi
Pluto etkisi 2008 yılından bu yana size “bilgi güçtür” diyor değerli dostlar. Bilen, gören ve tanıyanın daha çok kazanacağı ve rahat edeceği gerçeği artık sizi harekete geçiren motivasyon. Bu nedenle okumaya, insanlarla temas kurmaya, yeni çevrelere girmeye yönelik enerjiniz de yüksek. Pluto’nun beraberinde getirdiği değerler hırs, mücadele, kazanım, kontrol etme çabası gibi kavramlar olduğu için bilgiyi ve tanıdıkları bu değerlerin gölgesinde kullanma gayretleriniz de zamanın ruhuna uygun. Bu yönde devam. 😊 Eğer ki sürekli iletişim içinde olduğunuz insanlarla (iş arkadaşları, kardeş ve akrabalar gibi) olumsuz bir gündeminiz varsa, 5-11 Nisan arasında konunun alevlenme ihtimali olduğunu bilmenizi isterim. Bu noktada, Ocak ayına dönmenizi istesem? Yılın ilk 2 haftasında nasıl bir durum oluşmuştu? Nisan ayından itibaren, Ocak’ta başlayan gündemi şekillendirmeye başlamanızı öneriyorum. Temmuzun ortasına kadar bu enerjiyi kontrollü bir şekilde kullanarak şartları istediğiniz noktaya getirebilirsiniz. Pluto kaynaklı yoğun enerjinin Temmuzun ikinci yarısında sona erdiğini hissedeceksiniz zaten. Satürn etkisine gelince… Burcuna Göre’yi düzenli olarak takip ediyorsanız zaten çok iyi biliyorsunuz: 1 yılı aşkın süredir yay burcunda olan Satürn, Aralık 2015’te hayatınıza tam olarak dahil oldu. O günlerde yaşananları hatırlıyorsunuz mutlaka. Satürn kaynaklı gündeme dair bazı konu başlıkları şunlar:
 1. iş değiştirme isteği, işten ayrılma veya iş yerinde huzursuzluk
 2. işe girme çabaları, kazancı artırma girişimleri
 3. daha çok kazanma motivasyonu ile yeni planlar
 4. harcamalar yapma, borcun artması ve oluşan baskısı
 5. gayrimenkul yatırımları gibi mülk edinme gayretleri, bu alanda planlar veya engeller
Satürn etkisi hayatınızı 1 yıldır ağır ağır değiştiriyor. Hayatınızın koşulları farklılaştıkça, düşünce ve ihtiyaçlarınız da değişiyor. Artık işiniz, kazancınız ve harcamalarınız her zamankinden daha önemli hale geliyor. Nisan 2016 ile birlikte, Satürn’ün getirdiği “daha çok çabala, eksikleri gider, başarı için sorumluluk almaktan çekinme” motivasyonunu daha yoğun hissedeceksiniz. Her gerilemede olduğu gibi, “nereye gidiyorum, neler yapmalıyım” sorularını soracak ve cevaplar arayacaksınız. Satürn gerilemesi nedeniyle oluşan motivasyon değişikliği 7 Nisan Yeniay ile başlayıp Haziran’ın ilk haftasına kadar sürecek. Haziran 2016, çabalarınızın ilk sonucunu alacağınız dönem olacaktır. Not: Bu konuyu Mars gerilemesi başlığında da inceleyeceğiz çünkü Mars ve Satürn etkisini aynı alanda yaşıyorsunuz.

Mars  Gerilemesi Akrep Burcunu Nasıl Etkiler

Mars gerilemesi 17 Nisan’da başlıyor ve 29 Haziran’da sona eriyor değerli dostlar fakat gerilemeyle birlikte oluşan gündemin Eylül ayına kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Genel etkilerinden şu yazıda bahsetmiştim: Mars gerilemesinin etkileri Mars ve Satürn aynı burçta olduğu için, konu başlıkları Satürn ile aynı:
 1. işiniz ve kapasiteniz, nerede olmayı hak ediyorsunuz
 2. kazancınız, yeni kazanç olasılıkları
 3. harcamalarınız, bütçeniz ve satın alma gücünüz
 4. yatırımlarınız, özellikle gayrimenkul sahipliği
Henüz okumadıysanız “Mars gerimesinin etkileri” yazısını mutlaka okumanızı öneriyorum. Bir bakış açısı oluşturacaktır. Okuduğunuzu varsayıp devam ediyorum. 😄 Mars etkisini 2016 yılının ilk günlerinden bu yana güçlü bir şekilde alan tek burç akrep çünkü yıla akrep burcunda başladı, ağır ağır ilerleyerek getirdiği enerjiyi hazmetmenizi kolaylaştırıyor. Mars enerjisi dinamik ve ataktır, bir çırpıda cesur kararlar aldırır. Geçen ayın başında yay burcuna geçtiğinde, 2016 yılının ana gündemini de belirlemiş oldu: iş, kazanç ve harcamalar. 26 Martta gerçekleşen Güneş/Mars etkileşimi, ağır tempoda ilerleyen Mars’ın taşıdığı enerjinin hayatınızda veya zihninizde somutlaşmasını sağladığını söyleyebilirim. Bu aralar aklınızda neler var? Mars heyecan dalgası oluşturduğu için, son zamanlarda bir konunun/fikrin canlanmış olması tesadüf değil. Belki önemli gördüğünüz bir değişiklik yapmaya karar verdiniz veya yeni girişimlere yöneldiniz, belki de bir sorunu aşmak için harekete geçtiniz. Elbette bir çatışma ortamı da oluşmuş olabilir, düşük ihtimal sayılmaz. Bu noktada Mars gerilemesi devreye giriyor! Mars enerjisi, gerileme başladığında içe dönük bir hal alır. “Nereye/nasıl gidiyorum?” sorusu önem kazanır, sorgulama başlar. Bir kez karar verildiğinde ise, yeni hedef/yön doğrultusunda kararlı bir çalışma başlar. İşte bu nedenle, 2 yılda bir kez gerçekleşen Mars gerilemesi önemlidir. Yönümüzü ve yolumuzu sorgulamamıza vesile olur, yeni hedefler seçmeye olanak sağlar. Sonrasında sakin ama kararlı şekilde yeni istikamette yol almaya başlarız. Diğer yandan, eğer ki engelleri olan bir yolda ilerliyorsak, bu dönem muazzam çaba sarf etmemiz mümkündür, gerileme hepimize gereken gücü/enerjiyi hediye eder. Gerilemenin ilk evresini 17 Nisan – 22 Mayıs aralığı olarak görebiliriz. 22 Mayıstan sonra, içsel değerlendirme ve çabalama süreci sona erecek; yerini, yön tayin edip harekete geçme sürecine bırakacaktır. Diyebiliriz ki, Mars gerilemeye başladığı ilk noktaya Eylül ayında gelinceye kadar, gündeminiz hep bu konular çerçevesinde şekillenecek. Bu farkındalıkla, olası fırsatları es geçmeyin derim. Mars gerilemesi değerli bir zaman aralığıdır.

22 Nisan Akrep Burcunda Dolunay

Dolunay sizin burcunuzda gerçekleştiğine göre, önem verdiğiniz bir konu sonuçlanmak üzere değerli dostlar. Biliyorsunuz, her Dolunay bir dönemin sona ermesine vesile olur. 20 Nisan – 29 Nisan arasında enerjisini hissedeceğimiz Dolunay, yüksek olasılıkla 27-29 Nisan arasında gündemin sonuca bağlanmasını sağlayacak. Dolunayda sonuçlanması/netleşmesi muhtemel konu başlıkları, akrep burcuna özel olarak şunlar:
 1. hayatınıza yeni bir yön vermeye olanak verecek şekilde bir dönem sona eriyor
 2. sağlık veya görüntünüzle ilgili bir gelişme, harekete geçme kararı
Dolunay burcunuzda gerçekleştiği için, gelişmeler her alanda yaşanabilir. Herkes için ortak yanı ise hayatın ana alanlarından birinde gerçekleşme ihtimalidir. Umarım ki tüm çabalarınız gönlünüze göre sonuçlanır. Son olarak bir hatırlatma yapmak istiyorum. 28 Nisan’da Merkür gerilemesi başlayacak. Merkür gerilemesinin etkilerine değinmeyeceğim, zaten Burcuna Göre okurları artık ezbere biliyor olmalı. 😎 Aramıza yeni katılan okurlarım “Astroloji Rehberi” bölümününden ilgili yazılara ulaşabilirler. Merkür gerilemesi 28 Nisan – 22 Mayıs arasında yaşanacak. Akrep burcu Nisan 2016 yorumunuza yazının sonundaki yorumlar bölümünde yapacağınız katkıları bekliyorum. Bu yazıyı akrep burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak bu önemli süreçte onların hayatına katkı sağlayabilirsiniz. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

59 comments

 • cagri

  Nisan 1, 2016 at 11:55 pm

  Merhaba Ceyhun bey sizi hep takip ediyorum ama ilk defa yazıyorum.ben akrep eşim oglak burcu biz yaşadığımız şehri degistirmek istiyoruz eşim özel sektörde ben devlet memuruyum.esime fırsatlar tam oldu diyoruz olmuyor ya da bir fırsat geliyor bu sefer cesaret edemiyoruz aklımız çok karışık.oglak burcu da pek iç açıcı değil bu aralar.oglak için iyi bir fırsat gelebilir mi bu ay.gitmek mi kalmak mi iyidir akrep burcu için.biraz karisik oldu ama yazılarını ve önerileriniz için teşekkürler.Tüm insanlar için güzel dileklerin olacağı günler dilegiyle

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2016 at 12:17 am

   Çağrı bey merhaba (isimden erkek olduğunu varsaydım, yanlışsa kusura bakmayın)
   aslında olasılıklar arasında değinmeye değecek bir konu, tam da sizin gündeminiz: yani sizin değil ama eşinizin işi..
   eşinizin iş değiştirme motivasyonunu paylaşır mısınız? her ikiniz açısında bakılınca, değişim isteğini anlıyorum fakat birkaç yıl beklentinizi karşılamaması olasılığı yüksek…

  • cagri

   Nisan 2, 2016 at 12:32 am

   Teşekkürler Ceyhun bey.ben bayanın eşim adına yazdım çok uzun yıllardır aynı yerde çalışıyor ve yaşıyoruz kariyer olarak daha farklı bir alan istiyor ama dedigim gibi bazı şeyler tam olacakken olmuyor yada bir iş teklifi geldiğinde gitsek ne yaparizz diyoruz ve zaten bi sorun oluyor yada şartları begenmedigimiz için vazgeciyoruz.ama içinde bulunduğumuz alandan cokk bunaldim.cokk Teşekkürler yorumunuz için

  • dilek

   Nisan 2, 2016 at 8:48 pm

   Emeginize sağlık fakat şu anda öyle bir dönüm noktasindayimki hangi tarafa yorumlayacagimi bilemedim neyse bekleyip göreceğiz bu arada şu burcu nu nasıl ogrenebiliriz saygılar

 • peri

  Nisan 1, 2016 at 11:56 pm

  Elinize sağlık, süper süper. Dönüp tekrar tekrar okumalık, hazmetmelik… Teşekkürler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2016 at 12:18 am

   çoook tşkler ederim Peri hanım 🙂 🙂
   yolunuzu aydınlatması dileğimle,
   Ceyhun

 • Onur

  Nisan 1, 2016 at 11:57 pm

  Merhaba Zafer bey:) Çok teşekkürler yazı için.. Mükemmelsiniz yine ! Ben bir Akrebim ve Mars’ım İkizlerde RX.. Bu benim için kazanımlar konusunda daha yapıcıdır değil mi? Yanlış mı biliyorum yoksa.. Retro dönemlerde daha işe yarar sanırım RX gezegenler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2016 at 12:21 am

   aslında öyle değil…
   şöyle ki, doğdunuz anın enerjisine gerilemedeki/retro bir gezegen dahil olmuşsa, o benliğinizin doğal bir parçası olur evet, fakat ilgili gezegen daha sonraları gerilediğinde, bu gerileme etkilerinin sizdeki sonuçlarını değiştirmez.
   yine bir değerlendirme, yine gelecek planları.. 🙂
   doğrusu deneyiminizi paylaşmanızı da çok isterim, bakalım Haziran sonuna kadar neler olacak sizden yana..
   sevgiler, katkınız için teşekkürler
   Ceyhun

  • Onur

   Nisan 2, 2016 at 1:19 am

   Cok tesekkurler bilgilendirme icin:) Elbette paylasirim sizle.. Aktif olan birkac aylik surecli bir işim var bu aralar.. Mars gerilemesi bize neler getirecek bakalım, göreceğiz. Saygı ve sevgilerimle..

 • ece

  Nisan 1, 2016 at 11:57 pm

  bir solukta okudum ellerinize sağlık 🙂 içim açıldı
  bu arada aşk konuları ne durumda merak ettim 🙂 yoksa bu kadar işkolik miyiz bu ay

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2016 at 12:22 am

   Ece hanım bu ay gezegenlerin konumu, aşkı tetiklemediği için bahsetmedim fakat bu demek değil ki Nisanda aşk yok 🙂
   mutluluklar dilerim size..
   Ceyhun

  • ece

   Nisan 2, 2016 at 1:46 am

   teşekkür ederim ^^

 • arzu

  Nisan 2, 2016 at 12:01 am

  sevgili ceyhun bey tamamen benim gundemimi yazmis yoluma isik tutmussunuz 8 subatta cok guvendigim isimden cikarildim tamamen bi maddi sıkıntının icine girdim.. suan ortak bi is yapma karari aldim bi firmayla fakat su gune kadar bi suru engel ve olumsuzlukla karsilastik. yinede yilmadan fazlasiyla caba sarfediyorum biseyler olacak ama guzrl olacak diye.. bi isik var ve olmali.. yinede ailemi tek gecindiren ben olduhum icin korkuyorum dahada dibe vurmaktan.. sizce azimle bu yolda ilerlemeli ve meyvelerini beklemelimiyim yoksa vazgecip baska bi yolmu cizmeliyim.. emeginize saglik..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 2, 2016 at 12:24 am

   Arzu hanım merhaba,
   her şerde bir hayır vardır diyerek başlayayım. 8 Şubatta Uranüs etkisi vardı, yazmıştım Şubat yazısında ve hatta demiştim ki, Şubattaki gelişmeler, Mars gerilemesi sürecindeki olayların öncülü olması muhtemeldir.
   yerinizde olsam, işten çıkarılma sürecini bir fırsat olarak görüp üzerinde çalıştığınız ortaklık sürecine odaklanırdım.
   umarım dilediğiniz gibi sonuçlanır, baskıya yenilmeyin sakın, kararlı şekilde devam!
   gelişmelerden haberdar eder misiniz beni de?

  • arzu

   Nisan 2, 2016 at 7:11 am

   yorumunuz icin tesekkur ederim daha bir guven hissettim mutlaka olumlubyada olumsuz bilgilrndiricem… sevgiler

 • akasya

  Nisan 2, 2016 at 12:01 am

  Merhaba,
  Yukseleni ve ay burcu akrep olan bir baligim. Aralik 2015 te is degistirme istedigim ve baski sonucu 9 martta isten ayrildim. Umarim nisan ayi şifa ayim olur. Yazdiginiz tum gundemleri yasiyorum.
  Sizi takip etmeye devam edecehim. Umarim nisan sonunda yeni is bulurum ve guzel haberleri veririm.
  Yolumuza isik oldugunuz icin tesekkurler…

  Reply

 • Mavi

  Nisan 2, 2016 at 12:06 am

  Bayıldım tesekkürler. Erkek arkadaşım Akrep ben Aslan burcuyum onun için takip ediyorum. Yeni bir iş kuruyor ve stresli bu stres bizim ilişkimizi de sallantıya sokuyor nedenini sayenizde anladım.

  Reply

 • Esma

  Nisan 2, 2016 at 12:06 am

  Selam ceyhun bey gökyüzü gene cok hareketli ve cok karisik geldi bana sanirim heekese ☺️Size bir sorum olacakti aylardir yorumlarinizi okuyorum yeni ay in etkilerini yasamiyorum sadece dolunayin etkilerini yasiyorum bunun bir anlami varmi yani bu olumlu mu yoksa olumsuz bir durummu gercekten cok ilginc ilginiz icin cok tsk ler selamlar

  Reply

 • Mihri

  Nisan 2, 2016 at 12:26 am

  Ceyhun Bey 9 martta ki güneş tutulmasından çok umutluydum bana kalıcı olabilecek bir aşk getirir diye ama malesef olmuyor Ceyhun Bey Aday var ama hiçbirisi olmuyor çok çabalıyorum çaba sarfediyorum ama sürekli bir yerde takılıyorum engelleniyorum sanki.5.evimde uranüs ve neptün var acaba onlardan kaynaklı mı bu aşktaki bitmeyen bahtsızlığım 🙁 Eğer cevaplarsanız çok mutlu olurum yazı için çok teşekkürler emeğinize sağlık .. 🙁

  Reply

 • Pınar

  Nisan 2, 2016 at 12:33 am

  Yaptiginiz yorumlar hep is hayatiyla ilgili ve her ay is degistirme ihtimali uzerinde duruyorsunuz

  Reply

 • EDA

  Nisan 2, 2016 at 12:37 am

  ceyhun bey herzamanki gibi heyecanla okudum yaziyi bir iki is icin uzun suredir ugrasiyorum insallah guzel bir haber almak nasip olur yuregime dokundu bu yazinizda ellerinize saglik kaleminize ve yüreğinize saglik …çok teşekkür ederim

  Reply

 • yasemin

  Nisan 2, 2016 at 1:03 am

  Ceyhun bey,sizinle yeni karşılastim, son iki aydır gönlüme derman oldunuz sanki. Başak burcu yorumunuzu günlerdir merakla bekliyorum. Yukselenim oğlak. Bir platonik aşka düştü gönlüm, öyle zor günler geçiriyorum ki. Belirsizlikler, acabalar, umutsuzluklar, sonra beklesem olur belki umudu, vazgecemeyisler.. Oyle karmaşık ki her şey.. Guzel haberler bekliyorum sizden..

  Reply

 • yasemin

  Nisan 2, 2016 at 1:06 am

  Bana güzel haberleriniz olursa ve güzel şeyler olursa. Burada sizlerle kutlayabilirim mutlulugumu hatta bütün dünya ile 🙂

  Reply

 • Ceren

  Nisan 2, 2016 at 2:45 am

  Ceyhun Bey Merhaba, yazılarınızı ilk defa okudum. Nisan ayı birebir tutunca diğer ayları da okudum ve onlarda da gününe kadar herşey tutuyor. Şubat ayında işimi bırakmaya karar verdim, son günlerinde bıraktım ve bana zarar vermek isteyen biriyle uğraşmak zorunda kaldım. 25 martta ise yeni bir işe başladım, belirttiğiniz etkiler sürekli aklımda. Yine bu sürede 26 şubat gibi hayatıma terazi burcu olan yeni biri dahil oldu fakat teraziyi de okuduğumda ilişkilerle ilgili pek bir yorum yazmamışsınız, umarım mayıs ayı yorumunda ilişkiler konusuna da değinirsiniz, paylaşımınız için teşekkürler.

  Reply

 • Cansu

  Nisan 2, 2016 at 3:11 am

  Ceyhun bey merhaba, akrep burcuyum ve yukselenim oğlak. Şubat ayı tutulmaları benim için herhangi bir olumlu/olumsuz gelişme yaratmadı. Kendi şirketimi işletiyorum 1 yıldır ama henüz kara geçemedim. Ev hayatımda nispeten iyi değil. Akrepler ne aralık biras oh diyecek merak ediyorum dogrusu.
  Sağlıkla kalın…

  Reply

 • esra

  Nisan 2, 2016 at 6:24 am

  Merhaba Ceyhun bey yorumlarınızı beğenerek takip ediyorum çok teşekkürler Bunlar yükselen burç için de geçerli mi ? Kolay gelsin.

  Reply

 • Tuğba Dursun

  Nisan 2, 2016 at 6:29 am

  Merhaba Ceyhun bey 23 Ekim 1980 saat 14:00 doğumluyum yıllardır bir türlü netleşmedi her astrolog farklı belirtiyor tarihi Akrep Burcumuyum yoksa Terazimi yükselenim nedir ..Genel olarak Alrep özellikleri taşıdığımı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler…..

  Reply

 • emriye

  Nisan 2, 2016 at 1:50 pm

  Ceyhun bey merhaba, Plüton mars etkisinden bahsettiniz burcuna göre nisan 2014 te kuruldu bende 5 mayıs 2014 te istifamı verdim 31 ağustos 2014 te işten ayrıldım. Yani haftaya iş görüşmem var yine bu dönemde işe girme ya da ortaklık kurma ihtimalim olabilir mi? Nisan haziran arası uygun mudur? Akrep burcuyum yükselen boğa.06.11.1969 teşekkür ederim Ağzınıza sağlık

  Reply

 • Yusuf

  Nisan 2, 2016 at 3:44 pm

  Merhaba aşktan niye bahsetmiyorsunuz ya da eğitim hayatini neden detaylı yazmıyorsunuz? Hep ust yaş burc yorumu neden:(

  Reply

 • Burcu

  Nisan 2, 2016 at 11:22 pm

  Merhaba Ceyhun Bey.Satürn gundemim.bir akrep burcu olarak tam tamına uyuyor. Plutoya bişey diyemeyeceğim veya mars etkilerine. Kafam öyle karışık ki.. böyle hayatım sanki yer yerinden oynamış gibi oturtamıyorum. Dolunay beni korkutmadi degil. Beni bu kadar bunaltan mars ise bu sinirimle onu yok edebilirim 🙂 yazı için teşekkür ederim.

  Reply

 • Gülay

  Nisan 3, 2016 at 9:58 pm

  Merhaba Ceyhun bey.şubat ayında işten ayrıldım.daha iyi koşullarda bir iş bulduğum için.kesin olacakken bir sebeple olmadı.1 nisan da yeni bir işe girdim.ve eski işyerimden tekrar işe çağırıldım.işe başladım diye reddettim orayı.ertesi gün beklenmedik bir şekilde istenmediğimi öğrendim.yine ortada kaldım.çok yoruldum bunaldım.ne zaman işler yoluna girecek?engeller ne zaman ortadan kalkacak? Yorumunuzu bekliyorum.lütfen:)

  Reply

 • Gülay

  Nisan 3, 2016 at 10:01 pm

  Bu arada 26 ekim doğumluyum yani akrep burcuyum

  Reply

 • aslı

  Nisan 4, 2016 at 5:31 pm

  merhaba ceyhun bey iki senedir anne olmak istiyorum.aylarca süren ilaç tedavisi ve 1 kez yapılan aşılama hep negatif sonuç getirdi.ikinci ve son aşılamamı ne zaman yapmayalım?lütfen yardım edin.18 kasım 1986 izmir doğumluyum.doğum saatim net olmamakla beraber 17.00 civarı.cevabınızı bekliyorum.

  Reply

 • Eda özgül

  Nisan 4, 2016 at 6:44 pm

  Merhaba
  şu iş arar günlerinde sizi okumak bana iyi geliyor.21/11/1977 idtanbulda doğumluyum bu aralar iş aramamb başvuru yapmamdoğrumu

  Reply

 • karin

  Nisan 7, 2016 at 10:48 am

  merhabalar
  cok uzun sureli iliskimin karar asamasi gibi bir donemdeyim, 2 aydir ayri kalarak bir bekleme surecindeyiz. ve su anda aslinda karsi taraftan bir cevap bekliyorum. bu dolunayla veya bu ay bu sonuclanir mi yoksa bir sure daha askida mi kalir merak ediyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 7, 2016 at 11:53 am

   Mayıstaki Yeniay ilişkilere yönelik etkiler getirecek Karin hanım, Mayıs başında..
   Bu ay sonuçlanmaz muhtemelen..zaten Nisan gündeminizde yok..
   Fakat şöyle bir durum var: Akrepler arasında Venüs-yay sık görülür, sizin de Venüs burcunuz yaysa eğer, bu ara Satürn veya Mars teması alıyor olabilir, ki bu durum bahsettiğiniz süreci tetikler.
   siz mi yorulan taraf oldunuz? ya da tamamen farklı bir durum mu?

  • karin

   Nisan 7, 2016 at 3:33 pm

   yorulan taraf iki tarafta aslinda, ama cozmeye calisan taraf benim.karsi taraf sessiz taraf durumunda. o yuzden bir cevap bekliyorum ondan ne yapacagimi bilemedim

 • keçilerin efensidi

  Nisan 7, 2016 at 4:58 pm

  Zafer bey merhaba,
  tesadüf diye birşey olmadığına inananlardanım.Ve sitenizi bulmamın bir sebebi hem de çok güzel bir sebebi olduğuna inanıyorum.27.12.1978(bayan) doğumluyum.Şuan çalıştığım şirkette bölüm değişikliği yapma ihtimalim var.Bu eskiden beri çok istediğim ama artık körelmiş bir hevesti benim için.Buaşamada olması benim için olumlu mu?Beni nasıl bir süreç bekliyor yıldızımda.Şimdiden çok teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 8, 2016 at 12:09 pm

   Keçilerin Efendisi yaratıcı bir isim olmuş da ben hitap ederken zorlanıyorum M. hanım, başka bir isim bulsanız? 🙂
   aramıza hoş geldiniz, aylık yorumlarınızda bekliyorum 🙂 🙂
   evet.. “fazladan sorumluluk” gerektiren bir terfi/yükselme için doğru zamanlardayız.
   başarılar dilerim.
   Ceyhun

 • Yağmur

  Nisan 8, 2016 at 6:56 pm

  merhaba uzun süredir hatta siz bu siteyi açtığınızdan beri yorumlarınızı okuyorum ve enteresan bi şekilde hep o dönem içinde bulunduğum yaşadığım sıkıntılarla bağlantılı şeyler yazıyosunuz. Bu ay benim için oldukça önemli mayıs sonunda önemli bi sınavım var (kpss) ve bu ay yapacağım çalışmaların sonucu etkileyeceğine çok inanıyorum umarım herşey güzel olur mars satürn ve tün enerjiler benimle olur:) çalışmalarınızda başarılar https:

  Reply

 • gülin

  Nisan 9, 2016 at 10:00 pm

  merhaba, Türkiye’nin gündemini de yorumlamanız mümkün mü ? bir ferahlık var mı ufukta ? teşekkürler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 10, 2016 at 12:04 am

   Gülin hanım işin içine siyaset, taraflılık, beklenti vs karışmasın diye yazmıyorum. Türkiye akrep burcu olarak görülerek gelişmeler incelenebilir, tutarlı da zaten.
   Sevgiler, Ceyhun

 • Gülsen

  Nisan 11, 2016 at 3:25 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  ben 24 ekim 86 izmir doğumluyum saati sabah 08:20 suları.Bende sizi sıkı takip edenlerdenim.Fikrinize ihtiyacım var.3 kez sınava girmeme rağmen hep sınavda kalıyroum bu son hakkım olacak tarihi belli değil.Normalde çok başarılı ve sakinim ancak bir şey engel oluyor sanki,acaba burç haritam bu konuda ne der?ayrıca bir türlü satılamayan bir evimiz var aileme ait sanki bağlı ya 🙂 o satılırsa bana ,kardeşime ve babamlara faydası olacak.Rica etsem bu uğursuzluğun ne zaman bitebileceği konusunda bana fikir verebilir misiniz?Sevgiler teşekkürler

  Reply

 • Gülsen

  Nisan 13, 2016 at 9:48 am

  Merhaba Zafer bey,
  Çok mu zor sordum :)))Ben akrep burcuyum,yükselenimde akrep.Ben ne kadar istersem isteyim yada çalışayım birşeyler yavaşlıyor sanki.Sınavlar ,satılamayan ev.Alamadığımız eşyalar …bu liste böyle uzar…Bende birkaç kelimenizi rica ediyorum lütfeeennn

  Reply

 • Sara

  Nisan 13, 2016 at 7:38 pm

  Ceyxun bey,coook dogru ve shok olacak kadar dakik soylemisiniz ;akrep burcuyum ve benim 2015 de mart ayinin 19 da hem ish hayatim hem de askimi buldum…ama ekim 2015 den shimdiyedek ishsiz ve parasiz zor durumdayim…3 nisan 2016 tarihinden ashkimlada aramiz baya soyumush…..!????

  Reply

 • Tansu

  Nisan 14, 2016 at 4:09 pm

  Ceyhun bey aşka çok hazırım ama bir türlü karşılık alamıyorum..

  Reply

 • Gülnur

  Nisan 18, 2016 at 4:20 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, Geriye dönüp tekrar okuduğumda farkettim ki 17 Eylül’de iyiye giden bir ilişkim gerilemeye başlamış 🙂 Yorumlarınızın bu kadar tutması daha da şaşırttı beni… Bu gerilemeye başlayan ilişki ( Muhtemel yanlış anlaşıldım) Kendimi karşıdaki kişiye ifade etmeli miyim, yoksa akışına mı bırakmalıyım?

  Reply

 • Aygül

  Nisan 19, 2016 at 9:06 pm

  Merhaba Ceyhun bey son Zaman’larda düşünüyorumda akrep burcu ve yükselen oğlak olarak çokmu sabırlıyım yoksa ahmakmıyım bilemedim şirkette ortak çalışıyoruz akıl ondan maddi maneviyat benden ve kazanç yok gibi bu insanın samimi oluşu güven verişi dayanma gücü veriyor ama nereye kadar elim kolum bağlandı bıraksam yiyecek hatta kalacak yeri yok çokkk kararsızım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 20, 2016 at 12:08 pm

   çok zor karar, ciddi bir yol ayrımı Aygül hanım
   sanıyorum ki en geç Eylül ayına kesin bir karar vermiş olursunuz (Mayıs sonu da kritik)..tabi ki karar sizin.
   en doğru tercihleri yapmanız dileğimle, yolunuz açık olsun.

 • ezzraa

  Nisan 24, 2016 at 6:45 pm

  Ceyhun bey 6 .11.1984 akşam 20 sularında doğmuşum. .ben öğretmenim. Eşimin okuluna tayin düşünüyorum. .gezegenler geri hareketteyken girişim yapmak sıkıntı oluşturur mu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2016 at 2:59 pm

   Merhaba Esra hanım,
   bu aralar işle ilgili verilen kararların daha sonra olumsuz/beklenmedik sonuçları olma ihtimali yüksek..
   bu kararı ne kadar erteleme imkanınız var?

  • ezzraa

   Mayıs 2, 2016 at 12:06 am

   Maalesef yok ..tayin dönemi 16 ile 22 Mayıs arası. .bi fikir verirmisiniz

 • Gülay

  Nisan 26, 2016 at 1:28 am

  Merhaba Zafer Bey.ben gülay.3 nisanda size iş sıkıntılarımdan bahsetmiştim.sizin de bahsettiğiniz gibi hızla gelişti herşey.elim kolum bağlı hissettiğim anda uranüs benim için doğru olanı secip çıkardı karsıma.iş değişikliği yaptım.ve sonuçtan cok memnunum.iyi ki varsınız.yüreğinize kaleminize sağlık:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2016 at 2:55 pm

   ne güzel haber Gülay hanım
   yeni işiniz hayırlı olsun, başarılar dilerim.
   Ceyhun

  • Gülay

   Nisan 29, 2016 at 1:27 am

   Teşekkür ederim Zafer bey.mayıs ayı yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.iyi ki varsınız:)

 • Medine

  Nisan 28, 2016 at 5:15 pm

  Merhabalar Ceyhun bey ben 24.08.1977 doğumluyum ve inanın şu an sizin yapacağınız yorumlar benim için çok önemli 25 mart tarihinden sonra bütün hayatımız birdenbire değişti eşim mali sıkıntılar yüzünden işini kapattı ve evimizi satmak zorunda kaldık ve ben önümüzdeki zamanlar da bizi neler bekliyor çok merak ediyorum cevap yazarsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

  Reply

 • peri

  Nisan 28, 2016 at 10:22 pm

  Ceyhun bey, her ay sonunda yaşadığım sabırsızlık yine depreşti. Mayıs yorumları için çok bekletmeyin lütfen… Akrepler sabırlıdır derler ama ben bundan hiiç nasibimi almamışım belli ki değil mi? Sevgiler ve iyi çalışmalar 🙂

  Reply

 • Pingback: Akrep Burcu Mayıs 2016 Yorumu: Çalışma Hayatınız ve Geliriniz

 • nihallllll

  Mayıs 1, 2016 at 9:33 pm

  mrb ceyhun bey bende akrep burcuyum yükselenim yengeç. bitmesi mecburi olan bi işten ayrıldım fakat çok iyi insanlar tanıdım 6 ay içnde. ayrılırken arkamdan ağladılar hatta.bu hafta 4 mayısta çok önemli bir iş görüşmem var umarım bu güzel etkilerden yararlanırım 🙂 aşk meseleleride bi türlü resmiyete kavuşamıyo ama payımıza düşeni alırız umarım yorumlarınız için teşekkürler memnuniyetle takip ediyorum sizi:)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin