12 kasımda Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak  grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Çocuklarınızla ilgili pozitif bir dönem onlarla ilgili güzel kararlar alabilirsiniz ,eğitimleri, yaptığı aktiviteler, gelişimleri, onlarla ilgili iletişiminiz ,sağlıkları her ne yapmak istiyorsanız tam da zamanı güzel enerjiler sizden yana, bazı yengeçler çocuk yapma kararı alabilir bunun ilk  adımlarını atarlar.
  • Spora başlamak için güzel zamanlar bu nedenle pilates, dans, zumba gibi keyif veren hemde yenilik içeren, yeni insanlar tanıyacağınız ortamlara girmek istersiniz bunun için hemen gerekli kayıt işlemlerini yaptırırsınız.
  • Bir arkadaşınızla aranızdaki parasal konu netleşebilir.
  • Yükselen yengeçler geçtiğimiz aylarda oldukça sıkıntılı günlerden geçtiler. Artık rahat bir nefes alacak toplum içine katılacak her türlü adımı atacaklardır.
  • Evli olan yengeçler sorumluluklarını bilincine vardılar. Şartlar bunu zorunlu kıldı. Bazıları yollarını ayırdı bazıları da belli bir dönüşümden geçerek yollarına devam etme kararı aldılar. Aralıkta Jüpiterin karşıt evlerine geçmesiyle beraber bir iyileşme sürecine gireceklerdir. Bunun ilk adımları bu dolunayla beraber atılabilir.
  • İlişkisi olmayanlar için oldukça şanslı etkiler var gökyüzünde yeni bir aşk kapıyı çalabilir bitti sandığınız bir ilişkiniz tekrar gündeme gelip devam kararı alınabilir. Aşk hayatınız canlanacak.