Yükselen AkrepAkrep Burcu Ekim 2016 Yorumu: Çalışma Ortamı ve Sosyal Hayat

Ekim 1, 2016by Zafer Ceyhun68

Akrep burcu Ekim 2016 yorumu, 1 Ekim Yeniay ve 16 Ekim Dolunay etkileri ile Ekim ayındaki diğer önemli astrolojik etkileri içeriyor. Yeni dönemin başladığını müjdeleyebilecek duruma geldik sonunda ve bunu kutlamak lazım aslında; ne dersiniz kıymetli dostlar? Nasıl anladık eskinin bittiğini, yenisinin başladığını? Birinci gerekçemiz, geçen ay terazi burcuna geçerek akrep burcuna “bir kala” gökyüzünde seyrine devam eden Jüpiter. Yeni Jüpiter döngüsü yeni dönemi işaret ediyor! Jüpiter öyle bir konumda ki, önümüzdeki 1 yıl boyunca hem Pluto ile hem de Uranüs’le tam üçer defa etkileşime girecek. Bu durum, Jüpiter kaynaklı enerjinin çok boyutlu olmasına neden olacaktır. Şöyle diyebiliriz: Hayatımızın farklı alanlarında hareketlilik olacak! İkinci gerekçemiz, Mars/Satürn kaynaklı belirsizlik ve baskının geçen ay sona ermiş olması. Artık uzunca bir süre rahatız. Ayrıca, yönetici gezegeniniz olan Pluto Ekim ayında yıllık döngüsünün önemli safhalarını tamamlamış olacak. Burada en önemli gösterge, karşıt burçlar olan koç/terazide önemli olayların gerçekleşecek olması aslında! Detaylandırayım:

 1. Ekimde Güneş-Jüpiter kavuşumu(terazi)
 2. Ekimde Güneş-Uranüs karşıtlığı (terazi-koç)
 3. Mart-Nisan Venüs gerilemesi (koç)
 4. Martta Jüpiter-Uranüs karşıtlığı (terazi-koç)
 5. Nisanda Güneş-Jüpiter karşıtlığı (koç-terazi)
Önümüzdeki 6 aylık süreç, hepimizin hayatında önemli açılımlar olacağını gösteriyor, bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu önemli bir konu olduğu için, özel bir yazı yazmazsam rahat edemem. 😇 Fakat şimdilik Ekim 2016’ya odaklanalım. Bir de hatırlatma yapmam gerekiyor: Eylül sonunda – Ekim başında yaşadıklarınız, aklınızdan geçirdikleriniz çok değerli. Bu aralar zihnimize tohumlar ekiliyor, ileride yeşerecekler. Inception geldi mi aklınıza? 😊 🌱 Ekim yorumuna başlamadan önce Ekim ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayalım.
 1. terazide yeniay – 1 Ekim
 2. güneş-pluto kare – 7 Ekim
 3. güneş-uranüs karşıt – 15 Ekim
 4. koçta dolunay – 16 Ekim
 5. mars-pluto kavuşum – 19 Ekim
 6. mars-uranüs kare – 29 Ekim

Akrep Burcu Ekim 2016 Yorumu

Ekim önemli bir açılışa ev sahipliği yapıyor! Güneş-Jüpiter kavuşumu yılda sadece 10 gün etkin olan son derece olumlu bir enerji açığa çıkarır. Şimdi başlayan süreç, Şubat ayına dek devam edecek. Şubatla birlikte “değerlendirme safhasına” geçeceğiz. Peki akrep burcu Jüpiter etkisini hangi alanlarda yaşayacak?
 1. aileden gelen engelleyici davranış kalıplarınız
 2. gizli işler, sakladığınız bilgiler
 3. kendinizle ilgili utandığınız, sevmediğiniz her şey
 4. geçmişte yaşadığınız, sizi hala baskılayan olaylar
 5. hayatınızı olumsuz etkileyen insanlar
 6. güzellikler yaşamayı farkında olmadan reddettiğiniz konular
 7. engellenmiş/mutsuz hissettiğiniz işler/insanlar
 8. sağlık sorunlarınız
Bu son derece önemli bir Jüpiter etkisidir kıymetli okurlarım. Süreç boyunca hatıralarınızla geleceğin potansiyeli arasında gidip gelirsiniz. Sonuçta geleceğe yönelik hayallerinizle örtüşmeyen ne varsa, terk etme cesareti göstermeniz mümkün olacak. Bu süreç sessiz ve derinden işlediği için, zamanla kendi içinize dönme/yalnızlığa özlem duyma ihtimali vardır. Doğrusu da budur zaten. Eğer sosyal/iş ortamınız nedeniyle çok hareketli bir hayatınız varsa, kendinizle baş başa kalmak için fırsatlar yaratmanızı öneriyorum. Bu noktada geçmişe dönelim: Eylül 2004 – Ekim 2005 arasında Jüpiter yine terazideydi ve benzer etkiler getirmişti. O dönemde yaşadıklarınızı değerlendirerek önümüzdeki yılın ruhunu ve enerjisini kolayca anlayabilirsiniz. Elbette diğer gezegenler 2005’teki konumlarından farklı yerdeler ama olsun, en azından Jüpiter kaynaklı enerji aynı.. Gelelim Ekim 2016’ya özgü etkilere! Yazının başında bahsettiğim gibi, Jüpiter gibi Pluto ve Uranüs, Ekimde hayatımıza doğrudan müdahil olacaktır. Getirdikleri etkiler ise düşünsel seviyede kalmaz, gözle görülen cinsten olur! Peki bu etkiler nasıl gelişebilir? Uranüs etkisi altında bulunan konular ile başlayalım:
 1. çalışma ortamınız
 2. artan işler, yoğun tempo
 3. yeni görevler ve sorumluluklar
 4. iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz
 5. birlikte iş yaptığınız kişi ve kurumlar
 6. üretkenlik ve zaman yönetimine yaklaşımınız
 7. sağlık sorunları ve tedavi süreci
 8. sağlıklı yaşam: spor, takviye ilaçlar, beslenme düzeni
Uranüs enerjisini tarif ederek devam edelim: Uranüs için; “var olana” karşı ilgisizlik/sıkılganlık fakat “yeni olana” yönelik heyecan/istek duyma halidir diyebiliriz özetle. Bu nedenle öğrenmek, keşfetmek, aydınlanmak, farkındalık edinmek ve sonuçta yeni kapılar açmak Uranüs etkisiyle mümkündür. Doğal olarak bilim ve teknolojinin gezegenidir aslında. Uranüs’ün <çalışma şekli> ilginçtir. Bize yeni olasılıkları göstermek için -ki biz ondan böyle bir şey istemiyor olabiliriz- düzenimizi bozur bir anda. Soğuk duş etkisi gibi düşünebilirsiniz! Zaten konforlu alandan çıkmadan keşif yapmak imkansız, böyle de bir gerçek var! Fakat zamanlamayı seçme şansımız olmuyor, orası fena! 😊 Uranüs enerjisi olayları ve zamanı öylesine hızlandırır ki, kendi yaşadıklarımızı bazen sadece izlemekle yetiniriz. Çünkü elimiz kolumuz bağlanmış ve hatta büyülenmiş gibi hissederiz. Bir yola girmiş bulunuruz ve dosdoğru ilerlemekten başka çare de yoktur. Sonunda daha önce hiç bulunmadığımız yeni bir gerçeklik içinde buluruz kendimizi. Zaman zaman yaşadıklarımızı bir başkası yaşıyormuş gibi hissederiz, belki şaşıp kalmayız ama tepki de vermeyiz! Yaşadığımız deneyimin öznesi olduğumuzu bile kabullenmeden öylesine akışa kapılırız. Diğer yandan, tepki verecek noktaya geldiğimizde yerimizde duramayız. Son derece güçlü bir enerji açığa çıkar, huzursuz/coşkulu bir şekilde öne atılırız. Uranüs enerjisini içselleştirmiş olduğumuzu, yerimizde duramadığımızda anlıyoruz zaten. Sanki yıllardır bağlı olduğumuz zincirlerimizden kurtulup rahatlamış gibi hissedip heyecanla yeni gerçekliğe sahip çıkıyoruz! Koşullar eskisi gibi kalmamalı diye düşünüp, düşündüğümüzü yapmaktan çekinmiyoruz! Her koşulda Uranüs, yeniliklere hazır hale gelmemizi sağlıyor kıymetli okurlarım. Normal şartlar altında kimsenin bizi ikna edemeyeceği şeylere de ancak Uranüs ikna edebiliyor: soğuk duş sonrasında! Ekimle devam edelim. Uranüs kaynaklı konuları saymıştık yukarıda. Sözünü ettiğimiz konular etrafında oluşan gündeminizle ilişkili olarak, Ekim ortasından itibaren, önemli bir yol ayrımıyla karşılaşmanız mümkündür. Özellikle ay sonundaki Mars-Uranüs temasına dikkat! 2 enerjik/huzursuz enerji bir araya gelecek. Bu noktada, olumlu bir gündem varsa harika şeyler olacaktır diyebiliriz! Aksi durumda soğuk duş ihtimali var! Gelelim Pluto etkisine… 2008’den bu yana Pluto kaynaklı konular şunlar oldu:
 1. iletişim yoğun işler, hareketli günler
 2. öğrenme ve uyum sağlama süreci
 3. yeni insanlar, sosyal hayatınızın dinamikleri
 4. kardeş ve yakın akrabanın yaşadıkları, ilişkileriniz
 5. ulaşım konuları: yürümekten uçakla seyahate her şey
Pluto yönetici gezegeniniz olduğu için bulunduğu alan elbette sizin için önemli. Önce Pluto’yu tarif edelim mi, bakalım ne kadar tanıdık gelecek size? Hırsın ve tutkuların gezegenidir, etkisi altında tuttuğu konularda korkular veya takıntılar da oluşturabilir. Pluto varken güçlü ve başarılı olmak, geride kalmamak, her zorluğa hazır durumda kalmak içgüdüsel tepki halini alır. Ayrıca, her yönüyle anlamak için çok çalıştığım gezegendir. 😍 Pluto enerjisi varken üslubunuz değişecek, tavırlarınız ve beden diliniz yeni bir hal alacaktır/almıştır. Ayrıca, ticaretten para kazanmak, iletişim/ulaşım odaklı işlerden gelir elde etmek, yazı yazarak veya öğreterek güçlenmek dönemin enerjisine gayet uygun. Bu arada, hırslı ve saldırgan insanlara denk gelmeniz de mümkündür. Sürat de yapmayın, olur mu? Pluto gerilemesi Eylül sonunda sona erdi, 7 Ekimde Güneşle, 19 Ekimde ise Marsla temas edecek. Çatışmalı haller olabilir, kavga gürültü mümkündür. Eğer işe girmekle veya eğitim hayatınızla ilgili bir konu varsa (sınav vb), sonuçlarından memnun kalma ihtimaliniz de oldukça yüksektir.

1 Ekim Yeniay’ın Akrep Burcuna Etkileri

1 Ekimde gerçekleşecek Yeniay, her zaman olduğu gibi yeni bir gündemi başlatıyor olacak. Yeniayı takip eden ilk hafta son derece olumlu bir enerji olacak fakat akrep burcu için Jüpiter etkisinin bilinç seviyesinde hissedilmeme ihtimali bulunuyor. Sebebini anlatmıştım yukarıda. Ekimde gördüğünüz rüyalar bile önemli olacak, aklınızda olsun. Önümüzdeki 1 yılda yaşadıklarınız, sizi 2018 yılındaki büyük dönüşüme götürecek! Yeniay gündeminiz, Jüpiter etkisinde sıraladığım konular olduğu için tekrarlamadan devam ediyorum.

16 Ekim Dolunay’ın Akrep Burcuna Etkileri

Yazının bu noktaya kadar gelişinden anlayacağınız üzere, Dolunay’ın etkin olduğu tarihlerde hareketli bir enerji atmosferi sarmış olacak. 16 Ekim’deki Dolunay, Uranüs’ün de bulunduğu koç burcunda gerçekleşecek; gündem ise 20-22 Ekim arasında sonuçlanacak. Fakat yankıları, Kasım başına kadar devam edecektir çünkü ay sonunda Mars/Uranüs etkileşimi var. Dolunayda yaşayacağınız konu başlıkları, Uranüs etkisini yaşadığınız konularla aynı! Bu noktada, tekrar etmek istiyorum: Ekim ayında yaşanacaklar, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi ile bağlantılı olacak; Mart/Nisan 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak. Yeni başlayan bir sürecin ilk günlerinde bulunuyoruz aslında ve bu süreç bizleri Mart-Nisan’a taşıyacak. Önümüzde 6 aylık bir zaman aralığı var. Uzun lafın kısası, Ekimden itibaren ne istediğimizi bilerek kararlı şekilde yola devam edeceğiz ve gerisini Güneş sisteminin mucizevi etkilerine bırakacağız. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️ ❤️ Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Görüşme en az 2 saat sürüyor. Mail: burcunagore@gmail.com  Ayrıca, bu yazıyı akrep burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.]]>

68 comments

 • Emre

  Ekim 1, 2016 at 8:24 am

  Güzel bir haftasonu diliyorum Zafer bey
  Yine ben 🙂
  Umarim sıkboğaz etmiorum bi koçta çikiorum karşiniza bi akrepte 🙂
  Ama daha öncede demiştim en sıkı takipçiniz ve hayraninizim..
  Ben yükselenimden ötürü neredeyse her konuyu çok derinden incelerim
  Mesela etkisi altinda olduğum burçlarin ilk evvela gezegenlerinin saatte kaç kmh hizla döndüklrinden tutun da çekim gücü ve sahip olduklari ay sayisina kadar…
  Sizinde tavsiyelerinizi hiç kaçirmam
  Mesela geçen tutulmalarda apokalypto filmini bende üçüncu kez izledim 😉
  Astrologiyede şöyle yaklaşiorum ;
  Her birey ayri bi gezegen temsilcisi ve doğum anindaki gezegen coctailinin harmanindaki karakteristik leri temsil edior ve yaşior hayati boyunca..ayni bi yemek tarifi gibi kiminin acisi baharati bol (derin duygular akrep)
  Kiminde krem şantisi (venüs jüpiter);)
  Ama her bireye sık sık farkli ürünler sunuluor her bir tad tan faydalanmasi için açik büfe misali 🙂
  Buda kendi irademize ve seçimlerimize kalmiş bişey galiba..
  Sabah saat beş gece çaliştigim icin işten yeni geldim yorumunuzu okuyup yazmak geldi içimden ..
  Hangi planet beni kışkırtti bilmiorum 😉
  Ama şunu tekrar tekrar söylemeden geçemiycem yorumlamalariniza hayranim hiç bir ayrintiyi kaçirmadan sahnenin kulisinden aliyoruz bilgileri en önemli yer bence…
  Içimden geldiği için paylaşmak istedim ..
  Huzur ve mutluluk dolu bir haftasonu diliorum
  Sevgilerimle Emre

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 2:55 pm

   çoooooook tşk ediyorum katkılarınız için Emre hanım 🙂 🙂
   sabah 5’e kadar çalışıyor olmak da azim işi doğrusu..
   dediğiniz gibi, hepimiz bir kokteyliz aslında, malzemeler belli fakat karışımlar çok ama çok farklı tatlar veriyor..
   güzellikler diliyorum size..
   ZC

 • Elanur

  Ekim 1, 2016 at 11:16 am

  Merhaba Ceyhun yorumlariniz gercekten cok iyi.Ben terazi yükselen akrep uzun zamandir maddi sikintilar bitmiyor ,evlilikte dersen devamli huzursuzluk.Artik düzeliyor mu bu durum yoksa devam mi edicek?(ben18.10.80.saat 8.45 ,esim 16.01.74 aksam)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 3:02 pm

   Elanur hanım merhaba,
   Güneş/Pluto’nun haritanızdaki konumuna göre 2 ihtimal var.
   Eğer 12. evdeyse, Jüpiter etkisinde bahsettiğim terk etme/vazgeçme ihtimali güçlü..
   Eğer 11. evdeyse, bu durumda önümüzdeki 1 yıl keyifli geçecek diyebiliriz.
   Bu aşamada, eşinizin Satürn kaynaklı enerjiden oldukça olumsuz etkilendiğini unutmayın, okudunuz mu oğlak yorumlarını, yıl boyunca yazdım etkilerini..
   maddi sıkıntılar için son 1 yıl, sonra rahatlama gelir kademeli olarak.
   en güzel olasılığı yaşamanız dileğimle..
   ZC

  • Elanur

   Ekim 1, 2016 at 7:55 pm

   Cevabiniz icin cok tesekür ederim ama anlamadim yazdinizi terk etme vaz gecme! ben mi terk edilicem?haritada pluto hem 12.hem 11.evimde cikiyo.

  • Hande

   Ekim 2, 2016 at 8:50 am

   Merhaba bu kadar olur aynı biz de akrep-oğlak evliliğimizin en kötü zamanları biz ne zaman düze çıkıcaz? Sanki oğlaklarda aynı iş özel berbat psikolojide

 • ozlem

  Ekim 1, 2016 at 11:51 am

  Ceyhun bey tsk ler ☺ önümüzdeki hafta yeni bi iş başlangıcı yapacağım. Yazilarinizdan olumlu olacağını düşünüorum. Uzun yıllardır sorun yasiordum. 2012 yılından beri! Bu başlangıç kalıcı ve mutlu olacağım bir iş mi olacak acaba? Birde aşk hayatından hiç bahsetmedimiz. akrep burcum yukselenim oğlak. Tskk ler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 3:03 pm

   Özlem hanım merhaba,
   harika zamanlama!
   önümüzdeki 1 yıl işi halledin siz, sonra aşka zaman geliyor zaten..
   2018 çok önemli bir başlangıç çünkü Uranüs ilişkiler alanına geliyor..
   sevgiler ZC

  • ozlem

   Ekim 2, 2016 at 1:26 am

   Çok tskk ler

 • ece

  Ekim 1, 2016 at 12:27 pm

  7 kasım 1989 kartal/ist 17.03 doğum saatim zafer bey ve artık yıldım yıldım 🙁 1 iyi haber alıyorsam 5 kötü haber alıyorum sonra elimdeki 1 iyi haber de gidiyor şaka gibi
  ne zaman dengeyi bulacağım?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 3:07 pm

   sıra dışı bir doğum haritanız var Ece hanım, doğum gününüzde birçok gezegen kavuşum halinde..
   doğum saatiniz kesin mi?

  • ece

   Ekim 1, 2016 at 4:21 pm

   evet kesin saat 🙁 zaten o toplanan gezegenlerin de etkisiyle dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu sahibiyim

 • nng

  Ekim 1, 2016 at 1:34 pm

  selam 🙂 Benim öz burcum başak fakat yükselenim, ayım, saturn ve plutom akrep burcunda. Kariyerime yeni yılla beraber farklı bi yoldan devam edip 2018 yılında kendi işletmemi kurmak istiyorum. Bunu gerçekten çok istiyorum ve gerekli çalışmaları yürütüyorum gerek eğitim gerekse kişisel ilişkiler bazında. Yazdıklarınızdan anladığım gezegenler bana yardım mı edecek acaba? :)))
  01.09.1984 Ankara 10:50

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 1, 2016 at 3:10 pm

   gezegenler desteklemese de siz başarırsınız, harika bir doğum haritanız var..
   gezegenler destekler mi? evet, gayet güzel olacak 2018..
   başarılar dilerim NNG.
   ZC

 • fatma

  Ekim 1, 2016 at 5:06 pm

  Slm zafer bey dogrusunu isterseniz ben bitmiş haldeyim hiç umudum kalmadi hayattta
  Dogum 14 kasim 78 saat:7.30 8.30 gibi Adana dogumluyum
  Bütün yaşadiklarim dogum gunu ugursuzlugumu yoksa yanlis secimlerimmi ne dersiniz zafer bey.

  Reply

 • Derya

  Ekim 1, 2016 at 5:48 pm

  Methaba ceyhun bey! Ask bulmuyor mu akrepleri artik?? ☹️

  Reply

 • Ayse

  Ekim 1, 2016 at 6:07 pm

  Ceyhun bey bu ayda is yoğunluk demişsiniz bu ask ne zaman gelecek akreplere artik her ay sizn yorumunuzu okuyup bu ayda ask yok diyorum
  27.10.86 17:45

  Reply

 • Nihan Temiz

  Ekim 1, 2016 at 6:42 pm

  Ceyhun bey,elinize saglik21.11.1975 20:10… Ve ben de aşkı merak etmeye başladım. Gündemim hep iş ve sağlık olurdu ama bu kez farklı. Aşk konusunda bir hareketlenme olacak mi dersiniz… Acaba bu aşkın başına birsey mi geldi de hic uğramıyor?Sevgiler ve iyi çalışmalar

  Reply

 • habibe

  Ekim 1, 2016 at 6:50 pm

  Ceyhun bey sıkı takipçinizim 02.11.1982 akrep burcuyum yukselenim aslan is hayatım düzene girecek mi artık sabır mı lazım aşk ise zaten bahtsızim güzel şeyler gelsin artık sınava hazırlaniyorum inşallah olur

  Reply

 • Cemre

  Ekim 1, 2016 at 6:55 pm

  Zafer bey merhaba öncelikle bu güzel yazınız için teşekkürler ☺️ sıkı takipçinizim Merak ettiğim ama bir türlü doğru düzgün cevap bulamadığım bir konu var. 28.10.1991 saat 07.00-08.00 arası doğmuşum. İnternetten Doğum haritama bakmıştım etkiler pek iç açıcı değil bunu yaşadığım hayattan da anlayabiliyorum bu beni çok üzüyor tabi ama yapacak bir şey yok malesef. Asıl sormak istediğim şey yükselenim de akrep burcu çıkıyor benim. Burçla yükselenin aynı olması ne gibi etkiler ortaya çıkarır? Mesela bu Satürn sürecinde hayatımın her alanında etkilenmiştim. Acaba bu şekilde olunca gezegen etkilerini de 2 kat mı yaşıyorum yani kötü etki varsa iki kat kötü, iyi etki varsa iki kat iyi gibi midir. İnşallah cevap verirsiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

  Reply

 • Turkan

  Ekim 1, 2016 at 7:17 pm

  Merhaba Ceyhun bey yorumlariniz icin tesekkur ederim. Benim bi iliskim var sorunlar yasiyorum ilerki zamanlarda nolucak merak ediyorum lutfen yorum yaparmisiniz. Ben 02.11.1997 sabah saat 7. erkek arkadasim 11.05.1997

  Reply

 • Mino

  Ekim 1, 2016 at 9:06 pm

  Merhaba Ceyhun bey,6 kasim 1979.Eskisehir tahmini d.saatim ise 7:00 ..son iki yilin surunduren gunleri sona erecek mi?

  Reply

 • Sibel duraklı

  Ekim 1, 2016 at 10:09 pm

  Merhaba Ceyhun bey, yorumlarınız yumuşatılmış ve gol emeğiniz içinde çok teşwkkürler ben 28.10.1967 yılında 16.20 doğum saatim, 2 2,5 yıldır berrbat her şey sıkıntılı günler aylar bitmek bilmiyor ,artık eylül ayı içinde sonlanmalarda oluştu YENİ güzel olur umarım, Maddi sıkıntılar bitsin artık, bu değişim dönüşüm döngüsü bir tek biz akreplerimi etkiliyor Etrafa bakıyorum herkes aynı bende 2 gün aynı gündem durmuyor 🙂 aksi gibi eşimde 8.11.1961 akrep burcu, hep bir sansasyon birimizde gülümsesek , çoook ağır geldi son yıllar ben artık gülmek değil kahkaha atmak istiyorum:)

  Reply

 • sevda

  Ekim 2, 2016 at 12:05 am

  Merhaba zafer bey ben yeni takipçinizim yazılarıniz çok beğendim tıpkı resmen beni anlatıyor emeğine ve yüreğine sağlık rica etsem benim için de yıldız lara ve evime baka bilirmisin müsait oldugunuzda 17/11/1974 saat 1 de doğmuşum ankara Teşekkür ederim sevgi ve saygilarimla

  Reply

  • sevda

   Ekim 2, 2016 at 11:18 am

   Ceyhun bey oglen 13 de doğmuş um rica etsem bana cv verebilirseniz sevinirim sevgilerimle

  • Sevda

   Aralık 1, 2016 at 10:17 pm

   Ceyhun bey ilginizden dolayı teşekkür ederim sevgilerimle

  • Sevda

   Aralık 1, 2016 at 10:16 pm

   Ceyhun bey ilginizden dolayı teşekkür ederim sevgilerimle

 • Ceyda

  Ekim 2, 2016 at 12:55 am

  merhaba ceyhun bey ben ceyda 14.09.1995 11.00 Adana dogumluyum yurtdışına okumaya geldim ve her şey artık benim için iyi olacak mi merak ediyorum teşekkürler
  bu arada her zamanki gibi yorumlarının tam isabet

  Reply

 • Ülkü

  Ekim 2, 2016 at 1:32 am

  Merhaba Zafer Bey. Bir konuda fikrinizi almak isterim. Ben akrep nişanlım oğlak burcu ekimin hangi günü evlenmek için uygundur acaba?

  Reply

  • canan

   Ekim 2, 2016 at 12:40 pm

   Merhaba Zafer Bey,
   Benim burcum Akrep, yükselenim ise Balık. 8 Kasım tarihinde iş mülakatım var Ankara’da. O gün yıldızların konumu nasıl olur, şanslı bir gün mü sizce?

 • canan

  Ekim 2, 2016 at 12:31 pm

  Merhaba Zafer Bey, burcum Akrep. Yükselenim ise Balık. 8 Kasım tarihinde iş mülakatım var Ankara’da. O gün yıldızların konumu nasıl olur? Şanslı mıyım sizce?

  Reply

 • gülin

  Ekim 2, 2016 at 12:53 pm

  merhaba Zafer Bey, benim gündemim biraz olumsuz gibi ama jüpiterim terazide, haritamda 5 gezegen terazide, uranüsün soğuk duş etkisinden kurtulmam mümkün mü bu durumda ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 2, 2016 at 1:24 pm

   Siz tarihi güzellikler safhasına gelmişsiniz Gülin hanım, 2004-2005 aralığındaki deneyimlere benzer şeyler olur, fırsatlar bakımından..

  • gülin

   Ekim 6, 2016 at 3:16 pm

   Çok teşekkürler, içimi ferahlattınız :))

 • Gunes

  Ekim 2, 2016 at 2:56 pm

  Merhaba zafer bey harika yazınız gerçekten çok detaylı ve anlaşılır tebrikler İlişki yaşamak istediğim kişi 12.11.92 bense 4.3.93 ne düşünüyorsunuz? Açıkcası şimdiye kadar çok çalkantılıydı.. bir ayrı bir barış yaklaşık8 sene böyle geçti sizce gelecek var mı

  Reply

 • Emel

  Ekim 2, 2016 at 5:18 pm

  Merhaba zafer bey yorumlarınızı oldukça dikkat çekici buluyor ve beğenerek takip ediyorum.Benim size bir sorum olacak 1979-1983yillari arasında kış saati uygulamasında kesin bilgi bulamıyorum.Ben 30 Ekim 1982 Osmaniye sabah saat 9:30–10:30arasinda normal doğum ile dünyaya gelmişim(sizi takip eden arkadaşlara bilgi olsun diye parantez açtım astroliji de normal doğum ve sezaryenle doğum bile etki ediyormuş diye okudum bazı yerlerde)Doğum günüme göre akrep burcuyum.fakat yükselenim konusunda hala kesin bilgi yok elimdegüneş burcumu bile bilmiyorum.cvp verirseniz bu karmaşa son bulacak beynimde şimdiden çok tşk ederim.Başarılarız daim olsun:)

  Reply

  • Emel

   Ekim 13, 2016 at 10:10 pm

   Çok zor yerden soru sormuş olamam diye düşünüyorum cevap alamayacaksak sorduğumuz soruya neden bize hiç bir soru cevapsız kalmayacak vaadi veriliyorki.üzücü bir durum.

  • Emel

   Ekim 13, 2016 at 11:32 pm

   Artık tüm yazılar, yayınladığım günü takip eden 5 gün boyunca sorularınıza ve yorumlarınıza açık olacak. Bu nedenle, yazılarınız yayınlandıktan 6 gün sonra yoruma kapanacak, yakın takipte kalın lütfen diyen sizsiniz yayın tarihimizin 2 günü yorum bırakmama rağmen cevap vermeyen yine sizsiniz

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 18, 2016 at 11:50 am

   keşke yapabilsem ama imkansız Emel hanım.
   öyle bir sözüm de olmadı bu arada, sizinki küçük çaplı bir iftira oldu.
   sorularınıza cevap almanın yolu sinirli yorumlar yapmak değil, yazılarda mail adresimi paylaşıyorum, randevu alın, size 2 saat ayırayım. Bugün randevu alsanız Kasım ortasında görüşme alabilirsiniz bu arada, diyorum ya, zaman sınırlıyor her şeyi, zamansızlık nedeniyle oluyor ne oluyorsa..
   sevgiler ZC

 • Tülay

  Ekim 2, 2016 at 5:57 pm

  Merhabalar. Zzafer bey, güneş koç yükselen ikizlerim ay akrep esimin 07.04.1983 22-00 arası saati tam bilmiyor. Sorum şu ki, boşanma aşamasındayız ve istenmeyen bir gebelik yasıyorum esimin yükselenin akrep oldugunu okudum. Bu ay için söylediklerinize bakılırsa bir dönüm noktasındayız. Durumumuz gezegenlere bakıldığında ne gösteriyor. Kısacık bir cvp bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim cok sancılı bir safhadayım aklım karıştı.iyi birşeyler duymaya ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz?

  Reply

 • Firuze

  Ekim 2, 2016 at 6:27 pm

  Ceyhun Bey öncelikle yorumunuz için teşekkürler
  Keşke ilişkilerimizle ilgili de bir şeyler yazsaydınız
  Bu Yeni ay kötü bir etki getirdi galiba
  Lütfen cevaplayın

  Reply

 • Didem

  Ekim 2, 2016 at 7:12 pm

  Merhaba Zafer bey yorumunuz için çok teşekkürler. 08.11.93 saat 11.30 civarı Ankara doğumluyum. Okul – iş hayatımın en sıkıntılı zamanlarını geçirdim bu yorumunuz bana ümit verdi umarım dediğiniz gibi güzel başlangıçlar yaşarım.

  Reply

 • yasemen

  Ekim 2, 2016 at 8:11 pm

  Ceyhun bey yorumunuz umut verdi 18.11.1970 saat 13.00-14.00 Siirt doğumluyum 12 yıldır yaşadığım maddi manevi sıkıntılar çok yordu hayatta yalnız bırakılarak sorunlarla mücadele vermek çok çok üzdü bu yıl inşallah gülmeyi ve huzurun varlığını hissedecek miyim

  Reply

 • Ay

  Ekim 2, 2016 at 11:59 pm

  Merhabalar Zafer bey.Yorumlarınız için teşekkürler. 10 11 1977 doğumlu evli bir bayanım.Ekim ayında beklediğim bir sınav sonucu var yorumlarınız umut verici ve bu sonuç benim için çok önemli mumkunse evlilik ve kariyer alanında yıldızların benimle ilgili çizdiği yolu tekrar yorumlamanizi rica ederim.Saygılar. .

  Reply

 • mrv

  Ekim 3, 2016 at 1:03 am

  Merhaba Ceyhun bey,ben 22.02.1987 Ankara doğumluyum.dogum saatim de 23:30.islerim hep zor olur benim,hep sağlık sorunları.acaba düzlüğe çıkar miyim ben de?? Sevgilerr

  Reply

 • canan

  Ekim 3, 2016 at 9:28 am

  Merhaba Zafer Bey,
  Benim burcum Akrep. Yükselenim ise Balık. 8 Kasımda iş mülakatım var Ankara’da. O gün yıldızların konumu nasıl olur, şanslı mıyım sizce?

  Reply

 • seval

  Ekim 3, 2016 at 1:26 pm

  zafer bey mrb.yorumlarınız için tşkler.21/11/1984 doğum saati 13,00 olan bir bayanım ekim ayından itibaren çocuk düşünmeye başladım sizce yıldızların bana sunacağı olumlu durumlar mevcutmudur. şimdiden tşk ederim.

  Reply

 • Dilara

  Ekim 3, 2016 at 4:24 pm

  Ceyhun bey merhabalar yorumlarınızı mükemmel bir uslup ile anlatıyorsunuz hayran kalmamak mümkün değil.. size merak ettiğim bir konuda yazmak istiyorum. 30.10.1989 – 10:40 doğum tarih ve saatim Beni hangi etkilerin daha cok beklediğini merak ediyorum aydınlatırsanız cok memnun olurum

  Reply

 • Furkan

  Ekim 3, 2016 at 5:08 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey bu aralar işlerim,derslerim ve ilişkim çok ters gitmekte. 02.11.1995 – 08.00 doğumluyum. Bana verebileceğiniz yakın ve uzak tarihli yorumlarınız çok önemli.Cevabınızı bekliyorum.

  Reply

 • Ezgit

  Ekim 4, 2016 at 3:35 am

  Merhaba zafer bey, birkaç sorum var yanıtlarsınız umarım Burcum akrep yükselenim yay ve sürekli verdiğim kararlardan pişmanlık duyan iç dünyasında huzuru ve tatmini kesinlikle yakalayaman bir insanım, bunun sebebi su ve ateş grubu çatışması olabilir mi? Ayrıca mart ve haziranda iki çok önemli sınavım var, siz de yorumda mart-nisan dönemi çok güçlü değişikliklere sebep olacak demişsiniz, acaba bu değişiklik olumlu mu olumsuz mu, sınava yormaya çalışıyorum da Şimdiden çok teşekkürler ❤️

  Reply

 • Busra

  Ekim 4, 2016 at 11:26 pm

  Merhaba zafer bey..Burcu akrep yükselenim yay 29.10.95 10.00, nisanlanacagim arkadaşımın burcu aslan yükseleni akrep 1.8.94 akşam saati..acaba bu iki burcun anlaşma durumu nasıl olur?

  Reply

 • Ziya Koçer

  Ekim 5, 2016 at 2:52 am

  Merhaba, Astrolojiye bir suredir yogun çalışıyorum fakat tabi ki sizin gibi bir uzmandan destek almak cok kiymetli olur 🙂 dogum haritami kisaca yorumlamaniz mumkun mudur acaba?
  08/11/1985 saat:11.00 yer:sivas

  Reply

 • Ayşe

  Ekim 5, 2016 at 3:58 pm

  İyi günler dilerim.. Beğeni ile takip ediyorum. 04.11.1982 doğum tarihim. Öğlen 12:30 doğum saatim. Acaba ideallerime kavuşabilecekmiyim?? 2016 senesi zorlayıcı bir yıl olarak geçiyor. Çok teşekkür ederim.. İyi çalışmalar dilerim.

  Reply

 • akrep

  Ekim 12, 2016 at 11:22 am

  bi inception geldi beni benden aldi ceyhun bey onerdiginiz filmi de izledim offf diyorum bu kadar mi sifirdan baslicak her sey zamanla yesericek demissiniz bu zaman dili mi cok mu uzun vadeyi kapsiyo yoksa mart 2017 mi netlesir mi inception burc yay yukselen saturn pluto akrep cevap verirseniz cok sevinirim ozlk zaman dilimi bol inceptionlu gunler diliyorum 🙂

  Reply

 • Meryem

  Ekim 12, 2016 at 9:32 pm

  Inanamiyorum yasadiklarimi anlatiyorsunuz ve cok zor gunler geciriyorum ben 12.11.1983 zonguldak dogumluyum dogum saatimi bilmiyorum okuduklarimdan iliskimde kotu seyler olacak gibi gorunuyor iki cocugum var esim 26.09.1980 zonguldak dogumlu bize yardimci olurmusunuz saygilar

  Reply

 • Meryem

  Ekim 13, 2016 at 7:25 pm

  Zafer bey degerli zamaninizi ayirio bi yorum yaprsaniz cok mutlu olurum0 11 95 liyim zor gunlar geciriyorum martta yasdigim bi iliskiye takildim kaldim aylrdir haytimda buyuk bi belirsizl var her konuda ne olacak

  Reply

 • Esma

  Ekim 15, 2016 at 3:56 pm

  Merhabalar zafer bey önümüzdeki 6 ayla ilgili özel bir yazi sözü vermistiniz Ne zaman yazacaksiniz yoksa vazmi gectiniz Sabirsizlikla bekliyoruz ☺️ Kendinize iyi bakin sevgiler

  Reply

 • selda

  Ekim 21, 2016 at 1:29 am

  Merhaba Zafer bey doğum tarihim ve saati 26.10.1978 sabah 09:45 istanbul yükselen burcumu öğrenmek istiyorum ayrıca burcum ve yükselenimde dahil 2016 2017 yorumunuzu çok merak ediyorum saygılar

  Reply

 • Elif

  Ekim 25, 2016 at 11:53 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey sizi tam 1 senedir takip ediyorum her ay,emeginize saglik oncelikle.
  2012 den beri hayatimin ciddi anlaminda degistigini hissediyor ve biliyor.Sorumluluklarim hem is anlaminda hem de aile anlaminda artti.En guzel ogrenimlerimi,derslerimi bu donemde aldim.2014 ten. itibaren hayallerime,hedeflerime odaklandim.2015 te cok ciddi bir hayalim
  gerceklesti.Bu da is ve kariyerle ilgili.Umarim jupiterin etkisiyle bu hayalim de gercek olur.Hissediyorum da cok az kaldi.Dogum tarihim 30.10.1986 dogum saatim 14.00 adana;yorumlarsaniz cok cok sevinecegim.Saygilar…

  Reply

 • Deniz

  Ekim 27, 2016 at 12:15 am

  Merhaba,
  Yorum yazmadan duramadım, yayınlanmış tüm ay ve yıl burç yorumlarını farklı kanallardan takip eden biri olarak, hiç sizinki kadar ayrıntılı ve derinlikli bir yoruma rastlamamıştım. Bundan sonra en birinci takipçinizim! 🙂 Umarım sizden pek çok şey öğrenirim.
  Kolay gelsin,
  yıldızınız da, ışığınız da bol olsun!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 27, 2016 at 12:55 pm

   çook tşk ediyorum, aramıza hoş geldiniz Deniz hanım 🙂
   sevgiler ZC

 • Yaprak

  Ekim 27, 2016 at 8:57 am

  Kasım ayı yorumlarınızı merakla bekliyoruz Zafer Bey 🙂

  Reply

 • Ht

  Ekim 27, 2016 at 12:29 pm

  Benim dogum haritam nasil ne olur cevap 28.10.1982 sabah 10 ile 11 arasi

  Reply

 • Pingback: Akrep Burcu Kasım 2016 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

 • Ebru

  Kasım 1, 2016 at 1:05 am

  12 Kasım 1976 saat sabah 10::30 Balıkesir doğumluyum
  Maddi ssıkıntıdan ne zaman kurtulacağız biz akrepler

  Reply

 • Ayşe Korkmaz

  Kasım 6, 2016 at 3:55 am

  Merhaba Zafer Bey, Emek verip bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. Zor bir hayatım oldu. Hep güçlü ve sabreden olmak zorunda kaldım. Şimdi kabuğuma çekildim. Iç dünyamda yaşıyorum. Herşey zor geliyor. Sıfır sosyal hayat. Uyku yok. 01 11 1975 doğumluyum. Sabah ezanına doğru doğmuşum. Annem doğum saatimi bilmiyor malesef. Umut varmı acaba? Duzelirmi? Yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. Olmazsa da canınız sağolsun. Çok meşgul olduğunuzu biliyorum.

  Reply

 • Ayşe Korkmaz

  Kasım 6, 2016 at 3:55 am

  Merhaba Zafer Bey, Emek verip bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. Zor bir hayatım oldu. Hep güçlü ve sabreden olmak zorunda kaldım. Şimdi kabuğuma çekildim. Iç dünyamda yaşıyorum. Herşey zor geliyor. Sıfır sosyal hayat. Uyku yok. 01 11 1975 doğumluyum. Sabah ezanına doğru doğmuşum. Annem doğum saatimi bilmiyor malesef. Umut varmı acaba? Duzelirmi? Yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. Olmazsa da canınız sağolsun. Çok meşgul olduğunuzu biliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:58 pm

   Ayşe hanım merhaba,
   kabuğunuza çekilmek için harika zamanlar, hiç dert etmeyin ve hatta tadını çıkarın desem? 🙂 🙂
   bu arada, doğum saatinizden emin olamadığımız için kesin değil tabi ama Pluto 12. evde ise, Ay da kavuşum halinde olduğu için 12. evde olur ve bu 2 gezegen aynı anda 12. evde olan herkes uyku sorunu yaşar, geçmişten gelen gizlenen travmalar olma ihtimali güçlüdür ve izole olma ihtiyacı da çok yüksektir.
   ben diyorum ki, eğer tahminim doğru ise, yani yükselen terazi ve Ay/Pluto 12. evde ise, sizin geçmişinizin yükünden kurtulma zamanınız gelmiş, hayatınız güzelleşmek üzere dönüşüm içine girecek bir şekilde… bir şekilde yüzleşmeniz gerekecektir sizi bugüne kadar bağlayan o önemli mesele her ne ise.
   sevgiler ZC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin