Yükselen AkrepAkrep Burcu Kasım 2016 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

Ekim 27, 2016by Zafer Ceyhun47

Akrep burcu Kasım 2016 yorumu; 30 Ekim Yeniay, 14 Kasım Dolunay ve 29 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Öncelikle sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum değerli dostlar, umarım ki her şey gönlünüze göre olur. 🍀 Kasım 2016 genel anlamda olumlu etkiler getiren bir zaman aralığı olacak. Bu nedenle -Ekim’de olumsuz gelişmeler yaşandıysa bile- Kasım’da yeni başlangıçlar yapmaya imkan olacaktır. 👍 Biliyorsunuz birkaç aydır 2016 ana gündeminin sona erdiğini belirterek <artık ilerleme zamanı> diyordum. Ekim bazı yönleri ile keyifsiz olmuş olabilir, akrep için her Ekim risklidir zaten, şimdi yola kalınan yerden devam etmek gerekiyor. Akrep burcu Kasım 2016 yorumunun detaylarına geçmeden önce, Kasım’daki önemli astroloji olaylarını sıralayalım:

 1. Akrep burcunda Yeniay – 30 Ekim
 2. Venüs-Satürn kavuşumu – 30 Ekim
 3. Güneş-Neptün etkileşimi – 1 Kasım
 4. Mars kova burcunda – 9 Kasım
 5. Venüs oğlak burcunda – 12 Kasım
 6. Boğa burcunda Dolunay – 14 Kasım
 7. Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım
 8. Venüs-Pluto kavuşumu – 25 Kasım
 9. Yay burcunda Yeniay – 29 Kasım
Geçtiğimiz aylara kıyaslarsak, Kasım’da yumuşak bir enerjinin hakim olacağını söyleyebiliriz. Hadi başlayalım.

Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Kasım 2016, Venüs ve Neptün enerjisinin baskın olacağı bir ay olacak değerli okurlarım. Bu nedenle sert/çatışmalı olaylar yaşanması pek olası değil, Kasım ayının yumuşak bir enerjisi olacak. Diğer yandan, burcunuzda gerçekleşecek Yeniay, yeni yılınızı da başlatmış olacak. Her yıl Kasım ayında aldığınız kararlar, 1 yıllık Güneş döngüsünü başlatarak hayatınızı değiştirme imkanı sunar. Satürn yay burcuna geçtiğinden bu yana (Aralık 2014) ilk kez Ocak 2016’da gerçekleşen Venüs-Satürn kavuşumu 30 Ekim’de ikinci kez yaşanacak. 30 Ekim aynı zamanda akrep burcunda Yeniay’ın gerçekleştiği gün olduğundan sizin için 2 kez önemli! Fazladan sorumluluk, baskı ve belirsizlik getiren Satürn’e Venüs temas ettiğinde – o zamana kadar- atılan adımların meyvelerini toplamaya başlamak mümkün hale gelir. 🍎 Biliyorsunuz Satürn iş hayatınız, geliriniz ve harcamalarınızı temsil eden alanda bulunuyor. Bu nedenle, eğer bu konular çerçevesinde harakete geçmeniz gerekiyorsa, Kasım’ın ilk günlerini tercih etmek yerinde olur. 💰 Diğer yandan eğer ki bir haber bekliyorsanız, yine Kasım’ın ilk haftasında olumlu gelişmelere açık olun. Zaten Aralık ayında yay burcunda son kez Güneş-Satürn kavuşumu gerçekleştiğinde, 2017 yılının Satürn kaynaklı gündemi de başlamış olacak. Kasım’da Neptün enerjisi de baskın olacak. Gerileme evresinin son aşamasında olan Neptün, 1 Kasım’da Güneşle temas edecek, 20 Kasım’da ise gerileme sona erecek. ♆ Kasım ayının tamamında yoğun Neptün enerjisi olacağını söyleyebiliriz. Peki Neptün sizi hangi alanlarda etkiliyor?
 1. saygı/ilgi görme beklentisi
 2. kendini ispat etme/görülme ihtiyacı
 3. doyasıya aşk ve romantizm yaşama
 4. çocuk sahibi olma, çocuklarınızla ilişkileriniz
 5. spor, müzik, dans, drama gibi alanlarda deneyimler yaşama
Neptün, her şeyin kendiliğinden iyi olmasını beklemeye neden olan iyimser bir enerji taşır. Neptün enerjisi hakimken hırs, çatışma, kavga-gürültü olmasın isteriz; aksine uyum ve rahatlık bekleriz.. Neden? Çünkü Neptün, her şeyin zahmetsizce iyi olabileceğine inanmamıza neden olur, aksi yönde işaretler olsa dahi! Neptün etkisi altındaki alanlarda sorumluluk üstlenmek de istemeyiz, kafa yormak da istemeyiz! <Zaten olacaksa, olması gerektiği zamanda kendiliğinden olacaktır> demeyi tercih ederiz. Kasım 2016, bazılarımız için zamanın geldiğine yönelik işaretler getirecektir! Yeniden Venüs’e dönelim. Kasım’ın son haftasında yine Venüs soslu günler yaşacağız. Ekim’de Mars ile temas eden Jüpiter, Uranüs ve Pluto; Kasım sonunda Venüs ile temas edecek. Bu kadar da değil aslında. 24 Kasım’ı takip eden günlerde, terazideki Jupiter ile koçtaki Uranüs mutlak karşıtlığa doğru ilerlerken (Aralıkta mutlak olacak), kavuşum halindeki Venüs-Pluto her ikisiyle de etkileşim içinde olacak… “Ben anlamıyorum böylesi detaylardan, sadede gelelim” diyen okurlarıma özet: <Ekim’de gündeminizi meşgul eden gelişmeler, Kasım sonunda olumlu bir noktaya geliyor.> O gelişmeler Jüpiter, Uranüs ve Pluto kaynaklıydı. Ekimde detaylıca değindiğim için tekrara düşmeden devam etmek istiyorum izninizle. “Ben hatırlamıyorum” diyorsanız buyrunuz: akrep burcu Ekim 2016 yorumu Özellikle Pluto kaynaklı konular, Venüs etkisiyle birlikte son derece pozitif olacaktır. İyi değerlendirmenizi öneriyorum.
Hatırlatma: Ekimle birlikte önem kazanan/gündem oluşturan konular, Kasım ve Aralık’ta şekillenmeye devam edecek, Mart/Nisan’daki Venüs gerilemesiyle birlikte hayatımızda önemli değişimlere neden olacak.
Bu nedenle, Ekim 2016 – Ocak 2017 aralığını olumlu motivasyonla çok çalışarak, doğru seçimleri yapmaya odaklanarak kullanmalıyız. Sonra zamanın enerjisi değişmeye başlayacak, tabi beraberinde hayatımız da.. Kısacası bunlar güzel günler kıymetli dostlar.. İyi günleri iyi değerlendirenler hikayedeki karınca gibi, değerlendiremeyen ise ağustos böceği gibi girecek zorlu şartlara!

30 Ekim Yeniay: Akrep Burcuna Etkileri

Yeniay 30 Ekim’de akrep burcunda gerçekleşiyor ve enerjisini daha ilk günden yaşamaya başlayacağız. Harekete geçeceğimiz tarihler ise 3-4 Kasım arasına denk gelecektir. Yeniay ile birlikte açığa çıkan enerji, bizi harekete geçmeye sevk eden güçlü/atak bir enerjidir, odaklanma sağlar. Bu nedenle Yeniay kıymetli bir enerjidir, hele ki burcumuzda ise çok kıymetlidir! Bahsetmiş olduğumuz üzere, Yeniay sırasında Venüs-Satürn ve Güneş-Neptün etkileşimleri de olacak. Bu olaylar da Yeniay gündemine tesir edecektir. Olasılıklar:
 1. hayatı değiştirecek ölçüde önemli bir konuda gelişmeler
 2. görüntünüzle ilgili önemli kararlar
 3. sağlıkla ilgili bir konuda girişimler
 4. spor/beslenmeye yönelik kararlar
 5. bir ilişkinin başlaması
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili önemli bir gündem
 7. çocuk sahibi olmaya karar vermek, doğum yapmak vb.
Yeniay burcumuzda olduğunda, hayatımızda önemli gördüğünüz konular ne ise, o konularda girişimler yapmaya meyilli oluruz. İş odaklı isek, burcumuzdaki Yeniay zamanı atağa geçeceğimiz konu işle ilgili olacaktır, gibi. Yeniay güzel bir enerji taşıyor! Bu nedenle Yeniay enerjisiyle atılacak adımların olumlu sonuçlara götürebileceğini söylemek de mümkün.

14 Kasım Dolunay: Akrep Burcuna Etkileri

Doğduğumuz aydaki Dolunay, ilişkilerle ilgili sonuçlar getirir değerli okurlarım. Bu nedenle, 14 Kasım’da gerçekleşecek Dolunay’ın da ana konusu eşiniz/sevgiliniz olacaktır. Dolunay gündemi çoğu zaman Dolunay’dan birkaç gün önce belirgin hale gelir, 1 hafta içinde de sonuçlanır. Burcuna Göre okurları olarak, her Dolunay ile birlikte bir gündemin/konunun sonuca ulaştığını ve bir dönemin kapandığını artık ezbere biliyorsunuz diye düşünüyorum. 14 Kasım Dolunayı ile ilgili olasılıklar şunlar:
 1. eşiniz/sevgilinizle ilgili bir konunun netleşmesi
 2. bir ilişkinin adının konması/sona ermesi
 3. aranızda bir meselenin sonuçlanması
 4. bir ticari ortaklıkla ilgili karar aşamasına gelinmesi
Dolunay sırasında Neptün duraklamak üzere olacak. Bu nedenle eğer ki sebepsiz yere şüpheci ve kaygılı hissederseniz, sorumlusunun eşiniz/sevgiliniz değil ama Neptün olabileceğini aklınızda tutun lütfen. Diğer yandan, sevilmiyor/takdi edilmiyor hissederseniz iki kez düşünün, belki beklentiniz çok ama çok yüksektir.

29 Kasım Yeniay: Akrep Burcuna Etkileri

Kasım sonundaki Venüs etkileşimleri sayesinde olumlu bir atmosfer olacak diyebiliriz. Bu noktada tek istisna, bazılarımız için Neptün nedeniyle keyifsiz olayların da ihtimaller dahilinde olması.. 29 Kasım’da yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, iş ve para odaklı konuları gündeme taşıyacaktır. Olasılıklar:
 1. iş değiştirme, işe girme, işten ayrılma
 2. kazancınızı değiştiren bir gelişmenin gerçekleşmesi
 3. iş ortamında değişiklikler yaşanması
 4. bir alım-satım işlemi için harekete geçme
Kasımın sonunda yay burcunda gerçekleşecek Yeniay, 10 Aralıkta yaşanacak Güneş/Satürn kavuşumu ile ilişkili olacak. Diyebiliriz ki, 2015 yılında başlayan ve 2017 sonuna kadar sürecek olan Satürn etkisi, Aralıkta yeni bir gündem başlatacaktır. Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Akrep burcu Kasım 2016 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar! Umuyorum ki her zaman en doğru zamanda en doğru kararları alırsınız, en güzel olasılıkları yaşama imkanı bulursunuz! 👍 Akrep burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize Burcuna Göre’den bahsetmeyi unutmayın lütfen. 🍀😍 Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️]]>

47 comments

 • Nuran

  Ekim 27, 2016 at 6:38 pm

  İş başı yapamadık hala atandığımız kurumda bu at olur mu

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 28, 2016 at 1:29 am

   En geç Aralık başında başlarsınız diye düşünüyorum Nuran hanım..
   başarılar, ayrıca hayırlı olsun 🙂
   ZC

  • Nuran

   Ekim 28, 2016 at 1:40 pm

   İnş dediğiniz gibi olur Ceyhun bey teşekkürler cevabınız içi

 • Nurcan

  Ekim 27, 2016 at 7:03 pm

  Gene güzel positiv yorumlar, kaleminize saglik iyiki varsiniz.saglikla önemli girisimler de bahsetmissiniz evet cok dogru Nerden bildiniz hayretler icindeyim.Evet ben saglikla ilgili beslenmemi degistirdim Boyle giderse basaricam insallah AMA is konusunda Halen sansisim ümidim kalmadi kimse Bana dönmüyor,heralde evren Böyle istiyor hayirlisi olsun su an birazda sagligimla problemler yasiyirum.Benin icin önce sagligim önemli.sizi herzaman takip ediyorum iyiki varsiniz ceyhun bey.Selamlar Sevgiler güzel Almanyadan
  Not:Burcum Yengec yükselenim Akrep herzaman ikisinide okurum..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 28, 2016 at 1:31 am

   Nurcan hanım geçmişler olsun..
   Ekim sonunu iyi değerlendirin, Venüs etkisi sayesinde sağlıkla ilgili olumlu gelişmelerin güçlü ilk adımlarını atma imkanınız olur çünkü…
   Hem yengeç burcunun da Satürn gündemi sağlıklı ilgili olduğundan siz zaten epey zamandır sağlıkla ilgilenmek zorunda kalmış olmalısınız.
   Almanyaya bizlerden sevgiler 🙂
   ZC

 • Ozlem

  Ekim 27, 2016 at 7:24 pm

  Mrh zafer bey ekim için güzel şeyler olacak demiştiniz ve ben is başı yaptım mutluydum ama kısa sürdü çok büyük bi haksızlığa uğradım 🙁 is hayatında benjm yüzüm güler mj acaba ? Yada ne zaman güler baba bi ışık lütfen 🙁
  7 11 1076 bayburt 10-11 arası yukselenim oğlak ay burcum Boğa.
  Lütfen bana bi ümit 🙁 artık o kadar yoruldum yani

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 28, 2016 at 1:31 am

   Özlem hanım merhaba,
   haksızlık sonucu işten mi ayrıldınız yoksa?

  • ozlem

   Ekim 30, 2016 at 12:19 pm

   Evet ceyhun bey 🙁
   Ne zaman güler işten yana yüzüm ? Lütfen bi ışık

 • Ela

  Ekim 27, 2016 at 8:10 pm

  Erken dogum gunu hediyesi olarak cok guzel geldi, motivasyon dolu anlatiminizla.Elierinize, yureginize saglik.Olmasini cok istegim bir sey 2015 yilinda gerceklesti,saturn ün bana hediyesi olarak.Derslerimi aldigima inaniyordum zaten.Su an bir guc tarafindan iteleniyorum bir yola.Cok az kaldi hissediyorum,her ay bahsediyorsunuz zaten.
  Sizden ricam az bir seyde olsa yorum yapar misiniz ?
  30.10.1986 Adana saat 14.00- Dogum bilgilerim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 28, 2016 at 1:34 am

   İlginiz için ben de çok tşk ediyorum Ela hanım 🙂
   Nasıl bir sürece doğru gittiğinizi merak ettim şimdi, akrep gizemiyle yazmışsınız 🙂
   kişisel doğum haritasına göre yorum yapabilecek zamanım çoğu zaman olmuyor, ki şimdi aylık yazılara devam ediyorum, lütfen bağışlayın.
   sevgiler ZC

  • Ela

   Ekim 29, 2016 at 6:07 pm

   Ceyhun Bey cok tesekkur ederim ilginize.
   Olmasini cok istedigim en onemli sey amerika’ya gelmekti -bu istek cok kisa surede bir an’da olusmustu- ve tabi burada egitim almak.Ve gerceklesti 1 yildir amerika’dayim hem de mucize denecek yollarla.Simdi de yine bir süredir bir istegin hayali ile uyuyup onla kalkiyorum;aslinda. onun icerisindeyim,yasiyor gibiyim. Akrepte gizemliligi demissiniz ya,elimde olmadan yapiyorum biliyor musunuz.Sanki büyüsü bozulacak gibi bir kisiye bahsetsem bile.Sanirim akrebin fitrati bu.Dogum haritamda insallah vardir guzel etkiler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 29, 2016 at 7:52 pm

   işte ben bu motivasyona bayılıyorum Ela hanım 🙂
   inşallah (ve eminim) gerçek olur…
   sevgiler, ZC

 • ecem

  Ekim 27, 2016 at 8:16 pm

  Zafer bey benim yukselenim akrep .Dogum haritamda
  Uranus Venüs ve Merkür um akrepte . Bu gezegenlerin etkilerini akrep burcu yorumlarına göremi takip edeyim yoksa kendi burcuma göremi. Bu arada burcum yay (03 12 1980 saat 05:50 ) ay burcum da terazi. Jüpiter saturn ve Plüton da terazi de . Aşk hayatı ile ilgili güzel gelişmeler olma ihtimali nedir acaba. Simdiden teşekkür ederim ♥♥♥

  Reply

  • ecem

   Ekim 29, 2016 at 12:17 am

   Zafer bey 🙁 cevap yokmu ? 🙁 🙁 🙁

  • ecem

   Ekim 29, 2016 at 12:44 am

   Zafer bey 🙁 cevap yokmu ? 🙁 🙁 🙁

  • ecem

   Ekim 29, 2016 at 2:21 am

   🙁

 • Cemre

  Ekim 27, 2016 at 8:19 pm

  Ceyhun bey yazı için çok teşekkürler,emeğinize sağlık. 28.10.1991 doğumluyum burcum ve yükselenim akrep. Hep merak ediyorum acaba ikisinin de aynı olmasının ne gibi sonuçları olur. Bir de ikisinin de aynı olması kötü etkinin daha fazla yansıması veya iyi etkinin daha fazla yansıması şeklinde olabilir mi?Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar

  Reply

 • Gülnur

  Ekim 27, 2016 at 9:16 pm

  29 Ekim doğumlu biri olarak sevmedim bu sefer ki yorumunuzu. Sanki baştan sağma gibi… 🙁

  Reply

  • elif

   Ekim 27, 2016 at 9:58 pm

   Baştan savma;)

  • Dodem

   Ekim 28, 2016 at 12:04 am

   Burada sunulan bir çalışmaya baştan savma demek nasıl bir zihniyet? Normalde bu tarz seviyesiz açıklamalara burnumu sokmam ama kendimi tutamadım. Sizin gibi zihniyetlerin bu tarz çalışmalara hem ilgi gosterip hem baştan savma demesi eminim şundandir ; yazılanları çingene falı edasinda dinleyip istediğiniz o hayat mucizelerini duyamayinca burun kıvırmak. Eda bu.tarz bu.kalite ve saygı bu.

  • elif

   Ekim 28, 2016 at 12:26 am

   Gülnur hanim baştan sağma yazmiş.Sadece savma şeklinde düzeltmek istedim.Zafer bey i çok sever ve emeğine sonsuz saygim vardir,

 • Aygül

  Ekim 27, 2016 at 11:27 pm

  Biz akrep burçlarına yorumlarınızı erken yayınladığınız için teşekkürler neden sizde video olarak yayınlamıyorsunuz yayınlarsanız sevinirim. Ceyhun bey bi konuyu çok merak ettim cevaplarsanız sevinirim.10. Evde Merkür Venüs akrepte ve Neptün’ün de yayda merak ettim iyi bişeymi

  Reply

 • ece

  Ekim 27, 2016 at 11:55 pm

  ekim ayı gerçekten son birkaç ay gibi rezalet geçti. kariyer, para ve aşk bakımından yani. umarım kasım bir şeyleri yoluna sokar. kalbinize sağlık, sevgiler

  Reply

 • Çiğdem

  Ekim 28, 2016 at 7:25 pm

  Zafer bey yorumlariniz gerçekten harika ve bugün benim doğum günüm cok mutlu oldum okudugum zaman 🙂 teşekkürler ancak bu aşk kapisi ne vakit acilir bilmem..

  Reply

 • Güllü

  Ekim 28, 2016 at 8:23 pm

  17 kasım 68 doğumluyum yükselenimdede akrep sanırım akşam 17 ile 19 arası doğmuşum bana özel kısada olsa uorum yaparmısınız lütfen

  Reply

 • Turkan

  Ekim 28, 2016 at 9:58 pm

  Merhaba Ceyhun bey ben 2 kasim 1997 sabah saat 7 de dogdum. Iliski yasadigim insanda 11 mayis 1997de. Su aralar iliskimizde sorunlar var lutfen yorum yapa bilirmisiniz

  Reply

 • fatos

  Ekim 29, 2016 at 10:04 pm

  AYYY CEYHUN BEEEEY!!!!
  Elinize sağlık çok güzel olmuş.
  Ben ev hanımıyım şimdiye kadar çok okudum sizi ama ilk kez yorum yapıyorum. Ben iliskilerimde işimde çok sancılı zorluklar yaşadım. (Devam ediyor) umarım dediğiniz gibi Kasım 2016 Bİz dertli Akrepler için bır başlangıç olur… Sİzi Çoook seviyorum!!! Bır de çok merak ediyorum sizin burcunuz nedir?? Teşekkürler

  Reply

 • latife

  Ekim 30, 2016 at 3:19 pm

  merhaba ceyhun bey akrep lerde is ve ask neden hep mücadaleli ve sancilidir

  Reply

 • Şenay

  Ekim 30, 2016 at 6:18 pm

  Merhabalar Zafer Bey, koç lar sabırsız olur biliyorsunuz koc yorumuna geldiniz durdunuz Sabırsızlıkla kıymetli yorumunuzu bekliyorum lutfen daha fazla bekletmeyin

  Reply

 • Nur solma

  Ekim 30, 2016 at 6:38 pm

  Koç burcunun mali konularda durumu 13.04.1963 ne olur acaba

  Reply

 • Nur solma

  Ekim 30, 2016 at 6:40 pm

  Yukselenim terazi unuttum yazmaya

  Reply

 • fatma

  Ekim 31, 2016 at 1:30 am

  Merhaba ceyhun bey ben fatma 1978 adana dogumluyum şu an size yaziyorum çünkü 14 kasim doğumluyum bu dolunay bana neler getirir bilemiyorum ama gectigimiz iki yil benden cok sey götürdü.yasananlari unutmaya calisiyorum.depresyon galiba.doktora gittim ama yazdigi ilaclari kullanmak istemiyorum.bu duygusal yikimi onarmanin bir yolunu bulamiyorum.afedersiniz sanki psikologa konusur gibi yazmisim.bir ümit istiyorum hayattan.sacma hersey sacma buraya neden yazdigimi bilmiyorum

  Reply

 • efuli

  Ekim 31, 2016 at 1:56 am

  öncelikle teşekkürler bu güzel umut veren yorum için…
  umarım yazdığınız gibi bu ay, yani biz akreplerin ayında, bir ilişkinin adı konulur…oysa çokta güzel sever bir akrep kadını…

  Reply

 • nng

  Ekim 31, 2016 at 12:19 pm

  Ceyhun Bey Merhabalar,
  30 ekimde yani dün hoşlandığım adamla 2. kez buluştuk. Çok enteresan ve kendi emeği bulunan bi hediye verdi bana 🙂 Fakat sadece arkadaşmışız gibi bir esinti vardı aramızda.Ya da ben uzun süredir bir ilişkim olmadığı için durumu pek kestiremiyorum 🙂 Ben merak ediyorum gezegenler bize dokunur mu acaba? Başlanmalı mı bir ilişkiye 🙂
  Ben 01.09.1984 yılı Ankara 10.50 de dünyaya geldim yükselenim ve bir çok gezegenim akrep burcunda.
  Onun ise sadece 23 temmuzda doğduğunu biliyorum sanırım yengeç oluyor. Çok teşekkürler şimdiden 🙂

  Reply

 • Şehnaz Menteş

  Ekim 31, 2016 at 11:35 pm

  14 Kasım 1980 doğumluyum gece 01:00 ile 03:00 arasında doğmuşum 20 Kasım kpss sınavım var ne önerirsiniz artık talihsizlik ler yakamı bırakacakmı çok zor bir yaz geçirdim çektiğim zorluklardan nasıl sağ çıktım bir ben birde Allah bilir

  Reply

 • Burçin

  Kasım 3, 2016 at 6:25 pm

  Ceyhun bey yükselen burcumu bilmiyorum sadece burcumu bilmem yeterli olurmu olacaklarla ilgili yoksa yükselen burcumu bilmem mi gerekiyor burcumu okumam yeterli olmazmı ? Teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 4, 2016 at 1:07 pm

   doğum bilgilerinizi verin bakayım ben Burcin hanım: tarih, saat, yer

 • Burçin

  Kasım 3, 2016 at 6:26 pm

  Ceyhun bey yükselen burcumu bilmiyorum sadece burcumu bilmem yeterli olurmu olacaklarla ilgili yoksa yükselen burcumu bilmem mi gerekiyor burcumu okumam yeterli olmazmı ? Teşekkür ederim.

  Reply

 • Burçin

  Kasım 5, 2016 at 6:28 pm

  Ceyhun bey öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler doğum saatimi bilmiyorum.:(

  Reply

 • Munevver

  Kasım 5, 2016 at 8:51 pm

  6.11.1979 Eskisehir 07.30 yani yarin benim dogum gunum:)))Son bir yilin kan kusturan hayat tecrubelerinden sonra yeni yilimda gunesli gunlerim olur mu Ceyhun bey???
  Sevgiler..

  Reply

 • Arzu koray

  Kasım 6, 2016 at 10:57 am

  Ceyhun bey eşim 21.11.1978 tarihinde saat sabah 11.00de doğmuş.Biz hazirandan kasım ayına kadar ciddi sıkıntılar yaşadık.Iş aile ilişkileri bakımından.Maddi anlamda işlerimizi sonuçlandıramadık.vs..Bi çıkış yada rahatlama süreci ne zaman yaşayacak akrepler?Lütfen aydınlatırmısınız.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:52 pm

   Arzu hanım merhaba,
   en az 1 yıl daha baskı devam edecek maalesef, eşinizin yükselen burcu da yüksek ihtimal yay (doğum yerini istanbul varsaydım)
   eşinizin Merkür, Mars, Neptün yayda ve 12. evde bulunuyor.
   bu durum, Satürn yayda iken maddi anlamda zorlukları tetikler, zaten tüm akrepler için Satürn bu etkiyi yapar fakat eşiniz bunu fazlasıyla yaşama potansiyeli taşıyor, maalesef 12. evdeki gezegenlere Satürn teması işleri çok karıştırıyor, düzeltmek de kolay olmayabilir çünkü bizim elimizde olmuyor çoğu zaman.
   neyse ki akrepler dirençlidir, kararlıdır, eminim eşiniz de bir çıkış yolu bulur.
   sevgiler ZC

 • Burcu

  Kasım 7, 2016 at 12:23 am

  Merhaba öncelikle Kasım ayı yorumunuz için teşekkürler.Size iki sorum var cevaplarsaniz çok sevinirim.02.11.91 00.05 istanbul doğumluyum. Yükselen burcumu bilmiyorum acaba nedir? Ikinci sorum iş hayatım ile ilgili. Ben yaklaşık 1 yıldır işsizim. Okuduğum bölümle ilgili sayısız is görüşmelerine rağmen iş bulamadım malesef ve maddi olarak oldukça sıkıntıdayim. Maddi olarak ne zaman is bulacağım nasıl duzelecegim yorumlarsaniz sevinirim.

  Reply

 • Munevver

  Kasım 7, 2016 at 5:07 pm

  Ceyhun bey bir gun beni de gorecek misiniz??? :(((

  Reply

 • Asya

  Kasım 9, 2016 at 5:56 am

  Merhaba Ceyhun bey
  Arzu hanıma yaptığınız yorumda baskının en az 1 yıl daha devam edeceğini yazmışsınız,tüm akrepleri kapsıyor mu bu durum

  Reply

 • fatma

  Kasım 11, 2016 at 10:54 pm

  Selamün aleyküm
  Burclarin ve burc yorumlarinin İSLAM da yeri nedir tam olarak bilmiyorum.biraz baktim bazi islam alimleri ilgilenmisler konu ile ilgili olarak belli zaman dilimlerinde belli seyleei yapmayim yada yapin demisler.ben günluk yorumlarin baya baya atmaca oldugunu düşünmeye başladim diger taraftan sanirim içinde bulundugum zor zamanin adini koymakmi istiyorum yani bir çikiş yolu ararken.yazidan da belli olacagi üzere kafam bi hayli karişik sizin bir bilginiz varmi bilmiyorum.şahsimla ilgili olansa 14 kasim 78 dogumluyum ve dogum saatim 7 30.8 30 civari Adana.
  Ölmeden önce kabre girmek gibi bazen hersey cook zor.

  Reply

 • Selma

  Kasım 21, 2016 at 8:51 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  İlk olarak yazılarınızı ilgiyle takip ettiğimi belirtmek isterim. 27.10.1972 doğumluyum.Son dört yıldır bir üniversitede memur olarak çalışıyor ve memleketimden uzak bir şehirde yaşıyorum. Sıkıntılı süreçlerden geçtiğim, yaşadığım şehirden ve kurumdan memnun olmadığım için defalarca memleketimde dahil olmak üzere birçok şehirde kurumlara başvurular yaptım. Seneler sonra 27.10.2016 tarihinde memleketime uzakta olsa bir Karadeniz şehirden iki kurumdan birden birkaç aya işlemlerin gerçekleştirilebileceği söylenerek olumlu yanıt aldım.(Beklemede) Daha sonrasında da 15.11.2016 tarihinde de memleketimden üniversiteden başka bir olumlu yanıt daha aldım.(Beklemede) Bu bahsetmiş olduğum durumları, süreçler erken başlasa da yazınızda belirttiğiniz 29 Kasım Yeniay’ı, konuları içerisinde değerlendirebilir miyiz? Yukarıda belirttiğim tarihler başlangıç için olumlu mu? Şehir ve kurum değişikliği süreci ne zaman tamamlanabilir? Bir tarih aralığı verebilirseniz mümkün mü? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin