28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz hayatımızın belli alanlarında ( yeniayı hangi evde yaşıyorsak ) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Aşk hayatınız  canlanacak,kendinizi oldukça kararlı ve enerjik hissedeceksiniz.mevcut ilişkisi olanlar ilişkilerinde derinleşecekler, bir adım ileriye doğru yeni bir adım atacaklar.söz, nişan, birlikte yaşama vb.
  • Bekar yengeçler,sosyal ortamlardan arkadaş çevrenizden yeni bir aşk gelebilir.kuşkucu yanınızı bir kenara bırakıp adım atmanın zamanı cinsel çekimin yüksek olduğu zamanlar.
  • Bazı yengeçlerde çocuk konusu gündem oluşturur örneğin çocuk sahibi olmak için adım atılabilir,ya da çocuklarınıza daha iyi şartlarda yetiştirmek için maddi imkanlarınızı bir kez daha gözden geçirir harekete geçersiniz.
  • Borsa, döviz gibi konularda son iki aydır  riskli zamanlar yaşamış olma ihtimaliniz yüksek,artık yeni ihtimaller söz konusu daha temkinli hareket edecek ve her şekilde kazançlı çıkmak için yeni atılımlar yapma gücünü kendinizde bulacaksınız.