Akrep burcu Eylül 2017 yorumu, 6 Eylül Dolunay ve 20 Eylül Yeniay etkileri ile Eylül ayındaki önemli astrolojik etkileri içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz akrep olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz boğa ise, boğa burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Başak burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. ❤️ Hadi başlayalım. 🕵

Eylül 2017 Akrep Burcu Yorumu

Akrep enerjisi rekabetçilik üzerine kuruludur değerli okurlarım, var olan sınırlı kaynaklardan olabildiğince çok faydalanmayı teşvik eder. Bu kaynaklara madde, konfor, insanlar da dahildir. Bu enerjinin sonucu olarak, yükselen burcunuz akrep olunca, haritalarındaki diğer etkilere göre değişmekle birlikte, ortalamanın çok üzerinde savaşçı olursunuz. Dik durmak, açık vermemek, güçlü görünmek, güçlü olmak, sahip olmak.. Bunlar akrebin enerjisidir. Şimdilerde Satürn etkisi akrebin hassas olduğu alanlardan birinde olduğu için (para ve konfor) iş hayatınızda bir hareketlilik oluşmaması anormal olurdu. İşini elde tutmak, iş değiştirmek, daha çok kazanma arzusuyla planlar yapmak, daha az çalışıp daha çok kazanmak veya en azından emeğin karşılığını tam alabilmek.. hepsi son ayların olasılıkları arasında yer alıyor. Belki geçen yılın sonunda yaptığınız planlar tam istediğiniz gibi gitmiyor ama olsun varsın, bu şekilde devam etmeyecek. Hayatınızın en önemli atılımını yapmak üzeresiniz. Eminim ki bazı okurlarım çoktan kritik adımlar attı bile..Temmuz/Ağustos ve Eylülün ilk yarısı hala tam olarak beklenen sonucun alınacağı zamanlar değil, belirsizlik sürecek ama çok değil, Eylülün 3. haftasından itibaren artık göreceli rahatlama olacaktır. Şurası da kesin: Kasım-Ocak arasında ne olacaksa olacak. Artık görmeye başladığınız köye gitmek için fazladan bir kılavuz aramamanıza da gerek yok, oraya varacaksınız! Bazı dönemler kadersel olarak zorken bazı zamanlar fazlasıyla iyidir. Zor olan geride kaldı/kalmak üzere, bundan sonrası aydınlık, fırsatlar, bolluk ve mutluluk.. 2017 yılının son çeyreğinden 2018 sonuna kadar geçecek süreçte iddialı olmaktan çekinmeyin, hesaplı adımlar kesinlikle pişman etmez. Zaten şimdiden hissetmeye başlamış olmalısınız, tünelin sonunda ışık görünüyor olmalı, öyle değil mi? Yükselen dereceniz 0-18 derece arasında ise, Ağustos sonundaki Güneş tutulmasının da iş hayatınıza önemli etkileri olmuştur mutlaka. Henüz sonuç yoksa bile zamanla olacak, Güneş sistemine güvenebilirsiniz, yanıltmaz.

6 Eylül Dolunayın Etkileri

Dolunaydan bahsedelim. Öncelikli konu, sevdiklerinizden bu süreçte destek alma ihtiyacının oluşmasıdır. Aile büyükleri, eş/sevgili, kardeşler toplanıp değerlendirme yaparsınız veya yanınızda olmaları beklersiniz. Genel atmosfer iyi aslında ama parasal konulardaki istekler söz konusu olunca, Neptün enerjisi hayal kırıklığı yaratabiliyor. Yine de orta vadede işlerin ters gitmeyeceği öngörüsü üzerinden değerlendirecek olursak, ben sonucun önünde sonunda lehte olacağını düşünüyorum. Diğer bir olasılık ise evle ilgili konular, gayrimenkul alım-satım veya şehir/ülke değişikliğidir. Buna benzer bir gündeminiz varsa tam da zamanında oluyor, şartlar lehte görünüyor. Eğer işe girmekle şehir değiştirmek veya ev almak/eve çıkmak arasında bağlantı varsa, işiniz ya oldu ya da olmak üzere.. Bir diğer ihtimal ise anne/baba olmaktır. Yine harika zamanlama.

20 Eylül Yeniay Etkileri

Eğer yükseleniniz akrebin 0-15 dereceleri arasında ise değerli dostlar, bu durumda yeniay ile birlikte hayatınızda önemli bir hareketlilik olacaktır, olumlu yönde.. Atılımlarınız için yeni bağlantılar kurmak, tanıdıkların görüş/desteğini almak veya profesyonel hizmet almak gerekiyor. Örneğin iş kurdunuz ve müşteri bağlantıları yapıyorsunuz veya işinizi en iyi şekilde yapmak için ticari partnerler arıyorsunuz. Mesela, yazılım/reklam hizmeti veya müteahhit veya eğitmen.. Bunun yanında, işten bağımsız olarak değerlendirecek olursak, sağlık veya hukuk profesyonellerine, bakıcılara veya emlakçılara yolunuz düşebilir. Mantık aynı, farklı insan/kurum da olsa, işinizi görecek birilerine ihtiyacınız olabilir. Son olarak, ortam değiştirmeniz de gerekebilir. Bu durum şehir/ülke değişikliği ile paralel ilerler zaten. Eğer yükselen dereceniz 16-29 ise, başlıca 2 ihtimal var:
  1. kariyerde gelişmeler olur, işe girmek vb.
  2. evlilik/çocuk olur
Özetle yeni bir sorumluluk üstlenmeniz gerekir, ki bu her zaman iş olmuyor. Her koşulda son derece olumlu enerjiler alacaksınız, son ayların baskısı Yeniay ile birlikte kaybolmaya başlayacak. Belirsizlikler sona erecek yani, sonuç alacaksınız. Akrep burcu Eylül 2017 yorumunuzu tamamlamadan önce bir ekleme yapmak istiyorum: Eylülde baskı/belirsizlik alanı: iş hayatı, para Eylülde şanslı alan: hayatı dönüştüren yeni fırsatlar Eylülde sorun ihtimali: beklediğiniz desteği alamadığınız hissi Son olarak, Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için hazırlıklarımız devam ediyor, kusursuz çalışan bir sistem olması için gayret ediyorum. Buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak hazırlıklar devam ettiği için danışmanlık/harita analizi görüşmelerine bir süre ara vermek durumundayım fakat randevu taleplerinizi yardımcım Burcu alıyor, görüşmelere başladığımda size dönüp randevu verecek mutlaka. Sabrınızı ve anlayışınız için çok çok teşekkür ediyorum. Randevu talebinizi aldığımız mail adresimiz: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>